maraton

mtb

results

Weber Jičínská 50

2019-05-25 Jičín 

archiv

announcement

registration

start list

results

MK Mladší chlapci total: 24 , men : 24, women: 0, Muži: 24, Ženy: 0, prestige: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
MD Mladší dívky total: 7 , men : 0, women: 7, Muži: 0, Ženy: 7, prestige: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
N2H Naděje II holky total: 8 , men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8, prestige: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
50km - hlavní závod total: 274 , men : 255, women: 19, A - junioři: 17, B - muži 19-29: 42, C - muži 30-39: 64, D - muži 40-49: 80, E - muži 50-59: 29, F - muži nad 60: 10, PRESTIGE: 13, G - juniorky: 1, H - ženy 19-29: 3, I - ženy 30-39: 4, J - ženy 40-49: 5, K - ženy nad 50: 1, PRESTIGE-W: 5, prestige: 18, izs: 22, 100kg: 8 [html] [pdf] [csv]
BB Bobíci - odstrkovadla total: 13 , men : 6, women: 7, Muži: 6, Ženy: 7, prestige: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
25km - fitnes jízda total: 221 , men : 161, women: 60, O - chlapci do 16: 46, N - junioři 17-19: 8, L - muži 20-39: 42, M - muži 40 a starší: 65, S - juniorky do 16: 14, R - dívky 17-19: 6, P - ženy 20 a více: 40, prestige: 0, izs: 5, 100kg: 1 [html] [pdf] [csv]
elektrokola na trase 25km total: 2 , men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0, prestige: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
N1K Naděje I kluci total: 25 , men : 25, women: 0, Muži: 25, Ženy: 0, prestige: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
N2K Naděje II kluci total: 25 , men : 25, women: 0, Muži: 25, Ženy: 0, prestige: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
N1H Naděje I holky total: 9 , men : 0, women: 9, Muži: 0, Ženy: 9, prestige: 0, izs: 0, 100kg: 0 [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
bb-bobici-odstrkovadla 192004 pdf 31858B21.05.2020 15:59:02
md-mladsi-divky 192009 pdf 30995B21.05.2020 15:58:56
mk-mladsi-chlapci 192008 pdf 32810B21.05.2020 15:59:02
n1h-nadeje-i-holky 192010 pdf 30963B26.05.2020 03:50:20
n1k-nadeje-i-kluci 192005 pdf 32579B21.05.2020 15:59:02
n2h-nadeje-ii-holky 192007 pdf 31113B21.05.2020 15:59:02
n2k-nadeje-ii-kluci 192006 pdf 33284B21.05.2020 15:59:02

result list MK Mladší chlapci

start ~ 08:57:54

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 177 ] Tomáš Janovský 2008 CZE AEROTEC SPORT TEAM 09:04.1 splits
2 2 / Muži [ 304 ] Patrik Frencl 2008 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 09:04.4 00:00.3 splits
3 3 / Muži [ 717 ] Filip Chvojka 2007 CZE GHOST junior Team 09:32.3 00:28.2 splits
4 4 / Muži [ 309 ] Adam Arnold 2007 CZE Haven Team 09:45.9 00:41.8 splits
5 5 / Muži [ 306 ] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 09:50.0 00:45.9 splits
6 6 / Muži [ 175 ] Jachym Bohuňovský 2009 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 47:17.2 38:13.1 splits
7 7 / Muži [ 330 ] Jakub Dörner 2008 CZE Haven team 01:15:21.4 01:06:17.3 splits
8 8 / Muži [ 317 ] Matěj Holan 2009 CZE carla.kupkolo.cz 01:16:42.9 01:07:38.8 splits
9 9 / Muži [ 176 ] Matyáš Felcman 2008 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:24:12.8 01:15:08.7 splits
10 10 / Muži [ 325 ] Vojtěch Mádlík 2009 CZE BAKAKO Nová Paka 01:59:20.1 01:50:16.0 splits
11 11 / Muži [ 327 ] Radim Kučera 2007 CZE Ghost team 02:02:23.6 01:53:19.5 splits
12 12 / Muži [ 648 ] jan fejfar 2007 CZE Úlibice 03:07:50.9 02:58:46.8
{13} 13 / Muži [ 301 ] Dominik Kvitský 2007 CZE Cyklo klub Jičín
{14} 14 / Muži [ 329 ] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz
{15} 15 / Muži [ 710 ] Patrik Luh 2007 CZE Cykloklub Jičín
16 (-1) 16 / Muži [ 303 ] Jakub Břízek 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 08:40.0
17 (-1) 17 / Muži [ 302 ] Šimon Neděla 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 08:49.0 splits
18 (-2) 18 / Muži [ 328 ] Matyáš Dejl 2008 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 09:11.0 splits
19 (-2) 19 / Muži [ 702 ] jan fejfar 2007 CZE Úlibice 07:57.6
20 (-2) 20 / Muži [ 716 ] Patrik Janďourek 2008 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 08:37.7
21 (-2) 21 / Muži [ 316 ] Tomáš Strránský 2009 CZE Jičín 09:47.8
22 (-2) 22 / Muži [ 709 ] Jan Kordík 2008 CZE Cyklo klub Jičín 09:00.6
DNF / Muži [ 311 ] Matyáš Skandera 2008 CZE Vrchlabí
DNS / Muži [ 203 ] Marek Janda 2009 CZE CYKLO KLUB JIČÍN

result list MD Mladší dívky

start ~ 09:12:44

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#9
1 1 / Ženy [ 178 ] Ema Jirásková 2009 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 09:39.7 08:42.5 (1) splits
2 2 / Ženy [ 318 ] Anežka Holanová 2009 CZE carla kupkolo.cz 11:07.8 01:28.1 09:37.8 (2) splits
3 3 / Ženy [ 727 ] Lucie Soukupová 2009 CZE CK 1967 česká Kamenice, z.s. 11:16.0 01:36.3 09:41.0 (3) splits
4 4 / Ženy [ 180 ] Šárka TRLLOVÁ 2007 CZE BAKAKO Nová Paka 01:53:26.5 01:43:46.8 10:11.4 (4) splits
5 5 / Ženy [ 751 ] Karolína Frydrychová 2009 CZE TJ ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 02:35:36.0 02:25:56.3 splits
6 (-2) 6 / Ženy [ 320 ] Adéla Pokorná 2009 CZE Bitters Superior Cyklofit team 09:59.8
7 (-2) 7 / Ženy [ 179 ] Nikola Nešporová 2009 CZE Fischer international s.r.o. 10:04.6

result list N2H Naděje II holky

start ~ 09:28:15

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 319 ] Adéla Paříková 2010 CZE Kosmos Bike 08:15.0 splits
2 2 / Ženy [ 200 ] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 08:19.6 00:04.6 splits
3 3 / Ženy [ 719 ] Amálie Dahčová 2010 CZE Bitters Superior Cyklofit team 08:53.7 00:38.7 splits
4 4 / Ženy [ 313 ] Kristýna Lhotáková 2011 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 09:21.1 01:06.1 splits
5 5 / Ženy [ 321 ] Anna Beranová 2011 CZE kupkolo.cz 17:30.0 09:15.0 splits
{6} 6 / Ženy [ 365 ] Rozálie Čapková 2013 CZE Náchod
7 (-1) 7 / Ženy [ 714 ] Beata Kašprišín 2011 CZE Nová Paka 09:34.2
8 (-2) 8 / Ženy [ 715 ] Reginka Hejral 2012 CZE Jičín 10:06.3 splits

result list 50km - hlavní závod

start ~ 09:59:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / PRESTIGEprestige [ 2 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 01:58:18.7
2 2 / PRESTIGEprestige [ 231 ] jiří Šorm 1997 CZE Cyklolive 02:03:18.7 05:00.0
3 3 / PRESTIGEprestige [ 291 ] Josef Kunášek 2000 CZE Expres CZ-Scott Team Kolín 02:04:34.0 06:15.3
4 1 / D - muži 40-49 [ 1 ] Jan Hruška 1975 CZE GHOST team 02:05:18.7 07:00.0
5 4 / PRESTIGEprestige [ 3 ] Ondřej Zelený 1982 CZE ELEVEN MERCEDES MITAS 02:05:45.4 07:26.7
6 1 / C - muži 30-39izs [ 284 ] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz 02:06:54.6 08:35.9
7 2 / C - muži 30-39izs [ 132 ] Tomáš Sládek 1988 CZE Kolopravna Svídnice/HZS Pardubického kraje 02:06:55.2 08:36.5
8 1 / B - muži 19-29 [ 201 ] Michal Novák 1991 CZE Velocentrum-Stratosauto 02:07:01.0 08:42.3
9 2 / B - muži 19-29 [ 135 ] Tomáš Spilka 1993 CZE Redfrog Bikeinvest 02:07:05.8 08:47.1
10 3 / B - muži 19-29izs [ 214 ] Sebastian Vlček 1994 CZE Hasiči Jičín 02:07:14.6 08:55.9
11 1 / A - junioři [ 265 ] Daniel Sporysch 2003 CZE IVAR CS - AUTHOR TEAM 02:08:52.1 10:33.4
12 4 / B - muži 19-29 [ 297 ] Zdeněk Morávek 1996 CZE SUPERIOR RIDERS 02:09:11.1 10:52.4
13 3 / C - muži 30-39 [ 165 ] Tomáš Vagenknecht 1984 CZE Aerotec sport team 02:09:11.6 10:52.9
14 4 / C - muži 30-39izs [ 10 ] Pavel Kubín 1981 CZE Carla Kupkolo.cz 02:09:22.2 11:03.5
15 5 / PRESTIGEprestige [ 206 ] Lukáš Hofman 1991 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:09:32.0 11:13.3
16 5 / C - muži 30-39 [ 286 ] Vojtěch Sopoušek 1988 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:09:36.4 11:17.7
17 6 / C - muži 30-39 [ 126 ] Pavel Sedláček 1987 CZE Rohozec Amulet Team 02:09:37.2 11:18.5
18 2 / D - muži 40-49 [ 285 ] Milan Černý 1978 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 02:09:49.0 11:30.3
19 7 / C - muži 30-39 [ 270 ] Vojtěch Vaníček 1985 CZE BAKAKO Nová Paka 02:10:05.9 11:47.2
20 2 / A - junioři [ 93 ] Milan Mileret 2001 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:11:14.4 12:55.7
21 8 / C - muži 30-39 [ 268 ] Martin Fikar 1983 CZE BAKAKO Nová Paka 02:11:22.6 13:03.9
22 6 / PRESTIGEprestige [ 215 ] Lukáš Kunt 1997 CZE ghost team 02:11:45.5 13:26.8
23 3 / D - muži 40-49 [ 79 ] Jiří Kužel 1979 CZE Czech Tallboys 02:12:18.9 14:00.2
24 9 / C - muži 30-39 [ 266 ] Jan Martin 1980 CZE KAH Sport Vrchlabí 02:12:38.6 14:19.9
25 5 / B - muži 19-29 [ 59 ] Ondřej Klimeš 1992 CZE Redfrog Bikeinvest 02:12:38.9 14:20.2
26 4 / D - muži 40-49 [ 354 ] Jan Rada 1977 CZE KC Kutná Hora 02:12:40.4 14:21.7
27 5 / D - muži 40-49izs [ 28 ] Jan Dřevojánek 1975 CZE VALMEZBIKE 02:12:41.4 14:22.7
28 3 / A - junioři [ 141 ] Adam Styblík 2002 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 02:14:19.5 16:00.8
29 7 / PRESTIGEprestige [ 248 ] Marek Strnad 1972 CZE INS Atelier Náchod 02:14:49.7 16:31.0
30 4 / A - junioři [ 252 ] Michal Horák 2001 CZE Okssaz 02:15:01.7 16:43.0
31 10 / C - muži 30-39 [ 100 ] Pavel Nosek 1984 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:15:37.2 17:18.5
32 6 / B - muži 19-29 [ 243 ] Tomáš Picha 1995 CZE Machov 02:15:38.6 17:19.9
33 11 / C - muži 30-39 [ 204 ] Roman Kolesár 1988 CZE BAKAKO Nová Paka 02:15:52.3 17:33.6
34 7 / B - muži 19-29 [ 242 ] Filip Kostelecký 1995 CZE Bikehome 02:15:53.1 17:34.4
35 8 / B - muži 19-29 [ 173 ] Václav Vomáčko 1995 CZE MITAS Cyklohelios 02:15:53.5 17:34.8
36 6 / D - muži 40-49 [ 75 ] Fery Kubíček 1977 CZE Eleven team Příchovice 02:18:10.8 19:52.1
37 7 / D - muži 40-49 [ 9 ] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 02:18:36.3 20:17.6
38 8 / D - muži 40-49 [ 290 ] Miloš Nouzák 1977 CZE Nový Bor 02:18:45.3 20:26.6
39 9 / D - muži 40-49 [ 223 ] Petr Nagy 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:19:14.3 20:55.6
40 9 / B - muži 19-29 [ 171 ] Jiří Vlček 1991 CZE Redfrog Bikeinvest 02:19:14.8 20:56.1
41 10 / D - muži 40-49 [ 7 ] Aleš Bílek 1979 CZE Czech Tallboys 02:19:19.3 21:00.6
42 11 / D - muži 40-49izs [ 53 ] David Kalina 1974 CZE SKP Maják 02:19:44.1 21:25.4
43 10 / B - muži 19-29 [ 120 ] Zbyněk Richter 1991 CZE GHOST TEAM 02:19:53.0 21:34.3
44 12 / C - muži 30-39 [ 170 ] Martin Vitvar 1987 CZE beMANIAX BIKESALON 02:20:59.5 22:40.8
45 1 / E - muži 50-59 [ 158 ] Luboš Toman 1969 CZE Carla.kupkolo.cz 02:21:12.5 22:53.8
46 12 / D - muži 40-49 [ 256 ] Aleš Kvasnička 1974 CZE Derfl Kola 02:21:14.5 22:55.8
47 5 / A - junioři [ 269 ] Vladyslav Horulko 2001 CZE TJ AŠ ML.BOLESLAV 02:21:22.6 23:03.9
48 13 / C - muži 30-39 [ 250 ] Petr Škoda 1983 CZE INS Atelier Náchod 02:21:31.0 23:12.3
49 13 / D - muži 40-49izs [ 257 ] Petr Vaněk 1976 CZE Hradec Králové 02:21:40.2 23:21.5
50 14 / C - muži 30-39 [ 98 ] Filip Myška 1980 CZE Mouse Family 02:22:38.3 24:19.6
51 2 / E - muži 50-59izs [ 69 ] Miroslav Kraus 1966 CZE Lázně Bělohrad 02:22:40.3 24:21.6
52 14 / D - muži 40-49 [ 225 ] Michal Široký 1979 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:22:45.3 24:26.6
53 11 / B - muži 19-29 [ 159 ] Lukáš Toman 1991 CZE Carla.kupkolo.cz 02:22:45.6 24:26.9
54 12 / B - muži 19-29 [ 218 ] Michal Purm 1992 CZE YELLOW HOUSE 02:23:29.0 25:10.3
55 8 / PRESTIGEprestige [ 148 ] Pavel Šorf 1999 CZE Haven Team 02:24:12.7 25:54.0
56 6 / A - junioři [ 292 ] Roman Strnad 2001 CZE Stevens CykloŠvec 02:24:33.5 26:14.8
57 15 / D - muži 40-49 [ 279 ] Tomáš Tyrychtr 1979 CZE NKT KABLO cycling team 02:24:50.0 26:31.3
58 15 / C - muži 30-39 [ 102 ] Jan Palas 1985 CZE Sportcentrum Jičín 02:24:54.2 26:35.5
59 16 / D - muži 40-49 [ 106 ] Jan Pithart 1978 CZE Haven team 02:25:12.1 26:53.4
60 17 / D - muži 40-49 [ 140 ] Pavel Stěpánek 1973 CZE AEROTEC SPORT TEAM 02:25:12.6 26:53.9
61 18 / D - muži 40-49 [ 353 ] Tomáš Obiz 1977 CZE BODYID.COM 02:25:13.3 26:54.6
62 19 / D - muži 40-49 [ 271 ] Michal Polák 1977 CZE BAKAKO Nová Paka 02:25:59.1 27:40.4
63 7 / A - junioři [ 155 ] František Švandrlík 2002 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:26:09.7 27:51.0
64 3 / E - muži 50-59 [ 251 ] Uwe Mosig 1968 CZE Sebuitzer RV 02:26:26.3 28:07.6
65 13 / B - muži 19-29 [ 298 ] Dominik Koudelka 2000 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:26:32.4 28:13.7
66 14 / B - muži 19-29 [ 151 ] Martin Šubr 1997 CZE Kola Šír Bělohrad 02:26:37.5 28:18.8
66 14 / B - muži 19-29 [ 222 ] Martin Frencl 1990 CZE Pitrs bikes 02:26:37.5 28:18.8
68 20 / D - muži 40-49izs [ 202 ] Ruda Nosek 1970 CZE STRATOS AUTO-VELOCENTRUM 02:26:48.7 28:30.0
69 16 / B - muži 19-29 [ 64 ] Pavel Kolda 1990 CZE BAKAKO Nová Paka 02:26:49.2 28:30.5
70 16 / C - muži 30-39 [ 261 ] František Louda 1988 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:26:53.1 28:34.4
71 21 / D - muži 40-49 [ 74 ] Jiří Kubec 1977 CZE Cyklo Tony 02:26:57.5 28:38.8
72 22 / D - muži 40-49 [ 283 ] Ondřej Semerád 1974 CZE SK PRIMA Polička 02:27:18.5 28:59.8
73 17 / B - muži 19-29 [ 237 ] Jan Kunc 1991 CZE Jednokolkz.ev-kupkolo.cz 02:28:28.0 30:09.3
74 17 / C - muži 30-39 [ 233 ] Petr Jaderný 1983 CZE GAPP system - Cabtech 02:28:44.4 30:25.7
75 23 / D - muži 40-49 [ 236 ] David Novosad 1975 CZE GHOST team 02:28:45.2 30:26.5
76 1 / PRESTIGE-Wprestige [ 207 ] Lenka Fridrichová 1994 CZE GHOST Team 02:28:58.0 30:39.3
77 4 / E - muži 50-59 [ 29 ] Petr Dvořák 1968 CZE PCK Louda 02:29:40.8 31:22.1
78 18 / C - muži 30-39 [ 280 ] Vladimír Vaněk 1983 CZE HSK Cycling Team 02:29:44.5 31:25.8
79 5 / E - muži 50-59 [ 90 ] Josef Matějka 1965 CZE VŮNĚ DŘEVA s.r.o. 02:29:44.7 31:26.0
80 24 / D - muži 40-49 [ 16 ] Tomáš Brand 1976 CZE PCK Louda 02:29:54.0 31:35.3
81 25 / D - muži 40-49 [ 124 ] Petr Říha 1974 CZE PSCycling Hradec Králové 02:30:03.8 31:45.1
82 1 / I - ženy 30-39 [ 355 ] Ivana Loubková 1980 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:30:09.6 31:50.9
83 19 / C - muži 30-39 [ 5 ] Jan Mareček 1981 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 02:30:13.7 31:55.0
84 20 / C - muži 30-39 [ 276 ] Aleš Svoboda 1981 CZE CK Přestavky 02:31:51.8 33:33.1
85 21 / C - muži 30-39izs [ 26 ] jakub čeřovský 1983 CZE TJ Lázně Bělohrad 02:32:05.1 33:46.4
86 6 / E - muži 50-59 [ 282 ] David Cirkovsky 1968 CZE Auto I.S.R. 02:32:07.0 33:48.3
87 22 / C - muži 30-39 [ 57 ] Ondrej Kazda 1982 CZE Sportcentrum Jičín 02:32:08.6 33:49.9
88 1 / F - muži nad 60 [ 45 ] Dalibor Homolka 1958 CZE Bohemie Nový Bor 02:32:14.1 33:55.4
89 26 / D - muži 40-49 [ 275 ] Václav Beránek 1973 CZE Rovensko pod Troskami 02:32:14.6 33:55.9
90 27 / D - muži 40-49 [ 153 ] Josef Šulek 1979 CZE SK Hříškov 02:34:52.7 36:34.0
91 23 / C - muži 30-39 [ 264 ] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 02:35:02.4 36:43.7
92 2 / PRESTIGE-Wprestige [ 216 ] Vendula Navrátilová 1993 CZE Ghost team 02:35:06.9 36:48.2
93 3 / PRESTIGE-Wprestige [ 208 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.Kupkolo.cz 02:35:59.3 37:40.6
94 28 / D - muži 40-49 [ 217 ] Lukáš Svoboda 1975 CZE Yellow house 02:35:59.8 37:41.1
95 24 / C - muži 30-39 [ 49 ] Milan Jansta 1986 CZE Mireas Reality 02:35:59.9 37:41.2
96 18 / B - muži 19-29 [ 232 ] Jaroslav Dörner 2000 CZE Haven team 02:36:27.1 38:08.4
97 25 / C - muži 30-39 [ 172 ] Vratislav Vojtěch 1982 CZE Železnice 02:36:27.5 38:08.8
98 29 / D - muži 40-49 [ 48 ] Tomáš Janků 1972 CZE beMANIAX BIKESALON 02:37:54.6 39:35.9
99 26 / C - muži 30-39 [ 115 ] Jaroslav Prokop 1983 CZE Pro Music Prolog Bike 02:38:18.1 39:59.4
100 7 / E - muži 50-59 [ 4 ] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 02:38:24.0 40:05.3
101 8 / E - muži 50-59izs [ 11 ] Dalibor Binter 1964 CZE Haven team 02:38:28.2 40:09.5
102 9 / E - muži 50-59 [ 146 ] Petr Šinágl 1966 CZE Haven team 02:38:33.4 40:14.7
103 27 / C - muži 30-39izs [ 44 ] David Hojda 1989 CZE Energie v prášku 02:38:53.2 40:34.5
104 10 / E - muži 50-59 [ 277 ] Marek Houdek 1967 CZE Six Monkeys 02:39:01.0 40:42.3
105 2 / F - muži nad 60 [ 228 ] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 02:39:04.0 40:45.3
106 28 / C - muži 30-39 [ 219 ] Ladislav Kopecký 1985 CZE beManiax Madbike 02:39:07.9 40:49.2
107 29 / C - muži 30-39 [ 110 ] David Pour 1987 CZE beManiax Madbike 02:39:08.0 40:49.3
108 8 / A - junioři [ 71 ] Ladislav Krebs 2003 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:39:16.2 40:57.5
109 30 / C - muži 30-39 [ 52 ] Jan Jindra 1982 CZE Brodce 02:39:19.6 41:00.9
110 11 / E - muži 50-59 [ 35 ] Aleš Flégl 1963 CZE CTM SILVINI R2 Sport 02:39:38.7 41:20.0
111 12 / E - muži 50-59 [ 229 ] Petr Zadina 1968 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:39:44.0 41:25.3
112 31 / C - muži 30-39 [ 128 ] Jan Skrbek 1985 CZE Czech Tallboys 02:39:47.5 41:28.8
113 32 / C - muži 30-39 [ 272 ] Antonín Kudi 1986 CZE Sám za sebe 02:39:47.7 41:29.0
114 13 / E - muži 50-59 [ 38 ] Jiří Fulka 1960 CZE Redpoint team 02:40:10.4 41:51.7
115 3 / F - muži nad 60 [ 174 ] Jiří Voňka 1954 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 02:41:03.0 42:44.3
116 30 / D - muži 40-49 [ 51 ] Zdeněk Ježek 1973 CZE BAKAKO Nová Paka 02:41:32.0 43:13.3
117 31 / D - muži 40-49 [ 238 ] Roman Vašíček 1974 CZE CONTINENTAL ADRŠPACH 02:41:47.4 43:28.7
118 32 / D - muži 40-49 [ 105 ] Radek Pilnáček 1977 CZE HSK cycling team 02:41:49.2 43:30.5
119 14 / E - muži 50-59 [ 278 ] Michal Karella 1969 CZE Galaxi Cyklo Švec 02:41:49.5 43:30.8
120 9 / A - junioři [ 139 ] Marek Stěpánek 2001 CZE Aerotec sport team 02:42:05.7 43:47.0
121 10 / A - junioři [ 55 ] David Kaňka 2003 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 02:42:12.0 43:53.3
122 19 / B - muži 19-29 [ 263 ] Tomáš Chytil 1995 CZE Six monkeys 02:42:15.1 43:56.4
123 11 / A - junioři [ 113 ] Lukáš Procházka 2002 CZE Bitters Superior Cyklolive team 02:42:54.8 44:36.1
124 2 / I - ženy 30-39 [ 224 ] Martina Neumanová 1988 CZE PRESTIGE CYCLING TEAM 02:43:15.8 44:57.1
125 33 / C - muži 30-39 [ 247 ] Lukáš Duleba 1984 CZE Yellow House 02:43:56.5 45:37.8
126 34 / C - muži 30-39izs [ 161 ] Tomáš Turek 1988 CZE Praha 5 02:44:08.3 45:49.6
127 33 / D - muži 40-49 [ 101 ] Luděk Novotný 1974 CZE Carla.kupkolo.cz 02:45:00.7 46:42.0
128 12 / A - junioři [ 21 ] Daniel Břeň 2001 CZE SMS Team Kladno 02:45:05.7 46:47.0
129 15 / E - muži 50-59 [ 8 ] Roman Vacek 1964 CZE Pomalu, ale jistě! 02:45:59.8 47:41.1
130 34 / D - muži 40-49 [ 47 ] Jindřich Imlauf 1973 CZE FABIO TEAM 02:46:01.1 47:42.4
131 35 / C - muži 30-39 [ 288 ] Otto Steffl 1980 CZE Derfl Kola 02:46:14.0 47:55.3
132 16 / E - muži 50-59izs [ 87 ] Miloš Machek 1965 CZE SK hasičů KHK 02:46:48.9 48:30.2
133 36 / C - muži 30-39izs [ 213 ] Filip Havlík 1984 CZE Pivovar 4 Lípy 02:46:55.4 48:36.7
134 35 / D - muži 40-49 [ 83 ] Radek Loukotka 1971 CZE SAC Bělá pod Bezdězem 02:46:56.1 48:37.4
135 36 / D - muži 40-49 [ 235 ] Jiří Horák 1976 CZE Bike Team KC Jaroměř 02:47:19.9 49:01.2
136 37 / C - muži 30-39 [ 67 ] František Kotlář 1988 CZE Slatiny 02:47:47.1 49:28.4
137 37 / D - muži 40-49 [ 95 ] Daniel Minařík 1978 CZE FABIO TEAM 02:48:21.0 50:02.3
138 17 / E - muži 50-59 [ 227 ] Zdeněk Karaba 1967 CZE KABA-SPORT Chotěboř 02:48:46.5 50:27.8
139 38 / C - muži 30-39 [ 86 ] Miroslav Macák 1989 CZE SALAVITA 02:48:47.3 50:28.6
140 4 / F - muži nad 60 [ 234 ] Ladislav Novotný 1959 CZE Kbely cycling team 02:48:59.4 50:40.7
141 38 / D - muži 40-49 [ 78 ] Aleš Kužel 1974 CZE Rybnicek 02:49:41.6 51:22.9
142 5 / F - muži nad 60 [ 205 ] Josef Fidranský 1958 CZE PLZEŇ 02:49:49.8 51:31.1
143 1 / H - ženy 19-29 [ 287 ] Markéta Zeisková 1998 CZE Kasper Swix Team 02:50:14.8 51:56.1
144 39 / C - muži 30-39 [ 149 ] Martin Šourek 1984 CZE Jičín 02:51:26.5 53:07.8
145 40 / C - muži 30-39 [ 50 ] Lukáš Jelínek 1988 CZE Decathlon Chodov 02:51:29.0 53:10.3
146 9 / PRESTIGEprestige [ 210 ] Adam Dlabola 1977 CZE Jičín 02:52:20.7 54:02.0
147 39 / D - muži 40-49100kg [ 108 ] Petr Pokorný 1975 CZE MTB CITRUS TEAM 02:53:16.3 54:57.6
148 41 / C - muži 30-39 [ 352 ] Tomáš Kubik 1986 CZE SK TOmiho vyndej 02:53:23.3 55:04.6
149 40 / D - muži 40-49 [ 150 ] Pavel Šťovíček 1970 CZE RH Valdice 02:53:26.1 55:07.4
150 42 / C - muži 30-39 [ 281 ] Rico Doleček 1989 CZE Focus Rapiro Racing 02:55:00.8 56:42.1
151 1 / J - ženy 40-49 [ 17 ] Monika Klapková 1970 CZE beMANIAX MADBIKE 02:55:28.9 57:10.2
152 41 / D - muži 40-49 [ 77 ] Rostislav Kuklík 1973 CZE MTB HANZ 02:55:45.2 57:26.5
153 43 / C - muži 30-39 [ 258 ] Pavel Bureš 1982 CZE Dolní Bousov 02:56:05.8 57:47.1
154 42 / D - muži 40-49izs [ 73 ] Petr Kroupa 1978 CZE Nová Ves nad Nisou 02:56:15.6 57:56.9
155 20 / B - muži 19-29 [ 164 ] Lukáš Václavík 1994 CZE LAWI Stars 02:56:38.2 58:19.5
156 21 / B - muži 19-29 [ 99 ] Ondřej Nevole 1997 CZE Kněžmost 02:57:03.2 58:44.5
157 6 / F - muži nad 60 [ 56 ] Jiří Kazda 1950 CZE Cyklo Point Jičín 02:58:20.2 01:00:01.5
158 43 / D - muži 40-49 [ 254 ] Tomáš Dražek 1975 CZE Redpoint team 02:58:27.8 01:00:09.1
159 18 / E - muži 50-59 [ 117 ] Sláva Rak 1965 CZE Alfa team Hořice 02:58:28.3 01:00:09.6
160 44 / C - muži 30-39 [ 40 ] Jaromír Gregor 1982 CZE Jičín 02:58:32.3 01:00:13.6
161 2 / J - ženy 40-49 [ 273 ] Lucie Blažková 1970 CZE Carla.kupkolo.cz 02:58:39.7 01:00:21.0
162 44 / D - muži 40-49100kg [ 54 ] David Kaňka 1979 CZE KOZOJEDY 02:58:47.0 01:00:28.3
163 45 / D - muži 40-49 [ 241 ] Radek Slavík 1979 CZE Vrchlabí 02:59:18.8 01:01:00.1
164 46 / D - muži 40-49 [ 255 ] Jiří Svítil 1972 CZE weber team 03:00:51.4 01:02:32.7
165 47 / D - muži 40-49 [ 138 ] Richard Stejskal 1975 CZE AC Údolí hladu HK 03:01:41.0 01:03:22.3
166 48 / D - muži 40-49 [ 107 ] Milan Podzimek 1975 CZE Cyklo klub Jičín 03:02:31.8 01:04:13.1
167 22 / B - muži 19-29 [ 36 ] Pavel Fól 1993 CZE AUTOCENTRUM Jičín 03:02:34.2 01:04:15.5
168 49 / D - muži 40-49 [ 109 ] petr polák 1975 CZE jičin 03:02:40.2 01:04:21.5
169 50 / D - muži 40-49 [ 293 ] Radek Dyntar 1972 CZE EMA 03:03:44.2 01:05:25.5
170 51 / D - muži 40-49100kg [ 239 ] David Vodehnal 1972 CZE Letohrad 03:04:01.0 01:05:42.3
171 52 / D - muži 40-49 [ 144 ] Aleš Svatoň 1974 CZE WEBER TEAM 03:04:18.0 01:05:59.3
172 53 / D - muži 40-49 [ 137 ] Petr Steiner 1973 CZE MTB PFS Vysokov 03:04:26.3 01:06:07.6
173 4 / PRESTIGE-Wprestige [ 6 ] Kateřina Jůzová 1991 CZE Velocentrum-Stratosauto 03:04:41.1 01:06:22.4
174 19 / E - muži 50-59 [ 65 ] Radek Koloc 1962 CZE beMANIAX BIKESALON 03:04:51.2 01:06:32.5
175 45 / C - muži 30-39 [ 259 ] Martin Štros 1983 CZE NKT Kablo cycling team 03:05:44.9 01:07:26.2
176 54 / D - muži 40-49 [ 295 ] Michal Prázný 1972 CZE Počernice 03:06:38.4 01:08:19.7
177 55 / D - muži 40-49izs [ 112 ] Dušan Pressl 1975 CZE Haven team 03:08:19.1 01:10:00.4
178 7 / F - muži nad 60 [ 24 ] Jožka Bystrianský 1954 CZE GHOST team 03:08:20.7 01:10:02.0
179 46 / C - muži 30-39 [ 62 ] Patrik Kobr 1984 CZE Enduro Český Ráj 03:09:56.1 01:11:37.4
180 20 / E - muži 50-59 [ 72 ] Milan Kroupa 1967 CZE KROSS BIKE RANCH TEAM 03:11:16.2 01:12:57.5
181 5 / PRESTIGE-Wprestige [ 296 ] Kateřina Klementová 1989 CZE Veloservis team Havlíčkův Brod 03:11:34.7 01:13:16.0
182 10 / PRESTIGEprestige [ 18 ] Vítězslav Brož 1970 CZE Hostinné 03:11:58.4 01:13:39.7
183 56 / D - muži 40-49100kg [ 80 ] Marek Kvitský 1978 CZE Fit Club Jičín-Kordík Petr 03:12:00.9 01:13:42.2
184 21 / E - muži 50-59 [ 260 ] Miloš Bendl 1968 CZE Rohatsko 03:12:42.6 01:14:23.9
185 23 / B - muži 19-29 [ 134 ] Luboš Smola 1990 CZE Granit Lipnice 03:12:44.1 01:14:25.4
186 47 / C - muži 30-39 [ 157 ] Jan Tobolka 1982 CZE Hořice 03:12:51.8 01:14:33.1
187 57 / D - muži 40-49 [ 136 ] Pavel Staffa 1975 CZE Tj sokol Račice nad Trotinou 03:13:35.8 01:15:17.1
188 48 / C - muži 30-39 [ 160 ] Leigh Tozer 1980 CZE Praha 03:13:46.0 01:15:27.3
189 58 / D - muži 40-49 [ 103 ] Martin Peca 1973 CZE Kola Šír Bělohrad 03:14:16.5 01:15:57.8
190 49 / C - muži 30-39 [ 91 ] Michal Mikšík 1987 CZE IDIADA CZ 03:15:56.3 01:17:37.6
191 24 / B - muži 19-29 [ 119 ] Jaroslav Richter 1995 CZE AUTOCENTRUM Jičín 03:16:01.4 01:17:42.7
192 59 / D - muži 40-49 [ 211 ] Štěpán Gabriel 1976 CZE LKP Prachov 03:16:02.4 01:17:43.7
193 8 / F - muži nad 60 [ 289 ] Lukáš Vik 0000 CZE WEBER TEAM 03:17:21.4 01:19:02.7
194 50 / C - muži 30-39 [ 70 ] Lukáš Kraus 1988 CZE Hradec Králové 03:17:53.8 01:19:35.1
195 60 / D - muži 40-49 [ 125 ] Martin Secky 1974 CZE Chrudim 03:18:26.9 01:20:08.2
196 3 / J - ženy 40-49 [ 23 ] Lenka Burešová 1975 CZE Pardubice 03:18:28.6 01:20:09.9
197 25 / B - muži 19-29 [ 30 ] Lukáš Erben 1996 CZE WEBER TEAM 03:19:39.3 01:21:20.6
198 2 / H - ženy 19-29 [ 12 ] Natália Blanárová 1990 SVK Náchod 03:19:41.7 01:21:23.0
199 22 / E - muži 50-59 [ 147 ] Tomáš Šipka 1962 CZE 03:21:14.0 01:22:55.3
200 26 / B - muži 19-29 [ 167 ] Martin Vávra 1997 CZE VŠSK PedF UK 03:21:49.1 01:23:30.4
201 51 / C - muži 30-39 [ 42 ] Jakub Havel 1985 CZE Dolní Bousov 03:21:54.6 01:23:35.9
202 9 / F - muži nad 60 [ 89 ] Karel Mašín 1951 CZE Jiskra Jaroměř - Potocký 03:22:15.2 01:23:56.5
203 61 / D - muži 40-49 [ 657 ] Jan Sirovátko 1975 CZE (p)lej volej(bal) 03:22:36.5 01:24:17.8
204 3 / I - ženy 30-39 [ 19 ] Lucie Brožová 1983 CZE WEBER TEAM 03:22:58.9 01:24:40.2
205 52 / C - muži 30-39 [ 152 ] Michal Šuk 1988 CZE Notthor 03:23:00.5 01:24:41.8
206 11 / PRESTIGEprestige [ 230 ] Viktor Kučera 1975 CZE CK MTB Maraton Hlinsko 03:23:01.0 01:24:42.3
207 12 / PRESTIGEprestige [ 240 ] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 03:23:02.8 01:24:44.1
208 27 / B - muži 19-29 [ 68 ] Josef Kracík 1991 CZE Železnice 03:23:34.2 01:25:15.5
209 28 / B - muži 19-29 [ 92 ] Jan Mikšík 1990 CZE Jičín 03:24:40.1 01:26:21.4
210 62 / D - muži 40-49 [ 212 ] Daniel Šír 1976 CZE Kola Šír Bělohrad 03:25:52.6 01:27:33.9
211 53 / C - muži 30-39 [ 94 ] Pavel Miller 1981 CZE Choteč 03:31:23.3 01:33:04.6
212 29 / B - muži 19-29 [ 22 ] Lukáš Burda 1995 CZE DOMYJINAK 03:31:28.0 01:33:09.3
213 23 / E - muži 50-59 [ 14 ] Radek Bohuňovský 1969 CZE Cyklo klub Jičín 03:32:39.3 01:34:20.6
214 24 / E - muži 50-59100kg [ 96 ] Petr Mindl 1969 CZE Jičín 03:33:08.7 01:34:50.0
215 63 / D - muži 40-49 [ 143 ] Dusan Sukup 1974 CZE Vrdy 03:33:35.6 01:35:16.9
216 30 / B - muži 19-29 [ 130 ] Dominik Skřivan 1996 CZE WEBER TEAM 03:33:43.2 01:35:24.5
217 25 / E - muži 50-59 [ 58 ] Michal Klika 1962 CZE Praha 03:35:18.4 01:36:59.7
218 31 / B - muži 19-29 [ 131 ] Tomáš Skřivan 1993 CZE WEBER TEAM 03:36:04.0 01:37:45.3
219 64 / D - muži 40-49 [ 97 ] pavel miškov 1976 CZE Podĕbrady 03:36:13.6 01:37:54.9
220 65 / D - muži 40-49 [ 31 ] Miroslav Ferda 1976 CZE Hokl club 03:37:10.7 01:38:52.0
221 32 / B - muži 19-29 [ 37 ] Vladimír Fortelka 1992 CZE Royal Air Force 03:37:33.6 01:39:14.9
222 66 / D - muži 40-49 [ 114 ] Milan Procházka 1970 CZE Velké Přílepy 03:37:37.8 01:39:19.1
223 3 / H - ženy 19-29 [ 168 ] Zuzana Vávrová 1992 CZE Enika bike team 03:41:42.2 01:43:23.5
224 54 / C - muži 30-39izs [ 166 ] Milan Vanderka 1987 CZE Enika bike team 03:41:43.0 01:43:24.3
225 55 / C - muži 30-39 [ 267 ] Tomáš Drahoňovský 1987 CZE Jičín 03:41:46.5 01:43:27.8
226 67 / D - muži 40-49izs [ 15 ] Martin Bosák 1979 CZE PSK Přerov 03:42:19.1 01:44:00.4
227 26 / E - muži 50-59 [ 162 ] Michal Uher 1960 CZE Lékárna Zásmuky 03:42:33.5 01:44:14.8
228 68 / D - muži 40-49 [ 246 ] Martin Kubišta 1976 CZE BAKAKO Nová Paka 03:43:01.2 01:44:42.5
229 27 / E - muži 50-59 [ 82 ] Miroslav Lokvenc 1966 CZE Apache Loko Trutnov 03:44:48.9 01:46:30.2
230 33 / B - muži 19-29 [ 300 ] Marek Varga 1990 CZE Ostroměř 03:46:06.3 01:47:47.6
231 56 / C - muži 30-39izs [ 142 ] Roman Suchánek 1982 CZE PSK Přerov 03:46:36.2 01:48:17.5
231 34 / B - muži 19-29 [ 34 ] Lukáš Flégl 1993 CZE Kola Šír Bělohrad 03:46:36.2 01:48:17.5
233 35 / B - muži 19-29 [ 156 ] Andrej Talajka 1990 CZE C.B.T. DINGO Šlotava 03:49:45.5 01:51:26.8
234 36 / B - muži 19-29 [ 61 ] Jindřich Knížek 1991 CZE C.B.T. DINGO Šlotava 03:49:46.5 01:51:27.8
235 69 / D - muži 40-49 [ 274 ] Tomáš Ledvina 1976 CZE Hasiči Polepy 03:51:14.0 01:52:55.3
236 10 / F - muži nad 60izs [ 123 ] Jiří Růžička 1954 CZE PČR České Budějovice 03:51:19.7 01:53:01.0
237 4 / I - ženy 30-39 [ 118 ] Jitka Raková 1984 CZE Česká Lípa 03:51:26.9 01:53:08.2
238 37 / B - muži 19-29100kg [ 41 ] Daniel Habich 1992 CZE HZS Jíčín,Směna A 03:54:47.7 01:56:29.0
239 4 / J - ženy 40-49 [ 116 ] Dagmar Přibylová 1971 CZE Eleven Mercedes Mitas Team 03:55:30.9 01:57:12.2
240 70 / D - muži 40-49100kg [ 133 ] Petr Smaržík 1979 CZE SKP Sokolov 03:56:00.8 01:57:42.1
241 71 / D - muži 40-49 [ 129 ] Emilián Skřivan 1971 CZE WEBER TEAM 03:58:18.8 02:00:00.1
242 5 / J - ženy 40-49 [ 294 ] Darina Dyntarová 1978 CZE Praha 4 04:02:33.9 02:04:15.2
243 38 / B - muži 19-29 [ 244 ] Adam Lisý 1995 CZE Libáň 04:05:34.2 02:07:15.5
244 72 / D - muži 40-49 [ 145 ] Jan Sýkora 1974 CZE WEBER TEAM 04:10:45.3 02:12:26.6
245 1 / G - juniorky [ 39 ] Šárka Fulková 2002 CZE Redpoint team 04:16:36.8 02:18:18.1
246 39 / B - muži 19-29 [ 245 ] Milan Novotný 1991 CZE Čakovičky 04:29:09.6 02:30:50.9
247 1 / K - ženy nad 50 [ 63 ] Iva Kočí 1969 CZE Fischer 05:04:07.2 03:05:48.5
248 28 / E - muži 50-59 [ 13 ] Vladimír Bleha 1962 CZE Fischer 05:04:08.2 03:05:49.5
249 57 / C - muži 30-39 [ 33 ] Roman Fiser 1984 CZE Benesov 05:30:00.0 03:31:41.3
DNF / A - junioři [ 46 ] Patrik Hospodka 2002 CZE TJ Lokomotiva Nymburk
DNF / PRESTIGEprestige [ 262 ] Vít Řehák 1994 CZE REMERX MERIDA TEAM KOLÍN
DNF / A - junioři [ 84 ] Jan Lukeš 2004 CZE Carla.kupkolo.cz
DNS / D - muži 40-49 [ 221 ] Jan Mejzlík 1974 CZE Suprsonic
DNS / A - junioři [ 220 ] Vojtěch Mejzlík 2003 CZE Suprsonic
DNS / D - muži 40-49 [ 20 ] Marek Brumlik 1979 CZE Jičín
DNS / A - junioři [ 25 ] Tomáš Coufal 2001 CZE Apache Loko Trutnov
DNS / C - muži 30-39 [ 27 ] Pavel Dejmek 1980 CZE Chlistov
DNS / C - muži 30-39 [ 32 ] Tomáš Fiala 1988 CZE SKIBIKECENTRUM.CZ
DNS / D - muži 40-49100kg [ 43 ] Marián Hladký 1971 CZE PČR
DNS / C - muži 30-39 [ 60 ] Martin Knápek 1983 CZE Sadská
DNS / B - muži 19-29 [ 66 ] Jan Koníček 1992 CZE Pamětník
DNS / C - muži 30-39 [ 76 ] Tomáš Kudrnáč 1989 CZE Mad Bike Be Maniax
DNS / D - muži 40-49 [ 81 ] Lukáš Lochman 1976 CZE WEBER TEAM
DNS / D - muži 40-49 [ 85 ] Tomáš Macák 1979 CZE Prondo team
DNS / B - muži 19-29izs [ 104 ] Pavel Pfeifer 1991 CZE Sportovní klub hasičů KHK
DNS / D - muži 40-49 [ 122 ] Jaroslav Rosenberg 1973 CZE AEROTEC SPORT TEAM
DNS / E - muži 50-59 [ 127 ] Štěpán Severýn 1968 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [ 154 ] David Švancarán 1986 CZE Dolní Bousov
DNS / C - muži 30-39 [ 163 ] Petr Vacek 1980 CZE FABIO TEAM
DNS / D - muži 40-49 [ 169 ] Ondřej Vítek 1979 CZE WEBER TEAM
DNS / C - muži 30-39 [ 226 ] Petr Burián 1983 CZE DREAM TEAM
DNS / D - muži 40-49 [ 249 ] jiří kučera 1977 CZE dolni roven
DNS / A - junioři [ 253 ] Lukáš Kraus 2003 CZE Lázně Bělohrad
DNS / B - muži 19-29 [ 299 ] Michal Josef 1990 CZE Ostroměř

result list BB Bobíci - odstrkovadla

start ~ 10:14:31

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 721 ] Sebastián Duleba 2016 CZE Luka Racing 00:14.4
2 1 / Ženy [ 307 ] Ella Pechová 2016 CZE Ostružno 00:14.8 00:00.4
2 1 / Ženy [ 705 ] eliška Rozsypalová 2016 CZE Czech Tallboys 00:14.8 00:00.4
4 2 / Muži [ 339 ] Jakub Veber 2016 CZE Klub Dřevěnice 00:15.3 00:00.9
5 3 / Muži [ 755 ] Mikuláš Mikšík 2016 CZE Hradec Králové 00:15.8 00:01.4
6 3 / Ženy [ 703 ] Terezka Dolanová 2016 CZE Jičín 00:17.4 00:03.0
7 4 / Ženy [ 348 ] Soňa Nouzáková 2016 CZE Nový Bor 00:17.9 00:03.5
8 4 / Muži [ 713 ] Adam Bílek 2017 CZE Czech Tallboys 00:21.3 00:06.9
9 5 / Ženy [ 336 ] Stella Sládková 2016 CZE Kolopravna Svídnice 00:23.9 00:09.5
10 6 / Ženy [ 181 ] Nella Jurisová 2016 CZE Bitters Superior Cyklolive team 00:25.2 00:10.8
11 7 / Ženy [ 364 ] Stellinka Sedláčková 2017 CZE Jičín 00:26.7 00:12.3
12 5 / Muži [ 334 ] Antonín Bláha 2016 CZE Fabio Team 01:11.4 00:57.0
{13} 6 / Muži [ 182 ] Mikuláš Kazda 2017 CZE Sportcentrum Jičín

result list 25km - fitnes jízda

start ~ 10:20:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / O - chlapci do 16 [ 527 ] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 54:58.1
2 1 / M - muži 40 a staršíizs [ 626 ] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 55:16.0 00:17.9
3 1 / L - muži 20-39 [ 617 ] Ondřej Švanda 1987 CZE SportRaces-Isaac Team 55:35.2 00:37.1
4 2 / M - muži 40 a staršíizs [ 571 ] Zdeněk Matuška 1979 CZE Rudice 55:58.7 01:00.6
5 2 / O - chlapci do 16 [ 555 ] Martin Kubišta ml. 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 56:37.0 01:38.9
6 2 / L - muži 20-39 [ 585 ] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 58:24.8 03:26.7
7 3 / O - chlapci do 16 [ 504 ] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 58:30.1 03:32.0
8 4 / O - chlapci do 16 [ 684 ] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 58:31.1 03:33.0
9 5 / O - chlapci do 16 [ 685 ] Maxmilian Geisler 2004 CZE SRV 1897 e.v. 58:39.2 03:41.1
10 3 / L - muži 20-39 [ 678 ] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 58:39.7 03:41.6
11 4 / L - muži 20-39 [ 748 ] Tomáš Dvořák 1985 CZE VZS Jablonec 58:39.8 03:41.7
12 1 / P - ženy 20 a více [ 643 ] Šárka Slavíková 1968 CZE Ovesná 58:41.6 03:43.5
13 6 / O - chlapci do 16 [ 682 ] Štepán Krupka 2003 CZE Cyklolive 01:00:12.1 05:14.0
14 5 / L - muži 20-39 [ 620 ] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 01:00:25.1 05:27.0
15 7 / O - chlapci do 16 [ 641 ] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:01:47.2 06:49.1
16 8 / O - chlapci do 16 [ 573 ] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:01:48.2 06:50.1
17 6 / L - muži 20-39 [ 574 ] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 01:01:50.6 06:52.5
18 7 / L - muži 20-39 [ 578 ] Tomáš Myslivec 1995 CZE Jičín 01:01:51.0 06:52.9
19 1 / S - juniorky do 16 [ 744 ] Daniela Radová 2005 CZE STEVENS Cykloklub Benešov 01:01:51.3 06:53.2
20 3 / M - muži 40 a starší [ 674 ] Josef Malinský 1978 CZE Bike Team Jilemnce 01:02:04.4 07:06.3
21 9 / O - chlapci do 16 [ 695 ] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:02:22.6 07:24.5
22 1 / N - junioři 17-19 [ 586 ] Ondřej Plocek 2002 CZE Sobotka 01:03:10.5 08:12.4
23 4 / M - muži 40 a starší [ 541 ] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:03:42.2 08:44.1
24 1 / R - dívky 17-19 [ 690 ] Nicole Hartychová 2001 CZE Mitas trek 01:04:07.2 09:09.1
25 5 / M - muži 40 a starší [ 658 ] Roman Matyáš 1970 CZE MATY Training Centrum 01:04:30.3 09:32.2
26 8 / L - muži 20-39 [ 589 ] Jakub Pospíšil 1993 CZE Microrisc s.r.o. 01:04:30.6 09:32.5
27 6 / M - muži 40 a starší [ 733 ] Radek Jeřábek 1978 CZE Milovice 01:04:42.6 09:44.5
28 10 / O - chlapci do 16 [ 749 ] Tomáš Janovský 2008 CZE Derotec Sport Team 01:04:42.8 09:44.7
29 11 / O - chlapci do 16 [ 607 ] Filip Steiner 2004 CZE MTB PFS Vysokov 01:04:44.6 09:46.5
30 12 / O - chlapci do 16 [ 738 ] Vilém Prázný 2004 CZE Počernice 01:04:45.5 09:47.4
31 7 / M - muži 40 a starší [ 644 ] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 01:04:59.1 10:01.0
32 8 / M - muži 40 a starší [ 693 ] Jaroslav Svoboda 1977 CZE CK Přestavky 01:04:59.5 10:01.4
33 9 / M - muži 40 a starší [ 677 ] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:05:01.4 10:03.3
34 2 / N - junioři 17-19 [ 700 ] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 01:05:53.3 10:55.2
35 2 / S - juniorky do 16 [ 692 ] Iva Kovaříková 2006 CZE Bicykl Team Ústí nad Labem 01:05:53.8 10:55.7
36 9 / L - muži 20-39 [ 647 ] Jaroslav Janák 1989 CZE Dolní Brusnice 01:05:59.5 11:01.4
37 10 / M - muži 40 a starší [ 624 ] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:06:10.6 11:12.5
38 11 / M - muži 40 a starší [ 694 ] Dušan Staněk 1970 CZE beMANIAX BIKESALON 01:06:40.0 11:41.9
39 10 / L - muži 20-39 [ 529 ] Jindřich Hampl 1984 CZE Pardubice 01:07:11.1 12:13.0
40 11 / L - muži 20-39 [ 556 ] Petr Kučera 1984 CZE GARLAND 01:07:39.7 12:41.6
41 13 / O - chlapci do 16 [ 542 ] Jiří Koblasa 2004 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:08:13.6 13:15.5
42 14 / O - chlapci do 16 [ 609 ] Filip Stránský 2004 CZE Jičínští hobíci 01:08:14.8 13:16.7
43 12 / M - muži 40 a starší [ 608 ] Pavel Stránský 1975 CZE Jičínští hobíci 01:08:17.2 13:19.1
44 12 / L - muži 20-39 [ 668 ] PETR HORKÝ 1992 CZE MICRORISC S.R.O. 01:08:19.4 13:21.3
45 13 / M - muži 40 a starší [ 551 ] Aleš Král 1974 CZE AUTO KELY 01:08:40.5 13:42.4
46 3 / N - junioři 17-19 [ 558 ] Vojtěch Kuchař 2002 CZE Sobotka 01:09:16.6 14:18.5
47 14 / M - muži 40 a starší [ 538 ] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM 01:09:20.3 14:22.2
48 3 / S - juniorky do 16 [ 507 ] Anna Benešová 2004 CZE www.carla.kupkolo.cz 01:09:56.8 14:58.7
49 2 / R - dívky 17-19 [ 525 ] Maryana Goliney 2002 CZE Carla.kupkolo.cz 01:10:58.6 16:00.5
50 15 / O - chlapci do 16 [ 560 ] Matěj Kurjak 2003 CZE Horní Police 01:11:01.3 16:03.2
51 15 / M - muži 40 a starší [ 564 ] Radek Landfeld 1977 CZE Velocipéd klub Nová Paka 01:11:02.0 16:03.9
52 2 / P - ženy 20 a více [ 533 ] Eliška Hornichová 1982 CZE Velocipéd klub Nová Paka 01:11:08.6 16:10.5
53 13 / L - muži 20-39 [ 627 ] Petr Vít 1987 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:11:18.3 16:20.2
54 14 / L - muži 20-39 [ 636 ] Zbyněk Nečesaný 1986 CZE SKY-VR46 01:11:43.1 16:45.0
55 16 / O - chlapci do 16 [ 666 ] Filip Matějka 2004 CZE Velomat 01:11:49.4 16:51.3
56 16 / M - muži 40 a starší [ 506 ] Tomáš Bělohoubek 1969 CZE HC SL Poděbrady 01:11:52.8 16:54.7
57 3 / P - ženy 20 a více [ 515 ] Petra Čeřovská 1981 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:11:58.9 17:00.8
58 17 / O - chlapci do 16 [ 587 ] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 01:11:59.3 17:01.2
59 17 / M - muži 40 a starší [ 676 ] Josef Dovolil 1975 CZE Jilemnice 01:12:13.0 17:14.9
60 18 / O - chlapci do 16 [ 675 ] Josef Dovolil 2005 CZE Jilemnice 01:12:13.7 17:15.6
61 18 / M - muži 40 a starší [ 619 ] Libor Tér 1969 CZE Hronov 01:12:38.3 17:40.2
62 19 / O - chlapci do 16 [ 603 ] Vojtěch Selvek 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:12:38.7 17:40.6
63 4 / N - junioři 17-19 [ 591 ] Matěj Pošta 2000 CZE WEBER TEAM 01:12:42.3 17:44.2
64 15 / L - muži 20-39 [ 600 ] Pavel Ruml 1992 CZE SC Calabrone 01:12:57.3 17:59.2
65 5 / N - junioři 17-19 [ 535 ] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 01:12:59.5 18:01.4
66 16 / L - muži 20-39 [ 547 ] Petr Kouble 1991 CZE Semily 01:13:11.5 18:13.4
67 20 / O - chlapci do 16izs [ 602 ] Adam Řezníček 2003 CZE Nová Paka 01:13:40.5 18:42.4
68 19 / M - muži 40 a starší [ 687 ] David Ženatý 1976 CZE Jičín 01:13:45.4 18:47.3
69 17 / L - muži 20-39 [ 613 ] Robert Šlor 1983 CZE Pardubice 01:13:46.4 18:48.3
69 20 / M - muži 40 a starší [ 740 ] Daniel Varga 1971 SVK Mladá Boleslav 01:13:46.4 18:48.3
71 4 / P - ženy 20 a více [ 698 ] Michaela Karellová 1999 CZE GALAXY CYKLOŠVEC 01:13:47.5 18:49.4
72 21 / M - muži 40 a starší [ 739 ] Martin Polák 1979 CZE BAKAKO Nová Paka 01:13:51.3 18:53.2
73 22 / M - muži 40 a starší [ 583 ] Radovan Páv 1979 CZE Značkové nářadí s.r.o. 01:13:53.9 18:55.8
74 21 / O - chlapci do 16 [ 686 ] Marek Dvořák 2005 CZE Carla.kupkolo.cz 01:14:06.4 19:08.3
75 22 / O - chlapci do 16 [ 577 ] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:14:06.9 19:08.8
76 23 / O - chlapci do 16 [ 559 ] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:14:07.5 19:09.4
77 23 / M - muži 40 a starší [ 592 ] Milan Pour 1952 CZE beMANIAX BIKESALON 01:14:10.6 19:12.5
78 18 / L - muži 20-39 [ 582 ] Jiří Ondráček 1985 CZE Hradec Králové 01:14:44.8 19:46.7
79 5 / P - ženy 20 a více [ 528 ] Iva Háková 1980 CZE Carla.kupkolo.cz 01:14:50.4 19:52.3
80 24 / O - chlapci do 16 [ 672 ] Tobiáš Šipka 2007 CZE Šipka 01:14:51.4 19:53.3
81 24 / M - muži 40 a starší [ 634 ] Stanislav Janda 1977 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:15:06.1 20:08.0
82 6 / P - ženy 20 a více [ 605 ] Jana Sluková 1979 CZE Benátky nad Jizerou 01:15:36.3 20:38.2
83 25 / M - muži 40 a starší [ 625 ] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 01:15:53.4 20:55.3
84 26 / M - muži 40 a starší [ 681 ] Milan Ort 1978 CZE Sobotka 01:15:55.8 20:57.7
85 19 / L - muži 20-39 [ 546 ] Zdeněk Kouba 1984 CZE Stará Paka 01:16:26.6 21:28.5
86 20 / L - muži 20-39 [ 604 ] Jakub Sirůček 1985 CZE WEBER TEAM 01:16:41.8 21:43.7
87 27 / M - muži 40 a starší [ 536 ] FRANTIŚEK JENČEK 1972 CZE FABIO TEAM 01:17:14.5 22:16.4
88 21 / L - muži 20-39 [ 524 ] Sebastian Ghariani 1999 CZE WEBER TEAM 01:17:17.0 22:18.9
89 6 / N - junioři 17-19 [ 537 ] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 01:17:24.2 22:26.1
90 28 / M - muži 40 a starší [ 689 ] Tomáš Strýček 1979 CZE Sobotka 01:17:26.1 22:28.0
91 29 / M - muži 40 a starší [ 688 ] Martin Táborský 1975 CZE Auto Kelly 01:17:27.3 22:29.2
92 30 / M - muži 40 a starší [ 642 ] Petr Kulhánek 1974 CZE Team Cyklo Dvorce 01:17:29.7 22:31.6
93 7 / P - ženy 20 a více [ 616 ] Lenka Štochlová 1967 CZE WEBER TEAM 01:17:33.2 22:35.1
94 31 / M - muži 40 a starší [ 615 ] Milan Štochel 1963 CZE WEBER TEAM 01:17:34.1 22:36.0
95 4 / S - juniorky do 16 [ 653 ] Valentýna Vaňková 2006 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:17:42.4 22:44.3
96 3 / R - dívky 17-19 [ 598 ] Tereza Rejfková 2000 CZE Železnice 01:18:03.8 23:05.7
97 22 / L - muži 20-39 [ 646 ] Roman Dobiáš 1980 CZE Libuň 01:18:09.0 23:10.9
98 8 / P - ženy 20 a více [ 628 ] Adéla Vojtěchová 1983 CZE Železnice 01:18:25.9 23:27.8
99 9 / P - ženy 20 a víceizs [ 554 ] Jana Kubátová 1978 CZE Rokytnice nad Jizerou 01:19:35.9 24:37.8
100 32 / M - muži 40 a starší [ 561 ] Pavel Kurka 1978 CZE Jičín 01:19:39.9 24:41.8
101 10 / P - ženy 20 a více [ 595 ] Marcela Raková 1967 CZE Alfa team Hořice 01:19:40.3 24:42.2
102 25 / O - chlapci do 16 [ 670 ] Kamil Novotný 2006 CZE SAVOZ 01:19:48.9 24:50.8
103 33 / M - muži 40 a starší [ 669 ] Marcel Novotný 1973 CZE Savoz 01:19:49.8 24:51.7
104 11 / P - ženy 20 a více [ 539 ] Eva Jungwirtová 1980 CZE FABIO TEAM 01:19:50.4 24:52.3
105 34 / M - muži 40 a starší [ 508 ] TOMÁŠ BLÁHA 1969 CZE FABIO TEAM 01:19:53.1 24:55.0
106 12 / P - ženy 20 a více [ 610 ] Janka Sukupova 1983 CZE Vrdy 01:20:01.2 25:03.1
107 23 / L - muži 20-39 [ 742 ] Zdeněk Berger 1980 CZE Weber 01:20:13.9 25:15.8
108 24 / L - muži 20-39 [ 673 ] Michal Sudek 1989 CZE Jičín 01:20:21.7 25:23.6
109 26 / O - chlapci do 16 [ 680 ] Richard Pospíšil 2006 CZE Cyklo klub Jičín 01:20:38.3 25:40.2
110 35 / M - muži 40 a starší [ 545 ] Michal Kořínek 1975 CZE Značkové nářadí s.r.o. 01:20:46.0 25:47.9
111 36 / M - muži 40 a starší [ 540 ] Jirka Klein 1978 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:21:12.9 26:14.8
112 13 / P - ženy 20 a více [ 503 ] Daniela Andreyeva 1986 CZE Brodce 01:21:50.5 26:52.4
113 27 / O - chlapci do 16 [ 699 ] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:23:24.0 28:25.9
114 25 / L - muži 20-39 [ 576 ] Jiří Mošna 1988 CZE FABIO TEAM 01:23:27.0 28:28.9
115 4 / R - dívky 17-19 [ 683 ] Eva Cyrany 2000 CZE Jičín 01:23:27.1 28:29.0
116 26 / L - muži 20-39 [ 111 ] Zdenek Prejza 1983 CZE Sadska 01:23:28.5 28:30.4
117 37 / M - muži 40 a starší [ 623 ] Petr Ťukal 1973 CZE Semily 01:23:32.4 28:34.3
118 28 / O - chlapci do 16 [ 519 ] Vojtěch Ferda 2005 CZE Hokl club 01:23:39.0 28:40.9
119 29 / O - chlapci do 16 [ 581 ] Albert Neumann 2005 CZE ASK Děčín 01:23:42.4 28:44.3
120 38 / M - muži 40 a starší [ 580 ] Miroslav Neumann 1973 CZE ASK Děčín 01:23:44.2 28:46.1
121 30 / O - chlapci do 16 [ 691 ] Marek Badzo 2004 CZE Kbelnice 01:23:55.4 28:57.3
122 27 / L - muži 20-39 [ 638 ] Petr Kulhánek 1995 CZE Team Cyklo Dvorce 01:24:14.8 29:16.7
123 28 / L - muži 20-39 [ 612 ] Jindřich Šír 1985 CZE GARLAND 01:24:33.4 29:35.3
124 5 / S - juniorky do 16 [ 654 ] Barbora Šťastná 2004 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:24:49.8 29:51.7
125 7 / N - junioři 17-19 [ 618 ] Filip Tér 2001 CZE S-sport Hronov 01:25:45.3 30:47.2
126 14 / P - ženy 20 a více [ 569 ] Pavla Macáková 1988 CZE SALAVITA 01:26:13.1 31:15.0
127 15 / P - ženy 20 a více [ 697 ] Gabriela Rychterová 1972 CZE Jičín 01:26:30.5 31:32.4
128 39 / M - muži 40 a starší [ 579 ] Milan Nešpor 1976 CZE Fischer international s.r.o. 01:26:44.6 31:46.5
129 16 / P - ženy 20 a více [ 562 ] Romana Kvitská 1981 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:26:46.5 31:48.4
130 31 / O - chlapci do 16 [ 534 ] Pavel Chramosta 2003 CZE Staré Místo 01:26:53.1 31:55.0
131 17 / P - ženy 20 a více [ 741 ] Kateřina Jurčíková 1975 CZE Borci na konci 01:26:53.5 31:55.4
132 29 / L - muži 20-39 [ 565 ] Martin Lehký 1994 CZE HP Pelzer 01:27:40.9 32:42.8
133 18 / P - ženy 20 a více [ 521 ] Markéta Fialová 1987 CZE Praha 01:27:46.8 32:48.7
134 6 / S - juniorky do 16 [ 752 ] Ema Jirásková 2009 CZE Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 01:28:03.0 33:04.9 splits
135 19 / P - ženy 20 a více [ 696 ] Radka Tobolková 1993 CZE Jičín 01:28:19.7 33:21.6
136 30 / L - muži 20-39 [ 679 ] Marek Ságner 1990 CZE WEBER TEAM 01:28:51.4 33:53.3
137 40 / M - muži 40 a starší [ 599 ] Jarda Richter 1969 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:28:52.1 33:54.0
138 7 / S - juniorky do 16 [ 518 ] Anna Dědková 2003 CZE Železnice 01:29:22.6 34:24.5
139 41 / M - muži 40 a starší100kg [ 517 ] Michal Dědek 1976 CZE Drtikolové MTB Team 01:29:23.8 34:25.7
140 20 / P - ženy 20 a více [ 548 ] Bára Koudelková 1998 CZE Bílsko u Hořic 01:29:34.5 34:36.4
141 42 / M - muži 40 a starší [ 606 ] Jiří Smolík 1974 CZE GARLAND 01:30:57.6 35:59.5
142 32 / O - chlapci do 16 [ 734 ] Kryštof Král 2005 CZE Symbio CE.Energy 01:31:22.9 36:24.8
143 21 / P - ženy 20 a více [ 735 ] Kateřina Trtíková 1981 CZE MK 01:31:25.5 36:27.4
144 33 / O - chlapci do 16 [ 635 ] Marek Janda 2009 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:31:40.0 36:41.9 splits
145 22 / P - ženy 20 a více [ 633 ] Katka Jandová 1979 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:31:40.9 36:42.8
146 43 / M - muži 40 a starší [ 746 ] René Klapka 1975 CZE GARLAND 01:32:12.4 37:14.3
147 23 / P - ženy 20 a více [ 629 ] Tereza Vrečková 1993 CZE Jičín 01:32:13.8 37:15.7
148 44 / M - muži 40 a starší [ 731 ] Čestmír Socha 1955 CZE Sadská 01:32:31.8 37:33.7
149 45 / M - muži 40 a starší [ 566 ] Jozef Löffler 1976 CZE WEBER TEAM 01:32:41.2 37:43.1
150 34 / O - chlapci do 16 [ 737 ] Jakub Král 2008 CZE Symbio CE.Energy 01:33:34.0 38:35.9
151 46 / M - muži 40 a starší [ 736 ] Michal Král 1975 CZE Symbio CE.Energy 01:33:36.2 38:38.1
152 31 / L - muži 20-39 [ 509 ] Petr Bodlák 1980 CZE Garland 01:34:27.4 39:29.3
153 47 / M - muži 40 a starší [ 621 ] Vladek Trenka 1969 CZE GARLAND 01:35:03.9 40:05.8
154 35 / O - chlapci do 16 [ 563 ] Domminik Kvitský 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:35:19.6 40:21.5
155 32 / L - muži 20-39 [ 594 ] David Prager 1992 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:35:35.4 40:37.3
156 33 / L - muži 20-39 [ 584 ] Lukáš Pechar 1980 CZE WEBER TEAM 01:37:06.0 42:07.9
157 48 / M - muži 40 a starší [ 637 ] Ivan Coufal 1948 CZE Team Cyklo Dvorce 01:37:43.8 42:45.7
158 24 / P - ženy 20 a více [ 639 ] Martina Kulhánková 1977 CZE Jičín 01:37:45.8 42:47.7
159 36 / O - chlapci do 16 [ 588 ] Jan Polák 2005 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:38:14.1 43:16.0
160 25 / P - ženy 20 a více [ 544 ] Lucie Kocourková 1990 CZE Stará Paka 01:38:20.7 43:22.6
161 49 / M - muži 40 a starší [ 590 ] Tomáš Pošta 1964 CZE WEBER TEAM 01:38:25.1 43:27.0
162 34 / L - muži 20-39 [ 575 ] Honza Morávek 1996 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:38:32.0 43:33.9
163 26 / P - ženy 20 a více [ 511 ] Iva Bohuňovská 1972 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:38:36.2 43:38.1
164 35 / L - muži 20-39 [ 516 ] Jaroslav Čeřovský 1998 CZE Jičín 01:41:17.8 46:19.7
165 8 / S - juniorky do 16 [ 656 ] Klaudie Sirovátková 2008 CZE (p)lej volej(bal) 01:41:24.0 46:25.9
166 37 / O - chlapci do 16 [ 531 ] Michal Horčička 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:41:26.6 46:28.5
167 27 / P - ženy 20 a více [ 512 ] Míša Bonnová 1993 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:41:40.5 46:42.4
168 28 / P - ženy 20 a více [ 567 ] Michaela Löfflerová 1976 CZE WEBER TEAM 01:44:07.4 49:09.3
169 36 / L - muži 20-39 [ 743 ] Daniel Martínek 1981 CZE WEBER TEAM 01:45:27.8 50:29.7
170 29 / P - ženy 20 a více [ 649 ] Radka Fejfarová 1979 CZE Ulibice 01:45:32.3 50:34.2
171 30 / P - ženy 20 a více [ 543 ] Aneta Kobrlová 1993 CZE FABIO TEAM 01:45:33.6 50:35.5
172 9 / S - juniorky do 16 [ 611 ] ANDĚLA ŠEMBEROVÁ 2004 CZE FABIO TEAM 01:45:38.2 50:40.1
173 50 / M - muži 40 a starší [ 659 ] Josef Machytko 1960 CZE Chomutice 01:46:43.0 51:44.9
174 38 / O - chlapci do 16 [ 660 ] Daniel Budina 2012 CZE Chomutice 01:46:47.5 51:49.4
175 31 / P - ženy 20 a více [ 662 ] Eliška Machytková 1989 CZE Chomutice 01:46:48.5 51:50.4
176 51 / M - muži 40 a starší [ 661 ] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 01:46:55.4 51:57.3
177 39 / O - chlapci do 16 [ 750 ] Jakub Imlauf 2006 CZE FABIO TEAM 01:47:36.3 52:38.2
178 37 / L - muži 20-39 [ 553 ] Michael Kružberský 1993 CZE WEBER TEAM 01:47:38.3 52:40.2
179 40 / O - chlapci do 16 [ 651 ] Kryštof Neuwirth 2008 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:47:43.2 52:45.1
180 52 / M - muži 40 a starší [ 652 ] Michal Neuwirth 1974 CZE Jičín 01:47:45.0 52:46.9
181 41 / O - chlapci do 16 [ 745 ] Maxim Vitkovič 2007 CZE Fabio 01:48:13.9 53:15.8
182 42 / O - chlapci do 16 [ 732 ] Vojtěch Podobský 2006 CZE Cyklo klub Jičín 01:49:02.1 54:04.0
183 32 / P - ženy 20 a více [ 557 ] Aneta Kučerová 1989 CZE Jičín 01:49:09.5 54:11.4
184 33 / P - ženy 20 a více [ 632 ] Martina Zelingerová 1988 CZE Jičín 01:49:14.4 54:16.3
185 53 / M - muži 40 a starší [ 522 ] Pavel Fól 1970 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:49:33.5 54:35.4
186 54 / M - muži 40 a starší [ 593 ] Jarda Prager 1972 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:49:34.8 54:36.7
187 34 / P - ženy 20 a více [ 520 ] Jaroslava Ferdová 1974 CZE Hokl club 01:51:28.0 56:29.9
188 10 / S - juniorky do 16 [ 664 ] Eliška Navrátilová 2008 CZE elamBIKE 01:52:59.9 58:01.8
189 55 / M - muži 40 a starší [ 667 ] Jiří Berný 1950 CZE jičín 01:55:36.8 01:00:38.7
190 43 / O - chlapci do 16 [ 650 ] Tadeáš Pour 2007 CZE cyklo klub jičín 02:03:36.3 01:08:38.2
191 38 / L - muži 20-39 [ 570 ] Jiří Machula 1980 CZE Jičín 02:07:53.7 01:12:55.6
192 39 / L - muži 20-39 [ 523 ] Miroslav Garaj 1983 CZE APROPO JIČÍN 02:07:54.7 01:12:56.6
193 11 / S - juniorky do 16 [ 663 ] Tereza Bajerová 2009 CZE Zálesní Lhota 02:12:28.6 01:17:30.5
194 56 / M - muži 40 a starší [ 665 ] Jaroslav Navrátil 1973 CZE elamBIKE 02:12:30.6 01:17:32.5
195 35 / P - ženy 20 a více [ 601 ] Petra Ryšánková 1987 CZE WEBER TEAM 02:21:48.7 01:26:50.6
196 57 / M - muži 40 a starší [ 552 ] Michael Kružberský 1970 CZE WEBER TEAM 02:21:53.4 01:26:55.3
197 12 / S - juniorky do 16 [ 655 ] Stella Trmatová 2010 CZE Czech Tallboys 02:23:31.9 01:28:33.8
198 44 / O - chlapci do 16 [ 671 ] Matyáš Dolenský 2013 CZE Jičín 02:48:09.6 01:53:11.5
199 45 / O - chlapci do 16 [ 712 ] Filip Minařík 2010 CZE Jičín 03:21:47.0 02:26:48.9 splits
200 13 / S - juniorky do 16 [ 310 ] Karolína Frydrychová 2009 CZE TJ ŠKODA MLADÁ BOLESLAV 23:01:57.0 22:06:58.9 splits
{201} 58 / M - muži 40 a starší [ 747 ] Josef Ritter 1962 CZE AUTOCENTRUM Jičín
DNF / M - muži 40 a starší [ 640 ] Jiří Slavík 1964 CZE Veslařský klub Děčín
DNS / M - muži 40 a starší [ 88 ] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
DNS / L - muži 20-39 [ 505 ] David Bejr 1981 CZE Nová Paka
DNS / P - ženy 20 a víceizs [ 510 ] Linda Bodláková 1983 CZE Rumburk
DNS / M - muži 40 a starší [ 513 ] Miloš Bydžovský 1977 CZE FABIO TEAM
DNS / N - junioři 17-19 [ 514 ] Michal Bydžovský 2000 CZE FABIO TEAM
DNS / R - dívky 17-19 [ 526 ] Veronika Gottvaldova 2000 CZE Jičín
DNS / M - muži 40 a starší [ 530 ] Rostislav Hnidek 1979 CZE WEBER TEAM
DNS / P - ženy 20 a více [ 532 ] Ulrike Hörl 1983 CZE AUTOCENTRUM Jičín
DNS / P - ženy 20 a více [ 549 ] Martina Kozáková 1990 CZE Jičín
DNS / P - ženy 20 a více [ 550 ] Markéta Kozáková 1980 CZE FABIO TEAM
DNS / M - muži 40 a starší [ 568 ] Pavel Ložek 1947 CZE Praha 3
DNS / R - dívky 17-19 [ 572 ] Michaela Mauerová 2000 CZE WEBER TEAM
DNS / O - chlapci do 16 [ 596 ] Marek Raška 2005 CZE TORATEC TEAM LOMENICE
DNS / M - muži 40 a starší [ 597 ] Tomáš Raška 1971 CZE TORATEC TEAM LOMENICE
DNS / S - juniorky do 16 [ 614 ] Barbora Šťastná 2004 CZE CYKLO KLUB JIČÍN
DNS / L - muži 20-39 [ 622 ] Miroslav Trojan 1983 CZE Weber team
DNS / L - muži 20-39 [ 631 ] František Zámečník 1990 CZE GARLAND
DNS / M - muži 40 a starší [ 645 ] Daniel Vágner 1973 CZE CykloVape racing team
DNS / P - ženy 20 a více [ 753 ] Martina Kozáková 1990 CZE Jičín

result list elektrokola na trase 25km

start ~ 10:20:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 501 ] Milan Stránský 1965 CZE Sportovní klub policejní školy Praha 01:01:51.3
2 2 / Muži [ 502 ] Petr Zelba 1972 CZE Sportovni klub Vendulka 01:16:54.5 15:03.2

result list N1K Naděje I kluci

start ~ 10:33:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 209 ] Jakub Zejfart 2013 CZE Dolní Kalná 02:38.2 splits
2 2 / Muži [ 726 ] Martin Hornich 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:59.0 00:20.8 splits
3 3 / Muži [ 185 ] Šimon Juris 2013 CZE Bitters Superior Cyklolive team 03:04.4 00:26.2 splits
4 4 / Muži [ 704 ] Jakub Dolan 2013 CZE Jičín 03:14.4 00:36.2 splits
5 5 / Muži [ 183 ] Hynek Bohuňovský 2013 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 03:27.0 00:48.8 splits
6 6 / Muži [ 706 ] Matěj Vaněk 2014 CZE Obklady Vaněk 03:39.9 01:01.7 splits
7 7 / Muži [ 723 ] Dominik Formánek 2013 CZE OKSSAZ 03:40.6 01:02.4 splits
8 8 / Muži [ 729 ] mikuláš Jiránek 2013 CZE jičín 03:50.5 01:12.3 splits
9 9 / Muži [ 345 ] Kryštof Gamba 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 03:58.3 01:20.1 splits
10 10 / Muži [ 342 ] Tomáš Kuk 2014 CZE kupkolo.cz 04:00.7 01:22.5 splits
11 11 / Muži [ 332 ] Vojtěch Šoltys 2013 CZE 04:22.6 01:44.4 splits
12 12 / Muži [ 341 ] Michael Bohm 2014 CZE Kupkolo 04:32.2 01:54.0 splits
13 13 / Muži [ 707 ] NIcholas Hejral 2014 CZE Jičín 04:34.6 01:56.4 splits
14 14 / Muži [ 186 ] Matěj Kazda 2015 CZE Sportcentrum Jičín 04:48.3 02:10.1 splits
15 15 / Muži [ 187 ] Dominik Šiška 2015 CZE Poděbrady 05:08.5 02:30.3 splits
16 16 / Muži [ 338 ] Patrik Jeřábek 2015 CZE Milovice 05:14.7 02:36.5 splits
17 17 / Muži [ 718 ] František SRB 2014 CZE Fojtka 05:15.1 02:36.9 splits
18 18 / Muži [ 335 ] Dominik Kapucián 2015 CZE Jičín 05:19.0 02:40.8 splits
19 19 / Muži [ 728 ] Michal Čada 2015 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:35.1 02:56.9 splits
20 20 / Muži [ 340 ] Dominik Klouček 2014 CZE Jičín 05:39.5 03:01.3 splits
21 21 / Muži [ 323 ] Vít Pospíšil 2015 CZE Lužany 05:44.5 03:06.3 splits
22 22 / Muži [ 188 ] Šimon Šourek 2015 CZE Jičín 05:54.3 03:16.1 splits
23 23 / Muži [ 314 ] Josef Lukáš 2015 CZE Jičín 06:23.8 03:45.6 splits
DNS / Muži [ 184 ] Viktor Duczynski 2013 CZE CYKLO KLUB JIČÍN
DNS / Muži [ 189 ] Vít Vágner 2013 CZE Kross Bikeranch Team

result list N2K Naděje II kluci

start ~ 10:46:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 194 ] Štěpán Bondy 2011 CZE TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 08:07.1 splits
2 2 / Muži [ 333 ] Jakub Trvesil 2010 CZE Bicykl Team Ústí 08:24.0 00:16.9 splits
3 3 / Muži [ 199 ] Lukáš TRLLO 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 08:42.6 00:35.5 splits
4 4 / Muži [ 724 ] roman tomeš 2011 CZE SWSL SKI KLUB LUčany 09:06.3 00:59.2 splits
5 5 / Muži [ 305 ] Vojtěch Pech 2011 CZE Ostružno 12:37.8 04:30.7 splits
6 6 / Muži [ 346 ] Matyáš Fejfar 2011 CZE Úlibice 13:01.0 04:53.9 splits
7 7 / Muži [ 347 ] Tomáš Kraus 2011 CZE Ulibice 22:31.2 14:24.1 splits
8 8 / Muži [ 730 ] Lukáš Třeska 2010 CZE Bitters Superior Cyklofit team 01:09:22.5 01:01:15.4 splits
9 9 / Muži [ 197 ] Šimon Kordík 2011 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:54:31.5 01:46:24.4 splits
{10} 10 / Muži [ 326 ] Tobiáš Kučera 2010 CZE GHOST junior Team splits
11 (-1) 11 / Muži [ 720 ] Jakub Šorf 2012 CZE Haven team SK Svojkov 08:35.6
12 (-1) 12 / Muži [ 195 ] Marek Duczynski 2010 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 08:35.8
13 (-1) 13 / Muži [ 350 ] Ondřej Dúcký 2010 CZE Kobylice 08:43.7
14 (-2) 14 / Muži [ 337 ] Jakub Provazník 2012 CZE SDH Maršovice 08:14.8
15 (-2) 15 / Muži [ 344 ] Filip Gamba 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 06:39.1
16 (-2) 16 / Muži [ 343 ] milan kuk 2012 CZE 08:21.8
17 (-2) 17 / Muži [ 308 ] Šimon Beneš 2011 CZE Banánová republika 08:42.7
18 (-2) 18 / Muži [ 324 ] Ondřej Mádlík 2012 CZE BAKAKO Nová Paka 09:01.8
19 (-2) 19 / Muži [ 196 ] Ondřej Havel 2011 CZE Dolní Bousov 09:07.1
20 (-2) 20 / Muži [ 366 ] Radek Havel 2010 CZE Dvůr Králové 09:13.0
21 (-2) 21 / Muži [ 198 ] Martin Nešpor 2012 CZE Fischer international s.r.o. 09:34.3
22 (-2) 22 / Muži [ 351 ] Oliver Litresits 2012 CZE Tour de Ralsko 10:02.2
{23} (-2) 23 / Muži [ 722 ] Robin Sedlák 2012 CZE Haven team SK Svojkov
{24} (-2) 24 / Muži [ 725 ] Matouš Vyhlídka 2011 CZE Jičín
DNS / Muži [ 312 ] Vojta Skandera 2011 CZE Špindlerův Mlýn

result list N1H Naděje I holky

start ~ 10:59:21

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 315 ] Sofie Lhotáková 2013 CZE ROHOZEC AMULET TEAM 02:25.3 splits
2 2 / Ženy [ 191 ] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 02:39.2 00:13.9 splits
3 3 / Ženy [ 192 ] Rozárie Kazdová 2013 CZE Sportcentrum Jičín 02:39.9 00:14.6 splits
4 4 / Ženy [ 349 ] Editka Dúcká 2013 CZE Školka Prasek 03:09.4 00:44.1 splits
5 5 / Ženy [ 711 ] Tina kuželová 2013 CZE Enduro Český Ráj 03:27.9 01:02.6 splits
6 6 / Ženy [ 322 ] Veronika Beranová 2014 CZE kupkolo.cz 03:29.1 01:03.8 splits
7 7 / Ženy [ 190 ] Štěpánka Bejrova 2013 CZE Nová Paka 03:31.6 01:06.3 splits
8 8 / Ženy [ 331 ] Lucie Švorcová 2014 CZE Klub Dětenice 05:29.4 03:04.1 splits
DNS / Ženy [ 193 ] Agáta Švancaránová 2014 CZE Dolní Bousov