Mizuno Primátor Cup 2023 - seriál běhů
2023-04-01 - 2023-12-31 Česká republika
bodové hodnocení | celkem: 558 , men : 311, women: 247, Junioři: 40, Muži OPEN: 49, Muži A: 47, Muži B: 61, Muži C: 56, Muži D: 37, Muži E: 15, Muži F: 6, Juniorky: 39, Ženy OPEN: 52, Ženy A: 47, Ženy B: 47, Ženy C: 42, Ženy D: 20 | [html] | [pdf] | [xls] |
Pravidla soutěže
- Bodováno umístění na 1. - 12. místě v každém závodě a vypsané kategorii.
- Závodníkům se započítávají 5 nejvyšší bodové zisky z 9 vypsaných závodů.
- Za spárování svých výsledků je zodpovědný každý závodník sám a to tím, že se přihlašuje vždy pod stejným účtem.
- Pokud naleznete nesrovnalosti, kontaktujte nás prosím na info@sportchallenge.cz.
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Mizuno Primátor Cup 2023 - seriál běhů | N/A | 2023-10-24 11:38:31 | |
Mizuno Primátor Cup 2023 - seriál běhů po kategoriích | N/A | 2023-10-24 11:38:31 |
výsledková listina bodové hodnocení
start ~ 10:00:00
Muži A
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | BDV | BTS | BPH | CM | H-N | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži A | 750 | Jelen Pavel | Běžecký Klub Náchod | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||
2 | Muži A | 631 | Plný David | Běžecký Klub Náchod | 130 | 130 | 130 | 150 | 91 | |||||||||||||
3 | Muži A | 590 | Novák Matěj | Běžecký klub Náchod | 110 | 110 | 110 | 130 | 130 | 21 | ||||||||||||
4 | Muži A | 520 | Dohnanský Tomáš | Run4fun | 90 | 150 | 90 | 80 | 110 | 20 | ||||||||||||
5 | Muži A | 420 | Habr Martin | Tj Sokol Olešnice | 70 | 110 | 70 | 90 | 10 | 70 | 80 | |||||||||||
6 | Muži A | 411 | Kaválek Aleš | Běžecký Klub Náchod | 80 | 130 | 80 | 110 | 11 | |||||||||||||
7 | Muži A | 391 | Šolc Vítězslav | Běžecký klub Náchod | 130 | 90 | 110 | 61 | ||||||||||||||
8 | Muži A | 370 | Novák Vojtěch | Běžecký klub Náchod | 60 | 80 | 60 | 80 | 50 | 90 | ||||||||||||
9 | Muži A | 240 | Zelený Jiří | Green team | 90 | 30 | 70 | 50 | ||||||||||||||
10 | Muži A | 231 | Volák Ondřej | Salomon | 150 | 81 | ||||||||||||||||
11 | Muži A | 151 | Koros Benard Kipkorir | Benedek-Team | 151 | |||||||||||||||||
12 | Muži A | 131 | Tonui Albert Kipkorir | Benedek-Team | 131 | |||||||||||||||||
13 | Muži A | 130 | Dobrowolski Alan | Boguszów-gorce | 130 | |||||||||||||||||
14 | Muži A | 111 | Novák Josef | Horní Čermná Athletics | 111 | |||||||||||||||||
15 | Muži A | 110 | Hausenblas Šimon | RP Perštýn | 110 | |||||||||||||||||
16 | Muži A | 100 | Doubrava Dominik | Nové Město Nad Metují | 40 | 60 | ||||||||||||||||
17 | Muži A | 90 | Hejna Ondřej | TJ MARATONSTAV ÚPICE | 90 | |||||||||||||||||
17 | Muži A | 90 | Sýkora Vojtěch | OOB TJ Slovan Luhačovice | 90 | |||||||||||||||||
19 | Muži A | 80 | MANSFELD Josef | 80 | ||||||||||||||||||
19 | Muži A | 80 | Navrátil Šimon | Kapří tréninková skupina | 80 | |||||||||||||||||
21 | Muži A | 71 | Novák Filip | RFOBL Team Rychnov | 71 | |||||||||||||||||
22 | Muži A | 70 | Milata Vojtěch | TJ Tatran Hostinné | 70 | |||||||||||||||||
22 | Muži A | 70 | Ondrášek Lukáš | Julísek and Lukísek | 70 | |||||||||||||||||
22 | Muži A | 70 | Lacina Petr | Střezetice | 70 | |||||||||||||||||
22 | Muži A | 70 | Čejpa Martin | Žádný . Sám za sebe . | 70 | |||||||||||||||||
26 | Muži A | 60 | Novotný Radim | Náchod | 60 | |||||||||||||||||
26 | Muži A | 60 | Kubeček Ladislav | TJ Maratonstav Úpice | 60 | |||||||||||||||||
26 | Muži A | 60 | Vencl Vasyl | Týniště Nad Orlicí | 60 | |||||||||||||||||
29 | Muži A | 51 | Metelka Ondřej | OK99 Hradec Králové | 51 | |||||||||||||||||
30 | Muži A | 50 | Vlček Tomáš | BSSHOP - RUN4FUN | 50 | |||||||||||||||||
30 | Muži A | 50 | Seifrt Jaroslav | Lanžov | 50 | |||||||||||||||||
30 | Muži A | 50 | Běťák Daniel | Nanuk | 50 | |||||||||||||||||
33 | Muži A | 41 | Krupka Milan | Trailpoint | 41 | |||||||||||||||||
34 | Muži A | 40 | Brykner Petr | Team AI29 | 40 | |||||||||||||||||
34 | Muži A | 40 | Středa Ondřej | Červený Kostelec | 40 | |||||||||||||||||
34 | Muži A | 40 | Kostejn Vit | OK DOKSY | 40 | |||||||||||||||||
34 | Muži A | 40 | Lukášek Vincent | BULOWAAH | 40 | |||||||||||||||||
34 | Muži A | 40 | Havlík Patrik | Jaroměř | 10 | 30 | ||||||||||||||||
39 | Muži A | 31 | Krupka Adam | RUN4FUN.CZ | 31 | |||||||||||||||||
40 | Muži A | 30 | Rokicki Patryk | Gory lasy | 30 | |||||||||||||||||
40 | Muži A | 30 | Dostál Josef | Sk Vítanov | 30 | |||||||||||||||||
40 | Muži A | 30 | Jaroš Jaroslav | Nové Město Nad Metují | 30 | |||||||||||||||||
43 | Muži A | 20 | Peřina Lukáš | Občerstvení Na špalkách | 20 | |||||||||||||||||
43 | Muži A | 20 | Červený Jakub | TJ Lokomotiva Trutnov | 20 | |||||||||||||||||
43 | Muži A | 20 | Tichý Aleš | Skp Judo Náchod | 20 | |||||||||||||||||
43 | Muži A | 20 | Křeček František | Špinka Tým | 20 | |||||||||||||||||
47 | Muži A | 10 | Tvrdík Jonáš | 4PM | 10 |