maraton

ski

results

3.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2018 (neděle)

2018-01-21 Jilemnice (Hraběnka) 

archiv

announcement

registration

start list

results

rezerva total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
500m K kluci total: 8, men : 8, women: 0, předžáci: 8, předžačky: 0 [html] [pdf] [csv]
500m K holky total: 5, men : 0, women: 5, předžáci: 0, předžačky: 5 [html] [pdf] [csv]
1km K kluci total: 7, men : 7, women: 0, nejml. žáci: 7, nejml. žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
1km K holky total: 12, men : 0, women: 12, nejml. žáci: 0, nejml. žákyně: 12 [html] [pdf] [csv]
2km K kluci total: 7, men : 7, women: 0, ml. žáci: 5, st. žáci: 2, ml. žačky: 0, st. žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
2km K holky total: 11, men : 0, women: 11, ml. žáci: 0, st. žáci: 0, ml. žačky: 10, st. žákyně: 1 [html] [pdf] [csv]
5km K mladší dorci total: 1, men : 1, women: 0, ml. dorci: 1, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 [html] [pdf] [csv]
5km K starší dorky total: 0, men : 0, women: 0, ml. dorci: 0, ml. dorky: 0, st. dorky: 0 [html] [pdf] [csv]
5km K mladší dorky total: 5, men : 0, women: 5, ml. dorci: 0, ml. dorky: 5, st. dorky: 0 [html] [pdf] [csv]
10km K total: 0, men : 0, women: 0, st. dorci: 0 [html] [pdf] [csv]
štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V) total: 8, men : 4, women: 4, mix: 0, Muži: 4, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
1. úsek Z 3km K total: 1, men : 0, women: 1, Muži: 0, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
2. úsek M 6km K total: 1, men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
3. úsek Z 3km K total: 3, men : 0, women: 3, Muži: 0, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
4. úsek M 6km V total: 3, men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
memorial-nedele vysledky stafety-vs ods 22636B21.05.2020 15:59:11
memorial-nedele vysledky stafety ods 25228B21.05.2020 15:59:11
memorial-nedele vysledky stafety xls 18944B21.05.2020 15:59:12
stafety Celkove pdf 37388B21.05.2020 15:59:12
stafety Po Useku1 pdf 33826B21.05.2020 15:59:12
stafety Po Useku2 pdf 33563B21.05.2020 15:59:11
stafety Po Useku3 pdf 33701B21.05.2020 15:59:11
stafety Po Useku4 pdf 33956B21.05.2020 15:59:11
stafety V S Liga pdf 34438B21.05.2020 15:59:12

result list rezerva

start ~ 10:00:00

result list 500m K kluci

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / předžáci [439] Jakub Hadač 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:07.9
2 2 / předžáci [447] Mikuláš Mareček 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:10.0 00:02.0
3 3 / předžáci [434] Josef Baldrian 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 02:25.1 00:17.1
4 4 / předžáci [449] Václav Slouka 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:28.7 00:20.7
5 5 / předžáci [440] Filip Hladík 2011 CZE VSK Humanita 02:37.2 00:29.2
6 6 / předžáci [459] Cyril Kučera 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:38.6 00:30.7
7 7 / předžáci [441] Mikuláš Horák 2012 CZE ČKS Ski Jilemnice 02:56.6 00:48.6
8 8 / předžáci [450] Vojtěch Šochovský 2012 CZE HSKB 03:24.5 01:16.5

result list 500m K holky

start ~ 10:01:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / předžačky [451] Sofie Kuklíková 2011 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:15.2
2 2 / předžačky [446] Zuzana Laštovková 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:26.6 00:11.4
3 3 / předžačky [230] Karolína Preisslerová 2010 CZE ČKS SKI Jilemnice 02:46.6 00:31.4
4 4 / předžačky [409] Emma Vrkoslavová 2009 CZE 02:54.6 00:39.4
5 5 / předžačky [445] Antonie Lacigová 2011 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:06.0 00:50.8

result list 1km K kluci

start ~ 10:10:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / nejml. žáci [407] Jan Korbelář 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:29.1
2 2 / nejml. žáci [405] Václav Holubec 2009 CZE HSKB 03:38.4 00:09.2
3 3 / nejml. žáci [403] Hynek Fišnar 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 03:45.5 00:16.4
4 4 / nejml. žáci [458] Jindřich Kučera 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:51.1 00:22.0
5 5 / nejml. žáci [408] Jakub Kučera 2009 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 03:55.6 00:26.5
6 6 / nejml. žáci [401] Matyáš Bárta 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:17.3 00:48.2
7 7 / nejml. žáci [404] Lukáš Folprecht 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:40.2 01:11.0

result list 1km K holky

start ~ 10:11:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / nejml. žákyně [429] Nikola Plecháčová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:20.8
2 2 / nejml. žákyně [229] Pavlína Salabová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:24.0 00:03.1
3 3 / nejml. žákyně [427] Olivie Marečková 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:45.8 00:25.0
4 4 / nejml. žákyně [460] Andrea Šišková 2008 CZE ČKS SKI Jilemnice 03:49.6 00:28.7
5 5 / nejml. žákyně [421] Kamila Hůlková 2008 CZE TJ Spartak Vrchlabí 04:00.5 00:39.6
6 6 / nejml. žákyně [419] Anna Holmanová 2008 CZE HSKB 04:02.8 00:42.0
7 7 / nejml. žákyně [426] Natálie Lukešová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:04.2 00:43.4
8 8 / nejml. žákyně [433] Klára Zakouřilová 2008 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 04:15.0 00:54.1
9 9 / nejml. žákyně [417] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita 04:16.4 00:55.6
10 10 / nejml. žákyně [418] Jůlie Hladíková 2008 CZE VSK Humanita 04:35.9 01:15.0
11 11 / nejml. žákyně [452] Aneta Pospíchalová 2009 CZE ČKS SKI Jilemnice 04:45.3 01:24.5
12 12 / nejml. žákyně [425] Jana Laštovková 2008 CZE bez oddílu 04:57.0 01:36.1

result list 2km K kluci

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / ml. žáci [70] Jakub Salaba 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 07:38.3
2 1 / st. žáci [29] Matyáš Zakouřil 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 07:51.2 00:12.9
3 2 / ml. žáci [99] Marek Rieger 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:39.5 01:01.2
4 3 / ml. žáci [91] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita 09:18.4 01:40.1
5 2 / st. žáci [28] Vojtěch Šubrt 2005 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:44.6 02:06.3
6 4 / ml. žáci [93] Vilém Hron 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 09:48.5 02:10.2
7 5 / ml. žáci [92] František Holubec 2006 CZE HSKB 09:55.2 02:16.9

result list 2km K holky

start ~ 10:21:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / ml. žačky [291] Michaela Jakouběová 2006 CZE ČKS SKI Jilemnice 08:29.8
2 1 / st. žákyně [294] Markéta Kodejšová 2004 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 08:36.7 00:06.8
3 2 / ml. žačky [287] Sára Červinková 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:42.0 00:12.2
4 3 / ml. žačky [227] Michaela Teichmanová 2007 CZE TJ Spartak Vrchlabí 08:53.0 00:23.2
5 4 / ml. žačky [297] Julie Mrázová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:06.3 00:36.4
6 5 / ml. žačky [296] Julie Marečková 2007 CZE ČKS SKI Jilemnice 09:33.6 01:03.7
7 6 / ml. žačky [285] Eva Baldrianová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 09:57.4 01:27.6
8 7 / ml. žačky [301] Linda Syrovátková 2007 CZE Ski klub Jabloc nad Nisou 10:29.9 02:00.0
9 8 / ml. žačky [288] Julie Folprechtová 2006 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 10:38.0 02:08.1
10 9 / ml. žačky [290] Ludmila Gerstrová 2007 CZE HSKB 10:46.6 02:16.8
11 10 / ml. žačky [289] Michaela Gajdová 2007 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 12:00.5 03:30.6

result list 5km K mladší dorci

start ~ 10:40:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / ml. dorci [80] Tomáš Preissler 2003 CZE Sokol Skuhrov 18:44.4

result list 5km K starší dorky

start ~ 10:41:00

result list 5km K mladší dorky

start ~ 10:42:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / ml. dorky [259] Barbora Dubská 2003 CZE Sokol Skuhrov 20:35.5
2 2 / ml. dorky [264] Sára Malá 2003 CZE LSK Lomnice nad Popelkou 22:06.4 01:30.9
3 3 / ml. dorky [271] Dorotea Tichá 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 22:48.5 02:12.9
4 4 / ml. dorky [257] Anna Berounská 2002 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 27:06.5 06:31.0
5 5 / ml. dorky [258] Adéla Berounská 2003 CZE ZDRP - Zdravotník Praha 30:45.4 10:09.9

result list 10km K

start ~ 11:00:00

result list štafety (Z-3km-K,M-6km-K,Z-3km-V,M-6km-V)

start ~ 12:00:00

result list 1. úsek Z 3km K

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 / Ženy [221] Zuzana Hladíková 1980 CZE VSK Humanita

result list 2. úsek M 6km K

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 / Muži [18] Milan Štemberg 1985 CZE VSK Humanita

result list 3. úsek Z 3km K

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 / Ženy [248] Markéta Macholdová 1990 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [246] Zdenka Ellederová 1985 CZE VSK Humanita
1 / Ženy [231] Anna Hnátková 1992 CZE Praha

result list 4. úsek M 6km V

start ~ 12:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 / Muži [48] Libor Šic 1991 CZE VSK Humanita
1 / Muži [56] Juraj Opršal 1983 CZE VSK Humanita
1 / Muži [45] Michael Schütz 2000 CZE ČKS SKI Jilemnice