Primátor Cup a TMPN 2026
2026-04-01 - 2026-12-31 Česká republika
Pravidla soutěže
- Bodováno umístění na 1. - 12. místě v každém závodě a vypsané kategorii.
- Závodníkům se započítává 5 nejvyšších bodový zisků z 9 vypsaných závodů.
- Za spárování svých výsledků je zodpovědný každý závodník sám a to tím, že se přihlašuje vždy pod stejným účtem.
- Pokud naleznete nesrovnalosti, kontaktujte nás prosím na info@sportchallenge.cz.
| file | file type | size | last modified |
|---|---|---|---|
| Primátor Cup a T M P N 2026 | N/A | 2026-10-13 09:33:15 | |
| Primátor Cup a T M P N 2026 po kategoriích | N/A | 2026-10-13 09:33:15 |
result list bodové hodnocení
start ~ 10:00:00
Junioři
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Junioři | 520 | Mareth Jan (2008) | SK Nové Město nad Metují | 80 | 90 | 110 | 130 | 110 | 30 | 80 | 60 | ||||||||||
| 2 | Junioři | 470 | Ježek Dominik (2010) | SK Nové Město nad Metují | 150 | 150 | 40 | 130 | ||||||||||||||
| 3 | Junioři | 460 | Souček Šimon (2008) | TJ Maratonstav Úpice | 150 | 110 | 90 | 110 | ||||||||||||||
| 4 | Junioři | 450 | Kuťák Filip (2010) | TJ Maratonstav Úpice | 110 | 130 | 130 | 80 | ||||||||||||||
| 5 | Junioři | 320 | Kornaś Franciszek (2008) | GóryLasy | 60 | 60 | 60 | 90 | 50 | |||||||||||||
| 6 | Junioři | 300 | Metelka Tomáš (2008) | OK99 Hradec Králové | 150 | 150 | ||||||||||||||||
| 7 | Junioři | 280 | Všetička Jan (2007) | Triclub Dobruška | 130 | 150 | ||||||||||||||||
| 8 | Junioři | 240 | Středa Jan (2009) | Červený Kostelec | 130 | 110 | ||||||||||||||||
| 8 | Junioři | 240 | Šturma Adam (2008) | Carla.kupkolo.cz | 90 | 150 | ||||||||||||||||
| 10 | Junioři | 230 | Kornaś Jan (2010) | GóryLasy | 40 | 10 | 80 | 60 | 40 | |||||||||||||
| 10 | Junioři | 230 | Tauc Antonín (2010) | Tau.cz | 40 | 70 | 110 | 10 | ||||||||||||||
| 10 | Junioři | 230 | Volhejn Bruno (2009) | Trutnov | 80 | 60 | 90 | |||||||||||||||
| 13 | Junioři | 150 | Matyska Dominik (2008) | Devět křížů | 150 | |||||||||||||||||
| 14 | Junioři | 140 | Renský Matěj (2009) | Běžecký klub Náchod | 70 | 70 | ||||||||||||||||
| 15 | Junioři | 130 | Beran Matěj František (2010) | Olfin Car Ski Team Trutnov | 130 | |||||||||||||||||
| 15 | Junioři | 130 | Raim Ladislav (2009) | Sokol Hradec Králové | 130 | |||||||||||||||||
| 17 | Junioři | 110 | Kostovský Matěj (2008) | TJ Maratonstav Úpice | 110 | |||||||||||||||||
| 18 | Junioři | 100 | Kábrt Vojtěch (2010) | Zd Radost | 80 | 20 | ||||||||||||||||
| 19 | Junioři | 90 | Hofman Jakub (2010) | TJ Sokol Hradec Králové | 90 | |||||||||||||||||
| 19 | Junioři | 90 | Kmoch Tonda (2010) | RUNNING KMOSHI | 90 | |||||||||||||||||
| 19 | Junioři | 90 | Mikulec Viktor (2009) | Czech Skyrunning Association | 90 | |||||||||||||||||
| 22 | Junioři | 80 | Liskovský Václav (2009) | SKI Police nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
| 22 | Junioři | 80 | Vít Vilém (2010) | SK Nové Město nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
| 24 | Junioři | 70 | Johan Marek (2009) | Olfin Car Ski Team | 70 | |||||||||||||||||
| 24 | Junioři | 70 | Krasa Matyas (2008) | Nove Mesto Nad Metuji | 70 | |||||||||||||||||
| 24 | Junioři | 70 | Lang Nicolas (2009) | Spartak Police nad Metují | 70 | |||||||||||||||||
| 24 | Junioři | 70 | Špelda David (2009) | Tenis Červený Kostelec | 70 | |||||||||||||||||
| 28 | Junioři | 60 | Koutný Patrik (2010) | Atletika Stodůlky | 60 | |||||||||||||||||
| 29 | Junioři | 50 | Faber Matouš (2008) | VOKOLOPOLE | 50 | |||||||||||||||||
| 29 | Junioři | 50 | Flašar Marek (2008) | Svaz Českých Bohému | 50 | |||||||||||||||||
| 29 | Junioři | 50 | Macek Vojtěch (2010) | HO Vír | 50 | |||||||||||||||||
| 29 | Junioři | 50 | Němec Matěj (2009) | BPA | 50 | |||||||||||||||||
| 29 | Junioři | 50 | Strnad Štěpán (2008) | RUNING ZLIČ | 50 | |||||||||||||||||
| 29 | Junioři | 50 | Vacek Rostislav (2007) | Podkrkonošští démoni | 50 | |||||||||||||||||
| 35 | Junioři | 40 | Bouček Jan (2009) | SKI Police nad Metují | 40 | |||||||||||||||||
| 36 | Junioři | 30 | Macoun Daniel (2007) | SPACE | 30 | |||||||||||||||||
| 36 | Junioři | 30 | Oupic David (2008) | Tj Lokomotiva Trutnov | 30 | |||||||||||||||||
| 36 | Junioři | 30 | Svoboda Jakub (2007) | Batňovice | 30 | |||||||||||||||||
| 39 | Junioři | 20 | Baldrych Marek (2010) | Červený Kostelec | 20 | |||||||||||||||||
| 39 | Junioři | 20 | John Antonín (2008) | SDH Velký Dřevíč | 20 | |||||||||||||||||
| 39 | Junioři | 20 | Vlček Hubert (2009) | HUDY, HO Náchod | 20 | |||||||||||||||||
| 42 | Junioři | 10 | Krása Šimon (2008) | Nove Mesto Nad Metuji | 10 | |||||||||||||||||
| 42 | Junioři | 10 | Svoboda Adam (2007) | Ostrava | 10 | |||||||||||||||||
Muži OPEN
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Muži OPEN | 750 | Krunka Kamil (1986) | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||
| 2 | Muži OPEN | 530 | Novák Matěj (2000) | Běžecký klub Náchod | 130 | 70 | 110 | 110 | 110 | |||||||||||||
| 2 | Muži OPEN | 530 | Vagenknecht František (1977) | Lintišáci | 50 | 130 | 130 | 130 | 90 | |||||||||||||
| 4 | Muži OPEN | 520 | Jelen Pavel (1991) | SK Nové Město nad Metují | 150 | 110 | 130 | 130 | ||||||||||||||
| 5 | Muži OPEN | 420 | Šolc Vítězslav (1991) | Běžecký klub Náchod | 110 | 80 | 90 | 60 | 80 | |||||||||||||
| 6 | Muži OPEN | 300 | Zákravský Pavel (1985) | MFK Nové Město nad Metují | 30 | 70 | 70 | 60 | 70 | |||||||||||||
| 7 | Muži OPEN | 260 | Souček Ondřej (2006) | TJ Maratonstav Úpice | 110 | 150 | ||||||||||||||||
| 8 | Muži OPEN | 240 | Bartoš Martin (1980) | Běžecký klub Náchod | 50 | 30 | 70 | 20 | 70 | |||||||||||||
| 9 | Muži OPEN | 210 | Pavel Klym (1999) | HR STAVBY TRUTNOV | 80 | 130 | ||||||||||||||||
| 10 | Muži OPEN | 180 | Buřil František (1966) | Vidochov | 10 | 40 | 50 | 60 | 20 | |||||||||||||
| 10 | Muži OPEN | 180 | Habr Martin (1996) | Tj Sokol Olešnice | 10 | 80 | 90 | |||||||||||||||
| 12 | Muži OPEN | 160 | Dąbek Kamil (1995) | GóryLasy | 20 | 80 | 30 | 30 | ||||||||||||||
| 13 | Muži OPEN | 150 | Kulda Filip (2005) | TJ Sokol Olešnice | 10 | 40 | 20 | 80 | ||||||||||||||
| 13 | Muži OPEN | 150 | Volák Ondřej (2000) | Běžecký klub Náchod | 150 | |||||||||||||||||
| 15 | Muži OPEN | 140 | Mocek Tomáš (1979) | Fotři v běhu | 30 | 110 | ||||||||||||||||
| 16 | Muži OPEN | 130 | Bílek David (2003) | Bikoreal.cz | 130 | |||||||||||||||||
| 16 | Muži OPEN | 130 | Král Jindřich (1973) | AK Iscarex Česka Třebová | 40 | 90 | ||||||||||||||||
| 18 | Muži OPEN | 120 | Tlapák Jaroslav (1987) | AK Iscarex Česká Třebová | 60 | 60 | ||||||||||||||||
| 19 | Muži OPEN | 110 | Dobrowolski Alan (1996) | GóryLasy | 110 | |||||||||||||||||
| 19 | Muži OPEN | 110 | Melišík Jan (1974) | Skilauf team | 50 | 20 | 40 | |||||||||||||||
| 19 | Muži OPEN | 110 | Pelda Petr (2001) | SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 80 | 30 | ||||||||||||||||
| 22 | Muži OPEN | 90 | Holubec Jakub (2002) | h | 90 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži OPEN | 90 | Klym Pavel (1999) | HR STAVBY TRUTNOV | 90 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži OPEN | 90 | Štolfa Štěpán (1998) | SKI Police nad Metují | 90 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži OPEN | 90 | Vacek Šimon (2004) | BK Suchovršice | 90 | |||||||||||||||||
| 26 | Muži OPEN | 80 | John Jan (2005) | BKL Machov | 80 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži OPEN | 70 | Kanta Martin (1997) | Bompéro | 70 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži OPEN | 70 | Mikeš Vítězslav (1989) | Zdobín - DJ Brácha Team | 40 | 10 | 20 | |||||||||||||||
| 27 | Muži OPEN | 70 | Veber Tomáš (1974) | KST Team | 70 | |||||||||||||||||
| 30 | Muži OPEN | 60 | Dufka Vladislav (1991) | Běžecký klub Náchod | 60 | |||||||||||||||||
| 30 | Muži OPEN | 60 | Habr Jakub (2006) | Prodoli racing team | 60 | |||||||||||||||||
| 30 | Muži OPEN | 60 | Šonský Dominik (1993) | Jablonec nad Nisou | 60 | |||||||||||||||||
| 33 | Muži OPEN | 50 | Groh Radoslav (1989) | Hudy | 50 | |||||||||||||||||
| 33 | Muži OPEN | 50 | Ivacha Pavel (1986) | Pavel Ivacha Tattoooooooooooooooooooo | 50 | |||||||||||||||||
| 33 | Muži OPEN | 50 | Mach Jan (1984) | KST Team | 50 | |||||||||||||||||
| 33 | Muži OPEN | 50 | Rohlík Václav (1980) | AC Pardubice | 50 | |||||||||||||||||
| 37 | Muži OPEN | 40 | Kovář Marek (1996) | Hradec Králové | 40 | |||||||||||||||||
| 37 | Muži OPEN | 40 | Melša Zdeněk (1982) | Skilauf team | 40 | |||||||||||||||||
| 37 | Muži OPEN | 40 | Ňorek Martin (1978) | TS Vládi Šáfra | 40 | |||||||||||||||||
| 40 | Muži OPEN | 30 | Cejnar David (2002) | Barňovice | 30 | |||||||||||||||||
| 40 | Muži OPEN | 30 | Orálek Daniel (1970) | behejbrno.com | 30 | |||||||||||||||||
| 42 | Muži OPEN | 20 | Divíšek David (1977) | INS BIKE TEAM | 20 | |||||||||||||||||
| 42 | Muži OPEN | 20 | Ivacha Pavláč (1986) | PAVEL IVACHA TATTOO | 20 | |||||||||||||||||
| 42 | Muži OPEN | 20 | Kubík Ondřej (1981) | TJ Maratonstav Úpice | 20 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži OPEN | 10 | Darebník Adam (1995) | Nové Město Nad Metují | 10 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži OPEN | 10 | Pánek Tomáš (1985) | SK Stará Paka | 10 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži OPEN | 10 | Vondra Tomáš (1992) | Loko Trutnov triatlon | 10 | |||||||||||||||||
Muži A
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Muži A | 670 | Novák Matěj (2000) | Běžecký klub Náchod | 150 | 90 | 130 | 150 | 150 | |||||||||||||
| 2 | Muži A | 430 | Habr Martin (1996) | Tj Sokol Olešnice | 60 | 70 | 110 | 60 | 130 | |||||||||||||
| 3 | Muži A | 420 | Kulda Filip (2005) | TJ Sokol Olešnice | 50 | 50 | 70 | 90 | 70 | 110 | 80 | |||||||||||
| 4 | Muži A | 390 | Dąbek Kamil (1995) | GóryLasy | 80 | 150 | 80 | 80 | ||||||||||||||
| 5 | Muži A | 290 | Rudolf David (1994) | Slavia Batňovice | 10 | 50 | 90 | 70 | 70 | |||||||||||||
| 6 | Muži A | 280 | Souček Ondřej (2006) | TJ Maratonstav Úpice | 130 | 150 | ||||||||||||||||
| 7 | Muži A | 270 | Mach Vojtěch (1992) | Tj Sokol Velká Jesenice | 20 | 40 | 80 | 60 | 30 | 60 | ||||||||||||
| 8 | Muži A | 260 | Pavel Klym (1999) | HR STAVBY TRUTNOV | 110 | 150 | ||||||||||||||||
| 9 | Muži A | 200 | Pelda Petr (2001) | SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ | 90 | 110 | ||||||||||||||||
| 10 | Muži A | 150 | Bílek David (2003) | Bikoreal.cz | 150 | |||||||||||||||||
| 10 | Muži A | 150 | Volák Ondřej (2000) | Běžecký klub Náchod | 150 | |||||||||||||||||
| 12 | Muži A | 130 | Dobrowolski Alan (1996) | GóryLasy | 130 | |||||||||||||||||
| 12 | Muži A | 130 | Habr Jakub (2006) | Prodoli racing team | 130 | |||||||||||||||||
| 12 | Muži A | 130 | Holubec Jakub (2002) | h | 130 | |||||||||||||||||
| 12 | Muži A | 130 | Šonský Dominik (1993) | Jablonec nad Nisou | 130 | |||||||||||||||||
| 12 | Muži A | 130 | Štolfa Štěpán (1998) | SKI Police nad Metují | 130 | |||||||||||||||||
| 17 | Muži A | 120 | Jirman Miroslav (1999) | Hronov | 30 | 40 | 50 | |||||||||||||||
| 18 | Muži A | 110 | John Jan (2005) | BKL Machov | 110 | |||||||||||||||||
| 18 | Muži A | 110 | Klym Pavel (1999) | HR STAVBY TRUTNOV | 110 | |||||||||||||||||
| 18 | Muži A | 110 | Scholz Vojtěch (1992) | Pila Machov | 60 | 50 | ||||||||||||||||
| 18 | Muži A | 110 | Vacek Šimon (2004) | BK Suchovršice | 110 | |||||||||||||||||
| 18 | Muži A | 110 | Voňka David (2000) | Carla.kupkolo.cz | 110 | |||||||||||||||||
| 23 | Muži A | 90 | Darebník Adam (1995) | Nové Město Nad Metují | 90 | |||||||||||||||||
| 23 | Muži A | 90 | Kanta Martin (1997) | Bompéro | 90 | |||||||||||||||||
| 23 | Muži A | 90 | Kovář Marek (1996) | Hradec Králové | 90 | |||||||||||||||||
| 23 | Muži A | 90 | Vondra Tomáš (1992) | Loko Trutnov triatlon | 90 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži A | 80 | Cejnar David (2002) | Barňovice | 80 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži A | 80 | Hejna Ivan (1996) | Běhna | 80 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži A | 80 | Holeček Jindřich (2000) | Běžecký klub Náchod | 80 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži A | 80 | Novák Vojtěch (2002) | Běžecký klub Náchod | 40 | 40 | ||||||||||||||||
| 27 | Muži A | 80 | Tóth Filip (1994) | Rozběhame Dobrušku | 10 | 40 | 30 | |||||||||||||||
| 32 | Muži A | 70 | Fiala Jakub (1993) | Žíželeves | 70 | |||||||||||||||||
| 32 | Muži A | 70 | Matouš Adam (1998) | SK Nové Město nad Metují | 70 | |||||||||||||||||
| 32 | Muži A | 70 | Šubrt Maik (2002) | - | 70 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži A | 60 | Hrabala Petr (1993) | Jdu na to | 60 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži A | 60 | Kuťák Tomáš (2004) | TJ Maratonstav Úpice | 60 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži A | 60 | Steiner Filip (2004) | PPFJA Vysokov | 60 | |||||||||||||||||
| 38 | Muži A | 50 | Hofman Kamil (1996) | Náchod | 30 | 20 | ||||||||||||||||
| 38 | Muži A | 50 | Korityák Vojtěch (2006) | Olive Delights | 50 | |||||||||||||||||
| 38 | Muži A | 50 | Seifrt Jaroslav (1992) | MM Lanžov | 50 | |||||||||||||||||
| 38 | Muži A | 50 | Zahradník Vojtěch (1997) | Psk Praha | 50 | |||||||||||||||||
| 42 | Muži A | 40 | Mach Lukáš (1998) | Rozběháme Dobrušku | 40 | |||||||||||||||||
| 42 | Muži A | 40 | Manych Theodor (2005) | Brand New Brand | 40 | |||||||||||||||||
| 42 | Muži A | 40 | Petráček Dominik (2002) | JaromĚŘ | 40 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži A | 30 | Barták Josef (1993) | Liberec | 30 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži A | 30 | Barva Matyáš (2006) | Provodov-Šonov (kleny) | 30 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži A | 30 | Emlar Lukáš (1999) | TJ Velichovky | 30 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži A | 30 | Stierand Vojtěch (2006) | Loko Trutnov | 30 | |||||||||||||||||
| 49 | Muži A | 20 | Bohuněk Filip (2003) | Horní Adršpach | 20 | |||||||||||||||||
| 49 | Muži A | 20 | Brzobohatý Jindřich (1995) | Hronov | 20 | |||||||||||||||||
| 49 | Muži A | 20 | Buriánek Lukáš (1992) | Hronov | 20 | |||||||||||||||||
| 49 | Muži A | 20 | Němec Samuel (2002) | Hradec Králové | 20 | |||||||||||||||||
| 49 | Muži A | 20 | Pošepný Michal (1998) | Wikov | 20 | |||||||||||||||||
| 49 | Muži A | 20 | Šitina Pavel (2003) | Nové Město Nad Metují | 20 | |||||||||||||||||
| 55 | Muži A | 10 | Jirman Jiří (1997) | Jitrnice Velké Poříčí | 10 | |||||||||||||||||
| 55 | Muži A | 10 | Knop Jan (2006) | Avenier | 10 | |||||||||||||||||
| 55 | Muži A | 10 | Kubec Jakub (2004) | - | 10 | |||||||||||||||||
| 55 | Muži A | 10 | Matyska Václav (2005) | Devět křížů | 10 | |||||||||||||||||
| 55 | Muži A | 10 | Rejthar Václav (1995) | Náchod | 10 | |||||||||||||||||
| 55 | Muži A | 10 | Skalický Jakub (2004) | Carla.kupkolo | 10 | |||||||||||||||||
Muži B
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Muži B | 750 | Krunka Kamil (1986) | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||
| 2 | Muži B | 630 | Šolc Vítězslav (1991) | Běžecký klub Náchod | 130 | 130 | 130 | 130 | 110 | |||||||||||||
| 3 | Muži B | 590 | Zákravský Pavel (1985) | MFK Nové Město nad Metují | 90 | 90 | 150 | 130 | 110 | 80 | 110 | 80 | ||||||||||
| 4 | Muži B | 560 | Jelen Pavel (1991) | SK Nové Město nad Metují | 150 | 150 | 130 | 130 | ||||||||||||||
| 5 | Muži B | 430 | Mikeš Vítězslav (1989) | Zdobín - DJ Brácha Team | 70 | 80 | 110 | 70 | 90 | 30 | 80 | 70 | ||||||||||
| 6 | Muži B | 310 | Prislinger Jan (1982) | Náchod | 50 | 90 | 60 | 50 | 60 | |||||||||||||
| 7 | Muži B | 220 | Tlapák Jaroslav (1987) | AK Iscarex Česká Třebová | 110 | 110 | ||||||||||||||||
| 8 | Muži B | 180 | Mach Jan (1984) | KST Team | 90 | 90 | ||||||||||||||||
| 9 | Muži B | 140 | Němec Matěj (1987) | Silvagro | 70 | 60 | 10 | |||||||||||||||
| 10 | Muži B | 130 | Dufka Vladislav (1991) | Běžecký klub Náchod | 130 | |||||||||||||||||
| 10 | Muži B | 130 | Ehrenberger Petr (1991) | Havlovice | 10 | 50 | 30 | 40 | ||||||||||||||
| 12 | Muži B | 120 | Hátaš David (1991) | Náchod | 90 | 30 | ||||||||||||||||
| 12 | Muži B | 120 | Vacek Tomáš (1983) | KV63MB | 50 | 70 | ||||||||||||||||
| 14 | Muži B | 110 | Groh Radoslav (1989) | Hudy | 110 | |||||||||||||||||
| 14 | Muži B | 110 | Ivacha Pavel (1986) | Pavel Ivacha Tattoooooooooooooooooooo | 110 | |||||||||||||||||
| 16 | Muži B | 100 | Beran Jan (1983) | SKI Police nad Metují | 60 | 40 | ||||||||||||||||
| 16 | Muži B | 100 | Kubica Paweł (1985) | GóryLasy | 20 | 60 | 20 | |||||||||||||||
| 18 | Muži B | 90 | Balek Jan (1983) | run4run | 20 | 70 | ||||||||||||||||
| 18 | Muži B | 90 | Melša Zdeněk (1982) | Skilauf team | 90 | |||||||||||||||||
| 18 | Muži B | 90 | Pánek Tomáš (1985) | SK Stará Paka | 90 | |||||||||||||||||
| 21 | Muži B | 80 | Bydžovský Marek (1986) | All You Need Is Love | 80 | |||||||||||||||||
| 21 | Muži B | 80 | Ivacha Pavláč (1986) | PAVEL IVACHA TATTOO | 80 | |||||||||||||||||
| 21 | Muži B | 80 | Vokáč Robin (1991) | Nové Město Nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
| 24 | Muži B | 70 | Kubeček Ladislav (1991) | TJ MARATONSTAV Úpice, z.s. | 70 | |||||||||||||||||
| 24 | Muži B | 70 | Provazník Blahoslav (1983) | Žatec | 70 | |||||||||||||||||
| 26 | Muži B | 60 | Langenberger Adam (1985) | Children of Olymp | 60 | |||||||||||||||||
| 26 | Muži B | 60 | Mach Jan (1986) | Chlastana FO:TRail | 60 | |||||||||||||||||
| 26 | Muži B | 60 | Rücker Jakub (1988) | Skilauf team | 60 | |||||||||||||||||
| 26 | Muži B | 60 | Stránský David (1989) | Trutnov | 30 | 10 | 20 | |||||||||||||||
| 30 | Muži B | 50 | Friš Jiří (1984) | Hradec Králové | 50 | |||||||||||||||||
| 30 | Muži B | 50 | Kratochvíl Marek (1989) | Bražecký Mládenci | 50 | |||||||||||||||||
| 30 | Muži B | 50 | Mrázek Martin (1986) | HO Adršpach | 50 | |||||||||||||||||
| 30 | Muži B | 50 | Vlk Jiří (1982) | Vernéřovice | 10 | 40 | ||||||||||||||||
| 30 | Muži B | 50 | Wasserbauer Josef (1988) | Týniště Nad Orlicí | 50 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži B | 40 | Hanousek Jiří (1988) | Rozběháme Dobrušku | 40 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži B | 40 | Klimeš Jan (1984) | TJ Velké Poříčí | 40 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži B | 40 | Klos Milan (1989) | Velichovky | 20 | 20 | ||||||||||||||||
| 35 | Muži B | 40 | Nývlt Matěj (1986) | Rozárka | 40 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži B | 40 | Pokorák Michal (1983) | Červený Kostelec | 40 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži B | 40 | Škoda Bc. Jan (1985) | TJ Maratonstav Úpice | 40 | |||||||||||||||||
| 41 | Muži B | 30 | Česenek Ivo (1987) | BKN | 30 | |||||||||||||||||
| 41 | Muži B | 30 | Drobník Michal (1987) | ČKS SKI Jilemnice | 30 | |||||||||||||||||
| 41 | Muži B | 30 | Procházka Štěpán (1982) | Běháme za Svobodu (nad Úpou) | 30 | |||||||||||||||||
| 41 | Muži B | 30 | Toman Lukáš (1991) | CARLA. KUPKOLO.cz | 30 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži B | 20 | Čech Michal (1985) | Čechovi | 20 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži B | 20 | Rudolf Roman (1982) | DKH Broumov | 20 | |||||||||||||||||
| 47 | Muži B | 10 | Burdych Tomas (1982) | Horni Radechova | 10 | |||||||||||||||||
| 47 | Muži B | 10 | Frydrych Aleš (1988) | Powpow | 10 | |||||||||||||||||
| 47 | Muži B | 10 | Jirásek Pavel (1988) | Borský klub lyžařů Machov | 10 | |||||||||||||||||
| 47 | Muži B | 10 | Vomočil Jan (1986) | MFK Trutnov | 10 | |||||||||||||||||
Muži C
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Muži C | 750 | Vagenknecht František (1977) | Lintišáci | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||
| 2 | Muži C | 630 | Bartoš Martin (1980) | Běžecký klub Náchod | 130 | 90 | 90 | 150 | 130 | 130 | ||||||||||||
| 3 | Muži C | 550 | Melišík Jan (1974) | Skilauf team | 80 | 130 | 80 | 110 | 70 | 150 | 70 | |||||||||||
| 4 | Muži C | 410 | Rudolf Ladislav (1980) | LAMALANIJI | 60 | 70 | 70 | 70 | 90 | 30 | 110 | 40 | ||||||||||
| 5 | Muži C | 350 | Divíšek David (1977) | INS BIKE TEAM | 50 | 110 | 10 | 130 | 50 | |||||||||||||
| 6 | Muži C | 300 | Sýkora Milan (1976) | Jaroměř | 20 | 60 | 60 | 70 | 90 | 20 | ||||||||||||
| 7 | Muži C | 240 | Král Jindřich (1973) | AK Iscarex Česka Třebová | 130 | 110 | ||||||||||||||||
| 7 | Muži C | 240 | Mocek Tomáš (1979) | Fotři v běhu | 110 | 130 | ||||||||||||||||
| 9 | Muži C | 220 | Dobiáš Pavel (1979) | Nemojov | 40 | 60 | 90 | 30 | ||||||||||||||
| 10 | Muži C | 190 | Friede Jan (1977) | TEROVA Bezděkov nad Metují | 40 | 80 | 60 | 10 | ||||||||||||||
| 11 | Muži C | 150 | Laštůvka Martin (1980) | Baník Rtyně | 30 | 30 | 50 | 30 | 10 | |||||||||||||
| 11 | Muži C | 150 | Veber Tomáš (1974) | KST Team | 150 | |||||||||||||||||
| 13 | Muži C | 130 | Kubík Ondřej (1981) | TJ Maratonstav Úpice | 130 | |||||||||||||||||
| 14 | Muži C | 120 | Vašíček Roman (1974) | TJ Maratonstav Úpice | 40 | 80 | ||||||||||||||||
| 15 | Muži C | 110 | Krtička Michal (1973) | DZ Náchod | 110 | |||||||||||||||||
| 15 | Muži C | 110 | Penc Ondřej (1977) | Too Old Too Cold | 110 | |||||||||||||||||
| 15 | Muži C | 110 | Rohlík Václav (1980) | AC Pardubice | 110 | |||||||||||||||||
| 18 | Muži C | 90 | Kornaś Marcin (1978) | GóryLasy | 40 | 50 | ||||||||||||||||
| 18 | Muži C | 90 | Koutný Tomáš (1977) | Praha 5 | 90 | |||||||||||||||||
| 18 | Muži C | 90 | Ňorek Martin (1978) | TS Vládi Šáfra | 90 | |||||||||||||||||
| 18 | Muži C | 90 | Štefl David (1980) | Avenier | 90 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži C | 80 | Burianek Vojta (1978) | Haven team | 80 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži C | 80 | Janespal Milan (1979) | Běstovice | 80 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži C | 80 | Kosuciński Sławomir (1981) | KLZK | 80 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži C | 80 | Smola Josef (1980) | Běžecký klub Náchod | 30 | 50 | ||||||||||||||||
| 22 | Muži C | 80 | Uchytil Milan (1974) | KPA Pardubice | 80 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži C | 70 | Baláš Martin (1973) | Dolní Radechová | 70 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži C | 70 | Balcar Aleš (1977) | TJ Sokol Nové Město nad Metují | 70 | |||||||||||||||||
| 29 | Muži C | 60 | Brückner Miroslav (1979) | Horal Šumperk | 60 | |||||||||||||||||
| 29 | Muži C | 60 | Flos Jan (1976) | STG Trutnov | 60 | |||||||||||||||||
| 29 | Muži C | 60 | Habr Jan (1978) | Prodoli racing team | 60 | |||||||||||||||||
| 32 | Muži C | 50 | Dusil Martin (1974) | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 50 | |||||||||||||||||
| 32 | Muži C | 50 | Grulich Michal (1980) | Rozběháme Dobrušku | 50 | |||||||||||||||||
| 32 | Muži C | 50 | Kostovský Petr (1974) | TJ Maratonstav Úpice | 50 | |||||||||||||||||
| 32 | Muži C | 50 | Žalud Aleš (1978) | Vřesník runners | 10 | 20 | 20 | |||||||||||||||
| 36 | Muži C | 40 | Fiala Milan (1976) | --- | 40 | |||||||||||||||||
| 36 | Muži C | 40 | Havel Lukáš (1974) | Skilauf team | 40 | |||||||||||||||||
| 36 | Muži C | 40 | Slavík Ondřej (1979) | Králova Lhota | 40 | |||||||||||||||||
| 39 | Muži C | 30 | Petrásek Roman (1977) | Církev bratrská Náchod | 30 | |||||||||||||||||
| 39 | Muži C | 30 | Prouza Jiří (1972) | R4R Náchod | 30 | |||||||||||||||||
| 41 | Muži C | 20 | Bibrle Petr (1973) | Sportovní spolek U borovice Lhota pod Hořičkami | 20 | |||||||||||||||||
| 41 | Muži C | 20 | Kolisko Vladimír (1980) | Běžecký klub Náchod | 20 | |||||||||||||||||
| 41 | Muži C | 20 | Simon Petr (1972) | BKS Polička | 20 | |||||||||||||||||
| 41 | Muži C | 20 | Vávra Pavel (1980) | AKA | 20 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži C | 10 | Čepelka Jan (1975) | Hradec Králové | 10 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži C | 10 | Johan Marek (1978) | OLFINCAR SKI TEAM TRUTNOV | 10 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži C | 10 | Kalandra Jan (1981) | Náchod | 10 | |||||||||||||||||
| 45 | Muži C | 10 | Sturma Vitezslav (1975) | Dvůr Králové Nad Labem | 10 | |||||||||||||||||
Muži D
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Muži D | 750 | Buřil František (1966) | Vidochov | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | |||||||||||
| 2 | Muži D | 670 | Osoba Martin (1965) | Meziměstí | 130 | 130 | 150 | 130 | 130 | 90 | ||||||||||||
| 3 | Muži D | 550 | Matuška Václav (1969) | Velká Jesenice | 110 | 90 | 110 | 110 | 110 | 110 | 90 | 80 | ||||||||||
| 4 | Muži D | 510 | Habr Petr (1965) | ŽERNOV PRO RADOST | 90 | 80 | 130 | 90 | 90 | 80 | 80 | 110 | ||||||||||
| 5 | Muži D | 280 | Kašpárek Martin (1967) | TJ Velichovky | 20 | 40 | 70 | 70 | 40 | 30 | 60 | |||||||||||
| 6 | Muži D | 230 | Čipera Radek (1964) | Ski Radvanice | 80 | 80 | 70 | |||||||||||||||
| 7 | Muži D | 190 | Vaněk Josef (1965) | TJ Sokol Karate Náchod | 20 | 40 | 60 | 20 | 50 | |||||||||||||
| 8 | Muži D | 180 | Hudcovic Tomáš (1965) | SK Nové Město nad Metují | 110 | 70 | ||||||||||||||||
| 9 | Muži D | 170 | Vašíček Martin (1971) | TJ Maratonstav Úpice | 30 | 70 | 30 | 40 | ||||||||||||||
| 10 | Muži D | 140 | Pražák Radovan (1967) | GLADIATORRACETEAM | 60 | 80 | ||||||||||||||||
| 11 | Muži D | 130 | Hromádko Miroslav (1971) | CykloPokr Pardubice | 130 | |||||||||||||||||
| 11 | Muži D | 130 | Hubbeling Detmer (1966) | Steeds Beter | 130 | |||||||||||||||||
| 11 | Muži D | 130 | Orálek Daniel (1970) | behejbrno.com | 130 | |||||||||||||||||
| 14 | Muži D | 110 | Doucha Jiří (1971) | Hvězda Pardubice | 110 | |||||||||||||||||
| 14 | Muži D | 110 | Matějíček Lubomír (1962) | sk nové město nad metují | 10 | 50 | 50 | |||||||||||||||
| 16 | Muži D | 90 | Mihulka Jindřich (1970) | PBK | 90 | |||||||||||||||||
| 16 | Muži D | 90 | Polej Jiří (1971) | Hronov | 90 | |||||||||||||||||
| 18 | Muži D | 80 | Skalský Miloš (1967) | Náchod | 80 | |||||||||||||||||
| 19 | Muži D | 70 | Kostelecký Vladimír (1970) | MC Metuje | 70 | |||||||||||||||||
| 19 | Muži D | 70 | Mika Milan (1970) | TSO Clever Power | 70 | |||||||||||||||||
| 19 | Muži D | 70 | Pech Michal (1967) | Trutnov- Děčín | 70 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži D | 60 | Haláček Roman (1971) | RH faktor | 60 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži D | 60 | Kočara Jiří (1970) | HO SSK Vítkovice | 60 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži D | 60 | Kruk Waldemar (1968) | Warszawa | 60 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži D | 60 | Mekvart Michal (1970) | Náchod | 60 | |||||||||||||||||
| 22 | Muži D | 60 | Valenta Michal (1962) | Tužín | 60 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži D | 50 | Drechsler Jiří (1969) | Rožmitál Pod Třemšínem | 50 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži D | 50 | Krempa Milan (1963) | pivovar Primátor | 50 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži D | 50 | Lorenc František (1968) | Olomouc | 50 | |||||||||||||||||
| 27 | Muži D | 50 | Pospíšil Vítek Pospisil (1968) | SK Praga | 50 | |||||||||||||||||
| 31 | Muži D | 40 | Mareth Karel (1971) | Česká Skalice | 40 | |||||||||||||||||
| 31 | Muži D | 40 | Novak Petr (1969) | Bodláci Slavětín | 40 | |||||||||||||||||
| 33 | Muži D | 30 | Mervart Michal (1970) | Odborné čištění Náchod | 30 | |||||||||||||||||
| 33 | Muži D | 30 | Štěpánek Rostislav (1969) | Trutnov | 30 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži D | 20 | Kaye Paul (1969) | Horwich RMI Harriers | 20 | |||||||||||||||||
| 35 | Muži D | 20 | Lanka Jan (1971) | Česká Čermná | 20 | |||||||||||||||||
| 37 | Muži D | 10 | Krátký Josef (1965) | BezvaBěh.cz | 10 | |||||||||||||||||
| 37 | Muži D | 10 | Nosek Jaroslav (1963) | pivovar kulivá hora | 10 | |||||||||||||||||
Muži E
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Muži E | 610 | Šolc Vítězslav (1957) | BKL Machov | 130 | 130 | 90 | 130 | 90 | 130 | 90 | |||||||||||
| 2 | Muži E | 560 | Bomba Zygmunt (1955) | GóryLasy | 150 | 130 | 150 | 130 | ||||||||||||||
| 3 | Muži E | 410 | Eliáš Petr (1960) | KRB Chrudim | 150 | 150 | 110 | |||||||||||||||
| 4 | Muži E | 380 | Petržílek Zdeněk (1955) | KRB Chrudim | 110 | 80 | 60 | 130 | ||||||||||||||
| 5 | Muži E | 240 | Leplt Jiří (1961) | Miletín | 80 | 110 | 50 | |||||||||||||||
| 6 | Muži E | 150 | Doseděl Emil (1961) | Ski-OB Šternberk | 150 | |||||||||||||||||
| 6 | Muži E | 150 | Stránský Aleš (1960) | AK ISCAREX Česká Třebová | 150 | |||||||||||||||||
| 6 | Muži E | 150 | Vacarda Vladimír (1959) | AC Slovan Liberec | 150 | |||||||||||||||||
| 6 | Muži E | 150 | Žďárský Aleš (1961) | run4run | 150 | |||||||||||||||||
| 10 | Muži E | 130 | Menšík Jan (1956) | Jablonec nad Nisou | 130 | |||||||||||||||||
| 11 | Muži E | 110 | Brunclík Ivo (1958) | TJ Slovan Špindlerův Mlýn | 110 | |||||||||||||||||
| 11 | Muži E | 110 | Louženský Jan (1953) | Platěnice | 110 | |||||||||||||||||
| 11 | Muži E | 110 | Pitthard Zdeněk (1961) | STPA CZ Mladá Boleslav | 110 | |||||||||||||||||
| 14 | Muži E | 90 | Skulina Ladislav (1956) | sokol Mezilesí | 90 | |||||||||||||||||
| 15 | Muži E | 80 | Šrůtek Stanislav (1958) | TJ Maratonstav Úpice | 80 | |||||||||||||||||
| 16 | Muži E | 70 | Hlaváček Zdeněk (1954) | SKP Rychnov nad Kněžnou | 70 | |||||||||||||||||
Muži F
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Muži F | 750 | Javůrek Jiří (1948) | TJ Maratonstav Úpice | 150 | 150 | 150 | 150 | 130 | 150 | ||||||||||||
| 2 | Muži F | 670 | Goldbach Václav (1950) | SK Týniště nad Orlicí | 110 | 130 | 130 | 110 | 150 | 150 | ||||||||||||
| 3 | Muži F | 440 | Vít Čestmír (1945) | liga 100 Hradec Kralove | 70 | 110 | 130 | 130 | ||||||||||||||
| 4 | Muži F | 150 | Bubeníček Jiří (1951) | Skuhrov nad Bělou | 150 | |||||||||||||||||
| 5 | Muži F | 130 | Groh Stanislav (1946) | AC Vrchlabí | 130 | |||||||||||||||||
| 5 | Muži F | 130 | Hák Jaroslav (1946) | T. J. Sokol Studenec | 130 | |||||||||||||||||
| 5 | Muži F | 130 | Kunrt Miroslav (1949) | TJ Liga 100 Olomouc | 130 | |||||||||||||||||
| 8 | Muži F | 90 | Bednář Josef (1950) | Počaply | 90 | |||||||||||||||||
| 9 | Muži F | 80 | Čepelka Olda (1948) | Loudové Liberec | 80 | |||||||||||||||||
| 10 | Muži F | 60 | Dostál Václav (1942) | Černožice | 60 | |||||||||||||||||
Juniorky
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Juniorky | 710 | Kačerová Natálie (2010) | Hvězda Pardubice | 150 | 150 | 150 | 150 | 110 | |||||||||||||
| 2 | Juniorky | 500 | Sýkorová Julie (2009) | Sokol Hradec Králové | 150 | 130 | 110 | 110 | ||||||||||||||
| 3 | Juniorky | 480 | Bártová Kristýna (2008) | Náchod | 110 | 110 | 130 | 130 | ||||||||||||||
| 4 | Juniorky | 410 | Renská Adéla (2009) | Běžecký klub Náchod | 130 | 130 | 150 | |||||||||||||||
| 5 | Juniorky | 260 | Vaňousová Adéla (2007) | Červený Kostelec | 70 | 110 | 80 | |||||||||||||||
| 6 | Juniorky | 220 | Vlachová Adéla (2009) | Extreme Dog Race Team | 90 | 40 | 90 | |||||||||||||||
| 7 | Juniorky | 210 | Křičková Nela (2009) | BKL Machov | 130 | 80 | ||||||||||||||||
| 8 | Juniorky | 150 | Cabrnochová Tereza (2010) | Olomouc | 150 | |||||||||||||||||
| 8 | Juniorky | 150 | Kráčmarová Anna (2009) | SKI Police nad Metují | 150 | |||||||||||||||||
| 10 | Juniorky | 130 | Osobová Nela (2010) | Běžecký klub Náchod | 130 | |||||||||||||||||
| 10 | Juniorky | 130 | Prokesova Adela (2009) | TJ Dukla Liberec | 130 | |||||||||||||||||
| 12 | Juniorky | 110 | Elichová Noemi (2009) | Běžecký klub Náchod | 110 | |||||||||||||||||
| 12 | Juniorky | 110 | Kostyšynová Sonja (2008) | Házená Náchod | 50 | 60 | ||||||||||||||||
| 12 | Juniorky | 110 | Machová Veronika (2010) | - | 110 | |||||||||||||||||
| 15 | Juniorky | 90 | Bečvářová Barbora (2009) | SRPK na dvacátou třetí | 90 | |||||||||||||||||
| 15 | Juniorky | 90 | Pelc Julita (2008) | Boguszów-gorce | 90 | |||||||||||||||||
| 15 | Juniorky | 90 | Pohlová Matylda (2009) | SKI Police nad Metují | 90 | |||||||||||||||||
| 18 | Juniorky | 80 | Ostrá Barbora (2010) | Praha | 80 | |||||||||||||||||
| 18 | Juniorky | 80 | Škarková Aneta (2009) | MAS Stolové hory | 80 | |||||||||||||||||
| 18 | Juniorky | 80 | Wiesnerová Denisa (2009) | SK Nové Město nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
| 21 | Juniorky | 70 | Čapková Klára (2010) | Asc Praha | 70 | |||||||||||||||||
| 21 | Juniorky | 70 | Chromá Eliška (2009) | Dolní Radechová | 70 | |||||||||||||||||
| 21 | Juniorky | 70 | Sekyrová Tereza (2007) | Trutnov | 70 | |||||||||||||||||
| 21 | Juniorky | 70 | Tomková Barbora (2008) | Trutnov | 70 | |||||||||||||||||
| 25 | Juniorky | 60 | Knittelová Lucie (2010) | Ski Police nad Metují | 60 | |||||||||||||||||
| 25 | Juniorky | 60 | Mielcarek Julia (2007) | GóryLasy | 60 | |||||||||||||||||
| 27 | Juniorky | 50 | Kačerova Barbora (2010) | Červený Kostelec | 50 | |||||||||||||||||
| 27 | Juniorky | 50 | Žabková Michaela (2008) | NovÉ MĚsto Nad MetujÍ | 50 | |||||||||||||||||
| 29 | Juniorky | 40 | Vojtěchová Michaela (2007) | Lk Broumov | 40 | |||||||||||||||||
| 30 | Juniorky | 30 | Šrůtková Vendula (2009) | Bkl Machov | 30 | |||||||||||||||||
| 31 | Juniorky | 20 | Polická Beáta (2010) | Velké Pořičí | 20 | |||||||||||||||||
| 32 | Juniorky | 10 | Prokopová Aneta (2008) | Trutnov | 10 | |||||||||||||||||
Ženy OPEN
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ženy OPEN | 730 | Nejmanová Klára (1988) | Běžecký klub Náchod | 130 | 150 | 150 | 150 | 150 | 130 | ||||||||||||
| 2 | Ženy OPEN | 610 | Krtičková Radka (1988) | Žďárky | 90 | 90 | 130 | 150 | 110 | 130 | 90 | |||||||||||
| 3 | Ženy OPEN | 590 | Machová Vendula (1989) | Běžecký klub Náchod | 70 | 110 | 130 | 110 | 130 | 90 | 110 | |||||||||||
| 4 | Ženy OPEN | 450 | Zeisková Markéta (1998) | Běžecký klub Náchod | 80 | 110 | 110 | 150 | ||||||||||||||
| 5 | Ženy OPEN | 370 | Ludvíková Lucie (1990) | Běžecký klub Náchod | 20 | 70 | 110 | 80 | 50 | 50 | 60 | |||||||||||
| 6 | Ženy OPEN | 320 | Metelková Táňa (1972) | Běžecký klub Náchod | 110 | 130 | 80 | |||||||||||||||
| 7 | Ženy OPEN | 310 | Hanušová Tereza (1996) | Běžecký klub Náchod | 30 | 90 | 20 | 90 | 80 | |||||||||||||
| 7 | Ženy OPEN | 310 | Mrázková Linda (1980) | Děčín | 90 | 90 | 130 | |||||||||||||||
| 9 | Ženy OPEN | 270 | Vlčková Eva (1975) | SK Nové Město nad Metují | 10 | 60 | 70 | 80 | 50 | |||||||||||||
| 10 | Ženy OPEN | 260 | Černiková Kateřina (1989) | Běžecký klub Náchod | 50 | 70 | 60 | 80 | ||||||||||||||
| 11 | Ženy OPEN | 250 | Špringrová Ivona (1992) | Run4fun | 50 | 40 | 80 | 40 | 40 | |||||||||||||
| 12 | Ženy OPEN | 240 | Matoušková Zuzana (1979) | OlfinCar Ski Team | 60 | 50 | 30 | 60 | 40 | |||||||||||||
| 13 | Ženy OPEN | 180 | Voborníková Iveta (1996) | Běžecký klub Náchod | 60 | 40 | 50 | 30 | ||||||||||||||
| 14 | Ženy OPEN | 150 | Hynková Veronika (2002) | Moravany | 150 | |||||||||||||||||
| 14 | Ženy OPEN | 150 | Poloprutská Markéta (1992) | Slavia Liberec Orienteering | 150 | |||||||||||||||||
| 16 | Ženy OPEN | 130 | Kozáková Denisa (1979) | Sokol Hradec Králové | 60 | 70 | ||||||||||||||||
| 17 | Ženy OPEN | 80 | Drobníková Aneta (1987) | ČKS SKI Jilemnice | 80 | |||||||||||||||||
| 17 | Ženy OPEN | 80 | Grohová Karolina (1990) | Hudy | 80 | |||||||||||||||||
| 19 | Ženy OPEN | 70 | Havlová Marie (1976) | Skilauf team | 70 | |||||||||||||||||
| 19 | Ženy OPEN | 70 | Tyrychtrová Tereza (1981) | Trutnov | 70 | |||||||||||||||||
| 21 | Ženy OPEN | 60 | Mihulková Markéta (2005) | Pražský biatlonový klub | 60 | |||||||||||||||||
| 21 | Ženy OPEN | 60 | Vítková Veronika (1989) | SDH Nahořany | 50 | 10 | ||||||||||||||||
| 23 | Ženy OPEN | 40 | Deketová Veronika (1999) | Velké Meziříčí | 40 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy OPEN | 40 | Havlová Petra (2006) | TJ Maratonstav Úpice | 40 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy OPEN | 40 | Kábrtová Jitka (1971) | Studnice | 40 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy OPEN | 40 | Nývltová Lenka (1989) | Hasiči Kramolna NTC | 20 | 20 | ||||||||||||||||
| 23 | Ženy OPEN | 40 | Šilpertová Daniela (1988) | Bk Náchod | 30 | 10 | ||||||||||||||||
| 28 | Ženy OPEN | 30 | Bohdalková Eliška (1990) | TJ Sokol Chotěbuz | 30 | |||||||||||||||||
| 28 | Ženy OPEN | 30 | Čadová Jitka (1977) | Redpoint Team | 30 | |||||||||||||||||
| 28 | Ženy OPEN | 30 | Majorošová Martina (1984) | MM Lanžov | 30 | |||||||||||||||||
| 28 | Ženy OPEN | 30 | Sýkorová Šárka (1976) | Sokol Hradec Králové | 30 | |||||||||||||||||
| 32 | Ženy OPEN | 20 | Breitrová Adéla (2002) | TAKSEHEYBEJ | 20 | |||||||||||||||||
| 32 | Ženy OPEN | 20 | Mikešová Kateřina (1989) | Zdobín - DJ Brácha Team | 20 | |||||||||||||||||
| 32 | Ženy OPEN | 20 | Šnoplová Iva (1994) | Ivčiny běhny | 20 | |||||||||||||||||
| 32 | Ženy OPEN | 20 | Vrabčeková Kristýna (1999) | Jindřichův Hradec | 20 | |||||||||||||||||
| 36 | Ženy OPEN | 10 | Květová Maria (1994) | Náchod | 10 | |||||||||||||||||
| 36 | Ženy OPEN | 10 | Pasakova Alzbeta (1982) | Luzany | 10 | |||||||||||||||||
| 36 | Ženy OPEN | 10 | Škodová Hanka (1984) | TJ Maratonstav Úpice | 10 | |||||||||||||||||
| 36 | Ženy OPEN | 10 | Skořepová Helena (1974) | Náchod | 10 | |||||||||||||||||
| 36 | Ženy OPEN | 10 | Stoklasová Eva (1975) | KST team | 10 | |||||||||||||||||
Ženy A
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ženy A | 630 | Hanušová Tereza (1996) | Běžecký klub Náchod | 90 | 110 | 150 | 110 | 130 | 130 | ||||||||||||
| 2 | Ženy A | 610 | Špringrová Ivona (1992) | Run4fun | 130 | 130 | 130 | 130 | 90 | 90 | ||||||||||||
| 3 | Ženy A | 600 | Zeisková Markéta (1998) | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 150 | 150 | ||||||||||||||
| 4 | Ženy A | 580 | Voborníková Iveta (1996) | Běžecký klub Náchod | 80 | 70 | 150 | 130 | 40 | 110 | 110 | |||||||||||
| 5 | Ženy A | 420 | Cvejnová Michaela (1996) | MIZUNO TEAM/ALISY SPORT TEAM | 60 | 110 | 80 | 90 | 80 | |||||||||||||
| 6 | Ženy A | 350 | Breitrová Adéla (2002) | TAKSEHEYBEJ | 20 | 60 | 110 | 30 | 80 | 70 | ||||||||||||
| 7 | Ženy A | 310 | Freiberg Adéla (1994) | Frájovi | 30 | 70 | 70 | 80 | 60 | |||||||||||||
| 8 | Ženy A | 260 | Pultrová Andrea (1993) | Nové Město nad Metují | 60 | 60 | 70 | 20 | 50 | |||||||||||||
| 9 | Ženy A | 160 | Stonjeková Dominika (2003) | Hronov | 90 | 70 | ||||||||||||||||
| 10 | Ženy A | 150 | Hynková Veronika (2002) | Moravany | 150 | |||||||||||||||||
| 10 | Ženy A | 150 | Poloprutská Markéta (1992) | Slavia Liberec Orienteering | 150 | |||||||||||||||||
| 12 | Ženy A | 140 | Jiřenová Aneta (1995) | Hronov | 50 | 90 | ||||||||||||||||
| 12 | Ženy A | 140 | Šnoplová Iva (1994) | Ivčiny běhny | 50 | 90 | ||||||||||||||||
| 14 | Ženy A | 130 | Mihulková Markéta (2005) | Pražský biatlonový klub | 130 | |||||||||||||||||
| 15 | Ženy A | 120 | Hadvichová Aneta (1994) | Velká Jesenice | 80 | 40 | ||||||||||||||||
| 16 | Ženy A | 110 | Deketová Veronika (1999) | Velké Meziříčí | 110 | |||||||||||||||||
| 16 | Ženy A | 110 | Havlová Petra (2006) | TJ Maratonstav Úpice | 110 | |||||||||||||||||
| 18 | Ženy A | 90 | Vrabčeková Kristýna (1999) | Jindřichův Hradec | 90 | |||||||||||||||||
| 19 | Ženy A | 80 | Květová Maria (1994) | Náchod | 80 | |||||||||||||||||
| 19 | Ženy A | 80 | Vindyšová Veronika (2002) | HO Lokomotiva Brno | 80 | |||||||||||||||||
| 21 | Ženy A | 70 | Hamanová Karolína (2004) | Běhám pro srandu | 70 | |||||||||||||||||
| 21 | Ženy A | 70 | Semeráková Jessica (1992) | Trutnov | 70 | |||||||||||||||||
| 21 | Ženy A | 70 | Zvolánková Petra (1992) | HO Škrovád | 70 | |||||||||||||||||
| 24 | Ženy A | 60 | Hrodková Lenka (1996) | Hořičky | 60 | |||||||||||||||||
| 24 | Ženy A | 60 | Lidmilová Klára (1996) | Ivčiny běhny | 60 | |||||||||||||||||
| 26 | Ženy A | 50 | Crháková Eva (2003) | Tři Studně | 50 | |||||||||||||||||
| 26 | Ženy A | 50 | Holečková Michaela (2003) | Nové Město Nad Metuji | 40 | 10 | ||||||||||||||||
| 26 | Ženy A | 50 | Martinová Barbora (1995) | Náchod | 50 | |||||||||||||||||
| 26 | Ženy A | 50 | Šestáková Karolína (1997) | Skorkov | 50 | |||||||||||||||||
| 26 | Ženy A | 50 | Šimková Kristýna (2002) | Teplice Nad Metují | 50 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy A | 40 | Bartoňová Andrea (1997) | JB running club | 40 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy A | 40 | Celbová Lucie (1992) | S-SPORT MTB TEAM | 40 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy A | 40 | Dohnalová Barbora (2004) | Dubenec | 40 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy A | 40 | Holancová Adéla (2003) | Nové Město Nad Metují | 40 | |||||||||||||||||
| 35 | Ženy A | 30 | Doležalová Gabriela (1992) | JITRNICE VELKÉ POŘÍČÍ | 30 | |||||||||||||||||
| 35 | Ženy A | 30 | Kálalová Ludmila (2003) | Slavoňov | 10 | 20 | ||||||||||||||||
| 35 | Ženy A | 30 | Nastoupilová Iva (2005) | Náchod | 30 | |||||||||||||||||
| 35 | Ženy A | 30 | Vaňková Bc. Adélka (2000) | Trutnov | 30 | |||||||||||||||||
| 35 | Ženy A | 30 | Vojtěchová Dominika (1998) | / | 30 | |||||||||||||||||
| 40 | Ženy A | 20 | Kudelová Anežka (1999) | Praha | 20 | |||||||||||||||||
| 40 | Ženy A | 20 | Vrbacká Kateřina (1997) | SK Sjezdovka | 20 | |||||||||||||||||
| 42 | Ženy A | 10 | Součková Karolína (2006) | Krinice | 10 | |||||||||||||||||
| 42 | Ženy A | 10 | Vlčková Tereza (1996) | Náchod | 10 | |||||||||||||||||
| 42 | Ženy A | 10 | Zatloukalová Kateřina (1993) | Jívka | 10 | |||||||||||||||||
Ženy B
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ženy B | 750 | Nejmanová Klára (1988) | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | ||||||||||||
| 2 | Ženy B | 690 | Krtičková Radka (1988) | Žďárky | 130 | 110 | 130 | 150 | 150 | 130 | 110 | |||||||||||
| 3 | Ženy B | 650 | Machová Vendula (1989) | Běžecký klub Náchod | 90 | 130 | 130 | 110 | 130 | 130 | 130 | |||||||||||
| 4 | Ženy B | 470 | Ludvíková Lucie (1990) | Běžecký klub Náchod | 70 | 90 | 110 | 90 | 90 | 90 | 80 | |||||||||||
| 5 | Ženy B | 360 | Černiková Kateřina (1989) | Běžecký klub Náchod | 80 | 80 | 110 | 90 | ||||||||||||||
| 6 | Ženy B | 350 | Vítková Veronika (1989) | SDH Nahořany | 60 | 60 | 90 | 60 | 50 | 80 | ||||||||||||
| 7 | Ženy B | 320 | Šilpertová Daniela (1988) | Bk Náchod | 70 | 50 | 30 | 30 | 110 | 60 | ||||||||||||
| 8 | Ženy B | 300 | Mikešová Kateřina (1989) | Zdobín - DJ Brácha Team | 50 | 70 | 80 | 30 | 70 | 10 | ||||||||||||
| 9 | Ženy B | 280 | Zelená Jana (1985) | Nové Město nad Metují | 30 | 60 | 60 | 50 | 60 | 50 | ||||||||||||
| 10 | Ženy B | 270 | Nývltová Lenka (1989) | Hasiči Kramolna NTC | 30 | 40 | 40 | 90 | 70 | |||||||||||||
| 11 | Ženy B | 150 | Škodová Hanka (1984) | TJ Maratonstav Úpice | 80 | 70 | ||||||||||||||||
| 12 | Ženy B | 110 | Drobníková Aneta (1987) | ČKS SKI Jilemnice | 110 | |||||||||||||||||
| 12 | Ženy B | 110 | Grohová Karolina (1990) | Hudy | 110 | |||||||||||||||||
| 14 | Ženy B | 80 | Bohdalková Eliška (1990) | TJ Sokol Chotěbuz | 80 | |||||||||||||||||
| 14 | Ženy B | 80 | Majorošová Martina (1984) | MM Lanžov | 80 | |||||||||||||||||
| 16 | Ženy B | 70 | Čechová Lucie (1990) | Čechovi | 30 | 10 | 30 | |||||||||||||||
| 16 | Ženy B | 70 | Pasakova Alzbeta (1982) | Luzany | 70 | |||||||||||||||||
| 16 | Ženy B | 70 | Vlčková Iveta (1983) | SK Babice | 70 | |||||||||||||||||
| 19 | Ženy B | 60 | Tryznová Martina (1988) | Jívka | 60 | |||||||||||||||||
| 20 | Ženy B | 50 | Hejnová Lucie (1988) | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 50 | |||||||||||||||||
| 20 | Ženy B | 50 | Hüttnerová Marie (1985) | České Budějovice | 50 | |||||||||||||||||
| 20 | Ženy B | 50 | Vlčková Lucie (1990) | Červený Kostelec, Olešnice | 50 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy B | 40 | Formánková Klára (1983) | Trutnov | 40 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy B | 40 | Hluchníková Renáta (1988) | Pesani F-M | 40 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy B | 40 | Klicnarová Pavlína (1984) | Velký Dřevíč | 20 | 20 | ||||||||||||||||
| 23 | Ženy B | 40 | Launerová Eliška (1989) | Velichovky | 40 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy B | 40 | Navarro Reyes Lisbeth (1983) | Hradec Králové | 40 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy B | 40 | Přikrylová Helena (1983) | Deštné V Orlických Horách | 40 | |||||||||||||||||
| 23 | Ženy B | 40 | Procházková Lenka (1991) | Běháme za Svobodu (nad Úpou) | 40 | |||||||||||||||||
| 30 | Ženy B | 30 | Brychtová Anna (1988) | PRAHA | 30 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy B | 20 | Morkesová Eva (1990) | Hradec Králové | 20 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy B | 20 | Přibylová Petra (1986) | Hoky z Vršovky | 20 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy B | 20 | Pultrová Eva (1990) | MIZUNO TEAM | 20 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy B | 20 | Rybářová Veronika (1985) | Tempo Makers | 20 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy B | 20 | Sobotková Markéta (1987) | Lety | 20 | |||||||||||||||||
| 31 | Ženy B | 20 | Veselská Slávka (1982) | pivovar Primátor | 20 | |||||||||||||||||
| 37 | Ženy B | 10 | Holečková Adéla (1987) | IDC-FOOD Jaroměř | 10 | |||||||||||||||||
| 37 | Ženy B | 10 | Králíčková Blanka (1991) | Náchod | 10 | |||||||||||||||||
| 37 | Ženy B | 10 | Sekotová Eliška (1984) | Příba Team-UPRT | 10 | |||||||||||||||||
| 37 | Ženy B | 10 | Sokolová Tereza (1984) | Sokolíci | 10 | |||||||||||||||||
| 37 | Ženy B | 10 | Součková Zuzana (1988) | Žďárky | 10 | |||||||||||||||||
| 37 | Ženy B | 10 | Stolín Klosová Jana (1988) | Sama za sebe | 10 | |||||||||||||||||
Ženy C
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ženy C | 690 | Vlčková Eva (1975) | SK Nové Město nad Metují | 110 | 130 | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||
| 2 | Ženy C | 610 | Matoušková Zuzana (1979) | OlfinCar Ski Team | 80 | 110 | 130 | 130 | 90 | 80 | 110 | 130 | ||||||||||
| 3 | Ženy C | 450 | Mrázková Linda (1980) | Děčín | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||||
| 4 | Ženy C | 430 | Metelková Táňa (1972) | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 130 | |||||||||||||||
| 5 | Ženy C | 420 | Čadová Jitka (1977) | Redpoint Team | 70 | 110 | 70 | 60 | 110 | |||||||||||||
| 6 | Ženy C | 330 | Sýkorová Šárka (1976) | Sokol Hradec Králové | 50 | 110 | 80 | 90 | ||||||||||||||
| 7 | Ženy C | 280 | Riegerová Lucie (1977) | SKI Police nad Metují | 50 | 50 | 80 | 30 | 70 | |||||||||||||
| 8 | Ženy C | 240 | Kozáková Denisa (1979) | Sokol Hradec Králové | 130 | 110 | ||||||||||||||||
| 9 | Ženy C | 230 | Kostyšynová Eva (1977) | Run4run | 70 | 80 | 80 | |||||||||||||||
| 10 | Ženy C | 200 | Balková Lenka (1980) | run4run | 60 | 90 | 50 | |||||||||||||||
| 10 | Ženy C | 200 | Hrobská Izabela (1977) | Jaroměř - Josefov | 60 | 40 | 70 | 10 | 20 | |||||||||||||
| 12 | Ženy C | 190 | Kolisková Monika (1978) | Run4run | 90 | 40 | 60 | |||||||||||||||
| 13 | Ženy C | 180 | Skořepová Helena (1974) | Náchod | 90 | 90 | ||||||||||||||||
| 14 | Ženy C | 150 | Malá Andrea (1979) | Nové Město nad Metují | 10 | 80 | 60 | |||||||||||||||
| 15 | Ženy C | 130 | Havlová Marie (1976) | Skilauf team | 130 | |||||||||||||||||
| 15 | Ženy C | 130 | Tyrychtrová Tereza (1981) | Trutnov | 130 | |||||||||||||||||
| 17 | Ženy C | 120 | Baškovská Romana (1974) | Holky z Vršovky | 40 | 80 | ||||||||||||||||
| 18 | Ženy C | 110 | Janáčková Kateřina (1975) | KRB Chrudim | 40 | 20 | 50 | |||||||||||||||
| 18 | Ženy C | 110 | Stoklasová Eva (1975) | KST team | 110 | |||||||||||||||||
| 20 | Ženy C | 90 | Fišerová Dagmar (1975) | SK Vrchlabí | 90 | |||||||||||||||||
| 20 | Ženy C | 90 | Tylšová Daniela (1978) | Loko Trutnov Triatlon | 90 | |||||||||||||||||
| 22 | Ženy C | 70 | Bláhová Jana (1976) | Trutnov | 70 | |||||||||||||||||
| 22 | Ženy C | 70 | Boučková Kateřina (1977) | Ski Police nad Metují | 70 | |||||||||||||||||
| 22 | Ženy C | 70 | Štěpánková Veronika (1977) | Osečnice | 70 | |||||||||||||||||
| 25 | Ženy C | 60 | Janespalová Pavlína (1977) | Běstovice | 60 | |||||||||||||||||
| 25 | Ženy C | 60 | Štádlerová Kateřina (1978) | Polasovi | 60 | |||||||||||||||||
| 27 | Ženy C | 50 | Bartáková Jana (1977) | Česká Lípa | 50 | |||||||||||||||||
| 27 | Ženy C | 50 | Novakova Lucie (1981) | SK Rožnov | 50 | |||||||||||||||||
| 29 | Ženy C | 40 | Hanzlová Markéta (1973) | Svaz Českých bohémů | 40 | |||||||||||||||||
| 29 | Ženy C | 40 | Horáková Martina (1978) | T. J. Sokol Náchod | 30 | 10 | ||||||||||||||||
| 29 | Ženy C | 40 | Mandulova Katerina (1979) | Horal Ruzyne | 40 | |||||||||||||||||
| 32 | Ženy C | 30 | Křemenová Soňa (1980) | chaloupka Adršpach | 30 | |||||||||||||||||
| 32 | Ženy C | 30 | Pišlová Martina (1976) | Červený Kostelec | 30 | |||||||||||||||||
| 32 | Ženy C | 30 | Taucová Jana (1980) | Hronov | 30 | |||||||||||||||||
| 35 | Ženy C | 20 | Kočarová Pechová Klára (1972) | HO SSK Vítkovice | 20 | |||||||||||||||||
| 35 | Ženy C | 20 | Kornfeldová Lena (1977) | Trutnov | 20 | |||||||||||||||||
| 37 | Ženy C | 10 | Svobodova Marika (1980) | Brno | 10 | |||||||||||||||||
Ženy D
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ženy D | 750 | Kábrtová Jitka (1971) | Studnice | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||
| 2 | Ženy D | 650 | Matušková Jana (1969) | Velká Jesenice | 130 | 130 | 130 | 130 | 90 | 110 | 130 | |||||||||||
| 3 | Ženy D | 630 | Jonášová Zdeňka (1964) | Hradec Králové | 110 | 110 | 150 | 110 | 90 | 150 | 110 | |||||||||||
| 4 | Ženy D | 440 | Šternerová Hana (1963) | Hradec Králové | 110 | 90 | 60 | 90 | 90 | |||||||||||||
| 5 | Ženy D | 230 | Friebelová Eva (1962) | TJ Maratonstav Úpice | 80 | 70 | 80 | |||||||||||||||
| 6 | Ženy D | 190 | Greplová Marcela (1966) | Jaroměř | 110 | 80 | ||||||||||||||||
| 7 | Ženy D | 150 | Paulu Blanka (1954) | Maraton stav upice | 150 | |||||||||||||||||
| 8 | Ženy D | 130 | Klampflová Eva (1964) | Vrchaři Vrchlabí | 130 | |||||||||||||||||
| 8 | Ženy D | 130 | Václavíková Hana (1964) | Altán RUN | 130 | |||||||||||||||||
| 8 | Ženy D | 130 | Žižlovská Renata (1958) | Behejbrno.com | 130 | |||||||||||||||||
| 11 | Ženy D | 90 | Burdychová Naďa (1955) | Sokol Burdych | 90 | |||||||||||||||||
| 12 | Ženy D | 80 | Benešová Jolana (1969) | Redpoint team | 80 | |||||||||||||||||
| 12 | Ženy D | 80 | Hellerova Hana (1961) | Hradec Králové | 80 | |||||||||||||||||
| 12 | Ženy D | 80 | Vacková Hana (1956) | Sokol Starkoč | 80 | |||||||||||||||||
| 15 | Ženy D | 70 | Dostálová Hana (1970) | Černožice | 70 | |||||||||||||||||
| 15 | Ženy D | 70 | Pernetová Jitka (1971) | Run for life Zábědov | 70 | |||||||||||||||||
result list TATI, MAMI - POBĚŽ S NÁMI
start ~ 10:00:00
děti
| rank | rank/cat. | body | name | team | BBU | MV | CHBS | V7 | BLM | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | děti | 8 | Čada Michal (2015) | Redpoint Team | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 1 | děti | 8 | Lukášek Jiří (2024) | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 1 | děti | 8 | Mach Jan (2022) | OlfinCar Ski Team | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 1 | děti | 8 | Machová Veronika (2019) | OlfinCar Ski Team | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| 5 | děti | 7 | Krtička Jakub (2021) | Žďárky | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 5 | děti | 7 | Krtičková Barbora (2023) | Žďárky | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 5 | děti | 7 | Kubica Filip (2015) | GóryLasy | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 5 | děti | 7 | Kubica Zofia (2013) | GóryLasy | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 5 | děti | 7 | Machová Rozálie (2019) | Tj Sokol Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 5 | děti | 7 | Richter Dan (2021) | Květinky a divočáci | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 5 | děti | 7 | Richter Teo (2016) | Květinky a divočáci | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 12 | děti | 6 | Antošová Kateřina (2014) | Atletika Dvůr Králové n/L | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Beran Vilém Jan (2022) | SKI Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Beran Jáchym Jiří (2019) | SKI Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Brzobohatý Jaromír (2021) | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Doležalová Ema (2022) | JITRNICE VELKÉ POŘÍČÍ | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Ludvíková Berenika (2022) | SDH Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Martin Jakub (2016) | BKN | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Mikunda Matyáš (2023) | Železní Titáni Hronov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Mikundová Tereza (2021) | Železní Titáni Hronov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Mikundová Eliška (2019) | Železní Titáni Hronov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Nývltová Rozálie (2020) | Hasiči Kramolna NTC | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Šafářová Zuzana (2018) | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Šilpert Vít (2017) | BKL Machov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Šormová Viktorie (2023) | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Stránský Kryštof (2016) | Lokomotiva Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 12 | děti | 6 | Stránský Jáchym (2018) | OlfinCar Ski Team | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Beran Adam Josef (2016) | SKI Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Doležalová Rozárie (2020) | JITRNICE VELKÉ POŘÍČÍ | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Greplová Barbora Josefína (2016) | Atletika Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Jirásek Pavel (2015) | Borský klub lyžařů Machov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Jirásková Zuzana (2022) | Borský klub lyžařů Machov | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Jurásková Bianca (2019) | VENTOLIN express | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Klos Kevin (2022) | VELICHOVKY | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Kratěnová Eliška (2020) | SK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Krunková Mariánka (2023) | Běžecký klub Náchod | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Melišíková Maja (2015) | BKN | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 28 | děti | 5 | Němec Patrik (2022) | Silvagro | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Bartošová Eliška (2015) | Běžecký klub Náchod | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Freiberg Isabella (2023) | Frájovi | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Greplová Alžběta Božena (2014) | Atletika Sokol Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Hátašová Ellin (2019) | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Hátašová Nicoll (2021) | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Klosová Rozálie Zoe (2020) | Velichovky | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Konvalinová Emma (2019) | Zumako | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Konvalinová Elizabeth (2021) | Zumako | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Prislinger Tom (2014) | Plavecký oddíl NMnM | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Rejtharová Antonie (2022) | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Šafář Jakub (2020) | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Scholz Bart (2021) | BKL Machov | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 39 | děti | 4 | Scholzová Róza (2024) | SKI Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
| 52 | děti | 3 | Beranová Markéta Marie (2014) | SKI Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
| 52 | děti | 3 | Malá Adéla (2016) | SK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
| 52 | děti | 3 | Navarová Amálie (2017) | Nachod | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
| 52 | děti | 3 | Prislingerová Stela (2017) | BKN | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
| 52 | děti | 3 | Vacková Tereza (2013) | TJ Lokomotiva Trutnov | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Čech Michal (2018) | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Čechová Ema (2015) | TJ Maratonstav Úpice | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Hrubý Šimon (2022) | Horní Maršov | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Kalandra Viktor (2022) | Běžecký klub Náchod | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Kalandra Albert (2020) | BKN | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Kotyz Kryštof (2018) | Slavoj Babí | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Kratěna Vojtěch (2022) | Červený Kostelec | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Mikešová Marie (2016) | Zdobín - DJ Brácha Team | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Moravcová Markéta (2018) | MAS Stolové hory | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Němec Dominik (2024) | Silvagro | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Šilpertová Natálie (2013) | Běžecký klub Náchod | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Sokol Tomáš (2015) | BKN | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Zajíčková Lenka (2012) | Trutnov | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Zajíčková Radka (2014) | OlfinCar Ski Team | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Zákravská Nina (2018) | MFK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Zákravská Amálie (2018) | MFK Nové Město nad Metují | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 57 | děti | 2 | Zelenka Václav (2011) | Žernov | 1 | 1 | ||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Balcar Antonín (2018) | TJ Sokol Nové Město nad Metují | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Balcar František (2015) | TJ Sokol Nové Město nad Metují | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Bednář Nicholas Oliver (2012) | OlfinCar Ski Team | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Beer Elia (2023) | Staré Křečany | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Beer Eduard (2017) | HC Varnsdorf | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Beerová Emílie (2020) | HC Varnsdorf | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Beran štěpán (2014) | SKI Police | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Beranová Berta (2021) | SKI Police | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Čapková Aneta (2015) | Asc Praha | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Čechová Rozálie (2018) | Čechovi | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Cink Antonín (2012) | OlfinCar Ski Team | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Drechsler Matyáš (2017) | Rožmitál Pod Třemšínem | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Drobník Martin (2019) | ČKS SKI Jilemnice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Drobníková Eliška (2021) | ČKS SKI Jilemnice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Drtinová Adéla (2012) | OlfinCar Ski Team | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Dusbaba Ondrej (2016) | Tk Kvasiny | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Fialová Nela (2021) | Žíželeves | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Fichtner Matyáš (2019) | Mníšek | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Fichtner Jan (2021) | Mníšek | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Havlík Patrik (2018) | Rozběháme Jaroměř | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Hofmanová Kimberly (2021) | Náchod | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Homolka Jan (2020) | Velké Poříčí | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Homolková Eliška (2013) | SUPER BANÁNI | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Homolková Klára (2022) | Velké Poříčí | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Hrabalová Josefína (2024) | Tlapková patrola | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Hrabalová Adriana (2022) | Tlapková patrola | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Hradil Antonín (2020) | Hradec Králové | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Ivacha Chloe (2019) | Pavel Ivacha Tattoooooooooooooooooooo | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Janek Levi (2019) | WIKOV TOTR Cycling Team | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Janková Aurora (2017) | WIKOV TOTR Cycling Team | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Jirásek Sebastian (2019) | Borský klub lyžařů Machov | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Jirásek Tadeáš (2018) | HC Trutnov | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Jiřenová Elen (2021) | Hronov | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Johanová Anika (2012) | OlfinCar Ski Team | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Jůzková Lora (2022) | Praha | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kabrtová Sofie (2023) | Slatina Nad Upou | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Karvay Ellie Marie (2015) | Dobre | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kašpárková Emily (2024) | Ohňišťany | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kohoutová Lucinka (2017) | Polizy 31 | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kohoutová Kristýna (2021) | Polizy 31 | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kráčmarová Michaela (2012) | OlfinCar Ski Team | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Krausova Veronika (2022) | Sunny Gang Plzen | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Krejci Natalie (2023) | Sunny Gang Plzen | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kroužel Matěj (2017) | TJ Maratonstav Úpice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Krouželová Ema (2014) | TJ Maratonstav Úpice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kubeček Dominik (2022) | Wikov TOTR Cycling Team/TJ MARATONSTAV Úpice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kubeček Matyáš (2019) | Wikov TOTR Cycling Team/TJ MARATONSTAV Úpice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kubík Jindřich (2013) | TJ Maratonstav Úpice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kubrtová Andrea (2017) | Běžecký klub Náchod | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kudláčková Karolína (2017) | TJ Sokol atletika Jaroměř | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kvasnička Jan (2020) | Aerodynamic Puf | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Kvasnička Pavel (2018) | Aerodynamic Puf | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Langenberger Antonín (2019) | Children of Olymp | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Langenbergerová Ema (2019) | Children of Olymp | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Mach Adam (2019) | FO:TRail | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Machová Marie (2019) | FO:TRail | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Majorošová Mia (2022) | MM Lanžov | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Malá Izabela (2016) | Praha | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Malý Martin (2020) | Liščí trus | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Mareš Martin (2023) | Hořičky | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Marková Anna (2014) | Atletika Nová Paka | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Martin Jakub (2016) | BKN | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Matějová Lucie (2023) | Kramolna, Kramolna | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Melišíková Viktorie (2011) | BK Náchod | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Mrázková Apolena (2022) | Rohenice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Navara David (2015) | FK Náchod | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Netíková Johana (2022) | Jívka | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Papež Matěj (2018) | HO Pioneer | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Papež Vítek (2016) | HO Pioneer | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Perry Sebastian (2020) | La Celle Saint Cloud | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Perry Alfred (2022) | La Celle Saint Cloud | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Pich Martin (2018) | Rtyně V Podkrkonoší | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Pichová Štěpánka (2022) | Rtyně V Podkrkonoší | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Pospíšilová Eliška (2014) | Zdravotník Praha | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Pradáč František (2019) | TJ Slavoj Svobodné Dvory | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Pradáč Michal (2019) | TJ Slavoj Svobodné Dvory | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Procházka Vojtěch (2013) | Běháme za Svobodu (nad Úpou) | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Procházková Ema (2015) | KRB Chrudim | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Procházková Hana (2018) | KRB Chrudim | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Protsenko Bella (2024) | Hradec Králové | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Prouzova Madlen (2019) | Deštné V Orlických Horách | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Prouzova Rozalie (2014) | Deštné V Orlických Horách | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Řeháková Barbora (2021) | Hradec Králové | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Řezníčková Hana (2014) | 2D Červený Kostelec | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Rybář Matyáš (2015) | SK Petřín Plzeň | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Saidl Maxim (2022) | Dvůr Králové Nad Labem | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Saturkova Anastazie (2019) | Deštné V Orlických Horách | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Seifrt Marek (2024) | Červený Kostelec | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Šilpertová Natálie (2017) | BK Náchod | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Šilpertová Natálie (2013) | Běžecký klub Náchod | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Šindelářová Nikol (2019) | Česká Skalice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Škodová Maruška (2022) | TJ Maratonstav Úpice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Skořepová Eliška (2021) | Jitrničky Velké Poříčí | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Smoleň Vojtěch (2016) | OlfinCar Ski team Trutnov | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Sobotka Šimon (2018) | ASK Dipoli | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Sobotka Matouš (2021) | Lety | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Šonský Matyáš (2022) | Jablonec nad Nisou | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Staňková Veronika (2018) | ZŠ Štefánikova | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Stierandová Valérie Mona (2014) | Loko Trutnov | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Svatošová Valerie (2013) | Olfincar Ski team | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Sychrovský Filip (2013) | Nové Město Nad Metují | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Tyrychtr Vojtěch (2014) | TJ Lokomotiva Trutnov | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Tyrychtrová Lucie (2012) | TJ Lokomotiva Trutnov | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Urbánek Damián (2015) | #GLADIATORRACETEAM | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Veber Jakub (2016) | AC TJ Jičín | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Veber Štěpán (2018) | AC TJ Jičín | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Vomočilová Valérie (2018) | Vlčice | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Zákravská Liliana (2015) | SK Nové Město nad Metují | 1 | |||||||||||||||||
| 74 | děti | 1 | Zítko Jáchym (2016) | SKI Police nad Metují | 1 | |||||||||||||||||
bodové hodnocení bodové hodnocení total:523
TATI, MAMI - POBĚŽ S NÁMI TATI, MAMI - POBĚŽ S NÁMI total:182
total:705