serie

mtb

results

Středeční pohár

2021-08-01 - 2021-12-31 Jestřebí hory 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení hlavní kategorie total: 295 , men : 227, women: 68, Kluci do 5: 10, Kluci 6-7: 35, Kluci 8-9: 29, Žáci I: 29, Žáci II: 24, Kadeti: 14, Junioři: 8, Muži: 16, Masters I: 19, Masters II: 32, Veterans: 11, Holky do 5: 13, Holky 6-7: 8, Holky 8-9: 10, Žákyně I: 17, Žákyně II: 7, Kadetky: 7, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení příchozí total: 41 , men : 41, women: 0, Příchozí: 41 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení týmů total: 0 , men : 0, women: 0, mix: 0 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení hlavní kategorie

start ~ 10:00:00

Kluci do 5

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci do 5 350 Marel Jan Mareláci 70 70 70 70 70 70 70
2 Kluci do 5 298 Bursík Adam Bikehome 58 58 62 62 58 58 58
3 Kluci do 5 267 May Antonín Rtyně V Podkrkonoší 50 55 55 52 55
4 Kluci do 5 179 Valášek Adam All Blacks Hronov 55 62 62
5 Kluci do 5 117 Krmaš Mikuláš Hronov 55 62
6 Kluci do 5 62 Kazda Mikuláš Cykloklub Jičín 62
6 Kluci do 5 62 Tyle Kevin Bike trám Šp.Mlýn 62
8 Kluci do 5 58 Podlešák Ondřej Pitrs Bikes Team 58
9 Kluci do 5 52 Zákravský Matyáš S - Sport 52
10 Kluci do 5 48 Nývlt Lukas 48

Kluci 6-7

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci 6-7 350 Hák Matyáš SK Janské Lázně 70 70 70 58 70 70
2 Kluci 6-7 307.1 Šípek Michal Expres Cz - Tufo Team Kolin 58 70 62 55 55 55 62
3 Kluci 6-7 307 Ulvr Tadeaš Carla.kupkolo.cz 55 62 48 62 70 58
4 Kluci 6-7 292 Vaněk Matěj Cykloklub Jičín 52 55 55 52 62 62 58
5 Kluci 6-7 291 Novák Matyáš Pitrs Bikes Team 62 58 58 58 52 32 55
6 Kluci 6-7 238 Beran Martin Pitrs Bikes Team 39 38 50 44 40 52 52
7 Kluci 6-7 230 Raizer Vojtěch Kupkolo 42 38 46 48 46 48
7 Kluci 6-7 230 Cinke Matyáš Mx Enduro Úpice 48 40 46 48 38 48 40
9 Kluci 6-7 227 Kuk Tomáš Carla.kupkolo.cz 36 50 37 40 50 50
10 Kluci 6-7 226 Hovorka Václav Zábrodí 44 40 50 42 37 50
11 Kluci 6-7 214 Šimek Lukáš S-sport Hronov 40 39 39 42 46 40 46
12 Kluci 6-7 205 Doležal Matěj Náchod 37 38 44 44 42
13 Kluci 6-7 189 Pospíšil Vít Cykloklub Jičín 38 34 36 37 42 36
14 Kluci 6-7 181 Plný Ondřej mtb Trilogy 34 31 29 35 39 39 34
15 Kluci 6-7 178 Hotárek Jan Pitrs Bikes Team 35 35 34 35 39
16 Kluci 6-7 176 Synek Ondřej Mal-poric Adventure Team 36 32 33 35 34 38
17 Kluci 6-7 171 Lener Jakub Náchod 37 30 28 36 33 35
18 Kluci 6-7 169 Krmaš Antonín Hronov 44 32 30 32 31
18 Kluci 6-7 169 Čada Michal Redpoint-eleven Team 29 33 37 34 36
20 Kluci 6-7 154 Holubec Štěpán Spartak Vrchlabí 50 52 52
21 Kluci 6-7 119 Klečka Antonín Trutnov 42 39 38
22 Kluci 6-7 116 Sulzbacher Lucas Pitrs Bikes Team 27 27 30 32
23 Kluci 6-7 90 Drha Jakub Hotel Hubertus Špindl 46 44
24 Kluci 6-7 79 Schejbal Jakub Kocbeře 48 31
25 Kluci 6-7 70 Kuřátko Šimon S-sport Hronov 42 28
26 Kluci 6-7 64 Beneš Tobiáš Stárkov 31 33
27 Kluci 6-7 46 Kazda Matěj Cykloklub Jičín 46
28 Kluci 6-7 44 Jansky Jakub Ádr team 44
29 Kluci 6-7 37 David David Litíč 37
30 Kluci 6-7 36 Skala Václav Ski Police 36
31 Kluci 6-7 35 Hanuš Ondřej Mx and bike Březina 35
32 Kluci 6-7 34 Martin Matyáš Kah Sport Vrchlabí 34
33 Kluci 6-7 33 Bárta Václav Úpice 33
33 Kluci 6-7 33 Plný Ondřej mtb Trilogy 33
35 Kluci 6-7 31 Tyle Tadeáš Bike trám Šp.Mlýn 31

Kluci 8-9

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci 8-9 350 Holubec Kryštof Spartak Vrchlabí 62 70 70 70 70 70
2 Kluci 8-9 326 Bohuňovský Hynek Cykloklub Jičín 70 62 58 62 62 62 70
3 Kluci 8-9 294 Sychrovský Petr Aerotec Sport Team 58 58 62 58 58
4 Kluci 8-9 269 Prokop Matěj S-sport Hronov 52 42 55 52 50 52 58
5 Kluci 8-9 268 Budina Daniel Cykloklub Jičín 40 50 50 55 58 55
6 Kluci 8-9 264 Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 44 52 52 46 52 62
7 Kluci 8-9 254 Kovář Jakub Pitrs Bikes Team 48 44 55 55 52
8 Kluci 8-9 238 Ryšavý Jonáš Val 50 46 48 40 48 46
9 Kluci 8-9 228 Trvalec David Hořické Kolonožky 48 46 42 42 42 50
10 Kluci 8-9 220 Staněk Ondřej Termyt Byke Team 46 39 40 46 40 48
10 Kluci 8-9 220 Kubeček Matouš Červený Kostelec 50 37 37 38 48 42 42
12 Kluci 8-9 208 Horáček Filip APACHE Loko Trutnov 39 33 38 44 39 46 40
13 Kluci 8-9 205 Raizer Jakub Kupkolo 35 39 39 44 44 39
14 Kluci 8-9 195 Bouček Jakub Pitrs Bikes Team 44 36 38 39 38
15 Kluci 8-9 174 Podlešák Martin Pitrs Bikes Team 35 32 33 37 37
16 Kluci 8-9 158 Zejfart Jakub North Bike Junior Team 55 55 48
17 Kluci 8-9 118 Petřík Jan S-Sport Hronov 40 38 40
18 Kluci 8-9 113 Tuček Matěj Pitrs Bikes Team 34 35 44
19 Kluci 8-9 70 Drha Jan Hotel Hubertus Špindl 36 34
20 Kluci 8-9 69 Malík Jan Žďár Nad Metují 31 38
21 Kluci 8-9 50 Žilák František Rock Machine Cyklomax enduro team 50
22 Kluci 8-9 42 Snopek Václav Cykloklub Jičín 42
23 Kluci 8-9 38 Plecháč Jáchym Bakako Nová Paka 38
24 Kluci 8-9 37 Beneš Matyáš Stárkov 37
24 Kluci 8-9 37 Prouza Ondřej Bohdašín 37
26 Kluci 8-9 36 Mrůzek Matouš Spartak Vrchlabí 36
27 Kluci 8-9 34 Freivald Michael Bohdašín 34
28 Kluci 8-9 33 Nývlt Mickey Červený Kostelec 33
29 Kluci 8-9 32 Faifer Daniel 32

Žáci I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žáci I 342 Rous Martin Unikovo Mtb Team 70 62 70 70 70 62
2 Žáci I 334 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín 70 62 70 62 62 62 70
3 Žáci I 290 Sulzbacher Vojtěch Pitrs Bikes Team 58 58 58 58 58 58 58
4 Žáci I 282 Kohoutek Adam Pitrs Bikes Team 62 55 55 55 55 55 55
5 Žáci I 260 Jon Sebastián Spartak Vrchlabí 52 52 52 52 52 52
6 Žáci I 248 Suchánek Adrian S-sport Hronov 48 48 50 50 50 50 48
7 Žáci I 244 Horáček Jan APACHE Loko Trutnov 50 42 48 48 48 50
8 Žáci I 224 Hamáček Matěj Apache Loko Trutnov 52 40 40 42 38 44 46
9 Žáci I 222 Krusz Dawid KKW Nexelo Walbrzych 44 44 44 44 46
10 Žáci I 208 Beran Jaroslav Pitrs Bikes Team 36 38 46 46 38 40
11 Žáci I 198 Moravec Matouš Pitrs Bikes Team 38 37 48 37 38
12 Žáci I 192 Kulveit Šimon Carla.Kupkolo.cz 42 32 36 39 36 35 39
13 Žáci I 186 Holan Matěj Carla.kupkolo.cz 34 33 37 40 42
14 Žáci I 176 Kuk Milan Carla.kupkolo.cz 39 33 32 38 31 34
15 Žáci I 175 Hornych Olda Ski Police nad Metují 50 42 39 44
16 Žáci I 174 Vrabec Jakub Ski Police Nad Metují 30 31 40 35 33 35
17 Žáci I 170 Bernard Lukáš S-sport Hronov 40 31 34 32 31 33
18 Žáci I 122 Tyle Christian Bike Team Špindlerův Mlýn 46 34 42
19 Žáci I 115 Novak Vojtech Bike Team Špindlerův Mlýn 37 39 39
20 Žáci I 108 Moravec Šimon Pitrs Bikes Team 39 32 37
21 Žáci I 104 Hornych Ivan Spartak Police nad Metují 35 35 34
22 Žáci I 102 Skala Karel Ski Police 30 42 30
23 Žáci I 86 Rušikvas Eduard Bike Team Špindlerův Mlýn 46 40
24 Žáci I 72 Vít Ondřej Pitrs Bikes Team 36 36
25 Žáci I 55 Polášek Daniel Bakako Nová Paka 55
26 Žáci I 46 Paar Adam Hovrch Nové Město Nad Metují 46
27 Žáci I 44 Mrůzek Šimon Spartak Vrchlabí 44
28 Žáci I 33 Kordík Šimon Cykloklub Jičín 33
29 Žáci I 29 Grosspitsch Michal Hořičky 29

Žáci II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žáci II 350 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín 70 70 70 70 70
2 Žáci II 314 Frencl Dominik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 70 58 62 62 62 58
3 Žáci II 289 Ulvr Adam Carla.kupkolo.cz 62 62 55 50 52 55 55
4 Žáci II 269 Vik Samuel S-sport Hronov 58 52 50 52 55 52 50
5 Žáci II 248 Povr Tadeáš Cykloklub Jičín 50 52 48 48 50 46
6 Žáci II 243 Svoboda Marcel Unikovo Mtb Team 55 48 44 46 46 48
7 Žáci II 242 Papoušek Adam Bike Freaks Holice 48 46 46 50 44 52
8 Žáci II 240 Kvitský Dominik Cykloklub Jičín 62 58 58 62
9 Žáci II 225 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín 55 46 40 40 42 42
10 Žáci II 224 Šretr Michal S-sport Hronov 50 44 44 42 44
11 Žáci II 209 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín 52 39 37 37 39 42
12 Žáci II 203 Hanuš Lukáš S-sport Hronov 48 38 38 39 38 40
13 Žáci II 194 Vítek Tomáš Pitrs Bikes Team 46 37 35 35 36 36 39
14 Žáci II 183 Rydlo Václav Pitrs Bikes Team 36 36 36 35 37 38
15 Žáci II 155 Bednařík Jan Hronov 58 42 55
16 Žáci II 115 Hendrich Daniel Maximus Bike Freaks Holice 38 39 38
17 Žáci II 106 Rieger Marek Carla.kupkolo.cz 58 48
18 Žáci II 84 Kubíček Matěj HO Dvůr Králové n.L. 40 44
19 Žáci II 81 Skandera Matyas Sa Špindlerův Mlýn 42 39
20 Žáci II 77 Moravec Vojtěch bike ŠPM 37 40
21 Žáci II 76 železov Josef žádný 42 34
22 Žáci II 70 Janovský Tomáš Ms Bike Academy Racing 70
23 Žáci II 44 Lukáš Matěj Hvězda Pardubice 44
24 Žáci II 40 Wereszczynski Kacper Mieroszow 40

Kadeti

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kadeti 350 Pivnička Jakub Pivnicka.cz 62 70 70 70 70 70
2 Kadeti 322 Saidl Filip Pitrs Bikes Team 70 70 62 62 58
3 Kadeti 299 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín 52 55 58 62 62 62
4 Kadeti 272 Kulveit Tobiáš Carla.kupkolo.cz 48 55 52 52 48 58 55
5 Kadeti 266 Pešina Jan Redpoint-eleven Team 46 52 58 55 55
6 Kadeti 163 Polák Jan Cykloklub Jičín 50 55 58
7 Kadeti 62 Janoušek Tomáš Cyklobendl 62
8 Kadeti 58 Jansa Mikuláš Cykloteam Mxm Hulín 58
8 Kadeti 58 Matoulek Jiří Trutnov 58
10 Kadeti 55 Bajer Jan Bakako Nová Paka 55
11 Kadeti 52 Ticháček Petr Apache Loko Trutnov 52
12 Kadeti 50 Telecký Adam Česká Třebová 50
13 Kadeti 44 Sluka Šimon Wce Cycling Team 44
14 Kadeti 42 Polášek Antonín Bakako Nová Paka 42

Junioři

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Junioři 350 Hák Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team 70 70 70 70 70
2 Junioři 310 Svoboda Marian Unikovo Mtb Team 70 62 58 58 62
3 Junioři 285 Mertlík Michal Apache Loko Trutnov 55 62 55 55 58
4 Junioři 128 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz 70 58
5 Junioři 124 Petr Michal INS BIKE TEAM 62 62
6 Junioři 62 Kubec Jakub Ceská Skalice 62
6 Junioři 62 Kraus Lukáš Carla.kupkolo.cz 62
8 Junioři 52 Kulda Radim Trutnov 52

Muži

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Muži 350 Štolfa Štěpán Hsk Cycling Team 70 70 70 70 70 70
2 Muži 299 Jirásek Pavel Pitrs Bikes Team 55 62 62 55 62 58
3 Muži 248 Morávek Roman Velocoachcz 70 58 58 62
4 Muži 120 Adámek Petr Apache LOKO Trutnov 58 62
5 Muži 110 Słonina Rafał DECATHLON SZCZAWNO 55 55
5 Muži 110 Jansa Radek Pitrs Bikes Team 58 52
7 Muži 102 Kadlec Petr JKF Jaroměř 52 50
8 Muži 62 Vlček Sebastian Cykloklub Jičín 62
8 Muži 62 Elčkner Lukáš Jaroslav Kulhavým Cycling Team 62
10 Muži 58 Sádlo Dominik Sk Nové Město Nad Metují 58
11 Muži 52 Ther Jan MONDRAKER Racing team 52
11 Muži 52 Jansa Tomáš PITRS BIKES TEAM 52
13 Muži 50 Zetek Matyas Čvk Pardubice 50
14 Muži 48 Štěpán Martin Konopro 48
15 Muži 46 Górecki Aleš Praha 46
16 Muži 44 Šindler Radek Trutnov 44

Masters I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Masters I 334 Čáp Lukáš Hsk Cycling Team 70 62 62 70 58 70
2 Masters I 330 Drejsl Lukáš Mondraker Racing Team 58 70 70 70 62
3 Masters I 288 Martin Jiří Náchod 52 62 55 58 55 58
4 Masters I 282 Krusz Piotr KKW Nexelo Walbrzych 55 58 62 52 55
5 Masters I 70 Berger Tomáš kupkolo.cz/HZS Pardubice 70
6 Masters I 62 Šilar Jakub BIKESTRIKE - TREK 62
6 Masters I 62 Josef Bako Kupkolo.cz 62
8 Masters I 58 Lecnar Jaruch Pitrs Bikes Team 58
8 Masters I 58 Brendl Tomáš STS Chvojkovice Brod 58
10 Masters I 55 Vít Jan Suchovršice 55
11 Masters I 52 Matějka Petr Dtj Hrachoviště 52
11 Masters I 52 Vítek Petr Spinning HK 52
13 Masters I 50 Záliš Jiří Pitrs Bikes Team 50
14 Masters I 48 Volhejn Ondřej Dtj Hrachoviště 48
15 Masters I 46 Mádr Karel Kola Rtyně 46
16 Masters I 44 Prokop Jaroslav Pro Music Prolog Bike 44
17 Masters I 42 Horálek Jiří Hradec Králové 42
18 Masters I 40 Paulů Roman Dolní Branná 40
19 Masters I 39 Michl Jakub No Excuse 39

Masters II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Masters II 350 Sulzbacher Petr Pitrs Bikes Team 62 62 70 70 70 70 70
2 Masters II 306 Pinkava Petr Silvini R2 sport 58 58 62 62 62 62
3 Masters II 267 Sulzbacher Tomáš Pitrs Bikes Team 48 52 50 55 52 58
4 Masters II 253 Pivnička Luděk Pivnicka.cz 46 50 42 52 50 55
5 Masters II 244 Winter Tomáš Bp Lumen 46 50 48 44 50 46 50
6 Masters II 236 Čermák Jan S - Sport Hronov 44 46 46 48 52
7 Masters II 231 Šupich Martin Pitrs Bikes Team 40 55 48 44 44
8 Masters II 230 Kordík Petr Cykloklub Jičín 52 58 58 62
9 Masters II 213 Novak Libor Bike Team Špindlerův Mlýn 38 42 39 46 48
10 Masters II 211 Hornych Véna Kupkolo Mtbtrilogy.cz 39 44 42 42 44
11 Masters II 198 Šimek Aleš Jilemnice 34 37 40 40 39 42
12 Masters II 195 Krátký Martin Bike Freaks Holice 36 39 37 39 40 40
13 Masters II 168 Balcar Aleš Tj Sokol Nové Město Nad Metují 55 58 55
14 Masters II 128 Šťastný Roman Rock Machine Cyklomax 70 58
15 Masters II 88 Šatný Radek Cyklo Tony 40 48
16 Masters II 84 Cupal Jakub Praha 4 38 46
17 Masters II 70 Martin Jan Kah Sport Vrchlabí 70
18 Masters II 55 Žilák František Rock Machine Cyklomax enduro team 55
18 Masters II 55 Kopecký Lukáš Prestige Cycling Team 55
20 Masters II 52 Kučera Tomáš Mondraker Racing Team 52
20 Masters II 52 Štolfa Martin Ski Police Nad Metují 52
22 Masters II 50 Kubec Jiří Cyklo Tony 50
23 Masters II 48 Mráz Vít Ins Atelier Náchod 48
24 Masters II 44 Lhotský Luděk Ema 44
25 Masters II 42 Truhlář Jan Hsk Cycling Team 42
25 Masters II 42 Karajanis Petr Niko on bike 42
27 Masters II 40 Bruckner Radek Brumar Mtb 40
28 Masters II 39 Štěpán Jan Kono Pro S.r.o. 39
29 Masters II 38 Kohoutek Petr Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans 38
30 Masters II 37 Řezníček Jan Čpp 37
31 Masters II 36 Kocourek Roman Icekram 36
32 Masters II 35 Koller Ladislav Heřmánkovice 35

Veterans

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Veterans 350 Čada Tomas Redpoint-eleven Team 70 70 70 70 70
2 Veterans 256 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz 70 62 62 62
3 Veterans 113 Kulda Roman Trutnov 55 58
4 Veterans 62 Čipera Radek Ski Radvanice 62
5 Veterans 58 Moravek Aleš Ins Ateliér Náchod 58
6 Veterans 55 Mojzis Libor Ceska Skalice 55
7 Veterans 52 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz 52
8 Veterans 50 Suchomel Otto Rtyně V Podkrkonoší 50
9 Veterans 48 Šimo Pavelkolar Kolarna Team 48
10 Veterans 46 Adámek Tomáš Čpp 46
11 Veterans 44 Pfeifer Jiří Cyklo Tony 44

Holky do 5

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky do 5 334 Krusz Laura KKW Nexelo Walbrzych 62 70 70 58 70 62
2 Holky do 5 326 Jörka Sofie Jsme Fitness Food Menu 70 62 70 62 62 62
3 Holky do 5 318 Třešňáková Viktorie Pitrs Bikes Team 55 58 62 70 58 70
4 Holky do 5 284 Marková Zuzana INS BIKE TEAM 55 58 58 55 55 58
5 Holky do 5 162 Klečková Lucie Trutnov 55 55 52
6 Holky do 5 58 Hurychová Barbora Praha 58
7 Holky do 5 52 Lenerová Adéla Náchod 52
7 Holky do 5 52 Martinová Madlen Kah Sport Vrchlabí 52
7 Holky do 5 52 Vernerová Adéla Pitrs Bikes Team 52
10 Holky do 5 50 Krušinová Nina An Bike Team Hořice 50
11 Holky do 5 48 Ficková Libuše Malé Svatoňovice 48
12 Holky do 5 46 Hurychová Tereza Praha 46
13 Holky do 5 44 Seinerová Šarlota Předklášteří 44

Holky 6-7

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky 6-7 350 Nosálová Gabriela Unikovo Mtb Team 62 70 70 70 70 70
2 Holky 6-7 318 Hanušová Kristýna Ghost junior team 70 58 62 62 62 62
3 Holky 6-7 294 Staňková Barborka Termyt Byke Team 58 55 58 55 58 58 62
4 Holky 6-7 288 Antušková Klára Qayron Factory Racing Team 50 70 55 58 55
5 Holky 6-7 207 Melišíková Maja Běžecký klub Náchod 48 52 52 55
6 Holky 6-7 114 Zákravská Emma Hronov 62 52
7 Holky 6-7 55 Nývltová Rozárka Praha 55
8 Holky 6-7 52 Nývltová Johanka Praha 52

Holky 8-9

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky 8-9 350 Bursíková Anna Bikehome 70 70 70 70 62 70 70
2 Holky 8-9 314 Wolfová Amalie Sa Špindlerův Mlýn 55 58 62 70 62 62
3 Holky 8-9 298 Kazdová Rozárie Cykloklub Jičín 58 62 62 58 58 55
4 Holky 8-9 288 Kráčmarová Michaela Apache Loko Trutnov 62 58 55 55 55 58
5 Holky 8-9 266 Beranová Ema Pitrs Bikes Team 55 52 52 52 55 52 52
6 Holky 8-9 192 Šrytrova Ema Pitrs Bikes Team 48 46 48 50
7 Holky 8-9 158 Bednaříková Aneta S Sport Hronov 50 50 58
8 Holky 8-9 148 Diblíková Lili Unikovo Mtb Team 48 50 50
9 Holky 8-9 146 Kotrncová Tereza Hlavňov 46 52 48
10 Holky 8-9 52 Krušinová Andělka Carla.kupkolo.cz 52

Žákyně I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žákyně I 342 Kráčmarová Anna Apache Loko Trutnov 58 70 58 70 62 70 70
2 Žákyně I 307 Holanová Anežka Carla.kupkolo.cz 55 62 70 58 62
3 Žákyně I 288 Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 55 58 55 62 55 58
4 Žákyně I 266 Kornfeldová Amálie Apache Loko Trutnov 48 52 52 55 52 52 55
5 Žákyně I 252 Melišíková Viktorie Běžecký klub Náchod 50 50 50 50 50 52
6 Žákyně I 248 Machytková Natali Anna Bike Team Špindlerův Mlýn 70 58 58 62
7 Žákyně I 240 Jansová Lenka Pitrs Bikes Team 44 39 46 50 48 48 48
8 Žákyně I 226 Ryšavá Zuzana Val 44 44 48 46 44 44
9 Žákyně I 222 Středová Simona Pitrs Bikes Team 42 42 42 46 46 46
10 Žákyně I 169 křížová krystýna buff 62 52 55
11 Žákyně I 142 Kunčíkova Maja Vrchlabí 46 48 48
12 Žákyně I 80 Grosspitschová Vendula JKF Jaroměř 40 40
13 Žákyně I 70 Jirásková Ema Cyklostar Pirelli Trek 70
14 Žákyně I 62 Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 62
15 Žákyně I 52 Jansová Beáta Cykloteam Mxm Hulín 52
16 Žákyně I 50 Jánská Emily Ádr team 50
17 Žákyně I 46 Ziółkowska Natalia Wałbrzych 46

Žákyně II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žákyně II 350 Krátká Zuzka Bike Freaks Holice 70 70 70 70 70 70
2 Žákyně II 293 Novakova Valerie Bike Team Špindlerův Mlýn 55 52 62 62 62
3 Žákyně II 276 Hotárková Tereza Pitrs Bikes Team 52 50 58 58 58
4 Žákyně II 186 Kuncikova Ella Bike klub Spindl 70 58 58
5 Žákyně II 124 Drhová Eva Hotel Hubertus Špindl 62 62
6 Žákyně II 117 Piechová Sofie Apache Loko Trutnov 55 62
7 Žákyně II 62 TrllovÁ Šárka Bakako Nová Paka 62

Kadetky

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kadetky 350 Nováková Karla Jaroslav Kulhavy Cycling Team 70 70 70 70 70 70
2 Kadetky 318 Sulzbacherová Martina Pitrs Bikes Team 70 62 62 62 62 62
3 Kadetky 294 Šretrová Lucie S-sport Hronov 58 58 62 58 58
4 Kadetky 163 Šulcová Adéla S-sport Hronov 50 55 58
5 Kadetky 62 Bezstarosti Nicol Bakako Nová Paka 62
6 Kadetky 55 Vítková Veronika Pitrs Bikes Team 55
7 Kadetky 52 Peterková Eliška Spartak Vrchlabí 52

Juniorky

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach

Ženy

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Ženy 350 Fridrichová Lenka Ghost Team 70 70 70 70 70
2 Ženy 314 Teuberová Kateřina HSK cycling team 58 62 62 58 62 70
3 Ženy 298 Šretrová Lenka Pitrs Bikes Team 62 55 58 58 55 58 62
4 Ženy 275 Horáčková Zuzana APACHE Loko Trutnov 52 55 55 55 58
5 Ženy 194 Adámková Jana Apache Loko Trutnov 70 62 62
6 Ženy 58 Hurychová Klára Praha 58

result list bodové hodnocení příchozí

start ~ 10:00:00

Příchozí

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Příchozí 350 Frencl Martin MONDRAKER Racing team 70 70 70 70 70
2 Příchozí 318 Vít Jan Suchovršice 62 62 62 62 70
3 Příchozí 288 Cinke Robert Mx Enduro Úpice 46 52 52 58 58 58 62
4 Příchozí 265 Kačer Martin Červený Kostelec 40 50 48 50 55 52 58
5 Příchozí 203 Plný Filip MTB Trilogy 48 52 48 55
6 Příchozí 108 Gabrle Daniel Trutnov 58 50
7 Příchozí 107 Knytl Martin Kola Ledeč 52 55
8 Příchozí 70 Holec Jiří Cyklo Bendl Vysoké Mýto 70
9 Příchozí 62 Melichar Pavel Msk Motor Sport 62
9 Příchozí 62 Kleiner Petr REDPOINT-ELEVEN TEAM 62
11 Příchozí 58 Krusz Piotr KKW Nexelo Walbrzych 58
11 Příchozí 58 Šitina Bohumil Apache Bike Team Úpice 58
13 Příchozí 55 Dostál Tomáš Vella Team 55
13 Příchozí 55 Čermák Jan S - Sport Hronov 55
13 Příchozí 55 Petr Jiří INS BIKE TEAM 55
13 Příchozí 55 Lauryn Radek REDPOINT-ELEVEN TEAM 55
17 Příchozí 52 Nehyba Michal Bikehome 52
17 Příchozí 52 David Ondřej Litíč 52
19 Příchozí 50 Słonina Rafał DECATHLON SZCZAWNO 50
19 Příchozí 50 Žibřid Pavel INS BIKE Team 50
21 Příchozí 48 Grosspitsch Matěj Hořičky 48
21 Příchozí 48 Vašíček Roman Continental Adršpach 48
23 Příchozí 44 Efler Martin Bikehome 44
24 Příchozí 42 Kulda Radim Trutnov 42
25 Příchozí 39 Matoulek Jiří Trutnov 39
26 Příchozí 38 Jehlík Václav Kah Sport Vrchlabí 38
27 Příchozí 37 Jiránek Ondra Turnov 37
28 Příchozí 36 Vaněček Petr Semonice 36
29 Příchozí 35 Řezníček Radovan Speedservis 35
30 Příchozí 34 Prouza Ladislav Bikestars Vrchlabí 34
31 Příchozí 33 Vojtech Ales Cerveny Kostelec 33
32 Příchozí 32 Meier Jaroslav Tornádo Horní 32
33 Příchozí 31 Laštovička Antonín Kovo H.r. 31
34 Příchozí 30 Dušek Vilém Tj Jiskra Jaroměř 30
35 Příchozí 29 Hyan Jiří Hrádek Nad Nisou 29
36 Příchozí 28 Popelka Jaroslav Trutnov 28
37 Příchozí 27 Janáček Adam Opatovice nad Labem 27
38 Příchozí 26 Celba Petr Kola Rtyně 26
39 Příchozí 25 Jančík Ladislav jancik.biz 25
40 Příchozí 24 Šimek Martin Červený Kostelec 24
41 Příchozí 23 Böhm Lukáš Čpp 23

result list bodové hodnocení týmů

start ~ 10:00:00

mix

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 mix 2198 Podzimek Matyáš
Bohuňovský Jáchym
Bohuňovský Hynek
Pospíšil Richard
Kazdová Rozárie
Vaněk Matěj
Budina Daniel
Povr Tadeáš
Kvitský Dominik
Kordík Petr
Janďourek Patrik
Felcman Matyáš
Pospíšil Vít
Polák Jan
Vlček Sebastian
Kazda Matěj
Snopek Václav
Kordík Šimon
cykloklub jicin 305 291 322 310 318 318 334
2 mix 2183 Sulzbacher Petr
Saidl Filip
Sulzbacherová Martina
Jirásek Pavel
Šretrová Lenka
Novák Matyáš
Sulzbacher Vojtěch
Kohoutek Adam
Hotárková Tereza
Sulzbacher Tomáš
Beranová Ema
Kovář Jakub
Jansová Lenka
Beran Martin
Šupich Martin
Středová Simona
Moravec Matouš
Bouček Jakub
Vítek Tomáš
Šrytrova Ema
Rydlo Václav
Hotárek Jan
Podlešák Martin
Sulzbacher Lucas
Tuček Matěj
Jansa Radek
Moravec Šimon
Vít Ondřej
Lecnar Jaruch
Vítková Veronika
Jansa Tomáš
Záliš Jiří
pitrs bikes team 326 314 310 310 303 310 310
3 mix 2055 Kráčmarová Anna
Kráčmarová Michaela
Mertlík Michal
Horáčková Zuzana
Kornfeldová Amálie
Horáček Jan
Hamáček Matěj
Horáček Filip
Adámková Jana
Adámek Petr
Piechová Sofie
Ticháček Petr
apache loko trutnov 300 297 285 304 283 287 299
4 mix 2005 Ulvr Tadeaš
Holanová Anežka
Ulvr Adam
Kulveit Tobiáš
Koblasa Jiří
Kuk Tomáš
Kulveit Šimon
Holan Matěj
Kuk Milan
Skalický Jakub
Rieger Marek
Kraus Lukáš
Krušinová Andělka
Voňka Jiří
carla.kupkolo.cz 309 299 279 284 290 291 253
5 mix 1787 Šretrová Lucie
Prokop Matěj
Vik Samuel
Suchánek Adrian
Šretr Michal
Šimek Lukáš
Hanuš Lukáš
Bernard Lukáš
Šulcová Adéla
Petřík Jan
Kuřátko Šimon
s-sport hronov 268 257 275 254 259 232 242
6 mix 1561 Nosálová Gabriela
Rous Martin
Svoboda Marian
Svoboda Marcel
Diblíková Lili
unikovo mtb team 0 187 298 296 244 294 242
7 mix 1226 Štolfa Štěpán
Čáp Lukáš
Teuberová Kateřina
Truhlář Jan
hsk cycling team 182 120 132 194 198 190 210
8 mix 1142 Hák Jakub
Nováková Karla
Frencl Dominik
jaroslav kulhavy cycling team 0 210 128 202 202 202 198
9 mix 1052 Krátká Zuzka
Papoušek Adam
Krátký Martin
Hendrich Daniel Maximus
bike freaks holice 0 154 193 192 197 154 162
10 mix 1043 Novakova Valerie
Machytková Natali Anna
Novak Libor
Tyle Christian
Novak Vojtech
Rušikvas Eduard
bike team spindleruv mlyn 0 176 249 97 245 166 110
11 mix 921 Trvalcová Valentina
Trvalec Jakub
Trvalec David
horicke kolonozky 147 156 149 150 149 0 170
12 mix 785 Čada Tomas
Pešina Jan
Čada Michal
redpoint-eleven team 46 151 161 162 159 106 0
13 mix 744 Martin Jiří
Doležal Matěj
Lener Jakub
nachod 37 119 90 93 138 132 135
14 mix 707 Pivnička Jakub
Pivnička Luděk
pivnicka.cz 0 108 120 112 122 120 125
15 mix 663 Staňková Barborka
Staněk Ondřej
termyt byke team 104 94 58 95 104 98 110
16 mix 598 Jon Sebastián
Holubec Štěpán
Peterková Eliška
Mrůzek Šimon
Mrůzek Matouš
spartak vrchlabi 182 104 104 52 52 52 52
17 mix 548 Ryšavý Jonáš
Ryšavá Zuzana
val 0 94 90 96 86 92 90
18 mix 509 Melišíková Viktorie
Melišíková Maja
bezecky klub nachod 98 50 102 0 102 105 52
19 mix 508 Raizer Vojtěch
Raizer Jakub
kupkolo 0 77 77 85 92 90 87
20 mix 504 Krusz Piotr
Krusz Dawid
kkw nexelo walbrzych 0 102 44 106 98 55
21 mix 482 Bursíková Anna
bikehome 70 70 70 70 62 70 70
22 mix 450 Wolfová Amalie
Skandera Matyas
sa spindleruv mlyn 0 97 97 62 70 62 62
23 mix 438 Krmaš Antonín
Bednařík Jan
Zákravská Emma
hronov 106 142 72 87 0 31 0
24 mix 434 Drejsl Lukáš
Kučera Tomáš
Ther Jan
mondraker racing team 52 110 70 70 0 70 62
25 mix 431 Hornych Olda
Vrabec Jakub
Štolfa Martin
ski police nad metuji 0 132 73 40 35 72 79
26 mix 417 Šípek Michal
expres cz - tufo team kolin 58 70 62 55 55 55 62
27 mix 412 Holubec Kryštof
spartak vrchlabi 62 70 70 70 70 70 0
28 mix 408 Hák Matyáš
sk janske lazne 70 0 70 70 58 70 70
29 mix 386 Klečka Antonín
Kulda Roman
Matoulek Jiří
Kulda Radim
Šindler Radek
trutnov 110 100 39 0 38 0
30 mix 376 Hanušová Kristýna
ghost junior team 70 58 62 62 62 62 0
31 mix 364 Pinkava Petr
silvini r2 sport 58 58 62 62 62 62 0
32 mix 350 Fridrichová Lenka
ghost team 0 70 70 70 70 70 0
33 mix 334 Winter Tomáš
bp lumen 46 50 48 44 50 46 50
34 mix 327 Kubeček Matouš
Nývlt Mickey
cerveny kostelec 83 37 37 38 48 42 42
35 mix 308 Cinke Matyáš
mx enduro upice 48 40 46 48 38 48 40
36 mix 294 Sychrovský Petr
aerotec sport team 58 58 62 58 58 0 0
37 mix 288 Antušková Klára
qayron factory racing team 50 70 55 58 55 0 0
38 mix 284 Drhová Eva
Drha Jakub
Drha Jan
hotel hubertus spindl 0 144 140 0 0 0 0
39 mix 276 TrllovÁ Šárka
Bezstarosti Nicol
Bajer Jan
Polášek Daniel
Polášek Antonín
Plecháč Jáchym
bakako nova paka 276 0 0 0 0 0 0
40 mix 274 Plný Ondřej
Plný Ondřej
mtb trilogy 67 31 29 35 39 39 34
41 mix 263 Hovorka Václav
zabrodi 0 44 40 50 42 37 50
42 mix 248 Morávek Roman
velocoachcz 0 70 0 0 58 58 62
43 mix 244 Beran Jaroslav
pitrs bikes team 0 36 38 46 46 38 40
44 mix 236 Čermák Jan
s - sport hronov 0 44 46 46 0 48 52
45 mix 232 Šimek Aleš
jilemnice 34 37 40 0 40 39 42
46 mix 211 Hurychová Klára
Nývltová Rozárka
Nývltová Johanka
Górecki Aleš
praha 211 0 0 0 0 0 0
46 mix 211 Hornych Véna
kupkolo mtbtrilogy.cz 0 39 44 0 42 42 44
48 mix 208 Synek Ondřej
mal-poric adventure team 0 36 32 33 35 34 38
49 mix 186 Kuncikova Ella
bike klub spindl 70 58 58 0 0 0 0
50 mix 182 Kadlec Petr
Grosspitschová Vendula
jkf jaromer 52 40 90 0 0 0 0
50 mix 182 Šatný Radek
Kubec Jiří
Pfeifer Jiří
cyklo tony 94 0 0 40 48 0 0
52 mix 169 křížová krystýna
buff 0 62 0 52 0 55 0
53 mix 168 Balcar Aleš
tj sokol nove mesto nad metuji 0 55 58 55 0 0 0
54 mix 158 Bednaříková Aneta
s sport hronov 0 50 50 0 58 0 0
54 mix 158 Zejfart Jakub
north bike junior team 55 55 48 0 0 0 0
56 mix 146 Kotrncová Tereza
hlavnov 0 0 0 46 52 48 0
57 mix 142 Kunčíkova Maja
vrchlabi 46 48 48 0 0 0 0
58 mix 138 Skala Karel
Skala Václav
ski police 0 0 66 0 42 30 0
59 mix 128 Šťastný Roman
rock machine cyklomax 70 0 0 58 0 0 0
60 mix 124 Petr Michal
ins bike team 0 62 0 0 62 0 0
61 mix 117 Kubec Jakub
Mojzis Libor
ceska skalice 62 0 55 0 0 0 0
62 mix 110 Słonina Rafał
decathlon szczawno 0 55 55 0 0 0 0
62 mix 110 Jansa Mikuláš
Jansová Beáta
cykloteam mxm hulin 110 0 0 0 0 0 0
64 mix 106 Moravek Aleš
Mráz Vít
ins atelier nachod 106 0 0 0 0 0 0
65 mix 105 Žilák František
Žilák František
rock machine cyklomax enduro team 0 0 0 0 0 105 0
66 mix 104 Hornych Ivan
spartak police nad metuji 0 35 35 0 0 0 34
66 mix 104 Martin Jan
Martin Matyáš
kah sport vrchlabi 0 104 0 0 0 0 0
68 mix 101 Beneš Tobiáš
Beneš Matyáš
starkov 0 0 0 68 33 0 0
69 mix 100 Matějka Petr
Volhejn Ondřej
dtj hrachoviste 100 0 0 0 0 0 0
70 mix 94 Jánská Emily
Jansky Jakub
adr team 0 0 0 0 0 0 94
71 mix 84 Cupal Jakub
praha 4 0 0 0 38 0 0 46
71 mix 84 Kubíček Matěj
ho dvur kralove n.l. 0 0 0 0 40 0 44
73 mix 83 Adámek Tomáš
Řezníček Jan
cpp 83 0 0 0 0 0 0
74 mix 79 Schejbal Jakub
kocbere 0 48 31 0 0 0 0
75 mix 77 Moravec Vojtěch
bike spm 0 0 0 37 0 40 0
76 mix 76 železov Josef
zadny 42 0 34 0 0 0 0
77 mix 71 Prouza Ondřej
Freivald Michael
bohdasin 71 0 0 0 0 0 0
78 mix 70 Berger Tomáš
kupkolo.cz/hzs pardubice 0 70 0 0 0 0 0
78 mix 70 Janovský Tomáš
ms bike academy racing 70 0 0 0 0 0 0
78 mix 70 Jirásková Ema
cyklostar pirelli trek 70 0 0 0 0 0 0
81 mix 69 Malík Jan
zdar nad metuji 0 31 0 0 0 38 0
82 mix 62 Elčkner Lukáš
jaroslav kulhavym cycling team 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Čipera Radek
ski radvanice 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Bohánská Vanesa
rohozec amulet team 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Janoušek Tomáš
cyklobendl 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Šilar Jakub
bikestrike - trek 0 0 0 0 0 62 0
82 mix 62 Josef Bako
kupkolo.cz 62 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Sádlo Dominik
sk nove mesto nad metuji 0 0 58 0 0 0 0
88 mix 58 Brendl Tomáš
sts chvojkovice brod 0 0 0 58 0 0 0
90 mix 55 Kopecký Lukáš
prestige cycling team 55 0 0 0 0 0 0
90 mix 55 Vít Jan
suchovrsice 55 0 0 0 0 0 0
92 mix 52 Vítek Petr
spinning hk 0 0 0 52 0 0 0
93 mix 50 Suchomel Otto
rtyne v podkrkonosi 50 0 0 0 0 0 0
93 mix 50 Zetek Matyas
cvk pardubice 50 0 0 0 0 0 0
93 mix 50 Telecký Adam
ceska trebova 50 0 0 0 0 0 0
96 mix 48 Štěpán Martin
konopro 48 0 0 0 0 0 0
96 mix 48 Šimo Pavelkolar
kolarna team 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Mádr Karel
kola rtyne 46 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Paar Adam
hovrch nove mesto nad metuji 46 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Ziółkowska Natalia
wałbrzych 0 46 0 0 0 0 0
101 mix 44 Lhotský Luděk
ema 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Lukáš Matěj
hvezda pardubice 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Prokop Jaroslav
pro music prolog bike 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Sluka Šimon
wce cycling team 44 0 0 0 0 0 0
105 mix 42 Karajanis Petr
niko on bike 0 42 0 0 0 0 0
105 mix 42 Horálek Jiří
hradec kralove 42 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Bruckner Radek
brumar mtb 40 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Paulů Roman
dolni branna 40 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Wereszczynski Kacper
mieroszow 0 40 0 0 0 0 0
110 mix 39 Štěpán Jan
kono pro s.r.o. 39 0 0 0 0 0 0
110 mix 39 Michl Jakub
no excuse 39 0 0 0 0 0 0
112 mix 38 Kohoutek Petr
ins atelier nachod - stars veterans 38 0 0 0 0 0 0
113 mix 37 David David
litic 0 0 0 0 0 0 37
114 mix 36 Kocourek Roman
icekram 36 0 0 0 0 0 0
115 mix 35 Hanuš Ondřej
mx and bike brezina 35 0 0 0 0 0 0
115 mix 35 Koller Ladislav
hermankovice 35 0 0 0 0 0 0
117 mix 33 Bárta Václav
upice 0 33 0 0 0 0 0
118 mix 32 Faifer Daniel
32 0 0 0 0 0 0
119 mix 31 Tyle Tadeáš
bike tram sp.mlyn 0 0 0 0 31 0 0
120 mix 29 Grosspitsch Michal
horicky 0 29 0 0 0 0 0

mix

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 mix 2198 Podzimek Matyáš
Bohuňovský Jáchym
Bohuňovský Hynek
Pospíšil Richard
Kazdová Rozárie
Vaněk Matěj
Budina Daniel
Povr Tadeáš
Kvitský Dominik
Kordík Petr
Janďourek Patrik
Felcman Matyáš
Pospíšil Vít
Polák Jan
Vlček Sebastian
Kazda Matěj
Snopek Václav
Kordík Šimon
cykloklub jicin 305 291 322 310 318 318 334
2 mix 2183 Sulzbacher Petr
Saidl Filip
Sulzbacherová Martina
Jirásek Pavel
Šretrová Lenka
Novák Matyáš
Sulzbacher Vojtěch
Kohoutek Adam
Hotárková Tereza
Sulzbacher Tomáš
Beranová Ema
Kovář Jakub
Jansová Lenka
Beran Martin
Šupich Martin
Středová Simona
Moravec Matouš
Bouček Jakub
Vítek Tomáš
Šrytrova Ema
Rydlo Václav
Hotárek Jan
Podlešák Martin
Sulzbacher Lucas
Tuček Matěj
Jansa Radek
Moravec Šimon
Vít Ondřej
Lecnar Jaruch
Vítková Veronika
Jansa Tomáš
Záliš Jiří
pitrs bikes team 326 314 310 310 303 310 310
3 mix 2055 Kráčmarová Anna
Kráčmarová Michaela
Mertlík Michal
Horáčková Zuzana
Kornfeldová Amálie
Horáček Jan
Hamáček Matěj
Horáček Filip
Adámková Jana
Adámek Petr
Piechová Sofie
Ticháček Petr
apache loko trutnov 300 297 285 304 283 287 299
4 mix 2005 Ulvr Tadeaš
Holanová Anežka
Ulvr Adam
Kulveit Tobiáš
Koblasa Jiří
Kuk Tomáš
Kulveit Šimon
Holan Matěj
Kuk Milan
Skalický Jakub
Rieger Marek
Kraus Lukáš
Krušinová Andělka
Voňka Jiří
carla.kupkolo.cz 309 299 279 284 290 291 253
5 mix 1787 Šretrová Lucie
Prokop Matěj
Vik Samuel
Suchánek Adrian
Šretr Michal
Šimek Lukáš
Hanuš Lukáš
Bernard Lukáš
Šulcová Adéla
Petřík Jan
Kuřátko Šimon
s-sport hronov 268 257 275 254 259 232 242
6 mix 1561 Nosálová Gabriela
Rous Martin
Svoboda Marian
Svoboda Marcel
Diblíková Lili
unikovo mtb team 0 187 298 296 244 294 242
7 mix 1226 Štolfa Štěpán
Čáp Lukáš
Teuberová Kateřina
Truhlář Jan
hsk cycling team 182 120 132 194 198 190 210
8 mix 1142 Hák Jakub
Nováková Karla
Frencl Dominik
jaroslav kulhavy cycling team 0 210 128 202 202 202 198
9 mix 1052 Krátká Zuzka
Papoušek Adam
Krátký Martin
Hendrich Daniel Maximus
bike freaks holice 0 154 193 192 197 154 162
10 mix 1043 Novakova Valerie
Machytková Natali Anna
Novak Libor
Tyle Christian
Novak Vojtech
Rušikvas Eduard
bike team spindleruv mlyn 0 176 249 97 245 166 110
11 mix 921 Trvalcová Valentina
Trvalec Jakub
Trvalec David
horicke kolonozky 147 156 149 150 149 0 170
12 mix 785 Čada Tomas
Pešina Jan
Čada Michal
redpoint-eleven team 46 151 161 162 159 106 0
13 mix 744 Martin Jiří
Doležal Matěj
Lener Jakub
nachod 37 119 90 93 138 132 135
14 mix 707 Pivnička Jakub
Pivnička Luděk
pivnicka.cz 0 108 120 112 122 120 125
15 mix 663 Staňková Barborka
Staněk Ondřej
termyt byke team 104 94 58 95 104 98 110
16 mix 598 Jon Sebastián
Holubec Štěpán
Peterková Eliška
Mrůzek Šimon
Mrůzek Matouš
spartak vrchlabi 182 104 104 52 52 52 52
17 mix 548 Ryšavý Jonáš
Ryšavá Zuzana
val 0 94 90 96 86 92 90
18 mix 509 Melišíková Viktorie
Melišíková Maja
bezecky klub nachod 98 50 102 0 102 105 52
19 mix 508 Raizer Vojtěch
Raizer Jakub
kupkolo 0 77 77 85 92 90 87
20 mix 504 Krusz Piotr
Krusz Dawid
kkw nexelo walbrzych 0 102 44 106 98 55
21 mix 482 Bursíková Anna
bikehome 70 70 70 70 62 70 70
22 mix 450 Wolfová Amalie
Skandera Matyas
sa spindleruv mlyn 0 97 97 62 70 62 62
23 mix 438 Krmaš Antonín
Bednařík Jan
Zákravská Emma
hronov 106 142 72 87 0 31 0
24 mix 434 Drejsl Lukáš
Kučera Tomáš
Ther Jan
mondraker racing team 52 110 70 70 0 70 62
25 mix 431 Hornych Olda
Vrabec Jakub
Štolfa Martin
ski police nad metuji 0 132 73 40 35 72 79
26 mix 417 Šípek Michal
expres cz - tufo team kolin 58 70 62 55 55 55 62
27 mix 412 Holubec Kryštof
spartak vrchlabi 62 70 70 70 70 70 0
28 mix 408 Hák Matyáš
sk janske lazne 70 0 70 70 58 70 70
29 mix 386 Klečka Antonín
Kulda Roman
Matoulek Jiří
Kulda Radim
Šindler Radek
trutnov 110 100 39 0 38 0
30 mix 376 Hanušová Kristýna
ghost junior team 70 58 62 62 62 62 0
31 mix 364 Pinkava Petr
silvini r2 sport 58 58 62 62 62 62 0
32 mix 350 Fridrichová Lenka
ghost team 0 70 70 70 70 70 0
33 mix 334 Winter Tomáš
bp lumen 46 50 48 44 50 46 50
34 mix 327 Kubeček Matouš
Nývlt Mickey
cerveny kostelec 83 37 37 38 48 42 42
35 mix 308 Cinke Matyáš
mx enduro upice 48 40 46 48 38 48 40
36 mix 294 Sychrovský Petr
aerotec sport team 58 58 62 58 58 0 0
37 mix 288 Antušková Klára
qayron factory racing team 50 70 55 58 55 0 0
38 mix 284 Drhová Eva
Drha Jakub
Drha Jan
hotel hubertus spindl 0 144 140 0 0 0 0
39 mix 276 TrllovÁ Šárka
Bezstarosti Nicol
Bajer Jan
Polášek Daniel
Polášek Antonín
Plecháč Jáchym
bakako nova paka 276 0 0 0 0 0 0
40 mix 274 Plný Ondřej
Plný Ondřej
mtb trilogy 67 31 29 35 39 39 34
41 mix 263 Hovorka Václav
zabrodi 0 44 40 50 42 37 50
42 mix 248 Morávek Roman
velocoachcz 0 70 0 0 58 58 62
43 mix 244 Beran Jaroslav
pitrs bikes team 0 36 38 46 46 38 40
44 mix 236 Čermák Jan
s - sport hronov 0 44 46 46 0 48 52
45 mix 232 Šimek Aleš
jilemnice 34 37 40 0 40 39 42
46 mix 211 Hurychová Klára
Nývltová Rozárka
Nývltová Johanka
Górecki Aleš
praha 211 0 0 0 0 0 0
46 mix 211 Hornych Véna
kupkolo mtbtrilogy.cz 0 39 44 0 42 42 44
48 mix 208 Synek Ondřej
mal-poric adventure team 0 36 32 33 35 34 38
49 mix 186 Kuncikova Ella
bike klub spindl 70 58 58 0 0 0 0
50 mix 182 Kadlec Petr
Grosspitschová Vendula
jkf jaromer 52 40 90 0 0 0 0
50 mix 182 Šatný Radek
Kubec Jiří
Pfeifer Jiří
cyklo tony 94 0 0 40 48 0 0
52 mix 169 křížová krystýna
buff 0 62 0 52 0 55 0
53 mix 168 Balcar Aleš
tj sokol nove mesto nad metuji 0 55 58 55 0 0 0
54 mix 158 Bednaříková Aneta
s sport hronov 0 50 50 0 58 0 0
54 mix 158 Zejfart Jakub
north bike junior team 55 55 48 0 0 0 0
56 mix 146 Kotrncová Tereza
hlavnov 0 0 0 46 52 48 0
57 mix 142 Kunčíkova Maja
vrchlabi 46 48 48 0 0 0 0
58 mix 138 Skala Karel
Skala Václav
ski police 0 0 66 0 42 30 0
59 mix 128 Šťastný Roman
rock machine cyklomax 70 0 0 58 0 0 0
60 mix 124 Petr Michal
ins bike team 0 62 0 0 62 0 0
61 mix 117 Kubec Jakub
Mojzis Libor
ceska skalice 62 0 55 0 0 0 0
62 mix 110 Słonina Rafał
decathlon szczawno 0 55 55 0 0 0 0
62 mix 110 Jansa Mikuláš
Jansová Beáta
cykloteam mxm hulin 110 0 0 0 0 0 0
64 mix 106 Moravek Aleš
Mráz Vít
ins atelier nachod 106 0 0 0 0 0 0
65 mix 105 Žilák František
Žilák František
rock machine cyklomax enduro team 0 0 0 0 0 105 0
66 mix 104 Hornych Ivan
spartak police nad metuji 0 35 35 0 0 0 34
66 mix 104 Martin Jan
Martin Matyáš
kah sport vrchlabi 0 104 0 0 0 0 0
68 mix 101 Beneš Tobiáš
Beneš Matyáš
starkov 0 0 0 68 33 0 0
69 mix 100 Matějka Petr
Volhejn Ondřej
dtj hrachoviste 100 0 0 0 0 0 0
70 mix 94 Jánská Emily
Jansky Jakub
adr team 0 0 0 0 0 0 94
71 mix 84 Cupal Jakub
praha 4 0 0 0 38 0 0 46
71 mix 84 Kubíček Matěj
ho dvur kralove n.l. 0 0 0 0 40 0 44
73 mix 83 Adámek Tomáš
Řezníček Jan
cpp 83 0 0 0 0 0 0
74 mix 79 Schejbal Jakub
kocbere 0 48 31 0 0 0 0
75 mix 77 Moravec Vojtěch
bike spm 0 0 0 37 0 40 0
76 mix 76 železov Josef
zadny 42 0 34 0 0 0 0
77 mix 71 Prouza Ondřej
Freivald Michael
bohdasin 71 0 0 0 0 0 0
78 mix 70 Berger Tomáš
kupkolo.cz/hzs pardubice 0 70 0 0 0 0 0
78 mix 70 Janovský Tomáš
ms bike academy racing 70 0 0 0 0 0 0
78 mix 70 Jirásková Ema
cyklostar pirelli trek 70 0 0 0 0 0 0
81 mix 69 Malík Jan
zdar nad metuji 0 31 0 0 0 38 0
82 mix 62 Elčkner Lukáš
jaroslav kulhavym cycling team 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Čipera Radek
ski radvanice 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Bohánská Vanesa
rohozec amulet team 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Janoušek Tomáš
cyklobendl 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Šilar Jakub
bikestrike - trek 0 0 0 0 0 62 0
82 mix 62 Josef Bako
kupkolo.cz 62 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Sádlo Dominik
sk nove mesto nad metuji 0 0 58 0 0 0 0
88 mix 58 Brendl Tomáš
sts chvojkovice brod 0 0 0 58 0 0 0
90 mix 55 Kopecký Lukáš
prestige cycling team 55 0 0 0 0 0 0
90 mix 55 Vít Jan
suchovrsice 55 0 0 0 0 0 0
92 mix 52 Vítek Petr
spinning hk 0 0 0 52 0 0 0
93 mix 50 Suchomel Otto
rtyne v podkrkonosi 50 0 0 0 0 0 0
93 mix 50 Zetek Matyas
cvk pardubice 50 0 0 0 0 0 0
93 mix 50 Telecký Adam
ceska trebova 50 0 0 0 0 0 0
96 mix 48 Štěpán Martin
konopro 48 0 0 0 0 0 0
96 mix 48 Šimo Pavelkolar
kolarna team 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Mádr Karel
kola rtyne 46 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Paar Adam
hovrch nove mesto nad metuji 46 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Ziółkowska Natalia
wałbrzych 0 46 0 0 0 0 0
101 mix 44 Lhotský Luděk
ema 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Lukáš Matěj
hvezda pardubice 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Prokop Jaroslav
pro music prolog bike 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Sluka Šimon
wce cycling team 44 0 0 0 0 0 0
105 mix 42 Karajanis Petr
niko on bike 0 42 0 0 0 0 0
105 mix 42 Horálek Jiří
hradec kralove 42 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Bruckner Radek
brumar mtb 40 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Paulů Roman
dolni branna 40 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Wereszczynski Kacper
mieroszow 0 40 0 0 0 0 0
110 mix 39 Štěpán Jan
kono pro s.r.o. 39 0 0 0 0 0 0
110 mix 39 Michl Jakub
no excuse 39 0 0 0 0 0 0
112 mix 38 Kohoutek Petr
ins atelier nachod - stars veterans 38 0 0 0 0 0 0
113 mix 37 David David
litic 0 0 0 0 0 0 37
114 mix 36 Kocourek Roman
icekram 36 0 0 0 0 0 0
115 mix 35 Hanuš Ondřej
mx and bike brezina 35 0 0 0 0 0 0
115 mix 35 Koller Ladislav
hermankovice 35 0 0 0 0 0 0
117 mix 33 Bárta Václav
upice 0 33 0 0 0 0 0
118 mix 32 Faifer Daniel
32 0 0 0 0 0 0
119 mix 31 Tyle Tadeáš
bike tram sp.mlyn 0 0 0 0 31 0 0
120 mix 29 Grosspitsch Michal
horicky 0 29 0 0 0 0 0

mix

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 mix 2198 Podzimek Matyáš
Bohuňovský Jáchym
Bohuňovský Hynek
Pospíšil Richard
Kazdová Rozárie
Vaněk Matěj
Budina Daniel
Povr Tadeáš
Kvitský Dominik
Kordík Petr
Janďourek Patrik
Felcman Matyáš
Pospíšil Vít
Polák Jan
Vlček Sebastian
Kazda Matěj
Snopek Václav
Kordík Šimon
cykloklub jicin 305 291 322 310 318 318 334
2 mix 2183 Sulzbacher Petr
Saidl Filip
Sulzbacherová Martina
Jirásek Pavel
Šretrová Lenka
Novák Matyáš
Sulzbacher Vojtěch
Kohoutek Adam
Hotárková Tereza
Sulzbacher Tomáš
Beranová Ema
Kovář Jakub
Jansová Lenka
Beran Martin
Šupich Martin
Středová Simona
Moravec Matouš
Bouček Jakub
Vítek Tomáš
Šrytrova Ema
Rydlo Václav
Hotárek Jan
Podlešák Martin
Sulzbacher Lucas
Tuček Matěj
Jansa Radek
Moravec Šimon
Vít Ondřej
Lecnar Jaruch
Vítková Veronika
Jansa Tomáš
Záliš Jiří
pitrs bikes team 326 314 310 310 303 310 310
3 mix 2055 Kráčmarová Anna
Kráčmarová Michaela
Mertlík Michal
Horáčková Zuzana
Kornfeldová Amálie
Horáček Jan
Hamáček Matěj
Horáček Filip
Adámková Jana
Adámek Petr
Piechová Sofie
Ticháček Petr
apache loko trutnov 300 297 285 304 283 287 299
4 mix 2005 Ulvr Tadeaš
Holanová Anežka
Ulvr Adam
Kulveit Tobiáš
Koblasa Jiří
Kuk Tomáš
Kulveit Šimon
Holan Matěj
Kuk Milan
Skalický Jakub
Rieger Marek
Kraus Lukáš
Krušinová Andělka
Voňka Jiří
carla.kupkolo.cz 309 299 279 284 290 291 253
5 mix 1787 Šretrová Lucie
Prokop Matěj
Vik Samuel
Suchánek Adrian
Šretr Michal
Šimek Lukáš
Hanuš Lukáš
Bernard Lukáš
Šulcová Adéla
Petřík Jan
Kuřátko Šimon
s-sport hronov 268 257 275 254 259 232 242
6 mix 1561 Nosálová Gabriela
Rous Martin
Svoboda Marian
Svoboda Marcel
Diblíková Lili
unikovo mtb team 0 187 298 296 244 294 242
7 mix 1226 Štolfa Štěpán
Čáp Lukáš
Teuberová Kateřina
Truhlář Jan
hsk cycling team 182 120 132 194 198 190 210
8 mix 1142 Hák Jakub
Nováková Karla
Frencl Dominik
jaroslav kulhavy cycling team 0 210 128 202 202 202 198
9 mix 1052 Krátká Zuzka
Papoušek Adam
Krátký Martin
Hendrich Daniel Maximus
bike freaks holice 0 154 193 192 197 154 162
10 mix 1043 Novakova Valerie
Machytková Natali Anna
Novak Libor
Tyle Christian
Novak Vojtech
Rušikvas Eduard
bike team spindleruv mlyn 0 176 249 97 245 166 110
11 mix 921 Trvalcová Valentina
Trvalec Jakub
Trvalec David
horicke kolonozky 147 156 149 150 149 0 170
12 mix 785 Čada Tomas
Pešina Jan
Čada Michal
redpoint-eleven team 46 151 161 162 159 106 0
13 mix 744 Martin Jiří
Doležal Matěj
Lener Jakub
nachod 37 119 90 93 138 132 135
14 mix 707 Pivnička Jakub
Pivnička Luděk
pivnicka.cz 0 108 120 112 122 120 125
15 mix 663 Staňková Barborka
Staněk Ondřej
termyt byke team 104 94 58 95 104 98 110
16 mix 598 Jon Sebastián
Holubec Štěpán
Peterková Eliška
Mrůzek Šimon
Mrůzek Matouš
spartak vrchlabi 182 104 104 52 52 52 52
17 mix 548 Ryšavý Jonáš
Ryšavá Zuzana
val 0 94 90 96 86 92 90
18 mix 509 Melišíková Viktorie
Melišíková Maja
bezecky klub nachod 98 50 102 0 102 105 52
19 mix 508 Raizer Vojtěch
Raizer Jakub
kupkolo 0 77 77 85 92 90 87
20 mix 504 Krusz Piotr
Krusz Dawid
kkw nexelo walbrzych 0 102 44 106 98 55
21 mix 482 Bursíková Anna
bikehome 70 70 70 70 62 70 70
22 mix 450 Wolfová Amalie
Skandera Matyas
sa spindleruv mlyn 0 97 97 62 70 62 62
23 mix 438 Krmaš Antonín
Bednařík Jan
Zákravská Emma
hronov 106 142 72 87 0 31 0
24 mix 434 Drejsl Lukáš
Kučera Tomáš
Ther Jan
mondraker racing team 52 110 70 70 0 70 62
25 mix 431 Hornych Olda
Vrabec Jakub
Štolfa Martin
ski police nad metuji 0 132 73 40 35 72 79
26 mix 417 Šípek Michal
expres cz - tufo team kolin 58 70 62 55 55 55 62
27 mix 412 Holubec Kryštof
spartak vrchlabi 62 70 70 70 70 70 0
28 mix 408 Hák Matyáš
sk janske lazne 70 0 70 70 58 70 70
29 mix 386 Klečka Antonín
Kulda Roman
Matoulek Jiří
Kulda Radim
Šindler Radek
trutnov 110 100 39 0 38 0
30 mix 376 Hanušová Kristýna
ghost junior team 70 58 62 62 62 62 0
31 mix 364 Pinkava Petr
silvini r2 sport 58 58 62 62 62 62 0
32 mix 350 Fridrichová Lenka
ghost team 0 70 70 70 70 70 0
33 mix 334 Winter Tomáš
bp lumen 46 50 48 44 50 46 50
34 mix 327 Kubeček Matouš
Nývlt Mickey
cerveny kostelec 83 37 37 38 48 42 42
35 mix 308 Cinke Matyáš
mx enduro upice 48 40 46 48 38 48 40
36 mix 294 Sychrovský Petr
aerotec sport team 58 58 62 58 58 0 0
37 mix 288 Antušková Klára
qayron factory racing team 50 70 55 58 55 0 0
38 mix 284 Drhová Eva
Drha Jakub
Drha Jan
hotel hubertus spindl 0 144 140 0 0 0 0
39 mix 276 TrllovÁ Šárka
Bezstarosti Nicol
Bajer Jan
Polášek Daniel
Polášek Antonín
Plecháč Jáchym
bakako nova paka 276 0 0 0 0 0 0
40 mix 274 Plný Ondřej
Plný Ondřej
mtb trilogy 67 31 29 35 39 39 34
41 mix 263 Hovorka Václav
zabrodi 0 44 40 50 42 37 50
42 mix 248 Morávek Roman
velocoachcz 0 70 0 0 58 58 62
43 mix 244 Beran Jaroslav
pitrs bikes team 0 36 38 46 46 38 40
44 mix 236 Čermák Jan
s - sport hronov 0 44 46 46 0 48 52
45 mix 232 Šimek Aleš
jilemnice 34 37 40 0 40 39 42
46 mix 211 Hurychová Klára
Nývltová Rozárka
Nývltová Johanka
Górecki Aleš
praha 211 0 0 0 0 0 0
46 mix 211 Hornych Véna
kupkolo mtbtrilogy.cz 0 39 44 0 42 42 44
48 mix 208 Synek Ondřej
mal-poric adventure team 0 36 32 33 35 34 38
49 mix 186 Kuncikova Ella
bike klub spindl 70 58 58 0 0 0 0
50 mix 182 Kadlec Petr
Grosspitschová Vendula
jkf jaromer 52 40 90 0 0 0 0
50 mix 182 Šatný Radek
Kubec Jiří
Pfeifer Jiří
cyklo tony 94 0 0 40 48 0 0
52 mix 169 křížová krystýna
buff 0 62 0 52 0 55 0
53 mix 168 Balcar Aleš
tj sokol nove mesto nad metuji 0 55 58 55 0 0 0
54 mix 158 Bednaříková Aneta
s sport hronov 0 50 50 0 58 0 0
54 mix 158 Zejfart Jakub
north bike junior team 55 55 48 0 0 0 0
56 mix 146 Kotrncová Tereza
hlavnov 0 0 0 46 52 48 0
57 mix 142 Kunčíkova Maja
vrchlabi 46 48 48 0 0 0 0
58 mix 138 Skala Karel
Skala Václav
ski police 0 0 66 0 42 30 0
59 mix 128 Šťastný Roman
rock machine cyklomax 70 0 0 58 0 0 0
60 mix 124 Petr Michal
ins bike team 0 62 0 0 62 0 0
61 mix 117 Kubec Jakub
Mojzis Libor
ceska skalice 62 0 55 0 0 0 0
62 mix 110 Słonina Rafał
decathlon szczawno 0 55 55 0 0 0 0
62 mix 110 Jansa Mikuláš
Jansová Beáta
cykloteam mxm hulin 110 0 0 0 0 0 0
64 mix 106 Moravek Aleš
Mráz Vít
ins atelier nachod 106 0 0 0 0 0 0
65 mix 105 Žilák František
Žilák František
rock machine cyklomax enduro team 0 0 0 0 0 105 0
66 mix 104 Hornych Ivan
spartak police nad metuji 0 35 35 0 0 0 34
66 mix 104 Martin Jan
Martin Matyáš
kah sport vrchlabi 0 104 0 0 0 0 0
68 mix 101 Beneš Tobiáš
Beneš Matyáš
starkov 0 0 0 68 33 0 0
69 mix 100 Matějka Petr
Volhejn Ondřej
dtj hrachoviste 100 0 0 0 0 0 0
70 mix 94 Jánská Emily
Jansky Jakub
adr team 0 0 0 0 0 0 94
71 mix 84 Cupal Jakub
praha 4 0 0 0 38 0 0 46
71 mix 84 Kubíček Matěj
ho dvur kralove n.l. 0 0 0 0 40 0 44
73 mix 83 Adámek Tomáš
Řezníček Jan
cpp 83 0 0 0 0 0 0
74 mix 79 Schejbal Jakub
kocbere 0 48 31 0 0 0 0
75 mix 77 Moravec Vojtěch
bike spm 0 0 0 37 0 40 0
76 mix 76 železov Josef
zadny 42 0 34 0 0 0 0
77 mix 71 Prouza Ondřej
Freivald Michael
bohdasin 71 0 0 0 0 0 0
78 mix 70 Berger Tomáš
kupkolo.cz/hzs pardubice 0 70 0 0 0 0 0
78 mix 70 Janovský Tomáš
ms bike academy racing 70 0 0 0 0 0 0
78 mix 70 Jirásková Ema
cyklostar pirelli trek 70 0 0 0 0 0 0
81 mix 69 Malík Jan
zdar nad metuji 0 31 0 0 0 38 0
82 mix 62 Elčkner Lukáš
jaroslav kulhavym cycling team 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Čipera Radek
ski radvanice 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Bohánská Vanesa
rohozec amulet team 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Janoušek Tomáš
cyklobendl 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Šilar Jakub
bikestrike - trek 0 0 0 0 0 62 0
82 mix 62 Josef Bako
kupkolo.cz 62 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Sádlo Dominik
sk nove mesto nad metuji 0 0 58 0 0 0 0
88 mix 58 Brendl Tomáš
sts chvojkovice brod 0 0 0 58 0 0 0
90 mix 55 Kopecký Lukáš
prestige cycling team 55 0 0 0 0 0 0
90 mix 55 Vít Jan
suchovrsice 55 0 0 0 0 0 0
92 mix 52 Vítek Petr
spinning hk 0 0 0 52 0 0 0
93 mix 50 Suchomel Otto
rtyne v podkrkonosi 50 0 0 0 0 0 0
93 mix 50 Zetek Matyas
cvk pardubice 50 0 0 0 0 0 0
93 mix 50 Telecký Adam
ceska trebova 50 0 0 0 0 0 0
96 mix 48 Štěpán Martin
konopro 48 0 0 0 0 0 0
96 mix 48 Šimo Pavelkolar
kolarna team 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Mádr Karel
kola rtyne 46 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Paar Adam
hovrch nove mesto nad metuji 46 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Ziółkowska Natalia
wałbrzych 0 46 0 0 0 0 0
101 mix 44 Lhotský Luděk
ema 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Lukáš Matěj
hvezda pardubice 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Prokop Jaroslav
pro music prolog bike 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Sluka Šimon
wce cycling team 44 0 0 0 0 0 0
105 mix 42 Karajanis Petr
niko on bike 0 42 0 0 0 0 0
105 mix 42 Horálek Jiří
hradec kralove 42 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Bruckner Radek
brumar mtb 40 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Paulů Roman
dolni branna 40 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Wereszczynski Kacper
mieroszow 0 40 0 0 0 0 0
110 mix 39 Štěpán Jan
kono pro s.r.o. 39 0 0 0 0 0 0
110 mix 39 Michl Jakub
no excuse 39 0 0 0 0 0 0
112 mix 38 Kohoutek Petr
ins atelier nachod - stars veterans 38 0 0 0 0 0 0
113 mix 37 David David
litic 0 0 0 0 0 0 37
114 mix 36 Kocourek Roman
icekram 36 0 0 0 0 0 0
115 mix 35 Hanuš Ondřej
mx and bike brezina 35 0 0 0 0 0 0
115 mix 35 Koller Ladislav
hermankovice 35 0 0 0 0 0 0
117 mix 33 Bárta Václav
upice 0 33 0 0 0 0 0
118 mix 32 Faifer Daniel
32 0 0 0 0 0 0
119 mix 31 Tyle Tadeáš
bike tram sp.mlyn 0 0 0 0 31 0 0
120 mix 29 Grosspitsch Michal
horicky 0 29 0 0 0 0 0

mix

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 mix 2198 Podzimek Matyáš
Bohuňovský Jáchym
Bohuňovský Hynek
Pospíšil Richard
Kazdová Rozárie
Vaněk Matěj
Budina Daniel
Povr Tadeáš
Kvitský Dominik
Kordík Petr
Janďourek Patrik
Felcman Matyáš
Pospíšil Vít
Polák Jan
Vlček Sebastian
Kazda Matěj
Snopek Václav
Kordík Šimon
cykloklub jicin 305 291 322 310 318 318 334
2 mix 2183 Sulzbacher Petr
Saidl Filip
Sulzbacherová Martina
Jirásek Pavel
Šretrová Lenka
Novák Matyáš
Sulzbacher Vojtěch
Kohoutek Adam
Hotárková Tereza
Sulzbacher Tomáš
Beranová Ema
Kovář Jakub
Jansová Lenka
Beran Martin
Šupich Martin
Středová Simona
Moravec Matouš
Bouček Jakub
Vítek Tomáš
Šrytrova Ema
Rydlo Václav
Hotárek Jan
Podlešák Martin
Sulzbacher Lucas
Tuček Matěj
Jansa Radek
Moravec Šimon
Vít Ondřej
Lecnar Jaruch
Vítková Veronika
Jansa Tomáš
Záliš Jiří
pitrs bikes team 326 314 310 310 303 310 310
3 mix 2055 Kráčmarová Anna
Kráčmarová Michaela
Mertlík Michal
Horáčková Zuzana
Kornfeldová Amálie
Horáček Jan
Hamáček Matěj
Horáček Filip
Adámková Jana
Adámek Petr
Piechová Sofie
Ticháček Petr
apache loko trutnov 300 297 285 304 283 287 299
4 mix 2005 Ulvr Tadeaš
Holanová Anežka
Ulvr Adam
Kulveit Tobiáš
Koblasa Jiří
Kuk Tomáš
Kulveit Šimon
Holan Matěj
Kuk Milan
Skalický Jakub
Rieger Marek
Kraus Lukáš
Krušinová Andělka
Voňka Jiří
carla.kupkolo.cz 309 299 279 284 290 291 253
5 mix 1787 Šretrová Lucie
Prokop Matěj
Vik Samuel
Suchánek Adrian
Šretr Michal
Šimek Lukáš
Hanuš Lukáš
Bernard Lukáš
Šulcová Adéla
Petřík Jan
Kuřátko Šimon
s-sport hronov 268 257 275 254 259 232 242
6 mix 1561 Nosálová Gabriela
Rous Martin
Svoboda Marian
Svoboda Marcel
Diblíková Lili
unikovo mtb team 0 187 298 296 244 294 242
7 mix 1226 Štolfa Štěpán
Čáp Lukáš
Teuberová Kateřina
Truhlář Jan
hsk cycling team 182 120 132 194 198 190 210
8 mix 1142 Hák Jakub
Nováková Karla
Frencl Dominik
jaroslav kulhavy cycling team 0 210 128 202 202 202 198
9 mix 1052 Krátká Zuzka
Papoušek Adam
Krátký Martin
Hendrich Daniel Maximus
bike freaks holice 0 154 193 192 197 154 162
10 mix 1043 Novakova Valerie
Machytková Natali Anna
Novak Libor
Tyle Christian
Novak Vojtech
Rušikvas Eduard
bike team spindleruv mlyn 0 176 249 97 245 166 110
11 mix 921 Trvalcová Valentina
Trvalec Jakub
Trvalec David
horicke kolonozky 147 156 149 150 149 0 170
12 mix 785 Čada Tomas
Pešina Jan
Čada Michal
redpoint-eleven team 46 151 161 162 159 106 0
13 mix 744 Martin Jiří
Doležal Matěj
Lener Jakub
nachod 37 119 90 93 138 132 135
14 mix 707 Pivnička Jakub
Pivnička Luděk
pivnicka.cz 0 108 120 112 122 120 125
15 mix 663 Staňková Barborka
Staněk Ondřej
termyt byke team 104 94 58 95 104 98 110
16 mix 598 Jon Sebastián
Holubec Štěpán
Peterková Eliška
Mrůzek Šimon
Mrůzek Matouš
spartak vrchlabi 182 104 104 52 52 52 52
17 mix 548 Ryšavý Jonáš
Ryšavá Zuzana
val 0 94 90 96 86 92 90
18 mix 509 Melišíková Viktorie
Melišíková Maja
bezecky klub nachod 98 50 102 0 102 105 52
19 mix 508 Raizer Vojtěch
Raizer Jakub
kupkolo 0 77 77 85 92 90 87
20 mix 504 Krusz Piotr
Krusz Dawid
kkw nexelo walbrzych 0 102 44 106 98 55
21 mix 482 Bursíková Anna
bikehome 70 70 70 70 62 70 70
22 mix 450 Wolfová Amalie
Skandera Matyas
sa spindleruv mlyn 0 97 97 62 70 62 62
23 mix 438 Krmaš Antonín
Bednařík Jan
Zákravská Emma
hronov 106 142 72 87 0 31 0
24 mix 434 Drejsl Lukáš
Kučera Tomáš
Ther Jan
mondraker racing team 52 110 70 70 0 70 62
25 mix 431 Hornych Olda
Vrabec Jakub
Štolfa Martin
ski police nad metuji 0 132 73 40 35 72 79
26 mix 417 Šípek Michal
expres cz - tufo team kolin 58 70 62 55 55 55 62
27 mix 412 Holubec Kryštof
spartak vrchlabi 62 70 70 70 70 70 0
28 mix 408 Hák Matyáš
sk janske lazne 70 0 70 70 58 70 70
29 mix 386 Klečka Antonín
Kulda Roman
Matoulek Jiří
Kulda Radim
Šindler Radek
trutnov 110 100 39 0 38 0
30 mix 376 Hanušová Kristýna
ghost junior team 70 58 62 62 62 62 0
31 mix 364 Pinkava Petr
silvini r2 sport 58 58 62 62 62 62 0
32 mix 350 Fridrichová Lenka
ghost team 0 70 70 70 70 70 0
33 mix 334 Winter Tomáš
bp lumen 46 50 48 44 50 46 50
34 mix 327 Kubeček Matouš
Nývlt Mickey
cerveny kostelec 83 37 37 38 48 42 42
35 mix 308 Cinke Matyáš
mx enduro upice 48 40 46 48 38 48 40
36 mix 294 Sychrovský Petr
aerotec sport team 58 58 62 58 58 0 0
37 mix 288 Antušková Klára
qayron factory racing team 50 70 55 58 55 0 0
38 mix 284 Drhová Eva
Drha Jakub
Drha Jan
hotel hubertus spindl 0 144 140 0 0 0 0
39 mix 276 TrllovÁ Šárka
Bezstarosti Nicol
Bajer Jan
Polášek Daniel
Polášek Antonín
Plecháč Jáchym
bakako nova paka 276 0 0 0 0 0 0
40 mix 274 Plný Ondřej
Plný Ondřej
mtb trilogy 67 31 29 35 39 39 34
41 mix 263 Hovorka Václav
zabrodi 0 44 40 50 42 37 50
42 mix 248 Morávek Roman
velocoachcz 0 70 0 0 58 58 62
43 mix 244 Beran Jaroslav
pitrs bikes team 0 36 38 46 46 38 40
44 mix 236 Čermák Jan
s - sport hronov 0 44 46 46 0 48 52
45 mix 232 Šimek Aleš
jilemnice 34 37 40 0 40 39 42
46 mix 211 Hurychová Klára
Nývltová Rozárka
Nývltová Johanka
Górecki Aleš
praha 211 0 0 0 0 0 0
46 mix 211 Hornych Véna
kupkolo mtbtrilogy.cz 0 39 44 0 42 42 44
48 mix 208 Synek Ondřej
mal-poric adventure team 0 36 32 33 35 34 38
49 mix 186 Kuncikova Ella
bike klub spindl 70 58 58 0 0 0 0
50 mix 182 Kadlec Petr
Grosspitschová Vendula
jkf jaromer 52 40 90 0 0 0 0
50 mix 182 Šatný Radek
Kubec Jiří
Pfeifer Jiří
cyklo tony 94 0 0 40 48 0 0
52 mix 169 křížová krystýna
buff 0 62 0 52 0 55 0
53 mix 168 Balcar Aleš
tj sokol nove mesto nad metuji 0 55 58 55 0 0 0
54 mix 158 Bednaříková Aneta
s sport hronov 0 50 50 0 58 0 0
54 mix 158 Zejfart Jakub
north bike junior team 55 55 48 0 0 0 0
56 mix 146 Kotrncová Tereza
hlavnov 0 0 0 46 52 48 0
57 mix 142 Kunčíkova Maja
vrchlabi 46 48 48 0 0 0 0
58 mix 138 Skala Karel
Skala Václav
ski police 0 0 66 0 42 30 0
59 mix 128 Šťastný Roman
rock machine cyklomax 70 0 0 58 0 0 0
60 mix 124 Petr Michal
ins bike team 0 62 0 0 62 0 0
61 mix 117 Kubec Jakub
Mojzis Libor
ceska skalice 62 0 55 0 0 0 0
62 mix 110 Słonina Rafał
decathlon szczawno 0 55 55 0 0 0 0
62 mix 110 Jansa Mikuláš
Jansová Beáta
cykloteam mxm hulin 110 0 0 0 0 0 0
64 mix 106 Moravek Aleš
Mráz Vít
ins atelier nachod 106 0 0 0 0 0 0
65 mix 105 Žilák František
Žilák František
rock machine cyklomax enduro team 0 0 0 0 0 105 0
66 mix 104 Hornych Ivan
spartak police nad metuji 0 35 35 0 0 0 34
66 mix 104 Martin Jan
Martin Matyáš
kah sport vrchlabi 0 104 0 0 0 0 0
68 mix 101 Beneš Tobiáš
Beneš Matyáš
starkov 0 0 0 68 33 0 0
69 mix 100 Matějka Petr
Volhejn Ondřej
dtj hrachoviste 100 0 0 0 0 0 0
70 mix 94 Jánská Emily
Jansky Jakub
adr team 0 0 0 0 0 0 94
71 mix 84 Cupal Jakub
praha 4 0 0 0 38 0 0 46
71 mix 84 Kubíček Matěj
ho dvur kralove n.l. 0 0 0 0 40 0 44
73 mix 83 Adámek Tomáš
Řezníček Jan
cpp 83 0 0 0 0 0 0
74 mix 79 Schejbal Jakub
kocbere 0 48 31 0 0 0 0
75 mix 77 Moravec Vojtěch
bike spm 0 0 0 37 0 40 0
76 mix 76 železov Josef
zadny 42 0 34 0 0 0 0
77 mix 71 Prouza Ondřej
Freivald Michael
bohdasin 71 0 0 0 0 0 0
78 mix 70 Berger Tomáš
kupkolo.cz/hzs pardubice 0 70 0 0 0 0 0
78 mix 70 Janovský Tomáš
ms bike academy racing 70 0 0 0 0 0 0
78 mix 70 Jirásková Ema
cyklostar pirelli trek 70 0 0 0 0 0 0
81 mix 69 Malík Jan
zdar nad metuji 0 31 0 0 0 38 0
82 mix 62 Elčkner Lukáš
jaroslav kulhavym cycling team 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Čipera Radek
ski radvanice 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Bohánská Vanesa
rohozec amulet team 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Janoušek Tomáš
cyklobendl 62 0 0 0 0 0 0
82 mix 62 Šilar Jakub
bikestrike - trek 0 0 0 0 0 62 0
82 mix 62 Josef Bako
kupkolo.cz 62 0 0 0 0 0 0
88 mix 58 Sádlo Dominik
sk nove mesto nad metuji 0 0 58 0 0 0 0
88 mix 58 Brendl Tomáš
sts chvojkovice brod 0 0 0 58 0 0 0
90 mix 55 Kopecký Lukáš
prestige cycling team 55 0 0 0 0 0 0
90 mix 55 Vít Jan
suchovrsice 55 0 0 0 0 0 0
92 mix 52 Vítek Petr
spinning hk 0 0 0 52 0 0 0
93 mix 50 Suchomel Otto
rtyne v podkrkonosi 50 0 0 0 0 0 0
93 mix 50 Zetek Matyas
cvk pardubice 50 0 0 0 0 0 0
93 mix 50 Telecký Adam
ceska trebova 50 0 0 0 0 0 0
96 mix 48 Štěpán Martin
konopro 48 0 0 0 0 0 0
96 mix 48 Šimo Pavelkolar
kolarna team 48 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Mádr Karel
kola rtyne 46 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Paar Adam
hovrch nove mesto nad metuji 46 0 0 0 0 0 0
98 mix 46 Ziółkowska Natalia
wałbrzych 0 46 0 0 0 0 0
101 mix 44 Lhotský Luděk
ema 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Lukáš Matěj
hvezda pardubice 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Prokop Jaroslav
pro music prolog bike 44 0 0 0 0 0 0
101 mix 44 Sluka Šimon
wce cycling team 44 0 0 0 0 0 0
105 mix 42 Karajanis Petr
niko on bike 0 42 0 0 0 0 0
105 mix 42 Horálek Jiří
hradec kralove 42 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Bruckner Radek
brumar mtb 40 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Paulů Roman
dolni branna 40 0 0 0 0 0 0
107 mix 40 Wereszczynski Kacper
mieroszow 0 40 0 0 0 0 0
110 mix 39 Štěpán Jan
kono pro s.r.o. 39 0 0 0 0 0 0
110 mix 39 Michl Jakub
no excuse 39 0 0 0 0 0 0
112 mix 38 Kohoutek Petr
ins atelier nachod - stars veterans 38 0 0 0 0 0 0
113 mix 37 David David
litic 0 0 0 0 0 0 37
114 mix 36 Kocourek Roman
icekram 36 0 0 0 0 0 0
115 mix 35 Hanuš Ondřej
mx and bike brezina 35 0 0 0 0 0 0
115 mix 35 Koller Ladislav
hermankovice 35 0 0 0 0 0 0
117 mix 33 Bárta Václav
upice 0 33 0 0 0 0 0
118 mix 32 Faifer Daniel
32 0 0 0 0 0 0
119 mix 31 Tyle Tadeáš
bike tram sp.mlyn 0 0 0 0 31 0 0
120 mix 29 Grosspitsch Michal
horicky 0 29 0 0 0 0 0