maraton

results

Zadej své startovní číslo: a zmáčkni ENTER.

MTB Tour České Středohoří 2018

2018-09-23 Litoměřice 

archiv

announcement

registration

start list

results

90 km total: 67 , men : 61, women: 6, LM2: 5, LM3: 21, LM4: 23, LM5: 12, LW: 6 hasic [html] [pdf] [csv]
45 km total: 224 , men : 212, women: 12, MM1: 13, MM2: 21, MM3: 54, MM4: 85, MM5: 38, MW: 13 hasic [html] [pdf] [csv]
8 km total: 56 , men : 36, women: 20, kluci do 5: 8, kluci 6-8: 11, kluci 9-12: 10, kluci 13-14: 2, junior: 2, dospělí: 4, holky do 5: 2, holky 6-8: 9, holky 9-12: 8, holky 13-14: 0 hasic [html] [pdf] [csv]

result list 90 km

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / LM3 [ 900 ] Michal Bubílek 1986 CZE Kellys Bikeranch Team 03:14:25.3 splits
2 1 / LM4 [ 540 ] Robert Novotný 1974 CZE Canyon Topeak 03:24:25.9 10:00.6 splits
3 2 / LM4 [ 578 ] Jiří Zárybnický 1976 CZE Vinohradské šlapky 03:32:27.9 18:02.6 splits
4 2 / LM3 [ 512 ] Ondřej Hofman 1979 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:37:37.6 23:12.3 splits
5 3 / LM4 [ 528 ] Radek Sakař 1977 CZE Praha 03:40:20.2 25:54.9 splits
6 3 / LM3 [ 506 ] Petr Čuchal 1980 CZE MMB třebenice 03:40:55.2 26:29.9 splits
7 4 / LM4 [ 539 ] Miroslav Hraběta 1974 CZE Roudnice nad Labem 03:42:42.5 28:17.2 splits
8 4 / LM3 [ 580 ] Pavel Strnad 1984 CZE SAP Services s.r.o. 03:47:28.1 33:02.8 splits
9 5 / LM4 [ 520 ] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 03:51:01.2 36:35.9 splits
10 5 / LM3 [ 522 ] Luboš Pospíšil 1983 CZE CK Slavoj Terezín 03:54:14.5 39:49.2 splits
11 6 / LM3 [ 561 ] Jan Bureš 1982 CZE CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY 03:54:15.8 39:50.5 splits
12 1 / LM5 [ 579 ] Radek Ščučka 1964 CZE Ski Paudera 03:55:56.9 41:31.6 splits
13 6 / LM4 [ 527 ] Vlastimil Rajniš 1976 CZE Velemín 04:00:56.4 46:31.1 splits
14 7 / LM4 [ 524 ] Josef Prchlík 1977 CZE CK Slavoj Terezín 04:02:06.2 47:40.9 splits
15 1 / LM2 [ 597 ] Zdeněk Pinc 1996 CZE MMB Třebenice 04:02:15.0 47:49.7 splits
16 2 / LM5 [ 502 ] Milan Bér 1963 CZE Biketeam Litoměřice 04:03:02.4 48:37.1 splits
17 2 / LM2 [ 538 ] Jan Veselý 1990 CZE MelCon cycling team 04:06:54.9 52:29.6 splits
18 3 / LM5 [ 560 ] Libor Hubáček 1962 CZE Praha 5 04:07:58.4 53:33.1 splits
19 1 / LW [ 582 ] Nataša Hnátková 1977 CZE Akrocycling team 04:15:17.4 01:00:52.1 splits
20 7 / LM3 [ 583 ] David Vondruška 1984 CZE Neratovice 04:15:19.5 01:00:54.2 splits
21 8 / LM4 [ 581 ] Vlastimil Steinocher 1976 CZE Team Louny 04:16:13.0 01:01:47.7 splits
21 8 / LM4 [ 518 ] Ondřej Krejčík 1972 CZE Beespee.cz 04:16:13.0 01:01:47.7 splits
23 8 / LM3 [ 531 ] David Šálek 1979 CZE Sport team Brozany 04:20:25.3 01:06:00.0 splits
24 9 / LM3 [ 534 ] Josef Šulek 1979 CZE SK Hříškov 04:22:44.8 01:08:19.5 splits
25 3 / LM2 [ 529 ] Tomáš Smutný 1993 CZE MelCon cycling Team 04:23:38.7 01:09:13.4 splits
26 10 / LM3 [ 526 ] Michal Ptáček 1985 CZE Sport team Brozany 04:25:38.7 01:11:13.4 splits
27 10 / LM4 [ 533 ] Radek Šťastný 1974 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 04:30:50.0 01:16:24.7 splits
28 2 / LW [ 507 ] Nikol Flašarová 1991 CZE Prima kolo 04:31:27.3 01:17:02.0 splits
29 11 / LM4 [ 508 ] Ludvík Fremut 1970 CZE Plzeň - Radobyčice 04:31:28.5 01:17:03.2 splits
30 12 / LM4 [ 515 ] Jan Jarolímek 1971 CZE Regal bike Teplice 04:31:46.9 01:17:21.6 splits
31 13 / LM4hasic [ 523 ] Dušan Pressl 1975 CZE Symbio CE Energy 04:33:11.0 01:18:45.7 splits
32 11 / LM3 [ 514 ] Petr Janda 1982 CZE Komikoni 04:33:17.2 01:18:51.9 splits
33 3 / LW [ 575 ] Iva Hasnedlová 1965 CZE Děčín 04:37:53.0 01:23:27.7
34 4 / LM5 [ 517 ] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 04:43:20.8 01:28:55.5 splits
35 12 / LM3 [ 562 ] Jiří Ullrich 1979 CZE Team Louny 04:43:22.0 01:28:56.7 splits
36 4 / LW [ 559 ] Monika Čapková 1986 CZE Elite Women Team 04:45:05.7 01:30:40.4 splits
37 14 / LM4 [ 521 ] Tomáš Pátek 1970 CZE JIP Most 04:47:31.4 01:33:06.1 splits
38 13 / LM3 [ 509 ] Alex Hájek 1988 CZE Roudnice 04:47:50.3 01:33:25.0 splits
39 15 / LM4 [ 212 ] Lubomír Čapek 1974 CZE KÚC Bikesport Ústí nad Labem 04:52:00.0 01:37:34.7 splits
40 5 / LM5 [ 501 ] Jiří Beneš 1967 CZE Jenčice 04:52:47.9 01:38:22.6 splits
41 14 / LM3 [ 596 ] David Novotny 1980 CZE NKT cycling team 04:56:32.8 01:42:07.5 splits
42 6 / LM5 [ 535 ] Vladimír Valtr 1967 CZE Roudnice nad Labem 04:56:34.4 01:42:09.1 splits
43 5 / LW [ 574 ] Kateřina Ježková 1983 CZE Nutrend 05:03:52.2 01:49:26.9 splits
44 16 / LM4 [ 577 ] Jakub Frajkovský 1975 CZE Ustí nad Labem 05:13:40.7 01:59:15.4 splits
45 7 / LM5 [ 585 ] Vladimír Dlouhý 1960 CZE Dlouháni 05:15:40.7 02:01:15.4 splits
46 17 / LM4 [ 576 ] Tomáš Tyle 1971 CZE Travčice 05:19:58.5 02:05:33.2 splits
47 8 / LM5 [ 536 ] Pravoslav Vaněk 1950 CZE Dubí 05:44:42.8 02:30:17.5 splits
48 18 / LM4 [ 503 ] Petr Bláha 1976 CZE Libochovice 06:03:09.7 02:48:44.4 splits
49 6 / LW [ 564 ] Alena Hájková 1985 CZE ASK Lovosice 06:24:15.2 03:09:49.9 splits
50 4 / LM2 [ 563 ] Matěj Řezáč 1989 CZE Predator WO Ústí nad Labem 06:24:16.5 03:09:51.2 splits
51 19 / LM4 [ 530 ] Ondřej Šafář 1971 CZE HKF Litoměřice 07:05:57.0 03:51:31.7 splits
DNF / LM3 [ 592 ] Jindřich Fischer 1987 CZE kolachrobak.cz splits
DNF / LM3 [ 532 ] radek šolc 1985 CZE Cyklotrenink.com splits
DNF / LM3 [ 519 ] Vítězslav Macháček 1981 CZE Nutrend-EuroOil LTM
DNF / LM5 [ 525 ] Roman Průša 1967 CZE Litoměřice
DNF / LM5 [ 511 ] Petr Hejna 1966 CZE PUR Izolace Litoměřice
DNS / LM3 [ 589 ] Michal Blažek 1979 CZE Bikeclinic Café
DNS / LM3 [ 590 ] Jaroslav Dvořák 1979 CZE CZE
DNS / LM4 [ 593 ] Roman Chlup 1970 CZE Tukan bike team K.Vary
DNS / LM4 [ 594 ] Drahomír Karvay 1974 CZE Koloshop team
DNS / LM3 [ 595 ] Aleš Novotný 1980 CZE CZE
DNS / LM4 [ 598 ] Michal Schmidt 1977 CZE Hopman team Žatec
DNS / LM5 [ 599 ] Roman Široký 1962 CZE Reality Siroky
DNS / LM5 [ 600 ] Dušan Zelenák 1950 CZE Glassman TT Teplice
DNS / LM4 [ 601 ] rade Zeman 1972 CZE TJ Baník Meziboří
DNS / LM3 [ 700 ] Kristián Hynek 1980 CZE Topeak-Ergon Racing Team
DNS / LM2 [ 800 ] Jakub Šilar 1989 CZE BIKESTRIKE - TREK

result list 45 km

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / MM3hasic [ 280 ] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 01:41:29.5 splits
2 1 / MM2 [ 505 ] Petr Cmunt 1996 CZE Bitters Superior cyklofit team 01:41:29.8 00:00.3 splits
3 2 / MM3 [ 432 ] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 01:43:33.9 02:04.4 splits
4 3 / MM3 [ 474 ] Miloš Králík 1984 CZE Future Cycling team 01:43:36.5 02:07.0 splits
5 4 / MM3 [ 272 ] Pavel Sedláček 1987 CZE Rohozec Amulet Team 01:43:39.4 02:09.9 splits
6 1 / MM1 [ 482 ] Milan Mileret 2001 CZE Shoptet 01:43:55.5 02:26.0 splits
7 2 / MM2 [ 433 ] Luboš Bárta 1993 CZE KL sport Most 01:47:29.3 05:59.8 splits
8 1 / MM4 [ 321 ] Ladislav Rosypal 1976 CZE MMB Třebenice 01:47:52.2 06:22.7 splits
9 5 / MM3 [ 222 ] david grbavcic 1986 CZE Roudnice nad Labem 01:48:04.3 06:34.8 splits
10 2 / MM4 [ 220 ] Michal Futó 1974 CZE Sport team Hrádek 01:48:05.7 06:36.2 splits
11 3 / MM4 [ 311 ] Miloš Trux 1972 CZE Bike-point Roudnice n/L 01:48:07.8 06:38.3 splits
12 1 / MM5 [ 399 ] Bob Pechar 1966 CZE BIKE POINT Roudnice n.L. 01:48:11.9 06:42.4 splits
13 4 / MM4 [ 383 ] David Zámečnk 1976 CZE Litoměřice 01:48:44.5 07:15.0 splits
14 5 / MM4 [ 504 ] Marek Bušek 1973 CZE BTT Libochovice 01:49:09.9 07:40.4 splits
15 2 / MM5 [ 392 ] Roman Štěrba 1968 CZE CK Lovosice 01:50:42.6 09:13.1 splits
16 6 / MM3hasic [ 537 ] Lukáš Vejvar 1988 CZE Stark cycling team 01:50:50.4 09:20.9 splits
17 3 / MM5 [ 307 ] Petr Živec 1966 CZE Litoměřice 01:52:48.1 11:18.6 splits
18 6 / MM4 [ 386 ] Petr Soubusta 1978 CZE CK Terezín 01:53:29.6 12:00.1 splits
19 7 / MM4 [ 400 ] Zdeněk Němec 1970 CZE Bikepoint 01:53:29.8 12:00.3 splits
20 7 / MM3hasic [ 420 ] Karel Platich 1985 CZE HZS Děčín 01:53:36.5 12:07.0 splits
21 8 / MM3 [ 204 ] Jiří Beer 1983 CZE Roudnice n.L. 01:54:27.8 12:58.3 splits
22 9 / MM3hasic [ 270 ] Miroslav Salač 1979 CZE CK Přestavlky 01:54:39.1 13:09.6 splits
23 8 / MM4hasic [ 472 ] Stanislav Kozák 1972 CZE Bikepoint Roudnice n/L 01:54:57.9 13:28.4 splits
24 9 / MM4 [ 485 ] Jan Oswald 1969 CZE Eleven Mitas-Mercedes Benz 01:55:05.5 13:36.0 splits
25 2 / MM1 [ 430 ] Ondřej Cmunt 2003 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:55:06.8 13:37.3 splits
26 10 / MM3 [ 284 ] Aleš Svoboda 1981 CZE CK Přestavlky 01:55:32.1 14:02.6 splits
27 10 / MM4 [ 233 ] Michal Ippoldt 1975 CZE Velké Březno 01:55:46.7 14:17.2 splits
28 4 / MM5 [ 316 ] Martin Macháček 1964 CZE Doksy 01:56:20.7 14:51.2 splits
29 11 / MM4hasic [ 393 ] Jaroslav Mejta 1974 CZE CK Lovosice 01:57:55.6 16:26.1 splits
30 12 / MM4 [ 286 ] Tomáš Sytař 1974 CZE Koloshop team 01:57:59.0 16:29.5 splits
31 11 / MM3hasic [ 378 ] Oldřich Raus 1979 CZE MMB Třebenice 01:58:06.3 16:36.8 splits
32 1 / MW [ 417 ] Barbora Maříková 1990 CZE Bicykl Kříž Team 01:58:20.0 16:50.5 splits
33 13 / MM4 [ 206 ] Tomáš Beránek 1970 CZE CREATIVE FRIENDS 01:58:20.7 16:51.2 splits
34 12 / MM3 [ 584 ] Tomáš Truuschka 1980 CZE KL sport Most 01:58:41.5 17:12.0
35 3 / MM1 [ 403 ] Jan Oswald 2003 CZE Eleven Mitas -Mercedes Benz 01:58:42.0 17:12.5
36 5 / MM5 [ 513 ] Jaroslav hrubý 1955 CZE KL sport Most 01:58:42.7 17:13.2 splits
37 6 / MM5 [ 397 ] Ivan Celerin 1963 CZE TML 01:58:45.9 17:16.4 splits
38 2 / MW [ 231 ] Pavla Chmelíková 1982 CZE Praha 5 01:58:47.6 17:18.1 splits
39 13 / MM3 [ 240 ] Lukáš Koutecký 1987 CZE Hopman Team Žatec 01:59:13.7 17:44.2 splits
40 14 / MM4 [ 299 ] Radek Vaněk 1974 CZE Roudnice nad Labem 02:01:28.3 19:58.8 splits
41 4 / MM1 [ 429 ] Lukáš Adámek 2001 CZE Bicykl Kříž team 02:01:34.9 20:05.4 splits
42 14 / MM3 [ 248 ] Antonín Kudi 1986 CZE Sám za sebe 02:03:06.3 21:36.8 splits
43 15 / MM4 [ 218 ] Štěpán Fišer 1972 CZE Rájkol Kladno 02:03:08.7 21:39.2 splits
44 16 / MM4 [ 422 ] Tomáš Hlom 1976 CZE CK Přestavlky 02:04:04.9 22:35.4 splits
45 5 / MM1 [ 480 ] Filip Matějka 2001 CZE Team 1111 02:04:09.3 22:39.8 splits
46 7 / MM5 [ 310 ] Vladirmír Řeháček 1966 CZE LITHIUM Baggiera 02:04:18.4 22:48.9 splits
47 3 / MM2 [ 230 ] Ondřej Hujer 1997 CZE Melcon cycling team 02:04:19.1 22:49.6 splits
48 15 / MM3 [ 395 ] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 02:04:20.0 22:50.5 splits
49 17 / MM4 [ 470 ] Jiří Kaliba 1978 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:04:54.1 23:24.6 splits
50 18 / MM4 [ 464 ] Tomas Folprecht 1971 CZE Team BEKO Bike Racing 02:05:09.8 23:40.3 splits
51 16 / MM3hasic [ 229 ] Karel Hrabica 1981 CZE Lovosice 02:05:11.8 23:42.3 splits
52 19 / MM4 [ 312 ] Robert Říha 1969 CZE Ráj kol kladno 02:05:17.9 23:48.4 splits
53 17 / MM3 [ 419 ] Milan Holárek 1984 CZE Chlumec 02:05:28.1 23:58.6 splits
54 20 / MM4 [ 398 ] Vlastimil Křeček 1973 CZE Cyklo City Lovosice 02:05:29.2 23:59.7 splits
55 21 / MM4 [ 414 ] Pavel Vyskočil 1975 CZE Most 02:05:33.4 24:03.9 splits
56 18 / MM3 [ 475 ] Jan Kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 02:06:23.7 24:54.2 splits
57 6 / MM1 [ 203 ] Martin Bárta 2005 CZE CK Bítovská 02:06:24.9 24:55.4 splits
58 22 / MM4 [ 459 ] Marek Blaha 1969 CZE Canyon Topeak Ergon Racing Team 02:07:39.0 26:09.5 splits
59 23 / MM4 [ 317 ] Jiří Honzátko 1971 CZE Vysoká 02:07:40.8 26:11.3 splits
60 4 / MM2 [ 304 ] Martin Vojáček 1997 CZE Team Vojáček 02:07:49.1 26:19.6 splits
61 3 / MWhasic [ 319 ] Vendula Kelbichová 1986 CZE KL sport Most 02:07:52.2 26:22.7 splits
62 24 / MM4 [ 247 ] JAN KRUŠINA 1977 CZE LOUNY 02:08:04.4 26:34.9 splits
63 8 / MM5 [ 291 ] Karel Šváb 1968 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 02:08:06.5 26:37.0 splits
64 25 / MM4 [ 297 ] Petr Valecka 1976 CZE Tachov 02:08:07.3 26:37.8 splits
65 7 / MM1 [ 250 ] Radim Linke 2001 CZE Bohušovice nad Ohří 02:08:12.0 26:42.5 splits
66 5 / MM2 [ 418 ] Jiří Svoboda 1994 CZE Štětí 02:08:25.7 26:56.2 splits
67 19 / MM3 [ 401 ] Zbyněk Říha 1986 CZE BTT Libochovice 02:08:35.8 27:06.3 splits
68 9 / MM5 [ 207 ] Michal Beránek 1967 CZE Je-Be-Ti , Aussig 02:09:02.2 27:32.7 splits
69 20 / MM3 [ 413 ] Zdeněk Hammer 1979 CZE LTM 02:09:27.3 27:57.8 splits
70 6 / MM2 [ 202 ] Daniel Antl 1991 CZE Praha 02:09:50.4 28:20.9 splits
71 10 / MM5 [ 510 ] Svatoslav Hajný 1963 CZE CykloTrenink.com 02:09:51.4 28:21.9 splits
72 21 / MM3 [ 296 ] Lukáš Vacek 1986 CZE Koloshop Team 02:10:06.0 28:36.5 splits
73 7 / MM2 [ 215 ] Matouš Dzivjak 1997 CZE Litoměřice 02:10:22.1 28:52.6 splits
74 26 / MM4 [ 428 ] Martin Matějka 1972 CZE Team 1111 02:10:29.4 28:59.9 splits
75 27 / MM4 [ 412 ] Petr Dvořádk 1972 CZE SAS Litoměřice 02:10:43.6 29:14.1 splits
76 22 / MM3 [ 223 ] Milos Hajek 1980 CZE IMBRC 02:11:11.5 29:42.0 splits
77 8 / MM1 [ 381 ] Matěj Prchalík 2003 CZE ASK Lovosice 02:11:34.4 30:04.9 splits
78 28 / MM4 [ 298 ] Michal Vančura 1972 CZE Beko Bike and Ski Team 02:11:38.6 30:09.1 splits
79 23 / MM3 [ 322 ] Radim Křišťan 1983 CZE Fresh Coffee 02:11:42.6 30:13.1 splits
80 29 / MM4 [ 243 ] Milan Krejčí 1977 CZE Provodín 02:11:45.8 30:16.3 splits
81 8 / MM2 [ 226 ] Petr Hluchý 1998 CZE Symbio CE.Energy 02:11:50.8 30:21.3 splits
82 30 / MM4 [ 396 ] Pavel Henzl 1969 CZE Cklo city 02:11:51.8 30:22.3 splits
83 9 / MM1 [ 278 ] Jiří Skobla 2000 CZE SCOTT OFBIKE 02:11:55.0 30:25.5 splits
84 31 / MM4 [ 305 ] Evžen Wágner 1976 CZE CK Přestavlky 02:11:56.4 30:26.9 splits
85 24 / MM3 [ 232 ] Michal Imiálek 1980 CZE Litoměřice 02:12:33.2 31:03.7 splits
86 25 / MM3 [ 416 ] Jan Mařík 1986 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 02:12:34.6 31:05.1 splits
87 9 / MM2 [ 483 ] Pavel Mrázek 1994 CZE Sportteam Hrádek 02:12:45.4 31:15.9 splits
88 32 / MM4 [ 235 ] Daniel Kadleček 1975 CZE Atletika Litvínov 02:12:52.2 31:22.7 splits
89 26 / MM3 [ 591 ] Aleš Erler 1980 CZE HPM sport Teplice 02:13:44.7 32:15.2 splits
90 27 / MM3 [ 377 ] Rudolf Teicher 1985 CZE Roudnice nad Labem 02:14:32.6 33:03.1 splits
91 33 / MM4 [ 380 ] Tomáš Čapek 1977 CZE Nučničky 02:15:03.4 33:33.9 splits
92 10 / MM1 [ 239 ] Matěj Koudelka 2002 CZE STS Chvojkovice - Brod 02:15:16.9 33:47.4 splits
93 34 / MM4 [ 265 ] Miroslav Prágl 1974 CZE Praha 9 02:15:32.0 34:02.5 splits
94 11 / MM1 [ 242 ] Jakub Krása 2002 CZE SK Velosport Favorit Bílina 02:15:52.5 34:23.0 splits
95 10 / MM2 [ 276 ] Dominik Simon 1996 CZE BTK Litoměřice 02:16:08.2 34:38.7 splits
96 35 / MM4 [ 294 ] Petr Třebický 1977 CZE Kolokrám 02:16:12.0 34:42.5 splits
97 36 / MM4 [ 211 ] Marek Císař 1976 CZE Aperam 02:16:23.5 34:54.0 splits
98 37 / MM4 [ 237 ] Pavel Knedlík 1970 CZE Ústí nad Labem 02:17:27.4 35:57.9 splits
99 28 / MM3 [ 394 ] Ondřej Málek 1986 CZE Pento Most 02:17:28.2 35:58.7 splits
100 11 / MM5 [ 285 ] radovan svoboda 1965 CZE agrall 02:17:45.8 36:16.3 splits
101 29 / MM3hasic [ 318 ] Vít Šindelář 1981 CZE Hasiči Chomutov 02:17:47.9 36:18.4 splits
102 38 / MM4 [ 463 ] Tomáš Diart 1977 CZE KREJDI 02:18:03.2 36:33.7 splits
103 11 / MM2 [ 320 ] Petr Kamínek 1995 CZE SYMBIO + G.E. Energy 02:19:07.0 37:37.5 splits
104 39 / MM4 [ 288 ] Josef Šlégel 1973 CZE KL sport Most 02:19:10.3 37:40.8 splits
105 12 / MM5 [ 287 ] Tomáš Šipka 1962 CZE Řež 02:19:32.6 38:03.1 splits
106 40 / MM4 [ 389 ] Martin Roubíček 1976 CZE Dolní Zálezly 02:20:31.0 39:01.5 splits
107 13 / MM5 [ 516 ] Pavel Jenč 1956 CZE ck Lovosice 02:20:31.5 39:02.0 splits
108 14 / MM5 [ 228 ] Pavel Holecek 1961 CZE SAZU.cz 02:20:37.0 39:07.5 splits
109 41 / MM4 [ 208 ] Patrik Biedermann 1973 CZE ÚSTÍ NAD lABEM 02:20:40.8 39:11.3 splits
110 30 / MM3 [ 461 ] Martin Coufal 1982 CZE SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM 02:21:25.9 39:56.4 splits
111 15 / MM5 [ 423 ] Miroslav Závada 1964 CZE CK Lovosice 02:21:49.0 40:19.5 splits
112 31 / MM3 [ 410 ] Pavel Boček 1987 CZE Aperam 02:22:22.6 40:53.1 splits
113 32 / MM3 [ 225 ] Radim Hlíza 1987 CZE Proboštov 02:23:34.7 42:05.2 splits
114 16 / MM5 [ 479 ] Petr Macek 1961 CZE Roudnice 02:23:46.6 42:17.1 splits
115 12 / MM2 [ 205 ] Michal Beneš 1989 CZE FeEltech Doksany 02:23:51.9 42:22.4 splits
116 42 / MM4 [ 384 ] Jaroslav Jurča 1975 CZE Štětí 02:24:06.7 42:37.2 splits
117 17 / MM5 [ 227 ] Ladislav Hoffman 1962 CZE Teplice 02:24:55.5 43:26.0 splits
118 13 / MM2 [ 306 ] Václav Žatecký 1997 CZE Hopman Team Žatec 02:25:17.7 43:48.2 splits
119 43 / MM4 [ 283 ] Michal Strych 1976 CZE Usti nad Labem 02:25:37.9 44:08.4 splits
120 33 / MM3 [ 254 ] Pavel Malejovský 1979 CZE Ústí nad Labem 02:25:46.5 44:17.0 splits
121 18 / MM5hasic [ 245 ] Radomír Krejčík 1964 CZE SKH Ústeckého kraje 02:25:50.0 44:20.5 splits
122 4 / MW [ 266 ] Vendulka Praská 1976 CZE Atletika Litvínov 02:25:50.5 44:21.0 splits
123 34 / MM3hasic [ 274 ] Václav Seifert 1979 CZE Velemín 02:25:57.9 44:28.4 splits
124 19 / MM5 [ 213 ] Jiří Čásenský 1968 CZE Zdice 02:26:02.0 44:32.5 splits
125 20 / MM5 [ 465 ] Pavel Gažur 1963 CZE Beton Bike Litvínov 02:26:36.6 45:07.1 splits
126 44 / MM4 [ 309 ] David vališ 1970 CZE Stětí 02:26:45.2 45:15.7 splits
127 5 / MW [ 246 ] Helena Krejčíková 1979 CZE Kamýk 02:26:47.0 45:17.5 splits
128 21 / MM5 [ 209 ] karel Bielik 1956 CZE exkalibur veltěže 02:26:53.4 45:23.9 splits
129 14 / MM2 [ 436 ] Michal Novotný 1990 CZE Praha 02:27:42.5 46:13.0 splits
130 35 / MM3 [ 260 ] Aleš Pleskot 1979 CZE Za mír mezi národy a teplou uzeninu 02:28:51.5 47:22.0 splits
131 45 / MM4 [ 434 ] Jan Gaube 1977 CZE BTT Libochovice 02:29:16.7 47:47.2 splits
132 15 / MM2 [ 271 ] Martin Sedláček 1998 CZE KL Sport Děčín 02:30:27.0 48:57.5 splits
133 12 / MM1 [ 217 ] Matyáš Fischer 2004 CZE Proboštov 02:30:47.5 49:18.0 splits
134 22 / MM5 [ 301 ] Zdeněk Vejrosta 1961 CZE KČT - MTB Kralupy 02:31:04.2 49:34.7 splits
135 46 / MM4 [ 308 ] Ladislav Petrovič 1971 CZE Ústí nad Labem 02:31:06.5 49:37.0 splits
136 47 / MM4 [ 402 ] Jiří Svoboda 1969 CZE LTM 02:31:19.2 49:49.7 splits
137 6 / MW [ 302 ] Romana Vejrostová 1965 CZE KČT - MTB Kralupy 02:31:26.9 49:57.4
138 16 / MM2 [ 256 ] Jakub Moudrý 1990 CZE Praha 9 - Újezd nad Lesy 02:31:43.8 50:14.3 splits
139 23 / MM5 [ 224 ] Jiří Havel 1963 CZE Pacinky FELT 02:32:23.3 50:53.8 splits
140 36 / MM3 [ 314 ] Václav Richter 1982 CZE Pento Most 02:32:42.6 51:13.1 splits
141 37 / MM3 [ 431 ] Jan Matějka 1984 CZE Northbike.cz 02:32:46.0 51:16.5 splits
142 38 / MM3 [ 385 ] Leoš Vondruška 1982 CZE Sobělav 02:32:46.4 51:16.9 splits
143 39 / MM3 [ 424 ] Jiří Hylský 1984 CZE Sky rewegade 02:33:09.7 51:40.2 splits
144 24 / MM5 [ 323 ] Milan Verner 1950 CZE Bike Sport Ústí nad Labem 02:34:51.5 53:22.0 splits
145 48 / MM4 [ 241 ] Vladislav Koutník 1973 CZE Ústí nad Labem 02:36:19.3 54:49.8 splits
146 25 / MM5 [ 486 ] Miroslav Pavel 1959 CZE Litvínov 02:36:25.1 54:55.6 splits
147 7 / MW [ 468 ] Zdeňka Ippoldtová 1974 CZE Velké Březno 02:38:44.6 57:15.1 splits
148 40 / MM3 [ 313 ] Michal Jenč 1985 CZE Sky renegade 02:40:14.3 58:44.8 splits
149 49 / MM4 [ 390 ] Tomáš Tříska 1970 CZE Ústí nad Labem 02:40:49.3 59:19.8 splits
150 26 / MM5 [ 214 ] Josef Drengubák 1949 CZE SKPMost 02:41:05.4 59:35.9 splits
151 50 / MM4 [ 263 ] Radek Pokorný 1976 CZE Ústí nad Labem 02:41:08.3 59:38.8 splits
152 41 / MM3 [ 273 ] Petr Seifert 1979 CZE Děčín 27 02:42:53.6 01:01:24.1 splits
153 8 / MW [ 387 ] Marie Soubustová 1978 CZE CK Terezín 02:43:48.3 01:02:18.8 splits
154 17 / MM2 [ 388 ] Jakub Urban 1992 CZE Smečno 02:43:51.4 01:02:21.9 splits
155 51 / MM4 [ 253 ] Josef Malejovský 1976 CZE Ústí nad Labem 02:44:41.7 01:03:12.2 splits
156 52 / MM4 [ 379 ] Petr Gregor 1976 CZE Litoměřice 02:45:20.0 01:03:50.5 splits
157 53 / MM4 [ 210 ] Jan Bulák 1977 CZE Canyon Team Děčín 02:46:00.8 01:04:31.3 splits
158 54 / MM4 [ 257 ] Jan Neruda 1977 CZE NERUSHIT ! 02:46:05.7 01:04:36.2
159 55 / MM4 [ 415 ] Marek Hess 1974 CZE Slaný 02:46:10.7 01:04:41.2 splits
160 56 / MM4 [ 201 ] Jan Abrt 1976 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 02:46:51.2 01:05:21.7 splits
161 42 / MM3 [ 303 ] Petr Veselý 1981 CZE Třebenice 02:47:59.2 01:06:29.7 splits
162 27 / MM5 [ 290 ] Miloslav Šobáň 1960 CZE ČKMC PRAHA 02:48:43.2 01:07:13.7 splits
163 28 / MM5 [ 293 ] Štěpán Tintěra 1959 CZE Štětí 02:50:16.3 01:08:46.8 splits
164 57 / MM4 [ 244 ] Jindřich Krejčík 1972 CZE Kamýk 02:51:05.9 01:09:36.4 splits
165 9 / MW [ 487 ] Andrea Pěkná 1993 CZE Hlinná 02:53:26.6 01:11:57.1 splits
166 29 / MM5 [ 376 ] Miloslav Benda 1962 CZE TIGO 02:54:43.7 01:13:14.2 splits
167 58 / MM4 [ 374 ] Jaroslav Tauer 1974 CZE Plzeň 02:55:32.1 01:14:02.6 splits
168 30 / MM5 [ 411 ] Jaroslav Kodeš 1965 CZE Servind 02:56:16.3 01:14:46.8 splits
169 59 / MM4 [ 426 ] Vlastimil Ševčík 1976 CZE Pento Most 02:57:22.1 01:15:52.6 splits
170 60 / MM4 [ 249 ] Jan Kunert 1978 CZE Lovosice 02:57:24.5 01:15:55.0 splits
171 31 / MM5 [ 425 ] Jindřich Synovec 1965 CZE Bitters Superior Cyklofit team Liberec 02:58:46.6 01:17:17.1 splits
172 61 / MM4 [ 435 ] Miroslav Skuček 1973 CZE Praha 02:59:58.7 01:18:29.2 splits
173 10 / MW [ 219 ] Andrea Fremutová 1972 CZE Plzeň - Radobyčice 03:00:46.4 01:19:16.9 splits
174 43 / MM3 [ 404 ] Vojtěch Varga 1987 CZE Litoěřice 03:01:37.0 01:20:07.5 splits
175 62 / MM4 [ 252 ] Petr Makrlík 1977 CZE Crave 03:01:44.6 01:20:15.1 splits
176 44 / MM3 [ 255 ] Lukáš Mazal 1987 CZE Tisá 03:02:51.3 01:21:21.8 splits
177 63 / MM4 [ 289 ] Jan Šlechta 1978 CZE Litoměřice 03:04:06.8 01:22:37.3 splits
178 64 / MM4 [ 234 ] Tomáš Jachek 1978 CZE Praha 8 03:05:54.6 01:24:25.1 splits
179 32 / MM5 [ 375 ] Pavel Proft 1968 CZE TIGO 03:07:17.4 01:25:47.9 splits
180 18 / MM2 [ 216 ] Marek Fiala 1994 CZE Roudnice nad Labem 03:08:26.9 01:26:57.4 splits
181 65 / MM4 [ 295 ] Jiří Urbánek 1972 CZE Ústí nad Labem 03:09:36.6 01:28:07.1 splits
182 33 / MM5 [ 277 ] Jiři Sitár 1962 CZE Litoměřice 03:10:23.3 01:28:53.8 splits
183 66 / MM4 [ 275 ] Tomáš Schwerhart 1976 CZE Litoměřice 03:16:57.9 01:35:28.4 splits
184 45 / MM3 [ 282 ] Nikola Stanko 1982 CZE Roudnice nad Labem 03:23:16.0 01:41:46.5 splits
185 19 / MM2 [ 492 ] Adam Sekera 1989 CZE Litoměřice 03:25:22.2 01:43:52.7 splits
186 67 / MM4 [ 258 ] Jan Peterka 1973 CZE Krupka 03:26:36.6 01:45:07.1 splits
187 68 / MM4 [ 292 ] Tomáš Tichý 1970 CZE Je-Be-Ti 03:26:42.8 01:45:13.3 splits
188 20 / MM2 [ 382 ] Štěpán Samek 1991 CZE Litoměřice 03:31:51.6 01:50:22.1 splits
189 46 / MM3 [ 462 ] Miroslav Černý 1985 CZE LINDE MH 03:31:54.4 01:50:24.9 splits
190 11 / MW [ 421 ] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 03:34:23.3 01:52:53.8 splits
191 69 / MM4 [ 489 ] Martin Rosický 1969 CZE Ústí nad Labem 03:39:17.6 01:57:48.1 splits
192 70 / MM4 [ 264 ] Luboš Polanský 1972 CZE Most 03:46:11.1 02:04:41.6 splits
193 71 / MM4 [ 391 ] Petr Podzimek 1971 CZE Apači z Arniky 04:08:53.7 02:27:24.2 splits
194 12 / MW [ 491 ] Jindra Sedláčková 1966 CZE Litoměřice 04:23:04.6 02:41:35.1 splits
DNF / MM5 [ 236 ] Miloslav Kišš 1955 CZE -- splits
DNF / MM5 [ 281 ] Václav Socha 1962 CZE země nikoho
DNF / MM3 [ 279 ] Martin Slabý 1982 CZE KČT - MTB Kralupy
DNF / MM4 [ 427 ] Jan Veselý 1975 CZE Litoměřice
DNF / MM3 [ 315 ] Jaroslav Houdek 1980 CZE Northbike.cz
DNS / MM4 [ 221 ] Adnene Gaaloul 1974 CZE CZE
DNS / MM2 [ 238 ] Jiří Kopec 1993 CZE Veřejná Sportovní Akademie
DNS / MM3 [ 251 ] Jan Liška 1984 CZE CZE
DNS / MM5 [ 259 ] Leoš Pilnaj 1967 CZE ONE Cycling Team
DNS / MM4 [ 261 ] Marek Plch 1969 CZE RegalBike Teplice
DNS / MM4 [ 262 ] Karel Pokorný 1975 CZE Aperam
DNS / MM3 [ 267 ] Karel Prchal 1981 CZE Koodla
DNS / MM3 [ 268 ] Jiri Pribyl 1979 CZE CZE
DNS / MM4 [ 269 ] Pavel Rittich 1976 CZE CZE
DNS / MM4 [ 300 ] Ladislav Věchet 1970 CZE CZE
DNS / MM3 [ 458 ] Petr Achs 1980 CZE CZE
DNS / MM1 [ 460 ] Ondřej Cmunt 2003 CZE Bitters Superior Cyklofit team
DNS / MM4 [ 466 ] Jiří HÁJEK 1971 CZE CK 1967 Česká Kamenice, z.s.
DNS / MM4 [ 467 ] Eduard Hurt 1978 CZE CZE
DNS / MM5 [ 469 ] Jan Jírů 1966 CZE Trenér psů.cz
DNS / MM4 [ 471 ] Petr Kawinek 1977 CZE Bikesport ul.
DNS / MW [ 473 ] Hana Kracíková 1972 CZE Velemín
DNS / MM4 [ 476 ] Josef Krňák 1977 CZE gymnázium omská
DNS / MM4 [ 477 ] Lukáš Krob 1973 CZE BTT Libochovice
DNS / MM3 [ 478 ] Lukáš Kulas 1988 CZE CZE
DNS / MM5 [ 481 ] Zdeněk Mikeš 1962 CZE KL Sport Most
DNS / MM4 [ 484 ] Roman Nejedlý 1974 CZE Koloshopteam
DNS / MM3 [ 488 ] Jaroslav Provazník 1981 CZE Team Louny
DNS / MM4 [ 490 ] Filip Růzha 1977 CZE EMEXKON
DNS / MM4 [ 493 ] Vladimír Volmuth 1977 CZE HZS

result list 8 km

start ~ 10:39:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci 13-14 [ 98 ] Jiří Zubatý 2004 CZE Roudnice 13:41.3
2 1 / kluci 9-12 [ 76 ] Jakub Ranš 2007 CZE 13:44.9 00:03.6
3 1 / junior [ 81 ] Markéta Juřičková 2001 CZE Teplice 15:25.1 01:43.8
4 1 / holky 9-12 [ 31 ] Natálie Štěrbová 2006 CZE Litoměřice 15:26.7 01:45.4
5 2 / kluci 9-12 [ 18 ] Vojtěch Kostner 2007 CZE Křešice 15:28.0 01:46.7 splits
6 3 / kluci 9-12 [ 92 ] Adam Bradáč 2007 CZE Litoměřice 15:34.8 01:53.5
7 2 / holky 9-12 [ 95 ] Barbora Hyšplerová 2008 CZE Travčice 15:42.2 02:00.9
8 4 / kluci 9-12 [ 75 ] Rafael Waldhauser 2008 CZE Hoštka 15:50.7 02:09.4
9 5 / kluci 9-12 [ 56 ] Ondřej Stehlík 2006 CZE Litoměřice 16:35.4 02:54.1
10 6 / kluci 9-12 [ 26 ] Vít Svoboda 2007 CZE Trnovany 16:39.8 02:58.5
11 7 / kluci 9-12 [ 79 ] Lukáš Henzl 2008 CZE Žitenice 16:51.8 03:10.5
12 3 / holky 9-12 [ 59 ] Kristýna Novotná 2008 CZE Děčín 17:36.6 03:55.3
13 1 / holky 6-8 [ 29 ] Elena Svobodová 2010 CZE Trnovany 17:42.6 04:01.3
14 2 / junior [ 63 ] Kateřina Kohnová 2003 CZE Litoěřice 17:51.4 04:10.1
15 2 / kluci 13-14 [ 80 ] Tomáš Tesařík 2005 CZE Litoměřice 17:52.0 04:10.7
16 4 / holky 9-12 [ 52 ] Nikola Vysoká 2006 CZE Litoměřice 18:15.1 04:33.8
17 8 / kluci 9-12 [ 54 ] Tadeáš Jurča 2007 CZE Štětí 18:19.0 04:37.7
18 1 / kluci 6-8 [ 16 ] Petr Kaltman 2010 CZE Ústí nad Labem 18:22.4 04:41.1
19 5 / holky 9-12 [ 24 ] Helena Stanková 2007 CZE Roudnice nad Labem 18:33.6 04:52.3
20 9 / kluci 9-12 [ 10 ] Daniel Volf 2008 CZE Ck Slavoj Terezín 18:36.2 04:54.9
21 2 / kluci 6-8 [ 73 ] Jiří Ouda 2010 CZE Northbike.cz 18:55.2 05:13.9
22 10 / kluci 9-12 [ 71 ] Adrian Janovský 2008 CZE Northbike 18:57.9 05:16.6
23 2 / holky 6-8 [ 13 ] Adéla Hyšplerová 2011 CZE Travčice 20:08.3 06:27.0
24 3 / kluci 6-8 [ 53 ] Matyáš Čapek 2012 CZE Litoměřice 20:13.4 06:32.1
25 4 / kluci 6-8 [ 77 ] Jonáš Jiskra 2011 CZE Sella Bike 20:40.1 06:58.8
26 6 / holky 9-12 [ 25 ] Sofia Julie Střížová 2009 CZE Litoměřice 20:47.0 07:05.7
27 5 / kluci 6-8 [ 17 ] Václav Karas 2012 CZE Praha 10 20:53.2 07:11.9
28 6 / kluci 6-8 [ 33 ] Dominik Svatoš 2011 CZE - 20:55.0 07:13.7
29 3 / holky 6-8 [ 70 ] Viktorie Nováková 2010 CZE Czech Tallboys 21:04.4 07:23.1
30 7 / kluci 6-8 [ 55 ] Šimon Kunst 2011 CZE Trnovany 21:15.7 07:34.4
31 4 / holky 6-8 [ 78 ] Leontýna Klabanová 2011 CZE Velké Žernoseky 21:34.8 07:53.5
32 8 / kluci 6-8 [ 50 ] Matyáš Poláček 2010 CZE Litoměřice 22:30.0 08:48.7
33 7 / holky 9-12 [ 74 ] Michaela Váňová 2008 CZE Teplice 22:42.3 09:01.0
34 5 / holky 6-8 [ 15 ] Hana Jirmanová 2010 CZE Roudnice nad Labem 22:54.7 09:13.4
35 9 / kluci 6-8 [ 60 ] Samuel Zahn 2011 CZE Litoměřice 23:55.0 10:13.7
36 6 / holky 6-8 [ 19 ] Alžběta Liscová 2010 CZE 23:56.7 10:15.4
37 10 / kluci 6-8 [ 94 ] Jan Hossinger 2010 CZE Lovosice 24:49.9 11:08.6
38 1 / kluci do 5 [ 93 ] Tomášek Ciniburk 2014 CZE Praha 25:11.0 11:29.7
39 7 / holky 6-8 [ 20 ] Sofie Liscová 2011 CZE Třebenice 26:24.1 12:42.8
40 1 / holky do 5 [ 14 ] Helena Jirmanová 2013 CZE Roudnice nad Labem 26:55.8 13:14.5
41 8 / holky 6-8 [ 51 ] Tereza Vysoká 2010 CZE - 27:28.3 13:47.0
42 2 / kluci do 5 [ 58 ] Jakub Říha 2013 CZE BTT Libochovice 29:06.4 15:25.1
43 3 / kluci do 5 [ 57 ] Čeněk Říhovi 2016 CZE BTT Libochovice 29:06.7 15:25.4
44 4 / kluci do 5 [ 22 ] Matyáš Polcar 2014 CZE Ústí nad Labem 29:13.8 15:32.5
45 9 / holky 6-8 [ 34 ] Viktorie Wünsch 2012 CZE LTM 29:19.1 15:37.8
46 2 / holky do 5 [ 32 ] Ema Trnková 2013 CZE Trnky 29:25.2 15:43.9
47 5 / kluci do 5 [ 72 ] Vojtěch Ouda 2013 CZE Northbike.cz 35:24.9 21:43.6
48 6 / kluci do 5 [ 12 ] Matěj Hejda 2013 CZE Litoměřice 37:06.1 23:24.8
49 7 / kluci do 5 [ 61 ] Jonáš Slipka 2013 CZE Bleska Třesk 40:52.9 27:11.6
50 11 / kluci 6-8 [ 62 ] Adam Tichánský 2012 CZE Bleska Třesk 43:34.4 29:53.1
DNS / kluci do 5 [ 11 ] Matěj Bouček 2013 CZE Lovosice
DNS / dospělí [ 21 ] Zdeněk Lisec 1974 CZE CZE
DNS / dospělí [ 23 ] Radana Rotreklova 1980 CZE CZE
DNS / dospělí [ 27 ] Jan Svoboda 1978 CZE CZE
DNS / dospělí [ 28 ] Jitka Svobodová 1976 CZE CZE
DNS / holky 9-12 [ 30 ] Hana Svobodová 2008 CZE Fofrkvalt Libochovice