serie

run

results

Primátor Cup 2022 - seriál běhů

2022-04-01 - 2022-12-31 Česká republika 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení total: 210, men : 124, women: 86, Junioři: 8, Muži OPEN: 23, Muži A: 20, Muži B: 22, Muži C: 24, Muži D: 14, Muži E: 10, Muži F: 3, Juniorky: 5, Ženy OPEN: 23, Ženy A: 18, Ženy B: 17, Ženy C: 16, Ženy D: 7 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení

start ~ 10:00:00

Junioři

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Junioři 280 Kuťák Tomáš TJ Maratonstav Úpice 130 150
2 Junioři 240 Nagy Adam TJ Sokol Jaroměř 110 130
3 Junioři 150 Doležal Lukáš BKN 150
3 Junioři 150 Souček Ondřej Tj Maratonstav Úpice 150
5 Junioři 130 Hanzl Patrik Sportovní klub hasičů královéhradeckého kraje 130
6 Junioři 110 Bukovský Jan TJ Sokol Jaroměř 110
7 Junioři 90 Raim Ladislav Nový Hradec 90
7 Junioři 90 Vavřín Jaromír TJ Sokol Jaroměř 90

Muži OPEN

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži OPEN 430 Plný David Běžecký Klub Náchod 150 150 130
2 Muži OPEN 390 Krunka Kamil Běžecký Klub Náchod 110 130 150
3 Muži OPEN 240 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 130 110
4 Muži OPEN 190 Volák Ondřej Běžecký klub Náchod 80 110
4 Muži OPEN 190 Petrů Pepek BK Náchod / Hasiči Náchod 30 70 90
6 Muži OPEN 140 Král Jindřich AK Iscarex Česká Třebová 50 90
7 Muži OPEN 90 Kozlík Lukáš Tj Sokol Na Mělníce 90
7 Muži OPEN 90 Berka Luděk ATLETIKA RTYNĚ 60 30
9 Muži OPEN 80 Penc Ondřej Meziměstí 3 80
9 Muži OPEN 80 Krtička Michal Wikov 30 50
9 Muži OPEN 80 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 80
12 Muži OPEN 70 Šolc Vítězslav BK Náchod 70
12 Muži OPEN 70 Dohnanský Tomáš Run4fun 10 60
12 Muži OPEN 70 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 70
15 Muži OPEN 60 Majoroš Michal MM Lanžov 60
16 Muži OPEN 50 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 50
17 Muži OPEN 40 Svoboda Mojmír AB sped Pardubice 20 20
17 Muži OPEN 40 Buřil František Vidochov 40
17 Muži OPEN 40 Friede Jan WIKOV HRONOV 40
17 Muži OPEN 40 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 40
21 Muži OPEN 20 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 20
22 Muži OPEN 10 Zámečník Adrien Tristan BULOWAAH 10
22 Muži OPEN 10 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10

Muži A

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži A 450 Plný David Běžecký Klub Náchod 150 150 150
2 Muži A 260 Jelen Pavel Běžecký Klub Náchod 130 130
3 Muži A 230 Dohnanský Tomáš Run4fun 30 110 90
4 Muži A 220 Volák Ondřej Běžecký klub Náchod 90 130
5 Muži A 210 Kaválek Aleš Běžecký Klub Náchod 20 80 110
6 Muži A 180 Habr Martin Tj Sokol Olešnice 10 90 80
7 Muži A 120 Jókala Filip Police Nad Metují 60 60
8 Muži A 110 Kozlík Lukáš Tj Sokol Na Mělníce 110
9 Muži A 80 Šolc Vítězslav BK Náchod 80
9 Muži A 80 Janovský Michal Náchod 40 40
11 Muži A 70 Vlček Milan SK Nové Město nad Metují 70
11 Muži A 70 Novák Vojtěch Česká Skalice 70
11 Muži A 70 Kábrt Tomáš Kostelečáci 70
14 Muži A 60 Novák Matěj Běžecký klub Náchod 60
15 Muži A 50 Zámečník Adrien Tristan BULOWAAH 50
15 Muži A 50 Havlík Patrik Rtyně 50
15 Muži A 50 Linhart Lukáš SK Nové Město Nad Metují 50
18 Muži A 40 Dufka Vladislav Běžecký Klub Náchod 40
19 Muži A 30 Klampfl Milan Vrchaři Vrchlabí 30
20 Muži A 20 Pišta Jan Hasiči Rožnov 20

Muži B

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži B 450 Krunka Kamil Běžecký Klub Náchod 150 150 150
2 Muži B 370 Petrů Pepek BK Náchod / Hasiči Náchod 110 130 130
3 Muži B 210 Florian Tomáš Náchod 40 80 90
4 Muži B 200 Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 90 110
4 Muži B 200 Míšek David TJ Sokol Hradec Králové 90 110
6 Muži B 140 Balek Jan GLADIATORRACETEAM 60 70 10
7 Muži B 130 Majoroš Michal MM Lanžov 130
8 Muži B 120 Celba Petr Kola Rtyně 60 60
9 Muži B 80 Janda Martin KOB Dobruška 80
9 Muži B 80 Panenka Michal Zaloňovská desítka 10 70
9 Muži B 80 Modry Vaclav HASIČI RAČICE NAD TROTINOU 80
12 Muži B 70 Heller Tomáš Hradec Králové 70
12 Muži B 70 Černík Martin SK Semechnice 40 30
14 Muži B 50 Renský Michal Běžecký klub Náchod 50
14 Muži B 50 Pleskač Jan Opatovice Nad Labem 50
14 Muži B 50 Kunt Tomas praha 50
14 Muži B 50 Pereira Brito Rossio Pedro David Team PBR 10 40
18 Muži B 30 Růžička Lukáš Runsport Team 30
18 Muži B 30 Polický Tomáš Velké Pořičí 30
20 Muži B 20 Matuška Martin Ohnišov 20
20 Muži B 20 Minařík Martin Česká Skalice 20
20 Muži B 20 Kolisko Vladimír BK Náchod 20

Muži C

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži C 360 Krtička Michal Wikov 130 80 150
2 Muži C 350 Berka Luděk ATLETIKA RTYNĚ 110 110 130
3 Muži C 300 Král Jindřich AK Iscarex Česká Třebová 150 150
4 Muži C 180 Friede Jan WIKOV HRONOV 90 90
5 Muži C 170 Kostelecký Vladimír Vella Team Náchod 60 40 70
6 Muži C 150 Vondra Josef Hvězda Pardubice z.s. 90 60
7 Muži C 130 Penc Ondřej Meziměstí 3 130
8 Muži C 110 Beran Marcel Nové Lesy 110
9 Muži C 80 Šupich Martin Wikov Hronov 80
9 Muži C 80 Holeček Mirek Nové Město Nad Metuji 40 20 20
9 Muži C 80 Matuška Václav Velká Jesenice 80
12 Muži C 70 Vašíček Roman TJ Maratonstav Úpice 70
12 Muži C 70 Vaněk David Bezděkov nad Metují 70
14 Muži C 60 Divíšek David Ins Bike Team 60
14 Muži C 60 Staněk Pavel Nové Město N. Met. - Spy 30 30
16 Muži C 50 Ježek Radek Klub kubb Vršovka 50
16 Muži C 50 Kulda Jan Integraf Running Team 50
16 Muži C 50 Čepelka Jan Hradec Králové 50
19 Muži C 40 Baláš Martin run4run 40
20 Muži C 30 Zeleny Vladimir BASS tym 30
21 Muži C 20 Prouza Jiří Rtyně V Podkrkonoší 20
22 Muži C 10 Gladics Ladislav ČZU v Praze - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 10
22 Muži C 10 Prokop Lubomír Z HECU 10
22 Muži C 10 Mareth Karel Česká Skalice 10

Muži D

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži D 430 Buřil František Vidochov 150 130 150
2 Muži D 390 Svoboda Mojmír AB sped Pardubice 110 150 130
3 Muži D 260 Habr Petr ŽERNOV PRO RADOST 80 90 90
4 Muži D 240 Jančík Bořek Salming/Run4fun 130 110
5 Muži D 200 Osoba Martin TJ Lokomotiva Meziměstí 90 110
6 Muži D 190 Kašpárek Martin Tj Velichovky 40 70 80
7 Muži D 140 Elich Jiří Apache Loko Trutnov 70 70
7 Muži D 140 Matějíček Luboš Hovrch 60 80
7 Muži D 140 Vaněk Josef Tj Sokol Karate Náchod 30 50 60
10 Muži D 70 Leplt Jiří Pivovar Miletín 20 50
11 Muži D 60 Hoffman Pavel Hoffíci 60
12 Muži D 50 Ječmínek Miroslav Velké Poříčí 50
13 Muži D 40 Pešek Martin Náchod 40
14 Muži D 10 Šidlík Ludvik Malé Svatonovice 10

Muži E

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži E 390 Šolc Vítězslav BKL Machov 150 130 110
2 Muži E 280 Doležal Luboš Cyklo Tony 150 130
2 Muži E 280 Pechek František Trutnov 130 150
4 Muži E 190 Goldbach Václav SK Týniště nad Orlicí 80 110
5 Muži E 160 Louženský Jan Moravany 70 90
6 Muži E 150 Petržílek Zdeněk KRB Chrudim 60 90
7 Muži E 110 Javůrek Jiří TJ Maratonstav Úpice 110
8 Muži E 90 Krajč Zdeněk Trutnov 90
9 Muži E 80 Pullman Miroslav Trhová Kamenice 80
10 Muži E 70 Bartoška Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 70

Muži F

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Muži F 450 Metelka Josef Ski Police Nad Metují 150 150 150
2 Muži F 390 Dostál Václav Černožice 130 130 130
3 Muži F 110 Tučný Jan MK Pardubice 110

Juniorky

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Juniorky 410 Janovská Klára BK Náchod 150 110 150
2 Juniorky 150 Havlová Petra TJ Maratonstav Úpice 150
3 Juniorky 130 Piechová Sofie Hvězda Pardubice 130
3 Juniorky 130 Kubíčková Štěpánka Náchod 130
5 Juniorky 110 Staňková Soňa Všestary 110

Ženy OPEN

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy OPEN 320 Kubiasová Kateřina Tyčka a kulička 80 110 130
2 Ženy OPEN 300 Metelková Táňa Běžecký Klub Náchod 150 150
3 Ženy OPEN 280 Zeiskova Markéta Běžecký Klub Náchod 70 130 80
4 Ženy OPEN 260 Přibylová Klára Běžecký klub Náchod 110 150
5 Ženy OPEN 240 Černíková Kateřina Cyklo Tony 60 70 110
6 Ženy OPEN 180 Kozáková Denisa BK Náchod 90 90
7 Ženy OPEN 130 Khýrová Aneta Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 130
8 Ženy OPEN 110 Baškovská Kateřina Holky z Vršovky 20 90
8 Ženy OPEN 110 Špringrová Ivona Maratonstav 80 30
10 Ženy OPEN 100 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 50 50
11 Ženy OPEN 70 Vítková Veronika SDH Nahořany 70
12 Ženy OPEN 60 Čadová Jitka SKI Police nad Metují 60
12 Ženy OPEN 60 Krtičková Radka Wikov 60
14 Ženy OPEN 50 Hovořáková Anna DIMENSE.CZ/SPORTEGA.CZ 50
14 Ženy OPEN 50 Brychová Eva Dobřany 10 40
16 Ženy OPEN 40 Jirásková Eva Maratonstav Úpice 40
16 Ženy OPEN 40 Hanušová Michaela TJ Spartak Vrchlabí 40
18 Ženy OPEN 30 Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů 30
18 Ženy OPEN 30 Vlčková Iveta Sk Babice / Inov-8 Team 30
20 Ženy OPEN 20 Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnov 20
20 Ženy OPEN 20 Ludvíková Lucie SDH Nahořany 20
22 Ženy OPEN 10 Palečková Barbora Náchod 10
22 Ženy OPEN 10 Renská Lenka Náchod 10

Ženy A

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy A 350 Zeiskova Markéta Běžecký Klub Náchod 110 150 90
2 Ženy A 330 Černíková Kateřina Cyklo Tony 90 110 130
3 Ženy A 280 Přibylová Klára Běžecký klub Náchod 130 150
4 Ženy A 240 Špringrová Ivona Maratonstav 50 130 60
5 Ženy A 170 Baškovská Kateřina Holky z Vršovky 60 110
6 Ženy A 150 Khýrová Aneta Běžecký klub Náchod + Carla.kupkolo.cz 150
7 Ženy A 140 Gloser Jana Police Nad Metují 30 90 20
8 Ženy A 80 Vítková Veronika SDH Nahořany 80
8 Ženy A 80 Hovořáková Anna DIMENSE.CZ/SPORTEGA.CZ 80
10 Ženy A 70 Hanušová Michaela TJ Spartak Vrchlabí 70
10 Ženy A 70 Krtičková Radka Wikov 70
12 Ženy A 50 Ludvíková Lucie SDH Nahořany 50
13 Ženy A 40 Umlaufová Ema Náchod 40
13 Ženy A 40 Petráčková Adéla Frájovi 40
15 Ženy A 30 Fassati Kristýna Rozbehame Jaroměř, TJ Sokol Jaroměř 30
16 Ženy A 20 Nosková Kristýna Náchod 20
17 Ženy A 10 Schreiber Aneta Trutnov 10
17 Ženy A 10 Kocourova Michaela Vrchlabí 10

Ženy B

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy B 430 Kubiasová Kateřina Tyčka a kulička 130 150 150
2 Ženy B 280 Kozáková Denisa BK Náchod 150 130
3 Ženy B 240 Palečková Barbora Náchod 60 90 90
4 Ženy B 220 Brychová Eva Dobřany 90 130
5 Ženy B 190 Tylšová Daniela Triatlon Team Trutnov 80 110
6 Ženy B 180 Renská Lenka Náchod 70 110
7 Ženy B 160 Schwaningerová Petra RockMachine-Cyklomax 30 70 60
8 Ženy B 130 Hynková Renata Rozběháme Náchod 20 60 50
8 Ženy B 130 Součková Lucie Náchod 10 80 40
10 Ženy B 110 Vlčková Iveta Sk Babice / Inov-8 Team 110
11 Ženy B 80 Beranová Marta Dvorská diabetologie 80
12 Ženy B 70 Kalendová Martina Jaroměř 70
13 Ženy B 50 Hanousková Tereza RestArt 50
14 Ženy B 40 Prokopová Lenka SVVAT 40
15 Ženy B 30 Hečko Zuzana TJ Sokol Dolní Ředice 30
16 Ženy B 20 Kůstová Zuzana Světí 20
17 Ženy B 10 Štádlerová Kateřina Občerstvení Na špalkách 10

Ženy C

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy C 390 Baškovská Romana Holky Z Vršovky 130 110 150
2 Ženy C 300 Metelková Táňa Běžecký Klub Náchod 150 150
3 Ženy C 250 Kramlová Kateřina Náchod 60 80 110
4 Ženy C 170 Marethová Alena Česká Skalice 80 90
5 Ženy C 150 Dostálová Hana Černožice 70 80
6 Ženy C 130 Hušková Jana Run4fun 130
6 Ženy C 130 Čadová Jitka SKI Police nad Metují 130
8 Ženy C 110 Kostyšynová Eva run4run 110
9 Ženy C 90 Hlaváčková Hana Lány 90
9 Ženy C 90 Flašarová Lenka Svaz Českých Bohémů 90
11 Ženy C 70 Piechová Petra Loko Trutnov 70
12 Ženy C 50 Vavřínková Eva Run4fun 50
13 Ženy C 40 Kohoutová Bronislava Liberec 40
14 Ženy C 30 Holická Marta Divoženky Hrádek 30
15 Ženy C 20 Janečková Jana Černý Důl 20
16 Ženy C 10 Krombholzová Dana Velká odvaha 10

Ženy D

rank rank/cat. body name team BBUMVV7ZNKBTSCM
1 Ženy D 410 Jonášová Zdeňka Hradecký Spinning Klub 130 130 150
2 Ženy D 300 Jirásková Eva Maratonstav Úpice 150 150
3 Ženy D 220 Šefcová Eva Rtyně V Podkrkonoší 110 110
4 Ženy D 200 Burdychová Naďa Sokol Burdych 110 90
5 Ženy D 130 Klampflová Eva Vrchaři Vrchlabí 130
6 Ženy D 90 Hellerová Hana Hradec Králové 90
7 Ženy D 80 Vacková Hana Sokol Starkoč 80