běh

výsledky

Zkus noční Kuks

16.07.2022 Kuks 

propozice

přihlášení

startovní listina

výsledky

D1 250 m celkem: 12 , muži : 8, ženy: 4, kluci: 8, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
D2 350 m celkem: 14 , muži : 6, ženy: 8, kluci: 6, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
D4 1150 m celkem: 5 , muži : 4, ženy: 1, kluci: 4, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
D3 1000 m celkem: 3 , muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
5km celkem: 56 , muži : 28, ženy: 28, M39: 11, M40-49: 12, M50+: 5, Z39: 14, Z40-49: 9, Z50+: 5 [html] [pdf] [csv]
10km (hlavní závod) celkem: 86 , muži : 54, ženy: 32, M39: 27, M40-49: 13, M50+: 14, Z39: 17, Z40-49: 9, Z50+: 6 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina D1 250 m

start ~ 19:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [ 311 ] VilÉm Sucharda 2016 CZE Tj Nová Paka
2 2 / kluci [ 314 ] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
3 3 / kluci [ 326 ] Matěj Petrovický 2016 CZE Atletika Jaroměř
4 1 / holky [ 306 ] Josefína Janáková 2016 CZE HO Hořice
5 4 / kluci [ 312 ] Hynek Sucharda 2018 CZE Tj Nová Paka
6 2 / holky [ 319 ] Barbora Barková 2016 CZE Koťátko
7 3 / holky [ 334 ] Emma ValÁŠkovÁ 2017 CZE Jzd Miskolezy
8 5 / kluci [ 323 ] Matyáš Jungwirth 2017 CZE Náchod, Lipí
9 6 / kluci [ 309 ] Jiří Horák 2017 CZE Vestec
10 7 / kluci [ 324 ] Jakub Jungwirth 2017 CZE Náchod, Lipí
11 8 / kluci [ 336 ] Filip NÁlevka 2019 CZE Hradec KrÁlovÉ
12 4 / holky [ 333 ] EliŠka KratĚnovÁ 2020 CZE SDH Nahořany

výsledková listina D2 350 m

start ~ 19:36:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / holky [ 325 ] Eliška Hůlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují
2 2 / holky [ 310 ] Rozalie Suková 2013 CZE Dolní Branná
3 3 / holky [ 313 ] Justýna Suchardová 2013 CZE Tj Nová Paka
3 1 / kluci [ 317 ] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice
5 2 / kluci [ 304 ] Lukáš Venclák 2015 CZE Náchod
6 4 / holky [ 308 ] Helena Horáková 2015 CZE Vestec
7 5 / holky [ 320 ] Kateřina Barková 2013 CZE Beruška
8 3 / kluci [ 332 ] OndŘej PavlÍČek 2014 CZE Bk Náchod
9 4 / kluci [ 327 ] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř
10 6 / holky [ 335 ] Rebeka KrausovÁ 2014 CZE VrchlabÍ
11 7 / holky [ 302 ] Rozárka Libnarová 2015 CZE Lánov
12 8 / holky [ 301 ] Michaela Balková 2015 CZE EdgarTeam
13 5 / kluci [ 305 ] Richard Rudolf Cogan 2017 CZE Nová Paka
13 5 / kluci [ 330 ] JiŘÍ Svoboda 2015 CZE Červený Kostelec

výsledková listina D4 1150 m

start ~ 19:41:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [ 322 ] Matyáš Kramule 2009 CZE Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink K
2 2 / kluci [ 318 ] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují
3 3 / kluci [ 331 ] Jakub Svoboda 2007 CZE Batňovice
4 1 / holky [ 315 ] Klára Vítová 2009 CZE Praha
5 4 / kluci [ 328 ] Martin Rykr 2009 CZE Seč

výsledková listina D3 1000 m

start ~ 19:41:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec okruh#1
1 1 / kluci [ 316 ] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice
2 2 / kluci [ 329 ] Matyáš Kraml 2010 CZE SOKOL Staré město
3 3 / kluci [ 321 ] Tadeáš Kramule 2012 CZE Funkční trénink Milovice/Olympia Spartan trénink K

výsledková listina 5km

start ~ 21:30:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M40-49 [ 210 ] Jirka Hrdinka 1982 CZE RUN4FUN 19:06.0
2 1 / M39 [ 233 ] Ondřej Taláb 2005 CZE Voletiny 20:52.8 01:46.8
3 2 / M39 [ 259 ] Jan Lněnička 1994 CZE Dvůr Králové nad Labem 21:05.7 01:59.7
4 3 / M39 [ 241 ] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 22:45.3 03:39.3
5 4 / M39 [ 248 ] Jakub Kocman 1987 CZE Kolesa 22:52.0 03:46.0
6 1 / M50+ [ 219 ] Roman Kubrt 1970 CZE Žacléř 23:09.2 04:03.2
7 2 / M40-49 [ 246 ] Petr Hubený 1976 CZE Přes plot 23:37.3 04:31.3
8 5 / M39 [ 214 ] Jiří Klikoš 1985 CZE A-tým 23:47.0 04:41.0
9 1 / Z39 [ 251 ] Andrea Halamová 2007 CZE 24:46.4 05:40.4
10 3 / M40-49 [ 215 ] Michal Kmoch 1980 CZE Kmošáci 25:12.5 06:06.5
11 1 / Z40-49 [ 231 ] Janeta Svobodova 1976 CZE 3J Batnovice 25:37.9 06:31.9
12 4 / M40-49 [ 239 ] Martin Záruba 1976 CZE MěÚ DKnL 25:49.8 06:43.8
13 5 / M40-49 [ 216 ] Jaroslav Šindler 1981 CZE Poděbrady 26:05.5 06:59.5
14 2 / Z39 [ 221 ] Michaela Mlčáková 1987 CZE M2M 26:12.9 07:06.9
15 6 / M39 [ 202 ] Zdeněk Balek 1985 CZE EdgarTeam 26:25.5 07:19.5
16 2 / M50+ [ 253 ] Miroslav Ječmínek 1965 CZE Velké Poříčí 26:52.0 07:46.0
17 3 / Z39 [ 247 ] Veronika Vocásková 1988 CZE Přes plot 27:30.2 08:24.2
18 3 / M50+ [ 232 ] Petr Švadlák 1972 CZE Svídnický Extrém Team 27:33.2 08:27.2
19 4 / Z39 [ 209 ] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 28:44.6 09:38.6
20 6 / M40-49 [ 249 ] Aleš Rohlík 1978 CZE Pulsmetry.cz 28:46.0 09:40.0
21 7 / M39 [ 252 ] Radek Gangur 1997 CZE 29:00.2 09:54.2
22 5 / Z39 [ 256 ] Lucie Kramlová 1999 CZE Náchod 29:02.5 09:56.5
23 6 / Z39 [ 220 ] Lucie Libnarová 1994 CZE Lánov 29:34.7 10:28.7
24 8 / M39 [ 212 ] Jan Jungwirth 1983 CZE SVVAT 29:46.3 10:40.3
25 9 / M39 [ 254 ] Josef Langer 1986 CZE Běhny 29:59.2 10:53.2
26 7 / Z39 [ 211 ] Martina Janáková 1986 CZE HO Hořice 30:05.9 10:59.9
27 8 / Z39 [ 261 ] Lucie Kosinková 1989 CZE 30:09.6 11:03.6
27 10 / M39 [ 260 ] Luboš Kosinka 1989 CZE 30:09.6 11:03.6
29 9 / Z39 [ 224 ] Aneta Prokopová 1998 CZE Z HECU 30:25.6 11:19.6
30 7 / M40-49 [ 223 ] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 30:28.5 11:22.5
31 4 / M50+ [ 250 ] Petr Košťál 1962 CZE SK Jívka 31 30:46.0 11:40.0
32 11 / M39 [ 207 ] Jaroslav Ettl 1989 CZE Trutnov 30:59.8 11:53.8
33 10 / Z39 [ 208 ] Renata Ettlová 1989 CZE Hk 31:20.8 12:14.8
34 1 / Z50+ [ 234 ] Dana Krombholzová 1970 CZE Velká odvaha 31:23.9 12:17.9
35 11 / Z39 [ 225 ] Simona Prokopová 2000 CZE Z HECU 31:30.6 12:24.6
36 12 / Z39 [ 258 ] Nikola Nováková 1988 CZE 31:50.4 12:44.4
37 8 / M40-49 [ 217 ] Jakub Komárek 1982 CZE Česká Lípa 31:58.8 12:52.8
38 9 / M40-49 [ 257 ] Lukáš Amrich 1982 CZE 32:04.2 12:58.2
39 2 / Z40-49 [ 228 ] Ladislava Skořepová 1978 CZE Vlkov 32:32.4 13:26.4
40 2 / Z50+ [ 244 ] Alena Gloserová 1969 CZE Police Nad Metují 32:45.1 13:39.1
41 3 / Z50+ [ 206 ] Anna Černíková 1966 CZE Lázně Bohdaneč 33:59.0 14:53.0
42 3 / Z40-49 [ 204 ] Marta Bohuslavová 1976 CZE Běhny 33:59.1 14:53.1
43 10 / M40-49 [ 213 ] Karel Jungwirth 1982 CZE SDH Jizbice 34:30.2 15:24.2
44 4 / Z40-49 [ 26 ] Petra Fausková 1973 CZE Praha 34:45.0 15:39.0
45 5 / Z40-49 [ 229 ] Lenka Slavíková 1981 CZE Běžci z Ráje 35:21.8 16:15.8
46 11 / M40-49 [ 243 ] Miroslav Vít 1974 CZE Praha 35:29.9 16:23.9
47 6 / Z40-49 [ 230 ] Michaela Středová 1975 CZE Běhny 36:04.0 16:58.0
48 4 / Z50+ [ 218 ] Anna Krempová 1964 CZE AC Gomango Högner 36:17.7 17:11.7
49 12 / M40-49 [ 245 ] David Barka 1982 CZE Davis David 36:31.4 17:25.4
50 7 / Z40-49 [ 222 ] Klára Pecoldová 1974 CZE Běžná Klarysa 37:04.6 17:58.6
51 8 / Z40-49 [ 255 ] Lucie Havrdová 1979 CZE Trutnov 37:12.9 18:06.9
52 5 / M50+ [ 240 ] Josef Záruba 1950 CZE Dubina DreamTeam 37:23.9 18:17.9
53 13 / Z39 [ 238 ] Tereza Vojtasová 2000 CZE Pra-děti 37:26.5 18:20.5
54 14 / Z39 [ 203 ] Květa Bergerová 1999 CZE Dvůr Králové nad Labem 37:27.4 18:21.4
55 5 / Z50+ [ 235 ] Pavlína Trousilová 1969 CZE Předměřice nad Labem 37:51.0 18:45.0
56 9 / Z40-49 [ 227 ] Lenka Rykrová 1982 CZE Úvaly 38:06.8 19:00.8

výsledková listina 10km (hlavní závod)

start ~ 21:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1
1 1 / M39 [ 65 ] Marek Žampach 1991 CZE Fénix Sport Blansko 41:58.7
2 2 / M39 [ 49 ] Lukáš Novák 1991 CZE Ocr Kids Poděbrady 42:12.0 00:13.3
3 3 / M39 [ 11 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 42:15.5 00:16.8
4 4 / M39 [ 53 ] Tomáš Vlček 1993 CZE Trutnov 42:43.0 00:44.3
5 1 / M50+ [ 7 ] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně 43:20.9 01:22.2
6 1 / M40-49 [ 9 ] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 44:29.1 02:30.4
7 5 / M39 [ 10 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 44:30.8 02:32.1
8 2 / M40-49 [ 73 ] Lukáš Pešta 1981 CZE Radvánovice 44:47.6 02:48.9
9 6 / M39 [ 76 ] Ivo Česenek 1987 CZE BK Náchod 45:48.2 03:49.5
10 3 / M40-49 [ 52 ] Petr Veselý 1982 CZE Royal Bay 46:11.3 04:12.6
11 2 / M50+ [ 70 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 47:20.0 05:21.3
12 7 / M39 [ 90 ] Vojtěch Hulík 1987 CZE HTW 47:49.3 05:50.6
13 4 / M40-49 [ 23 ] Bořivoj Čejka 1980 CZE Triathlon Team Chrudim 47:58.2 05:59.5
14 1 / Z39 [ 77 ] Klára Nejmanová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 48:12.2 06:13.5
15 5 / M40-49 [ 82 ] Petr Špernoga 1975 CZE Turnov 48:14.1 06:15.4
16 8 / M39 [ 29 ] Tomáš Hanuš 1989 CZE Trutnov 48:18.7 06:20.0
17 3 / M50+ [ 14 ] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 48:25.8 06:27.1
18 9 / M39 [ 5 ] Martin Takacs 1988 CZE Lično 48:37.7 06:39.0
19 2 / Z39 [ 87 ] Iveta Vlčková 1983 CZE Sk Babice / RAB 49:53.6 07:54.9
20 3 / Z39 [ 63 ] Ivana Machačová 1989 CZE Doudleby Nad Orlicí 49:55.2 07:56.5
21 10 / M39 [ 54 ] Filip Vojtas 2000 CZE Pra-děti 49:59.7 08:01.0
22 1 / Z40-49 [ 6 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 50:11.6 08:12.9
23 11 / M39 [ 83 ] Daniel HorÁk 1989 CZE Suchovršice 50:54.4 08:55.7
24 6 / M40-49 [ 38 ] Daniel Marek 1974 CZE Běžci z Ráje 50:54.8 08:56.1
25 12 / M39 [ 31 ] Ladislav Hezoučký 1984 CZE Dvůr Králové nad Labem 50:56.6 08:57.9
26 4 / Z39 [ 80 ] Veronika VÍtkovÁ 1989 CZE SDH Nahořany 52:17.9 10:19.2
27 5 / Z39 [ 44 ] Jana Plhová 1993 CZE Pecka 52:55.9 10:57.2
28 4 / M50+ [ 13 ] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 53:47.0 11:48.3
29 13 / M39 [ 85 ] Ladislav šprinc 1999 CZE Radvanice 53:53.4 11:54.7
30 7 / M40-49 [ 8 ] Martin Baláš 1973 CZE run4run 54:12.4 12:13.7
31 6 / Z39 [ 3 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 54:12.9 12:14.2
32 8 / M40-49 [ 91 ] Tomáš Otradovský 1979 CZE Vorlech 54:41.8 12:43.1
33 7 / Z39 [ 58 ] Martina Zedníková 1998 CZE REF Team 54:42.5 12:43.8
34 2 / Z40-49 [ 39 ] Tereza Marková 1974 CZE Běžci z Ráje 55:04.2 13:05.5
35 14 / M39 [ 2 ] Zdeněk Vašata 1992 CZE Hradec Králové 55:10.1 13:11.4
36 8 / Z39 [ 60 ] Helena Zigová 1991 CZE Kostelec Nad Orlicí 55:10.5 13:11.8
37 15 / M39 [ 24 ] Zdeněk Černík 1986 CZE Rozběháme Pardubice 55:12.7 13:14.0
38 1 / Z50+ [ 86 ] Eva Jirásková 1964 CZE Maratonstav Úpice 55:27.0 13:28.3
39 9 / Z39 [ 34 ] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 55:38.7 13:40.0
40 5 / M50+ [ 12 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 55:47.4 13:48.7
41 9 / M40-49 [ 59 ] Petr Zelenka 1979 CZE Praha 3 55:49.2 13:50.5
42 6 / M50+ [ 35 ] Milan Krempa 1963 CZE AC Gomanog-Högner 56:01.9 14:03.2
43 16 / M39 [ 68 ] Filip Vít 2011 CZE Praha 56:25.0 14:26.3
44 7 / M50+ [ 22 ] Martin Blažek 1971 CZE ACS Rýchory 56:28.2 14:29.5
45 17 / M39 [ 4 ] Zdeněk Rouč 1992 CZE Puchlovice 56:35.2 14:36.5
46 8 / M50+ [ 42 ] Jan Pendrák 1965 CZE Rozběháme Pardubice 56:36.1 14:37.4
47 18 / M39 [ 62 ] Filip Jókala 1999 CZE Police Nad Metují 56:58.4 14:59.7
48 10 / Z39 [ 15 ] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 57:19.9 15:21.2
49 11 / Z39 [ 19 ] Nikol Andersová 2003 CZE Phantom Gym 57:22.2 15:23.5
50 10 / M40-49 [ 45 ] Jaroslav Pospíšil 1978 CZE Nový Bydžov 57:29.7 15:31.0
51 9 / M50+ [ 43 ] Lubos Piskáček 1969 CZE Powerlifting DK 57:36.0 15:37.3
52 11 / M40-49 [ 33 ] Dominik Jareš 1978 CZE Bukovina 57:50.9 15:52.2
53 10 / M50+ [ 84 ] Michal šubrt 1958 CZE Trutnov 57:57.4 15:58.7
54 3 / Z40-49 [ 16 ] Kateřina Kramlová 1975 CZE Náchod 58:20.1 16:21.4
55 2 / Z50+ [ 1 ] MelÁnia BaliakovÁ 1969 CZE Praha 59:11.6 17:12.9
56 19 / M39 [ 78 ] Petr JanÍČek 1996 CZE DvŮr KrÁlovÉ Nad Labem 59:12.3 17:13.6
57 20 / M39 [ 79 ] Martin JanÍČek 1990 CZE DvŮr KrÁlovÉ Nad Labem 59:14.7 17:16.0
58 12 / Z39 [ 71 ] Šárka Šulcová 1997 CZE Gladiator Gym 59:45.2 17:46.5
59 11 / M50+ [ 25 ] Milan Červenka 1967 CZE Pepek Námořník 59:45.9 17:47.2
60 12 / M40-49 [ 74 ] Aleš Klimeš 1978 CZE Police nad Metují 01:00:30.9 18:32.2
61 12 / M50+ [ 75 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 01:01:30.9 19:32.2
62 4 / Z40-49 [ 81 ] KlÁra JakubŮ 1981 CZE Turnov 01:02:07.2 20:08.5
63 21 / M39 [ 56 ] Jiří Volkán 1993 CZE REF Team 01:02:32.2 20:33.5
64 3 / Z50+ [ 37 ] Blanka Mansfeldová 1966 CZE Horní Ředice 01:02:34.6 20:35.9
65 13 / Z39 [ 17 ] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 01:03:37.5 21:38.8
66 14 / Z39 [ 61 ] Pavla Otradovská 1985 CZE Vorlech 01:03:41.3 21:42.6
67 22 / M39 [ 64 ] Karel Křepelka 1987 CZE Zdravotní Klaun 01:04:12.7 22:14.0
68 13 / M50+ [ 28 ] Roman Haláček 1971 CZE Haki-Run 01:04:33.2 22:34.5
69 13 / M40-49 [ 18 ] Jiří Aixner 1976 CZE Trutnov 01:05:08.6 23:09.9
70 23 / M39 [ 50 ] Michal vaněček 1986 CZE Náchod 01:05:15.9 23:17.2
71 24 / M39 [ 27 ] Jan Florián 1994 CZE 2F 01:06:26.2 24:27.5
72 15 / Z39 [ 55 ] Denisa Vojtasová 2000 CZE Pra-děti 01:06:26.7 24:28.0
73 25 / M39 [ 30 ] Ondřej Hartman 1994 CZE Praha 01:07:28.9 25:30.2
74 4 / Z50+ [ 66 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 01:08:02.3 26:03.6
75 5 / Z40-49 [ 69 ] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 01:08:02.7 26:04.0
76 26 / M39 [ 41 ] Aleš Pachman 1987 CZE Řečany Nad Labem 01:08:40.5 26:41.8
77 16 / Z39 [ 89 ] Sofie Dostálová 2005 CZE Hradec Králové 01:09:23.8 27:25.1
78 27 / M39 [ 36 ] David Kupec 1996 CZE Pra-děti 01:10:14.8 28:16.1
79 17 / Z39 [ 47 ] Hana Štípková 1988 CZE Pardubice 01:10:33.4 28:34.7
79 6 / Z40-49 [ 67 ] Helena Vítová 1978 CZE Praha 01:10:33.4 28:34.7
81 7 / Z40-49 [ 72 ] Kristýna Vlachynská 1978 CZE Haki-Run 01:11:10.8 29:12.1
82 14 / M50+ [ 88 ] Pavel Dostál 1969 CZE Hradec Králové 01:14:23.2 32:24.5
83 5 / Z50+ [ 57 ] Ivana Votočková 1957 CZE Trutnov 01:15:23.1 33:24.4
84 8 / Z40-49 [ 51 ] Ilona Vejtasová 1977 CZE Haki Run 01:15:42.3 33:43.6
85 9 / Z40-49 [ 46 ] Lucie Skořepová 1979 CZE Kolín 01:15:58.1 33:59.4
86 6 / Z50+ [ 48 ] Zdenka Topinková 1971 CZE Kolín V. 01:15:59.9 34:01.2