maraton

results

MTB Tour České Středohoří 2018

2018-09-23 Litoměřice 

archiv

announcement

registration

start list

results

90 km total: 67, men : 61, women: 6, LM2: 5, LM3: 21, LM4: 23, LM5: 12, LW: 6 hasic [html] [pdf] [csv]
45 km total: 224, men : 212, women: 12, MM1: 13, MM2: 21, MM3: 54, MM4: 85, MM5: 38, MW: 13 hasic [html] [pdf] [csv]
8 km total: 56, men : 36, women: 20, kluci do 5: 8, kluci 6-8: 11, kluci 9-12: 10, kluci 13-14: 2, junior: 2, dospělí: 4, holky do 5: 2, holky 6-8: 9, holky 9-12: 8, holky 13-14: 0 hasic [html] [pdf] [csv]

result list 90 km

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay 45km
1 1 / LM3 [900] Michal Bubílek 1986 CZE Kellys Bikeranch Team 03:14:25.3 01:39:04.0 (5)
2 1 / LM4 [540] Robert Novotný 1974 CZE Canyon Topeak 03:24:25.9 10:00.6 01:43:04.0 (2)
3 2 / LM4 [578] Jiří Zárybnický 1976 CZE Vinohradské šlapky 03:32:27.9 18:02.6 01:43:04.0 (1)
4 2 / LM3 [512] Ondřej Hofman 1979 CZE PRO MUSIC PROLOG BIKE 03:37:37.6 23:12.3 01:47:53.0 (3)
5 3 / LM4 [528] Radek Sakař 1977 CZE Praha 03:40:20.2 25:54.9 01:47:54.0 (5)
6 3 / LM3 [506] Petr Čuchal 1980 CZE MMB třebenice 03:40:55.2 26:29.9 01:47:53.0 (4)
7 4 / LM4 [539] Miroslav Hraběta 1974 CZE Roudnice nad Labem 03:42:42.5 28:17.2 01:48:27.0 (6)
8 4 / LM3 [580] Pavel Strnad 1984 CZE SAP Services s.r.o. 03:47:28.1 33:02.8 01:51:24.0 (9)
9 5 / LM4 [520] Aleš Novák 1976 CZE Czech Tallboys 03:51:01.2 36:35.9 01:53:42.0 (13)
10 5 / LM3 [522] Luboš Pospíšil 1983 CZE CK Slavoj Terezín 03:54:14.5 39:49.2 01:52:34.0 (10)
11 6 / LM3 [561] Jan Bureš 1982 CZE CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITY 03:54:15.8 39:50.5 01:50:36.0 (8)
12 1 / LM5 [579] Radek Ščučka 1964 CZE Ski Paudera 03:55:56.9 41:31.6 01:52:34.0 (12)
13 6 / LM4 [527] Vlastimil Rajniš 1976 CZE Velemín 04:00:56.4 46:31.1 01:58:17.0 (18)
14 7 / LM4 [524] Josef Prchlík 1977 CZE CK Slavoj Terezín 04:02:06.2 47:40.9 01:56:51.0 (15)
15 1 / LM2 [597] Zdeněk Pinc 1996 CZE MMB Třebenice 04:02:15.0 47:49.7 01:59:23.0 (19)
16 2 / LM5 [502] Milan Bér 1963 CZE Biketeam Litoměřice 04:03:02.4 48:37.1 01:54:58.0 (14)
17 2 / LM2 [538] Jan Veselý 1990 CZE MelCon cycling team 04:06:54.9 52:29.6 01:58:16.0 (17)
18 3 / LM5 [560] Libor Hubáček 1962 CZE Praha 5 04:07:58.4 53:33.1 01:59:33.0 (22)
19 1 / LW [582] Nataša Hnátková 1977 CZE Akrocycling team 04:15:17.4 01:00:52.1 02:02:05.0 (25)
20 7 / LM3 [583] David Vondruška 1984 CZE Neratovice 04:15:19.5 01:00:54.2 02:02:04.0 (24)
21 8 / LM4 [581] Vlastimil Steinocher 1976 CZE Team Louny 04:16:13.0 01:01:47.7 01:59:42.0 (23)
21 8 / LM4 [518] Ondřej Krejčík 1972 CZE Beespee.cz 04:16:13.0 01:01:47.7 02:03:15.0 (26)
23 8 / LM3 [531] David Šálek 1979 CZE Sport team Brozany 04:20:25.3 01:06:00.0 01:59:32.0 (21)
24 9 / LM3 [534] Josef Šulek 1979 CZE SK Hříškov 04:22:44.8 01:08:19.5 01:58:15.0 (16)
25 3 / LM2 [529] Tomáš Smutný 1993 CZE MelCon cycling Team 04:23:38.7 01:09:13.4 05:09.0 (3)
26 10 / LM3 [526] Michal Ptáček 1985 CZE Sport team Brozany 04:25:38.7 01:11:13.4 01:59:31.0 (20)
27 10 / LM4 [533] Radek Šťastný 1974 CZE Kupkolo MTB Team Pardubice 04:30:50.0 01:16:24.7 02:12:41.0 (34)
28 2 / LW [507] Nikol Flašarová 1991 CZE Prima kolo 04:31:27.3 01:17:02.0 02:12:40.0 (33)
29 11 / LM4 [508] Ludvík Fremut 1970 CZE Plzeň - Radobyčice 04:31:28.5 01:17:03.2 02:12:39.0 (32)
30 12 / LM4 [515] Jan Jarolímek 1971 CZE Regal bike Teplice 04:31:46.9 01:17:21.6 02:06:00.0 (28)
31 13 / LM4hasic [523] Dušan Pressl 1975 CZE Symbio CE Energy 04:33:11.0 01:18:45.7 05:00.0 (2)
32 11 / LM3 [514] Petr Janda 1982 CZE Komikoni 04:33:17.2 01:18:51.9 02:16:50.0 (38)
33 3 / LW [575] Iva Hasnedlová 1965 CZE Děčín 04:37:53.0 01:23:27.7
34 4 / LM5 [517] Luděk Kolesa 1961 CZE Kbely Cycling Team 04:43:20.8 01:28:55.5 02:16:19.0 (37)
35 12 / LM3 [562] Jiří Ullrich 1979 CZE Team Louny 04:43:22.0 01:28:56.7 02:10:23.0 (30)
36 4 / LW [559] Monika Čapková 1986 CZE Elite Women Team 04:45:05.7 01:30:40.4 02:16:18.0 (36)
37 14 / LM4 [521] Tomáš Pátek 1970 CZE JIP Most 04:47:31.4 01:33:06.1 02:12:35.0 (31)
38 13 / LM3 [509] Alex Hájek 1988 CZE Roudnice 04:47:50.3 01:33:25.0 02:21:23.0 (43)
39 15 / LM4 [212] Lubomír Čapek 1974 CZE KÚC Bikesport Ústí nad Labem 04:52:00.0 01:37:34.7 01:50:32.0 (7)
40 5 / LM5 [501] Jiří Beneš 1967 CZE Jenčice 04:52:47.9 01:38:22.6 02:20:11.0 (41)
41 14 / LM3 [596] David Novotny 1980 CZE NKT cycling team 04:56:32.8 01:42:07.5 02:17:12.0 (39)
42 6 / LM5 [535] Vladimír Valtr 1967 CZE Roudnice nad Labem 04:56:34.4 01:42:09.1 02:18:06.0 (40)
43 5 / LW [574] Kateřina Ježková 1983 CZE Nutrend 05:03:52.2 01:49:26.9 02:24:17.0 (45)
44 16 / LM4 [577] Jakub Frajkovský 1975 CZE Ustí nad Labem 05:13:40.7 01:59:15.4 02:20:45.0 (42)
45 7 / LM5 [585] Vladimír Dlouhý 1960 CZE Dlouháni 05:15:40.7 02:01:15.4 02:23:32.0 (44)
46 17 / LM4 [576] Tomáš Tyle 1971 CZE Travčice 05:19:58.5 02:05:33.2 02:14:12.0 (35)
47 8 / LM5 [536] Pravoslav Vaněk 1950 CZE Dubí 05:44:42.8 02:30:17.5 02:32:17.0 (47)
48 18 / LM4 [503] Petr Bláha 1976 CZE Libochovice 06:03:09.7 02:48:44.4 02:27:05.0 (46)
49 6 / LW [564] Alena Hájková 1985 CZE ASK Lovosice 06:24:15.2 03:09:49.9 02:53:44.0 (49)
50 4 / LM2 [563] Matěj Řezáč 1989 CZE Predator WO Ústí nad Labem 06:24:16.5 03:09:51.2 03:00:58.0 (50)
51 19 / LM4 [530] Ondřej Šafář 1971 CZE HKF Litoměřice 07:05:57.0 03:51:31.7 03:16:23.0 (51)
DNF / LM3 [592] Jindřich Fischer 1987 CZE kolachrobak.cz 04:49.0 (1)
DNF / LM3 [532] radek šolc 1985 CZE Cyklotrenink.com 01:52:34.0 (11)
DNF / LM3 [519] Vítězslav Macháček 1981 CZE Nutrend-EuroOil LTM 02:05:42.0 (27)
DNF / LM5 [525] Roman Průša 1967 CZE Litoměřice 02:07:05.0 (29)
DNF / LM5 [511] Petr Hejna 1966 CZE PUR Izolace Litoměřice 02:48:45.0 (48)
DNS / LM3 [589] Michal Blažek 1979 CZE Bikeclinic Café
DNS / LM3 [590] Jaroslav Dvořák 1979 CZE CZE
DNS / LM4 [593] Roman Chlup 1970 CZE Tukan bike team K.Vary
DNS / LM4 [594] Drahomír Karvay 1974 CZE Koloshop team
DNS / LM3 [595] Aleš Novotný 1980 CZE CZE
DNS / LM4 [598] Michal Schmidt 1977 CZE Hopman team Žatec
DNS / LM5 [599] Roman Široký 1962 CZE Reality Siroky
DNS / LM5 [600] Dušan Zelenák 1950 CZE Glassman TT Teplice
DNS / LM4 [601] rade Zeman 1972 CZE TJ Baník Meziboří
DNS / LM3 [700] Kristián Hynek 1980 CZE Topeak-Ergon Racing Team
DNS / LM2 [800] Jakub Šilar 1989 CZE BIKESTRIKE - TREK