Primátor Cup 2022 - seriál běhů
2022-04-01 - 2022-12-31 Česká republika
bodové hodnocení | total: 538, men : 310, women: 228, Junioři: 35, Muži OPEN: 49, Muži A: 48, Muži B: 60, Muži C: 53, Muži D: 35, Muži E: 23, Muži F: 7, Juniorky: 29, Ženy OPEN: 50, Ženy A: 49, Ženy B: 48, Ženy C: 36, Ženy D: 16 | [html] | [pdf] | [xls] |
Pravidla soutěže
- Bodováno umístění na 1. - 12. místě v každém závodě a vypsané kategorii.
- Závodníkům se započítávají 4 nejvyšší bodové zisky z 8 vypsaných závodů.
- Za spárování svých výsledků je zodpovědný každý závodník sám a to tím, že se přihlašuje vždy pod stejným účtem.
- Pokud naleznete nesrovnalosti, kontaktujte nás prosím na info@sportchallenge.cz.
file | file type | size | last modified |
---|---|---|---|
Primátor Cup 2022 - seriál běhů | N/A | 2022-10-31 09:31:17 | |
Primátor Cup 2022 - seriál běhů po kategoriích | N/A | 2022-10-31 09:31:17 |
result list bodové hodnocení
start ~ 10:00:00
Muži B
rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | V7 | ZNK | BTS | BPH | CM | H-N | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži B | 600 | Krunka Kamil | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 131 | ||||||||||
2 | Muži B | 520 | Petrů Pepek | BK Náchod / Hasiči Náchod | 110 | 130 | 130 | 130 | 130 | 91 | ||||||||||
3 | Muži B | 360 | Kubík Ondřej | TJ Maratonstav Úpice | 90 | 110 | 80 | 80 | ||||||||||||
4 | Muži B | 351 | Míšek David | TJ Sokol Hradec Králové | 90 | 110 | 90 | 61 | ||||||||||||
5 | Muži B | 300 | Simon Martin | Tj Sokol Jaroměř | 60 | 110 | 130 | |||||||||||||
6 | Muži B | 270 | Florian Tomáš | Náchod | 40 | 80 | 90 | 60 | 31 | |||||||||||
7 | Muži B | 151 | Kubričan Pavel | PSK Olymp Praha | 151 | |||||||||||||||
8 | Muži B | 150 | Tréger Marián | Summit Trade Distribution | 150 | |||||||||||||||
8 | Muži B | 150 | Pešta Lukáš | Radvánovice | 150 | |||||||||||||||
10 | Muži B | 140 | Balek Jan | GLADIATORRACETEAM | 60 | 70 | 10 | |||||||||||||
11 | Muži B | 131 | Veselý Petr | Royal Bay | 110 | 21 | ||||||||||||||
12 | Muži B | 130 | Majoroš Michal | MM Lanžov | 130 | |||||||||||||||
12 | Muži B | 130 | Česenek Ivo | BK Náchod | 130 | |||||||||||||||
12 | Muži B | 130 | Janda Martin | KOB Dobruška | 80 | 50 | ||||||||||||||
15 | Muži B | 121 | Čepelka Petr | Run4Fun | 70 | 51 | ||||||||||||||
16 | Muži B | 120 | Celba Petr | Kola Rtyně | 60 | 60 | ||||||||||||||
16 | Muži B | 120 | Renský Michal | Běžecký klub Náchod | 50 | 70 | ||||||||||||||
18 | Muži B | 111 | Hejl Tomáš | Poko Running Team | 111 | |||||||||||||||
19 | Muži B | 110 | Petr Radek | Fenix Sport Blansko | 110 | |||||||||||||||
19 | Muži B | 110 | Melsa Zdenek | Skilauf team | 110 | |||||||||||||||
21 | Muži B | 90 | Hulík Vojtěch | HTW | 90 | |||||||||||||||
21 | Muži B | 90 | Balcar Michal | Runsport | 90 | |||||||||||||||
21 | Muži B | 90 | Zvěřina Petr | OK Lokomotiva Pardubice | 90 | |||||||||||||||
24 | Muži B | 81 | Burdych Tomas | Horni Radechova | 81 | |||||||||||||||
25 | Muži B | 80 | Panenka Michal | Zaloňovská desítka | 10 | 70 | ||||||||||||||
25 | Muži B | 80 | Modry Vaclav | HASIČI RAČICE NAD TROTINOU | 80 | |||||||||||||||
25 | Muži B | 80 | Zákravský Pavel | MFK NMnM | 80 | |||||||||||||||
25 | Muži B | 80 | Ducháč Pavel | Rtyně | 30 | 50 | ||||||||||||||
25 | Muži B | 80 | Čejka Bořivoj | Triathlon Team Chrudim | 80 | |||||||||||||||
30 | Muži B | 71 | Sucharda Štěpán | AK Lomnice | 71 | |||||||||||||||
31 | Muži B | 70 | Heller Tomáš | Hradec Králové | 70 | |||||||||||||||
31 | Muži B | 70 | Černík Martin | SK Semechnice | 40 | 30 | ||||||||||||||
31 | Muži B | 70 | Beran Jan | ski police nad metuji | 70 | |||||||||||||||
31 | Muži B | 70 | Pleskač Jan | Hradec Králové | 50 | 20 | ||||||||||||||
31 | Muži B | 70 | Hezoučký Ladislav | Dvůr Králové nad Labem | 70 | |||||||||||||||
36 | Muži B | 61 | Langenberger Lukáš | Běžecký klub Náchod | 50 | 11 | ||||||||||||||
37 | Muži B | 60 | Otradovský Tomáš | Vorlech | 60 | |||||||||||||||
37 | Muži B | 60 | Matuška Martin | Ohnišov | 20 | 40 | ||||||||||||||
37 | Muži B | 60 | Smola Josef | Běžecký Klub Náchod | 60 | |||||||||||||||
40 | Muži B | 50 | Kunt Tomas | praha | 50 | |||||||||||||||
40 | Muži B | 50 | Pereira Brito Rossio Pedro David | Team PBR | 10 | 40 | ||||||||||||||
40 | Muži B | 50 | Černík Zdeněk | Rozběháme Pardubice | 50 | |||||||||||||||
43 | Muži B | 41 | Váňa Martin | SK Záholice | 41 | |||||||||||||||
44 | Muži B | 40 | Grygera Tomáš | SHINDA RUNNING | 40 | |||||||||||||||
44 | Muži B | 40 | Netík Ondřej | Baterca | 40 | |||||||||||||||
44 | Muži B | 40 | Zelenka Petr | Praha 3 | 40 | |||||||||||||||
47 | Muži B | 30 | Chlup Roman | HMK Blansko | 30 | |||||||||||||||
47 | Muži B | 30 | Němec Matěj | Silvagro | 30 | |||||||||||||||
47 | Muži B | 30 | Růžička Lukáš | Runsport Team | 30 | |||||||||||||||
47 | Muži B | 30 | Polický Tomáš | Velké Pořičí | 30 | |||||||||||||||
47 | Muži B | 30 | Pospíšil Jaroslav | Nový Bydžov | 30 | |||||||||||||||
52 | Muži B | 20 | Kužel Martin | HK Excentric | 20 | |||||||||||||||
52 | Muži B | 20 | Košťál Jakub | Hořice / www.jakubkostal.cz | 20 | |||||||||||||||
52 | Muži B | 20 | Jareš Dominik | Bukovina | 20 | |||||||||||||||
52 | Muži B | 20 | Minařík Martin | Česká Skalice | 20 | |||||||||||||||
52 | Muži B | 20 | Kolisko Vladimír | BK Náchod | 20 | |||||||||||||||
57 | Muži B | 10 | Volhejn David | Rehamedica Žacléř | 10 | |||||||||||||||
57 | Muži B | 10 | Buri Vojta | HAVEN | 10 | |||||||||||||||
57 | Muži B | 10 | Klimeš Aleš | Police nad Metuji | 10 | |||||||||||||||
57 | Muži B | 10 | Miškay Michal | Dark side | 10 |