maraton

run

startlist

Lázeňská sedmička

2018-05-05 Velichovky

archiv

announcement

registration

start list

results

Starší žáci - 1200m total: 8, men : 6, women: 2, Muži: 6, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci - 700m total: 10, men : 5, women: 5, Muži: 5, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
Nejml. zaci total: 16, men : 16, women: 0, Muži: 16, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Nejml. zakyne total: 14, men : 0, women: 14, Muži: 0, Ženy: 14 [html] [pdf] [csv]
Školáci total: 13, men : 13, women: 0, Muži: 13, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Školáčky total: 22, men : 0, women: 22, Muži: 0, Ženy: 22 [html] [pdf] [csv]
Přípravka kluci total: 14, men : 14, women: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Přípravka holky total: 12, men : 0, women: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší kluci total: 14, men : 14, women: 0, Muži: 14, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší holky total: 8, men : 0, women: 8, Muži: 0, Ženy: 8 [html] [pdf] [csv]
Lázeňská 7 total: 147, men : 96, women: 51, Muži: 96, Ženy: 51 [html] [pdf] [csv]

start list Starší žáci - 1200m

start ~ 09:34:30 , 2003 - 2004 , registered: 8 participants ( 6 of men, 2 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Muži109Čech Ondřej CZE2004TJ Sokol Jaroměř0Jaroměř
Muži211Dítě MarekCZE2004TJ Sokol Jaroměř0Jaroměř
Muži110fiala martinCZE2003TJ Sokol Jaroměř0jaroměř-josefov
Muži210Hanuš MartinCZE2004červený kostelec0červený kostelec
Ženy111Kubečková VendulaCZE2004BKL Machov0Machov
Ženy112Malichová AgataCZE2004LOKO TRUTNOV0Trutnov
Muži113Potoček VojtěchCZE2004TJ Sokol Jaroměř0Jaroměř
Muži225Vojtěch VojtěchCZE2004SK Nové Město nad Metují0Broumov

start list Mladší žáci - 700m

start ~ 09:43:30 , 2005 - 2006 , registered: 10 participants ( 5 of men, 5 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Ženy114Ducháčová Ema CZE2006BKL Machov0Hradec Králové
Ženy115Flousková BarboraCZE2005LK Broumov0Broumov
Ženy116Gultová AnetaCZE2006Bkl Machov0Velké Poříčí
Muži117Nagy AdamCZE2006TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
Ženy118Rýdlová BarboraCZE2006tři dva 10JIZBICE 45
Muži119Serbousek JanCZE2006Loko Trutnov0TRUTNOV
Muži220SKUHRAVÝ VOJTĚCHCZE2005SK Nové Město nad Metují0Lhota pod Hořičkami
Ženy120Venclová NikolaCZE2006SK Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
Muži218Zeman DanielCZE2005Hvězda Pardubice0
Muži217Zeman MartinCZE2005Hvězda Pardubice z.s.0Náchod

start list Nejml. zaci

start ~ 09:52:00 , 2007 - 2008 , registered: 16 participants ( 16 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Muži121Bednařík JanCZE2007Hronov0Hronov
Muži122Bubeníček JanCZE2007Hc Náchod0NÁchod
Muži237Cejnar TobiášCZE2008FC Orel Rtyně0Červený Kostelec
Muži228dostál VojtěchCZE2007Velichovky0Velichovky
Muži125Hanzl DominikCZE2008Náchod - Hvězda Pce0Náchod
Muži128Kukal MilanCZE2008Velichovky0Velichovky
Muži131Mareth JanCZE2008Česká Skalice0Česká Skalice
Muži132Müller RichardCZE2007Náchod0Náchod
Muži133Nagy LukášCZE2008TJ Sokol Jaroměř0Nové Město Nad Metují
Muži135Poslt AdamCZE2008TJ Sokol Jaroměř0Jaroměř
Muži136Ptáček ŠtěpánCZE2008Hvězda Pardubice z.s.0Náchod
Muži219Rudolf MarekCZE2007Hězda Pardubice z. s. 0Červený Kostelec
Muži138Seligr LukášCZE2007Opatovice nad Labem0Opatovice nad Labem
Muži250Stejskal PavelCZE2008IVT Náchod0Náchod
Muži142Vondra MatějCZE2007Rudník0Rudník
Muži216Zemanek AdamCZE2008zš 5,kveten Dvúr Kralove nad Labem0Dvur Kralove nad Labem

start list Nejml. zakyne

start ~ 10:00:00 , 2007 - 2008 , registered: 14 participants ( 0 of men, 14 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Ženy123bubeníčková SimonaCZE2008BKL Machov0Velké Poříčí
Ženy124Flousková Gabriela CZE2007LK Broumov0Náchod
Ženy126Hejnová AnnaCZE2008Velké Poříčí0Velké Poříčí
Ženy223Horkelová KarolínaCZE2008ZŠ Česká Skalice0
Ženy127Kubečková NatálieCZE2007SK Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
Ženy129Lžíčařová LucieCZE2007Smiřice0Smiřice
Ženy130Malichová TerezaCZE2008LOKO TRUTNOV0Trutnov
Ženy134Novotná AnežkaCZE2008SDH Hustířany0Velichovky
Ženy137Ričanyová AdélaCZE2007Česká Skalice0Česká Skalice
Ženy238Součková TerezaCZE2007Atletika Jaroměř0Jaroměř
Ženy139Škopová AndreaCZE2008BKL Machov0Hronov
Ženy140Šrůtková BarboraCZE2007Bkl Machov0Machov
Ženy141Štefanová KarolínaCZE2007TJ Sokol Jaroměř0Velichovky
Ženy241Vysoká KláraCZE2008Integraf running team0Nové Město Nad Metují

start list Školáci

start ~ 10:09:00 , 2009 - 2010 , registered: 13 participants ( 13 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Muži232Bém JáchymCZE2009Tj Sokol Jaroměř0Velichovky
Muži144Breitr JanCZE2010SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ0Nové Město nad Metují
Muži229Dostál TadeášCZE2010Benzina Jaroměř0Velichovky
Muži253Hemelík LubošCZE2010Jaroměř0Jaroměř
Muži254Hemelík Vítek CZE2009Jaroměř0Jaroměř
Muži227Holan MatějCZE2009Dvůr Králové Nad Labem0Dvůr Králové Nad Labem
MužiKubec MatoušCZE2010SKP Hvězda Pardubice0Náchod
Muži244kukal LukášCZE2010Velichovky0Velichovky
Muži255Pajer JanCZE2010SDH Velký TÅ™ebeÅ¡ov0Velký Třebešov
Muži155Renský MatějCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
Muži224Špreňar JanCZE2009Sokol Žernov0
Muži239Vavřín LukášCZE2010TJ Sokol Jaroměř0Rasošky
Muži215Zemanek Daniel CZE2010mš Dvúr Kralove nad Labem0Dvur Kralove nad Labem

start list Školáčky

start ~ 10:18:00 , 2009 - 2010 , registered: 22 participants ( 0 of men, 22 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Ženy143Bejšovcová LauraCZE2009BKL Machov0Machov
Ženy145Černá StellaCZE2009HvÄ›zda Karlín0Opatovice nad Labem
Ženy146Dostálová VendulaCZE2010Černožice0Černožice
Ženy147Dvořáková DanielaCZE2009TJ Sokol Jaroměř0Velichovky
Ženy213Glosová NelaCZE2009TJ Dvůr Králové nad Labem0Kocbeře
Ženy148Gultová EliškaCZE2009Bkl Machov0Velké Poříčí
Ženy252Hofrichter VanessaCZE2010Praha0Praha
Ženy226Holanová AnežkaCZE2009Dvůr Králové Nad Labem0Dvůr Králové Nad Labem
Ženy149Jelínková AnežkaCZE2010SDH Hustířany0Velichovky
Ženy150Kráčmarová AnnaCZE2009BKL Machov0Velké Poříčí
Ženy151Krejčová AnežkaCZE2009Dubenec0Dubenec
Ženy152Kučerová AnežkaCZE2009green4plan s.r.o.0Vysokov
Ženy221Prokopová LucieCZE2009SK Nové Město nad Metují 0Česká Skalice
Ženy153Prokopová TerezaCZE2010SVVAT0Jaroměř
Ženy154Renská AdélaCZE2009Běžecký klub Náchod0Náchod
Ženy156Seligrová Pavlína CZE2009Opatovice nad Labem0Opatovice nad Labem
Ženy157Strnadová NatálieCZE2010OlfinCar Ski Team0Hořičky
Ženy158Šrůtková VendulaCZE2009Bkl Machov0Machov
Ženy243Ulichová SophieCZE2009SK Nové Město nad Metují0Přibyslav
Ženy209vernerová barboraCZE2009svaz českých bohémů0nové město nad metují
Ženy249Voltr EmmaCZE2009Náchod0Náchod
Ženy195Wiesnerová DenisaCZE2009SKP Nové Město n. Met0Velké Poříčí

start list Přípravka kluci

start ~ 10:31:00 , 2011 - 2012 , registered: 14 participants ( 14 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Muži160Blažek DanielCZE2012ACS RÝCHORY0Svoboda Nad Upou
Muži207Elich OndřejCZE2012Běžecký klub Náchod0Náchod
Muži212Hnízdo BartolomějCZE2012Velichovky0Velichovky
Muži251Hofrichter TobiasCZE2011Praha0Praha
Muži164Krejčí VojtěchCZE2012Dubenec0Dubenec
Muži165Lžíčař FilipCZE2011Smiřice0Smiřice
Muži167Novotný AntonínCZE2011SDH Hustířany0Velichovky
Muži231Petíra KryštofCZE2012Jaroměř0Jaroměř
Muži169Sychrovský PetrCZE2012Aerotec Sport Team0Náchod
Muži205Šimák MarekCZE2012TJ Sokol Hradec Králové0Hradec Králové
Muži230těšina matyášCZE2011sokol jaroměř0jaromě
Muži170tomeš romanCZE2011Cycology North Bike Club0Lučany nad Nisou
Muži248Voltr MaxCZE2012Náchod0Náchod
Muži257Zelenka VáclavCZE2011TJ Sokol Žernov0Žernov

start list Přípravka holky

start ~ 10:38:00 , 2011 - 2012 , registered: 12 participants ( 0 of men, 12 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Ženy159Bejšovcová PavlínaCZE2012BKL Machov0Machov
Ženy246Brychová ViktorieCZE2012Dobřany0Dobřany
Ženy258Divišková PavlínkaCZE2011SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ0Náchod
Ženy256Hanušová LenkaCZE2012Lhota pod Hořičkami0Lhota pod Hořičkami
Ženy161Hejnová KláraCZE2011Velké Poříčí0Velké Poříčí
Ženy234Kosáčková AliceCZE2012Jilemnice0Jilemnice
Ženy162Kráčmarová MichaelaCZE2012BKL Machov0Velké Poříčí
Ženy163Králová DenisaCZE2012Olfincar Ski team Trutnov 0Trutnov
Ženy166Müllerová MichaelaCZE2012Náchod0Náchod
Ženy168Ptáčková KristýnaCZE2011Hvězda Pardubice0Náchod
Ženy235Skrbková BeátaCZE2012Zálesní Lhota0
Ženy242Ulichová ClaudieCZE2011SK Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují, 54901

start list Nejmenší kluci

start ~ 10:45:00 , 2013 and younger , registered: 14 participants ( 14 of men, 0 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Muži233Bém AdamCZE2013Velichovky0Velichovky
Muži245Brych RichardCZE2014Dobřany0Dobřany
Muži222Hejna TobiášCZE2013Tj Maratonstav Úpice0Havlovice
Muži173Holubář RadimCZE2013Běhej, mysli, zvítěz0Velichovky
Muži174Kellner PatrikCZE2013tři dva 10náchod
Muži182Kolaja BedřichCZE2013Team Text0Liberec
Muži175Kučera Jonáš CZE2014green4plan s.r.o.0Vysokov
Muži177Laštůvka MarekCZE2016Rtyně v Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
Muži176Laštůvka VojtěchCZE2013Rtyně v Podkrkonoší0Rtyně V Podkrkonoší
Muži178Launer JosefCZE2013Velichovky0Luková
Muži179Leplt MarekCZE2013Miletín0Miletín
Muži259Matějka MarekCZE2016Hradec Králové0Hradec Králové
Muži260Matějka ŠimonCZE2014Hradec Králové0Hradec Králové
Muži203Pavlíček OndřejCZE2014Hronov0

start list Nejmenší holky

start ~ 10:52:00 , 2013 and younger , registered: 8 participants ( 0 of men, 8 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
Ženy171Bednaříková AnetaCZE2013Hronov0Hronov
Ženy172Bubeníčková AnnaCZE2013BKL Machov0Velké Poříčí
Ženy214Glosová AnetkaCZE2014Kocbeře0Kocbeře
Ženy240Kočová NatálieCZE2015TJ Sokol Žernov0Červený Kostelec
Ženy236Kosáčková anežkaCZE2015Zálesní Lhota0zálesní lhota
Ženy180Palgutová ZitaCZE2014green4plan s.r.o.0Dobruška
Ženy247Pšeničková IngridCZE2015Česká Skalice0Česká Skalice
Ženy181Strnadová BarboraCZE2013OlfinCar Ski Team0Hořičky

start list Lázeňská 7

start ~ 11:30:00 , 2002 and older , registered: 147 participants ( 96 of men, 51 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
MužiAdámek DanielCZE1999OCR PARDUBACI0Náchod
Muži10Bárta DavidCZE1984Melichar CZ90Rtyně v podkrkonoší
Ženy208Beránková EvaCZE1971Kočky +1Hradec Králové
Muži11Blažek MartinCZE1971ACS RÝCHORY0Svoboda Nad Upou
Ženy8Breitrová PetraCZE1978SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ510Nové Město nad Metují
Ženy274Brumlichová RomanaCZE1976Bk Náchod530Hronov
Muži12Bubeníček PetrCZE1980BUBUTEAM360Velké Poříčí
Ženy13Bubeníčková SimonaCZE1978BUBUTEAM330Velké Poříčí
Ženy14Burdychová NaďaCZE1955Sokol Burdych210Náchod
Muži15Cöger MartinCZE1994Náchod 2Náchod
Muži16Culka VáclavCZE1935Nové Město Nad Metují490Nové Město Nad Metují
Muži17Čech DanielCZE1993Náchod270Náchod
ŽenyDočekalová KláraCZE1992Česká Skalice1Česká Skalice
Muži19Domáň LadislavCZE1949Vella Náchod2Náchod
Muži18Domáň ml. LadislavCZE1981Náchod0Náchod
Muži20Dostál VáclavCZE1942Černožice580Černožice
Ženy21Dostálová HanaCZE1970Černožice180Černožice
Muži22Drobek JindřichCZE1971Jameson team0Náchod
Muži5Dufka VladislavCZE1991Běžecký Klub Náchod420Červený Kostelec
Muži183Elich JiříCZE1964Apache Loko Trutnov0Náchod, Cvrčkova 340
Ženy23Fendrychova RenataCZE1974Run4run0Náchod
Muži192Filip JosefCZE2001Velichovky0Velichovky
Muži24Florian TomášCZE1979Náchod100Náchod
Muži25Flousek LubošCZE1973Barborka Team0Broumov
Ženy26Friebelová EvaCZE1962TJ Maratonstav Úpice1Havlovice nad Úpou
Muži202Gladics LadislavCZE1974ČZU PRAHA - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 0Česká Skalice
Muži27Goldbach VáclavCZE1950SK Týniště nad Orlicí650Týniště Nad Orlicí
MužiGrabowski DanielPOL1976W WOLNEJ CHWILI0Wrocław
Muži28Gult MartinCZE1975Wikov Hronov2Velké Poříčí
Muži29Habr JiříCZE1973Vella Team Náchod220Červený Kostelec
Ženy30Hanzlová MarkétaCZE1973Svaz českých Bohémů440Kramolna
Muži31Hejna Leoš CZE1974SKH Královehradeckého kraje0Velké Poříčí
Muži32Heller TomášCZE1981Hradec Králové2Hradec Králové
Ženy33Hellerová HanaCZE1961Hradec Králové630Hradec Králové
Muži34Herzig RadekCZE19884FUN0Náchod
Ženy35Hladíková LucieCZE1990SDH Nahořany2Kleny
Muži36Holubář MartinCZE1979Běhej, mysli, zvítěz270Velichovky
Ženy37Horníková MichaelaCZE1989Lipí1Náchod
Muži38Hynek Petr CZE1963SK Nové Město nad Metují500Nové Město nad Metují
Muži39Chumlen OndřejCZE1991TP motorsport0Březno
Ženy40Jakoubková KarlaCZE1972VĚTVE K DRCENÍ270Náchod
Muži41Jelínek MatějCZE1942Černilov750Černilov
Ženy42Jelínková MagdalenaCZE1945Černilov2Černilov
Muži43Jeřábek DavidCZE1980TP motorsport0Velký Třebešov
Muži44Jirásek MiroslavCZE1947SDH Pavlišov730Náchod
Muži184Jirásek PetrCZE1980Nouyov0Nouyov
Muži190Juszczak GrzegorzPOL1973W WOLNEJ CHWILI0Wrocław
Muži45Kábrt DanielCZE1998Sokol Studnice2Studnice
Ženy46Kábrtová JitkaCZE1971Maratonstav550Studnice
Muži47Kašpárek MartinCZE1967Tj Velichovky1Velichovky
Ženy48Klimšová BarboraCZE1991green4plan s.r.o.1Hronov
Muži49Knapp ŠtěpánCZE1996Bražecký mládenci1Náchod
Ženy188Kočová Vlčková Hana CZE1984TJ Sokol Žernov2Červený Kostelec
Ženy50Koláčková ZorkaCZE1976Náchod0Náchod
Muži51Kolisko VladimírCZE1980Bk Náchod340Červený Kostelec
Muži52Koutník LumírCZE1967Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce1Vrchlabí
Muži53Kráčmar VlastimilCZE1974Ins Atelier NÁchod - Veterans1Velké Poříčí
Muži2Král JindřichCZE1973Ak Iscarex Česká Třebová750Trutnov
Ženy54Krátká Anna CZE1969Hvězda Pardubice670Svitavy
Muži55Krátký JosefCZE1965Hvězda Pardubice /BezvaBěh 0Vysoká Nad Labem
Muži275Kratochvíl MarekCZE1989Tri-Ski Horní Počerníce/ Bražecký mládenci2Nové Město nad Metují
Muži56Krempa MilanCZE1963Pivovar Primátor440Hradec Králové
Ženy57Kubečková RenataCZE1974Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
Ženy7Kubiasová KateřinaCZE1978Tyčka a kulička590Praskačka
Muži58Kučera VojtěchCZE1980green4plan s.r.o.0Vysokov
Ženy59Kučerová LucieCZE1981green4plan s.r.o.0Vysokov
Muži60Kulda JanCZE1973Integraf Running Team2Červený Kostelec
Muži201Kulda JiříCZE2002Tj Maratonstav Úpice0Hronov-zbečník
Muži194Kuna ZdeněkCZE1972FC Ležák Česká Skalice0Česká Skalice
Muži61Laštůvka MartinCZE1980Cyklo Tony110Rtyně V Podkrkonoší
Muži270Launer MatrinCZE1980Luková 2150Luková 215
Ženy62Launerová EliškaCZE1989Velichovky1Velichovky
Muži63Leplt JiříCZE1961Pivovar Miletín260Miletín
Muži63Leplt JiříCZE1961Pivovar Miletín260Miletín
Muži197Leplt ml. JiříCZE1985SK Nové Město nad Metují1Miletín
Muži64Linhart LukášCZE1989SK Nové MÄ›sto nad Metují0Nové Město nad Metují
Muži65Lukášek VincentCZE1998BULOWAAH2Hořice
MužiMach JiříCZE1966Sněžné0pošta Dobruška
Ženy66Maixnerová MichaelaCZE1993green4plan s.r.o.2Mezilesí
Muži67Mareth KarelCZE1971Česká Skalice1Česká Skalice
Ženy68Marethová AlenaCZE1972Česká Skalice330Česká Skalice
Muži196Matějíček LubošCZE1962Hovrch1Nové Město N.metují
Muži189Mazur DariuszPOL1987W WOLNEJ CHWILI0Wrocław
Ženy1Metelková TáňaCZE1972Běžecký Klub Náchod750Hradec Králové
Ženy69Moravcová DanaCZE1974run4run2Bezděkov nad Metují
Muži70Novotný JakubCZE1988green4plan s.r.o.0Vysokov
Muži9Osoba MartinCZE1965TJ Lokomotiva Meziměstí2Jetřichov 74
Muži71Ott LukášCZE1981Náchod0Náchod
Ženy187Pajerová JanaCZE1983SDH Velký Třebešov0Velký Třebešov
Muži72Palguta RomanCZE1977green4plan s.r.o.1Dobruška
Muži73Patzák JindřichCZE1975Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
Muži74Patzák MartinCZE2002Nové Město nad Metují0Nové Město nad Metují
Muži75Petrů PepekCZE1986Hasiči Náchod2Náchod
Muži200Petrus KarelCZE1990Upice0Upice
Ženy204Píšová VěraCZE1975Hradec Králové0Hradec Králové
Muži76Pišta JanCZE1988SDH Rožnov0Rožnov
Muži77Prokop Lubomír CZE1973Z HECU 0Česká Skalice
Muži199Prokop MichalCZE1973Poříčí Orli0velké Poříčí
Muži199Prokop MichalCZE1973Poříčí Orli0velké Poříčí
Muži78Ptašek MartinCZE1985green4plan s.r.o.0Náchod
Muži79Rek StanislavCZE1964AMMANN2Náchod
Ženy80Renská LenkaCZE1980Run4fun1Náchod
Muži81Renský MichalCZE1979Běžecký Klub Náchod2Náchod
Muži82Secký MichalCZE1999Jaroměř0Jaroměř
Ženy83Segečová RomanaCZE1981Běháme spolu0Náchod
Muži84Schubert ErwinCZE1968SK ŘEKA0Mladé Buky
Ženy85Schubertová MonikaCZE1974SK ŘEKA1Mladé Buky
Muži262Simon MartinCZE1980Tj Sokol Jaroměř2Jaroměř
Ženy86Sršňová LucieCZE2001Velichovky0Velichovky
ŽenyStejskal JanaCZE1977IVT Náchod0Náchod
Ženy186Stejskalová JanaCZE1977IVT Náchod2Náchod
Muži87Strnad PetrCZE1964KSM HRÁDEK2Hrádek nad Nisou
Ženy88Suchánková ZdeňkaCZE1963Česká Skalice750Česká Skalice
Muži268Šebela JiříCZE1958FÉNIX SPORT BLANSKO210Blansko
Ženy89Šefcová EvaCZE1964SKI Police2Rtyně V Podkrkonoší
Muži90Šilar MartinCZE1976Trutnov0Trutnov
Muži91Šimák JanCZE1983Hradec králové590Hradec Králové
Muži92Škoda Jakub CZE2002Broumov0Broumov
Ženy93Škodová DagmarCZE1972Broumov 2Broumov
Ženy94Škopová VlastaCZE1977Hronov1Hronov
Muži193Špreňar MiloslavCZE1963Sokol Žernov210Žernov
Muži95Šrůtek DavidCZE1980Bkl Machov2Machov
Muži108Štěpán PavelCZE1992Bražecký mládenci0Náchod
Ženy96Šternerová HanaCZE1963Hradec Králové480Hradec Králové
Muži97Tesař PatrikCZE1996green4plan s.r.o.0Vysokov
Ženy98Tykalová MarieCZE1990Báječné ženy V Běhu1Jaroměř
Ženy99Umlaufová EmaCZE1997Náchod330Náchod
Muži271Urban MichalCZE1964Pronax group s.r.o.0Červený Kostelec
Ženy206Vacková HanaCZE1956Sokol Starkoč0Červený Kostelec
Ženy100Valášková BohumilaCZE1975Česká Skalice1Česká Skalice
Muži101Valeš MartinCZE1974Velká Jesenice0Velká Jesenice
Muži102Vaněk JosefCZE1965Tj Sokol Karate Náchod0Provodov - Šonov
Muži269Vávra VáclavCZE1991Sportnet0Hradec Králové
Muži103Vít PavelCZE1971Vella team Náchod250Náchod
Muži267Vítek MiroslavCZE1972Vencl tým Ústí nad Orlicí580Ustí nad Orlicí
Ženy104Vítková VeronikaCZE1989Nahořany80Nahořany
Muži3Vlček MilanCZE1989Sk Nové Město Nad Metují520Červená Hora
Ženy198Vlčková IvetaCZE1983Sk Babice / Inov-8 Team680Hořičky
Muži106Vondra JosefCZE1971Hvězda Pardubice z.s.2Červený Kostelec
Ženy105Vondrová DenisaCZE1979Rudnik0Rudník
Muži107Vorel MilanCZE1940Slatiňany470Slatiňany
Muži191Waluśkiewicz ArturPOL1967W WOLNEJ CHWILI1Wrocław
Muži4Zámečník AdrienCZE1998BULOWAAH2Třebnouševes
Ženy6Zeiskova MarkétaCZE1998Běžecký Klub Náchod730Náchod
Ženy266zelená magdalénaCZE1982bražecká děvčata1náchod
Ženy185Zelenková JanaCZE1981TJ Sokol Žernov180Žernov
MužiZelený FilipCZE1992Bražecký mládenci0Náchod