maraton

run

results

Statenice běží

2021-12-05 Statenice 

archiv

announcement

registration

start list

results

hlavní závod total: 23, men : 17, women: 6, M15: 2, M20: 4, M35: 6, M45: 3, M55: 2, Z15: 0, Z20: 0, Z35: 3, Z45: 2, Z55: 1 [html] [pdf] [csv]
děti pro přihlášky total: 0, men : 0, women: 0, H1: 0, H2: 0, H3: 0, H4: 0, H5: 0, D1: 0, D2: 0, D3: 0, D4: 0, D5: 0 [html] [pdf] [csv]
školička bez časomíry total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
mladší přípravka bez časomíry total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
starší přípravka holky total: 7, men : 0, women: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf] [csv]
starší přípravka kluci total: 8, men : 8, women: 0, kluci: 8, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
mladší žactvo total: 6, men : 3, women: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
starší žactvo total: 2, men : 2, women: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf] [csv]

result list hlavní závod

start ~ 13:35:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / M35 [93] Jan Sedláček 1986 CZE SK Svěrák 33:19.0 16:02.8 (1)
2 2 / M35 [91] Jan Ježek 1985 CZE Měšice 34:49.9 01:30.9 16:50.9 (2)
3 1 / M15 [89] Jan Kovář 2008 CZE Praha 37:06.9 03:47.9 18:12.1 (3)
4 1 / M20 [83] Ondra Stočes 1987 CZE bez klubu 37:24.0 04:05.0 18:12.3 (4)
5 1 / M45 [60] Matěj Maxa 1975 CZE Statenice 38:13.3 04:54.3 18:48.2 (5)
6 2 / M20 [37] Štěpán Diewock 1997 CZE Týniště Nad Orlicí 38:46.0 05:27.0 18:59.7 (7)
7 1 / Z35 [87] Magda Nováková 1980 CZE Suchdol 39:19.3 06:00.3 19:21.5 (10)
8 1 / M55 [90] Jiří Turek 1962 CZE Chaloupky 39:33.9 06:14.9 19:28.0 (11)
9 2 / M45 [31] Vladimír Veselý 1971 CZE Mělník Chloumek 39:41.8 06:22.8 19:09.0 (8)
10 3 / M35 [88] Marek Lněnička 1977 CZE Praha Suchdol 40:37.0 07:18.0 20:05.8 (12)
11 4 / M35 [43] Simon Klegr 1979 CZE Statenice 41:46.6 08:27.6 19:18.0 (9)
12 1 / Z45 [10] Dana Hradecká 1976 CZE Bubeneč 41:52.3 08:33.3 20:44.8 (13)
13 3 / M20 [85] Jakub Hanousek 1991 CZE Police Nad Metují 44:02.2 10:43.2 21:31.3 (14)
14 2 / Z45 [6] Eliška Frková 1974 CZE Statenice 46:03.4 12:44.4 22:40.6 (16)
15 5 / M35 [58] Ján Makovič 1978 CZE Horoměřice 46:11.8 12:52.8 22:56.9 (17)
16 3 / M45 [92] Jan Petera 1975 CZE Lesní Běžci 46:24.5 13:05.5 23:16.8 (18)
17 4 / M20 [82] Lukáš Podpěra 1995 CZE Praha 4 46:42.9 13:23.9 22:18.3 (15)
18 2 / Z35 [53] Jana Kolaja Ehlerová 1980 CZE Slavia Liberec Orienteering 48:12.5 14:53.5 23:17.1 (19)
19 1 / Z55 [30] Anita Veselá 1965 CZE SDH Chloumek 49:04.6 15:45.6 23:52.1 (20)
20 3 / Z35 [40] Martina Hudcová 1980 CZE Horoměřice 49:26.0 16:07.0 24:04.1 (21)
21 2 / M55 [84] LuboŠ ŠvÁcha 1959 CZE SOKOL MŠENO 55:06.2 21:47.2 26:14.8 (22)
DNF / M35 [94] Jan Kolaja 1981 CZE Slavia Liberec Orienteering 18:57.8 (6)
DNF / M15 [86] Adam Čada 2008 CZE Holubice

result list děti pro přihlášky

start ~ 15:30:00

result list školička bez časomíry

start ~ 15:30:00

result list mladší přípravka bez časomíry

start ~ 15:30:01

result list starší přípravka holky

start ~ 15:44:09

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Ženy [345] Julie Klimešová 2011 CZE Olymp Praha 03:06.4 01:29.9 (2)
2 2 / Ženy [51] Adéla Houdková 2010 CZE Vrané Nad Vltavou 03:10.1 00:03.7 01:28.6 (1)
3 3 / Ženy [52] Barbora Houdková 2012 CZE Vrané Nad Vltavou 03:17.1 00:10.7 01:30.8 (3)
4 4 / Ženy [189] Eliška Kotroušová 2012 CZE Dukla Praha 03:20.1 00:13.7 01:33.3 (5)
5 5 / Ženy [49] Julie Černohorská 2010 CZE Lesní běžci Statenice 03:21.8 00:15.4 01:36.6 (6)
6 6 / Ženy [302] Anežka Fraňková 2012 CZE Spartak Praha 03:22.1 00:15.7 01:31.8 (4)
7 7 / Ženy [50] Nela Frková 2010 CZE Statenice 03:25.1 00:18.7 01:37.5 (7)

result list starší přípravka kluci

start ~ 15:50:13

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [36] Pavel Nademlejnský 2011 CZE Střela Žebrák 02:57.1 01:24.7 (1)
2 2 / kluci [304] Filip Dřevínek 2010 CZE Dukla Praha atletika 02:57.4 00:00.2 01:28.5 (4)
3 3 / kluci [185] David Bukovský 2011 CZE Praha 03:09.0 00:11.9 01:27.0 (2)
4 4 / kluci [199] Benjamin Klégr 2010 CZE Statenice 03:22.1 00:24.9 01:28.3 (3)
5 5 / kluci [188] Jakub Talacko 2010 CZE Statenice 03:29.2 00:32.0 01:34.5 (5)
6 6 / kluci [187] Štěpán Rolčík 2010 CZE Statenice 03:33.4 00:36.2 01:41.1 (6)
7 7 / kluci [197] Tomáš Lněnička 2012 CZE Praha Suchdol 03:45.5 00:48.3 01:49.8 (8)
8 8 / kluci [186] Andrew Paxtrom 2012 CZE Praha 03:45.9 00:48.7 01:42.3 (7)

result list mladší žactvo

start ~ 15:58:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [196] Sean Klégr 2008 CZE Statenice 04:51.2 01:24.1 (1) 03:10.2 (1)
2 2 / kluci [200] Vit Petera 2009 CZE Lesní Běžci Statenice 04:52.4 00:01.2 01:25.3 (2) 03:12.5 (2)
3 3 / kluci [190] Adam Bukovský 2009 CZE Praha 05:03.5 00:12.3 01:33.4 (4) 03:24.4 (4)
4 1 / holky [45] Šárka Nademlejnská 2008 CZE TJ Lokomotiva Beroun 05:03.7 00:12.5 01:31.9 (3) 03:22.1 (3)
5 2 / holky [193] Eliška Humlová 2008 CZE Střela Žebrák 05:23.4 00:32.2 01:36.5 (5) 03:30.6 (5)
6 3 / holky [191] Žofie Černohorská 2008 CZE Lesní běžci Statenice 05:43.6 00:52.4 01:47.7 (6) 03:48.9 (6)

result list starší žactvo

start ~ 15:58:12

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [195] David Surga 2007 CZE Praha 06:17.2 01:20.4 (1) 02:57.1 (1) 04:37.7 (1)
2 2 / kluci [47] Jonáš Frk 2007 CZE Statenice 09:21.1 03:03.9 01:47.7 (2) 03:59.3 (2) 06:21.4 (2)