Primátor Cup 2022 - seriál běhů
2022-04-01 - 2022-12-31 Česká republika
bodové hodnocení | total: 538, men : 310, women: 228, Junioři: 35, Muži OPEN: 49, Muži A: 48, Muži B: 60, Muži C: 53, Muži D: 35, Muži E: 23, Muži F: 7, Juniorky: 29, Ženy OPEN: 50, Ženy A: 49, Ženy B: 48, Ženy C: 36, Ženy D: 16 | [html] | [pdf] | [xls] |
Pravidla soutěže
- Bodováno umístění na 1. - 12. místě v každém závodě a vypsané kategorii.
- Závodníkům se započítávají 4 nejvyšší bodové zisky z 8 vypsaných závodů.
- Za spárování svých výsledků je zodpovědný každý závodník sám a to tím, že se přihlašuje vždy pod stejným účtem.
- Pokud naleznete nesrovnalosti, kontaktujte nás prosím na info@sportchallenge.cz.
file | file type | size | last modified |
---|---|---|---|
Primátor Cup 2022 - seriál běhů | N/A | 2022-10-31 09:31:17 | |
Primátor Cup 2022 - seriál běhů po kategoriích | N/A | 2022-10-31 09:31:17 |
result list bodové hodnocení
start ~ 10:00:00
Muži A
rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | V7 | ZNK | BTS | BPH | CM | H-N | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži A | 560 | Plný David | Běžecký Klub Náchod | 150 | 150 | 150 | 90 | 110 | 81 | ||||||||||
2 | Muži A | 541 | Jelen Pavel | Běžecký Klub Náchod | 130 | 130 | 130 | 150 | 131 | |||||||||||
3 | Muži A | 500 | Volák Ondřej | Běžecký klub Náchod | 90 | 130 | 150 | 130 | ||||||||||||
4 | Muži A | 400 | Kaválek Aleš | Běžecký Klub Náchod | 20 | 80 | 110 | 130 | 80 | 61 | ||||||||||
4 | Muži A | 400 | Dohnanský Tomáš | Run4fun | 30 | 110 | 90 | 110 | 10 | 80 | 90 | 31 | ||||||||
6 | Muži A | 310 | Habr Martin | Tj Sokol Olešnice | 10 | 90 | 80 | 80 | 60 | 60 | ||||||||||
7 | Muži A | 291 | Novák Matěj | Běžecký klub Náchod | 60 | 40 | 110 | 70 | 51 | |||||||||||
8 | Muži A | 190 | Novák Vojtěch | Česká Skalice | 70 | 70 | 50 | |||||||||||||
9 | Muži A | 180 | Kozlík Lukáš | Tj Sokol Na Mělníce | 110 | 70 | ||||||||||||||
10 | Muži A | 151 | Šolc Vítězslav | BK Náchod | 80 | 71 | ||||||||||||||
10 | Muži A | 151 | Novák Josef | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 151 | |||||||||||||||
12 | Muži A | 150 | Ježek Daniel | Skauti 3. Oddíl Náchod | 150 | |||||||||||||||
12 | Muži A | 150 | Žampach Marek | Fénix Sport Blansko | 150 | |||||||||||||||
14 | Muži A | 130 | Novák Lukáš | Ocr Kids Poděbrady | 130 | |||||||||||||||
15 | Muži A | 120 | Jókala Filip | Police Nad Metují | 60 | 60 | ||||||||||||||
15 | Muži A | 120 | Janovský Michal | Náchod | 40 | 40 | 30 | 10 | ||||||||||||
15 | Muži A | 120 | Hanuš Tomáš | Trutnov | 70 | 50 | ||||||||||||||
18 | Muži A | 111 | Rosa Ondřej | Velké Meziříčí | 111 | |||||||||||||||
19 | Muži A | 110 | Navrátil Šimon | Kapří tréninková skupina | 110 | |||||||||||||||
20 | Muži A | 91 | Zima Matěj | Perňa Systém | 91 | |||||||||||||||
21 | Muži A | 90 | Vlček Tomáš | Trutnov | 90 | |||||||||||||||
21 | Muži A | 90 | Metelka Ondřej | OK99 Hradec Králové | 90 | |||||||||||||||
23 | Muži A | 80 | Groh Radoslav | Hudy Sport | 80 | |||||||||||||||
24 | Muži A | 70 | Kábrt Tomáš | Kostelečáci | 70 | |||||||||||||||
24 | Muži A | 70 | Vlček Milan | SK Nové Město nad Metují | 70 | |||||||||||||||
24 | Muži A | 70 | Linhart Lukáš | SK Nové Město nad Metují | 50 | 20 | ||||||||||||||
27 | Muži A | 61 | Dufka Vladislav | Běžecký Klub Náchod | 40 | 21 | ||||||||||||||
28 | Muži A | 60 | Takacs Martin | Lično | 60 | |||||||||||||||
28 | Muži A | 60 | Skalka Jakub | Texaco | 60 | |||||||||||||||
30 | Muži A | 50 | Kanta Martin | Bompéro | 50 | |||||||||||||||
30 | Muži A | 50 | Havlík Patrik | Rtyně | 50 | |||||||||||||||
30 | Muži A | 50 | Zámečník Adrien Tristan | BULOWAAH | 50 | |||||||||||||||
30 | Muži A | 50 | Vojtas Filip | PRA-DĚTI | 50 | |||||||||||||||
34 | Muži A | 41 | Krupka Adam | RUN4FUN | 41 | |||||||||||||||
35 | Muži A | 40 | Kratochvíl Marek | Bražecký Mládenci | 40 | |||||||||||||||
35 | Muži A | 40 | Tér Josef | Vodáci Hronov | 40 | |||||||||||||||
35 | Muži A | 40 | HorÁk Daniel | Suchovršice | 40 | |||||||||||||||
38 | Muži A | 30 | Krejčí Filip | EPO | 30 | |||||||||||||||
38 | Muži A | 30 | Tvrdík Jonáš | 4PM | 30 | |||||||||||||||
38 | Muži A | 30 | šprinc Ladislav | Radvanice | 30 | |||||||||||||||
38 | Muži A | 30 | Klampfl Milan | Vrchaři Vrchlabí | 30 | |||||||||||||||
42 | Muži A | 20 | Ondrášek Lukáš | Horal Rýmařov | 20 | |||||||||||||||
42 | Muži A | 20 | Jansa Ondřej | VODÁCI HRONOV | 20 | |||||||||||||||
42 | Muži A | 20 | Vašata Zdeněk | Hradec Králové | 20 | |||||||||||||||
42 | Muži A | 20 | Pišta Jan | Hasiči Rožnov | 20 | |||||||||||||||
46 | Muži A | 11 | Hejna Ondřej | TJ MARATONSTAV ÚPICE | 11 | |||||||||||||||
47 | Muži A | 10 | Bergmann Michal | Lesák CUP | 10 | |||||||||||||||
47 | Muži A | 10 | Rouč Zdeněk | Puchlovice | 10 |