serie

mtb

results

Středeční pohár

2021-08-01 - 2021-11-01 Jestřebí hory 

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení hlavní kategorie total: 278, men : 212, women: 66, Kluci do 5: 8, Kluci 6-7: 32, Kluci 8-9: 28, Žáci I: 27, Žáci II: 23, Kadeti: 12, Junioři: 7, Muži: 15, Masters I: 18, Masters II: 31, Veterans: 11, Holky do 5: 12, Holky 6-7: 8, Holky 8-9: 10, Žákyně I: 16, Žákyně II: 7, Kadetky: 7, Juniorky: 0, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení příchozí total: 39, men : 39, women: 0, Příchozí: 39 [html] [pdf] [csv]

result list bodové hodnocení hlavní kategorie

start ~ 10:00:00

Kluci do 5

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci do 5 280 Marel Jan Mareláci 70 70 70 70
2 Kluci do 5 240 Bursík Adam Bikehome 58 58 62 62
3 Kluci do 5 160 May Antonín Rtyně V Podkrkonoší 50 55 55
4 Kluci do 5 117 Krmaš Mikuláš Hronov 55 62
5 Kluci do 5 62 Kazda Mikuláš Cykloklub Jičín 62
6 Kluci do 5 58 Podlešák Ondřej Pitrs Bikes Team 58
7 Kluci do 5 52 Zákravský Matyáš S - Sport 52
8 Kluci do 5 48 Nývlt Lukas 48

Kluci 6-7

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci 6-7 245 Šípek Michal Expres Cz - Tufo Team Kolin 58 70 62 55
2 Kluci 6-7 236 Novák Matyáš Pitrs Bikes Team 62 58 58 58
3 Kluci 6-7 227 Ulvr Tadeaš Carla.kupkolo.cz 55 62 48 62
4 Kluci 6-7 214 Vaněk Matěj Cykloklub Jičín 52 55 55 52
5 Kluci 6-7 210 Hák Matyáš SK Janské Lázně 70 70 70
6 Kluci 6-7 182 Cinke Matyáš Mx Enduro Úpice 48 40 46 48
7 Kluci 6-7 171 Beran Martin Pitrs Bikes Team 39 38 50 44
8 Kluci 6-7 163 Kuk Tomáš Carla.kupkolo.cz 36 50 37 40
9 Kluci 6-7 160 Šimek Lukáš S-sport Hronov 40 39 39 42
10 Kluci 6-7 154 Holubec Štěpán Spartak Vrchlabí 50 52 52
11 Kluci 6-7 138 Krmaš Antonín Hronov 44 32 30 32
12 Kluci 6-7 134 Hovorka Václav Zábrodí 44 40 50
13 Kluci 6-7 129 Plný Ondřej mtb Trilogy 34 31 29 35
14 Kluci 6-7 126 Raizer Vojtěch Kupkolo 42 38 46
15 Kluci 6-7 108 Pospíšil Vít Cykloklub Jičín 38 34 36
16 Kluci 6-7 104 Hotárek Jan Pitrs Bikes Team 35 35 34
17 Kluci 6-7 101 Synek Ondřej Mal-poric Adventure Team 36 32 33
18 Kluci 6-7 99 Čada Michal Redpoint-eleven Team 29 33 37
19 Kluci 6-7 95 Lener Jakub Náchod 37 30 28
20 Kluci 6-7 90 Drha Jakub Hotel Hubertus Špindl 46 44
21 Kluci 6-7 84 Sulzbacher Lucas Pitrs Bikes Team 27 27 30
22 Kluci 6-7 81 Klečka Antonín Trutnov 42 39
23 Kluci 6-7 79 Schejbal Jakub Kocbeře 48 31
24 Kluci 6-7 75 Doležal Matěj Náchod 37 38
25 Kluci 6-7 70 Kuřátko Šimon S-sport Hronov 42 28
26 Kluci 6-7 46 Kazda Matěj Cykloklub Jičín 46
27 Kluci 6-7 36 Skala Václav Ski Police 36
28 Kluci 6-7 35 Hanuš Ondřej Mx and bike Březina 35
29 Kluci 6-7 34 Martin Matyáš Kah Sport Vrchlabí 34
30 Kluci 6-7 33 Plný Ondřej mtb Trilogy 33
30 Kluci 6-7 33 Bárta Václav Úpice 33
32 Kluci 6-7 31 Beneš Tobiáš Stárkov 31

Kluci 8-9

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kluci 8-9 272 Holubec Kryštof Nové Město Na Moravě 62 70 70 70
2 Kluci 8-9 252 Bohuňovský Hynek Cykloklub Jičín 70 62 58 62
3 Kluci 8-9 236 Sychrovský Petr Aerotec Sport Team 58 58 62 58
4 Kluci 8-9 201 Prokop Matěj S-sport Hronov 52 42 55 52
5 Kluci 8-9 194 Trvalec Jakub Hořické Kolonožky 44 52 52 46
6 Kluci 8-9 178 Trvalec David Hořické Kolonožky 48 46 42 42
7 Kluci 8-9 162 Kubeček Matouš Červený Kostelec 50 37 37 38
8 Kluci 8-9 158 Zejfart Jakub North Bike Junior Team 55 55 48
9 Kluci 8-9 154 Horáček Filip APACHE Loko Trutnov 39 33 38 44
10 Kluci 8-9 147 Kovář Jakub Pitrs Bikes Team 48 44 55
11 Kluci 8-9 144 Ryšavý Jonáš Val 50 46 48
12 Kluci 8-9 140 Budina Daniel Cykloklub Jičín 40 50 50
13 Kluci 8-9 125 Staněk Ondřej Termyt Byke Team 46 39 40
14 Kluci 8-9 118 Petřík Jan S-Sport Hronov 40 38 40
15 Kluci 8-9 113 Raizer Jakub Kupkolo 35 39 39
16 Kluci 8-9 100 Podlešák Martin Pitrs Bikes Team 35 32 33
17 Kluci 8-9 80 Bouček Jakub Pitrs Bikes Team 44 36
18 Kluci 8-9 70 Drha Jan Hotel Hubertus Špindl 36 34
19 Kluci 8-9 69 Tuček Matěj PÍTRS BIKES TEAM 34 35
20 Kluci 8-9 42 Snopek Václav Cykloklub Jičín 42
21 Kluci 8-9 38 Plecháč Jáchym Bakako Nová Paka 38
22 Kluci 8-9 37 Prouza Ondřej Bohdašín 37
22 Kluci 8-9 37 Beneš Matyáš Stárkov 37
24 Kluci 8-9 36 Mrůzek Matouš Spartak Vrchlabí 36
25 Kluci 8-9 34 Freivald Michael Bohdašín 34
26 Kluci 8-9 33 Nývlt Mickey Červený Kostelec 33
27 Kluci 8-9 32 Faifer Daniel 32
28 Kluci 8-9 31 Malík Jan Žďár Nad Metují 31

Žáci I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žáci I 264 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín 70 62 70 62
2 Žáci I 232 Sulzbacher Vojtěch Pitrs Bikes Team 58 58 58 58
3 Žáci I 227 Kohoutek Adam Pitrs Bikes Team 62 55 55 55
4 Žáci I 202 Rous Martin Unikovo Mtb Team 70 62 70
5 Žáci I 196 Suchánek Adrian S-sport Hronov 48 48 50 50
6 Žáci I 174 Hamáček Matěj Apache Loko Trutnov 52 40 40 42
7 Žáci I 156 Jon Sebastián Mtb Spartak Vrchlabí 52 52 52
8 Žáci I 149 Kulveit Šimon Carla.Kupkolo.cz 42 32 36 39
9 Žáci I 142 Kuk Milan Carla.kupkolo.cz 39 33 32 38
10 Žáci I 140 Horáček Jan APACHE Loko Trutnov 50 42 48
11 Žáci I 132 Krusz Dawid KKW Nexelo Walbrzych 44 44 44
12 Žáci I 123 Moravec Matouš Pitrs Bikes Team 38 37 48
13 Žáci I 120 Beran Jaroslav Police Nad Metují 36 38 46
14 Žáci I 105 Bernard Lukáš S-sport Hronov 40 31 34
15 Žáci I 101 Vrabec Jakub Ski Police Nad Metují 30 31 40
16 Žáci I 92 Hornych Olda Ski Police nad Metují 50 42
17 Žáci I 76 Novak Vojtech Bike Team Spindleruv Mlyn 37 39
18 Žáci I 70 Hornych Ivan Ski Police nad Metují 35 35
19 Žáci I 67 Holan Matěj Carla.kupkolo.cz 34 33
20 Žáci I 55 Polášek Daniel Bakako Nová Paka 55
21 Žáci I 46 Tyle Christian Bike team ŠP.M. 46
21 Žáci I 46 Paar Adam Hovrch Nové Město Nad Metují 46
21 Žáci I 46 Rušikvas Eduard Bike Team Špindlerův Mlýn 46
24 Žáci I 44 Mrůzek Šimon Spartak Vrchlabí 44
25 Žáci I 39 Moravec Šimon Pitrs Bikes Team 39
26 Žáci I 30 Skala Karel Ski Police 30
27 Žáci I 29 Grosspitsch Michal Hořičky 29

Žáci II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žáci II 229 Ulvr Adam Carla.kupkolo.cz 62 62 55 50
2 Žáci II 212 Vik Samuel S-sport Hronov 58 52 50 52
3 Žáci II 190 Frencl Dominik Jaroslav Kulhavy Cycling Team 70 58 62
4 Žáci II 181 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín 55 46 40 40
5 Žáci II 180 Šretr Michal S-sport Hronov 50 44 44 42
6 Žáci II 155 Bednařík Jan Hronov 58 42 55
7 Žáci II 153 Vítek Tomáš Pitrs Bikes Team 46 37 35 35
8 Žáci II 150 Povr Tadeáš Cykloklub Jičín 50 52 48
9 Žáci II 147 Svoboda Marcel Unikovo Mtb Team 55 48 44
10 Žáci II 140 Podzimek Matyáš Cykloklub Jičín 70 70
10 Žáci II 140 Papoušek Adam Bike Freaks Holice 48 46 46
12 Žáci II 128 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín 52 39 37
13 Žáci II 124 Hanuš Lukáš S-sport Hronov 48 38 38
14 Žáci II 108 Rydlo Václav Pitrs Bikes Team 36 36 36
15 Žáci II 81 Skandera Matyas Sa Špindlerův Mlýn 42 39
16 Žáci II 77 Hendrich Daniel Maximus Bike Freaks Holice 38 39
17 Žáci II 76 železov Josef žádný 42 34
18 Žáci II 70 Janovský Tomáš Ms Bike Academy Racing 70
19 Žáci II 62 Kvitský Dominik CYKLOKLUB Jičín 62
20 Žáci II 58 Rieger Marek Carla.kupkolo.cz 58
21 Žáci II 44 Lukáš Matěj Hvězda Pardubice 44
22 Žáci II 40 Wereszczynski Kacper Mieroszow 40
23 Žáci II 37 Moravec Vojtěch bike ŠPM 37

Kadeti

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kadeti 264 Saidl Filip Pitrs Bikes Team 70 70 62 62
2 Kadeti 211 Pešina Jan Redpoint-eleven Team 46 52 58 55
3 Kadeti 207 Kulveit Tobiáš Carla.Kupkolo.cz 48 55 52 52
4 Kadeti 202 Pivnička Jakub Pivnicka.cz 62 70 70
5 Kadeti 165 Pospíšil Richard Cykloklub Jičín 52 55 58
6 Kadeti 62 Janoušek Tomáš Cyklobendl 62
7 Kadeti 58 Matoulek Jiří Trutnov 58
7 Kadeti 58 Jansa Mikuláš Cykloteam Mxm Hulín 58
9 Kadeti 55 Bajer Jan Bakako Nová Paka 55
10 Kadeti 50 Telecký Adam Česká Třebová 50
11 Kadeti 44 Sluka Šimon Wce Cycling Team 44
12 Kadeti 42 Polášek Antonín Bakako Nová Paka 42

Junioři

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Junioři 140 Hák Jakub Jaroslav Kulhavý Cycling Team 70 70
2 Junioři 132 Svoboda Marian Unikovo Mtb Team 70 62
3 Junioři 128 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz 70 58
4 Junioři 117 Mertlík Michal Apache Loko Trutnov 55 62
5 Junioři 62 Petr Michal Ins Bike Team 62
5 Junioři 62 Kubec Jakub Ceská Skalice 62
7 Junioři 52 Kulda Radim Trutnov 52

Muži

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Muži 210 Štolfa Štěpán Hsk Cycling Team 70 70 70
2 Muži 179 Jirásek Pavel Pitrs Bikes Team 55 62 62
3 Muži 120 Adámek Petr Apache LOKO Trutnov 58 62
4 Muži 110 Słonina Rafał DECATHLON SZCZAWNO 55 55
5 Muži 102 Kadlec Petr JKF Jaroměř 52 50
6 Muži 70 Morávek Roman Velocoachcz 70
7 Muži 62 Elčkner Lukáš Jaroslav Kulhavým Cycling Team 62
8 Muži 58 Jansa Radek Pitrs Bikes Team 58
8 Muži 58 Sádlo Dominik Sk Nové Město Nad Metují 58
10 Muži 52 Jansa Tomáš PITRS BIKES TEAM 52
10 Muži 52 Ther Jan MONDRAKER Racing team 52
12 Muži 50 Zetek Matyas Čvk Pardubice 50
13 Muži 48 Štěpán Martin Konopro 48
14 Muži 46 Górecki Aleš Praha 46
15 Muži 44 Šindler Radek Trutnov 44

Masters I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Masters I 198 Drejsl Lukáš Mondraker Racing Team 58 70 70
2 Masters I 194 Čáp Lukáš Hsk Cycling Team 70 62 62
3 Masters I 169 Martin Jiří Náchod 52 62 55
4 Masters I 113 Krusz Piotr KKW Nexelo Walbrzych 55 58
5 Masters I 70 Berger Tomáš kupkolo.cz/HZS Pardubice 70
6 Masters I 62 Josef Bako Kupkolo.cz 62
7 Masters I 58 Brendl Tomáš STS Chvojkovice Brod 58
7 Masters I 58 Lecnar Jaruch Pitrs Bikes Team 58
9 Masters I 55 Vít Jan Suchovršice 55
10 Masters I 52 Matějka Petr Dtj Hrachoviště 52
10 Masters I 52 Vítek Petr Spinning HK 52
12 Masters I 50 Záliš Jiří Pitrs Bikes Team 50
13 Masters I 48 Volhejn Ondřej Dtj Hrachoviště 48
14 Masters I 46 Mádr Karel Kola Rtyně 46
15 Masters I 44 Prokop Jaroslav Pro Music Prolog Bike 44
16 Masters I 42 Horálek Jiří Hradec Králové 42
17 Masters I 40 Paulů Roman Dolní Branná 40
18 Masters I 39 Michl Jakub No Excuse 39

Masters II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Masters II 264 Sulzbacher Petr Pitrs Bikes Team 62 62 70 70
2 Masters II 240 Pinkava Petr Silvini R2 sport 58 58 62 62
3 Masters II 188 Winter Tomáš Bp Lumen 46 50 48 44
4 Masters II 168 Balcar Aleš Tj Sokol Nové Město Nad Metují 55 58 55
5 Masters II 150 Sulzbacher Tomáš Pitrs Bikes Team 48 52 50
6 Masters II 143 Šupich Martin Pitrs Bikes Team 40 55 48
7 Masters II 138 Pivnička Luděk Pivnicka.cz 46 50 42
8 Masters II 136 Čermák Jan S - Sport Hronov 44 46 46
9 Masters II 128 Šťastný Roman Rock Machine Cyklomax 70 58
10 Masters II 119 Novak Libor Bike Team Spindleruv Mlyn 38 42 39
11 Masters II 112 Krátký Martin Bike Freaks Holice 36 39 37
12 Masters II 111 Šimek Aleš Jilemnice 34 37 40
13 Masters II 83 Hornych Véna Kupkolo Mtbtrilogy.cz 39 44
14 Masters II 70 Martin Jan Kah Sport Vrchlabí 70
15 Masters II 55 Kopecký Lukáš Prestige Cycling Team 55
16 Masters II 52 Kučera Tomáš Mondraker Racing Team 52
16 Masters II 52 Štolfa Martin Ski Police Nad Metují 52
16 Masters II 52 Kordík Petr Cykloklub Jičín 52
19 Masters II 50 Kubec Jiří Cyklo Tony 50
20 Masters II 48 Mráz Vít Ins Atelier Náchod 48
21 Masters II 44 Lhotský Luděk Ema 44
22 Masters II 42 Karajanis Petr Niko on bike 42
22 Masters II 42 Truhlář Jan Hsk - Cycling Team 42
24 Masters II 40 Bruckner Radek Brumar Mtb 40
24 Masters II 40 Šatný Radek Cyklo Tony 40
26 Masters II 39 Štěpán Jan Kono Pro S.r.o. 39
27 Masters II 38 Cupal Jakub Praha 4 38
27 Masters II 38 Kohoutek Petr Ins Atelier NÁchod - Stars Veterans 38
29 Masters II 37 Řezníček Jan Čpp 37
30 Masters II 36 Kocourek Roman Icekram 36
31 Masters II 35 Koller Ladislav Heřmánkovice 35

Veterans

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Veterans 256 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz 70 62 62 62
2 Veterans 210 Čada Tomas Redpoint-eleven Team 70 70 70
3 Veterans 113 Kulda Roman Trutnov 55 58
4 Veterans 62 Čipera Radek Ski Radvanice 62
5 Veterans 58 Moravek Aleš Ins Ateliér Náchod 58
6 Veterans 55 Mojzis Libor Ceska Skalice 55
7 Veterans 52 Voňka Jiří Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové Nad Labem 52
8 Veterans 50 Suchomel Otto Rtyně V Podkrkonoší 50
9 Veterans 48 Šimo Pavelkolar Kolarna Team 48
10 Veterans 46 Adámek Tomáš Čpp 46
11 Veterans 44 Pfeifer Jiří Cyklo Tony 44

Holky do 5

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky do 5 264 Jörka Sofie Jsme Fitness Food Menu 70 62 70 62
2 Holky do 5 202 Krusz Laura KKW Nexelo Walbrzych 62 70 70
3 Holky do 5 175 Třešňáková Viktorie Pitrs Bikes Team 55 58 62
4 Holky do 5 171 Marková Zuzana INS BIKE TEAM 55 58 58
5 Holky do 5 110 Klečková Lucie Trutnov 55 55
6 Holky do 5 58 Hurychová Barbora Praha 58
7 Holky do 5 52 Lenerová Adéla Náchod 52
7 Holky do 5 52 Martinová Madlen Kah Sport Vrchlabí 52
9 Holky do 5 50 Krušinová Nina An Bike Team Hořice 50
10 Holky do 5 48 Ficková Libuše Malé Svatoňovice 48
11 Holky do 5 46 Hurychová Tereza Praha 46
12 Holky do 5 44 Seinerová Šarlota Předklášteří 44

Holky 6-7

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky 6-7 252 Hanušová Kristýna Ghost junior team 70 58 62 62
2 Holky 6-7 233 Antušková Klára Qayron Factory Racing Team 50 70 55 58
3 Holky 6-7 226 Staňková Barborka Termyt Byke Team 58 55 58 55
4 Holky 6-7 202 Nosálová Gabriela Unikovo Mtb Team 62 70 70
5 Holky 6-7 114 Zákravská Emma Hronov 62 52
6 Holky 6-7 100 Melišíková Maja Běžecký klub Náchod 48 52
7 Holky 6-7 55 Nývltová Rozárka Praha 55
8 Holky 6-7 52 Nývltová Johanka Praha 52

Holky 8-9

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Holky 8-9 280 Bursíková Anna Bikehome 70 70 70 70
2 Holky 8-9 240 Kazdová Rozárie Cykloklub Jičín 58 62 62 58
3 Holky 8-9 230 Kráčmarová Michaela Apache Loko Trutnov 62 58 55 55
4 Holky 8-9 211 Beranová Ema Pitrs Bikes Team 55 52 52 52
5 Holky 8-9 175 Wolfová Amalie Sa Špindlerův Mlýn 55 58 62
6 Holky 8-9 142 Šrytrova Ema Pitrs Bikes Team 48 46 48
7 Holky 8-9 100 Bednaříková Aneta S Sport Hronov 50 50
8 Holky 8-9 98 Diblíková Lili Unikovo MTB 48 50
9 Holky 8-9 52 Krušinová Andělka Carla Kupkolo 52
10 Holky 8-9 46 Kotrncová Tereza Hlavňov 46

Žákyně I

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žákyně I 256 Kráčmarová Anna Apache Loko Trutnov 58 70 58 70
2 Žákyně I 230 Trvalcová Valentina Hořické Kolonožky 55 58 55 62
3 Žákyně I 207 Kornfeldová Amálie Apache Loko Trutnov 48 52 52 55
4 Žákyně I 179 Jansová Lenka Pitrs Bikes Team 44 39 46 50
5 Žákyně I 172 Středová Simona Pitrs Bikes Team 42 42 42 46
6 Žákyně I 150 Melišíková Viktorie Běžecký klub Náchod 50 50 50
7 Žákyně I 142 Kunčíkova Maja Vrchlabí 46 48 48
8 Žákyně I 136 Ryšavá Zuzana Val 44 44 48
9 Žákyně I 128 Machytková Natali Anna Bike team ŠP.M. 70 58
10 Žákyně I 117 Holanová Anežka Carla.kupkolo.cz 55 62
11 Žákyně I 114 křížová krystýna buff 62 52
12 Žákyně I 80 Grosspitschová Vendula JKF Jaroměř 40 40
13 Žákyně I 70 Jirásková Ema Cyklostar Pirelli Trek 70
14 Žákyně I 62 Bohánská Vanesa Rohozec Amulet Team 62
15 Žákyně I 52 Jansová Beáta Cykloteam Mxm Hulín 52
16 Žákyně I 46 Ziółkowska Natalia Wałbrzych 46

Žákyně II

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Žákyně II 210 Krátká Zuzka Bike Freaks Holice 70 70 70
2 Žákyně II 186 Kuncikova Ella Bike klub Spindl 70 58 58
3 Žákyně II 160 Hotárková Tereza Pitrs Bikes Team 52 50 58
4 Žákyně II 124 Drhová Eva Hotel Hubertus Špindl 62 62
5 Žákyně II 117 Piechová Sofie Apache Loko Trutnov 55 62
6 Žákyně II 107 Novakova Valerie Bike Team Spindleruv Mlyn 55 52
7 Žákyně II 62 TrllovÁ Šárka Bakako Nová Paka 62

Kadetky

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Kadetky 236 Šretrová Lucie S-sport Hronov 58 58 62 58
2 Kadetky 210 Nováková Karla Jaroslav Kulhavy Cycling Team 70 70 70
3 Kadetky 194 Sulzbacherová Martina Pitrs Bikes Team 70 62 62
4 Kadetky 163 Šulcová Adéla S-sport Hronov 50 55 58
5 Kadetky 62 Bezstarosti Nicol Bakako Nová Paka 62
6 Kadetky 55 Vítková Veronika Pitrs Bikes Team 55
7 Kadetky 52 Peterková Eliška Mtb Spartak Vrchlabí 52

Juniorky

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach

Ženy

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Ženy 233 Šretrová Lenka Pitrs Bikes Team 62 55 58 58
2 Ženy 210 Fridrichová Lenka Ghost Team 70 70 70
3 Ženy 182 Teuberová Kateřina HSK cycling team 58 62 62
4 Ženy 162 Horáčková Zuzana APACHE Loko Trutnov 52 55 55
5 Ženy 132 Adámková Jana Apache Loko Trutnov 70 62
6 Ženy 58 Hurychová Klára Praha 58

result list bodové hodnocení příchozí

start ~ 10:00:00

Příchozí

rank rank/cat. body name team LesákOdolovPálenkaTepliceNMHronovZděřinaAdršpach
1 Příchozí 210 Frencl Martin MONDRAKER Racing team 70 70 70
2 Příchozí 208 Cinke Robert Mx Enduro Úpice 46 52 52 58
3 Příchozí 188 Kačer Martin Červený Kostelec 40 50 48 50
4 Příchozí 124 Vít Jan Suchovršice 62 62
5 Příchozí 108 Gabrle Daniel Trutnov 58 50
6 Příchozí 70 Holec Jiří Cyklo Bendl Vysoké Mýto 70
7 Příchozí 62 Melichar Pavel Msk Motor Sport 62
7 Příchozí 62 Kleiner Petr Redpoint Eleven 62
9 Příchozí 58 Krusz Piotr KKW Nexelo Walbrzych 58
9 Příchozí 58 Šitina Bohumil Apache Bike Team Úpice 58
11 Příchozí 55 Dostál Tomáš Vella Team 55
11 Příchozí 55 Čermák Jan S - Sport Hronov 55
11 Příchozí 55 Petr Jiří INS BIKE TEAM 55
11 Příchozí 55 Lauryn Radek Redpoint Eleven Team 55
15 Příchozí 52 Nehyba Michal Bikehome 52
15 Příchozí 52 Knytl Martin Kola Ledeč 52
17 Příchozí 50 Słonina Rafał DECATHLON SZCZAWNO 50
18 Příchozí 48 Grosspitsch Matěj Hořičky 48
18 Příchozí 48 Plný Filip MTB Trilogy 48
18 Příchozí 48 Vašíček Roman Continental Adršpach 48
21 Příchozí 44 Efler Martin Bikehome 44
22 Příchozí 42 Kulda Radim Trutnov 42
23 Příchozí 39 Matoulek Jiří Apache Loko Trutnov 39
24 Příchozí 38 Jehlík Václav Kah Sport Vrchlabí 38
25 Příchozí 37 Jiránek Ondra Turnov 37
26 Příchozí 36 Vaněček Petr Semonice 36
27 Příchozí 35 Řezníček Radovan Speedservis 35
28 Příchozí 34 Prouza Ladislav Bikestars Vrchlabí 34
29 Příchozí 33 Vojtech Ales Cerveny Kostelec 33
30 Příchozí 32 Meier Jaroslav Tornádo Horní 32
31 Příchozí 31 Laštovička Antonín Kovo H.r. 31
32 Příchozí 30 Dušek Vilém Tj Jiskra Jaroměř 30
33 Příchozí 29 Hyan Jiří Hrádek Nad Nisou 29
34 Příchozí 28 Popelka Jaroslav Trutnov 28
35 Příchozí 27 Janáček Adam Opatovice nad Labem 27
36 Příchozí 26 Celba Petr Kola Rtyně 26
37 Příchozí 25 Jančík Ladislav jancik.biz 25
38 Příchozí 24 Šimek Martin Červený Kostelec 24
39 Příchozí 23 Böhm Lukáš Čpp 23