Excalibur Race Mladé buky sobota

2018-06-02 Mladé buky, Trutnov 

announcement

registration

start list

results

dětský závod D1 total: 16, men : 9, women: 7, D1: 16, D2: 0, D3: 0 [html] [pdf]
dětský závod D2 total: 16, men : 9, women: 7, Muži: 9, Ženy: 7 [html] [pdf]
dětský závod D3 total: 14, men : 9, women: 5, Muži: 9, Ženy: 5 [html] [pdf]
Sky jednotlivci     total: 96, men : 66, women: 30, M: 30, M40: 19, Z: 19, Z40: 8, muži: 17, ženy: 3 [html] [pdf]
Sky dvojice     total: 59, men : 31, women: 28, muži: 31, ženy: 28, mix: 0 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 20, men : 17, women: 3, muži: 17, ženy: 3, mix: 0 [html] [pdf]
Sky týmy     total: 0, men : 0, women: 0, muži: 0, ženy: 0, mix: 0 [html] [pdf]

result list Sky jednotlivci

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / muži [147] Lukáš Novák 1991 CZE OCRA CZ TEAM 40:57.56
2 2 / muži [11] Milan Linka 1993 CZE Extreme Obstacle Runners 44:01.18 03:03.62
3 3 / muži [25] Lukáš Hanyk 1991 CZE Kostelec nad Orlicí 45:13.28 04:15.72
4 1 / M [35] Patrik Stupka 1996 CZE AC Česká Lípa 45:57.41 04:59.85
5 4 / muži [38] Štěpán Karel 1990 CZE Šťáhlavy 46:21.72 05:24.16
6 1 / M40 [1] David kellner 1975 CZE Gladiator Race United 47:11.91 06:14.35
7 2 / M [37] Petr Králík 1985 CZE Praha 47:19.48 06:21.92
8 2 / M40 [40] Jan Řezníček 1973 CZE Junák 47:21.13 06:23.57
9 3 / M40 [19] Petr Beneš 1977 CZE Kvíčala Team 47:26.9 06:29.34
10 3 / M [23] Daniel Kedršt 1981 CZE SRTG Kolín 49:24.69 08:27.13
11 4 / M [17] David Snopko 1982 CZE SHYBUJ.CZ 52:20.28 11:22.72
12 5 / muži [148] Filip Drinka 1991 CZE OCRA CZ Team 53:54.83 12:57.27
13 5 / M [33] Michal Hanáček 1988 CZE Pilulka athletic team 54:29.51 13:31.95
14 4 / M40 [75] Josef Lacina 1978 CZE OCR Runners Beroun 54:36.03 13:38.47
15 6 / M [20] Jan Valášek 1985 CZE Náchod 55:13.31 14:15.75
16 7 / M [59] Jakub Větrovský 1984 CZE OCRA CZ team 55:23.81 14:26.25
17 5 / M40 [69] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 55:28.64 14:31.08
18 6 / muži [142] Michal David 1977 CZE Kasperovci 56:06.21 15:08.65
19 8 / M [68] Ladislav Bevelágua 1982 CZE OCRA-CZ Team 56:33.15 15:35.59
20 9 / M [18] Peter Gramel 1984 CZE SRTG Čelákovice 57:13.73 16:16.17
21 6 / M40 [41] Tomáš Gygal 1975 CZE GTteam 58:48.48 17:50.92
22 10 / M [36] Josef Jaroš 1982 CZE Sport Club Vrchlabí 59:49.1 18:51.54
23 1 / ženy [146] Barbora Stejskalová 1989 CZE OCRA CZ TEAM 01:00:37.3 19:39.74
24 11 / M [53] Ondřej Moupic 1988 CZE Rudník 01:01:45.92 20:48.36
25 7 / muži [143] Petr Tietz 1984 CZE Kasperovci 01:01:53.22 20:55.66
26 8 / muži [145] Radek Šeda 1977 CZE OCRA CZ TEAM 01:02:20.36 21:22.8
27 12 / M [4] Jan Beer 1986 CZE Pardubice 01:03:42.25 22:44.69
28 7 / M40 [30] Petr Štěpán 1973 CZE KOB Děčín 01:03:48.0 22:50.44
29 1 / Z [27] Andrea Šťastná 1988 CZE Smiřice 01:04:14.66 23:17.1
30 13 / M [63] Pavel Kunštár 1988 CZE Svoboda nad Úpou 01:04:23.92 23:26.36
31 2 / ženy [62] Petra Sotonová 1994 CZE Extreme Obstacle Runners 01:04:40.61 23:43.05
32 14 / M [60] Dominik Fleischer 1993 CZE Hronov 01:05:02.67 24:05.11
33 8 / M40 [3] Robert Koníř 1974 CZE Border guards 01:05:22.08 24:24.52
34 15 / M [64] Tomáš Křikava 1985 CZE Spartan Gym Praha 01:06:04.61 25:07.05
35 16 / M [54] Jaroslav Šimůnek 1992 CZE Rudník 01:06:16.14 25:18.58
36 9 / muži [137] Petr Murčo 1964 CZE Kasperovci 01:06:38.68 25:41.12
37 2 / Z [47] Ladislava Zábranská 1983 CZE Streetfit 01:07:02.18 26:04.62
38 9 / M40 [28] Jan Babala 1972 CZE Sokolov 01:07:31.74 26:34.18
39 17 / M [67] Radek Lábus 1981 CZE Česká Skalice 01:07:54.37 26:56.81
40 18 / M [156] Jakub Hoza 1997 CZE úpice 01:08:09.04 27:11.48
41 10 / M40 [158] Petr Švadlák 1972 CZE Svídnický Extrem Team 01:08:11.04 27:13.48
42 19 / M [65] Petr Novák 1994 CZE Spartan Gym Praha 01:08:24.12 27:26.56
43 10 / muži [85] Petr Štembera 1982 CZE Pohodáři 01:09:51.45 28:53.89
44 20 / M [39] Jan Štěpán 1996 CZE Muddyhob 01:09:55.31 28:57.75
45 3 / Z [29] Saša Vaňková 1985 CZE KOB Děčín 01:09:56.54 28:58.98
46 11 / M40 [2] michal šrámek 1977 CZE Vrchlabí 01:10:12.98 29:15.42
47 12 / M40 [70] Pavel Kytýr 1974 CZE Teplice 01:10:42.15 29:44.59
48 11 / muži [141] Martin Čížek 1979 CZE Kasperovci 01:10:50.33 29:52.77
49 21 / M [66] Aleš Jirásek 1996 CZE Náchod 01:11:04.01 30:06.45
50 12 / muži [144] Petr Králík 1990 CZE Kasperovci 01:12:34.65 31:37.09
51 22 / M [21] Pavel Hainiš 1982 CZE Trutnov 01:13:05.4 32:07.84
52 4 / Z [44] Kristýna Seimlová 1995 CZE Praha 01:15:44.97 34:47.41
53 13 / M40 [24] Pavel Macola 1978 CZE SRTG - Pardubice 01:16:47.34 35:49.78
54 23 / M [22] Matěj Rajnoha 1996 CZE Predators Gym 01:17:25.0 36:27.44
55 14 / M40 [56] Jan Půža 1972 CZE SRTG Kolín 01:17:42.93 36:45.37
56 15 / M40 [153] Miroslav Vondráček 1965 CZE Olešnice 01:17:45.73 36:48.17
57 1 / Z40 [61] Vlasta Škopová 1977 CZE Hronov 01:18:10.88 37:13.32
58 16 / M40 [43] Miroslav Borovský 1958 CZE Trutnov 01:19:23.61 38:26.05
59 24 / M [16] Robin Sanko 1990 CZE Shybuj.cz 01:20:06.71 39:09.15
60 2 / Z40 [26] Marie Šubrová 1974 CZE Fit4fun 01:21:55.83 40:58.27
61 3 / ženy [84] Věra Štemberová 1983 CZE Pohodáři 01:22:54.74 41:57.18
62 5 / Z [12] Radka Jindrová 1985 CZE Mladé Buky 01:24:04.64 43:07.08
63 13 / muži [139] Jiří Kult 1985 CZE Kasperovci 01:24:28.69 43:31.13
64 17 / M40 [55] Patrik Dušek 1972 CZE 3D Fitness RT 01:24:29.37 43:31.81
65 14 / muži [86] Jiří Větrovský 1979 CZE Pohodáři 01:24:37.06 43:39.5
66 3 / Z40 [13] Kateřina Korytova 1978 CZE Okres Náchod 01:25:36.37 44:38.81
67 15 / muži [83] Jaroslav Mánek 1981 CZE Pohodáři 01:25:40.18 44:42.62
68 6 / Z [50] Michala Tichá 1993 CZE Praha 01:26:59.16 46:01.6
69 25 / M [42] David Hnida 1995 CZE Červené Pečky 01:28:07.85 47:10.29
70 7 / Z [154] Zuzana kalašová 1985 CZE Vinne sklepy Lechovice 01:30:20.57 49:23.01
71 16 / muži [138] Jakub hudec 1997 CZE Kasperovci 01:31:16.32 50:18.76
72 8 / Z [45] Zaneta Antosova 1985 CZE Toro gym 01:32:22.06 51:24.5
73 9 / Z [155] Markéta Hozová 1996 CZE Úpice 01:32:29.46 51:31.9
74 4 / Z40 [15] Monika Andělová 1970 CZE RUN magazine team 01:33:03.11 52:05.55
75 10 / Z [166] Kristýna Vancová 1994 CZE Svoboda nad Úpou 01:33:23.67 52:26.11
76 11 / Z [157] Hana Mílová 1996 CZE Náchod 01:33:42.87 52:45.31
77 12 / Z [51] Karolína Vorlíčková 1996 CZE Radhošť 01:34:18.84 53:21.28
78 17 / muži [140] Jan Krejdl 1981 CZE Kasperovci 01:37:04.58 56:07.02
79 13 / Z [32] Bára Matějková 1994 CZE Kasperovci 01:37:15.93 56:18.37
80 14 / Z [151] Iva Lepšová 1997 CZE Nové Město nad Metují 01:37:33.38 56:35.82
81 15 / Z [46] Marcela Jará 1989 CZE Opatovice nad Labem 01:40:00.82 59:03.26
82 5 / Z40 [74] Alena Bouchnerová 1974 CZE Pohodáři 01:40:56.58 59:59.02
83 26 / M [31] Milan Zikeš 1990 CZE Kasperovci 01:42:03.27 01:01:05.71
84 6 / Z40 [9] Andrea Pernstecherová 1975 CZE SRTG Teplice 01:42:30.7 01:01:33.14
85 16 / Z [49] kristýna glosová 1989 CZE vrchlabí 01:43:14.84 01:02:17.28
86 27 / M [48] petr glos 1981 CZE rudník 01:43:45.12 01:02:47.56
87 28 / M [52] Jakub Pavlik 1989 CZE Karlinska rezidence Hany Pavlik 01:47:06.68 01:06:09.12
88 17 / Z [57] Angelika Marie Sedláčková 1998 CZE Orel Rtyně 01:51:25.39 01:10:27.83
89 18 / Z [10] monika kubíčková 1994 CZE albrechtice 01:52:18.75 01:11:21.19
90 29 / M [72] Tomáš Krikl 1979 CZE Pohodáři 01:54:08.44 01:13:10.88
91 30 / M [165] Ondřej Hanák 1986 CZE Trutnov 01:57:07.57 01:16:10.01
92 18 / M40 [162] Robert Pavel 1967 CZE Písková Lhota 01:58:38.66 01:17:41.1
93 19 / Z [159] Veronika mračková 1989 CZE Klášterec nad Ohří 02:00:05.4 01:19:07.84
94 7 / Z40 [73] Eva Fajstavrová 1971 CZE Pohodáři 02:01:27.21 01:20:29.65
95 19 / M40 [34] Bohumil Stuchlík 1966 CZE Štětkovice 02:23:18.29 01:42:20.73
96 8 / Z40 [8] Iva Lepšová 1974 CZE Nové Město nad Metují 02:37:28.35 01:56:30.79