k70

results

TE Krkonošská 70 MTB

2020-09-05 Janské Lázně 

archiv

announcement

registration

start list

results

70km družstva     total: 57, men : 110, women: 2, muži: 0, ženy: 0, mix: 0, w: 2 [html] [pdf] [csv]
40km ženy a veteráni     total: 27, men : 36, women: 9, veteráni: 0, ženy: 0, mix: 0, w: 9 [html] [pdf] [csv]
40km firmy     total: 45, men : 85, women: 2, firmy: 0, w: 2,  : 1 [html] [pdf] [csv]
40km páry     total: 8, men : 8, women: 4, páry: 0, w: 4 [html] [pdf] [csv]
Gravel Trophy 70km jednotlivci total: 8, men : 8, women: 0, Muži: 8, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
15km Junioři     total: 18, men : 24, women: 6, Junioři: 0, w: 6 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 BABY (nejmenší, hoši) total: 6, men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 BABY (nejmenší, děvčata) total: 14, men : 0, women: 14, kluci: 0, holky: 14 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, hoši) total: 29, men : 29, women: 0, H1: 10, H2: 19, D1: 0, D2: 0 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata) total: 21, men : 0, women: 21, H1: 0, H2: 0, D1: 8, D2: 13 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, hoši) total: 15, men : 15, women: 0, H3: 8, H4: 7, D3: 0, D4: 0 [html] [pdf] [csv]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata) total: 8, men : 0, women: 8, H3: 0, H4: 0, D3: 7, D4: 1 [html] [pdf] [csv]

result list 70km družstva

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members k2k3
1 1 / muži Alset Racing Team 02:54:09.8 3012 02:54:08.5 Miroslav Rybáček 1986 39:20.0
2012 02:54:09.1 Lukáš Šustr 1984 39:20.0
1012 02:54:09.8 Marek Šroll 1978 39:20.0
2 2 / muži RIDLEY - J+P Sport 03:02:06.0 1018 03:02:05.1 Daniel Čejka 1999 40:50.0
3018 03:02:05.1 Vojta Pešek 1989 40:50.0
2018 03:02:06.0 Michal Pradáč 1999 40:50.0
3 3 / muži INS Atelier Náchod - race team 03:07:32.3 3011 03:07:29.4 Michal Petr 2004 40:11.0
2011 03:07:32.0 Petr Škoda 1983 40:11.0
1011 03:07:32.3 Marek Strnad 1972 40:11.0
4 4 / muži bajker.eu 03:12:17.5 3017 03:12:16.5 Jan Erlebach 1996 43:20.0
2017 03:12:16.6 Jaroslav Karas 1982 43:20.0
1017 03:12:17.5 František Kadleček 1974 43:20.0
5 5 / muži INS Atelier Náchod 03:27:51.1 3013 03:27:48.2 Martin Šupich 1977 48:38.0
1013 03:27:49.7 Tomáš Strnad 1972 48:38.0
2013 03:27:51.1 Jan Marák 1980 48:38.0
6 6 / muži INS Atelier Náchod - A 03:32:04.6 1007 03:32:02.2 Jaroslav Svoboda 1971 45:55.0
3007 03:32:03.0 Véna Hornych 1978 45:55.0
2007 03:32:04.6 Pepa Lelek 1971 45:55.0
7 7 / muži RoRace Team Pyšely C 03:58:13.7 2005 03:58:13.0 Petr Kajman 1979 51:50.0
3005 03:58:13.7 Titus Chalupecký 1978 51:50.0
1005 03:58:13.7 Jan Chmátal 1977 51:50.0
8 8 / muži RACING TEAM JIČÍN 04:04:07.5 3016 04:04:05.8 Roman Tax 1978 51:40.0
2016 04:04:06.7 Luca Sebastianelli 1969 51:40.0
1016 04:04:07.5 David PERGNER 1969 51:40.0
9 9 / muži ASZ Trutnov 04:04:08.8 1002 04:03:58.7 Jan Basař 1978 53:30.0
2002 04:03:58.9 Jan Chmelík 1980 53:30.0
3002 04:04:08.8 Martin Sedlický 1982 53:30.0
10 10 / muži Kasper - Swix team 04:12:03.6 2019 04:11:51.4 Pavel Stepanek 1996 50:22.0
1019 04:12:03.0 Vaclav Tomicek 1996 50:22.0
3019 04:12:03.6 Tomas Kudrna 1997 50:22.0
11 11 / muži K+K Ski School 04:16:29.4 1003 04:16:25.2 Milan Hruška 1993 54:01.0
3003 04:16:26.6 Adam Letko 1982 54:01.0
2003 04:16:29.4 Tomáš Hauf 1991 54:01.0
12 12 / muži KS Pardubice 04:20:19.9 1014 04:20:16.0 Michael Skalický 1968 52:59.0
3014 04:20:16.0 David Dostál 1979 52:59.0
2014 04:20:19.9 Josef Sitta 1973 52:59.0
13 13 / muži Geosa - Spolunakole 04:31:58.4 2015 04:31:56.2 Martin Vinař 1976
3015 04:31:57.8 Tomáš Chlíbec 1972
1015 04:31:58.4 Jindřich Zeman 1974
14 14 / muži AC Údolí hladu HK 04:39:10.4 2010 04:39:06.3 Richard Stejskal 1975 52:52.0
1010 04:39:07.9 Petr Říha 1974 01:09:11.0
3010 04:39:10.4 Roman Semerák 1975 52:52.0
15 1 / mix Kralupy nad Vltavou 05:10:14.9 3004 05:10:08.7 Václav Milfort 1962 59:35.0
2004 05:10:13.6 Romana Marečková 1983 59:35.0
1004 05:10:14.9 Jan Mareček 1978 59:35.0
16 15 / muži Antik Vávra 05:11:46.3 2006 03:46:42.2 Otakar Vávra 2004 55:17.0
1006 03:46:47.0 Otakar Vávra 1980 55:17.0
3006 05:11:46.3 David Kostka 1979 55:17.0
17 2 / mix BC Team 05:27:13.7 1008 05:26:18.8 Vojtech Drbohlav 1979 58:00.0
2008 05:26:31.6 Hana Krataka 1966 58:00.0
3008 05:27:13.7 Stepan Tintera 1959 58:00.0
DNF / muži Kbely Cycling Team 03:14:56.6 1009 03:14:49.3 Ladislav Musil 1967 42:15.0
2009 03:14:56.6 Jan Knyttl 1978 42:15.0
DNF / EDPoTEAM L.Bohdaneč 03:15:34.3 1020 03:15:34.3 Tomáš Pozler 1976
DNF / muži Holohlavy 1001 Marek Jakubský 1968

result list 40km ženy a veteráni

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. team finish members k2k3
1 1 / veteráni BIKE SPORT Hradec Králové 02:24:39.4 2037 02:24:35.9 Jaroslav Krejcar 1967 42:43.0
1037 02:24:36.4 Petr Kubíček 1967 42:43.0
3037 02:24:39.4 Luboš Maroušek 1972 42:43.0
2 2 / veteráni INS Atelier Náchod - stars 02:25:35.0 3048 02:25:30.2 Vlastimil Kráčmar 1974 45:10.0
2048 02:25:32.1 David Divíšek 1977 45:10.0
1048 02:25:35.0 Jiří Petr 1974 45:10.0
3 3 / veteráni INS Atelier Náchod -veterans stars 02:43:42.7 3043 02:43:40.2 Aleš Morávek 1964 49:12.0
2043 02:43:42.2 Petr Kohoutek 1975 49:12.0
1043 02:43:42.7 Pavel Tůma 1968 49:12.0
4 4 / veteráni Kasper - Swix Team 02:54:03.9 2046 02:54:01.4 Luboš Toman 1967 52:20.0
3046 02:54:02.9 Lubor Holubec 1965 52:20.0
1046 02:54:03.9 Petr Holub 1966 52:20.0
5 1 / ženy Carla.Kupkolo.cz 03:16:50.1 1031 03:16:36.6 Petra Čeřovská 1981 57:17.0
2031 03:16:39.8 Aneta Khýrová 1993 57:17.0
3031 03:16:50.1 Gabriela Slabá 1979 57:17.0
6 5 / veteráni Krakonošovy větry 03:30:23.5 2040 03:30:21.2 Aleš Jindra 1971 59:33.0
1040 03:30:23.2 Petr Krákora 1970 59:33.0
3040 03:30:23.5 Petr Mraček 1963 59:33.0
7 6 / veteráni Kolín 03:31:29.3 3034 03:31:23.1 Martin Březina 1964 01:02:09.0
2034 03:31:24.0 Bohuslav Mokříž 1964 01:02:09.0
1034 03:31:29.3 Milan Valášek 1964 01:02:09.0
8 2 / ženy Dámská jízda 04:00:18.1 3060 04:00:17.1 Ida Jindrová 1971 01:07:22.0
1060 04:00:17.7 Jana Mračková 1973 01:07:22.0
2060 04:00:18.1 Jitka Šretrová 1981 01:07:22.0
9 3 / ženy Olfin Ski Team 05:42:10.0 2059 05:09:55.8 Malvína Stolinova 2009 01:46:00.0
1059 05:42:10.0 Doubrava Stolinova 2005 01:46:00.0
3059 05:42:10.0 Petra Havlova 2006 01:46:00.0

result list 40km firmy

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. team finish members k2k3
1 1 / firmy TE CONNECTIVITY II 02:23:25.5 1053 02:23:20.3 Jan Melišík 1974 42:37.0
3053 02:23:20.9 Petr Králík 1971 42:37.0
2053 02:23:25.5 Pavel Kašpar 1972 42:37.0
2 2 / firmy INS Atelier Náchod -B 02:27:25.6 1058 02:27:18.9 Jiří Krejsar 1962 47:06.0
2058 02:27:19.8 Ondřej Krejsar 2004 47:06.0
3058 02:27:25.6 Vít Mráz 1974 47:06.0
3 3 / firmy DECATHLON Btwin czech team 02:35:19.3 3038 02:35:16.1 Martn Bartoň 1994 46:40.0
2038 02:35:17.0 Petr Svoboda 1991 46:40.0
1038 02:35:19.3 Filip Trenda 1997 46:40.0
4 4 / firmy ZPA Smart Energy 02:38:29.1 3047 02:38:27.0 Aleš Mikula 1973 47:28.0
1047 02:38:27.6 Daniel Havelka 1977 47:28.0
2047 02:38:29.1 Jakub Horák 1982 47:28.0
5 5 / firmy Město Janské Lázně 02:41:56.2 1044 02:41:53.6 Petr Hanyš 1970 47:16.0
2044 02:41:55.1 Petr Hřebačka 1969 47:16.0
3044 02:41:56.2 Tomáš Vojtěch 1965 47:16.0
6 6 / firmy REVITBUILD s.r.o. 02:42:41.9 2054 02:42:39.9 Pavel Stejskal 1961 48:01.0
3054 02:42:40.7 Jindřich Knot 1985 48:01.0
1054 02:42:41.9 Marek Rauchfuss 1969 48:01.0
7 7 / firmy MM and V 02:59:17.4 1052 02:58:23.5 Mojmír Doubek 1965 53:28.0
3052 02:58:24.1 Vavřinec Doubek 2004 53:28.0
2052 02:59:17.4 Michal Hrnčíř 1975 53:28.0
8 8 / firmy DCK Jouda 03:00:16.2 3049 03:00:14.8 Jiří Štefánik 1981 54:02.0
2049 03:00:15.2 Marie Mrkvičková 1977 54:02.0
1049 03:00:16.2 Aleš Mrkvička 1976 54:02.0
9 9 / firmy GAST-PRO TEAM 03:13:24.5 3055 03:11:58.2 Jakub Janovec 1989 56:42.0
1055 03:13:23.7 Petr Dvořáček 1967 56:42.0
2055 03:13:24.5 Václav Flandera 1966 56:42.0
10 10 / firmy BOS team 03:28:56.5 1032 03:21:59.7 Jiří Šimůnek 1969 01:01:30.0
2032 03:28:50.0 Jindřich Antušek 1985 01:01:30.0
3032 03:28:56.5 Petr Šimůnek 1973 01:01:00.0
11 11 / firmy TE Connectivity I 03:55:52.5 1070 03:55:47.0 Radek Kašpar 1975 01:06:29.0
2070 03:55:52.5 Daniel Hrnčíř 1976 01:06:29.0
3070 03:55:52.5 Josef Dědeček 1982 01:06:29.0
12 12 / firmy TE Connectivity III 03:57:36.0 3056 03:48:17.7 Petr Seifert 1978 01:13:30.0
2056 03:57:22.5 Jan Chmelař 1975 01:13:30.0
1056 03:57:36.0 Pavel Farkač 1980 01:13:30.0
13 13 / firmy Trutnov 04:49:25.8 3041 04:49:15.9 Kristyna Mikyskova 1993 01:25:27.0
1041 04:49:24.8 Tomáš Bartoš 1983 01:25:27.0
2041 04:49:25.8 Vladimír Beran 1988 01:25:27.0
DNF / firmy Vitesco Technologies 04:48:29.4 2057 04:48:27.4 Pavel Lev 1985 01:37:40.0
1057 04:48:29.4 Tomáš Prouza 1981 01:37:40.0
DNF / firmy Chlastana Pirates 1050 Tomáš Gabriel 1993

result list 40km páry

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. team finish members k2k3
1 1 / páry DHT 02:46:43.7 2045 02:46:42.8 Pavla Vyčítalová 1979 49:35.0
1045 02:46:43.7 Radek Kopecký 1980 49:35.0
2 2 / páry Hořiněves 24 02:55:37.0 2042 02:55:35.9 Aleš Pejcha 1977 53:30.0
1042 02:55:37.0 Eva Pejchová 1977 53:30.0
3 3 / páry Bikeinvest Cykloteam 03:15:11.6 2036 03:15:05.2 Petr Koudelka 1981 51:32.0
1036 03:15:11.6 Ines Horáková 1991 51:32.0
4 4 / páry TE CONNECTIVITY 4 03:35:07.3 1039 03:35:06.4 Lena Kornfeldová 1977 01:04:57.0
2039 03:35:07.3 David Svoboda 1981 01:04:57.0

result list Gravel Trophy 70km jednotlivci

start ~ 10:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay k2k3
1 1 / Muži [104] Stanislav Kozák 1972 CZE Roudnice nad labem 03:17:49.1 43:30.0
2 2 / Muži [108] František Zsigmond 1966 CZE 03:36:03.0 18:13.8
3 3 / Muži [109] Luděk Vigner 1981 CZE Trek Gdynia 03:41:45.2 23:56.0 59:11.0
4 4 / Muži [101] Vladimír Řeháček 1966 CZE Karlovy Vary 04:16:52.4 59:03.2 51:51.0
5 5 / Muži [105] Radek Sindler 1999 CZE 04:22:11.8 01:04:22.6 46:57.0
6 6 / Muži [107] Ondřej Filip 1997 CZE SK Janské Lázně 04:37:00.6 01:19:11.5
7 7 / Muži [103] Bernard Heinitz 1991 CZE Trutnov 04:51:06.0 01:33:16.8 51:17.0
8 8 / Muži [106] Marek Jakubský 1968 CZE Holohlavy 04:57:27.0 01:39:37.8 01:08:25.0

result list 15km Junioři

start ~ 10:40:00

rank rank/cat. team finish members k2k3
1 1 / Junioři Ananas team 45:49.1 1072 45:47.1 Adam Burdych 2004
3072 45:47.6 Jindřich Tyl 2004
2072 45:49.1 Vojtěch Jindra 2005
2 2 / Junioři tři čuníci 50:21.7 2071 50:20.4 Mikuláš Smetánka 2007
1071 50:20.8 Aleš Kaczur 2004
3071 50:21.7 Oldřich Čámsky 2006
3 3 / Junioři My jsme rychlost 55:33.3 2076 55:26.7 Laura Kočí 2006
3076 55:30.1 Eliška Hlízová 2005
1076 55:33.3 Karolína Černá 2005
4 4 / Junioři Dino Hunters 01:02:47.1 2073 01:02:44.4 Hana Soukupová 2004
1073 01:02:45.7 Veronika Drahníková 2006
3073 01:02:47.1 Daniela Kopecká 2004
5 5 / Junioři Úpice 01:06:59.9 2075 01:06:56.3 Tomáš Folc 2005
1075 01:06:58.7 Tibor Tschoche 2007
3075 01:06:59.9 Jan Pour 2007
DNF / Junioři Spartak Vrchlabí 1074 eduard simbartl 2006

result list Dětská K7 BABY (nejmenší, hoši)

start ~ 11:01:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay k2k3
1 1 / kluci [9] Jan Havrda 2016 CZE SK Janské Lázně 01:29.3
2 2 / kluci [11] Jakub Hulinsky 2015 CZE Praha 01:31.5 00:02.1
3 3 / kluci [100] martin kubíček 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:50.5 00:21.1
4 4 / kluci [10] Matyas Hulinsky 2015 CZE Praha 02:03.7 00:34.3
5 5 / kluci [13] Daniel Materna 2015 CZE TE Connectivity 02:05.5 00:36.1
DNS / kluci [12] Adam Linhart 2017 CZE TE Connectivity

result list Dětská K7 BABY (nejmenší, děvčata)

start ~ 11:01:18

rank rank/cat. # name year state team finish delay k2k3
1 1 / holky [99] mia Lněnička 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:11.8
2 2 / holky [98] Ema Lněnička 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:13.3 00:01.4
3 3 / holky [14] Maja Melišíková 2015 CZE TE Connectivity 01:18.3 00:06.5
4 4 / holky [1] Barbora Petříková 2015 CZE S-Sport 01:24.0 00:12.1
5 5 / holky [8] Nela Bilkova 2015 CZE TE Connectivity 01:40.9 00:29.0
6 6 / holky [89] Iveta Hřebáčková 2015 CZE Janky 01:48.2 00:36.3
7 7 / holky [15] Anna Pleskačová 2015 CZE Janské Lázně 01:52.8 00:41.0
8 8 / holky [67] Natálie Bednářová 2015 CZE 01:57.9 00:46.1
9 9 / holky [90] Zuzana Hřebáčková 2017 CZE 01:59.6 00:47.8
10 10 / holky [17] Tereza Šedivá 2016 CZE SK Janské Lázně 02:21.4 01:09.5
11 11 / holky [2] Elin Šimůnková 2016 CZE BOS team 02:50.5 01:38.6
12 12 / holky [94] Rozálie Eliášová 2015 CZE 04:32.0 03:20.2
13 13 / holky [16] Josefína Roušalová 2017 CZE SK Janské Lázně 21:03.4 19:51.5
DNS / holky [95] Michaela Vážná 2017 CZE TE Connectivity

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, hoši)

start ~ 11:14:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay k2k3
1 1 / H2 [66] Matěj Hamáček 2011 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 06:36.0
2 2 / H2 [6082] Max Klvaň 2011 CZE Expres-CZ Scott Team Kolín 06:38.0 00:02.0
3 3 / H2 [37] Adam Pavel 2012 CZE SK Janské Lázně 06:40.0 00:04.0
4 4 / H2 [20] Patrik Byma 2011 CZE Jilemnice 06:48.0 00:12.0
5 5 / H2 [6] Matěj Prokop 2012 CZE S-Sport Hronov 06:48.4 00:12.4
6 6 / H2 [4] Lukáš Bernard 2011 CZE S-Sport 07:09.6 00:33.6
7 1 / H1 [26] Matyáš Hák 2014 CZE Lyžařský oddíl SK Janské Lázně 07:10.0 00:34.0
8 7 / H2 [22] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 07:11.8 00:35.8
9 8 / H2 [18] Matěj Bednář 2011 CZE Lyžařský oddíl SK Janské Lázně 07:42.9 01:06.9
10 9 / H2 [65] Vincent Hrnčír 2011 CZE ZŠ Janské Lázně 07:43.1 01:07.1
11 2 / H1 [5] Jan Petřík 2013 CZE S-Sport 07:51.8 01:15.8
12 10 / H2 [88] Viktor Zajíc 2011 CZE Lo Janské Lázně 08:03.3 01:27.3
13 11 / H2 [71] Karel Havlíček 2011 CZE Úpice 08:14.8 01:38.8
14 12 / H2 [47] Vincent Zemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 08:17.1 01:41.1
15 13 / H2 [41] Matyáš Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 08:17.3 01:41.3
16 14 / H2 [29] Jan Hulinsky 2012 CZE Praha 08:28.6 01:52.6
17 3 / H1 [46] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 08:34.9 01:58.9
18 15 / H2 [23] Jan Dvořák 2012 CZE TE Connectivity 08:38.0 02:02.0
19 16 / H2 [28] Petr Homolka 2012 CZE TE CONNECTIVITY 08:57.8 02:21.8
20 17 / H2 [40] Jakub Roušal 2012 CZE SK Janské Lázně 09:46.4 03:10.4
21 4 / H1 [43] Kryštof Štikar 2014 CZE SK Janské Lázně 09:46.6 03:10.6
22 5 / H1 [30] Matěj Jašek 2013 CZE SK Janské Lázně 10:05.6 03:29.6
23 6 / H1 [72] Tomáš Havlíček 2014 CZE Maratonstav Úpice 10:18.8 03:42.8
24 18 / H2 [68] Matej Hrnčíř 2012 CZE TE Connectivity 10:27.1 03:51.1
25 7 / H1 [19] Adam Beneš 2014 CZE Nehvizdy 10:38.5 04:02.5
26 8 / H1 [21] Oskar Byma 2014 CZE Jilemnice 10:40.6 04:04.6
27 9 / H1 [73] Ondřej Schovánek 2014 CZE TRUTNOV 13:21.1 06:45.1
28 19 / H2 [31] Jan Komín 2012 CZE TE Connectivity 14:18.0 07:42.0
29 10 / H1 [34] Tonda Lexa 2014 CZE SK Janské Lázně 14:19.1 07:43.1

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ (mladší, děvčata)

start ~ 11:15:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay k2k3
1 1 / D2 [32] Amálie Kornfeldová 2011 CZE TE Connectivity, SK Janské Lázně, Apache Loko Trut 06:25.8
2 2 / D2 [44] Tereza Štikarová 2011 CZE SK Janské Lázně 06:34.0 00:08.1
3 3 / D2 [36] Viktorie Melišíková 2011 CZE TE Connectivity 06:36.1 00:10.2
4 1 / D1 [24] Elena Famfulíková 2013 CZE BAKAKO Nová Paka 06:40.8 00:14.9
5 4 / D2 [45] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 07:59.7 01:33.9
6 5 / D2 [39] Sofie Richtrová 2011 CZE SK Janské Lázně 08:04.2 01:38.4
7 6 / D2 [83] Vitalina Kalyn 2012 CZE Janské Lázně 08:08.0 01:42.2
8 7 / D2 [33] Eliška Košťálová 2012 CZE SK Janské Lázně 08:33.0 02:07.1
9 8 / D2 [27] Klára Havrdová 2011 CZE SK Janské Lázně 08:34.3 02:08.4
10 9 / D2 [81] Andrea Pichová 2012 CZE Mladé Buky 08:52.4 02:26.5
11 2 / D1 [38] Markéta Pavlová 2014 CZE SK Janské Lázně 08:54.3 02:28.4
12 10 / D2 [76] Veronika Svobodová 2011 CZE Vlčice 246 09:07.5 02:41.6
13 11 / D2 [42] Nikola Svobodová 2012 CZE TE Connectivity 09:08.5 02:42.6
14 12 / D2 [75] Anika Johanová 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 09:33.0 03:07.2
15 3 / D1 [84] Ema Zikešová 2014 CZE 09:34.9 03:09.0
16 13 / D2 [92] Kristýna Kapuciánová 2012 CZE Svoboda nad Úpou 10:12.0 03:46.1
17 4 / D1 [87] Linda Karmáčková 2013 CZE SK Janské Lázně 10:51.8 04:26.0
18 5 / D1 [93] Johanka Chmelíková 2013 CZE Bromasicko.cz 10:57.1 04:31.2
19 6 / D1 [96] Terezka Ducháčová 2014 CZE Hradec Králové 12:49.2 06:23.3
20 7 / D1 [35] Šárka Maternová 2013 CZE TE Connectivity 14:11.9 07:46.1
21 8 / D1 [74] Natálie Jakubčíková 2013 CZE Tyco Electronics EC Trutnov 17:31.6 11:05.7

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, hoši)

start ~ 11:34:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay k2k3
1 1 / H4 [3] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 12:43.0
2 2 / H4 [6079] Mikuláš Klvaň 2008 CZE Expres tufo kolín 12:43.4 00:00.4
3 3 / H4 [63] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 12:59.9 00:16.9
4 4 / H4 [53] Jan Kolb 2008 CZE SK Janské Lázně 14:06.1 01:23.1
5 5 / H4 [58] Mikuláš Shorný 2008 CZE TE Connectivity 15:01.6 02:18.6
6 1 / H3 [85] Tomáš Matoulek 2009 CZE TE connectivity 15:32.3 02:49.3
7 2 / H3 [64] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 16:41.9 03:58.9
8 3 / H3 [61] Marek Šustr 2009 CZE SK Janské Lázně 16:47.4 04:04.4
9 4 / H3 [80] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 16:53.2 04:10.2
10 5 / H3 [62] Teodor Tschoche 2009 CZE Černý Důl 17:13.8 04:30.8
11 6 / H3 [70] Kryštof Milfait 2009 CZE TE Conectivity 17:17.8 04:34.8
12 6 / H4 [56] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 17:41.9 04:58.9
13 7 / H3 [77] Marek johan 2009 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 17:52.5 05:09.5
14 8 / H3 [86] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 19:14.9 06:31.9
15 7 / H4 [57] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 19:23.6 06:40.6

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ (starší, děvčata)

start ~ 11:34:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay k2k3
1 1 / D3 [50] Barbora Famfulíková 2010 CZE BAKAKO Nová Paka 13:44.2
2 1 / D4 [48] Linda Drbohlavova 2008 CZE SK Janské Lázně 15:31.9 01:47.7
3 2 / D3 [54] Ema Kolbová 2010 CZE SK Janské Lázně 16:39.6 02:55.4
4 3 / D3 [52] Elen Hromádková 2010 CZE TE CONNECTIVITY 17:08.1 03:23.9
5 4 / D3 [55] Anna Králíková 2010 CZE TE Connectivity 17:45.0 04:00.8
6 5 / D3 [51] Martina Franková 2010 CZE SK Janské Lázně 18:17.1 04:32.9
7 6 / D3 [49] Laura Drbohlavova 2010 CZE SK Janské lázně 18:22.0 04:37.8
8 7 / D3 [60] Šárka Smetánková 2009 CZE SK Janské Lázně 19:22.4 05:38.2