k70

results

TE Krkonošská 70 MTB

2022-09-03 Janské Lázně 

archiv

announcement

registration

start list

results

70km družstva     total: 48 , men : 47, women: 1, muži: 47, ženy: 1, mix: 0 [html] [pdf] [csv]
Gravel Trophy 70km jednotlivci total: 9 , men : 9, women: 0, Muži: 9, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
40km ženy a veteráni     total: 33 , men : 21, women: 12, veteráni: 21, ženy: 12, mix: 0 [html] [pdf] [csv]
40km firmy     total: 39 , men : 36, women: 2, firmy: 39,  : 1 [html] [pdf] [csv]
40km páry     total: 8 , men : 4, women: 4, páry: 8 [html] [pdf] [csv]
15km Junioři     total: 21 , men : 13, women: 8, Junioři: 21 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 BABY, ODRÁŽEDLA, s doprovodem, bez čas. total: 0 , men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 BABY, KOLA, bez doprovodu) total: 13 , men : 8, women: 5, kluci: 8, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší kluci) total: 19 , men : 19, women: 0, H1: 9, H2: 10, D1: 0, D2: 0 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata) total: 11 , men : 0, women: 11, H1: 0, H2: 0, D1: 4, D2: 7 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší kluci) total: 15 , men : 15, women: 0, H3: 10, H4: 5, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata) total: 9 , men : 0, women: 9, H3: 0, H4: 0, D3: 8, D4: 1 [html] [pdf] [csv]

result list 70km družstva

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / muži Ultra Paka Racing Team 02:54:38.8 3017 02:54:37.2 Marek Foltýn 2006
2017 02:54:38.7 Martin Kubišta 2003
1017 02:54:38.8 Daniel Polman 1979
2 2 / muži INS BIKE TEAM - RACE 03:04:28.5 2016 03:04:28.0 Michal Petr 2004
3016 03:04:28.3 Lukáš Čáp 1984
1016 03:04:28.5 Petr Škoda 1983
3 3 / muži Parta z Alpentouru 03:13:39.4 1008 03:13:36.3 Lukáš Kyndl 1993
3008 03:13:37.0 David Möstl 1988
2008 03:13:39.4 Pavel Hnyk 1982
4 4 / muži INS BIKE TEAM A 03:18:11.2 1013 03:18:08.9 Marek Strnad 1972
3013 03:18:09.3 Martin Frencl 1990
2013 03:18:11.2 Karel Bernard 1967
5 5 / muži GLADIATOR RACE II 03:24:02.6 2006 03:23:57.2 Martin Hloušek 1982
3006 03:23:58.7 David Novosad 1975
1006 03:24:02.6 Petr Cibulka 1976
6 6 / muži Kbely Cycling Team 03:26:29.2 2015 03:26:24.8 Martin Kuchař 1969
1015 03:26:25.5 Ladislav Musil 1967
3015 03:26:29.2 David Duchatsch 1974
7 7 / muži INS BIKE TEAM B 03:32:40.6 1010 03:31:59.5 Jan Marák 1980
2010 03:32:18.0 Martin Šupich 1977
3010 03:32:40.6 Jaroslav Svoboda 1971
8 8 / muži PRAŽSKÉ ŠLAPKY 03:42:08.5 1011 03:42:03.6 Jan Moraveček 2001
2011 03:42:05.6 Lukáš Majer 1998
3011 03:42:08.5 Mikuláš Kočí 2002
9 9 / muži KÚC Bike Sport 151 03:48:02.2 3012 03:47:59.6 Lubomír Čapek 1974
1012 03:47:59.9 Jiří Fiala 1972
2012 03:48:02.2 Radek Kalita 1969
10 10 / muži HD Kvartet 03:49:13.3 2004 03:49:12.6 Jiří Kuchařík 1971
1004 03:49:13.0 Josef Šíma 1970
3004 03:49:13.3 Bedřich Knoedl 1976
11 11 / muži Kruháče Sokol Janov 03:49:43.0 2007 03:49:42.0 Libor Kubelka 1976
1007 03:49:42.8 Pavel Svoboda 1979
3007 03:49:43.0 Tomáš Verner 1966
12 12 / muži Bajkeři Jičína 03:54:24.4 3002 03:54:11.9 Jiří Lukeš 1975
1002 03:54:21.6 Martin Peca 1973
2002 03:54:24.4 Vráťa Vojtěch 1982
13 13 / muži GLADIATOR RACE I. 03:55:04.4 3014 03:54:59.6 David Dostál 1979
1014 03:55:01.7 Pavel Cibulka 1977
2014 03:55:04.4 Vašek Husák 1977
14 1 / mix Ghost Team 03:56:42.2 2009 03:56:38.3 Tomáš Macek 1995
1009 03:56:40.6 Andrea Maťhová 1997
3009 03:56:42.2 Michal Ryglewicz 1980
15 14 / muži K+K Ski-school 03:57:38.4 1001 03:57:37.8 Milan Hruška 1993
2001 03:57:37.9 Adam Letko 1982
3001 03:57:38.4 Tomáš Pospíšil 1988
16 15 / muži HOBUK 04:08:21.1 3005 04:08:11.6 Miroslav Vojtěch 1973
1005 04:08:17.2 Jaromír Beran 1976
2005 04:08:21.1 Luboš Binar 1966

result list Gravel Trophy 70km jednotlivci

start ~ 10:13:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Muži [ 310 ] Pavel Svoboda 1971 CZE Vokolek-Cyclink-Team 03:05:09.0
2 2 / Muži [ 307 ] Vojtěch Pešek 1989 CZE Gravel group 03:06:32.0 01:23.0
3 3 / Muži [ 303 ] David Klíma 1971 CZE Vokolek Import 03:09:20.7 04:11.7
4 4 / Muži [ 308 ] Pavel Rudiš 1976 CZE UniCredit Road Cycling 03:13:00.4 07:51.4
5 5 / Muži [ 306 ] Jakub Lovecký 1987 CZE Dejwyho horský běh 03:17:46.8 12:37.8
6 6 / Muži [ 305 ] Jiří Lehotský 1976 CZE Vrchlabí 03:18:20.5 13:11.5
7 7 / Muži [ 301 ] Jan Hájek 1985 CZE Praha 03:21:16.5 16:07.5
8 8 / Muži [ 304 ] Michal Kokeš 1984 CZE Mikulovice 03:25:56.2 20:47.2
9 9 / Muži [ 302 ] Tondáno Kalojiros 1968 CZE Teg Cycling 03:45:37.0 40:28.0

result list 40km ženy a veteráni

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / veteráni Kasper-Swix Team 02:12:27.7 2042 02:12:21.3 Luboš Toman 1968
1042 02:12:25.1 Petr Holub 1966
3042 02:12:27.7 Rudolf Cogan 1971
2 2 / veteráni Kbely Cycling Team 02:23:08.1 2041 02:23:03.2 Jiří Nosek 1970
1041 02:23:04.3 Jan Knyttl 1978
3041 02:23:08.1 David Fojtík 1973
3 3 / veteráni INS BIKE TEAM-VETERANS 02:50:27.1 3038 02:50:24.5 Petr Kohoutek 1975
2038 02:50:25.1 Aleš Morávek 1964
1038 02:50:27.1 Pavel Tůma 1968
4 4 / veteráni KRAKONOŠOVY VĚTRY 02:56:18.0 2032 02:56:06.5 Aleš Jindra 1971
3032 02:56:12.0 Jaromír Káňa 1970
1032 02:56:18.0 Petr Krakora 1970
5 1 / ženy Carla.kupkolo.cz 03:00:25.0 2037 03:00:24.5 Aneta Khýrová 1993
1037 03:00:24.9 Petra Čeřovská 1981
3037 03:00:25.0 Petra Piechová 1976
6 5 / veteráni TE Connectivity VETERANS 03:09:17.0 3034 03:08:44.8 Pavel Farkač 1980
1034 03:09:00.7 Petr Skalický 1977
2034 03:09:17.0 Petr Seifert 1978
7 6 / veteráni DCK Jouda 03:25:34.2 3040 02:58:20.8 Tomáš Bartoň 1967
1040 02:58:26.5 Aleš Mrkvička 1976
2040 03:25:34.2 Jiří Štefánik 1981
8 2 / ženy Dámská jízda 03:29:27.3 1033 03:29:19.3 Jana Mračková 1973
2033 03:29:24.9 Tamara Hynková 1970
3033 03:29:27.3 Ida Jindrová 1971
9 3 / ženy HORALKY 03:31:54.2 1035 03:31:41.3 Alžběta Dvorská 2004
2035 03:31:44.1 Tereza Mědílková 2005
3035 03:31:54.2 Daniela Kopecká 2004
10 7 / veteráni LOKOti 03:49:01.9 3039 03:49:00.9 Vladimír Kulda 1968
2039 03:49:01.8 Michal Konopa 1969
1039 03:49:01.9 Libor Těžký 1965
11 4 / ženy Bez banánu ani ránu 04:23:46.8 1031 04:23:37.8 Karolína Černá 2005
2031 04:23:38.6 Eliška Hlízová 2005
3031 04:23:46.8 Lenka Tylová 2006

result list 40km firmy

start ~ 10:21:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / firmy INS BIKE TEAM 02:35:23.1 1054 02:35:18.7 Jiří Petr 1974
3054 02:35:22.1 Vít Mráz 1974
2054 02:35:23.1 Jiří Krejsar 1962
2 2 / firmy HPI-CZ 02:36:15.5 2045 02:36:06.6 Pavel Setunský 1977
1045 02:36:08.0 Jan Bača 1976
3045 02:36:15.5 Ladislav Bartoš 1972
3 3 / firmy Biomasíčko.cz 02:38:25.0 3047 02:38:23.4 Alexandr Nekvinda 1987
2047 02:38:24.1 Jan Chmelík 1980
1047 02:38:25.0 Petr Hanyš 1970
4 4 / firmy Racing Team Jičín 02:42:52.6 2043 02:42:47.1 Luca Sebastianelli 1969
3043 02:42:50.7 Roman Tax 1978
1043 02:42:52.6 David Pergner 1969
5 5 / firmy JaMaDa 02:44:13.4 3052 02:44:11.5 David Bekr 1977
1052 02:44:12.6 Jaroslav Pokorný 1977
2052 02:44:13.4 Marcel Zelík 1973
6 6 / firmy ZPA Smart Energy 02:48:55.1 3048 02:48:52.0 Martin Hák 1979
1048 02:48:53.1 Daniel Havelka 1977
2048 02:48:55.1 Jakub Horák 1982
7 7 / firmy Te Connectivity I 03:12:47.6 3070 03:12:38.7 Rostislav Hejtmánek 1977
1070 03:12:44.5 Daniel Hrnčíř 1976
2070 03:12:47.6 Radek Kašpar 1975
8 8 / firmy Te Connectivity 3 03:19:23.1 3051 03:19:18.8 Tomáš řehounek 1989
2051 03:19:23.1 Tomáš Melega 1987
1051 03:19:23.1 Petr Slavík 1984
9 9 / firmy Te Connectivity 5 03:24:56.9 1046 03:24:50.9 Viktor Čech 1980
2046 03:24:51.3 Míra Buřt 1963
3046 03:24:56.9 Tom Kohout 1980
10 10 / firmy TE CONNECTIVITY 2 03:30:14.0 1053 03:30:07.9 Lena Kornfeldová 1977
3053 03:30:08.7 Petr Polák 1980
2053 03:30:14.0 David Svoboda 1981
11 11 / firmy Herbalife Nutrition 04:00:53.3 2044 04:00:38.0 Tomáš Datinský 2007
3044 04:00:49.7 Denisa Marková 1987
1044 04:00:53.3 Martin Datinsky 1977
12 12 / firmy ZPA Smart Energy 2 04:08:01.9 2050 04:07:57.3 Jan Malinský 1979
1050 04:08:00.6 Radovan Sadílek 1978
3050 04:08:01.9 Josef Valkoun 1989
13 13 / firmy Te Connectivity 4 04:26:19.0 2049 04:15:20.4 štěpán Bracek 1988
1049 04:19:10.2 Josef škoda 1976
3049 04:26:19.0 Vojtěch šifta 1989

result list 40km páry

start ~ 10:27:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / páry Trutnov 02:49:21.2 1062 02:49:20.8 Jan Šípek 1983
2062 02:49:21.2 Barbora Boudová 1988
2 2 / páry DRBKOL 03:08:49.7 1003 03:08:42.2 Vojtěch Drbohlav 1979
2003 03:08:49.7 Šárka Kolbová 1975
3 3 / páry Růže 03:40:50.5 1061 03:40:50.2 Ladislav Růžička 1977
2061 03:40:50.5 Šarlota Růžičková 2009
4 4 / páry Herbalife Nutrition 04:15:50.0 1063 04:15:45.8 Jaromír Zemánek 1972
2063 04:15:50.0 Karolína Zemánková 2004

result list 15km Junioři

start ~ 10:35:00

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2
1 1 / Junioři S-Sport Hronov 47:25.4 2076 47:20.0 Michal Šretr 2008
3076 47:23.7 Samuel Vik 2007
1076 47:25.4 Lucie Šretrová 2006
2 2 / Junioři BLESKORYCHLÍCI 49:52.7 1073 49:51.5 Jan Bednařík 2007
3073 49:52.1 Tibor Tschoche 2007
2073 49:52.7 Oldřich Čámský 2006
3 3 / Junioři Smetáci 55:35.6 3074 55:28.6 Jan Tvrz 2009
1074 55:28.9 Dominik Pavel 2010
2074 55:35.6 Linda Drbohlavová 2008
4 4 / Junioři Last minute 55:39.2 1071 55:34.0 Amálie Kornfeldová 2011
2071 55:36.6 Tereza Štikarová 2011
3071 55:39.2 Barbora Kočí 2011
5 5 / Junioři Laskonky 56:23.4 3072 56:19.4 Ellen Hromádková 2010
1072 56:22.1 Laura Drbohlavová 2010
2072 56:23.4 Ema Kolbová 2010
6 6 / Junioři Rychlíci 01:03:53.2 2075 01:03:42.8 Teodor Tschoche 2009
3075 01:03:52.5 Filip Žemlička 2010
1075 01:03:53.2 Matyáš Antoš 2010
7 7 / Junioři SK Janské Lázně 01:06:12.1 2060 01:06:04.3 Vojta Rybář 2008
3060 01:06:05.6 Ludva Folc 2010
1060 01:06:12.1 Matěj Sedláček 2010

result list Dětská K7 BABY, ODRÁŽEDLA, s doprovodem, bez čas.

start ~ 10:54:31

result list Dětská K7 BABY, KOLA, bez doprovodu)

start ~ 11:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 16 ] Nela Zikéšová 2017 CZE 01:06.1
2 1 / kluci [ 15 ] David Rejfek 2017 CZE Trutnov 01:07.5 00:01.4
3 2 / kluci [ 11 ] Vrát´a Suchánek 2018 CZE Suchovršice 01:11.5 00:05.4
4 2 / holky [ 13 ] Klára Holková 2018 CZE Praha 01:22.6 00:16.5
5 3 / kluci [ 14 ] Vojtěch Rubeš 2017 CZE Duchcov 01:26.7 00:20.6
6 4 / kluci [ 9 ] Ondřej Slavík 2017 CZE Trutnov 01:31.2 00:25.1
7 5 / kluci [ 4 ] Josef Dědeček 2017 CZE Vrchlabí 01:43.6 00:37.5
8 6 / kluci [ 6 ] Jan Kocourek 2018 CZE Trutnov 01:47.8 00:41.7
9 7 / kluci [ 12 ] Matěj štefánik 2019 CZE Praha 01:49.0 00:42.9
10 8 / kluci [ 5 ] Adam Dědeček 2017 CZE Vrchlabí 01:53.1 00:47.0
11 3 / holky [ 17 ] Rozárka Dušková 2017 CZE Janské Lázně 01:53.6 00:47.5
12 4 / holky [ 10 ] Anna Šafářová 2018 CZE SK Janské Lázně 02:13.6 01:07.5
DNS / holky [ 3 ] Josefína Číháková 2019 CZE Janské Lázně

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší kluci)

start ~ 11:19:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / H2 [ 229 ] Matouš Kubeček 2013 CZE Bohdašín 32 05:29.5
2 2 / H2 [ 204 ] Matyáš Hák 2014 CZE SK Jánské Lázně 05:30.5 00:01.0
3 3 / H2 [ 202 ] Antonín Karel Dvorsky 2013 CZE Malé Svatonovice 06:30.2 01:00.7
4 4 / H2 [ 231 ] Jiří Kysela 2013 CZE Trutnov 06:45.1 01:15.6
5 5 / H2 [ 213 ] Kryštof Štikar 2014 CZE SK Janské Lázně 07:08.6 01:39.1
6 6 / H2 [ 207 ] Matěj Jašek 2013 CZE SK Janské lázně 07:09.1 01:39.6
7 7 / H2 [ 226 ] Filip Horacek 2013 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 07:25.7 01:56.2
8 8 / H2 [ 205 ] Štěpán Havel 2013 CZE SK Janské Lázně 07:46.6 02:17.1
9 1 / H1 [ 210 ] Daniel Materna 2015 CZE Trutnov 08:27.2 02:57.7
10 2 / H1 [ 230 ] Rudolf Kysela 2016 CZE Trutnov 08:32.6 03:03.1
11 3 / H1 [ 206 ] Jan Havrda 2016 CZE Sk Janské Lázně 09:39.2 04:09.7
12 4 / H1 [ 209 ] Lukáš Kuře 2016 CZE Trutnov 10:04.1 04:34.6
13 5 / H1 [ 203 ] Šafář František 2016 CZE SK Janské Lázně 10:19.6 04:50.1
14 6 / H1 [ 201 ] Jonáš Číhák 2016 CZE SK Janské Lázně 10:29.5 05:00.0
15 9 / H2 [ 212 ] Vojtěch Šich 2014 CZE SK Janské Lázně 11:02.8 05:33.3
16 10 / H2 [ 225 ] Jáchym Karmáček 2014 CZE Janské Lázně 11:10.7 05:41.2
17 7 / H1 [ 208 ] Jan Jireček 2016 CZE SK Janské Lázně 12:12.7 06:43.2
18 8 / H1 [ 224 ] Matouš Karmáček 2016 CZE Janské Lázně 14:06.3 08:36.8
19 9 / H1 [ 227 ] Adam Rejfek 2015 CZE Trutnov 16:37.7 11:08.2

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata)

start ~ 11:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / D2 [ 214 ] Aneta Bednaříková 2013 CZE SK Janské Lázně 06:28.3
2 2 / D2 [ 220 ] Markéta Pavlová 2014 CZE SK Janské Lázně 06:45.5 00:17.2
3 3 / D2 [ 228 ] Ema Zikešová 2014 CZE Dolní Branná 07:21.6 00:53.3
4 4 / D2 [ 215 ] Bára Franková 2014 CZE SKI KLUB Ústí nad Orlicí 08:01.5 01:33.2
5 5 / D2 [ 223 ] Štěpánka Šichová 2013 CZE SK Janské Lázně 08:59.2 02:30.9
6 1 / D1 [ 218 ] Maja Melišíková 2015 CZE TE Connectivity 09:00.1 02:31.8
7 6 / D2 [ 219 ] Evelína Niklová 2014 CZE SK Jánské lázně 09:14.7 02:46.4
8 2 / D1 [ 222 ] Tereza Šedivá 2016 CZE SK Janské Lázně 10:17.1 03:48.8
9 7 / D2 [ 217 ] Šárka Maternová 2013 CZE Trutnov 10:53.4 04:25.1
10 3 / D1 [ 216 ] Zuzana Kapuciánová 2016 CZE SK Janské Lázně 11:37.8 05:09.5
11 4 / D1 [ 221 ] Julie Přívratská 2015 CZE Trutnov 12:57.7 06:29.4

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší kluci)

start ~ 11:42:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / H4 [ 112 ] Adrian Suchánek 2010 CZE S-Sport Hronov 12:34.2
2 1 / H3 [ 125 ] Jan Horacek 2011 CZE LEVIT LOKO TRUTNOV 12:51.8 00:17.6
3 2 / H4 [ 126 ] Tomáš Matoulek 2009 CZE Trutnov 13:22.0 00:47.8
4 3 / H4 [ 127 ] Vojtěch Kysela 2010 CZE Trutnov 13:25.3 00:51.1
5 2 / H3 [ 108 ] Adam Pavel 2012 CZE SK Janské Lázně 14:19.6 01:45.4
6 4 / H4 [ 107 ] Marek Johan 2009 CZE TE 14:24.8 01:50.6
7 3 / H3 [ 102 ] Viktor Čámský 2012 CZE SK Janské Lázně 14:47.2 02:13.0
8 4 / H3 [ 101 ] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 15:44.1 03:09.9
9 5 / H3 [ 103 ] Jan Dvořák 2012 CZE Rtyně V Podkrkonoší 16:09.7 03:35.5
10 6 / H3 [ 105 ] Michal Frank 2012 CZE SKI KLUB Ústí nad Orlicí 16:43.3 04:09.1
11 5 / H4 [ 109 ] Adam Richter 2010 CZE SK Janské Lázně 17:03.7 04:29.5
12 7 / H3 [ 113 ] Viktor Zajíc 2011 CZE SK Janské Lázně 17:04.8 04:30.6
13 8 / H3 [ 106 ] Petr Homolka 2012 CZE OlfinCar Ski Team Trutnov 17:05.1 04:30.9
14 9 / H3 [ 114 ] Vincent Žemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 17:41.4 05:07.2
15 10 / H3 [ 110 ] Matyáš Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 18:53.9 06:19.7

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata)

start ~ 11:43:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / D3 [ 121 ] Viktorie Melišíková 2011 CZE TE Connectivity 14:41.3
2 1 / D4 [ 115 ] Martina Franková 2010 CZE SKI KLUB Ústí nad Orlicí 15:35.9 00:54.6
3 2 / D3 [ 120 ] Eliška Košťálová 2012 CZE Sk Janské Lázně 16:03.5 01:22.2
4 3 / D3 [ 123 ] Anna Tvrzová 2012 CZE Dobříš 17:28.7 02:47.4
5 4 / D3 [ 124 ] Nela Součková 2012 CZE Rtyně V Podkrkonoší 17:29.4 02:48.1
6 5 / D3 [ 122 ] Andrea Pichová 2012 CZE SK Janské Lázně 17:54.7 03:13.4
7 6 / D3 [ 116 ] Klára Havrdová 2011 CZE SK Janské Lázně 18:36.4 03:55.1
8 7 / D3 [ 118 ] Anika JohanovÁ 2012 CZE TE 18:39.5 03:58.2
9 8 / D3 [ 117 ] Kristýna Jirečková 2012 CZE SK Janské Lázně 21:15.5 06:34.2