maraton

startlist

MTB Tour České Středohoří 2018

2018-09-23 Litoměřice

archiv

announcement

registration

start list

results

90 km total: 67, men : 61, women: 6, LM2: 5, LM3: 21, LM4: 23, LM5: 12, LW: 6 hasic [html] [pdf] [csv]
45 km total: 233, men : 220, women: 13, MM1: 15, MM2: 21, MM3: 57, MM4: 89, MM5: 38, MW: 13 hasic [html] [pdf] [csv]
8 km total: 56, men : 33, women: 23, kluci do 5: 8, kluci 6-8: 11, kluci 9-12: 10, kluci 13-14: 2, junior: 2, dospělí: 4, holky do 5: 2, holky 6-8: 9, holky 9-12: 8, holky 13-14: 0 hasic [html] [pdf] [csv]

start list 90 km

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 67 participants ( 61 of men, 6 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
LM5501Beneš JiříCZE1967Jenčicejenčice
LM5502Bér MilanCZE1963Bike Team LitoměřiceLitoměřice
LM4503Bláha PetrCZE1976LibochoviceLibochovice
LM3589Blažek MichalCZE1979Bikeclinic CaféPraha
LM3900Bubílek MichalCZE1986Kross Bikeranch TeamLiberec
LM3561Bureš JanCZE1982CK SLAVOJ TEREZÍN-CYKLO CITYLitoměřice
LM4212Čapek LubomírCZE1974KÚC Bikesport Ústí nad LabemÚstí nad Labem
LW559Čapková MonikaCZE1986Elite Women TeamLitoměřice
LM3506Čuchal PetrCZE1980MMB TřebeniceLovosice
LM5585Dlouhý VladimírCZE1960Dlouháni
LM3590Dvořák JaroslavCZE1979TuřanyTuřany
LM3592Fischer JindřichCZE1987kolachrobak.czProboštov
LW507Flašarová NikolCZE1991Prima koloPraha 6, Liboc
LM4577Frajkovský JakubCZE1975Ustí nad LabemUstí nad Labem
LM4508Fremut LudvíkCZE1970Plzeň - RadobyčicePlzeň - Radobyčice
LM3509Hájek AlexCZE1988Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
LW564Hájková AlenaCZE1985ASK Lovosice
LW575Hasnedlová IvaCZE1965DěčínDěčín
LM5511Hejna PetrCZE1966PUR Izolace LitoměřiceLitoměřice
LW582Hnátková NatašaCZE1977Akrocycling teamLibiš
LM3512Hofman OndřejCZE1979Pro Music Prolog BikeŽďár
LM4539Hraběta MiroslavCZE1974Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
LM5560hubáček LiborCZE1962Praha 5Praha 5
LM3700Hynek KristiánCZE1980Topeak-Ergon Racing TeamPraha
LM4593Chlup RomanCZE1970Tukan bike team K.Vary Nová Role
LM3514Janda PetrCZE1982Roudnice n.L.Roudnice n.L.
LM4515Jarolímek JanCZE1971Regal bike TepliceTeplice
LW574Ježková KateřinaCZE1983NutrendTřebenice
LM4594Karvay DrahomírCZE1974Koloshop teamTeplice
LM5517Kolesa LuděkCZE1961Kbely Cycling TeamPraha
LM4518Krejčík OndřejCZE1972Beespee.czPlzeň
LM3519Macháček VítězslavCZE1981Nutrend-EuroOil LTMLitoměřice
LM4520Novák AlešCZE1976Czech TallboyMořina
LM3595Novotný AlešCZE1980Ústí nad LabemÚstí nad Labem
LM3596Novotny DavidCZE1980NKT cycling teamChlumčany
LM4540novotný RobertCZE1974northwave future cyclingděčín
LM4521Pátek TomášCZE1970JIP MostMost
LM2597Pinc ZdeněkCZE1996MMB TřebeniceLovosice
LM3522Pospíšil LubošCZE1983CK Slavoj TerezínLitoměřice
LM4523Pressl DušanCZE1975Haven TeamPloskovice
LM4524Prchlík JosefCZE1977CK Slavoj Terezín Litoměřice
LM5525Průša RomanCZE1967LitoměřiceLitoměřice
LM3526Ptáček MichalCZE1985Sport team BrozanyTeplice
LM4527Rajniš VlastimilCZE1976VelemínVelemín
LM2563Řezáč MatějCZE1989Predator WO Ústí nad Labem
LM4528Sakař RadekCZE1977PrahaPraha
LM4598Schmidt MichalCZE1977Hopman team ŽatecŽatec
LM2529Smutný TomášCZE1993MelCon cycling TeamRaspenava
LM4581Steinocher VlastimilCZE1976Team LounyLouny
LM3580Strnad PavelCZE1984SAP Services s.r.o.
LM4530Šafář OndřejCZE1971HKF LitoměřiceLitoměřice
LM3531Šálek DavidCZE1979Sport team BrozanyBrozany nad Ohří
LM5579Ščučka RadekCZE1964Ski PauderaČeská Lípa
LM2800Šilar JakubCZE1989BIKESTRIKE - TREKŽamberk
LM5599Široký RomanCZE1962Reality SirokyDěčín 17 - Jaluvci
LM3532šolc radekCZE1985Cyklotrenink.comždár nad metují
LM4533Šťastný RadekCZE1974Kupkolo MTB Team PardubiceRoudnice nad Labem
LM3534Šulek JosefCZE1979HříškovHříškov
LM4576Tyle TomášCZE1971Travčice
LM3562Ullrich JiříCZE1979Team LOUNYPlzen
LM5535Valtr VladimírCZE1967Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
LM5536Vaněk PravoslavCZE1950DubíDubí 3
LM2538Veselý JanCZE1990Projekt CFL - Cycling for lifeLiberec
LM3583Vondruška DavidCZE1984Neratovice
LM4578zárybnický JiříCZE1976Vinohradské šlapkyBřeznice
LM5600Zelenák DušanCZE1950TepliceTeplice
LM4601Zeman radeCZE1972TJ Baník MeziboříMeziboří

start list 45 km

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 233 participants ( 220 of men, 13 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
MM4201Abrt JanCZE1976BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAMLiberec 8
MM1429Adámek LukášCZE2001Bicykl Kříž team
MM3458Achs PetrCZE1980Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM2202Antl DanielCZE1991PrahaPraha
MM2433Bárta LubošCZE1993KL sport MostOsek
MM1203Bárta MartinCZE2005CK BítovskáÚstí n.L.
MM3395Beer JanCZE1983Northbike.czLitoměřice
MM3204Beer JiříCZE1983Roudnice n.L.Roudnice n.L.
MM5376Benda MiloslavCZE1962CS-BETON
MM2205Beneš MichalCZE1989FeEltech DoksanyPraha 9
MM5207Beránek MichalCZE1967Je-Be-Ti, AussigÚstí nad Labem
MM4206Beránek TomášCZE1970CREATIVE FRIENDSÚstí nad Labem
MM4208Biedermann PatrikCZE1973ÚSTÍ NAD lABEMÚSTÍ NAD lABEM
MM5209Bielik karelCZE1956exkalibur veltěže Veltěže
MM4459Blaha MarekCZE1969Canyon Topeak Ergon Racing TeamDecin
MM3410Boček PavelCZE1987Aperam
MM4210Bulák JanCZE1977Canyon Team DěčínDěčín
MM4504Bušek MarekCZE1973BTT LibochoviceLibochovice
MM5397Celerin IvanCZE1963TMLPraha 58
MM4211Císař MarekCZE1976ChabařoviceChabařovice
MM1430Cmunt OndřejCZE2003Eleven Head Cyklolive TeamNový Bor
MM1460Cmunt OndřejCZE2003Eleven Head Cyklolive TeamNový Bor
MM1430Cmunt OndřejCZE2003Eleven Head Cyklolive TeamNový Bor
MM1460Cmunt OndřejCZE2003Eleven Head Cyklolive TeamNový Bor
MM2505Cmunt PetrCZE1996Bitters Superior Cyklolive teamProvodin
MM3461Coufal MartinCZE1982SALAEGRO MEDICAL RACING TEAMLiberec
MM4380Čapek TomášCZE1977NučničkyLitoměřice
MM5213Čásenský JiříCZE1968ZdiceZdice
MM3462Černý MiroslavCZE1985LINDE MHÚštěk
MM4463Diart TomášCZE1977KREJDIČeská Lípa
MM5214Drengubák JosefCZE1949SKPMostLitvínov
MM4412Dvořádk PetrCZE1972SAS Litoměřice
MM2215Dzivjak MatoušCZE1997LitoměřiceLitoměřice
MM3591Erler AlešCZE1980HPM sport TepliceBystřany
MM2216Fiala MarekCZE1994Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
MM1217Fischer MatyášCZE2004ProboštovProboštov
MM4218Fišer ŠtěpánCZE1972Rájkol Libišin
MM4464Folprecht TomášCZE1971Beko Bike TeamLiberec
MW219Fremutová AndreaCZE1972Plzeň - RadobyčicePlzeň - Radobyčice
MM4220Futo MichalCZE1974Sport team HrádekHradek nad Nisou
MM4221Gaaloul AdneneCZE1974LichocevesLichoceves
MM4434Gaube JanCZE1977BTT LibochoviceLibochovice
MM5465Gažur PavelCZE1963Beton Bike LitvínovLitvínov
MM3222grbavcic davidCZE1986Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
MM4379Gregor PetrCZE1976Litoměřice
MM4466HÁJEK JiříCZE1971CK 1967 Česká Kamenice, z.s.Děčín
MM3223Hajek MilosCZE1980IMBRCDobris
MM5510Hajný SvatoslavCZE1963CykloTrenink.comŽatec
MM3413Hammer ZdeněkCZE1979LTM
MM5224Havel JiříCZE1963Pacinky FELTLitoměřice
MM4396Henzl PavelCZE1969Cklo cityÚstí nad Labem
MM4396Henzl PavelCZE1969Cklo cityÚstí nad Labem
MM4396Henzl PavelCZE1969Cklo cityÚstí nad Labem
MM4396Henzl PavelCZE1969Cklo cityÚstí nad Labem
MM4415Hess MarekCZE1974Slaný
MM3225Hlíza RadimCZE1987ProboštovProboštov
MM4422Hlom TomášCZE1976CK PřestavlkyPřestavlky
MM2226Hluchý PetrCZE1998Symbio CE.EnergyLázně Toušeň
MM5227Hoffman LadislavCZE1962TepliceTeplice
MM3419Holárek MilanCZE1984Chlumecchlumec
MM3419Holárek MilanCZE1984Chlumecchlumec
MM5228Holecek PavelCZE1961SAZU.cz Čelákovice
MM4317Honzátko JiříCZE1971VysokáVysoká U Mělníka, Střednice
MM3315Houdek JaroslavCZE1980Northbike.czBohušovice nad Ohří
MM3229Hrabica KarelCZE1981LovosiceLovosice
MM5513hrubý JaroslavCZE1955MostMost
MM2230Hujer OndřejCZE1997Melcon cycling teamVelké Hamry
MM4467Hurt EduardCZE1978TepliceTeplice
MM3424Hylský JiříCZE1984Sky rewegade
MW231Chmelíková PavlaCZE1982Praha 5Praha 5
MM3232Imiálek MichalCZE1980LitoměřiceLitoměřice
MM4233Ippoldt MichalCZE1975Velké BřeznoVelké Březno
MW468Ippoldtová ZdeňkaCZE1974Velké BřeznoVelké Březno
MM4234Jachek TomášCZE1978Praha 8Praha 8
MM3313Jenč MichalCZE1985Sky renegade
MM5516Jenč PavelCZE1956ck LovosicePodsedice
MM5469Jírů JanCZE1966Trenér psů.czpraha
MM4384Jurča Jaroslav CZE1975Štětí
MM4235Kadleček DanielCZE1975Atletika Litvínov Litvínov
MM4470Kaliba JiříCZE1978Bicykl Kříž Team Ústí nad LabemKrupka
MM2320Kamínek PetrCZE1995BIKE FOR LIFE Kropačova Vrutice
MM4471Kawinek PetrCZE1977Bike sportUsti nad Labem
MW319Kelbichová Vendula CZE1986KL sport MostVysoká Pec
MM5236Kišš MiloslavCZE1955-- Velké Chvojno
MM4237Knedlík PavelCZE1970Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM5411Kodeš JaroslavCZE1965Servind
MM2238Kopec JiříCZE1993Veřejná Sportovní AkademieŽebrák
MM1239Koudelka MatějCZE2002STS Chvojkovice - BrodChomutov
MM3240Koutecký LukášCZE1987Hopman team ŽatecŽatec
MM4241Koutník VladislavCZE1973Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM4472Kozák StanislavCZE1972Roudnice Nad LabemRoudnice Nad Labem
MW473Kracíková HanaCZE1972VelemínLovosice
MM3474Králík MilošCZE1984Future Cycling teamPraha 4
MM1242Krása JakubCZE2002SK Velosport Favorit Bílina Bílina
MM4243Krejčí MilanCZE1977ProvodínProvodín
MM4244Krejčík JindřichCZE1972KamýkPraha 2
MM5245Krejčík RadomírCZE1964SKH Ústeckého krajeMost
MW246Krejčíková HelenaCZE1979KamýkPraha 2
MM3475kresta JanCZE1980Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM4476Krňák JosefCZE1977gymnázium omskáPraha
MM4477Krob LukášCZE1973BTT LibochoviceLibochovice
MM4247KRUŠINA JANCZE1977LounyLouny
MM4398Křeček VlastimilCZE1973Cyklo City LovosiceSnědovice
MM3322Křišťan RadimCZE1983Fresh Coffee
MM3248Kudi AntonínCZE1986Sám za sebeDoksy
MM3478Kulas LukášCZE1988KravařeKravaře
MM4249Kunert JanCZE1978LovosiceLovosice
MM3432Linet PavelCZE1982Sport Areál Klíny
MM3432Linet PavelCZE1982Sport Areál Klíny
MM1250Linke RadimCZE2001Bohušovice nad OhříBohušovice nad Ohří
MM3251Liška JanCZE1984BrnoBrno
MM5479Macek PetrCZE1961KCR Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
MM5316Macháček MartinCZE1964Doksyobora
MM4252Makrlík PetrCZE1977ŠtětíŠtětí
MM4253Malejovský JosefCZE1976Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM3254Malejovský PavelCZE1979Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM3394Málek OndřejCZE1986Pento MostMost
MM3416Mařík JanCZE1986Bicykl team Ústí nad Labem
MW417Maříková BarboraCZE1990Bicykl Kříž TeamUsti nad Labem
MM1480Matějka FilipCZE2001Team 1111Ústí nad Labem
MM3431matějka JanCZE1984Northbike.czLitoměřice
MM4428Matějka MartinCZE1972Team 1111
MM3255Mazal LukášCZE1987Good Fellas - TisáTisá
MM4393Mejta JaroslavCZE1974CK Lovosice
MM5481Mikeš ZdeněkCZE1962KL Sport MostBílina
MM1482Mileret MilanCZE2001Bitters Superior Cyklolive teamLibouchec
MM2256Moudrý JakubCZE1990Praha 9 - Újezd nad LesyPraha 9 - Újezd nad Lesy
MM2483Mrázek PavelCZE1994Sport team HrádekHrádek nad Nisou
MM4484Nejedlý RomanCZE1974KoloshopteamDuchcov
MM4400Němec ZdeněkCZE1970Bikepoint
MM4257Neruda JanCZE1977NeruďáciLitoměřice
MM2436Novotný MichalCZE1990Praha
MM1403Oswald JanCZE2003Eleven Mitas -Mercedes BenzMimoň
MM4485Oswald JanCZE1969Eleven Mitas-Mercedes BenzMimoň
MM5486Pavel MiroslavCZE1959LitvínovLitvínov
MM5399Pechar BobCZE1966BIKE POINT Roudnice n.L.Roudnice nad Labem
MW487Pěkná AndreaCZE1993BEZHlinná
MM4258Peterka JanCZE1973KrupkaKrupka
MM4308Petrovič LadislavCZE1971Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM5259Pilnaj LeošCZE1967ONE Cycling TeamLibouchec
MM3420Platich KarelCZE1985HZS DěčínChlumec
MM3260Pleskot AlešCZE1979Za mír mezi národy a teplou uzeninuVelemín
MM4261Plch MarekCZE1969RegalBike TepliceÚstí nad Labem
MM4391Podzimek PetrCZE1971Apači z Arniky
MM4262Pokorný KarelCZE1975AperamDuchcov
MM4263Pokorný RadekCZE1976Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM4264Polanský LubošCZE1972MostMost
MM4265Prágl MiroslavCZE1974KlapýPraha 9
MW266Praská VendulkaCZE1976WeTriDa Meziboří
MM3267Prchal KarelCZE1981KudlaKlecany
MM1381Prchalík MatějCZE2003ASK Lovosice
MM3268Pribyl JiriCZE1979Usti nad LabemUsti nad Labem
MM5375Proft PavelCZE1968BEZ
MM3488Provazník JaroslavCZE1981Team LounyLouny
MM3378Raus OldřichCZE1979MMB TřebeniceTřebenice
MM3378Raus OldřichCZE1979MMB TřebeniceTřebenice
MM3314Richter VáclavCZE1982Pento Most
MM4269Rittich PavelCZE1976HolubiceHolubice
MM4489Rosický MartinCZE1969Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM4321Rosypal LadislavCZE1976MMB Třebenice
MM4389Roubíček MartinCZE1976Dolní Zálezly
MM4490Růzha FilipCZE1977EMEXKONMelnik
MM5310Řeháček VladirmírCZE1966LITHIUM Baggiera
MM4312Říha RobertCZE1969Ráj kol kladnoKladno
MM3401Říha Zbyněk CZE1986BTT LibochoviceBohušovice nad Ohří
MM3270Salač MiroslavCZE1979CK PřestavlkyPřestavlky
MM2382Samek ŠtěpánCZE1991Litoměřice
MM2271Sedláček MartinCZE1998KL Sport DěčínÚstí nad Labem
MM3272Sedláček PavelCZE1987Rohozec Amulet TeamMladá Boleslav
MW491Sedláčková JindraCZE1966 Litoměřice Litoměřice
MM3273Seifert PetrCZE1979Děčín 27Děčín 27
MM3274Seifert VáclavCZE1979VelemínVelemín
MM2492Sekera AdamCZE1989LitoměřiceLitoměřice
MM4275Schwerhart TomášCZE1976LitoměřiceLitoměřice
MM2276Simon DominikCZE1996LitoměřiceLitoměřice
MM5277Sitár JiřiCZE1962LitoměřiceLitoměřice
MM1278Skobla JiříCZE2000SCOTT OFBIKEDěčín 1
MM4435Skuček MiroslavCZE1973Praha
MM3279Slabý MartinCZE1982KČT - MTB KralupyKralupy nad Vltavou
MM3280Sládek TomášCZE1988Kolopravna Slatiňany/hzs PardubiceChrudim
MM5281Socha VáclavCZE1962KonečnáPíšťany
MM4386Soubusta PetrCZE1978CK Terezín
MW387soubustová MarieCZE1978CK Slavoj Terezín
MM3282Stanko NikolaCZE1982Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
MM4283Strych MichalCZE1976Usti nad LabemUsti nad Labem
MM3284Svoboda AlešCZE1981CK PřestavlkyBudyně
MM2418Svoboda JiříCZE1994Štětí
MM4402Svoboda JiříCZE1969LTM
MM4402Svoboda JiříCZE1969LTM
MM5285svoboda radovanCZE1965agrallsvinčice
MM5425Synovec JindřichCZE1965Bitters Superior Cyklofit team LiberecTanvald
MM4286Sytař TomášCZE1974Koloshop teamLibochovice
MM4426Ševčík VlastimilCZE1976Pento MostMost
MM3318Šindelář VítCZE1981Hasiči ChomutovChomutov
MM5287Šipka TomášCZE1962Pro Music Prolog BikeŘež
MM4288Šlégel JosefCZE1973KL sport Most Most
MM4289Šlechta JanCZE1978LitoměřiceLitoměřice
MM5290Šobáň MiloslavCZE1960ČKMC PRAHAPraha
MW421Šťastná VeronikaCZE1988PcheryPchery
MM5392Štěrba RomanCZE1968CK Lovosice
MM5291Šváb KarelCZE1968Bicykl Team Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM4374Tauer JaroslavCZE1974Plzeň
MM3377Teicher RudolfCZE1985Roudnice nad Labem
MM4292Tichý TomášCZE1970Je-Be-Ti, AussigUsti Nad Labem
MM5293Tintěra ŠtěpánCZE1959 Štětí Štětí
MM3584Truuschka TomášCZE1980KL sport Most
MM4311Trux MilošCZE1972Bike-point Roudnice n/LRoudnice nad Labem
MM4294Třebický PetrCZE1977ACTIVE TOUR TEAMÚstí nad Labem
MM4390Tříska TomášCZE1970Ústí nad Labem
MM2388Urban JakubCZE1992Smečno
MM4295Urbánek JiříCZE1972Ústí nad LabemÚstí nad Labem
MM3296Vacek LukášCZE1986Koloshop TeamNovosedlice
MM4297Valecka PetrCZE1976TachovTachov
MM4309vališ DavidCZE1970Stětí
MM4298Vančura MichalCZE1972BEKO Bike and Ski Racing TeamLázně Bělohrad
MM4299Vaněk RadekCZE1974Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
MM3404Varga VojtěchCZE1987Litoěřice
MM4300Věchet LadislavCZE1970Česká LípaČeská Lípa
MM5301Vejrosta ZdeněkCZE1961KČT - MTB KralupyKralupy n.Vlt.
MW302Vejrostová RomanaCZE1965KČT - MTB KralupyKralupy nad Vltavou
MM3537Vejvar LukášCZE1988Stark Cycling TeamKladno
MM5323Verner MilanCZE1950Bike Sport Ústí nad LabemÚstí nad Labem 11
MM4427Veselý JanCZE1975LitoměřiceÚstí nad Labem
MM3303Veselý PetrCZE1981TřebeniceTřebenice
MM2304Vojáček MartinCZE19978TTeam Česká Lípa
MM4493Volmuth VladimírCZE1977HZSLitvínov
MM3385Vondruška LeošCZE1982Sobělav
MM4414Vyskočil PavelCZE1975MostMost
MM4305Wágner EvženCZE1976CK PřestavlkyBudyně nad Ohří
MM4383Zámečnk DavidCZE1976Litoměřice
MM5423Závada MiroslavCZE1964CK Lovosice
MM2306Žatecký VáclavCZE1997Hopman Team ŽatecŽatec
MM5307Živec PetrCZE1966LitoměřiceLitoměřice

start list 8 km

start ~ 10:39:30 , all years of born , registered: 56 participants ( 33 of men, 23 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluci do 511Bouček MatějCZE2013LovosiceLovosice
kluci 9-1292Bradáč AdamCZE2007ASK LovosiceLitoměřice
kluci do 593Ciniburk TomášekCZE2014PrahaPraha
kluci 6-853Čapek MatyášCZE2012LitoměřiceLitoměřice
kluci do 512Hejda MatějCZE2013LitoměřiceLitoměřice
kluci 9-1279Henzl LukášCZE2008Žitenice
kluci 6-894Hossinger JanCZE2010LovosiceLovosice
holky 6-813Hyšplerová AdélaCZE2011TravčiceLitoměřice
holky 9-1295Hyšplerová BarboraCZE2008TravčiceLitoměřice
kluci 9-1271Janovský AdrianCZE2008NorthbikeLitoměřice
holky 6-815Jirmanová HanaCZE2010Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
holky do 514Jirmanová HelenaCZE2013Říp, o.p.s.Roudnice nad Labem
kluci 6-877Jiskra JonášCZE2011Sella BikeLitoměřice
kluci 9-1254Jurča TadeášCZE2007Štětí
junior81Juřičková MarkétaCZE2001Teplice
kluci 6-816Kaltman PetrCZE2010Ústí nad LabemÚstí nad Labem
kluci 6-817Karas VáclavCZE2012Vitalo Future cyclingPraha 10
holky 6-878Klabanová LeontýnaCZE2011Velké Žernoseky
junior63Kohnová KateřinaCZE2003Litoěřice
kluci 9-1218Kostner VojtěchCZE2007 Křešice Křešice
kluci 6-855Kunst ŠimonCZE2011Trnovany
holky 6-819Liscová AlžbětaCZE2010
holky 6-820Liscová SofieCZE2011TřebeniceTřebenice
dospělí21Lisec ZdeněkCZE1974TřebeniceTřebenice
holky 6-870Nováková ViktorieCZE2010Czech Tallboys
holky 9-1259Novotná KristýnaCZE2008Vitalo Future cyclingDěčín
kluci 6-873Ouda JiříCZE2010Northbike.cz
kluci do 572Ouda VojtěchCZE2013Northbike.cz
kluci 6-850Poláček MatyášCZE2010LitoměřiceLitoměřice
kluci do 522Polcar MatyášCZE2014Ústí nad LabemÚstí nad Labem
kluci 9-1276Ranš JakubCZE2007
dospělí23Rotreklova RadanaCZE1980ModleticeModletice
kluci do 558Říha JakubCZE2013CS-BETON
kluci do 557Říhovi ČeněkCZE2016BTT Libochovice
kluci do 561Slipka JonášCZE2013Bleska Třesk
holky 9-1224Stanková HelenaCZE2007Roudnice nad LabemRoudnice nad Labem
kluci 9-1256Stehlík OndřejCZE2006Litoměřice
holky 9-1225Střížová Sofia JulieCZE2009LitoměřiceLitoměřice
kluci 6-833Svatoš DominikCZE2011LitoměřiceLitoměřice
dospělí27Svoboda JanCZE1978Klášterka - outdoorova.czPraha
kluci 9-1226Svoboda VítCZE2007TrnovanyTrnovany
holky 6-829Svobodová ElenaCZE2010TrnovanyTrnovany
holky 9-1230Svobodová HanaCZE2008Fofrkvalt LibochoviceLibochovice
dospělí28Svobodová JitkaCZE1976TrnovanyTrnovany
holky 9-1231Štěrbová NatálieCZE2006LitoměřiceLitoměřice
kluci 13-1480Tesařík TomášCZE2005Litoměřice
kluci 6-862Tichánský Adam CZE2012Bleska Třesk
holky do 532Trnková emaCZE2013trnka
holky 9-1274Váňová MichaelaCZE2008Teplice
kluci 9-1210Volf DanielCZE2008Ck Slavoj Terezín
holky 9-1252Vysoká NikolaCZE2006LitoměřiceLitoměřice
holky 6-851Vysoká TerezaCZE2010-Litoměřice
kluci 9-1275Waldhauser RafaelCZE2008Hoštka Hoštka
holky 6-834Wünsch ViktorieCZE2012LTM
kluci 6-860Zahn SamuelCZE2011Litoměřice
kluci 13-1498Zubatý JiříCZE2004RoudniceRoudnice