run

results

59. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

2016-10-22 Hronov 

archiv

results

hlavní závod total: 599 , men : 433, women: 166, MA: 210, MB: 115, MC: 68, MD: 26, ME: 11, MF: 3, ZA: 100, ZB: 43, ZC: 18, ZD: 5 [html] [pdf] [csv]

result list hlavní závod

start ~ 11:00:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / MB [ 2 ] Henry Kemboi 1981 KEN Kenya 30:13.0
2 1 / MA [ 3 ] Silas Kiprono Too 1988 KEN Kenya 30:15.3 00:02.3
3 2 / MA [ 4 ] Joel Maina Mwangi 1985 KEN Kenya 30:19.8 00:06.8
4 3 / MA [ 1 ] Jan Kreisinger 1984 CZE SK Studenec 30:26.9 00:13.9
5 4 / MA [ 13 ] Oleksander Matviychuk 1983 UKR JM DEMOLEX Bardejov 30:29.8 00:16.8
6 5 / MA [ 620 ] Damian Kabat 1989 CZE Polska 30:43.7 00:30.7
7 6 / MA [ 599 ] Robert Míč 1992 CZE VSK Univeryita Brno 31:02.0 00:49.0
8 7 / MA [ 535 ] Ondřej Chour 1987 CZE AC Česká Lípa 31:17.8 01:04.8
9 8 / MA [ 585 ] Srbastian Vošvrda 1996 CZE AC Mladá Boleslav 31:17.9 01:04.9
10 2 / MB [ 622 ] Bartosz Yurgiewicz 1980 POL MKL Szlzelin 31:38.6 01:25.6
11 9 / MA [ 618 ] Radek Hübl 1988 CZE Ústí nad Orlicí 31:44.5 01:31.5
12 10 / MA [ 591 ] Lukáš Kourek 1988 CZE TJ Nové Město na Moravě 32:03.7 01:50.7
13 11 / MA [ 9 ] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:14.3 02:01.3
14 3 / MB [ 555 ] Ladislav Kučera 1976 CZE Iscarex Česká Třebová 32:17.8 02:04.8
15 1 / MC [ 15 ] Viktor Starodubcev 1970 UKR JM DEMOLEX Bardejov 32:40.5 02:27.5
16 12 / MA [ 352 ] Jiří Leplt ml. 1985 CZE SK Nové Město nad Metují 32:53.2 02:40.2
17 4 / MB [ 624 ] Jiří Čivrný 1980 CZE BK Semily 33:19.3 03:06.3
18 13 / MA [ 621 ] Anoryey Kusmider 1983 POL polsko 33:24.3 03:11.3
19 1 / ZA [ 619 ] Paulina Kaczynska 1991 POL Asics team 33:26.4 03:13.4
20 14 / MA [ 613 ] Piotr Holly 1983 POL Sportfuel.PL 33:39.2 03:26.2
21 2 / ZA [ 5 ] Agnes Chebet 1993 KEN Kenya 33:55.1 03:42.1
22 15 / MA [ 214 ] David Plný 1993 CZE BKL Machov 34:00.1 03:47.1
23 16 / MA [ 8 ] Lukáš Gdula 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 34:26.9 04:13.9
24 3 / ZA [ 7 ] Betty Chepleting 1988 KEN Kenya 34:41.3 04:28.3
25 4 / ZA [ 6 ] Margaret Wamahiga Muringi 1990 KEN Kenya 34:54.9 04:41.9
26 17 / MA [ 375 ] Tomáš Křivda 1999 CZE SK Nové Město nad Metují 35:28.9 05:15.9
27 2 / MC [ 140 ] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 35:30.8 05:17.8
28 18 / MA [ 39 ] jan beran 1983 CZE Spartak Police nad Metují 35:32.7 05:19.7
29 5 / MB [ 191 ] Tomáš Mocek 1979 CZE AC Pardubice 35:33.2 05:20.2
30 6 / MB [ 418 ] Pavel Rücker 1976 CZE Bonbon Machov 35:35.6 05:22.6
31 19 / MA [ 616 ] Jakub Vít 1990 CZE Cykloservis Petr 35:36.0 05:23.0
32 3 / MC [ 102 ] Bořek Jančík 1964 CZE Svartes Hořice 35:42.1 05:29.1
33 1 / ZB [ 10 ] Táňa Metelková 1972 CZE TJ Sokol Hradec Králové 35:46.6 05:33.6
34 7 / MB [ 454 ] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně v Podkrkonoší 36:17.3 06:04.3
35 20 / MA [ 557 ] Ondřej Volák 2000 CZE Spartak Police nad Metují 36:31.7 06:18.7
36 8 / MB [ 517 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikow 36:34.5 06:21.5
37 4 / MC [ 218 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 36:36.9 06:23.9
38 2 / ZB [ 11 ] Marta Fenclová 1976 CZE AC Pardubice 36:40.4 06:27.4
39 21 / MA [ 593 ] Jan Šimák 1983 CZE Hradec Králové 36:51.0 06:38.0
40 5 / ZA [ 20 ] Vendula Frintová 1983 CZE EKOL ELITE TRIATHLON TEAM 36:57.1 06:44.1
41 22 / MA [ 331 ] Martin Bárta 1998 CZE Bárt Team 37:07.7 06:54.7
42 23 / MA [ 115 ] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 37:11.1 06:58.1
43 3 / ZB [ 17 ] Dagmar Rychnovská 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 37:14.2 07:01.2
44 6 / ZA [ 533 ] Marketa Gajdorusova 1993 CZE SK Chotebor 37:16.9 07:03.9
45 24 / MA [ 120 ] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 37:17.2 07:04.2
46 25 / MA [ 195 ] Filip Novák 2001 CZE Rychnov nad Kněžnou 37:28.8 07:15.8
47 26 / MA [ 332 ] Petr Bárta 2001 CZE Bárt team 37:45.6 07:32.6
48 27 / MA [ 61 ] Jan Dostál 1986 CZE TEROVA 37:51.8 07:38.8
49 5 / MC [ 99 ] Roman Jakoubek 1967 CZE Trutnov 37:54.1 07:41.1
50 9 / MB [ 292 ] Jan Truhlář 1977 CZE GIANT Pitrs bikes 37:59.3 07:46.3
51 28 / MA [ 259 ] Jan Staněk 1989 CZE Svrchované království Bohdašínské 38:01.4 07:48.4
52 29 / MA [ 53 ] Jakub Červený 1995 CZE TJ Lokomotiva Trutnov 38:11.2 07:58.2
53 10 / MB [ 269 ] Luděk Šedivý 1973 CZE WEIDMULLER - KLIPPON TEAM 38:12.6 07:59.6
54 30 / MA [ 305 ] Marek Vašátko 2001 CZE AK RFOBL Rychnov nad Kněžnou 38:15.4 08:02.4
55 11 / MB [ 561 ] Martin Fišer 1976 CZE OCH ČK 38:17.7 08:04.7
56 6 / MC [ 343 ] Martin Osoba 1965 CZE Lokomotiva Meziměstí 38:19.0 08:06.0
57 12 / MB [ 506 ] Martin Sychrovský 1976 CZE Wikow 38:24.7 08:11.7
58 7 / ZA [ 18 ] Kateřina Maternová 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 38:27.2 08:14.2
59 7 / MC [ 369 ] Pavel Klimeš 1966 CZE Čukotka 38:27.7 08:14.7
60 13 / MB [ 427 ] Martin Simon 1980 CZE Dopravni zdravotní služba Náchod 38:27.9 08:14.9
61 14 / MB [ 188 ] Pavel Moravec 1980 CZE TC Dobruška 38:29.0 08:16.0
62 8 / MC [ 505 ] Jaroslav Mazač 1968 CZE Wikow 38:30.5 08:17.5
63 4 / ZB [ 542 ] Eva Vítová 1975 CZE SK Nové Město nad Metují 38:33.2 08:20.2
64 1 / MD [ 532 ] Petr Eliáš 1960 CZE Hvězda SKP Pardubice 38:36.6 08:23.6
64 15 / MB [ 456 ] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 38:36.6 08:23.6
66 1 / ME [ 572 ] František Mach 1950 CZE Ski Jablonec 38:45.8 08:32.8
67 31 / MA [ 328 ] Michal Žák 1991 CZE Ž3 Sport 38:47.0 08:34.0
68 16 / MB [ 455 ] Jiří Kubasa 1977 CZE Libňatov 38:52.6 08:39.6
69 32 / MA [ 416 ] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 39:01.8 08:48.8
70 17 / MB [ 521 ] Jan Friede 1977 CZE Wikov 39:02.5 08:49.5
71 33 / MA [ 346 ] Martin Medek 1985 CZE Bak 6 seal 39:13.5 09:00.5
72 18 / MB [ 256 ] Tomas Soukup 1980 CZE GoMango - Hogner 39:15.2 09:02.2
73 34 / MA [ 361 ] Lukáš Kligl 1997 CZE Potrefený kachny 39:18.4 09:05.4
74 19 / MB [ 601 ] Michal Hák 1975 CZE Sokol Studenec 39:21.0 09:08.0
75 35 / MA [ 407 ] Jakub Divišek 1999 CZE Florbal Náchod 39:31.0 09:18.0
76 20 / MB [ 130 ] Jiří Klauz 1972 CZE Bakov nad Jizerou 39:33.4 09:20.4
77 9 / MC [ 345 ] Dušan Čížek 1971 CZE Bak 6 seal 39:36.0 09:23.0
78 36 / MA [ 514 ] Filip Pajkrt 2000 CZE Wikow 39:37.8 09:24.8
79 37 / MA [ 399 ] Jakub Huček 1987 CZE Vella Team 39:37.9 09:24.9
80 38 / MA [ 340 ] Tomáš Bohuslav 1991 CZE Náchod 39:39.7 09:26.7
81 10 / MC [ 308 ] Pavel Vít 1971 CZE VELLA Cycling 39:41.6 09:28.6
82 39 / MA [ 335 ] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 39:54.0 09:41.0
83 40 / MA [ 79 ] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 39:54.4 09:41.4
84 41 / MA [ 201 ] Ondřej Paleček 2001 CZE AK RFOBL Rychnov nad Kněžnou 39:55.0 09:42.0
85 21 / MB [ 240 ] Jan Řihák 1980 CZE Červený Kostelec 39:58.1 09:45.1
86 42 / MA [ 350 ] Daniel Jeništa 1986 CZE Velké Poříčí 40:06.9 09:53.9
87 43 / MA [ 544 ] Marek Žampach 1991 CZE Pardubice 40:08.1 09:55.1
88 22 / MB [ 490 ] Jan Kalandra 1981 CZE Náchod 40:10.3 09:57.3
89 44 / MA [ 225 ] Matěj Prokop 1986 CZE Clovek levyt 40:10.7 09:57.7
90 45 / MA [ 360 ] Patrik Kligl 1997 CZE SDH Běloves 40:12.3 09:59.3
91 46 / MA [ 267 ] Michal Šebek 1984 CZE Fort SMC 40:18.4 10:05.4
92 8 / ZA [ 584 ] Petra Sklenářová 1987 CZE AC MLadá Boleslav 40:19.1 10:06.1
93 47 / MA [ 265 ] Štěpán Sucharda 1986 CZE AC Lomnice 40:20.6 10:07.6
94 48 / MA [ 71 ] Martin Firkušný 1982 CZE Smiřice 40:23.5 10:10.5
95 23 / MB [ 519 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Wikow 40:23.6 10:10.6
96 24 / MB [ 192 ] Łukasz Myszczyszyn 1981 POL Antracyt 40:25.0 10:12.0
97 2 / MD [ 14 ] Dmytro Ivaniš 1958 CZE JM DEMOLEX Bardejov 40:25.2 10:12.2
98 49 / MA [ 543 ] Tomáš Vondra 1992 CZE TRIATLON TEAM LOKO TRUTNOV 40:25.5 10:12.5
99 9 / ZA [ 12 ] Anežka Drahotová 1995 CZE USK Praha 40:25.6 10:12.6
100 50 / MA [ 405 ] Petr Šedivý 1990 CZE www.testudo.cz 40:34.0 10:21.0
101 11 / MC [ 45 ] Luděk Broulík 1971 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 40:35.4 10:22.4
102 25 / MB [ 540 ] David Štefl 1980 CZE JKF Jaroměř 40:39.4 10:26.4
103 26 / MB [ 611 ] Štěpán Rudolf 1980 CZE 40:41.8 10:28.8
104 27 / MB [ 27 ] Petr Balas 1976 CZE GoMango - Hogner 40:42.9 10:29.9
105 12 / MC [ 526 ] Enrico Fiala 1971 CZE Wikow 40:46.7 10:33.7
106 13 / MC [ 339 ] Ivan Vávra 1965 CZE Náchod 40:48.2 10:35.2
107 51 / MA [ 476 ] Josef Kašpar 1999 CZE Rtyně v Podkrkonoší 40:50.2 10:37.2
108 14 / MC [ 226 ] Ondřej Prokop 1962 CZE ČAU 40:50.8 10:37.8
109 52 / MA [ 374 ] Pavel Berák 1982 CZE PJ tým 40:57.9 10:44.9
110 53 / MA [ 119 ] Jakub Jiráský 1990 CZE Jiskra ZIJIPR 41:01.2 10:48.2
111 54 / MA [ 262 ] Patrik Stonjek 1989 CZE Hronov 41:01.3 10:48.3
112 28 / MB [ 293 ] Luděk Tuček 1972 CZE Andílek 1905 41:05.2 10:52.2
113 10 / ZA [ 586 ] Barbora Macková 1989 CZE AC Mladá Boleslav 41:06.4 10:53.4
114 29 / MB [ 90 ] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 41:08.5 10:55.5
115 55 / MA [ 398 ] Radim Novotný 2001 CZE Náchod 41:11.2 10:58.2
116 56 / MA [ 470 ] Michal Presse 1991 CZE Nové Město nad Metují 41:11.6 10:58.6
117 3 / MD [ 58 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 41:12.0 10:59.0
118 30 / MB [ 538 ] Luboš NOVÁK 1977 CZE Dobruška 41:12.7 10:59.7
119 57 / MA [ 258 ] Martin Srp 1989 CZE FreshKruhac 41:19.4 11:06.4
120 58 / MA [ 421 ] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella 41:21.9 11:08.9
121 15 / MC [ 301 ] Jozef Ungvári 1969 CZE loner wolf 41:23.3 11:10.3
122 59 / MA [ 151 ] Josef Kubeček 2004 CZE Velké Poříčí 41:32.8 11:19.8
123 31 / MB [ 355 ] Jiří Petr 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD C 41:34.3 11:21.3
124 60 / MA [ 275 ] Vít Šnopl 1999 CZE Nové Město nad Metují 41:40.1 11:27.1
125 4 / MD [ 423 ] MIlan Bláha 1957 CZE AF Křovice 41:47.0 11:34.0
126 32 / MB [ 174 ] Petr Mašek 1981 CZE První odzadu 41:50.6 11:37.6
127 61 / MA [ 137 ] Adam Kolář 2001 CZE Spartak Police nad Metují 41:51.6 11:38.6
128 62 / MA [ 64 ] Vladislav Dufka 1991 CZE Páslerův statek 41:51.8 11:38.8
129 33 / MB [ 232 ] Vojtěch Rohulán 1981 CZE TJ Slavoj Holešovice 41:52.5 11:39.5
130 63 / MA [ 196 ] Jan Novotný 1986 CZE AC Lomnice 41:55.1 11:42.1
131 16 / MC [ 251 ] Miloš Skalský 1967 CZE AC Náchod 42:01.4 11:48.4
132 34 / MB [ 63 ] Zdeněk Vojtěch 1976 CZE Bike Team KC Jaroměř 42:04.9 11:51.9
133 64 / MA [ 25 ] Jan Antl 1983 CZE Police nad Metuji 42:08.5 11:55.5
134 35 / MB [ 333 ] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 42:08.8 11:55.8
135 36 / MB [ 222 ] Petr Pražák 1974 CZE Malé Poříčí 42:09.2 11:56.2
136 37 / MB [ 480 ] Martin Laštůvka 1980 CZE Cyklo Tony 42:09.9 11:56.9
137 11 / ZA [ 383 ] Veronika Marková 1998 CZE AC Pardubice 42:10.8 11:57.8
138 38 / MB [ 522 ] Martin Gult 1975 CZE Wikov 42:12.4 11:59.4
139 39 / MB [ 54 ] Václav David 1974 CZE Smiřice 42:14.6 12:01.6
140 17 / MC [ 142 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team 42:17.9 12:04.9
141 65 / MA [ 336 ] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký Mládenci 42:20.9 12:07.9
142 66 / MA [ 530 ] Martin Cöger 1994 CZE Náchod 42:22.1 12:09.1
143 40 / MB [ 253 ] Roman Slezák 1976 CZE OSK OPOČNO 42:23.8 12:10.8
144 67 / MA [ 165 ] Martin Lichter 1986 CZE Praha 42:25.7 12:12.7
145 68 / MA [ 578 ] Martin Jirman 1990 CZE Václavice 42:26.6 12:13.6
146 2 / ME [ 113 ] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:29.1 12:16.1
146 41 / MB [ 91 ] David Hort 1975 CZE Berger team 42:29.1 12:16.1
148 69 / MA [ 359 ] Martin Lelek 1999 CZE Kramolna 42:29.7 12:16.7
149 70 / MA [ 50 ] Daniel Čech 1993 CZE Police nad Metují 42:30.5 12:17.5
150 42 / MB [ 531 ] Michal Dušek 1978 CZE Červený Kostelec 42:31.3 12:18.3
151 71 / MA [ 467 ] Jiří Rut 2001 CZE Hasiči Hronov 42:33.7 12:20.7
152 72 / MA [ 474 ] Richard Foglar 2000 CZE Náchod 42:34.2 12:21.2
153 43 / MB [ 354 ] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna team 42:37.7 12:24.7
154 12 / ZA [ 406 ] Markéta Zeisková 1998 CZE Rajbas klub Náchod 42:38.7 12:25.7
155 44 / MB [ 138 ] Vladimír Kolisko 1981 CZE TJ Horní Kostelec 42:39.5 12:26.5
156 73 / MA [ 587 ] Artur Baszczyszyn 1985 CZE Kudowscy milosnicy biegania 42:39.7 12:26.7
157 18 / MC [ 68 ] Rostislav Dušek 1971 CZE DATALINE 42:41.2 12:28.2
158 19 / MC [ 154 ] Martin Kubín 1970 CZE Loko Trutnov 42:41.3 12:28.3
159 45 / MB [ 523 ] Michal Stuchlík 1974 CZE Wikow 42:42.3 12:29.3
160 5 / MD [ 351 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 42:44.8 12:31.8
161 13 / ZA [ 100 ] Tereza Jakoubková 1999 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 42:45.9 12:32.9
162 46 / MB [ 410 ] Lukáš Hubka 1981 CZE AxitDoldy 42:52.0 12:39.0
163 74 / MA [ 623 ] Ondřej Kálal 1992 CZE Praha 3 42:52.7 12:39.7
164 20 / MC [ 306 ] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 42:53.6 12:40.6
165 6 / MD [ 74 ] Petr Gdula 1961 CZE Hvězda Pardubice z.s. 42:56.3 12:43.3
166 47 / MB [ 156 ] Jan Kulda 1973 CZE TJ Sokol Olešnice 42:56.8 12:43.8
167 48 / MB [ 62 ] Václav Douša 1979 CZE Jenstejn 42:58.7 12:45.7
168 75 / MA [ 36 ] Tomáš Baťka 1993 CZE Maratonci 43:00.2 12:47.2
169 3 / ME [ 575 ] Miroslav Pullman 1950 CZE Jablonec nad Nisou 43:00.7 12:47.7
170 76 / MA [ 579 ] Petr Volf 1999 CZE Náchod 43:01.7 12:48.7
171 21 / MC [ 314 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice 43:03.7 12:50.7
172 14 / ZA [ 173 ] Kateřina Maršíková 1989 CZE Cyklo Tony 43:04.5 12:51.5
173 49 / MB [ 128 ] Radomír Kirsch 1975 CZE Triatlon Team Loko Trutnov 43:04.6 12:51.6
174 77 / MA [ 223 ] Ondřej Pražák 2000 CZE Malé Poříčí 43:10.4 12:57.4
175 78 / MA [ 614 ] Sebastian Plotnik 1988 POL Walbrzych 43:10.5 12:57.5
176 79 / MA [ 600 ] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Poříčí 43:11.3 12:58.3
177 50 / MB [ 475 ] Josef Kašpar 1974 CZE Rtyně v Podkrkonoší 43:12.0 12:59.0
178 80 / MA [ 47 ] Lukáš Buriánek 1992 CZE Hronov 43:14.6 13:01.6
179 15 / ZA [ 312 ] Iveta Vlčková 1983 CZE Hořičky 43:16.6 13:03.6
180 51 / MB [ 502 ] Tomáš Hainzel 1976 CZE Wikow 43:17.4 13:04.4
181 81 / MA [ 582 ] Jan Slabý 1990 CZE TVOJE MÁMA 43:21.7 13:08.7
182 82 / MA [ 563 ] Pavel Sedláček 1984 CZE Penzion BOR 43:24.7 13:11.7
183 16 / ZA [ 592 ] Klára Šimáková 1983 CZE HK 43:26.7 13:13.7
184 83 / MA [ 583 ] Patrik Rogan 1990 CZE Paul Burzan Inc. 43:33.6 13:20.6
185 84 / MA [ 224 ] Martin Procházka 1988 CZE Kolín 43:34.5 13:21.5
186 85 / MA [ 152 ] Petr Kubeček 1993 CZE Pro bro 43:35.6 13:22.6
187 4 / ME [ 141 ] Zdeněk Kordina 1949 CZE AC Slovan Liberec 43:36.5 13:23.5
188 86 / MA [ 567 ] Michal Kopecký 1994 CZE Horní Rybníky 43:38.4 13:25.4
189 87 / MA [ 288 ] Martin Tomášek 1990 CZE Iron Bros 43:39.5 13:26.5
190 88 / MA [ 197 ] Matěj Nývlt 1986 CZE Hasiči Kramolna NTC 43:39.9 13:26.9
191 89 / MA [ 38 ] Petr Beneš 1983 CZE HOCK horolezecký oddíl 43:42.0 13:29.0
192 17 / ZA [ 370 ] Anna Rohulánová 1985 CZE Náchod 43:47.5 13:34.5
193 52 / MB [ 150 ] Roman Krejčiřík 1974 CZE TJ Gábinka 43:52.9 13:39.9
194 90 / MA [ 311 ] Stanislav Vlasák 1985 CZE Náchod 43:53.3 13:40.3
195 91 / MA [ 373 ] Petr Prislinger 1984 CZE 43:55.9 13:42.9
196 22 / MC [ 450 ] Jirka Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 44:03.6 13:50.6
197 53 / MB [ 230 ] Michal Renský 1979 CZE Zběsilí Šneci 44:03.7 13:50.7
198 92 / MA [ 501 ] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikow 44:16.3 14:03.3
199 23 / MC [ 466 ] Josef Matouš 1971 CZE Náchod 44:22.1 14:09.1
200 54 / MB [ 278 ] Michal Štrof 1973 CZE Tenis Úpice 44:25.3 14:12.3
201 24 / MC [ 376 ] Ivan Křivda 1967 CZE SK Hasičů Královéhradeckého kraje 44:26.8 14:13.8
202 93 / MA [ 553 ] Dušan Hůlek 2000 CZE Nové Město nad Metuí 44:28.7 14:15.7
203 94 / MA [ 32 ] David Bárta 1984 CZE Rtyně v podkrkonoší 44:30.0 14:17.0
204 95 / MA [ 216 ] Michal Pokorák 1983 CZE Červený Kostelec 44:32.2 14:19.2
205 25 / MC [ 430 ] Jan Štefek 1962 CZE Náchod 44:36.5 14:23.5
206 26 / MC [ 371 ] Pavel Prokop 1966 CZE Inline Club Náchod 44:39.2 14:26.2
207 96 / MA [ 198 ] Ondra Oleják 1988 CZE Dredy tym 44:40.0 14:27.0
208 97 / MA [ 465 ] Jan Staněk 1994 CZE Hogwarts.cz 44:43.9 14:30.9
209 55 / MB [ 520 ] Vilém Roško 1981 CZE Wikow 44:44.1 14:31.1
210 98 / MA [ 287 ] Jakub Tomášek 1994 CZE Iron Bros 44:45.2 14:32.2
211 99 / MA [ 249 ] Michal Schrötter 1993 CZE Náchod 44:46.8 14:33.8
212 100 / MA [ 273 ] Václav Šlapka 1990 CZE Kramolna 44:47.3 14:34.3
213 101 / MA [ 554 ] Aleš Kopecký 1995 CZE RUN4FUN 44:49.7 14:36.7
214 102 / MA [ 515 ] Ondřej Boroš 1994 CZE Wikow 44:52.0 14:39.0
215 18 / ZA [ 238 ] Denisa Rýdlová 1982 CZE FaY sport 44:52.1 14:39.1
216 27 / MC [ 228 ] Stanislav Rek 1964 CZE Ammann 44:53.2 14:40.2
217 56 / MB [ 134 ] petr kolář 1973 CZE Dredy tym 44:53.6 14:40.6
218 28 / MC [ 169 ] Jiří Litoš 1969 CZE SDH Pavlišov 44:55.4 14:42.4
219 57 / MB [ 431 ] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 45:05.2 14:52.2
220 58 / MB [ 609 ] Petr Jirásek 1980 CZE Nouyov 45:07.6 14:54.6
221 103 / MA [ 268 ] Jakub Šeda 1993 CZE Hradec Králové 45:13.1 15:00.1
222 104 / MA [ 363 ] Jan Przeczek 1985 CZE Dětmarovice 45:17.2 15:04.2
223 29 / MC [ 442 ] Pavel Rudolf 1969 CZE Světlá 45:24.3 15:11.3
224 105 / MA [ 209 ] Jan Petr* 2000 CZE Ještětice 45:24.7 15:11.7
225 106 / MA [ 568 ] Pavel Lokvenc 1994 CZE Velké Poříčí 45:25.7 15:12.7
226 30 / MC [ 524 ] Oldřich Werner 1964 CZE Wikow 45:31.0 15:18.0
227 5 / ME [ 414 ] Ladislav Domáň 1949 CZE Náchod 45:32.6 15:19.6
228 59 / MB [ 144 ] Jeník Koubek Kejzlar 1979 CZE CARE.cz 45:36.8 15:23.8
229 107 / MA [ 85 ] David Hejzlar 1998 CZE Postřelený kachny 45:39.1 15:26.1
230 108 / MA [ 77 ] Grzegorz Graba 1983 POL Swiebodzice 45:39.5 15:26.5
231 31 / MC [ 528 ] Jan Sadílek 1967 CZE Bonbon Machov 45:41.6 15:28.6
232 32 / MC [ 186 ] PETR MILFAIT 1971 CZE AKVABELKY DELFÍNEK OSTRAVA 45:41.7 15:28.7
233 109 / MA [ 516 ] Patrik Boroš 1991 CZE Wikow 45:45.6 15:32.6
234 110 / MA [ 327 ] Jan Žák 1988 CZE Ž3 sport 45:48.5 15:35.5
235 111 / MA [ 83 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Praha 45:49.0 15:36.0
235 111 / MA [ 536 ] Michal Jakoubek 2000 CZE Náchod 45:49.0 15:36.0
237 113 / MA [ 148 ] Tomáš Králík 1992 CZE Hradec Králové 45:57.3 15:44.3
238 114 / MA [ 203 ] Martin Patzák 2002 CZE Nové Město nad Metují 45:57.6 15:44.6
239 115 / MA [ 160 ] Lukáš Langenberger 1983 CZE Children Of Olymp 45:58.2 15:45.2
240 60 / MB [ 560 ] Roman Kocourek 1972 CZE Kram 45:58.7 15:45.7
241 116 / MA [ 485 ] Marek Oleják 1996 CZE Zábrodí 45:58.9 15:45.9
242 61 / MB [ 175 ] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 46:00.2 15:47.2
243 117 / MA [ 159 ] Adam Langenberger 1985 CZE Children Of Olymp 46:02.3 15:49.3
244 62 / MB [ 208 ] Jan Petr 1977 CZE Ještětice 46:02.9 15:49.9
245 19 / ZA [ 310 ] Veronika Vítková 1989 CZE Náchod 46:05.1 15:52.1
246 7 / MD [ 606 ] Miroslav Krupička 1953 CZE Jiskra 46:05.2 15:52.2
247 63 / MB [ 89 ] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metují 46:05.9 15:52.9
248 5 / ZB [ 153 ] Terezie Kubečková 1976 CZE sp police 46:06.2 15:53.2
249 33 / MC [ 391 ] Vladimír Kapucián 1963 CZE Sokol Starkoč 46:07.0 15:54.0
250 118 / MA [ 597 ] Tomáš Hýbl 1987 CZE Náchod 46:07.4 15:54.4
251 34 / MC [ 395 ] Leoš Simon 1970 CZE Náchod 46:08.5 15:55.5
252 119 / MA [ 477 ] David Labík 2002 CZE Hvězda Pardubice 46:09.6 15:56.6
253 64 / MB [ 384 ] Jan Jirásek 1976 CZE SKPV OOK Náchod 46:10.4 15:57.4
254 120 / MA [ 272 ] Michal Škoda 1993 CZE STING NA s.r.o. 46:11.9 15:58.9
255 20 / ZA [ 551 ] Karolína Hermanová 1996 CZE Náchod 46:12.8 15:59.8
256 21 / ZA [ 46 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobruška 46:13.5 16:00.5
257 6 / ME [ 76 ] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 46:17.4 16:04.4
258 121 / MA [ 291 ] Lukáš Troníček 1999 CZE Praha 3 46:21.6 16:08.6
259 122 / MA [ 377 ] Antonín Kubeček 1996 CZE Pro bro 46:28.4 16:15.4
260 1 / ZC [ 356 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 46:29.0 16:16.0
261 123 / MA [ 489 ] Jakub Nápravník 1987 CZE Červený Kostelec 46:34.2 16:21.2
262 124 / MA [ 158 ] Radim Kvirenc 1993 CZE Bohuslavice 46:38.9 16:25.9
263 7 / ME [ 549 ] Jaroslav Hák 1946 CZE Sokol Studenec 46:42.1 16:29.1
264 22 / ZA [ 271 ] Kamila Šimková 2000 CZE Červený Kostelec 46:47.7 16:34.7
265 65 / MB [ 286 ] Zdeněk Tomáš 1976 CZE GoMango - HÖGNER 46:50.0 16:37.0
266 66 / MB [ 353 ] Aleš Lhota 1978 CZE Pivovar Miletín 46:58.3 16:45.3
267 67 / MB [ 386 ] Martin Škoda 1975 CZE Provodov 47:06.6 16:53.6
268 23 / ZA [ 576 ] Věra Ženožičková 1982 CZE Hronov 47:09.4 16:56.4
269 68 / MB [ 237 ] Jan Rydlo 1974 CZE Červený Kostelec 47:16.4 17:03.4
270 24 / ZA [ 157 ] Denisa Kurfurstova 1988 CZE Hradec Králové 47:18.4 17:05.4
271 69 / MB [ 202 ] Jindřich Patzák 1975 CZE Nové Město nad Metují 47:18.8 17:05.8
272 70 / MB [ 215 ] Tomáš Pluhař 1972 CZE Hradec Králové 47:19.0 17:06.0
273 35 / MC [ 385 ] Petr Šimon 1968 CZE Provodov 47:19.5 17:06.5
274 25 / ZA [ 97 ] Natalie Hypesova 1999 CZE TJ Sokol Jaroměř 47:21.1 17:08.1
275 125 / MA [ 261 ] Honza Stolín 1983 CZE SK hasičů KHk 47:30.6 17:17.6
276 8 / MD [ 529 ] zdeněk krajč 1954 CZE Trutnov 47:33.6 17:20.6
277 71 / MB [ 581 ] David Fišer 1980 CZE Tvoje Máma 47:34.5 17:21.5
278 72 / MB [ 513 ] Dušan Waldecker 1972 CZE Wikow 47:38.1 17:25.1
279 73 / MB [ 478 ] Jiří Hanuš 1972 CZE VELLA Cycling 47:41.3 17:28.3
280 9 / MD [ 166 ] Michal Lichter 1961 CZE Nové Město nad Metují 47:44.4 17:31.4
281 6 / ZB [ 252 ] Kateřina Salačová 1975 CZE Trutnov 47:45.1 17:32.1
282 126 / MA [ 48 ] Filip Cír 1983 CZE Česká Skalice 47:50.6 17:37.6
283 127 / MA [ 412 ] Lukáš Novohradský 2001 CZE 47:55.5 17:42.5
284 128 / MA [ 321 ] Vlastimil Zaoral 1991 CZE Černé plíce 47:56.2 17:43.2
285 36 / MC [ 372 ] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 47:56.7 17:43.7
286 7 / ZB [ 172 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 47:57.8 17:44.8
287 129 / MA [ 318 ] Zdeněk Vymlátil 1982 CZE Kunčina 47:59.9 17:46.9
288 37 / MC [ 497 ] Radim Kocáb 1962 CZE Vovary 48:01.9 17:48.9
289 8 / ZB [ 303 ] Bohumila Valášková 1975 CZE Česká Skalice 48:04.0 17:51.0
290 74 / MB [ 29 ] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 48:06.2 17:53.2
291 9 / ZB [ 143 ] Olga Košťálová 1977 CZE Hořice 48:08.6 17:55.6
292 10 / ZB [ 334 ] Dana Moravcová 1974 CZE Bezděkov nad Metují 48:08.9 17:55.9
293 11 / ZB [ 537 ] Eva Kostyšynová 1977 CZE Náchod 48:09.9 17:56.9
294 75 / MB [ 389 ] Luboš Kampf 1981 CZE Holešovice 48:11.0 17:58.0
295 76 / MB [ 80 ] Jan Habr 1975 CZE Praha 3 48:11.8 17:58.8
296 130 / MA [ 464 ] Petr Šmejkal 1995 CZE Hogwarts.cz 48:12.9 17:59.9
297 77 / MB [ 612 ] Pavel Špelda 1977 CZE pavelšpelda.cz 48:14.7 18:01.7
298 78 / MB [ 441 ] Petr Procházka 1973 CZE TGS 48:15.3 18:02.3
299 2 / ZC [ 234 ] Jana Rudolfová 1971 CZE BAK seal6 Team 48:18.2 18:05.2
300 131 / MA [ 279 ] Jiří Materna 1990 CZE Běháme pro radost 48:22.0 18:09.0
301 132 / MA [ 556 ] Daniel Šefc 1999 CZE Vella Team 48:23.6 18:10.6
302 79 / MB [ 28 ] Tomáš Balcar 1981 CZE Praha 48:27.9 18:14.9
303 133 / MA [ 294 ] Marcel Turek 1982 CZE SDH Ploužnice 48:29.6 18:16.6
304 80 / MB [ 457 ] Jan Harazin 1975 CZE Harry 48:32.4 18:19.4
305 81 / MB [ 417 ] Lukáš Rücker 1978 CZE Bonbon Machov 48:34.2 18:21.2
306 26 / ZA [ 193 ] Lenka Netíková 1992 CZE Nové Město nad Metují 48:35.5 18:22.5
307 3 / ZC [ 357 ] Zdeňka Suchánková 1963 CZE Česká Skalice 48:35.8 18:22.8
308 134 / MA [ 443 ] Ondřej Jerman 1992 CZE TJ Sokol Žďárky 48:38.4 18:25.4
309 82 / MB [ 316 ] Richard Vostoupal 1978 CZE Ještětice 48:40.8 18:27.8
310 135 / MA [ 625 ] Petr Bohm 1986 CZE chvíli 48:42.4 18:29.4
311 27 / ZA [ 285 ] Eva Tláskalová 1983 CZE OSK OPOČNO 48:42.5 18:29.5
312 12 / ZB [ 171 ] Dagmar Malá 1973 CZE Náchod 48:44.0 18:31.0
313 83 / MB [ 127 ] Jan Kindl 1980 CZE Zewl Gang 48:45.5 18:32.5
314 136 / MA [ 479 ] Tomáš Bernard 1995 CZE Potrefené Kachny 48:46.2 18:33.2
315 28 / ZA [ 57 ] Klára Dočekalová 1992 CZE Česká Skalice 48:54.8 18:41.8
316 13 / ZB [ 330 ] Alena Skálová 1980 CZE SK Dobruška 48:55.6 18:42.6
317 84 / MB [ 51 ] Pavel Čermák 1979 CZE Náchod 48:56.5 18:43.5
318 29 / ZA [ 182 ] Alena Michálková 1991 CZE Broumov 49:01.0 18:48.0
319 10 / MD [ 194 ] Josef Novák 1958 CZE NOVAKART.cz 49:06.4 18:53.4
320 30 / ZA [ 452 ] Markéta Vítová 1982 CZE Tj Sokol Lhota Č.Kostelec 49:07.1 18:54.1
321 38 / MC [ 365 ] Jiří Stehlík 1966 CZE Náchod 49:10.3 18:57.3
322 85 / MB [ 317 ] Jiří Vybíral 1981 CZE Praha 49:15.6 19:02.6
323 31 / ZA [ 60 ] Libuše Doležalová 1988 CZE Nové Město nad Metují 49:22.7 19:09.7
324 137 / MA [ 132 ] Daniel Knittel 1993 CZE Hradec Králové 2 49:27.8 19:14.8
325 39 / MC [ 546 ] Jan Brož 1968 CZE Náměrka 49:31.9 19:18.9
326 86 / MB [ 590 ] Jan Sena 1978 CZE AC Sparta Úpice-Kocouři 49:32.4 19:19.4
327 32 / ZA [ 337 ] Michaela Horníková 1989 CZE Náchod 49:35.0 19:22.0
328 138 / MA [ 22 ] Petr Adámek 1993 CZE Babí 49:36.1 19:23.1
329 87 / MB [ 338 ] Josef Vlášek 1977 CZE Kamenec 49:37.0 19:24.0
330 139 / MA [ 381 ] Martin Magnusek 1987 CZE Čajovna Bílý Drak 49:39.6 19:26.6
331 140 / MA [ 313 ] Aleš Voborník 1991 CZE Náchod 49:39.7 19:26.7
332 33 / ZA [ 260 ] Lýdie Stodolová 1986 CZE Zlíčko 49:40.1 19:27.1
333 141 / MA [ 615 ] Vladimír Matys 1984 CZE Hradec Králové 49:41.1 19:28.1
334 142 / MA [ 87 ] Daniel Hlavatý 1992 CZE Hořičky 49:41.7 19:28.7
335 34 / ZA [ 436 ] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 49:42.7 19:29.7
336 143 / MA [ 320 ] Martin Zajíček 1998 CZE Semechnice 49:43.7 19:30.7
337 88 / MB [ 382 ] David Fišer 1976 CZE Čajovna Bílý Drak 49:46.2 19:33.2
338 35 / ZA [ 403 ] Adéla Banková 2003 CZE Černčice 49:47.9 19:34.9
339 11 / MD [ 73 ] Zdeněk Frunc 1959 CZE Červený Kostelec 49:49.3 19:36.3
340 144 / MA [ 534 ] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 49:55.0 19:42.0
341 145 / MA [ 397 ] Ladislav Hruška 1989 CZE HBN 50:00.7 19:47.7
342 36 / ZA [ 67 ] Blanka Dušánková 1991 CZE Náchod 50:01.8 19:48.8
343 146 / MA [ 235 ] Daniel Ruffer 1999 CZE Náchod 50:05.0 19:52.0
344 147 / MA [ 401 ] Tomáš Kábrt 1994 CZE Červená hora 50:06.8 19:53.8
345 148 / MA [ 309 ] Martin Vítek 1992 CZE Ž3SPORT 50:07.0 19:54.0
346 14 / ZB [ 344 ] Daniela Šimková 1972 CZE BAK SEAL 6 Team 50:07.3 19:54.3
347 149 / MA [ 393 ] Vojtěch Vít 1998 CZE Sokol Starkoč 50:08.9 19:55.9
348 150 / MA [ 400 ] Jiří Prouza 1995 CZE Červený Kostelec 50:11.7 19:58.7
349 15 / ZB [ 242 ] Ilona Sedláčková 1977 CZE RUN4FUN 50:12.6 19:59.6
350 16 / ZB [ 86 ] Irena Herzogová 1977 CZE Náchod 50:13.5 20:00.5
351 12 / MD [ 145 ] Aleš Králíček 1960 CZE Hasiči Kramolna NTC 50:15.6 20:02.6
352 151 / MA [ 323 ] Jan Zelený 1992 CZE Náchod 50:17.7 20:04.7
353 89 / MB [ 239 ] Zdeněk Rykr 1981 CZE pomsta z Brna 50:22.9 20:09.9
354 40 / MC [ 463 ] Tomáš Míl 1971 CZE SK Bíl 50:25.5 20:12.5
355 152 / MA [ 220 ] Radko Pondělíček 1982 CZE SK Hořovice 50:27.2 20:14.2
356 153 / MA [ 500 ] Ondřej Nývlt 1985 CZE Zewl Gang 50:28.3 20:15.3
357 90 / MB [ 221 ] Jiří Poslt 1979 CZE TJ Sokol Jezbiny 50:32.9 20:19.9
357 41 / MC [ 126 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Velichovky 50:32.9 20:19.9
359 17 / ZB [ 283 ] Marie Švorcová 1981 CZE Jasenná 50:33.6 20:20.6
360 154 / MA [ 250 ] Tomáš Silvan 1983 CZE Ž3 Sport 50:33.9 20:20.9
361 155 / MA [ 95 ] Martin Hůlek 2000 CZE Nové Mšsto nad Metují 50:37.0 20:24.0
362 18 / ZB [ 419 ] Petra Půlpánová 1976 CZE Náchod 50:37.6 20:24.6
363 37 / ZA [ 322 ] Magdaléna Zárubová 1989 CZE Náchod 50:38.3 20:25.3
364 38 / ZA [ 402 ] Lucie Dvořáková 1993 CZE Police nad Metují 50:38.6 20:25.6
365 19 / ZB [ 408 ] Pavlína Divíšková 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 50:45.9 20:32.9
366 13 / MD [ 548 ] Robert Gut 1961 CZE Podebrady 50:47.6 20:34.6
367 91 / MB [ 458 ] Jaroslav Jirouch 1974 CZE FK Náchodsko 50:48.3 20:35.3
368 20 / ZB [ 129 ] Eva Kirschová 1978 CZE Trutnov 50:52.5 20:39.5
369 42 / MC [ 124 ] Jiří Kácovský 1967 CZE BAK SEAL 6 Team 50:59.6 20:46.6
370 92 / MB [ 116 ] Oldřich Jelínek 1973 CZE Hronov 50:59.8 20:46.8
371 156 / MA [ 82 ] Simo Hakalisto 1987 CZE - 51:06.7 20:53.7
372 93 / MB [ 547 ] Martin Cvrkal 1977 CZE Victus.cz 51:08.1 20:55.1
373 157 / MA [ 605 ] Václav Králíček 1991 CZE Náchod 51:15.0 21:02.0
374 14 / MD [ 368 ] Jaroslav Dušek 1957 CZE Metujští tygři 51:16.1 21:03.1
375 15 / MD [ 594 ] Jan Martinec 1959 CZE Sokol Suchý Důl 51:18.1 21:05.1
376 43 / MC [ 282 ] Jan Švorc 1963 CZE Hradec Králové 51:20.1 21:07.1
377 44 / MC [ 562 ] Michal Urban 1964 CZE Červený Kostelec 51:21.5 21:08.5
378 39 / ZA [ 366 ] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 51:21.9 21:08.9
379 158 / MA [ 388 ] Michal Kaválek 1992 CZE Ž3 Sport 51:28.6 21:15.6
380 159 / MA [ 296 ] Jonáš Tvrdík 1997 CZE KIGKIG 51:29.2 21:16.2
381 160 / MA [ 147 ] Lukáš Jiroud 1990 CZE Hasiči Kramolna NTC 51:33.1 21:20.1
382 1 / ZD [ 420 ] Jana Dostálová 1960 CZE Vella 51:36.0 21:23.0
383 94 / MB [ 512 ] Petr Dubský 1977 CZE Wikow 51:38.5 21:25.5
384 45 / MC [ 504 ] Petr Havlík 1971 CZE Wikow 51:38.9 21:25.9
385 161 / MA [ 81 ] Lukáš Habr 1985 CZE Náchod 51:39.2 21:26.2
386 162 / MA [ 170 ] Lukáš Macura 1985 CZE Sranda Banda Sport Club 51:39.5 21:26.5
387 163 / MA [ 289 ] Miroslav Tomeš 1997 CZE Úpice 51:40.4 21:27.4
388 95 / MB [ 595 ] Jindřich Skála 1981 CZE Jiko Čácha Sušice 51:41.3 21:28.3
389 164 / MA [ 588 ] Tomáš Vinter 2000 CZE Hronov 51:41.8 21:28.8
390 16 / MD [ 396 ] Ladislav Hruška 1956 CZE HBN 51:43.3 21:30.3
391 21 / ZB [ 264 ] Kristýna Strnadová 1980 CZE Náchod 51:44.3 21:31.3
392 4 / ZC [ 43 ] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 5 51:44.6 21:31.6
393 46 / MC [ 390 ] Milan Zelman 1970 CZE Sokol Starkoč 51:47.0 21:34.0
394 165 / MA [ 219 ] Tomáš Polický 1984 CZE Sněžka v.d. 51:47.2 21:34.2
395 22 / ZB [ 483 ] Lenka Sedláčková 1980 CZE Náchod 51:47.3 21:34.3
396 23 / ZB [ 525 ] Běla Havlíková 1974 CZE Wikow 51:52.8 21:39.8
397 40 / ZA [ 131 ] Simona KLIMEŠOVÁ 1982 CZE run4fun 51:52.9 21:39.9
398 166 / MA [ 183 ] Martin Michl 1993 CZE Náchod 51:53.0 21:40.0
399 41 / ZA [ 52 ] Lenka Černíková 1989 CZE OSK OPOČNO 51:56.1 21:43.1
400 167 / MA [ 448 ] Michal Peš 1991 CZE Náchod 51:56.2 21:43.2
401 168 / MA [ 184 ] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 51:57.4 21:44.4
402 169 / MA [ 469 ] Jakub Zíma 1991 CZE Česká Skalice 51:59.1 21:46.1
403 47 / MC [ 88 ] Martin Holan 1963 CZE TJ Zentiva 51:59.7 21:46.7
404 96 / MB [ 503 ] Zbyněk Berger 1977 CZE Wikow 52:00.2 21:47.2
405 170 / MA [ 569 ] Jan Králíček 1993 CZE Náchod 52:00.4 21:47.4
406 42 / ZA [ 577 ] Ludmila Jirásková 1990 CZE Náchod 52:01.7 21:48.7
407 171 / MA [ 181 ] Petr Merkl 1992 CZE Velké Poříčí 52:02.0 21:49.0
408 24 / ZB [ 70 ] Kateřina Felklová 1977 CZE Náchod 52:03.0 21:50.0
409 2 / ZD [ 492 ] Zdeňka Říhová 1959 CZE Náchod 52:05.7 21:52.7
410 172 / MA [ 35 ] Marek Baše 1984 CZE Červený Kostelec 52:06.4 21:53.4
411 8 / ME [ 541 ] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 52:11.6 21:58.6
412 97 / MB [ 199 ] Lukáš Ott 1981 CZE Náchod 52:11.9 21:58.9
413 43 / ZA [ 409 ] Klára Vítková 1982 CZE Náchod 52:13.6 22:00.6
414 25 / ZB [ 411 ] Alena Kolínská 1979 CZE Náchod 52:15.2 22:02.2
415 26 / ZB [ 558 ] Pavla Rasslová 1979 CZE Praha 52:15.8 22:02.8
416 44 / ZA [ 325 ] Anna Zikmundová 1993 CZE Náchod 52:20.6 22:07.6
417 27 / ZB [ 610 ] Eva Holemářová 1973 CZE Velichovky 52:25.4 22:12.4
418 28 / ZB [ 123 ] Katerina Kabele 1977 CZE run4fun 52:26.8 22:13.8
419 48 / MC [ 245 ] Jaroslav Seifert 1970 CZE Kingovi-IKEM 52:28.4 22:15.4
420 45 / ZA [ 247 ] Martina Seifertová 1997 CZE Kingovi 52:31.8 22:18.8
421 49 / MC [ 387 ] Vladislav Cafourek 1968 CZE Kramolna 52:32.1 22:19.1
422 173 / MA [ 56 ] Jiří Dobýval 1991 CZE Náchod 52:32.4 22:19.4
423 29 / ZB [ 92 ] Michaela Hortová 1975 CZE Berger team 52:32.7 22:19.7
424 50 / MC [ 103 ] Petr Janda 1967 CZE Šumperk 52:35.5 22:22.5
425 51 / MC [ 424 ] Pavel Hoffman 1967 CZE Náchod 52:39.0 22:26.0
426 5 / ZC [ 527 ] Dagmar Hauschková 1965 CZE kancelář starostky Police nad Metují 52:42.4 22:29.4
427 52 / MC [ 16 ] Jan Mochnacky 1964 SVK JM DEMOLEX Bardejov 52:44.9 22:31.9
428 1 / MF [ 59 ] Stanislav Doležal 1938 CZE BK Pardubice 52:48.6 22:35.6
429 174 / MA [ 425 ] Petr Studený 1995 CZE ProRadost 52:49.5 22:36.5
430 98 / MB [ 413 ] David Novohradský 1972 CZE Náchod 52:50.2 22:37.2
431 175 / MA [ 281 ] Jiří Švorc 1983 CZE Ještětice 52:52.5 22:39.5
432 46 / ZA [ 358 ] Sára Suchánková 1999 CZE Česká Skalice 52:54.4 22:41.4
433 47 / ZA [ 449 ] Eliška Mertlíková 1991 CZE SK BP Lumen 52:57.7 22:44.7
434 48 / ZA [ 367 ] Tereza Stehlíková 1997 CZE Náchod 53:12.0 22:59.0
435 53 / MC [ 415 ] Erich Zídko 1970 CZE Skopecdokopec 53:20.1 23:07.1
436 30 / ZB [ 244 ] Lenka Sedlářová 1980 CZE Náchod 53:22.4 23:09.4
437 99 / MB [ 176 ] Josef Mazáč 1975 CZE Bob team 53:24.2 23:11.2
438 176 / MA [ 189 ] Zdeněk Možíš 1990 CZE Náchod 53:26.6 23:13.6
439 177 / MA [ 429 ] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 53:30.2 23:17.2
440 17 / MD [ 277 ] Miloš Štěpánek 1960 CZE Náchod 53:30.3 23:17.3
441 100 / MB [ 93 ] Vojtěch Hroza 1972 CZE CT - Automotive 53:30.6 23:17.6
442 6 / ZC [ 499 ] Alena Gloserová 1969 CZE Ženy z pohraničí 53:31.3 23:18.3
443 49 / ZA [ 55 ] Michaela Davidová 2002 CZE Smiřice 53:33.0 23:20.0
444 101 / MB [ 23 ] Jan Andrejs 1973 CZE Náchod 53:34.4 23:21.4
445 54 / MC [ 564 ] Petr Jelen 1967 CZE Hronov 53:39.0 23:26.0
446 102 / MB [ 434 ] Ondřej Špulka 1978 CZE Slovan Oldřichov 53:41.1 23:28.1
447 178 / MA [ 426 ] Ondřej Jirásek 1992 CZE Náchod 53:48.8 23:35.8
448 179 / MA [ 404 ] Jan Habr 1987 CZE Červený Kostelec 53:51.7 23:38.7
449 50 / ZA [ 161 ] Veronika Langenbergerová 1987 CZE Children Of Olymp 54:01.7 23:48.7
450 55 / MC [ 122 ] Libor Kabele 1971 CZE Hradec Kralove 7 54:04.4 23:51.4
451 180 / MA [ 266 ] Martin Suchý 1986 CZE Žižkohrady 54:04.5 23:51.5
452 2 / MF [ 110 ] Vítězslav Jantsch 1935 CZE ELEVENRUNTEAM 54:09.0 23:56.0
453 51 / ZA [ 364 ] Kateřina Výborná 1992 CZE Česká Čermná 54:09.9 23:56.9
454 52 / ZA [ 146 ] Lenka Králíčková 1989 CZE Hasiči Kramolna NTC 54:10.7 23:57.7
455 103 / MB [ 438 ] Miloš Voleský 1972 CZE Náchod 54:16.9 24:03.9
456 181 / MA [ 362 ] David Lichtenberg 1998 CZE Hronov 54:17.2 24:04.2
457 31 / ZB [ 229 ] Lenka Renská 1980 CZE Zběsilí Šneci 54:17.9 24:04.9
458 18 / MD [ 518 ] Vojtěch Richter 1961 CZE Wikow 54:20.3 24:07.3
459 32 / ZB [ 31 ] Monika Baráková 1979 CZE Zběsilí Šneci 54:27.3 24:14.3
460 182 / MA [ 510 ] Jan Sláma 1983 CZE Wikow 54:29.8 24:16.8
461 3 / ZD [ 392 ] Hana Vacková 1956 CZE Sokol Starkoč 54:30.2 24:17.2
462 56 / MC [ 78 ] Daniel Grosman 1971 CZE BC Nová Trojka 54:31.0 24:18.0
463 33 / ZB [ 241 ] Zuzana Sadílková 1975 CZE BC Nová Trojka 54:33.8 24:20.8
464 104 / MB [ 98 ] Ivo Chalupský 1981 CZE IGW 54:35.8 24:22.8
465 19 / MD [ 604 ] Petr Zezulka 1957 CZE Králíky 54:39.6 24:26.6
466 20 / MD [ 422 ] Ladislav Skulina 1956 CZE Sokol Mezilesí 54:41.2 24:28.2
467 53 / ZA [ 444 ] Žaneta Havalcová 1983 CZE Praha 54:46.2 24:33.2
468 54 / ZA [ 607 ] Hana Rummglová 1990 CZE Hronov 54:47.7 24:34.7
469 34 / ZB [ 125 ] Lucie Kanerova 1975 CZE Brezi 54:50.6 24:37.6
470 35 / ZB [ 326 ] Erika Zoubková 1976 CZE Praha 3 54:52.7 24:39.7
471 183 / MA [ 462 ] Ralf Janek 1993 CZE Náchod 55:10.1 24:57.1
472 55 / ZA [ 246 ] Lucie Zelená 1994 CZE Broumov 55:21.0 25:08.0
473 56 / ZA [ 111 ] Kristýna Janušová 1995 CZE EKG team 55:22.8 25:09.8
474 36 / ZB [ 207 ] Marie Peterková 1977 CZE Velké Poříčí 55:24.0 25:11.0
475 184 / MA [ 487 ] Pavel Remeš 1988 CZE Náchod 55:26.4 25:13.4
476 57 / ZA [ 440 ] Markéta Erbenová 1989 CZE Náchod 55:34.5 25:21.5
477 7 / ZC [ 608 ] Zuzana Klepsová 1971 CZE Jaroměř 55:35.8 25:22.8
478 57 / MC [ 347 ] Pavel Jurák 1965 CZE Velké Poříčí 55:39.7 25:26.7
479 185 / MA [ 508 ] Jiří Mikolášek 1993 CZE Wikow 55:46.9 25:33.9
480 9 / ME [ 112 ] Stanislav Jaroš 1950 CZE Bílá Třemešná 55:47.2 25:34.2
481 58 / ZA [ 200 ] Jana Pajerová 1983 CZE SDH Velký Třebešov 55:47.8 25:34.8
482 58 / MC [ 461 ] JIndřich Drobek 1971 CZE Náchod 55:51.1 25:38.1
483 186 / MA [ 299 ] Tadeáš Umlauf 1989 CZE Náchod 55:57.8 25:44.8
484 187 / MA [ 437 ] Miroslav Vodička 1985 CZE Ž3 Sport 56:05.2 25:52.2
485 59 / ZA [ 227 ] Šárka Prokopová 1988 CZE Brno 56:05.5 25:52.5
486 105 / MB [ 348 ] Michal Prokop 1973 CZE Velké Poříčí 56:08.1 25:55.1
487 106 / MB [ 471 ] Luboš Rak 1980 CZE Farmet a.s. 56:11.0 25:58.0
488 107 / MB [ 507 ] Michal Pohanka 1981 CZE Wikow 56:11.1 25:58.1
488 188 / MA [ 243 ] Radek Sedlář 1982 CZE Praha 10 56:11.1 25:58.1
490 8 / ZC [ 617 ] Jana Vítová 1962 CZE sefe 56:12.7 25:59.7
491 60 / ZA [ 96 ] Lucie Hynková 1988 CZE Velichovky 56:17.0 26:04.0
492 189 / MA [ 574 ] Lukáš Dědek 1991 CZE Kolín 56:18.7 26:05.7
493 61 / ZA [ 481 ] Hana Vlčková 1984 CZE Červená Hora 56:19.3 26:06.3
494 62 / ZA [ 263 ] Markéta Strašilová 1987 CZE Velké Poříčí 56:22.1 26:09.1
495 63 / ZA [ 598 ] Adéla Šimková 1992 CZE Hronov 56:22.5 26:09.5
496 9 / ZC [ 433 ] Hana Havalcová 1962 CZE ametek hoby team 56:24.8 26:11.8
497 4 / ZD [ 319 ] Marie Vymlátilová 1961 CZE Kunčina 56:25.0 26:12.0
498 64 / ZA [ 257 ] Marie Soukupová 1997 CZE Nové Město nad Metují 56:25.5 26:12.5
499 10 / ZC [ 573 ] Eva Dědková 1969 CZE Praha9 56:30.3 26:17.3
500 190 / MA [ 511 ] Petr Pinker 1985 CZE Wikow 56:30.8 26:17.8
501 108 / MB [ 603 ] Michal Umlauf 1980 CZE Náchod 56:39.7 26:26.7
502 37 / ZB [ 380 ] Daniela Hofmanová 1975 CZE Hronov 56:44.1 26:31.1
503 65 / ZA [ 451 ] Veronika Schumová 1984 CZE Nové Město nad Metují 56:44.6 26:31.6
504 109 / MB [ 49 ] Ondřej Čáp 1980 CZE yes! 56:54.0 26:41.0
505 59 / MC [ 44 ] Pavel Brabenec 1966 CZE Liberec 5 57:02.6 26:49.6
506 60 / MC [ 297 ] Michal Tvrdík 1970 CZE KIGKIG 57:04.6 26:51.6
507 61 / MC [ 379 ] Zdeněk Bučák 1969 CZE Rtyně v POdkrkonoší 57:06.8 26:53.8
508 191 / MA [ 21 ] Matěj Adam 1999 CZE gryzzly 57:09.2 26:56.2
509 66 / ZA [ 472 ] Barbora Punarová 1996 CZE Potrefené kahcny 57:11.6 26:58.6
510 67 / ZA [ 300 ] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 57:18.0 27:05.0
511 68 / ZA [ 580 ] Veronika Suchomelová 1992 CZE Tvoje Máma 57:21.8 27:08.8
512 192 / MA [ 163 ] Petr Lebedínský 1985 CZE Ještě jsme se nedohodli 57:22.8 27:09.8
513 69 / ZA [ 162 ] Andrea Lebedínská 1988 CZE Dvůr Králové nad Labem 57:26.3 27:13.3
514 62 / MC [ 66 ] Miroslav Dušánek 1963 CZE SK Podfara Nový Hrádek 57:27.1 27:14.1
515 70 / ZA [ 236 ] Andrea Rumlová 1988 CZE Sobotka 57:35.0 27:22.0
516 10 / ME [ 164 ] Vít Lelek 1950 CZE Čolek Team Červený Kostelec 57:41.2 27:28.2
517 71 / ZA [ 473 ] Denisa Hurdálková 1995 CZE Potrefené kachny 58:02.5 27:49.5
518 63 / MC [ 217 ] jan Poláček 1968 CZE Náchod 58:10.2 27:57.2
519 72 / ZA [ 315 ] Eliška Vondráčková 1990 CZE Juchů team 58:25.8 28:12.8
520 73 / ZA [ 109 ] Alžběta Jansová 2000 CZE LT Kamenec 58:31.5 28:18.5
521 38 / ZB [ 270 ] Marcela Šichová 1980 CZE Hradec Králové 58:36.9 28:23.9
522 39 / ZB [ 139 ] Markéta Kopčilová 1975 CZE run4fun 58:37.3 28:24.3
523 74 / ZA [ 589 ] Andrea Hejčlová 1994 CZE TJ Sokol Jeybinz 58:39.6 28:26.6
524 75 / ZA [ 190 ] Jana Možíšová 2000 CZE LT Kamenec 58:39.9 28:26.9
525 193 / MA [ 509 ] Jakub Duška 1989 CZE Wikow 58:42.2 28:29.2
526 76 / ZA [ 167 ] Markéta Lipovská 1998 CZE LT Kamenec 58:42.4 28:29.4
527 194 / MA [ 460 ] Petr Vlach 1986 CZE Cowdog 58:44.5 28:31.5
528 195 / MA [ 459 ] Jan Králíček 1986 CZE Sranda Banda sport club 58:48.1 28:35.1
529 21 / MD [ 498 ] Jiří Gloser 1956 CZE Glor 58:53.6 28:40.6
530 196 / MA [ 307 ] Jan Vašina 1987 CZE Náchod 58:55.1 28:42.1
531 77 / ZA [ 304 ] Romana Valentová 1991 CZE Náchod 58:58.5 28:45.5
532 78 / ZA [ 596 ] Sandra Valentová 1989 CZE Náchod 59:00.4 28:47.4
533 22 / MD [ 432 ] Štefan Havalec 1957 CZE Náchod 59:07.3 28:54.3
534 197 / MA [ 496 ] Petr Brandýský 1986 CZE Hradec Králové 59:26.1 29:13.1
534 79 / ZA [ 41 ] Lucie Birkeová 1989 CZE Náchod 59:26.1 29:13.1
536 80 / ZA [ 552 ] Kateřina Hornychová 1998 CZE Hronov 59:26.2 29:13.2
537 64 / MC [ 180 ] Tomáš Mazáč 1970 CZE gryzzly 59:26.3 29:13.3
538 11 / ZC [ 484 ] Gabriela Němečková 1969 CZE Hronov 59:30.1 29:17.1
539 81 / ZA [ 185 ] Andrea Michlová 1999 CZE KIGKIG 59:30.4 29:17.4
540 82 / ZA [ 468 ] Denisa Semeráková 1999 CZE Česká Skalice 59:32.0 29:19.0
541 83 / ZA [ 206 ] Kristýna Peprná 1999 CZE Náchod Babí 59:36.8 29:23.8
542 84 / ZA [ 108 ] Klára Jansová 1985 CZE pomsta z Brna 59:42.8 29:29.8
543 12 / ZC [ 72 ] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 59:43.5 29:30.5
544 198 / MA [ 107 ] Jakub Jansa 1990 CZE lenoši z Brna 59:44.8 29:31.8
545 85 / ZA [ 274 ] Dita Šmejkalová 1992 CZE lenoši z Brna 59:51.0 29:38.0
546 86 / ZA [ 212 ] Míša Pijáková 1993 CZE Ž3SPORT 59:52.8 29:39.8
547 13 / ZC [ 211 ] Mária Petríková 1964 SVK Švýcarsko-americký Poprad team 59:56.7 29:43.7
548 110 / MB [ 378 ] Stanislav Mareš 1973 CZE Náchod 01:00:00.8 29:47.8
549 111 / MB [ 545 ] Martin Žďárský 1976 CZE Tsunami 01:00:07.7 29:54.7
550 112 / MB [ 482 ] Leoš Hejna 1974 CZE SKH Hradec Králové 01:00:08.5 29:55.5
551 87 / ZA [ 329 ] Veronika Židíková 1989 CZE OSK OPOČNO 01:00:43.9 30:30.9
552 40 / ZB [ 42 ] Simona Blahoutová 1979 CZE OSK OPOČNO 01:00:49.5 30:36.5
553 41 / ZB [ 121 ] Petra Judová 1975 CZE UFFO 01:01:14.3 31:01.3
554 199 / MA [ 394 ] Lukáš Horký 1992 CZE Sokol Starkoč 01:01:27.9 31:14.9
555 88 / ZA [ 254 ] Veronika Slezáková 1985 CZE OSK OPOČNO 01:01:33.9 31:20.9
556 65 / MC [ 168 ] Petr Lipovský 1971 CZE Házená Náchod 01:01:36.1 31:23.1
557 14 / ZC [ 114 ] Michaela Ječmínková 1966 CZE Hronov 01:01:40.8 31:27.8
558 89 / ZA [ 491 ] Šárka Peinlová 1992 CZE Ž3 01:01:46.7 31:33.7
559 113 / MB [ 69 ] Tomáš Felkl 1973 CZE Náchod 01:01:50.8 31:37.8
560 200 / MA [ 439 ] Matěj Felkl 2004 CZE Náchod 01:01:56.2 31:43.2
561 42 / ZB [ 488 ] Jana Procházková 1975 CZE Velké Poříčí 01:01:56.7 31:43.7
562 201 / MA [ 178 ] Tomáš Mazáč 1993 CZE gryzzly 01:02:16.3 32:03.3
563 23 / MD [ 290 ] Jiří Troníček 1958 CZE Praha 3 01:02:40.8 32:27.8
564 202 / MA [ 179 ] Ondřej Mazáč 1998 CZE gryzzly 01:02:50.8 32:37.8
565 24 / MD [ 210 ] Dušan Petrík 1960 SVK Švýcarsko-americký Poprad team 01:02:51.7 32:38.7
566 66 / MC [ 26 ] Jan Antl 1963 CZE TJ Spartak Police nad Metují 01:02:56.5 32:43.5
567 5 / ZD [ 118 ] Jana Jiráková 1954 CZE Sokol Starkoč 01:02:58.2 32:45.2
568 67 / MC [ 602 ] Jaromír Marek 1965 CZE TJ Sokol Černice 01:03:02.9 32:49.9
569 15 / ZC [ 435 ] Olga Holubová 1967 CZE Jaroměř 01:03:21.1 33:08.1
570 90 / ZA [ 276 ] Gabriela Špačková 1988 CZE Žďárky 01:03:27.1 33:14.1
571 68 / MC [ 341 ] Radek Bohuslav 1969 CZE Náchod 01:03:32.3 33:19.3
572 16 / ZC [ 342 ] Simona Bohuslavová 1969 CZE Náchod 01:03:32.4 33:19.4
573 203 / MA [ 101 ] Jan Jakubský 1990 CZE Velký Třebešov 01:04:06.6 33:53.6
574 204 / MA [ 295 ] Matyáš Tvrdík 1998 CZE KIGKIG 01:04:19.9 34:06.9
575 114 / MB [ 539 ] Jiří Stierand 1977 CZE Černčice 01:04:24.9 34:11.9
576 205 / MA [ 24 ] Martin Ansorge 1992 CZE Babí 01:04:25.5 34:12.5
577 91 / ZA [ 94 ] Zuzana Hrubešová 1983 CZE Česká Skalice 01:04:54.7 34:41.7
578 92 / ZA [ 445 ] Iva Smolová 1983 CZE Smolíci 01:05:00.2 34:47.2
579 206 / MA [ 447 ] Jan Rak 1987 CZE Řízci Pavlišov 01:05:11.9 34:58.9
580 25 / MD [ 495 ] Ivan Říha 1959 CZE Náchod 01:05:15.2 35:02.2
581 93 / ZA [ 493 ] Veronika Říhová 1994 CZE Náchod 01:05:16.9 35:03.9
581 43 / ZB [ 280 ] Jana Šustová 1978 CZE Běháme pro radost 01:05:16.9 35:03.9
583 94 / ZA [ 494 ] Miroslava Říhová 1987 CZE Náchod 01:05:20.6 35:07.6
584 26 / MD [ 117 ] Pavel Jílek 1956 CZE Bob team 01:05:31.9 35:18.9
585 17 / ZC [ 104 ] Lída Jandová 1970 CZE Šumperk 01:06:39.2 36:26.2
586 207 / MA [ 155 ] Pavel Kuchta 1983 CZE Mezimesti 01:07:14.4 37:01.4
587 95 / ZA [ 105 ] Nikol Jandová 2002 CZE Šumperk 01:07:17.8 37:04.8
588 208 / MA [ 428 ] Dominik Hlavatý 1986 CZE Jarozvěř 01:07:18.5 37:05.5
589 96 / ZA [ 571 ] Barbora Zelená 2004 CZE Sokol Mezilesí 01:07:24.0 37:11.0
590 115 / MB [ 570 ] Tomáš Zelený 1975 CZE Sokol Mezilesí 01:07:26.6 37:13.6
591 97 / ZA [ 566 ] Bára Fuchsová 2004 CZE Velké Poříčí 01:07:42.2 37:29.2
592 98 / ZA [ 446 ] Růžena Heřmánková 1993 CZE Ještěrky 01:07:49.2 37:36.2
593 99 / ZA [ 565 ] Adéla Šrámková 2003 CZE Velké Poříčí 01:07:53.7 37:40.7
594 100 / ZA [ 349 ] Marie Hladíková 1990 CZE Náchod 01:08:30.5 38:17.5
595 209 / MA [ 136 ] Jan Kolář 2001 CZE Ulita-Hobra Orienteering Broumov 01:09:52.1 39:39.1
596 210 / MA [ 284 ] Milan Tér 2000 CZE Melouni 01:12:38.9 42:25.9
597 3 / MF [ 255 ] Jiří Soukup 1927 CZE TJ Liga 100 Hradec Králové 01:43:00.8 01:12:47.8
598 11 / ME [ 559 ] Miloš Linhart 1944 CZE SC Dobrošov 01:52:35.9 01:22:22.9
DNS / ZC [ 231 ] Marcela Roflíková 1971 CZE Bezstarostný běhodálové