triatlon

results

Terénní triatlon Hradec Králové

2017-07-30 Hradec Králové, areál Biřička 

announcement

registration

start list

results

Xterra MINI total: 11, men : 6, women: 5, Muži: 6, Ženy: 5 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
Xterra KIDS (0/1.5/0.5) total: 13, men : 5, women: 8, Muži: 5, Ženy: 8 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
EASY triatlon (150/5/1.5) total: 40, men : 22, women: 18, Junioři: 8, M35: 6, M36: 8, Juniorky: 7, Z35: 5, Z36: 6 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
hlavni zavod (400/19/4) total: 150, men : 125, women: 25, M1: 9, M3: 66, M4: 33, Z4: 2, M5: 17, Z1: 3, Z3: 16, Z5: 4 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
štafety (dvou- či tříčlenné) total: 5, men : 4, women: 1, Muži: 4, Ženy: 1 zeleznicar [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
Easy3atlon pdf 35947B21.05.2020 15:59:06
Easy3atlon Zeny pdf 32918B21.05.2020 15:59:05
Hlavni Zavod pdf 48383B21.05.2020 15:59:06
Hlavni Zavod Discipliny pdf 122379B21.05.2020 15:59:08
Hlavni Zavod Discipliny Zeny pdf 81255B21.05.2020 15:59:06
Hlavni Zavod Zeny pdf 33721B21.05.2020 15:59:08
Stafety pdf 31404B21.05.2020 15:59:08
Xterra Kids pdf 31998B21.05.2020 15:59:08
Xterra Mini pdf 31977B21.05.2020 15:59:05

result list Xterra MINI

start ~ 10:14:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [1246] Veronika Dusová 2011 CZE 04:37.1
2 2 / Ženy [1241] Lucie Macháčková 2011 CZE Hradec Králové 04:42.6 00:05.5
3 1 / Muži [1273] Vojta Krátký 2011 CZE Horní Ředice 04:48.9 00:11.8
4 2 / Muži [1265] Pacheco Sebastian 2012 CZE 05:17.4 00:40.3
5 3 / Muži [1242] jakub Macháček 2012 CZE Hradec králové 05:41.3 01:04.2
6 3 / Ženy [1271] Linda Šebková 2012 CZE Mk 05:42.0 01:04.9
7 4 / Ženy [1275] Andrea Melzerová 2012 CZE HK 05:43.9 01:06.8
8 4 / Muži [1279] Matýsek Husák 2012 CZE MTBO Hradec Králové 05:50.3 01:13.2
9 5 / Ženy [1250] Dorota Kastherová 2012 CZE 05:59.1 01:22.0
10 5 / Muži [1277] Jan Váňa 2013 CZE Nechanice 07:39.3 03:02.2
11 6 / Muži [1258] Tomáš Pavlík 2013 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 08:23.9 03:46.8

result list Xterra KIDS (0/1.5/0.5)

start ~ 10:27:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [1272] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 05:25.9 02:29.8 (1)
2 2 / Ženy [1261] Martina Čechová 2007 CZE Hradec Králové 05:46.2 00:20.3 03:00.8 (2)
3 1 / Muži [1266] Matouš Kareš 2008 CZE 05:46.7 00:20.8 03:03.0 (3)
4 2 / Muži [1264] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec Kralové 05:57.9 00:32.0 03:08.2 (4)
5 3 / Ženy [1248] Veronika Kopáčová 2009 CZE 06:37.9 01:12.0 03:32.9 (6)
6 3 / Muži [1245] Matěj Dus 2009 CZE HK 06:46.2 01:20.3 03:41.6 (7)
7 4 / Ženy [1260] Monika Čechová 2009 CZE Hradec Králové 06:49.1 01:23.2 03:57.5 (10)
8 5 / Ženy [1249] Barbora Kastherová 2007 CZE 06:53.4 01:27.5 03:21.2 (5)
9 6 / Ženy [1254] Kristýna Koptíková 2009 CZE 06:57.1 01:31.2 03:41.6 (8)
10 7 / Ženy [1251] Dorota Novotná 2009 CZE 07:30.3 02:04.4 04:13.4 (11)
11 8 / Ženy [1259] Anna Linderová 2008 CZE Vysoké nad Labem 08:02.7 02:36.8 04:20.9 (12)
12 4 / Muži [1270] Vítek čech 2010 CZE Plzeň 08:19.2 02:53.3 04:56.5 (13)
13 5 / Muži [1243] Tadeáš Dědek 2009 CZE 08:46.5 03:20.6 03:43.7 (9)

result list EASY triatlon (150/5/1.5)

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Junioři [1209] Michal Hanyk 2002 CZE AC Turnov 24:02.2 18:18.8 (28)
2 1 / M36 [1235] Vladimír Svatoš 1963 CZE AUTOMAX 25:12.4 01:10.2 04:23.0 (7)
3 2 / M36 [1262] Jan Mader 1971 CZE Labe Tri Club HK 25:31.2 01:29.0 02:26.0 (1)
4 2 / Junioři [1224] Martin Mrňávek 2003 CZE Sportstyl 26:27.3 02:25.1 02:48.0 (2)
5 3 / M36 [1281] Tomáš Pavel 1976 CZE 27:04.7 03:02.5 03:42.3 (4)
6 3 / Junioři [1211] Jakub Chaloupský 2003 CZE OK 99 Hradec Králové 27:08.4 03:06.2 05:41.1 (21)
7 4 / M36 [1297] Ladislav Raim 1964 CZE Nový HK 28:08.9 04:06.7 21:12.9 (29)
8 1 / M35 [1285] Petr Stohwasser 1982 CZE Hradec Králové 30:07.0 06:04.8 04:42.0 (10)
9 5 / M36 [1233] Richard Stohwasser 1955 CZE JK-cyklo 30:21.8 06:19.6 04:54.1 (13)
10 1 / Juniorky [1218] Marie Kopáčová 2005 CZE PK Pardubice 30:43.4 06:41.2 03:11.0 (3)
10 6 / M36 [1217] Kamil Kopáč 1977 CZE Individuální 30:43.4 06:41.2 04:29.0 (8)
12 2 / Juniorky [1223] Karolína Kuchařová 2004 CZE Triatlon Plzeň 30:49.4 06:47.2 03:57.6 (5)
13 3 / Juniorky [1291] Tereza Puchernová 2003 CZE Pardubice 31:16.0 07:13.8 24:13.7 (31)
14 1 / Z36 [1263] Iva Čechová 1975 CZE Magistrát města Hradec Králové 31:43.9 07:41.7 05:03.5 (15)
15 7 / M36 [1133] Oldřich Klusoň 1980 CZE 31:45.7 07:43.5
16 2 / M35 [1222] Martin Krátký 1984 CZE RunSport Team 31:50.1 07:47.9 05:40.1 (20)
17 2 / Z36 [1252] Marcela Svobodová 1968 CZE Praha 5 31:56.3 07:54.1 23:34.3 (30)
18 1 / Z35 [1238] Eva Štěpanovská 1994 CZE Symbio BMC 32:02.0 07:59.8 05:45.3 (22)
19 3 / M35 [1296] Petr Enoch 1987 CZE 32:05.8 08:03.6
20 3 / Z36 [1299] Pavlína Příhovová 1979 CZE 32:06.9 08:04.7
21 4 / M35 [1216] Jan Kollár 1991 CZE Racing Olešná 32:22.5 08:20.3 04:36.7 (9)
22 4 / Junioři [1232] František Steklý 2003 CZE 32:31.2 08:29.0 05:16.3 (16)
23 2 / Z35 [1231] Andrea Skolková 1996 CZE Pandy Team 32:41.1 08:38.9 04:09.7 (6)
24 5 / Junioři [1227] Pavel Pašta 2002 CZE 33:05.1 09:02.9 05:59.8 (23)
25 3 / Z35 [1284] Aneta Volfová 1982 CZE Family team Hlinsko 33:23.6 09:21.4 05:39.8 (19)
26 6 / Junioři [1210] Roman Hanyk 2004 CZE AC Turnov 33:50.9 09:48.7 04:47.9 (11)
27 4 / Z35 [1205] Petra Brázdová 1991 CZE 33:59.2 09:57.0 26:22.0 (32)
28 5 / M35 [1247] Lukáš Sobotka 1984 CZE Praha 4 34:04.3 10:02.1 04:50.0 (12)
29 6 / M35 [1295] Martin Merganc 1982 CZE HK 35:30.0 11:27.8
30 4 / Juniorky [1127] Zuzka Kratka 2008 CZE Bike Freaks Holice - V6 36:24.2 12:22.0 07:58.2 (27)
31 7 / Junioři [1219] Jiří Koptík 2008 CZE 36:58.0 12:55.8 05:37.4 (18)
32 5 / Z35 [1287] MARIE Šebková 1983 CZE 37:08.2 13:06.0
33 4 / Z36 [1220] Lucie Koptíková 1981 CZE 37:43.5 13:41.3 29:17.5 (34)
34 5 / Z36 [1288] Linda Čechová 1976 CZE Plzeň 40:34.8 16:32.6
35 6 / Z36 [1234] Katka Surduková 1974 CZE 43:26.6 19:24.4 06:34.7 (26)
36 5 / Juniorky [1240] Viktorka Trojanová 2008 CZE Pardubice 47:03.4 23:01.2 06:01.1 (24)
37 6 / Juniorky [1267] Žofie Pacheco 2009 CZE 47:57.0 23:54.8 05:34.5 (17)
38 8 / Junioři [1212] Tomáš Jadrný 2004 CZE Iscarex Junior team Česká Třebová 48:51.6 24:49.4 28:36.3 (33)
39 8 / M36 [1207] Jiří Eliášek 1969 CZE Kobra 50:40.2 26:38.0 06:26.2 (25)
40 7 / Juniorky [1229] Eliška Pitrmanová 2007 CZE SCHK 57:57.3 33:55.1 04:59.5 (14)

result list hlavni zavod (400/19/4)

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / M3 [1155] Vojtěch Bednarský 1997 CZE TNF bike team 01:16:09.3 11:01.4 (3) 01:02:14.5 (2) 07:00.9 (4)
2 2 / M3 [1130] Marek Ryška 1996 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:18:26.6 02:17.3 10:53.2 (2) 01:02:15.0 (3) 07:01.6 (5)
3 3 / M3 [1117] Václav Válek 1980 CZE Roztoky 01:21:40.7 05:31.4 13:03.4 (30) 01:04:45.9 (4)
4 4 / M3 [1131] Filip Hanslián 1987 CZE Moutaintime Felt Aropec 01:21:56.8 05:47.5 11:45.3 (10) 01:05:40.1 (6) 07:54.3 (13)
5 5 / M3 [1146] Jakub Jaroš 1985 CZE Rockmachine-Cyklomax 01:22:17.0 06:07.7 11:02.8 (4) 01:06:21.7 (8) 07:10.0 (6)
6 1 / M5 [1007] František Bulava 1966 CZE TT LOKO Beroun 01:22:38.9 06:29.6 11:21.2 (8) 01:07:06.9 (10) 07:28.6 (11)
7 1 / M4 [1138] Roman Procházka 1973 CZE VPP team 01:22:48.5 06:39.2 12:23.6 (18) 01:07:10.1 (12)
8 6 / M3 [1080] Michal Piloušek 1989 CZE Hus Muž team 01:23:29.9 07:20.6 12:38.7 (24) 01:07:08.8 (11) 08:33.4 (26)
9 2 / M4 [1089] Jan Rada 1977 CZE KC KUTNÁ HORA 01:24:12.0 08:02.7 13:49.0 (54) 01:07:58.3 (14) 09:50.8 (67)
10 7 / M3 [1082] Ondřej Pleskot 1984 CZE HOPardubice 01:24:27.6 08:18.3 12:03.4 (12) 01:09:00.6 (18) 07:59.1 (14)
11 8 / M3 [1165] Lukáš Netík 1988 CZE Orel 01:24:27.9 08:18.6 01:06:18.3 (130) 01:06:18.3 (7) 07:15.2 (7)
12 3 / M4 [1157] Tomáš Obr 1977 CZE Body ID 01:24:31.0 08:21.7 11:12.7 (6) 01:06:38.2 (9) 07:17.1 (8)
13 2 / M5 [1253] Jiří Svoboda 1966 CZE CYKLOADAM RACING 01:24:35.2 08:25.9 13:08.5 (34) 01:08:44.8 (16) 09:06.3 (48)
14 4 / M4zeleznicar [1010] Kouřil Daniel 1971 CZE Železničáři 01:26:23.2 10:13.9 15:32.8 (90) 01:08:10.0 (15) 10:45.2 (92)
15 5 / M4 [1109] Zdeněk Tomáš 1971 CZE Býšť 01:27:08.7 10:59.4 01:10:23.8 (132) 01:10:23.8 (20)
16 9 / M3 [1149] Martin Berka 1987 CZE 01:27:47.2 11:37.9 10:40.0 (1) 01:11:35.7 (23) 06:54.0 (3)
17 10 / M3 [1048] Jiří Koptík 1982 CZE 01:27:49.7 11:40.4 11:15.8 (7) 01:10:20.3 (19) 07:20.2 (9)
17 1 / M1 [1123] Oliver Zamazal 2002 CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 01:27:49.7 11:40.4 12:26.7 (19) 01:11:27.2 (22)
19 1 / Z3 [1094] Tereza Rudolfova 1989 CZE LAWI Team 01:27:50.0 11:40.7 12:17.0 (16) 01:12:28.5 (30) 08:20.0 (23)
20 6 / M4zeleznicar [1055] Čapek Lubomír 1974 CZE Železničáři 01:29:14.9 13:05.6 15:09.9 (82) 01:11:58.9 (24) 10:38.1 (87)
21 11 / M3 [1166] Vena Hornych 1978 CZE Kupkolo MTB Trilogy 01:29:43.3 13:34.0 14:54.8 (76) 01:11:26.5 (21) 10:23.2 (82)
22 2 / M1 [1086] Adam Prášek 1999 CZE ČKS SKI Jilemnice 01:29:54.7 13:45.4 11:25.0 (9) 01:12:09.4 (25) 07:21.7 (10)
23 3 / M5 [1018] Aleš Fiala 1966 CZE SK Slavia Praha 01:30:02.4 13:53.1 11:57.6 (11) 01:12:14.0 (27) 08:01.2 (15)
24 12 / M3zeleznicar [1056] Verner Luboš 1979 CZE Železničáři 01:30:20.6 14:11.3 13:18.8 (41) 01:12:17.2 (28) 09:00.2 (44)
25 13 / M3 [1163] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:30:38.0 14:28.7 12:33.9 (23) 01:07:38.4 (13) 08:17.5 (21)
26 14 / M3 [1113] Filip Trenda 1995 CZE Rafkarna IDEA Cycling Team 01:30:47.6 14:38.3 14:58.4 (78) 01:12:49.0 (31) 10:14.8 (78)
27 15 / M3 [1096] Jakub Skalka 1991 CZE 01:30:57.1 14:47.8 13:53.8 (55) 01:16:12.2 (45) 09:20.4 (56)
28 16 / M3 [1160] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 01:31:18.6 15:09.3 01:14:21.6 (133) 01:31:18.6 (105) 10:21.1 (81)
29 4 / M5 [1024] Jiří Fulka 1960 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:31:40.7 15:31.4 12:30.9 (22) 01:12:10.7 (26) 08:10.4 (19)
30 17 / M3 [1029] Ondřej Hošek 1979 CZE Lokomotiva Strašnice 01:31:58.0 15:48.7 12:48.0 (27) 01:13:56.1 (33) 08:43.7 (29)
31 7 / M4 [1122] Patrik Zamazal 1972 CZE MOUNTAINTIME Felt Aropec 01:32:16.6 16:07.3 12:09.7 (14) 01:12:20.4 (29)
32 8 / M4 [1162] Jan Novák 1977 CZE SPORT ALBI 01:32:26.7 16:17.4 01:15:03.5 (134) 01:15:03.5 (39) 08:42.0 (28)
33 18 / M3 [1069] Marian Mynář 1988 CZE DEX team 01:32:34.8 16:25.5 13:03.9 (31) 01:14:11.4 (34) 08:57.2 (42)
34 19 / M3 [1282] Miloš Polák 1979 CZE 01:33:07.6 16:58.3 01:16:12.9 (135) 01:16:12.9 (46) 06:51.6 (1)
35 20 / M3 [1144] Neznamy Zavodnik 1980 CZE 01:33:39.4 17:30.1 12:09.1 (13) 01:15:10.7 (40) 07:51.6 (12)
36 9 / M4 [1034] David Chaloupský 1971 CZE Hradec Králové 01:33:40.6 17:31.3 14:40.8 (71) 01:14:46.7 (36) 10:14.0 (77)
37 10 / M4zeleznicar [1091] Kalita Radek 1969 CZE Železničáři 01:34:03.4 17:54.1 18:13.6 (120) 01:14:53.4 (37)
38 21 / M3 [1294] Zdeněk Palíšek 1980 CZE České Budějovice 01:34:21.0 18:11.7 13:29.3 (44) 01:15:13.1 (41) 09:07.9 (49)
39 5 / M5 [1050] Marek Krutílek 1965 CZE TT Pardubice 01:34:40.3 18:31.0 13:29.5 (45) 01:16:14.2 (47) 08:30.4 (25)
40 2 / Z3 [1257] Markéta Roubalová 1994 CZE SK Kola VÍŠEK 01:34:43.2 18:33.9 12:15.1 (15) 01:15:18.7 (42)
41 22 / M3 [1059] Tomáš Machata 1987 CZE 01:34:49.3 18:40.0 13:14.4 (39) 01:14:13.1 (35) 08:51.4 (39)
42 23 / M3zeleznicar [1036] Svoboda Jan 1983 CZE Železničáři 01:35:08.4 18:59.1 01:16:56.5 (137) 01:16:56.5 (52) 10:24.3 (83)
43 11 / M4 [1099] Petr Steklý 1974 CZE Hradec Králové 01:35:11.7 19:02.4 13:04.5 (32) 01:15:56.4 (44) 08:44.7 (31)
44 6 / M5 [1126] Ondra Malý 1966 CZE CIRK Laputyza 01:35:30.0 19:20.7 13:09.8 (37) 01:13:38.2 (32) 08:45.7 (32)
45 7 / M5zeleznicar [1043] Martinák Jiří 1960 CZE Železničáři 01:35:41.0 19:31.7 01:16:45.5 (136) 01:16:45.5 (50) 09:15.3 (52)
46 24 / M3 [1292] Albert Pance 1983 CZE Cyklo-středa 01:35:53.8 19:44.5 13:41.7 (50) 01:14:59.5 (38) 08:59.4 (43)
47 12 / M4 [1067] Radek Mlíka 1974 CZE 01:35:55.1 19:45.8 12:28.1 (20) 01:16:18.4 (49) 08:06.5 (17)
48 3 / M1 [1095] David Ryzák 1999 CZE Trutnov 01:36:08.1 19:58.8 12:28.4 (21) 01:18:35.5 (57) 08:18.6 (22)
49 13 / M4 [1058] Jiří Macháček 1976 CZE 01:36:20.2 20:10.9 14:04.5 (61) 01:15:52.6 (43) 09:10.7 (51)
50 8 / M5 [1139] Jan Švejda 1964 CZE 01:36:58.6 20:49.3 12:43.1 (26) 01:16:15.7 (48) 08:48.5 (35)
51 25 / M3 [1256] Tomáš Slavata 1980 CZE Author 01:37:00.6 20:51.3 01:17:52.4 (138) 01:37:00.6 (115)
52 14 / M4 [1068] Petr Moník 1977 CZE UHHK 01:37:02.6 20:53.3 13:37.0 (48) 01:18:50.3 (58) 09:02.2 (46)
53 26 / M3 [1289] Lubor Kosička 1984 CZE Cyklovrakoviště 01:37:18.4 21:09.1 14:56.5 (77) 01:16:57.5 (53) 10:12.7 (75)
54 4 / M1 [1148] Martin Rypl 1998 CZE SK Nové Město nad Metují 01:37:28.3 21:19.0 11:12.1 (5) 01:16:47.1 (51) 06:53.2 (2)
55 27 / M3 [1280] Petr Suk 1996 CZE Pandy Team 01:37:34.3 21:25.0 13:59.4 (59) 01:17:59.7 (55) 08:49.4 (36)
56 3 / Z3 [1164] Netíková Kamila 1990 CZE 01:37:35.5 21:26.2 13:12.6 (38) 01:19:23.8 (59) 08:43.8 (30)
57 28 / M3 [1003] Ondřej Bahník 1981 CZE IMIN 01:38:03.6 21:54.3 13:05.8 (33) 01:18:24.4 (56) 08:50.3 (38)
58 29 / M3 [1159] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:38:07.8 21:58.5 15:26.1 (86) 01:19:43.6 (60) 10:17.4 (79)
59 15 / M4zeleznicar [1125] Doležal Zdeněk 1974 CZE Železničáři 01:39:35.0 23:25.7 13:45.4 (53) 01:22:12.6 (70) 09:54.5 (69)
60 30 / M3 [1057] Ondřej Lukeš 1982 CZE Cyklostředa 01:39:57.0 23:47.7 12:53.0 (29) 01:20:36.4 (63) 08:27.9 (24)
61 1 / Z1 [1033] Barbora Chaloupská 1999 CZE OK 99 Hradec Králové 01:40:20.2 24:10.9 14:32.9 (69) 01:22:10.4 (69) 10:20.8 (80)
62 31 / M3 [1083] Václav Počekajlo 1987 CZE Trutnov 01:41:04.5 24:55.2 15:32.3 (88) 01:24:11.3 (80) 10:41.8 (91)
63 16 / M4 [1035] Lubomír Jadrný 1973 CZE Czech outdoor extreme team 01:41:14.7 25:05.4 01:23:41.9 (140) 01:23:41.9 (77) 10:53.6 (95)
64 17 / M4 [1153] Josef Segeth 1971 CZE 01:41:23.0 25:13.7 01:20:29.5 (139) 01:41:23.0 (126) 09:24.7 (58)
65 32 / M3 [1143] Jaroslav Hlušek 1986 CZE 01:41:33.8 25:24.5 13:43.8 (52) 01:20:37.2 (64) 09:20.6 (57)
66 33 / M3 [1140] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:41:44.6 25:35.3 13:31.8 (46) 01:21:18.2 (68) 09:27.9 (62)
67 34 / M3 [1023] Michal Frolík 1983 CZE SWcontrol 01:42:08.5 25:59.2 13:41.1 (49) 01:21:01.9 (66) 09:20.0 (55)
68 5 / M1 [1268] Štěpán Bechyňa 1998 CZE 01:42:12.5 26:03.2 15:24.5 (85) 01:23:27.4 (75) 11:29.8 (109)
69 35 / M3zeleznicar [1060] Ludwig Marcel 1989 CZE Železničáři 01:42:21.5 26:12.2 14:58.9 (79) 01:21:07.7 (67) 10:55.3 (97)
70 18 / M4 [1011] Pavel David 1972 CZE Nymburk 01:43:01.7 26:52.4 13:55.2 (57) 01:22:28.7 (71) 09:34.3 (65)
71 19 / M4zeleznicar [1072] Šmehlík Ondřej 1977 CZE Železničáři 01:43:03.9 26:54.6 13:54.5 (56) 01:26:30.4 (91) 09:27.3 (61)
71 36 / M3zeleznicar [1137] Lukáš Nevečeřal 1979 CZE Železničáři 01:43:03.9 26:54.6 15:32.8 (89) 01:23:15.5 (73)
73 20 / M4 [1001] Jan Antoš 1974 CZE Praha 01:44:25.4 28:16.1 16:35.3 (107) 01:25:32.4 (86) 10:53.3 (94)
74 37 / M3 [1278] Daniel Zeman 1983 CZE www.zdraveusmevy.cz 01:44:35.1 28:25.8 01:24:58.0 (141) 01:24:58.0 (82) 08:50.1 (37)
75 4 / Z3 [1073] Jana Ožanová 1982 CZE 01:44:46.7 28:37.4 14:13.2 (65) 01:23:51.3 (78) 09:32.2 (63)
76 38 / M3 [1142] Jiří Taichman 1989 CZE 01:45:21.6 29:12.3 14:13.8 (66) 01:25:12.2 (83)
77 6 / M1 [1041] Josef Jirásko 2001 CZE SK SRCH 01:45:24.7 29:15.4 12:21.6 (17) 01:19:55.4 (61) 08:03.6 (16)
78 39 / M3 [1102] Pavel Subrt 1984 CZE Cyklostředa 01:45:24.9 29:15.6 14:33.3 (70) 01:20:03.5 (62) 09:33.4 (64)
79 21 / M4 [1293] Ladislav Kratochvíl 1970 CZE Pardubice 01:45:50.0 29:40.7 14:25.9 (67) 01:24:45.4 (81) 09:57.0 (71)
79 40 / M3 [1283] Jakub Šidlichovský 1988 CZE FHCT 01:45:50.0 29:40.7 14:43.5 (73) 01:20:49.2 (65) 09:57.3 (72)
81 41 / M3zeleznicar [1061] Janák Martin 1985 CZE Železničáři 01:46:07.0 29:57.7 14:48.6 (75) 01:22:29.5 (72) 10:30.2 (85)
82 9 / M5 [1074] Jan Pacina 1966 CZE Triade Děčín 01:46:09.0 29:59.7 13:58.8 (58) 01:23:25.5 (74) 09:37.1 (66)
83 42 / M3 [1106] Filip Štusák 1981 CZE 01:46:11.9 30:02.6 15:11.5 (83) 01:24:06.6 (79) 10:40.7 (90)
84 43 / M3 [1255] Jan Pavlík 1981 CZE TJ Sokol Jamné nad Orlicí 01:46:47.2 30:37.9 14:42.5 (72) 01:25:13.7 (84)
85 22 / M4zeleznicar [1161] Pavel Vanický 1971 CZE Železničáři 01:47:01.3 30:52.0 17:21.4 (115) 01:26:58.7 (94) 13:50.0 (119)
86 44 / M3 [1053] Jiří Kuba 1980 CZE Smrkáči 01:47:05.6 30:56.3 14:02.6 (60) 01:23:41.4 (76) 09:26.4 (59)
87 5 / Z3 [1132] Eva Víchová 1982 CZE 01:47:24.4 31:15.1 15:02.3 (80) 01:26:08.5 (88) 10:46.1 (93)
88 45 / M3 [1019] Karel Fiala 1979 CZE 01:47:28.7 31:19.4 14:10.0 (63) 01:26:28.2 (90) 08:54.1 (41)
88 45 / M3 [1090] Zdeněk Rada 1984 CZE 01:47:28.7 31:19.4 13:21.0 (42) 01:26:52.0 (92) 09:04.7 (47)
90 23 / M4zeleznicar [1110] Nádvorník Tomáš 1968 CZE Železničáři 01:47:32.2 31:22.9 12:48.3 (28) 01:25:46.4 (87) 08:51.6 (40)
91 10 / M5 [1012] Ludvík Dlabka 1960 CZE 3D Fitness RT 01:47:34.3 31:25.0 15:31.2 (87) 01:26:14.4 (89) 11:00.2 (100)
92 11 / M5 [1014] Pavel Dolanský 1965 CZE Hobýci 01:48:51.0 32:41.7 01:27:12.2 (142) 01:47:42.6 (134)
93 47 / M3 [1107] Martin ŠULC 1981 CZE MC Převozníček 01:49:29.0 33:19.7 13:35.1 (47) 01:25:25.2 (85)
94 24 / M4 [1028] Jan Horník 1971 CZE DTJ Běleč nad Orlicí 01:50:08.3 33:59.0 01:29:28.7 (143) 01:29:28.7 (100) 09:01.7 (45)
94 48 / M3 [1030] Pavel Hrbek 1984 CZE Coyotes 01:50:08.3 33:59.0 14:10.6 (64) 01:30:08.6 (103) 09:08.4 (50)
96 49 / M3 [1135] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:50:20.6 34:11.3 16:11.7 (102) 01:26:56.0 (93) 11:02.2 (101)
97 6 / Z3 [1104] Petra Svobodová 1992 CZE 01:50:50.0 34:40.7 15:42.7 (93) 01:27:00.7 (95) 10:57.2 (99)
98 7 / Z3 [1075] Lucie Paulusová 1994 CZE 01:51:20.6 35:11.3 13:08.7 (35) 01:30:39.8 (104) 08:38.8 (27)
99 12 / M5 [1002] Zdeněk Aur 1953 CZE VK Slavia Hradec Králové 01:51:57.1 35:47.8 16:28.3 (105) 01:28:39.3 (98)
100 25 / M4 [1112] Jan Trčka 1968 CZE 01:52:50.5 36:41.2 15:59.3 (96) 01:27:15.4 (96)
101 50 / M3 [1290] Tomáš Novotný 1981 CZE Praha 01:53:53.3 37:44.0 20:17.4 (124) 01:53:53.3 (139) 15:44.1 (123)
102 13 / M5zeleznicar [1062] Marinov Martin 1967 CZE Železničáři 01:54:11.6 38:02.3 15:36.4 (92) 01:33:11.1 (110) 10:28.1 (84)
103 14 / M5 [1027] Oldřich Hofman 1963 CZE Triklub Dobruška 01:54:21.0 38:11.7 15:07.6 (81) 01:30:03.1 (101)
104 51 / M3 [1092] Tomáš Rak 1991 CZE 01:54:26.0 38:16.7 01:54:26.0 (149) 01:54:26.0 (140)
105 1 / Z4 [1087] Iva Průšová 1973 CZE 01:54:31.5 38:22.2 15:34.3 (91) 01:30:07.3 (102) 10:05.1 (73)
106 26 / M4 [1071] Radim Oliva 1975 CZE CrossFit Pardubice 01:55:17.3 39:08.0 14:43.9 (74) 01:31:54.4 (107) 09:26.8 (60)
107 27 / M4 [1040] Lubomír Jirásko 1971 CZE Srch 01:55:29.4 39:20.1 13:27.3 (43) 01:28:56.9 (99) 09:16.8 (53)
108 28 / M4 [1115] Miroslav Turyna 1968 CZE 01:55:32.8 39:23.5 18:07.6 (119) 01:28:20.1 (97) 12:52.7 (117)
109 52 / M3 [1151] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:56:11.3 40:02.0 13:42.5 (51) 01:34:13.5 (112) 09:19.2 (54)
110 53 / M3 [1158] Martin Hladík 1984 CZE 01:56:34.9 40:25.6 16:12.6 (103) 01:32:51.6 (109) 11:24.0 (107)
111 8 / Z3 [1105] Vlasta Šejvlová 1980 CZE Třebechovice 01:56:55.1 40:45.8 17:06.8 (114) 01:31:22.4 (106) 12:19.5 (115)
112 54 / M3 [1114] Pavel Tuček 1985 CZE všechno vpravo 01:58:55.4 42:46.1 17:35.4 (118) 01:37:48.5 (118) 12:56.2 (118)
113 9 / Z3 [1121] Jitka Vojtková 1985 CZE 01:59:07.1 42:57.8 14:07.8 (62) 01:35:12.8 (114) 08:48.2 (34)
114 55 / M3 [1017] Miloslav Felkl 1981 CZE 02:01:16.5 45:07.2 16:29.8 (106) 01:37:04.5 (116)
115 56 / M3 [1119] Martin Vlasák 1989 CZE The Last of Us 02:01:43.4 45:34.1 16:11.3 (101) 01:35:03.2 (113) 10:39.0 (88)
116 57 / M3zeleznicar [1064] Dařílek Michal 1978 CZE Železničáři 02:01:44.5 45:35.2 16:22.9 (104) 01:38:04.6 (120) 11:17.3 (104)
117 58 / M3 [1111] Michal Tomeš 1987 CZE 02:03:25.4 47:16.1 16:05.6 (100) 01:37:50.7 (119) 10:37.0 (86)
118 7 / M1 [1070] Filip Nosek 1998 CZE 02:03:49.6 47:40.3 16:43.9 (108) 01:38:35.7 (121) 12:07.8 (111)
119 15 / M5 [1298] Michal Králík 1962 CZE Hradec Králové 02:03:55.4 47:46.1 19:44.5 (123) 01:37:46.5 (117) 14:33.4 (120)
120 10 / Z3 [1134] Tereza Bánová 1991 CZE Trutnov 02:04:11.1 48:01.8 01:40:47.5 (145) 02:04:11.1 (144) 10:09.9 (74)
121 59 / M3 [1152] Pavel Kučera 1985 CZE Pardubice 02:05:17.7 49:08.4 15:53.4 (95) 01:33:49.5 (111) 10:55.5 (98)
122 11 / Z3 [1150] Blanka Cahlová 1990 CZE 02:05:57.1 49:47.8 14:26.8 (68) 01:41:11.1 (125) 09:52.6 (68)
123 60 / M3 [1006] Anton Březina 1980 CZE 02:06:32.0 50:22.7 16:56.8 (111) 01:44:50.8 (129) 11:17.0 (103)
124 12 / Z3 [1022] Monika Flejberkova 1994 CZE 02:07:04.9 50:55.6 01:43:16.1 (148) 02:07:04.9 (145) 10:39.3 (89)
125 2 / Z4 [1145] Veronika Kouřilová 1975 CZE 02:07:07.1 50:57.8 16:55.8 (110) 01:42:32.7 (128) 11:25.2 (108)
126 29 / M4 [1093] Tomáš Ritter 1973 CZE Run4Fun 02:08:50.0 52:40.7 21:02.9 (125) 01:46:31.6 (132) 14:40.4 (121)
127 8 / M1 [1026] Ondřej Hájek 2004 CZE TJ Sokol Malšova Lhota 02:10:33.2 54:23.9 16:01.5 (98) 01:46:18.3 (131) 10:13.3 (76)
128 30 / M4 [1025] Tomáš Hájek 1974 CZE Malšova lhota 02:10:36.3 54:27.0 16:00.1 (97) 01:46:16.6 (130) 11:19.6 (105)
129 16 / M5 [1141] Miroslav Krátký 1965 CZE 02:10:36.5 54:27.2 01:42:39.6 (147) 02:10:36.5 (146) 12:09.5 (112)
130 31 / M4 [1004] Richard Beňo 1968 CZE 02:10:47.9 54:38.6 01:41:40.4 (146) 02:10:47.9 (147)
131 13 / Z3zeleznicar [1108] Gojná Tereza 1990 CZE Železničáři 02:13:42.2 57:32.9 16:46.9 (109) 01:49:09.1 (138) 11:57.4 (110)
132 1 / Z5 [1044] Zdena Jonášová 1964 CZE Hradecký spinning klub 02:14:15.2 58:05.9 18:29.9 (121) 01:40:45.9 (122)
133 2 / Z1 [1054] Laura Kunová 2003 CZE SCHK 02:14:18.5 58:09.2 13:09.0 (36) 01:40:50.2 (123) 08:14.7 (20)
134 14 / Z3 [1276] Jana Váňová 1980 CZE 02:14:45.9 58:36.6 16:04.1 (99) 01:40:54.9 (124) 10:54.4 (96)
135 3 / Z1 [1081] Kateřina Pitrmanová 2004 CZE SCHK 02:15:53.0 59:43.7 12:42.5 (25) 01:49:06.4 (137) 08:09.4 (18)
136 2 / Z5zeleznicar [1136] Květoslava Bartošová 1965 CZE Železničáři 02:16:15.2 01:00:05.9 19:09.2 (122) 01:48:36.6 (135)
137 61 / M3 [1274] Martin Hudač 1984 CZE 02:19:53.2 01:03:43.9 15:21.9 (84) 01:41:51.9 (127) 09:55.8 (70)
138 15 / Z3 [1156] Tereza Havlíková 1980 CZE Body ID 02:20:42.5 01:04:33.2 17:31.7 (117) 01:57:42.7 (142) 12:14.4 (114)
139 3 / Z5 [1120] Marie Vojtková 1961 CZE 02:21:26.9 01:05:17.6 24:28.1 (128) 01:55:15.7 (141) 19:41.8 (124)
140 9 / M1 [1244] Matouš Trojan 2000 CZE 02:21:55.8 01:05:46.5 17:01.7 (113) 01:48:44.5 (136) 12:43.4 (116)
141 32 / M4 [1129] Jan Kružík 1975 CZE Kolín 02:25:17.2 01:09:07.9 21:10.8 (126) 01:47:39.4 (133) 15:18.2 (122)
142 16 / Z3 [1269] Dominika Litomská 1979 CZE 02:38:46.8 01:22:37.5 13:16.3 (40) 02:01:45.8 (143) 08:47.2 (33)
143 4 / Z5zeleznicar [1015] Cupalová Eva 1947 CZE Železničáři 03:17:37.2 02:01:27.9 30:52.6 (129) 02:43:07.3 (148) 25:10.7 (125)
DNF / M3 [1084] Jakub Portyš 1987 CZE Pardubice 15:50.4 (94) 01:31:54.6 (108) 11:03.7 (102)
DNF / M3 [1013] Ondřej Dlabka 1985 CZE Harrisarts tattoo 16:59.7 (112) 37:21.5 (1) 12:12.9 (113)
DNF / M5zeleznicar [1076] Hamerník Pavel 1949 CZE Železničáři 22:23.9 (127) 01:05:31.2 (5)
DNF / M3 [1147] Ondřej Paser 1989 CZE 01:08:56.2 (131) 01:08:56.2 (17)
DNF / M3 [1088] Michal Puhlovský 1983 CZE FCNHK 17:28.9 (116)
DNF / M4 [1286] Dalibor Šebek 1975 CZE
DNS / M3 [1016] Neznamy Triatlet 1980 CZE 01:31:18.0 (144)

result list štafety (dvou- či tříčlenné)

start ~ 13:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [1203] Petr Kučera Oldřich Schejbal 1988 CZE 01:20:03.0 01:03:46.4 (3) 01:03:46.4 (1)
2 2 / Muži [1202] L. Drejsl Lukáš Martin 1986 CZE 01:20:51.0 00:48.0 13:51.7 (1) 01:04:32.0 (2) 10:08.3 (1)
3 3 / Muži [1201] P. Bezděk J. Nápravník V. Šolc 1986 CZE Rtyně v Podkrkonoší 01:23:58.0 03:55.0 14:20.4 (2) 01:09:37.6 (4) 10:31.6 (2)
4 1 / Ženy [1204] K a K, Bergerovy P. Vaněk 1992 CZE CK Carla.Kupkolo.cz DK n.L. 01:25:36.1 05:33.1 01:06:32.9 (4) 01:06:32.9 (3)
DSQ / Muži [1128] Jiří Kraus * 1965 CZE 01:17:45.4 (5) 01:17:45.4 (54) 11:19.8 (106)