maraton

results

MTB Tour České Středohoří 2018

2018-09-23 Litoměřice 

archiv

announcement

registration

start list

results

90 km total: 67, men : 61, women: 6, LM2: 5, LM3: 21, LM4: 23, LM5: 12, LW: 6 hasic [html] [pdf] [csv]
45 km total: 224, men : 212, women: 12, MM1: 13, MM2: 21, MM3: 54, MM4: 85, MM5: 38, MW: 13 hasic [html] [pdf] [csv]
8 km total: 56, men : 36, women: 20, kluci do 5: 8, kluci 6-8: 11, kluci 9-12: 10, kluci 13-14: 2, junior: 2, dospělí: 4, holky do 5: 2, holky 6-8: 9, holky 9-12: 8, holky 13-14: 0 hasic [html] [pdf] [csv]

result list 45 km

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / MM3hasic [280] Tomáš Sládek 1988 CZE Chrudim 01:41:29.5
2 1 / MM2 [505] Petr Cmunt 1996 CZE Bitters Superior cyklofit team 01:41:29.8 00:00.3
3 2 / MM3 [432] Pavel Linet 1982 CZE Areál Klíny 01:43:33.9 02:04.4
4 3 / MM3 [474] Miloš Králík 1984 CZE Future Cycling team 01:43:36.5 02:07.0
5 4 / MM3 [272] Pavel Sedláček 1987 CZE Rohozec Amulet Team 01:43:39.4 02:09.9
6 1 / MM1 [482] Milan Mileret 2001 CZE Shoptet 01:43:55.5 02:26.0
7 2 / MM2 [433] Luboš Bárta 1993 CZE KL sport Most 01:47:29.3 05:59.8
8 1 / MM4 [321] Ladislav Rosypal 1976 CZE MMB Třebenice 01:47:52.2 06:22.7
9 5 / MM3 [222] david grbavcic 1986 CZE Roudnice nad Labem 01:48:04.3 06:34.8
10 2 / MM4 [220] Michal Futó 1974 CZE Sport team Hrádek 01:48:05.7 06:36.2
11 3 / MM4 [311] Miloš Trux 1972 CZE Bike-point Roudnice n/L 01:48:07.8 06:38.3
12 1 / MM5 [399] Bob Pechar 1966 CZE BIKE POINT Roudnice n.L. 01:48:11.9 06:42.4
13 4 / MM4 [383] David Zámečnk 1976 CZE Litoměřice 01:48:44.5 07:15.0
14 5 / MM4 [504] Marek Bušek 1973 CZE BTT Libochovice 01:49:09.9 07:40.4
15 2 / MM5 [392] Roman Štěrba 1968 CZE CK Lovosice 01:50:42.6 09:13.1
16 6 / MM3hasic [537] Lukáš Vejvar 1988 CZE Stark cycling team 01:50:50.4 09:20.9
17 3 / MM5 [307] Petr Živec 1966 CZE Litoměřice 01:52:48.1 11:18.6
18 6 / MM4 [386] Petr Soubusta 1978 CZE CK Terezín 01:53:29.6 12:00.1
19 7 / MM4 [400] Zdeněk Němec 1970 CZE Bikepoint 01:53:29.8 12:00.3
20 7 / MM3hasic [420] Karel Platich 1985 CZE HZS Děčín 01:53:36.5 12:07.0
21 8 / MM3 [204] Jiří Beer 1983 CZE Roudnice n.L. 01:54:27.8 12:58.3
22 9 / MM3hasic [270] Miroslav Salač 1979 CZE CK Přestavlky 01:54:39.1 13:09.6
23 8 / MM4hasic [472] Stanislav Kozák 1972 CZE Bikepoint Roudnice n/L 01:54:57.9 13:28.4
24 9 / MM4 [485] Jan Oswald 1969 CZE Eleven Mitas-Mercedes Benz 01:55:05.5 13:36.0
25 2 / MM1 [430] Ondřej Cmunt 2003 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:55:06.8 13:37.3
26 10 / MM3 [284] Aleš Svoboda 1981 CZE CK Přestavlky 01:55:32.1 14:02.6
27 10 / MM4 [233] Michal Ippoldt 1975 CZE Velké Březno 01:55:46.7 14:17.2
28 4 / MM5 [316] Martin Macháček 1964 CZE Doksy 01:56:20.7 14:51.2
29 11 / MM4hasic [393] Jaroslav Mejta 1974 CZE CK Lovosice 01:57:55.6 16:26.1
30 12 / MM4 [286] Tomáš Sytař 1974 CZE Koloshop team 01:57:59.0 16:29.5
31 11 / MM3hasic [378] Oldřich Raus 1979 CZE MMB Třebenice 01:58:06.3 16:36.8
32 1 / MW [417] Barbora Maříková 1990 CZE Bicykl Kříž Team 01:58:20.0 16:50.5
33 13 / MM4 [206] Tomáš Beránek 1970 CZE CREATIVE FRIENDS 01:58:20.7 16:51.2
34 12 / MM3 [584] Tomáš Truuschka 1980 CZE KL sport Most 01:58:41.5 17:12.0
35 3 / MM1 [403] Jan Oswald 2003 CZE Eleven Mitas -Mercedes Benz 01:58:42.0 17:12.5
36 5 / MM5 [513] Jaroslav hrubý 1955 CZE KL sport Most 01:58:42.7 17:13.2
37 6 / MM5 [397] Ivan Celerin 1963 CZE TML 01:58:45.9 17:16.4
38 2 / MW [231] Pavla Chmelíková 1982 CZE Praha 5 01:58:47.6 17:18.1
39 13 / MM3 [240] Lukáš Koutecký 1987 CZE Hopman Team Žatec 01:59:13.7 17:44.2
40 14 / MM4 [299] Radek Vaněk 1974 CZE Roudnice nad Labem 02:01:28.3 19:58.8
41 4 / MM1 [429] Lukáš Adámek 2001 CZE Bicykl Kříž team 02:01:34.9 20:05.4
42 14 / MM3 [248] Antonín Kudi 1986 CZE Sám za sebe 02:03:06.3 21:36.8
43 15 / MM4 [218] Štěpán Fišer 1972 CZE Rájkol Kladno 02:03:08.7 21:39.2
44 16 / MM4 [422] Tomáš Hlom 1976 CZE CK Přestavlky 02:04:04.9 22:35.4
45 5 / MM1 [480] Filip Matějka 2001 CZE Team 1111 02:04:09.3 22:39.8
46 7 / MM5 [310] Vladirmír Řeháček 1966 CZE LITHIUM Baggiera 02:04:18.4 22:48.9
47 3 / MM2 [230] Ondřej Hujer 1997 CZE Melcon cycling team 02:04:19.1 22:49.6
48 15 / MM3 [395] Jan Beer 1983 CZE Northbike.cz 02:04:20.0 22:50.5
49 17 / MM4 [470] Jiří Kaliba 1978 CZE Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem 02:04:54.1 23:24.6
50 18 / MM4 [464] Tomas Folprecht 1971 CZE Team BEKO Bike Racing 02:05:09.8 23:40.3
51 16 / MM3hasic [229] Karel Hrabica 1981 CZE Lovosice 02:05:11.8 23:42.3
52 19 / MM4 [312] Robert Říha 1969 CZE Ráj kol kladno 02:05:17.9 23:48.4
53 17 / MM3 [419] Milan Holárek 1984 CZE Chlumec 02:05:28.1 23:58.6
54 20 / MM4 [398] Vlastimil Křeček 1973 CZE Cyklo City Lovosice 02:05:29.2 23:59.7
55 21 / MM4 [414] Pavel Vyskočil 1975 CZE Most 02:05:33.4 24:03.9
56 18 / MM3 [475] Jan Kresta 1980 CZE Ústí nad Labem 02:06:23.7 24:54.2
57 6 / MM1 [203] Martin Bárta 2005 CZE CK Bítovská 02:06:24.9 24:55.4
58 22 / MM4 [459] Marek Blaha 1969 CZE Canyon Topeak Ergon Racing Team 02:07:39.0 26:09.5
59 23 / MM4 [317] Jiří Honzátko 1971 CZE Vysoká 02:07:40.8 26:11.3
60 4 / MM2 [304] Martin Vojáček 1997 CZE Team Vojáček 02:07:49.1 26:19.6
61 3 / MWhasic [319] Vendula Kelbichová 1986 CZE KL sport Most 02:07:52.2 26:22.7
62 24 / MM4 [247] JAN KRUŠINA 1977 CZE LOUNY 02:08:04.4 26:34.9
63 8 / MM5 [291] Karel Šváb 1968 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 02:08:06.5 26:37.0
64 25 / MM4 [297] Petr Valecka 1976 CZE Tachov 02:08:07.3 26:37.8
65 7 / MM1 [250] Radim Linke 2001 CZE Bohušovice nad Ohří 02:08:12.0 26:42.5
66 5 / MM2 [418] Jiří Svoboda 1994 CZE Štětí 02:08:25.7 26:56.2
67 19 / MM3 [401] Zbyněk Říha 1986 CZE BTT Libochovice 02:08:35.8 27:06.3
68 9 / MM5 [207] Michal Beránek 1967 CZE Je-Be-Ti , Aussig 02:09:02.2 27:32.7
69 20 / MM3 [413] Zdeněk Hammer 1979 CZE LTM 02:09:27.3 27:57.8
70 6 / MM2 [202] Daniel Antl 1991 CZE Praha 02:09:50.4 28:20.9
71 10 / MM5 [510] Svatoslav Hajný 1963 CZE CykloTrenink.com 02:09:51.4 28:21.9
72 21 / MM3 [296] Lukáš Vacek 1986 CZE Koloshop Team 02:10:06.0 28:36.5
73 7 / MM2 [215] Matouš Dzivjak 1997 CZE Litoměřice 02:10:22.1 28:52.6
74 26 / MM4 [428] Martin Matějka 1972 CZE Team 1111 02:10:29.4 28:59.9
75 27 / MM4 [412] Petr Dvořádk 1972 CZE SAS Litoměřice 02:10:43.6 29:14.1
76 22 / MM3 [223] Milos Hajek 1980 CZE IMBRC 02:11:11.5 29:42.0
77 8 / MM1 [381] Matěj Prchalík 2003 CZE ASK Lovosice 02:11:34.4 30:04.9
78 28 / MM4 [298] Michal Vančura 1972 CZE Beko Bike and Ski Team 02:11:38.6 30:09.1
79 23 / MM3 [322] Radim Křišťan 1983 CZE Fresh Coffee 02:11:42.6 30:13.1
80 29 / MM4 [243] Milan Krejčí 1977 CZE Provodín 02:11:45.8 30:16.3
81 8 / MM2 [226] Petr Hluchý 1998 CZE Symbio CE.Energy 02:11:50.8 30:21.3
82 30 / MM4 [396] Pavel Henzl 1969 CZE Cklo city 02:11:51.8 30:22.3
83 9 / MM1 [278] Jiří Skobla 2000 CZE SCOTT OFBIKE 02:11:55.0 30:25.5
84 31 / MM4 [305] Evžen Wágner 1976 CZE CK Přestavlky 02:11:56.4 30:26.9
85 24 / MM3 [232] Michal Imiálek 1980 CZE Litoměřice 02:12:33.2 31:03.7
86 25 / MM3 [416] Jan Mařík 1986 CZE Bicykl team Ústí nad Labem 02:12:34.6 31:05.1
87 9 / MM2 [483] Pavel Mrázek 1994 CZE Sportteam Hrádek 02:12:45.4 31:15.9
88 32 / MM4 [235] Daniel Kadleček 1975 CZE Atletika Litvínov 02:12:52.2 31:22.7
89 26 / MM3 [591] Aleš Erler 1980 CZE HPM sport Teplice 02:13:44.7 32:15.2
90 27 / MM3 [377] Rudolf Teicher 1985 CZE Roudnice nad Labem 02:14:32.6 33:03.1
91 33 / MM4 [380] Tomáš Čapek 1977 CZE Nučničky 02:15:03.4 33:33.9
92 10 / MM1 [239] Matěj Koudelka 2002 CZE STS Chvojkovice - Brod 02:15:16.9 33:47.4
93 34 / MM4 [265] Miroslav Prágl 1974 CZE Praha 9 02:15:32.0 34:02.5
94 11 / MM1 [242] Jakub Krása 2002 CZE SK Velosport Favorit Bílina 02:15:52.5 34:23.0
95 10 / MM2 [276] Dominik Simon 1996 CZE BTK Litoměřice 02:16:08.2 34:38.7
96 35 / MM4 [294] Petr Třebický 1977 CZE Kolokrám 02:16:12.0 34:42.5
97 36 / MM4 [211] Marek Císař 1976 CZE Aperam 02:16:23.5 34:54.0
98 37 / MM4 [237] Pavel Knedlík 1970 CZE Ústí nad Labem 02:17:27.4 35:57.9
99 28 / MM3 [394] Ondřej Málek 1986 CZE Pento Most 02:17:28.2 35:58.7
100 11 / MM5 [285] radovan svoboda 1965 CZE agrall 02:17:45.8 36:16.3
101 29 / MM3hasic [318] Vít Šindelář 1981 CZE Hasiči Chomutov 02:17:47.9 36:18.4
102 38 / MM4 [463] Tomáš Diart 1977 CZE KREJDI 02:18:03.2 36:33.7
103 11 / MM2 [320] Petr Kamínek 1995 CZE SYMBIO + G.E. Energy 02:19:07.0 37:37.5
104 39 / MM4 [288] Josef Šlégel 1973 CZE KL sport Most 02:19:10.3 37:40.8
105 12 / MM5 [287] Tomáš Šipka 1962 CZE Řež 02:19:32.6 38:03.1
106 40 / MM4 [389] Martin Roubíček 1976 CZE Dolní Zálezly 02:20:31.0 39:01.5
107 13 / MM5 [516] Pavel Jenč 1956 CZE ck Lovosice 02:20:31.5 39:02.0
108 14 / MM5 [228] Pavel Holecek 1961 CZE SAZU.cz 02:20:37.0 39:07.5
109 41 / MM4 [208] Patrik Biedermann 1973 CZE ÚSTÍ NAD lABEM 02:20:40.8 39:11.3
110 30 / MM3 [461] Martin Coufal 1982 CZE SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM 02:21:25.9 39:56.4
111 15 / MM5 [423] Miroslav Závada 1964 CZE CK Lovosice 02:21:49.0 40:19.5
112 31 / MM3 [410] Pavel Boček 1987 CZE Aperam 02:22:22.6 40:53.1
113 32 / MM3 [225] Radim Hlíza 1987 CZE Proboštov 02:23:34.7 42:05.2
114 16 / MM5 [479] Petr Macek 1961 CZE Roudnice 02:23:46.6 42:17.1
115 12 / MM2 [205] Michal Beneš 1989 CZE FeEltech Doksany 02:23:51.9 42:22.4
116 42 / MM4 [384] Jaroslav Jurča 1975 CZE Štětí 02:24:06.7 42:37.2
117 17 / MM5 [227] Ladislav Hoffman 1962 CZE Teplice 02:24:55.5 43:26.0
118 13 / MM2 [306] Václav Žatecký 1997 CZE Hopman Team Žatec 02:25:17.7 43:48.2
119 43 / MM4 [283] Michal Strych 1976 CZE Usti nad Labem 02:25:37.9 44:08.4
120 33 / MM3 [254] Pavel Malejovský 1979 CZE Ústí nad Labem 02:25:46.5 44:17.0
121 18 / MM5hasic [245] Radomír Krejčík 1964 CZE SKH Ústeckého kraje 02:25:50.0 44:20.5
122 4 / MW [266] Vendulka Praská 1976 CZE Atletika Litvínov 02:25:50.5 44:21.0
123 34 / MM3hasic [274] Václav Seifert 1979 CZE Velemín 02:25:57.9 44:28.4
124 19 / MM5 [213] Jiří Čásenský 1968 CZE Zdice 02:26:02.0 44:32.5
125 20 / MM5 [465] Pavel Gažur 1963 CZE Beton Bike Litvínov 02:26:36.6 45:07.1
126 44 / MM4 [309] David vališ 1970 CZE Stětí 02:26:45.2 45:15.7
127 5 / MW [246] Helena Krejčíková 1979 CZE Kamýk 02:26:47.0 45:17.5
128 21 / MM5 [209] karel Bielik 1956 CZE exkalibur veltěže 02:26:53.4 45:23.9
129 14 / MM2 [436] Michal Novotný 1990 CZE Praha 02:27:42.5 46:13.0
130 35 / MM3 [260] Aleš Pleskot 1979 CZE Za mír mezi národy a teplou uzeninu 02:28:51.5 47:22.0
131 45 / MM4 [434] Jan Gaube 1977 CZE BTT Libochovice 02:29:16.7 47:47.2
132 15 / MM2 [271] Martin Sedláček 1998 CZE KL Sport Děčín 02:30:27.0 48:57.5
133 12 / MM1 [217] Matyáš Fischer 2004 CZE Proboštov 02:30:47.5 49:18.0
134 22 / MM5 [301] Zdeněk Vejrosta 1961 CZE KČT - MTB Kralupy 02:31:04.2 49:34.7
135 46 / MM4 [308] Ladislav Petrovič 1971 CZE Ústí nad Labem 02:31:06.5 49:37.0
136 47 / MM4 [402] Jiří Svoboda 1969 CZE LTM 02:31:19.2 49:49.7
137 6 / MW [302] Romana Vejrostová 1965 CZE KČT - MTB Kralupy 02:31:26.9 49:57.4
138 16 / MM2 [256] Jakub Moudrý 1990 CZE Praha 9 - Újezd nad Lesy 02:31:43.8 50:14.3
139 23 / MM5 [224] Jiří Havel 1963 CZE Pacinky FELT 02:32:23.3 50:53.8
140 36 / MM3 [314] Václav Richter 1982 CZE Pento Most 02:32:42.6 51:13.1
141 37 / MM3 [431] Jan Matějka 1984 CZE Northbike.cz 02:32:46.0 51:16.5
142 38 / MM3 [385] Leoš Vondruška 1982 CZE Sobělav 02:32:46.4 51:16.9
143 39 / MM3 [424] Jiří Hylský 1984 CZE Sky rewegade 02:33:09.7 51:40.2
144 24 / MM5 [323] Milan Verner 1950 CZE Bike Sport Ústí nad Labem 02:34:51.5 53:22.0
145 48 / MM4 [241] Vladislav Koutník 1973 CZE Ústí nad Labem 02:36:19.3 54:49.8
146 25 / MM5 [486] Miroslav Pavel 1959 CZE Litvínov 02:36:25.1 54:55.6
147 7 / MW [468] Zdeňka Ippoldtová 1974 CZE Velké Březno 02:38:44.6 57:15.1
148 40 / MM3 [313] Michal Jenč 1985 CZE Sky renegade 02:40:14.3 58:44.8
149 49 / MM4 [390] Tomáš Tříska 1970 CZE Ústí nad Labem 02:40:49.3 59:19.8
150 26 / MM5 [214] Josef Drengubák 1949 CZE SKPMost 02:41:05.4 59:35.9
151 50 / MM4 [263] Radek Pokorný 1976 CZE Ústí nad Labem 02:41:08.3 59:38.8
152 41 / MM3 [273] Petr Seifert 1979 CZE Děčín 27 02:42:53.6 01:01:24.1
153 8 / MW [387] Marie Soubustová 1978 CZE CK Terezín 02:43:48.3 01:02:18.8
154 17 / MM2 [388] Jakub Urban 1992 CZE Smečno 02:43:51.4 01:02:21.9
155 51 / MM4 [253] Josef Malejovský 1976 CZE Ústí nad Labem 02:44:41.7 01:03:12.2
156 52 / MM4 [379] Petr Gregor 1976 CZE Litoměřice 02:45:20.0 01:03:50.5
157 53 / MM4 [210] Jan Bulák 1977 CZE Canyon Team Děčín 02:46:00.8 01:04:31.3
158 54 / MM4 [257] Jan Neruda 1977 CZE NERUSHIT ! 02:46:05.7 01:04:36.2
159 55 / MM4 [415] Marek Hess 1974 CZE Slaný 02:46:10.7 01:04:41.2
160 56 / MM4 [201] Jan Abrt 1976 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 02:46:51.2 01:05:21.7
161 42 / MM3 [303] Petr Veselý 1981 CZE Třebenice 02:47:59.2 01:06:29.7
162 27 / MM5 [290] Miloslav Šobáň 1960 CZE ČKMC PRAHA 02:48:43.2 01:07:13.7
163 28 / MM5 [293] Štěpán Tintěra 1959 CZE Štětí 02:50:16.3 01:08:46.8
164 57 / MM4 [244] Jindřich Krejčík 1972 CZE Kamýk 02:51:05.9 01:09:36.4
165 9 / MW [487] Andrea Pěkná 1993 CZE Hlinná 02:53:26.6 01:11:57.1
166 29 / MM5 [376] Miloslav Benda 1962 CZE TIGO 02:54:43.7 01:13:14.2
167 58 / MM4 [374] Jaroslav Tauer 1974 CZE Plzeň 02:55:32.1 01:14:02.6
168 30 / MM5 [411] Jaroslav Kodeš 1965 CZE Servind 02:56:16.3 01:14:46.8
169 59 / MM4 [426] Vlastimil Ševčík 1976 CZE Pento Most 02:57:22.1 01:15:52.6
170 60 / MM4 [249] Jan Kunert 1978 CZE Lovosice 02:57:24.5 01:15:55.0
171 31 / MM5 [425] Jindřich Synovec 1965 CZE Bitters Superior Cyklofit team Liberec 02:58:46.6 01:17:17.1
172 61 / MM4 [435] Miroslav Skuček 1973 CZE Praha 02:59:58.7 01:18:29.2
173 10 / MW [219] Andrea Fremutová 1972 CZE Plzeň - Radobyčice 03:00:46.4 01:19:16.9
174 43 / MM3 [404] Vojtěch Varga 1987 CZE Litoěřice 03:01:37.0 01:20:07.5
175 62 / MM4 [252] Petr Makrlík 1977 CZE Crave 03:01:44.6 01:20:15.1
176 44 / MM3 [255] Lukáš Mazal 1987 CZE Tisá 03:02:51.3 01:21:21.8
177 63 / MM4 [289] Jan Šlechta 1978 CZE Litoměřice 03:04:06.8 01:22:37.3
178 64 / MM4 [234] Tomáš Jachek 1978 CZE Praha 8 03:05:54.6 01:24:25.1
179 32 / MM5 [375] Pavel Proft 1968 CZE TIGO 03:07:17.4 01:25:47.9
180 18 / MM2 [216] Marek Fiala 1994 CZE Roudnice nad Labem 03:08:26.9 01:26:57.4
181 65 / MM4 [295] Jiří Urbánek 1972 CZE Ústí nad Labem 03:09:36.6 01:28:07.1
182 33 / MM5 [277] Jiři Sitár 1962 CZE Litoměřice 03:10:23.3 01:28:53.8
183 66 / MM4 [275] Tomáš Schwerhart 1976 CZE Litoměřice 03:16:57.9 01:35:28.4
184 45 / MM3 [282] Nikola Stanko 1982 CZE Roudnice nad Labem 03:23:16.0 01:41:46.5
185 19 / MM2 [492] Adam Sekera 1989 CZE Litoměřice 03:25:22.2 01:43:52.7
186 67 / MM4 [258] Jan Peterka 1973 CZE Krupka 03:26:36.6 01:45:07.1
187 68 / MM4 [292] Tomáš Tichý 1970 CZE Je-Be-Ti 03:26:42.8 01:45:13.3
188 20 / MM2 [382] Štěpán Samek 1991 CZE Litoměřice 03:31:51.6 01:50:22.1
189 46 / MM3 [462] Miroslav Černý 1985 CZE LINDE MH 03:31:54.4 01:50:24.9
190 11 / MW [421] Veronika Šťastná 1988 CZE Pchery 03:34:23.3 01:52:53.8
191 69 / MM4 [489] Martin Rosický 1969 CZE Ústí nad Labem 03:39:17.6 01:57:48.1
192 70 / MM4 [264] Luboš Polanský 1972 CZE Most 03:46:11.1 02:04:41.6
193 71 / MM4 [391] Petr Podzimek 1971 CZE Apači z Arniky 04:08:53.7 02:27:24.2
194 12 / MW [491] Jindra Sedláčková 1966 CZE Litoměřice 04:23:04.6 02:41:35.1
DNF / MM5 [236] Miloslav Kišš 1955 CZE --
DNF / MM5 [281] Václav Socha 1962 CZE země nikoho
DNF / MM3 [279] Martin Slabý 1982 CZE KČT - MTB Kralupy
DNF / MM4 [427] Jan Veselý 1975 CZE Litoměřice
DNF / MM3 [315] Jaroslav Houdek 1980 CZE Northbike.cz
DNS / MM4 [221] Adnene Gaaloul 1974 CZE CZE
DNS / MM2 [238] Jiří Kopec 1993 CZE Veřejná Sportovní Akademie
DNS / MM3 [251] Jan Liška 1984 CZE CZE
DNS / MM5 [259] Leoš Pilnaj 1967 CZE ONE Cycling Team
DNS / MM4 [261] Marek Plch 1969 CZE RegalBike Teplice
DNS / MM4 [262] Karel Pokorný 1975 CZE Aperam
DNS / MM3 [267] Karel Prchal 1981 CZE Koodla
DNS / MM3 [268] Jiri Pribyl 1979 CZE CZE
DNS / MM4 [269] Pavel Rittich 1976 CZE CZE
DNS / MM4 [300] Ladislav Věchet 1970 CZE CZE
DNS / MM3 [458] Petr Achs 1980 CZE CZE
DNS / MM1 [460] Ondřej Cmunt 2003 CZE Bitters Superior Cyklofit team
DNS / MM4 [466] Jiří HÁJEK 1971 CZE CK 1967 Česká Kamenice, z.s.
DNS / MM4 [467] Eduard Hurt 1978 CZE CZE
DNS / MM5 [469] Jan Jírů 1966 CZE Trenér psů.cz
DNS / MM4 [471] Petr Kawinek 1977 CZE Bikesport ul.
DNS / MW [473] Hana Kracíková 1972 CZE Velemín
DNS / MM4 [476] Josef Krňák 1977 CZE gymnázium omská
DNS / MM4 [477] Lukáš Krob 1973 CZE BTT Libochovice
DNS / MM3 [478] Lukáš Kulas 1988 CZE CZE
DNS / MM5 [481] Zdeněk Mikeš 1962 CZE KL Sport Most
DNS / MM4 [484] Roman Nejedlý 1974 CZE Koloshopteam
DNS / MM3 [488] Jaroslav Provazník 1981 CZE Team Louny
DNS / MM4 [490] Filip Růzha 1977 CZE EMEXKON
DNS / MM4 [493] Vladimír Volmuth 1977 CZE HZS