TE Krkonošská 70 MTB

2019-08-31 Janské Lázně 

archiv

announcement

registration

start list

results

70km družstva     total: 105, men : 157, women: 8, muži: 37, ženy: 3, mix: 0, w: 5 [html] [pdf]
40km ženy a veteráni     total: 33, men : 28, women: 9, veteráni: 20, ženy: 6, mix: 0, w: 3 [html] [pdf]
40km firmy     total: 45, men : 69, women: 4, firmy: 16, w: 1 [html] [pdf]
40km páry     total: 16, men : 14, women: 8, páry: 4, w: 6 [html] [pdf]
Gravel Trophy 70km jednotlivci total: 5, men : 5, women: 0, Muži: 5, Ženy: 0 [html] [pdf]
15km Junioři     total: 21, men : 12, women: 9, Junioři: 21 [html] [pdf]
Dětská K7 BABY total: 17, men : 4, women: 13, kluci: 4, holky: 13 [html] [pdf]
Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ total: 22, men : 16, women: 6, H3: 6, H4: 10, D3: 3, D4: 3 [html] [pdf]
Dětská K7 MODRÁ TRAŤ total: 45, men : 26, women: 19, H1: 10, H2: 16, D1: 10, D2: 9 [html] [pdf]
file file type size last modified
k40firmy pdf 34003B25.05.2020 20:22:18
k40pary pdf 31887B25.05.2020 20:22:19
k40zeny A Veterani pdf 33274B25.05.2020 20:22:12
k70druzstva pdf 38414B26.05.2020 03:50:19

result list 70km družstva

start ~ 10:00:00

rank rank/cat. team finish members k1

result list 40km ženy a veteráni

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. team finish members k1

result list 40km firmy

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. team finish members k1

result list 40km páry

start ~ 10:20:00

rank rank/cat. team finish members k1

result list Gravel Trophy 70km jednotlivci

start ~ 10:20:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1
1 1 / Muži [1038] Tomáš Kašše 1985 CZE Monroe 03:19:27.4
2 2 / Muži [1037] Ondřej Semerád 1974 CZE SK PRIMA Polička 03:30:54.04 11:26.64
3 3 / Muži [28] Radek Souček 1962 CZE KPC Praha 03:41:27.41 22:00.01
4 4 / Muži [1030] Radko Draganov 1979 CZE STPA 03:57:38.28 38:10.88
4 4 / Muži [27] Jiří Roubal 1982 CZE Větrušice

result list 15km Junioři

start ~ 10:40:00

rank rank/cat. team finish members k1

result list Dětská K7 BABY

start ~ 11:00:48

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1
1 1 / holky [83] Ema zikéšová 2014 CZE dolní branná 01:28.6
2 2 / holky [89] Ema Lněnička 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:30.7 00:02.1
3 3 / holky [54] Róza Němcová 2014 CZE Radioking 01:31.8 00:03.2
4 1 / kluci [78] Tadeáš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 01:32.4 00:03.8
5 4 / holky [58] Anežka Štíhelová 2014 CZE Výtvarná dílna Bosorka 01:35.9 00:07.3
6 5 / holky [88] mia lněnička 2015 CZE bike team špindlerův mlýn 01:39.4 00:10.8
7 2 / kluci [30] Ondřej Schovánek 2014 CZE TRUTNOV 01:40.4 00:11.8
8 3 / kluci [1] Jan Havrda 2016 CZE SK Janské Lázně 01:53.1 00:24.5
9 6 / holky [2] Ema Metelková 2015 CZE Dolní Lánov 02:24.2 00:55.6
10 7 / holky [49] Eliška Stejskalová 2015 CZE 02:27.5 00:58.9
11 8 / holky [3] Tereza Šedivá 2016 CZE SK Janské Lázně 02:53.9 01:25.3
12 9 / holky [81] Sofia bartsch 2017 CZE Jičín 03:02.2 01:33.6
13 10 / holky [91] michaela vážná 2017 CZE te connectivity 03:56.6 02:28.0
14 11 / holky [69] Ella kašše 2017 CZE Jablonec n.N. 04:41.0 03:12.4
15 12 / holky [90] emma poláchová 2017 CZE holubí letka team 06:46.5 05:17.9
DNF / holky [84] Nela zikéšová 2017 CZE dolní branná
DNF / kluci [65] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering

result list Dětská K7 RŮŽOVÁ TRAŤ

start ~ 11:09:53

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1
1 1 / H4 [23] Vojtěch Selvek 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 12:39.3
2 1 / H3 [21] Daniel Polášek 2009 CZE Bakako Nová Paka 13:39.8 01:00.5
3 2 / H4 [72] Jan Munzar 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 13:42.7 01:03.4
4 3 / H4 [73] tobiáš kulveit 2006 CZE Carla.kupkolo.cz 13:45.1 01:05.8
5 1 / D4 [16] Nicol Bezstarosti 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 13:56.1 01:16.8
6 4 / H4 [52] Vojtěch Kaczur 2006 CZE SK Janské Lázně 14:34.8 01:55.5
7 2 / D4 [26] Kateřina Vopršalová 2006 CZE BAKAKO Nová Paka 15:13.1 02:33.8
8 2 / H3 [44] Jan Kameník 2008 CZE BIKE puzzle 15:25.6 02:46.3
9 5 / H4 [42] Josef Doubek 2007 CZE ÚŃ 15:37.4 02:58.1
10 6 / H4 [79] Adam Ulvr 2007 CZE carla.kupkolo.cz 15:53.6 03:14.3
11 7 / H4 [24] Tibor Tschoche 2007 CZE SK Janské Lázně 17:41.2 05:01.9
12 1 / D3 [18] Linda Drbohlavova 2008 CZE Popelky 18:07.1 05:27.8
13 2 / D3 [45] Marie Turečková 2009 CZE 18:10.6 05:31.3
14 8 / H4 [17] Tomáš Černý 2007 CZE SK Janské Lázně 18:53.7 06:14.4
15 3 / H3 [43] Marek Johan 2009 CZE Trutnov - Oblanov 18:54.9 06:15.6
16 4 / H3 [25] Teodor Tschoche 2009 CZE SK Janské Lázně 18:58.3 06:19.0
17 9 / H4 [29] Jakub Kraus 2007 CZE SK Janské Lázně 19:21.7 06:42.4
18 3 / D3 [22] Deniska Rudavská 2009 CZE TE Connectivity 19:28.5 06:49.2
19 5 / H3 [62] Vojta Rybář 2008 CZE SK Janské Lázně 21:32.9 08:53.6
20 10 / H4 [48] Jan pour 2007 CZE SK Janské Lázně 22:11.7 09:32.4
DNF / H3 [20] Albert Měchura 2008 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým
DNS / D4 [19] Marcela Forbelska 2007 CZE SK Janské lázně

result list Dětská K7 MODRÁ TRAŤ

start ~ 11:10:37

rank rank/cat. # name year state team finish delay k1
1 1 / D2 [77] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 06:48.3
2 1 / H2 [41] Filip Žemlička 2010 CZE SK Janské Lázně 06:49.9 00:01.6
3 2 / H2 [33] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 06:53.4 00:05.1
4 3 / H2 [35] Adam Kameník 2010 CZE BIKE puzzle 06:59.2 00:10.9
5 1 / D1 [36] Hana Kameníková 2012 CZE BIKE puzzle 07:37.6 00:49.3
6 4 / H2 [60] Viktor Čámský 2011 CZE SK Janské Lázně 07:38.0 00:49.7
7 2 / D2 [56] Ema Kolbová 2010 CZE SK Janské Lázně 07:56.2 01:07.9
8 5 / H2 [31] Matyáš Antoš 2010 CZE SK Janské Lázně 07:57.8 01:09.5
9 6 / H2 [14] Matěj Sedláček 2010 CZE SK Janské Lázně 07:58.5 01:10.2
10 3 / D2 [87] Anna Králíková 2010 CZE tyco 08:04.7 01:16.4
11 7 / H2 [76] Šimon Ķulveit 2010 CZE Dvůr Králové n.L. 08:05.6 01:17.3
12 4 / D2 [57] Bára kočí 2011 CZE SK Janské Lázně 08:08.7 01:20.4
13 1 / H1 [32] Tobiáš Friedrich 2012 CZE Chotoviny 08:14.0 01:25.7
14 8 / H2 [82] Vincent Hrnčíř 2011 CZE SK Janské Lázně 08:15.5 01:27.2
15 5 / D2 [8] Elen Hromádková 2010 CZE TE connectivity 08:18.0 01:29.7
16 2 / H1 [40] Vincent Zemlička 2012 CZE SK Janské Lázně 08:20.6 01:32.3
17 9 / H2 [46] Ludvík Folc 2010 CZE SK Janské Lázně 08:28.3 01:40.0
18 2 / D1 [15] Amálie Šustrová 2012 CZE SK Janské Lázně 08:30.3 01:42.0
19 6 / D2 [12] Sofie Richtrová 2011 CZE SK Janské Lázně 08:43.4 01:55.1
20 7 / D2 [75] Nela Vitíková 2011 CZE BAKAKO Nová Paka 08:44.2 01:55.9
21 10 / H2 [59] vojta štíhel 2010 CZE Výtvarná dílna Bosorka 08:48.6 02:00.3
22 3 / D1 [10] Dorota Měchurová 2012 CZE Příště Už Nepojedu Kolo Tým 09:15.8 02:27.5
23 4 / D1 [71] Eliška košťálová 2012 CZE 09:17.5 02:29.2
24 3 / H1 [68] Jakub Kohlíček 2012 CZE X ski school Strážné 09:19.2 02:30.9
25 11 / H2 [63] viktor zajíc 2011 CZE SK Janské Lázně 09:30.9 02:42.6
26 4 / H1 [5] Jan Dvořák 2012 CZE TE Connectivity 09:45.4 02:57.1
27 5 / H1 [67] Jakub rychtr 2013 CZE X ski school Strážné 09:46.3 02:58.0
28 12 / H2 [85] Aleš kopecký 2011 CZE tyco 09:46.6 02:58.3
29 5 / D1 [66] Vitalinka Kalyn 2012 CZE Svoboda nad Úpou 10:00.0 03:11.7
30 8 / D2 [39] Veronika Svobodová 2011 CZE Vlčice 246 10:00.4 03:12.1
31 6 / D1 [80] andrea plchová 2012 CZE SK Janské Lázně 10:12.6 03:24.3
32 6 / H1 [4] Lukáš Černý 2012 CZE SK Janské Lázně 10:15.7 03:27.4
33 7 / H1 [47] Jakub Roušal 2012 CZE SK Janské Lázně 10:34.3 03:46.0
34 8 / H1 [7] Petr Homolka 2012 CZE TE connectivity 10:42.1 03:53.8
35 9 / D2 [6] Klára Havrdová 2011 CZE SK Janské Lázně 10:47.6 03:59.3
36 9 / H1 [74] Nikolas farkač 2012 CZE SK Janské Lázně 11:21.1 04:32.8
37 10 / H1 [50] Matěj hrnčíř 2012 CZE TE Connectivity 11:25.0 04:36.7
38 7 / D1 [11] Anežka Metelková 2012 CZE Dolní Lánov 11:35.2 04:46.9
39 13 / H2 [64] jakym ivanna 2010 CZE Svoboda nad Úpou 11:37.9 04:49.6
40 8 / D1 [34] Anika Johanová 2012 CZE Olfin Car Ski Team Trutnov 12:03.7 05:15.4
41 14 / H2 [86] alex Köhler 2011 CZE tyco 12:05.4 05:17.1
42 15 / H2 [61] Matěj Rybář 2011 CZE SK Janské Lázně 12:06.4 05:18.1
43 9 / D1 [38] Nikola Svobodova 2012 CZE Vlčice 246 12:47.5 05:59.2
44 16 / H2 [13] Kubík Rudavský 2011 CZE TE Connectivity 13:01.7 06:13.4
45 10 / D1 [70] Johanka chmelíková 2013 CZE 13:26.3 06:38.0