Weber Jičínská 50
2019-05-25 Jičín
50km - hlavní závod | celkem: 274 , men : 255, women: 19, A - junioři: 17, B - muži 19-29: 42, C - muži 30-39: 64, D - muži 40-49: 80, E - muži 50-59: 29, F - muži nad 60: 10, PRESTIGE: 13, G - juniorky: 1, H - ženy 19-29: 3, I - ženy 30-39: 4, J - ženy 40-49: 5, K - ženy nad 50: 1, PRESTIGE-W: 5, prestige: 18, izs: 22, 100kg: 8 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Weber Jičínská 50 | N/A | 2019-05-28 08:44:47 | |
Weber Jičínská 50 po kategoriích | N/A | 2019-05-28 08:44:47 | |
bb-bobici-odstrkovadla 192004 | 31858B | 21.05.2020 15:59:02 | |
md-mladsi-divky 192009 | 30995B | 21.05.2020 15:58:56 | |
mk-mladsi-chlapci 192008 | 32810B | 21.05.2020 15:59:02 | |
n1h-nadeje-i-holky 192010 | 30963B | 26.05.2020 03:50:20 | |
n1k-nadeje-i-kluci 192005 | 32579B | 21.05.2020 15:59:02 | |
n2h-nadeje-ii-holky 192007 | 31113B | 21.05.2020 15:59:02 | |
n2k-nadeje-ii-kluci 192006 | 33284B | 21.05.2020 15:59:02 |
výsledková listina 50km - hlavní závod
start ~ 09:59:26
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / A - junioři | [ 265 ] | Daniel Sporysch | 2003 | CZE | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 02:08:52.1 | |
2 | 2 / A - junioři | [ 93 ] | Milan Mileret | 2001 | CZE | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 02:11:14.4 | 02:22.3 |
3 | 3 / A - junioři | [ 141 ] | Adam Styblík | 2002 | CZE | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 02:14:19.5 | 05:27.4 |
4 | 4 / A - junioři | [ 252 ] | Michal Horák | 2001 | CZE | Okssaz | 02:15:01.7 | 06:09.6 |
5 | 5 / A - junioři | [ 269 ] | Vladyslav Horulko | 2001 | CZE | TJ AŠ ML.BOLESLAV | 02:21:22.6 | 12:30.5 |
6 | 6 / A - junioři | [ 292 ] | Roman Strnad | 2001 | CZE | Stevens CykloŠvec | 02:24:33.5 | 15:41.4 |
7 | 7 / A - junioři | [ 155 ] | František Švandrlík | 2002 | CZE | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 02:26:09.7 | 17:17.6 |
8 | 8 / A - junioři | [ 71 ] | Ladislav Krebs | 2003 | CZE | Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem | 02:39:16.2 | 30:24.1 |
9 | 9 / A - junioři | [ 139 ] | Marek Stěpánek | 2001 | CZE | Aerotec sport team | 02:42:05.7 | 33:13.6 |
10 | 10 / A - junioři | [ 55 ] | David Kaňka | 2003 | CZE | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 02:42:12.0 | 33:19.9 |
11 | 11 / A - junioři | [ 113 ] | Lukáš Procházka | 2002 | CZE | Bitters Superior Cyklolive team | 02:42:54.8 | 34:02.7 |
12 | 12 / A - junioři | [ 21 ] | Daniel Břeň | 2001 | CZE | SMS Team Kladno | 02:45:05.7 | 36:13.6 |
DNF | / A - junioři | [ 46 ] | Patrik Hospodka | 2002 | CZE | TJ Lokomotiva Nymburk | ||
DNF | / A - junioři | [ 84 ] | Jan Lukeš | 2004 | CZE | Carla.kupkolo.cz | ||
DNS | / A - junioři | [ 220 ] | Vojtěch Mejzlík | 2003 | CZE | Suprsonic | ||
DNS | / A - junioři | [ 25 ] | Tomáš Coufal | 2001 | CZE | Apache Loko Trutnov | ||
DNS | / A - junioři | [ 253 ] | Lukáš Kraus | 2003 | CZE | Lázně Bělohrad |