Weber Jičínská 50

2019-05-25 Jičín 

archiv

announcement

registration

start list

results

MK Mladší chlapci total: 24, men : 24, women: 0, Muži: 24, Ženy: 0 [html] [pdf]
MD Mladší dívky total: 7, men : 0, women: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf]
N2H Naděje II holky total: 8, men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf]
50km - hlavní závod total: 274, men : 255, women: 19, A - junioři: 17, B - muži 19-29: 42, C - muži 30-39: 64, D - muži 40-49: 80, E - muži 50-59: 29, F - muži nad 60: 10, PRESTIGE: 13, G - juniorky: 1, H - ženy 19-29: 3, I - ženy 30-39: 4, J - ženy 40-49: 5, K - ženy nad 50: 1, PRESTIGE-W: 5 [html] [pdf]
BB Bobíci - odstrkovadla total: 13, men : 6, women: 7, Muži: 6, Ženy: 7 [html] [pdf]
25km - fitnes jízda total: 221, men : 161, women: 60, O - chlapci do 16: 46, N - junioři 17-19: 8, L - muži 20-39: 42, M - muži 40 a starší: 65, S - juniorky do 16: 14, R - dívky 17-19: 6, P - ženy 20 a více: 40 [html] [pdf]
elektrokola na trase 25km total: 2, men : 2, women: 0, Muži: 2, Ženy: 0 [html] [pdf]
N1K Naděje I kluci total: 25, men : 25, women: 0, Muži: 25, Ženy: 0 [html] [pdf]
N2K Naděje II kluci total: 25, men : 25, women: 0, Muži: 25, Ženy: 0 [html] [pdf]
N1H Naděje I holky total: 9, men : 0, women: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
file file type size last modified
bb-bobici-odstrkovadla 192004 pdf 31858B21.05.2020 15:59:02
md-mladsi-divky 192009 pdf 30995B21.05.2020 15:58:56
mk-mladsi-chlapci 192008 pdf 32810B21.05.2020 15:59:02
n1h-nadeje-i-holky 192010 pdf 30963B26.05.2020 03:50:20
n1k-nadeje-i-kluci 192005 pdf 32579B21.05.2020 15:59:02
n2h-nadeje-ii-holky 192007 pdf 31113B21.05.2020 15:59:02
n2k-nadeje-ii-kluci 192006 pdf 33284B21.05.2020 15:59:02

result list 25km - fitnes jízda

start ~ 10:20:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / O - chlapci do 16 [527] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 54:58.1
2 1 / M - muži 40 a staršíizs [626] Jan Viktora 1978 CZE SB Cyklo Olympia 55:16.0 00:17.9
3 1 / L - muži 20-39 [617] Ondřej Švanda 1987 CZE SportRaces-Isaac Team 55:35.2 00:37.1
4 2 / M - muži 40 a staršíizs [571] Zdeněk Matuška 1979 CZE Rudice 55:58.7 01:00.6
5 2 / O - chlapci do 16 [555] Martin Kubišta ml. 2003 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 56:37.0 01:38.9
6 2 / L - muži 20-39 [585] Aleš Pelčarský 1981 CZE Hořice 58:24.8 03:26.7
7 3 / O - chlapci do 16 [504] Jan Bajer 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 58:30.1 03:32.0
8 4 / O - chlapci do 16 [684] Petr Mádlík 2005 CZE BAKAKO Nová Paka 58:31.1 03:33.0
9 5 / O - chlapci do 16 [685] Maxmilian Geisler 2004 CZE SRV 1897 e.v. 58:39.2 03:41.1
10 3 / L - muži 20-39 [678] Lukáš Fejk 1988 CZE Carla.kupkolo.cz 58:39.7 03:41.6
11 4 / L - muži 20-39 [748] Tomáš Dvořák 1985 CZE VZS Jablonec 58:39.8 03:41.7
12 6 / O - chlapci do 16 [682] Štepán Krupka 2003 CZE Cyklolive 01:00:12.1 05:14.0
13 5 / L - muži 20-39 [620] Jan Toman 1997 CZE Carla.kupkolo.cz 01:00:25.1 05:27.0
14 7 / O - chlapci do 16 [641] Jakub Skalický 2004 CZE MTB Spartak Vrchlabí 01:01:47.2 06:49.1
15 8 / O - chlapci do 16 [573] Lukáš Meier 2004 CZE GHOST team 01:01:48.2 06:50.1
16 6 / L - muži 20-39 [574] Michal Miškovský 1981 CZE Jičín 01:01:50.6 06:52.5
17 7 / L - muži 20-39 [578] Tomáš Myslivec 1995 CZE Jičín 01:01:51.0 06:52.9
18 3 / M - muži 40 a starší [674] Josef Malinský 1978 CZE Bike Team Jilemnce 01:02:04.4 07:06.3
19 9 / O - chlapci do 16 [695] Karel Novák 2003 CZE S-Sport Hronov 01:02:22.6 07:24.5
20 1 / N - junioři 17-19 [586] Ondřej Plocek 2002 CZE Sobotka 01:03:10.5 08:12.4
21 4 / M - muži 40 a starší [541] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:03:42.2 08:44.1
22 5 / M - muži 40 a starší [658] Roman Matyáš 1970 CZE MATY Training Centrum 01:04:30.3 09:32.2
23 8 / L - muži 20-39 [589] Jakub Pospíšil 1993 CZE Microrisc s.r.o. 01:04:30.6 09:32.5
24 6 / M - muži 40 a starší [733] Radek Jeřábek 1978 CZE Milovice 01:04:42.6 09:44.5
25 10 / O - chlapci do 16 [749] Tomáš Janovský 2008 CZE Derotec Sport Team 01:04:42.8 09:44.7
26 11 / O - chlapci do 16 [607] Filip Steiner 2004 CZE MTB PFS Vysokov 01:04:44.6 09:46.5
27 12 / O - chlapci do 16 [738] Vilém Prázný 2004 CZE Počernice 01:04:45.5 09:47.4
28 7 / M - muži 40 a starší [644] Leoš Effenberk 1971 CZE GHOST team 01:04:59.1 10:01.0
29 8 / M - muži 40 a starší [693] Jaroslav Svoboda 1977 CZE CK Přestavky 01:04:59.5 10:01.4
30 9 / M - muži 40 a starší [677] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:05:01.4 10:03.3
31 2 / N - junioři 17-19 [700] Lukáš Jaroš 2001 CZE BAKAKO Nová Paka 01:05:53.3 10:55.2
32 9 / L - muži 20-39 [647] Jaroslav Janák 1989 CZE Dolní Brusnice 01:05:59.5 11:01.4
33 10 / M - muži 40 a starší [624] Josef Vaclavik 1962 CZE SKODA AUTO team 01:06:10.6 11:12.5
34 11 / M - muži 40 a starší [694] Dušan Staněk 1970 CZE beMANIAX BIKESALON 01:06:40.0 11:41.9
35 10 / L - muži 20-39 [529] Jindřich Hampl 1984 CZE Pardubice 01:07:11.1 12:13.0
36 11 / L - muži 20-39 [556] Petr Kučera 1984 CZE GARLAND 01:07:39.7 12:41.6
37 13 / O - chlapci do 16 [542] Jiří Koblasa 2004 CZE Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:08:13.6 13:15.5
38 14 / O - chlapci do 16 [609] Filip Stránský 2004 CZE Jičínští hobíci 01:08:14.8 13:16.7
39 12 / M - muži 40 a starší [608] Pavel Stránský 1975 CZE Jičínští hobíci 01:08:17.2 13:19.1
40 12 / L - muži 20-39 [668] PETR HORKÝ 1992 CZE MICRORISC S.R.O. 01:08:19.4 13:21.3
41 13 / M - muži 40 a starší [551] Aleš Král 1974 CZE AUTO KELY 01:08:40.5 13:42.4
42 3 / N - junioři 17-19 [558] Vojtěch Kuchař 2002 CZE Sobotka 01:09:16.6 14:18.5
43 14 / M - muži 40 a starší [538] David Jungwirt 1971 CZE FABIO TEAM 01:09:20.3 14:22.2
44 15 / O - chlapci do 16 [560] Matěj Kurjak 2003 CZE Horní Police 01:11:01.3 16:03.2
45 15 / M - muži 40 a starší [564] Radek Landfeld 1977 CZE Velocipéd klub Nová Paka 01:11:02.0 16:03.9
46 13 / L - muži 20-39 [627] Petr Vít 1987 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:11:18.3 16:20.2
47 14 / L - muži 20-39 [636] Zbyněk Nečesaný 1986 CZE SKY-VR46 01:11:43.1 16:45.0
48 16 / O - chlapci do 16 [666] Filip Matějka 2004 CZE Velomat 01:11:49.4 16:51.3
49 16 / M - muži 40 a starší [506] Tomáš Bělohoubek 1969 CZE HC SL Poděbrady 01:11:52.8 16:54.7
50 17 / O - chlapci do 16 [587] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cyklo klub Jičín 01:11:59.3 17:01.2
51 17 / M - muži 40 a starší [676] Josef Dovolil 1975 CZE Jilemnice 01:12:13.0 17:14.9
52 18 / O - chlapci do 16 [675] Josef Dovolil 2005 CZE Jilemnice 01:12:13.7 17:15.6
53 18 / M - muži 40 a starší [619] Libor Tér 1969 CZE Hronov 01:12:38.3 17:40.2
54 19 / O - chlapci do 16 [603] Vojtěch Selvek 2004 CZE BAKAKO Nová Paka 01:12:38.7 17:40.6
55 4 / N - junioři 17-19 [591] Matěj Pošta 2000 CZE WEBER TEAM 01:12:42.3 17:44.2
56 15 / L - muži 20-39 [600] Pavel Ruml 1992 CZE SC Calabrone 01:12:57.3 17:59.2
57 5 / N - junioři 17-19 [535] Václav Jelínek 2002 CZE FABIO TEAM 01:12:59.5 18:01.4
58 16 / L - muži 20-39 [547] Petr Kouble 1991 CZE Semily 01:13:11.5 18:13.4
59 20 / O - chlapci do 16izs [602] Adam Řezníček 2003 CZE Nová Paka 01:13:40.5 18:42.4
60 19 / M - muži 40 a starší [687] David Ženatý 1976 CZE Jičín 01:13:45.4 18:47.3
61 17 / L - muži 20-39 [613] Robert Šlor 1983 CZE Pardubice 01:13:46.4 18:48.3
61 20 / M - muži 40 a starší [740] Daniel Varga 1971 SVK Mladá Boleslav 01:13:46.4 18:48.3
63 21 / M - muži 40 a starší [739] Martin Polák 1979 CZE BAKAKO Nová Paka 01:13:51.3 18:53.2
64 22 / M - muži 40 a starší [583] Radovan Páv 1979 CZE Značkové nářadí s.r.o. 01:13:53.9 18:55.8
65 21 / O - chlapci do 16 [686] Marek Dvořák 2005 CZE Carla.kupkolo.cz 01:14:06.4 19:08.3
66 22 / O - chlapci do 16 [577] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:14:06.9 19:08.8
67 23 / O - chlapci do 16 [559] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 01:14:07.5 19:09.4
68 23 / M - muži 40 a starší [592] Milan Pour 1952 CZE beMANIAX BIKESALON 01:14:10.6 19:12.5
69 18 / L - muži 20-39 [582] Jiří Ondráček 1985 CZE Hradec Králové 01:14:44.8 19:46.7
70 24 / O - chlapci do 16 [672] Tobiáš Šipka 2007 CZE Šipka 01:14:51.4 19:53.3
71 24 / M - muži 40 a starší [634] Stanislav Janda 1977 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:15:06.1 20:08.0
72 25 / M - muži 40 a starší [625] Jaromír Vaníček 1952 CZE BAKAKO Nová Paka 01:15:53.4 20:55.3
73 26 / M - muži 40 a starší [681] Milan Ort 1978 CZE Sobotka 01:15:55.8 20:57.7
74 19 / L - muži 20-39 [546] Zdeněk Kouba 1984 CZE Stará Paka 01:16:26.6 21:28.5
75 20 / L - muži 20-39 [604] Jakub Sirůček 1985 CZE WEBER TEAM 01:16:41.8 21:43.7
76 27 / M - muži 40 a starší [536] FRANTIŚEK JENČEK 1972 CZE FABIO TEAM 01:17:14.5 22:16.4
77 21 / L - muži 20-39 [524] Sebastian Ghariani 1999 CZE WEBER TEAM 01:17:17.0 22:18.9
78 6 / N - junioři 17-19 [537] Alexandr Jenček 2002 CZE FABIO TEAM 01:17:24.2 22:26.1
79 28 / M - muži 40 a starší [689] Tomáš Strýček 1979 CZE Sobotka 01:17:26.1 22:28.0
80 29 / M - muži 40 a starší [688] Martin Táborský 1975 CZE Auto Kelly 01:17:27.3 22:29.2
81 30 / M - muži 40 a starší [642] Petr Kulhánek 1974 CZE Team Cyklo Dvorce 01:17:29.7 22:31.6
82 31 / M - muži 40 a starší [615] Milan Štochel 1963 CZE WEBER TEAM 01:17:34.1 22:36.0
83 22 / L - muži 20-39 [646] Roman Dobiáš 1980 CZE Libuň 01:18:09.0 23:10.9
84 32 / M - muži 40 a starší [561] Pavel Kurka 1978 CZE Jičín 01:19:39.9 24:41.8
85 25 / O - chlapci do 16 [670] Kamil Novotný 2006 CZE SAVOZ 01:19:48.9 24:50.8
86 33 / M - muži 40 a starší [669] Marcel Novotný 1973 CZE Savoz 01:19:49.8 24:51.7
87 34 / M - muži 40 a starší [508] TOMÁŠ BLÁHA 1969 CZE FABIO TEAM 01:19:53.1 24:55.0
88 23 / L - muži 20-39 [742] Zdeněk Berger 1980 CZE Weber 01:20:13.9 25:15.8
89 24 / L - muži 20-39 [673] Michal Sudek 1989 CZE Jičín 01:20:21.7 25:23.6
90 26 / O - chlapci do 16 [680] Richard Pospíšil 2006 CZE Cyklo klub Jičín 01:20:38.3 25:40.2
91 35 / M - muži 40 a starší [545] Michal Kořínek 1975 CZE Značkové nářadí s.r.o. 01:20:46.0 25:47.9
92 36 / M - muži 40 a starší [540] Jirka Klein 1978 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:21:12.9 26:14.8
93 27 / O - chlapci do 16 [699] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 01:23:24.0 28:25.9
94 25 / L - muži 20-39 [576] Jiří Mošna 1988 CZE FABIO TEAM 01:23:27.0 28:28.9
95 26 / L - muži 20-39 [111] Zdenek Prejza 1983 CZE Sadska 01:23:28.5 28:30.4
96 37 / M - muži 40 a starší [623] Petr Ťukal 1973 CZE Semily 01:23:32.4 28:34.3
97 28 / O - chlapci do 16 [519] Vojtěch Ferda 2005 CZE Hokl club 01:23:39.0 28:40.9
98 29 / O - chlapci do 16 [581] Albert Neumann 2005 CZE ASK Děčín 01:23:42.4 28:44.3
99 38 / M - muži 40 a starší [580] Miroslav Neumann 1973 CZE ASK Děčín 01:23:44.2 28:46.1
100 30 / O - chlapci do 16 [691] Marek Badzo 2004 CZE Kbelnice 01:23:55.4 28:57.3
101 27 / L - muži 20-39 [638] Petr Kulhánek 1995 CZE Team Cyklo Dvorce 01:24:14.8 29:16.7
102 28 / L - muži 20-39 [612] Jindřich Šír 1985 CZE GARLAND 01:24:33.4 29:35.3
103 7 / N - junioři 17-19 [618] Filip Tér 2001 CZE S-sport Hronov 01:25:45.3 30:47.2
104 39 / M - muži 40 a starší [579] Milan Nešpor 1976 CZE Fischer international s.r.o. 01:26:44.6 31:46.5
105 31 / O - chlapci do 16 [534] Pavel Chramosta 2003 CZE Staré Místo 01:26:53.1 31:55.0
106 29 / L - muži 20-39 [565] Martin Lehký 1994 CZE HP Pelzer 01:27:40.9 32:42.8
107 30 / L - muži 20-39 [679] Marek Ságner 1990 CZE WEBER TEAM 01:28:51.4 33:53.3
108 40 / M - muži 40 a starší [599] Jarda Richter 1969 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:28:52.1 33:54.0
109 41 / M - muži 40 a starší100kg [517] Michal Dědek 1976 CZE Drtikolové MTB Team 01:29:23.8 34:25.7
110 42 / M - muži 40 a starší [606] Jiří Smolík 1974 CZE GARLAND 01:30:57.6 35:59.5
111 32 / O - chlapci do 16 [734] Kryštof Král 2005 CZE Symbio CE.Energy 01:31:22.9 36:24.8
112 33 / O - chlapci do 16 [635] Marek Janda 2009 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:31:40.0 36:41.9
113 43 / M - muži 40 a starší [746] René Klapka 1975 CZE GARLAND 01:32:12.4 37:14.3
114 44 / M - muži 40 a starší [731] Čestmír Socha 1955 CZE Sadská 01:32:31.8 37:33.7
115 45 / M - muži 40 a starší [566] Jozef Löffler 1976 CZE WEBER TEAM 01:32:41.2 37:43.1
116 34 / O - chlapci do 16 [737] Jakub Král 2008 CZE Symbio CE.Energy 01:33:34.0 38:35.9
117 46 / M - muži 40 a starší [736] Michal Král 1975 CZE Symbio CE.Energy 01:33:36.2 38:38.1
118 31 / L - muži 20-39 [509] Petr Bodlák 1980 CZE Garland 01:34:27.4 39:29.3
119 47 / M - muži 40 a starší [621] Vladek Trenka 1969 CZE GARLAND 01:35:03.9 40:05.8
120 35 / O - chlapci do 16 [563] Domminik Kvitský 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:35:19.6 40:21.5
121 32 / L - muži 20-39 [594] David Prager 1992 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:35:35.4 40:37.3
122 33 / L - muži 20-39 [584] Lukáš Pechar 1980 CZE WEBER TEAM 01:37:06.0 42:07.9
123 48 / M - muži 40 a starší [637] Ivan Coufal 1948 CZE Team Cyklo Dvorce 01:37:43.8 42:45.7
124 36 / O - chlapci do 16 [588] Jan Polák 2005 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:38:14.1 43:16.0
125 49 / M - muži 40 a starší [590] Tomáš Pošta 1964 CZE WEBER TEAM 01:38:25.1 43:27.0
126 34 / L - muži 20-39 [575] Honza Morávek 1996 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:38:32.0 43:33.9
127 35 / L - muži 20-39 [516] Jaroslav Čeřovský 1998 CZE Jičín 01:41:17.8 46:19.7
128 37 / O - chlapci do 16 [531] Michal Horčička 2007 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:41:26.6 46:28.5
129 36 / L - muži 20-39 [743] Daniel Martínek 1981 CZE WEBER TEAM 01:45:27.8 50:29.7
130 50 / M - muži 40 a starší [659] Josef Machytko 1960 CZE Chomutice 01:46:43.0 51:44.9
131 38 / O - chlapci do 16 [660] Daniel Budina 2012 CZE Chomutice 01:46:47.5 51:49.4
132 51 / M - muži 40 a starší [661] Tomáš Soldán 1977 CZE CYKLO ŽOPY 01:46:55.4 51:57.3
133 39 / O - chlapci do 16 [750] Jakub Imlauf 2006 CZE FABIO TEAM 01:47:36.3 52:38.2
134 37 / L - muži 20-39 [553] Michael Kružberský 1993 CZE WEBER TEAM 01:47:38.3 52:40.2
135 40 / O - chlapci do 16 [651] Kryštof Neuwirth 2008 CZE CYKLO KLUB JIČÍN 01:47:43.2 52:45.1
136 52 / M - muži 40 a starší [652] Michal Neuwirth 1974 CZE Jičín 01:47:45.0 52:46.9
137 41 / O - chlapci do 16 [745] Maxim Vitkovič 2007 CZE Fabio 01:48:13.9 53:15.8
138 42 / O - chlapci do 16 [732] Vojtěch Podobský 2006 CZE Cyklo klub Jičín 01:49:02.1 54:04.0
139 53 / M - muži 40 a starší [522] Pavel Fól 1970 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:49:33.5 54:35.4
140 54 / M - muži 40 a starší [593] Jarda Prager 1972 CZE AUTOCENTRUM Jičín 01:49:34.8 54:36.7
141 55 / M - muži 40 a starší [667] Jiří Berný 1950 CZE jičín 01:55:36.8 01:00:38.7
142 43 / O - chlapci do 16 [650] Tadeáš Pour 2007 CZE cyklo klub jičín 02:03:36.3 01:08:38.2
143 38 / L - muži 20-39 [570] Jiří Machula 1980 CZE Jičín 02:07:53.7 01:12:55.6
144 39 / L - muži 20-39 [523] Miroslav Garaj 1983 CZE APROPO JIČÍN 02:07:54.7 01:12:56.6
145 56 / M - muži 40 a starší [665] Jaroslav Navrátil 1973 CZE elamBIKE 02:12:30.6 01:17:32.5
146 57 / M - muži 40 a starší [552] Michael Kružberský 1970 CZE WEBER TEAM 02:21:53.4 01:26:55.3
147 44 / O - chlapci do 16 [671] Matyáš Dolenský 2013 CZE Jičín 02:48:09.6 01:53:11.5
148 45 / O - chlapci do 16 [712] Filip Minařík 2010 CZE Jičín 03:21:47.0 02:26:48.9
148 58 / M - muži 40 a starší [747] Josef Ritter 1962 CZE AUTOCENTRUM Jičín
DNF / M - muži 40 a starší [640] Jiří Slavík 1964 CZE Veslařský klub Děčín
DNS / M - muži 40 a starší [88] Radek Marek 1978 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem
DNS / L - muži 20-39 [505] David Bejr 1981 CZE Nová Paka
DNS / M - muži 40 a starší [513] Miloš Bydžovský 1977 CZE FABIO TEAM
DNS / N - junioři 17-19 [514] Michal Bydžovský 2000 CZE FABIO TEAM
DNS / M - muži 40 a starší [530] Rostislav Hnidek 1979 CZE WEBER TEAM
DNS / M - muži 40 a starší [568] Pavel Ložek 1947 CZE Praha 3
DNS / O - chlapci do 16 [596] Marek Raška 2005 CZE TORATEC TEAM LOMENICE
DNS / M - muži 40 a starší [597] Tomáš Raška 1971 CZE TORATEC TEAM LOMENICE
DNS / L - muži 20-39 [622] Miroslav Trojan 1983 CZE Weber team
DNS / L - muži 20-39 [631] František Zámečník 1990 CZE GARLAND
DNS / M - muži 40 a starší [645] Daniel Vágner 1973 CZE CykloVape racing team