casovka

ocr

results

Excalibur Race Mladé buky sobota

2018-06-02 Mladé buky, Trutnov 

announcement

registration

start list

results

dětský závod D1 total: 16, men : 9, women: 7, D1: 16, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf] [csv]
dětský závod D2 total: 16, men : 9, women: 7, Muži: 9, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
dětský závod D3 total: 14, men : 9, women: 5, Muži: 9, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Sky jednotlivci     total: 96, men : 66, women: 30, M: 30, M40: 19, Z: 19, Z40: 8, muži: 17, ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
Sky dvojice     total: 59, men : 31, women: 28, muži: 31, ženy: 28, mix: 0 [html] [pdf] [csv]
Sky týmy     total: 20, men : 17, women: 3, muži: 17, ženy: 3, mix: 0 [html] [pdf] [csv]
Sky týmy     total: 0, men : 0, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf] [csv]

result list dětský závod D1

start ~ 09:08:45

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / D1 [307] Tomáš Melichar 2011 CZE Cyklokramo Suchdol nad Odrou 09:11:17.6
2 2 / D1 [309] Dominik Souček 2011 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 09:11:18.4 00:00.7
3 3 / D1 [305] Tadeáš Kramule 2012 CZE Milovice 09:11:40.5 00:22.9
4 4 / D1 [179] christiaan dekker 2011 CZE Markoušovice 09:11:42.1 00:24.4
5 5 / D1 [303] adéla glosová 2011 CZE rudník 09:11:46.9 00:29.2
6 6 / D1 [329] Nikola kalinová 2011 CZE úlice 09:11:58.3 00:40.6
7 7 / D1 [304] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 09:12:09.1 00:51.5
8 8 / D1 [301] Jáchym Čábelka 2011 CZE Kolín 09:12:09.3 00:51.6
9 9 / D1 [339] Emílie Šedová 2011 CZE Odhodlaný prcek :-) 09:12:18.0 01:00.4
10 10 / D1 [338] Jan šrámek 2012 CZE Vrchlabí 09:12:26.4 01:08.8
11 11 / D1 [308] Jakub Roušal 2012 CZE Horní Lánov 09:12:31.5 01:13.8
12 12 / D1 [173] Kryštof Suchánek 2011 CZE Mladé Buky 09:12:34.1 01:16.5
13 13 / D1 [331] Žofie Pomezná 2013 CZE Jaroměř 09:12:54.8 01:37.1
14 14 / D1 [337] Eliška mervartová 2013 CZE Bědovice 09:13:40.3 02:22.7
15 15 / D1 [328] Natalie gramelova 2013 CZE Nehvizdy 09:13:41.6 02:24.0
16 16 / D1 [302] Jonáš Čábelka 2013 CZE Kolín 09:13:59.3 02:41.7

result list dětský závod D2

start ~ 09:20:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [312] Jakub Císař 2009 CZE Hořice 09:22:55.4
2 1 / Ženy [300] Natalia dekker 2009 CZE Markoušovice 09:23:00.7 00:05.3
3 2 / Ženy [313] Daniela Dvořáková 2009 CZE TJ Sokol Jaroměř 09:23:02.1 00:06.6
4 3 / Ženy [330] Nela Glosová 2009 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 09:23:05.6 00:10.1
5 4 / Ženy [316] Anna Kráčmarová 2009 CZE BKL Machov 09:23:11.8 00:16.4
6 2 / Muži [317] Matyáš Kramule 2009 CZE Milovice 09:23:16.3 00:20.8
7 3 / Muži [174] Kristián Suchánek 2009 CZE Mladé Buky 09:23:22.1 00:26.6
8 4 / Muži [335] Martin Ryšavý 2010 CZE Pro Music Prolog bike 09:23:30.0 00:34.5
9 5 / Muži [334] šimon dvořáček 2010 CZE Dřevčice 09:23:33.2 00:37.7
10 6 / Muži [178] Šimon Janeš 2010 CZE BMX Pardubice 09:23:38.3 00:42.8
11 5 / Ženy [336] Tatiana tobolková 2010 CZE Horní Branná 09:23:48.2 00:52.8
12 6 / Ženy [318] Tereza Prokopová 2010 CZE Atletika Jaroměř 09:23:53.4 00:57.9
13 7 / Muži [326] Tomáš Vala 2009 CZE Praha 4 09:23:58.1 01:02.6
14 8 / Muži [315] Jakub Kasper Jr. 2010 CZE Kasperovci 09:25:03.0 02:07.5
15 9 / Muži [314] Jiří Honců 2010 CZE Roztoky u Jilemnice 09:25:19.8 02:24.3
16 7 / Ženy [311] Nela Bobáková 2009 CZE Nový Bor 09:25:28.7 02:33.2

result list dětský závod D3

start ~ 09:31:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [322] Matěj Kučera 2006 CZE AVENGERS Kunčina Ves 09:34:25.4
2 2 / Muži [333] Václav Ackermann 2006 CZE Hornobranská elita 09:34:40.4 00:15.0
3 1 / Ženy [324] Rita Sondová 2005 CZE SVVAT 09:34:42.4 00:17.0
4 2 / Ženy [332] Anna Tázlerová 2007 CZE Atletika Jaroměř 09:34:44.2 00:18.7
5 3 / Ženy [327] Lada mrazova 2008 CZE Mlade Buky 09:34:52.9 00:27.5
6 3 / Muži [176] Filip Rejzek 2005 CZE Česká Skalice 09:35:03.3 00:37.8
7 4 / Muži [325] Nikolas Tylš 2008 CZE Trutnov 09:35:05.9 00:40.4
8 4 / Ženy [177] Karina Košťálová 2006 CZE Jaroměř 09:35:11.5 00:46.0
9 5 / Ženy [180] Adéla novotná 2006 CZE Jaroměř 09:35:13.3 00:47.9
10 5 / Muži [323] David Oupic 2008 CZE Trutnov 09:35:19.3 00:53.8
11 6 / Muži [319] Samuel Joshua Bulis 2006 CZE Hrochův Týnec 09:35:27.1 01:01.6
12 7 / Muži [320] Matěj Dřevecký 2008 CZE Pardubice 09:36:11.6 01:46.2
13 8 / Muži [175] Martin Čížek 2008 CZE Kasperovci 09:36:20.0 01:54.6
14 9 / Muži [321] filip glos 2008 CZE rudník 09:36:26.3 02:00.9

result list Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / muži [147] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA CZ TEAM 40:57.5
2 2 / muži [11] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 44:01.1 03:03.6
3 3 / muži [25] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 45:13.2 04:15.7
4 1 / M [35] Patrik Stupka 1996 CZE AC Česká Lípa 45:57.4 04:59.8
5 4 / muži [38] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 46:21.7 05:24.1
6 1 / M40 [1] David kellner 1975 CZE Gladiator Race United 47:11.9 06:14.3
7 2 / M [37] Petr Králík 1985 CZE Praha 47:19.4 06:21.9
8 2 / M40 [40] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 47:21.1 06:23.5
9 3 / M40 [19] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 47:26.9 06:29.3
10 3 / M [23] Daniel Kedršt 1981 CZE SRTG Kolín 49:24.6 08:27.1
11 4 / M [17] David Snopko 1982 CZE SHYBUJ.CZ 52:20.2 11:22.7
12 5 / muži [148] Filip Drinka 1991 CZE OCRA CZ Team 53:54.8 12:57.2
13 5 / M [33] Michal Hanáček 1988 CZE Pilulka athletic team 54:29.5 13:31.9
14 4 / M40 [75] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 54:36.0 13:38.4
15 6 / M [20] Jan Valášek 1985 CZE Náchod 55:13.3 14:15.7
16 7 / M [59] Jakub Větrovský 1984 CZE OCRA CZ team 55:23.8 14:26.2
17 5 / M40 [69] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 55:28.6 14:31.0
18 6 / muži [142] Michal David 1977 CZE Kasperovci 56:06.2 15:08.6
19 8 / M [68] Ladislav Bevelágua 1982 CZE OCRA-CZ Team 56:33.1 15:35.5
20 9 / M [18] Peter Gramel 1984 CZE SRTG Čelákovice 57:13.7 16:16.1
21 6 / M40 [41] Tomáš Gygal 1975 CZE GTteam 58:48.4 17:50.9
22 10 / M [36] Josef Jaroš 1982 CZE Sport Club Vrchlabí 59:49.1 18:51.5
23 1 / ženy [146] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:00:37.3 19:39.7
24 11 / M [53] Ondřej Moupic 1988 CZE Rudník 01:01:45.9 20:48.3
25 7 / muži [143] Petr Tietz 1984 CZE Kasperovci 01:01:53.2 20:55.6
26 8 / muži [145] Radek Šeda 1977 CZE OCRA CZ TEAM 01:02:20.3 21:22.8
27 12 / M [4] Jan Beer 1986 CZE Pardubice 01:03:42.2 22:44.6
28 7 / M40 [30] Petr Štěpán 1973 CZE KOB Děčín 01:03:48.0 22:50.4
29 1 / Z [27] Andrea Šťastná 1988 CZE Smiřice 01:04:14.6 23:17.1
30 13 / M [63] Pavel Kunštár 1988 CZE Svoboda nad Úpou 01:04:23.9 23:26.3
31 2 / ženy [62] Petra Sotonová 1994 CZE Extreme Obstacle Runners 01:04:40.6 23:43.0
32 14 / M [60] Dominik Fleischer 1993 CZE Hronov 01:05:02.6 24:05.1
33 8 / M40 [3] Robert Koníř 1974 CZE Border guards 01:05:22.0 24:24.5
34 15 / M [64] Tomáš Křikava 1985 CZE Spartan Gym Praha 01:06:04.6 25:07.0
35 16 / M [54] Jaroslav Šimůnek 1992 CZE Rudník 01:06:16.1 25:18.5
36 9 / muži [137] Petr Murčo 1964 CZE Kasperovci 01:06:38.6 25:41.1
37 2 / Z [47] Ladislava Zábranská 1983 CZE Streetfit 01:07:02.1 26:04.6
38 9 / M40 [28] Jan Babala 1972 CZE Sokolov 01:07:31.7 26:34.1
39 17 / M [67] Radek Lábus 1981 CZE Česká Skalice 01:07:54.3 26:56.8
40 18 / M [156] Jakub Hoza 1997 CZE úpice 01:08:09.0 27:11.4
41 10 / M40 [158] Petr Švadlák 1972 CZE Svídnický Extrem Team 01:08:11.0 27:13.4
42 19 / M [65] Petr Novák 1994 CZE Spartan Gym Praha 01:08:24.1 27:26.5
43 10 / muži [85] Petr Štembera 1982 CZE Pohodáři 01:09:51.4 28:53.8
44 20 / M [39] Jan Štěpán 1996 CZE Muddyhob 01:09:55.3 28:57.7
45 3 / Z [29] Saša Vaňková 1985 CZE KOB Děčín 01:09:56.5 28:58.9
46 11 / M40 [2] michal šrámek 1977 CZE Vrchlabí 01:10:12.9 29:15.4
47 12 / M40 [70] Pavel Kytýr 1974 CZE Teplice 01:10:42.1 29:44.5
48 11 / muži [141] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 01:10:50.3 29:52.7
49 21 / M [66] Aleš Jirásek 1996 CZE Náchod 01:11:04.0 30:06.4
50 12 / muži [144] Petr Králík 1990 CZE Kasperovci 01:12:34.6 31:37.0
51 22 / M [21] Pavel Hainiš 1982 CZE Trutnov 01:13:05.4 32:07.8
52 4 / Z [44] Kristýna Seimlová 1995 CZE Praha 01:15:44.9 34:47.4
53 13 / M40 [24] Pavel Macola 1978 CZE SRTG - Pardubice 01:16:47.3 35:49.7
54 23 / M [22] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:17:25.0 36:27.4
55 14 / M40 [56] Jan Půža 1972 CZE SRTG Kolín 01:17:42.9 36:45.3
56 15 / M40 [153] Miroslav Vondráček 1965 CZE Olešnice 01:17:45.7 36:48.1
57 1 / Z40 [61] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 01:18:10.8 37:13.3
58 16 / M40 [43] Miroslav Borovský 1958 CZE Trutnov 01:19:23.6 38:26.0
59 24 / M [16] Robin Sanko 1990 CZE Shybuj.cz 01:20:06.7 39:09.1
60 2 / Z40 [26] Marie Šubrová 1974 CZE Fit4fun 01:21:55.8 40:58.2
61 3 / ženy [84] Věra Štemberová 1983 CZE Pohodáři 01:22:54.7 41:57.1
62 5 / Z [12] Radka Jindrová 1985 CZE Mladé Buky 01:24:04.6 43:07.0
63 13 / muži [139] Jiří Kult 1985 CZE Kasperovci 01:24:28.6 43:31.1
64 17 / M40 [55] Patrik Dušek 1972 CZE 3D Fitness RT 01:24:29.3 43:31.8
65 14 / muži [86] Jiří Větrovský 1979 CZE Pohodáři 01:24:37.0 43:39.5
66 3 / Z40 [13] Kateřina Korytova 1978 CZE Okres Náchod 01:25:36.3 44:38.8
67 15 / muži [83] Jaroslav Mánek 1981 CZE Pohodáři 01:25:40.1 44:42.6
68 6 / Z [50] Michala Tichá 1993 CZE Praha 01:26:59.1 46:01.6
69 25 / M [42] David Hnida 1995 CZE Červené Pečky 01:28:07.8 47:10.2
70 7 / Z [154] Zuzana kalašová 1985 CZE Vinne sklepy Lechovice 01:30:20.5 49:23.0
71 16 / muži [138] Jakub hudec 1997 CZE Kasperovci 01:31:16.3 50:18.7
72 8 / Z [45] Zaneta Antosova 1985 CZE Toro gym 01:32:22.0 51:24.5
73 9 / Z [155] Markéta Hozová 1996 CZE Úpice 01:32:29.4 51:31.9
74 4 / Z40 [15] Monika Andělová 1970 CZE RUN magazine team 01:33:03.1 52:05.5
75 10 / Z [166] Kristýna Vancová 1994 CZE Svoboda nad Úpou 01:33:23.6 52:26.1
76 11 / Z [157] Hana Mílová 1996 CZE Náchod 01:33:42.8 52:45.3
77 12 / Z [51] Karolína Vorlíčková 1996 CZE Radhošť 01:34:18.8 53:21.2
78 17 / muži [140] Jan Krejdl 1981 CZE Kasperovci 01:37:04.5 56:07.0
79 13 / Z [32] Bára Matějková 1994 CZE Kasperovci 01:37:15.9 56:18.3
80 14 / Z [151] Iva Lepšová 1997 CZE Nové Město nad Metují 01:37:33.3 56:35.8
81 15 / Z [46] Marcela Jará 1989 CZE Opatovice nad Labem 01:40:00.8 59:03.2
82 5 / Z40 [74] Alena Bouchnerová 1974 CZE Pohodáři 01:40:56.5 59:59.0
83 26 / M [31] Milan Zikeš 1990 CZE Kasperovci 01:42:03.2 01:01:05.7
84 6 / Z40 [9] Andrea Pernstecherová 1975 CZE SRTG Teplice 01:42:30.7 01:01:33.1
85 16 / Z [49] kristýna glosová 1989 CZE vrchlabí 01:43:14.8 01:02:17.2
86 27 / M [48] petr glos 1981 CZE rudník 01:43:45.1 01:02:47.5
87 28 / M [52] Jakub Pavlik 1989 CZE Karlinska rezidence Hany Pavlik 01:47:06.6 01:06:09.1
88 17 / Z [57] Angelika Marie Sedláčková 1998 CZE Orel Rtyně 01:51:25.3 01:10:27.8
89 18 / Z [10] monika kubíčková 1994 CZE albrechtice 01:52:18.7 01:11:21.1
90 29 / M [72] Tomáš Krikl 1979 CZE Pohodáři 01:54:08.4 01:13:10.8
91 30 / M [165] Ondřej Hanák 1986 CZE Trutnov 01:57:07.5 01:16:10.0
92 18 / M40 [162] Robert Pavel 1967 CZE Písková Lhota 01:58:38.6 01:17:41.1
93 19 / Z [159] Veronika mračková 1989 CZE Klášterec nad Ohří 02:00:05.4 01:19:07.8
94 7 / Z40 [73] Eva Fajstavrová 1971 CZE Pohodáři 02:01:27.2 01:20:29.6
95 19 / M40 [34] Bohumil Stuchlík 1966 CZE Štětkovice 02:23:18.2 01:42:20.7
96 8 / Z40 [8] Iva Lepšová 1974 CZE Nové Město nad Metují 02:37:28.3 01:56:30.7

result list Sky dvojice

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / muži Kasperovci 01:01:57.3 102 01:01:56.4 Petr Müller ml. 2002
101 01:01:57.3 Petr Müller 1981
2 1 / mix Hornobranská elita 01:12:33.0 81 01:12:32.8 Václav Ackermann 1973
82 01:12:33.0 Andrea Neffe 1975
3 2 / muži Silný Klády Six Balls 01:12:50.7 150 01:11:36.5 Pavel Molnár 1990
149 01:12:50.7 Jan Rathouský 1991
4 2 / mix Kasperovci 01:16:11.6 133 01:16:03.0 Martina Adamů 1987
134 01:16:11.6 Ondřej Marvan 1990
5 3 / mix Beroun 01:20:18.3 127 01:20:18.3 František Malínský 1983
128 01:20:18.3 Andrea Malínská 1973
6 4 / mix Pohodáři 01:20:51.1 131 01:20:49.8 Lucie Šrámková 1990
132 01:20:51.1 Tomáš Borov 1984
7 3 / muži Kasperovci 01:21:13.9 107 01:18:23.6 Martin Hubáček 1991
108 01:21:13.9 Tomáš Huňat 1989
8 5 / mix Horni branna 01:24:21.7 6 01:24:20.5 Lada Holmanova 1988
5 01:24:21.7 Zdenek Frk 1988
9 4 / muži Kasperovci 01:24:35.2 103 01:24:35.1 Daniel Geisler 1975
104 01:24:35.2 Jakub Kasper 1979
10 6 / mix AVENGERS Kunčina Ves 01:25:05.4 136 01:25:05.3 Jana Juračková 1988
135 01:25:05.4 Petr Kučera 1975
11 7 / mix Péťovi dortíci 01:25:47.3 129 01:25:47.0 Anna Kučerová 1999
130 01:25:47.3 Michal Mádlík 2000
12 1 / Predátor 01:26:15.5 116 01:26:15.5 Jana Ráčková 1994
13 8 / mix SK Gladiator Gym z.s. 01:27:33.5 124 01:27:32.7 Stanislav Morávek 1990
123 01:27:33.5 Šárka Šulcová 1997
14 9 / mix Modré Krvinky 01:27:53.4 91 01:27:51.4 Lubomír Kříž 1984
92 01:27:53.4 Alexandra Zemanová 1981
15 10 / mix AVENGERS Kunčina Ves 01:28:37.4 77 01:28:36.3 Entler Miloslav 1980
78 01:28:37.4 Hana Vojtová 1999
16 11 / mix Zajdovi 01:33:33.3 164 01:33:33.2 Jan Zajíček 1978
163 01:33:33.3 Kateřina Zajíčková 1982
17 12 / mix Roztoky u Jilemnice 01:35:11.0 119 01:35:10.5 Hana Honců 1977
120 01:35:11.0 Josef Bobák 1973
18 13 / mix Kasperovec 01:37:06.5 105 01:37:01.2 Ruda Ždárský 1974
106 01:37:06.5 Marta Citová 1972
19 14 / mix Kasperovci 01:39:18.1 126 01:37:52.7 Stanislav Mohwald 1996
125 01:39:18.1 Lena Munzarová 1972
20 5 / muži Nový Bor 01:39:38.7 122 01:15:54.6 Martin Bobák 2002
121 01:39:38.7 Stanislav Šídlo 1969
21 15 / mix AVENGERS Kunčina Ves 01:39:48.4 114 01:39:47.6 Eva Havelková 1989
113 01:39:48.4 Miloslav Kučera 1974
22 16 / mix Mladé Buky 01:40:34.0 79 01:40:33.5 Lucie zelenková 1975
80 01:40:34.0 Miroslav zelenka 1978
23 17 / mix Asics FrontRunner CZE 01:43:24.2 93 01:43:23.4 Ondřej Šimon 1992
94 01:43:24.2 Michaela Huňáková 1999
24 1 / ženy ČESKÁ METUJE 01:45:42.8 117 01:45:42.2 KRISTÝNA ŠTURMOVÁ 1982
118 01:45:42.8 JANA PETROVÁ 1984
25 18 / mix Mšené-lázně 01:47:54.5 88 01:47:54.5 Barbora Došková 1992
87 01:47:54.5 Vojtěch Rajnoha 1993
26 2 / ženy Oseček 01:59:06.5 161 01:58:47.1 Lucie Pohanková 1997
160 01:59:06.5 Tereza Nováková 1992
27 19 / mix xxx 02:05:11.1 97 02:05:09.6 Gabriela Hladíková 1996
98 02:05:11.1 Tomáš Kudera 1990
28 3 / ženy Zastávka u Brna 02:05:29.7 95 02:05:29.5 Hana Petruchova 1975
96 02:05:29.7 Kateřina Petruchová 1996
29 20 / mix Wolf Team 02:19:42.2 110 02:19:37.6 Petra Vlčková 1991
109 02:19:42.2 Michal Vlček 1985
30 21 / mix Kasperovci 02:42:39.8 89 02:42:39.3 Petr Špetla 1968
90 02:42:39.8 Petra Tomanová 1973

result list Sky týmy

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. team finish members lap#1
1 1 / mix Extreme Obstacle Runners 03:20:16.7 11 44:01.1 Milan Linka 1993
25 45:13.2 Lukáš Hanyk 1991
38 46:21.7 Štěpán Karel 1990
62 01:04:40.6 Petra Sotonová 1994
2 2 / mix OCRA CZ TEAM 03:37:50.0 147 40:57.5 Lukáš Novák 1991
148 53:54.8 Filip Drinka 1991
146 01:00:37.3 Barbora Stejskalová 1989
145 01:02:20.3 Radek Šeda 1977
3 1 / muži Kasperovci 04:21:24.4 142 56:06.2 Michal David 1977
143 01:01:53.2 Petr Tietz 1984
141 01:10:50.3 Martin Čížek 1979
144 01:12:34.6 Petr Králík 1990
4 3 / mix Pohodáři 05:23:03.4 85 01:09:51.4 Petr Štembera 1982
84 01:22:54.7 Věra Štemberová 1983
86 01:24:37.0 Jiří Větrovský 1979
83 01:25:40.1 Jaroslav Mánek 1981
5 2 / muži Kasperovci 05:39:28.2 137 01:06:38.6 Petr Murčo 1964
139 01:24:28.6 Jiří Kult 1985
138 01:31:16.3 Jakub hudec 1997
140 01:37:04.5 Jan Krejdl 1981

result list Sky týmy

start ~ 11:00:00