maraton

run

results

Zkus noční Kuks

2022-07-16 Kuks 

announcement

registration

start list

results

D1 250 m total: 12, men : 8, women: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
D2 350 m total: 14, men : 6, women: 8, kluci: 6, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
D4 1150 m total: 5, men : 4, women: 1, kluci: 4, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
D3 1000 m total: 3, men : 3, women: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
5km total: 56, men : 28, women: 28, M39: 11, M40-49: 12, M50+: 5, Z39: 14, Z40-49: 9, Z50+: 5 [html] [pdf] [csv]
10km (hlavní závod) total: 86, men : 54, women: 32, M39: 27, M40-49: 13, M50+: 14, Z39: 17, Z40-49: 9, Z50+: 6 [html] [pdf] [csv]

result list D1 250 m

start ~ 19:30:00

rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / kluci [311] VilÉm Sucharda 2016 CZE Tj Nová Paka
2 2 / kluci [314] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
3 3 / kluci [326] Matěj Petrovický 2016 CZE Atletika Jaroměř
4 1 / holky [306] Josefína Janáková 2016 CZE HO Hořice
5 4 / kluci [312] Hynek Sucharda 2018 CZE Tj Nová Paka
6 2 / holky [319] Barbora Barková 2016 CZE Koťátko
7 3 / holky [334] Emma ValÁŠkovÁ 2017 CZE Jzd Miskolezy
8 5 / kluci [323] Matyáš Jungwirth 2017 CZE Náchod, Lipí
9 6 / kluci [309] Jiří Horák 2017 CZE Vestec
10 7 / kluci [324] Jakub Jungwirth 2017 CZE Náchod, Lipí
11 8 / kluci [336] Filip NÁlevka 2019 CZE Hradec KrÁlovÉ
12 4 / holky [333] EliŠka KratĚnovÁ 2020 CZE SDH Nahořany

result list D2 350 m

start ~ 19:36:00

rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / holky [325] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují
2 2 / holky [310] Rozalie Suková 2013 CZE Dolní Branná
3 3 / holky [313] Justýna Suchardová 2013 CZE Tj Nová Paka
3 1 / kluci [317] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice
5 2 / kluci [304] Lukáš Venclák 2015 CZE Náchod
6 4 / holky [308] Helena Horáková 2015 CZE Vestec
7 5 / holky [320] Kateřina Barková 2013 CZE Beruška
8 3 / kluci [332] OndŘej PavlÍČek 2014 CZE Bk Náchod
9 4 / kluci [327] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř
10 6 / holky [335] Rebeka KrausovÁ 2014 CZE VrchlabÍ
11 7 / holky [302] Rozárka Libnarová 2015 CZE Lánov
12 8 / holky [301] Michaela Balková 2015 CZE EdgarTeam
13 5 / kluci [305] Richard Rudolf Cogan 2017 CZE Nová Paka
13 5 / kluci [330] JiŘÍ Svoboda 2015 CZE Červený Kostelec

result list D4 1150 m

start ~ 19:41:00

rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / kluci [322] Matyáš Kramule 2009 CZE Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink K
2 2 / kluci [318] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují
3 3 / kluci [331] Jakub Svoboda 2007 CZE Batňovice
4 1 / holky [315] Klára Vítová 2009 CZE Praha
5 4 / kluci [328] Martin Rykr 2009 CZE Seč

result list D3 1000 m

start ~ 19:41:00

rank rank/cat. # name year state team lap#1
1 1 / kluci [316] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice
2 2 / kluci [329] Matyáš Kraml 2010 CZE SOKOL Staré město
3 3 / kluci [321] Tadeáš Kramule 2012 CZE Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink K

result list 5km

start ~ 21:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M40-49 [210] Jirka Hrdinka 1982 CZE RUN4FUN 19:06.0
2 1 / M39 [233] Ondřej Taláb 2005 CZE Voletiny 20:52.8 01:46.8
3 2 / M39 [259] Jan Lněnička 1994 CZE Dvůr Králové nad Labem 21:05.7 01:59.7
4 3 / M39 [241] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 22:45.3 03:39.3
5 4 / M39 [248] Jakub Kocman 1987 CZE Kolesa 22:52.0 03:46.0
6 1 / M50+ [219] Roman Kubrt 1970 CZE Žacléř 23:09.2 04:03.2
7 2 / M40-49 [246] Petr Hubený 1976 CZE Přes plot 23:37.3 04:31.3
8 5 / M39 [214] Jiří Klikoš 1985 CZE A-tým 23:47.0 04:41.0
9 1 / Z39 [251] Andrea Halamová 2007 CZE 24:46.4 05:40.4
10 3 / M40-49 [215] Michal Kmoch 1980 CZE Kmošáci 25:12.5 06:06.5
11 1 / Z40-49 [231] Janeta Svobodova 1976 CZE 3J Batnovice 25:37.9 06:31.9
12 4 / M40-49 [239] Martin Záruba 1976 CZE MěÚ DKnL 25:49.8 06:43.8
13 5 / M40-49 [216] Jaroslav Šindler 1981 CZE Poděbrady 26:05.5 06:59.5
14 2 / Z39 [221] Michaela Mlčáková 1987 CZE M2M 26:12.9 07:06.9
15 6 / M39 [202] Zdeněk Balek 1985 CZE EdgarTeam 26:25.5 07:19.5
16 2 / M50+ [253] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Velké Poříčí 26:52.0 07:46.0
17 3 / Z39 [247] Veronika Vocásková 1988 CZE Přes plot 27:30.2 08:24.2
18 3 / M50+ [232] Petr Švadlák 1972 CZE Svídnický Extrém Team 27:33.2 08:27.2
19 4 / Z39 [209] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 28:44.6 09:38.6
20 6 / M40-49 [249] Aleš Rohlík 1978 CZE Pulsmetry.cz 28:46.0 09:40.0
21 7 / M39 [252] Radek Gangur 1997 CZE 29:00.2 09:54.2
22 5 / Z39 [256] Lucie Kramlová 1999 CZE Náchod 29:02.5 09:56.5
23 6 / Z39 [220] Lucie Libnarová 1994 CZE Lánov 29:34.7 10:28.7
24 8 / M39 [212] Jan Jungwirth 1983 CZE SVVAT 29:46.3 10:40.3
25 9 / M39 [254] Josef Langer 1986 CZE Běhny 29:59.2 10:53.2
26 7 / Z39 [211] Martina Janáková 1986 CZE HO Hořice 30:05.9 10:59.9
27 8 / Z39 [261] Lucie Kosinková 1989 CZE 30:09.6 11:03.6
27 10 / M39 [260] Luboš Kosinka 1989 CZE 30:09.6 11:03.6
29 9 / Z39 [224] Aneta Prokopová 1998 CZE Z HECU 30:25.6 11:19.6
30 7 / M40-49 [223] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 30:28.5 11:22.5
31 4 / M50+ [250] Petr Košťál 1962 CZE SK Jívka 31 30:46.0 11:40.0
32 11 / M39 [207] Jaroslav Ettl 1989 CZE Trutnov 30:59.8 11:53.8
33 10 / Z39 [208] Renata Ettlová 1989 CZE Hk 31:20.8 12:14.8
34 1 / Z50+ [234] Dana Krombholzová 1970 CZE Velká odvaha 31:23.9 12:17.9
35 11 / Z39 [225] Simona Prokopová 2000 CZE Z HECU 31:30.6 12:24.6
36 12 / Z39 [258] Nikola Nováková 1988 CZE 31:50.4 12:44.4
37 8 / M40-49 [217] Jakub Komárek 1982 CZE Česká Lípa 31:58.8 12:52.8
38 9 / M40-49 [257] Lukáš Amrich 1982 CZE 32:04.2 12:58.2
39 2 / Z40-49 [228] Ladislava Skořepová 1978 CZE Vlkov 32:32.4 13:26.4
40 2 / Z50+ [244] Alena Gloserová 1969 CZE Police Nad Metují 32:45.1 13:39.1
41 3 / Z50+ [206] Anna Černíková 1966 CZE Lázně Bohdaneč 33:59.0 14:53.0
42 3 / Z40-49 [204] Marta Bohuslavová 1976 CZE Běhny 33:59.1 14:53.1
43 10 / M40-49 [213] Karel Jungwirth 1982 CZE SDH Jizbice 34:30.2 15:24.2
44 4 / Z40-49 [26] Petra Fausková 1973 CZE Praha 34:45.0 15:39.0
45 5 / Z40-49 [229] Lenka Slavíková 1981 CZE Běžci z Ráje 35:21.8 16:15.8
46 11 / M40-49 [243] Miroslav Vít 1974 CZE Praha 35:29.9 16:23.9
47 6 / Z40-49 [230] Michaela Středová 1975 CZE Běhny 36:04.0 16:58.0
48 4 / Z50+ [218] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 36:17.7 17:11.7
49 12 / M40-49 [245] David Barka 1982 CZE Davis David 36:31.4 17:25.4
50 7 / Z40-49 [222] Klára Pecoldová 1974 CZE Běžná Klarysa 37:04.6 17:58.6
51 8 / Z40-49 [255] Lucie Havrdová 1979 CZE Trutnov 37:12.9 18:06.9
52 5 / M50+ [240] Josef Záruba 1950 CZE Dubina DreamTeam 37:23.9 18:17.9
53 13 / Z39 [238] Tereza Vojtasová 2000 CZE Pra-děti 37:26.5 18:20.5
54 14 / Z39 [203] Květa Bergerová 1999 CZE Dvůr Králové nad Labem 37:27.4 18:21.4
55 5 / Z50+ [235] Pavlína Trousilová 1969 CZE Předměřice nad Labem 37:51.0 18:45.0
56 9 / Z40-49 [227] Lenka Rykrová 1982 CZE Úvaly 38:06.8 19:00.8

result list 10km (hlavní závod)

start ~ 21:45:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / M39 [65] Marek Žampach 1991 CZE Fénix Sport Blansko 41:58.7
2 2 / M39 [49] Lukáš Novák 1991 CZE Ocr Kids Poděbrady 42:12.0 00:13.3
3 3 / M39 [11] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 42:15.5 00:16.8
4 4 / M39 [53] Tomáš Vlček 1993 CZE Trutnov 42:43.0 00:44.3
5 1 / M50+ [7] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně 43:20.9 01:22.2
6 1 / M40-49 [9] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 44:29.1 02:30.4
7 5 / M39 [10] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 44:30.8 02:32.1
8 2 / M40-49 [73] Lukáš Pešta 1981 CZE Radvánovice 44:47.6 02:48.9
9 6 / M39 [76] Ivo Česenek 1987 CZE BK Náchod 45:48.2 03:49.5
10 3 / M40-49 [52] Petr Veselý 1982 CZE Royal Bay 46:11.3 04:12.6
11 2 / M50+ [70] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 47:20.0 05:21.3
12 7 / M39 [90] Vojtěch Hulík 1987 CZE HTW 47:49.3 05:50.6
13 4 / M40-49 [23] Bořivoj Čejka 1980 CZE Triathlon Team Chrudim 47:58.2 05:59.5
14 1 / Z39 [77] Klára Nejmanová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 48:12.2 06:13.5
15 5 / M40-49 [82] Petr Špernoga 1975 CZE Turnov 48:14.1 06:15.4
16 8 / M39 [29] Tomáš Hanuš 1989 CZE Trutnov 48:18.7 06:20.0
17 3 / M50+ [14] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 48:25.8 06:27.1
18 9 / M39 [5] Martin Takacs 1988 CZE Lično 48:37.7 06:39.0
19 2 / Z39 [87] Iveta Vlčková 1983 CZE Sk Babice / RAB 49:53.6 07:54.9
20 3 / Z39 [63] Ivana Machačová 1989 CZE Doudleby Nad Orlicí 49:55.2 07:56.5
21 10 / M39 [54] Filip Vojtas 2000 CZE Pra-děti 49:59.7 08:01.0
22 1 / Z40-49 [6] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 50:11.6 08:12.9
23 11 / M39 [83] Daniel HorÁk 1989 CZE Suchovršice 50:54.4 08:55.7
24 6 / M40-49 [38] Daniel Marek 1974 CZE Běžci z Ráje 50:54.8 08:56.1
25 12 / M39 [31] Ladislav Hezoučký 1984 CZE Dvůr Králové nad Labem 50:56.6 08:57.9
26 4 / Z39 [80] Veronika VÍtkovÁ 1989 CZE SDH Nahořany 52:17.9 10:19.2
27 5 / Z39 [44] Jana Plhová 1993 CZE Pecka 52:55.9 10:57.2
28 4 / M50+ [13] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 53:47.0 11:48.3
29 13 / M39 [85] Ladislav šprinc 1999 CZE Radvanice 53:53.4 11:54.7
30 7 / M40-49 [8] Martin Baláš 1973 CZE run4run 54:12.4 12:13.7
31 6 / Z39 [3] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 54:12.9 12:14.2
32 8 / M40-49 [91] Tomáš Otradovský 1979 CZE Vorlech 54:41.8 12:43.1
33 7 / Z39 [58] Martina Zedníková 1998 CZE REF Team 54:42.5 12:43.8
34 2 / Z40-49 [39] Tereza Marková 1974 CZE Běžci z Ráje 55:04.2 13:05.5
35 14 / M39 [2] Zdeněk Vašata 1992 CZE Hradec Králové 55:10.1 13:11.4
36 8 / Z39 [60] Helena Zigová 1991 CZE Kostelec Nad Orlicí 55:10.5 13:11.8
37 15 / M39 [24] Zdeněk Černík 1986 CZE Rozběháme Pardubice 55:12.7 13:14.0
38 1 / Z50+ [86] Eva Jirásková 1964 CZE Maratonstav Úpice 55:27.0 13:28.3
39 9 / Z39 [34] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 55:38.7 13:40.0
40 5 / M50+ [12] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 55:47.4 13:48.7
41 9 / M40-49 [59] Petr Zelenka 1979 CZE Praha 3 55:49.2 13:50.5
42 6 / M50+ [35] Milan Krempa 1963 CZE AC Gomanog-Högner 56:01.9 14:03.2
43 16 / M39 [68] Filip Vít 2011 CZE Praha 56:25.0 14:26.3
44 7 / M50+ [22] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 56:28.2 14:29.5
45 17 / M39 [4] Zdeněk Rouč 1992 CZE Puchlovice 56:35.2 14:36.5
46 8 / M50+ [42] Jan Pendrák 1965 CZE Rozběháme Pardubice 56:36.1 14:37.4
47 18 / M39 [62] Filip Jókala 1999 CZE Police Nad Metují 56:58.4 14:59.7
48 10 / Z39 [15] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 57:19.9 15:21.2
49 11 / Z39 [19] Nikol Andersová 2003 CZE Phantom Gym 57:22.2 15:23.5
50 10 / M40-49 [45] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Nový Bydžov 57:29.7 15:31.0
51 9 / M50+ [43] Lubos Piskáček 1969 CZE Powerlifting DK 57:36.0 15:37.3
52 11 / M40-49 [33] Dominik Jareš 1978 CZE Bukovina 57:50.9 15:52.2
53 10 / M50+ [84] Michal šubrt 1958 CZE Trutnov 57:57.4 15:58.7
54 3 / Z40-49 [16] Kateřina Kramlová 1975 CZE Náchod 58:20.1 16:21.4
55 2 / Z50+ [1] MelÁnia BaliakovÁ 1969 CZE Praha 59:11.6 17:12.9
56 19 / M39 [78] Petr JanÍČek 1996 CZE DvŮr KrÁlovÉ Nad Labem 59:12.3 17:13.6
57 20 / M39 [79] Martin JanÍČek 1990 CZE DvŮr KrÁlovÉ Nad Labem 59:14.7 17:16.0
58 12 / Z39 [71] Šárka Šulcová 1997 CZE Gladiator Gym 59:45.2 17:46.5
59 11 / M50+ [25] Milan Červenka 1967 CZE Pepek Námořník 59:45.9 17:47.2
60 12 / M40-49 [74] Aleš Klimeš 1978 CZE Police nad Metují 01:00:30.9 18:32.2
61 12 / M50+ [75] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 01:01:30.9 19:32.2
62 4 / Z40-49 [81] KlÁra JakubŮ 1981 CZE Turnov 01:02:07.2 20:08.5
63 21 / M39 [56] Jiří Volkán 1993 CZE REF Team 01:02:32.2 20:33.5
64 3 / Z50+ [37] Blanka Mansfeldová 1966 CZE Horní Ředice 01:02:34.6 20:35.9
65 13 / Z39 [17] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 01:03:37.5 21:38.8
66 14 / Z39 [61] Pavla Otradovská 1985 CZE Vorlech 01:03:41.3 21:42.6
67 22 / M39 [64] Karel Křepelka 1987 CZE Zdravotní Klaun 01:04:12.7 22:14.0
68 13 / M50+ [28] Roman Haláček 1971 CZE Haki-Run 01:04:33.2 22:34.5
69 13 / M40-49 [18] Jiří Aixner 1976 CZE Trutnov 01:05:08.6 23:09.9
70 23 / M39 [50] Michal vaněček 1986 CZE Náchod 01:05:15.9 23:17.2
71 24 / M39 [27] Jan Florián 1994 CZE 2F 01:06:26.2 24:27.5
72 15 / Z39 [55] Denisa Vojtasová 2000 CZE Pra-děti 01:06:26.7 24:28.0
73 25 / M39 [30] Ondřej Hartman 1994 CZE Praha 01:07:28.9 25:30.2
74 4 / Z50+ [66] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 01:08:02.3 26:03.6
75 5 / Z40-49 [69] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 01:08:02.7 26:04.0
76 26 / M39 [41] Aleš Pachman 1987 CZE Řečany Nad Labem 01:08:40.5 26:41.8
77 16 / Z39 [89] Sofie Dostálová 2005 CZE Hradec Králové 01:09:23.8 27:25.1
78 27 / M39 [36] David Kupec 1996 CZE Pra-děti 01:10:14.8 28:16.1
79 17 / Z39 [47] Hana Štípková 1988 CZE Pardubice 01:10:33.4 28:34.7
79 6 / Z40-49 [67] Helena Vítová 1978 CZE Praha 01:10:33.4 28:34.7
81 7 / Z40-49 [72] Kristýna Vlachynská 1978 CZE Haki-Run 01:11:10.8 29:12.1
82 14 / M50+ [88] Pavel Dostál 1969 CZE Hradec Králové 01:14:23.2 32:24.5
83 5 / Z50+ [57] Ivana Votočková 1957 CZE Trutnov 01:15:23.1 33:24.4
84 8 / Z40-49 [51] Ilona Vejtasová 1977 CZE Haki Run 01:15:42.3 33:43.6
85 9 / Z40-49 [46] Lucie Skořepová 1979 CZE Kolín 01:15:58.1 33:59.4
86 6 / Z50+ [48] Zdenka Topinková 1971 CZE Kolín V. 01:15:59.9 34:01.2