maraton

run

results

Konradova jedenáctka

2018-11-11 Liberec, Vratislavice 

archiv

results

dětské závody D4 2km total: 9 , men : 5, women: 4, kluci: 5, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
dětské závody D3 2km total: 18 , men : 10, women: 8, kluci: 10, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
dětské závody D2 1.2km total: 18 , men : 9, women: 9, kluci: 9, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
dětské závody D1 300m total: 19 , men : 7, women: 12, kluci: 7, holky: 12 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod total: 122 , men : 88, women: 34, M1: 9, M3: 43, M4: 31, M5: 4, M6: 1, Z1: 3, Z3: 17, Z4: 9, Z5: 5, Z6: 0 [html] [pdf] [csv]
file file type size last modified
Konradova jedenáctka pdf N/A 2018-11-12 05:33:27

result list dětské závody D4 2km

start ~ 10:03:22

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [ 110 ] Petr Patzák 2005 CZE Biatlon Liberec 04:58.0
2 2 / kluci [ 102 ] Ondřej Jiránek 2004 CZE Biatlon Liberec 05:11.9 00:13.8
3 3 / kluci [ 107 ] Michal Ferkl 2004 CZE Biatlon Liberec 05:14.1 00:16.1
4 4 / kluci [ 109 ] Jakub Farský 2005 CZE Biatlon Liberec 05:28.9 00:30.9
5 1 / holky [ 154 ] Barbora Andrlová 2003 CZE Liberec 05:29.2 00:31.2
6 5 / kluci [ 101 ] Jan Bicek 2005 CZE Biatlon Liberec 05:46.0 00:48.0
7 2 / holky [ 108 ] Veronika Šípková 2005 CZE Biatlon Liberec 05:54.0 00:55.9
8 3 / holky [ 104 ] Anna Lehmannová 2003 CZE Biatlon Liberec 07:40.3 02:42.2
9 4 / holky [ 135 ] Viktorie Tománková 2004 CZE Liberec 08:06.4 03:08.3

result list dětské závody D3 2km

start ~ 10:14:39

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 128 ] Kateřina Dušková 2006 CZE TJ Dukla Liberec 05:20.4
2 1 / kluci [ 124 ] Dalibor Novotný 2008 CZE Dukla Liberec 05:25.5 00:05.0
3 2 / kluci [ 134 ] Jakub Tománek 2006 CZE Liberec 05:27.8 00:07.3
4 3 / kluci [ 125 ] Václav Novotný 2006 CZE Dukla Liberec 05:35.9 00:15.5
5 2 / holky [ 105 ] Berenika Lajtkepová 2006 CZE BK Liberec 05:38.0 00:17.5
6 3 / holky [ 112 ] Jola Závacká 2007 CZE Biatlon Liberec 05:48.0 00:27.5
7 4 / kluci [ 106 ] Jáchym Strašlipka 2007 CZE Liberec 06:00.9 00:40.4
8 5 / kluci [ 118 ] lukáš kysela 2007 CZE Hodkovice nad Mohelkou 06:06.3 00:45.9
9 6 / kluci [ 147 ] Jan Kubišta 2007 CZE Vratislavice 06:09.1 00:48.6
10 7 / kluci [ 136 ] Michal Tománek 2008 CZE Liberec 06:12.5 00:52.1
11 4 / holky [ 111 ] Tereza Farská 2008 CZE Biatlon Liberec 06:17.9 00:57.4
12 5 / holky [ 127 ] veronika veselá 2006 CZE tj dukla liberec 06:32.9 01:12.4
13 8 / kluci [ 117 ] tomáš vojtek 2007 CZE Hodkovice nad Mohelkou 06:44.7 01:24.3
14 6 / holky [ 113 ] Ester Třešňáková 2008 CZE TJ Lokomotiva Liberec 06:51.2 01:30.8
15 7 / holky [ 103 ] Kateřina Chudlářská 2006 CZE Biatlon Liberec 06:53.2 01:32.8
16 9 / kluci [ 130 ] Jakub Skřivánek 2007 CZE Liberec 06:53.8 01:33.3
17 10 / kluci [ 116 ] Lukáš Tomeš 2006 CZE Liberec 07:13.9 01:53.5
18 8 / holky [ 160 ] Natálie Veselá 2007 CZE Liberec 08:15.9 02:55.4

result list dětské závody D2 1.2km

start ~ 10:27:23

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [ 140 ] matěj franc 2010 CZE Hodkovice nad Mohelkou 04:36.2
2 2 / kluci [ 114 ] Bruno Třešňák 2011 CZE TJ Lokomotiva Liberec 04:38.7 00:02.5
3 3 / kluci [ 133 ] Kryštof Vochomůrka 2010 CZE Pařezová chaloupka 04:40.3 00:04.1
4 4 / kluci [ 142 ] Radim Rozsypal 2010 CZE BT Liberec 04:40.7 00:04.5
5 1 / holky [ 126 ] Terezie Blažejová 2009 CZE TJ Dukla Liberec 04:46.0 00:09.8
6 2 / holky [ 145 ] monika blažková 2009 CZE Ski klub Jablonec 04:51.7 00:15.5
7 3 / holky [ 162 ] Barbora Hegrová 2011 CZE Liberec 04:52.3 00:16.1
8 5 / kluci [ 151 ] Ondřej Dumek 2012 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 05:00.0 00:23.8
9 4 / holky [ 121 ] Emily Holcová 2011 CZE Fk Sokol Rynoltice 05:15.8 00:39.6
10 6 / kluci [ 119 ] Šťepán Bondy 2011 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 05:16.3 00:40.1
11 7 / kluci [ 158 ] Jakub maděra 2009 CZE Slavia Liberec Orienteering 05:28.8 00:52.6
12 5 / holky [ 120 ] Jana Baierová 2010 CZE Liberec 05:36.7 01:00.5
13 8 / kluci [ 115 ] štěpán svoboda 2009 CZE Báječné děti v běhu 05:40.6 01:04.4
14 6 / holky [ 146 ] Rozálie Kubištová 2012 CZE Vratislavice 05:47.5 01:11.3
15 7 / holky [ 143 ] Lena Daďourková 2010 CZE Liberec 06:01.6 01:25.4
16 9 / kluci [ 122 ] Robert Holec 2012 CZE Fk Sokol Rynoltice 06:18.8 01:42.6
17 8 / holky [ 157 ] Klára maděrová 2012 CZE Slavia Liberec Orienteering 06:23.6 01:47.4
18 9 / holky [ 123 ] tereza polívková 2011 CZE Praha 06:28.1 01:51.9

result list dětské závody D1 300m

start ~ 10:41:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [ 141 ] Linda Rozsypalová 2013 CZE BT Liberec 01:11.1
2 1 / kluci [ 132 ] Adam Vochomůrka 2013 CZE Pařezová chaloupka 01:14.8 00:03.7
3 2 / kluci [ 139 ] kryštof mohr 2013 CZE Javorník 01:17.5 00:06.3
4 3 / kluci [ 149 ] Daniel Szonda 2013 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 01:21.1 00:10.0
5 2 / holky [ 131 ] linda tokarová 2013 CZE Liberec 01:24.1 00:12.9
6 3 / holky [ 138 ] Kateřina Procházková 2013 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:26.3 00:15.2
7 4 / holky [ 152 ] Dita Kadlečková 2013 CZE Justme 01:28.5 00:17.4
8 4 / kluci [ 150 ] Václav Dumek 2014 CZE BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 01:31.1 00:19.9
9 5 / holky [ 164 ] Eva kadlas 2012 CZE Liberec 01:31.5 00:20.4
10 5 / kluci [ 153 ] Jakub Andrle 2015 CZE Liberec 01:39.4 00:28.3
11 6 / holky [ 163 ] Samantha Houdková 2011 CZE Liberec 01:42.2 00:31.0
12 7 / holky [ 144 ] anežka štekrová 2015 CZE Jablonec nad Nisou 02:13.1 01:02.0
13 8 / holky [ 156 ] Beata Letková 2015 CZE AC TJ Jičín 02:22.6 01:11.5
14 9 / holky [ 129 ] Adriana Fišerová 2015 CZE Liberec 02:23.7 01:12.6
15 10 / holky [ 159 ] nina veselá 2015 CZE tj dukla liberec 02:31.1 01:20.0
16 11 / holky [ 155 ] Andrea Maděrová 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 02:51.7 01:40.6
17 6 / kluci [ 161 ] Jakub Pešek 2014 CZE Liberec 02:56.8 01:45.7
18 7 / kluci [ 137 ] Jakub Peřina 2015 CZE Vratislavice nad Nisou 03:43.9 02:32.7
19 12 / holky [ 148 ] Johana Francke 2015 CZE Žižkovský tygři 03:54.6 02:43.5

result list hlavní závod

start ~ 11:11:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / M3 [ 1 ] Jiří Čivrný 1980 CZE Semily 41:56.4
2 2 / M3 [ 180 ] Jakub Gräf 1991 CZE Dukla Liberec 42:29.4 00:32.9
3 3 / M3 [ 6 ] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 43:27.3 01:30.8
4 4 / M3 [ 94 ] Aleš Strnad 1986 CZE NAC 44:17.9 02:21.4
5 1 / M4 [ 7 ] Petr Lajtkep 1973 CZE Pomalí kluci 44:34.8 02:38.3
6 5 / M3 [ 98 ] Jakub Pšenička 1991 CZE Vltava Fund ski team 44:51.8 02:55.3
7 6 / M3 [ 181 ] Pavel Pirkl 1979 CZE Liberec 45:28.9 03:32.4
8 7 / M3 [ 78 ] Radim Třešňák 1984 CZE Fitness Life Liberec 45:38.8 03:42.3
9 2 / M4 [ 50 ] Pavel Kysela 1976 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 46:12.8 04:16.3
10 3 / M4 [ 44 ] Roman Koravský 1969 CZE ELEVEN RUN TEAM 46:44.0 04:47.5
11 8 / M3 [ 40 ] Pavel Kocián 1990 CZE SKP MAJÁK 47:00.5 05:04.0
12 1 / M5 [ 24 ] Petr Hlaváček 1967 CZE Jablonecké Mattonky 47:39.6 05:43.1
13 9 / M3 [ 57 ] Aleš Mohr 1982 CZE PPLaser 48:34.2 06:37.7
14 4 / M4 [ 58 ] Jiří Novotný 1971 CZE Dukla Liberec 48:43.0 06:46.5
15 10 / M3 [ 97 ] Tomáš Kadlas 1980 CZE Liberec 49:03.2 07:06.7
16 11 / M3 [ 87 ] Filip Trenda 1995 CZE Silvini Madshus Team 49:04.1 07:07.6
17 5 / M4 [ 96 ] Juraj jánošík 1970 CZE SK Terchová 49:07.5 07:11.0
18 6 / M4 [ 20 ] Michal Gebhart 1977 CZE North Czech Runners 49:19.9 07:23.4
19 1 / M1 [ 185 ] Adam Holomoucký 1999 CZE Liberec 49:37.8 07:41.4
20 7 / M4 [ 41 ] Vladimír Kolář 1976 CZE Smržovka 49:39.0 07:42.5
21 8 / M4 [ 82 ] Zdeněk Vrána 1974 CZE HS Jizerské hory 50:01.4 08:05.0
22 12 / M3 [ 53 ] Zbyněk Letko 1988 CZE running_sl0tr 50:26.3 08:29.8
23 1 / Z3 [ 93 ] Kateřina Strnadová 1991 CZE Eleven Mercedes Mitas 51:14.3 09:17.8
24 13 / M3 [ 182 ] Jiří Kučera 1980 CZE Sport Future Team 51:45.2 09:48.7
25 2 / M1 [ 70 ] Jakub Strašlipka 2001 CZE Liberec 52:47.0 10:50.6
26 3 / M1 [ 13 ] Vojtěch Boháč 1999 CZE Liberec 52:56.1 10:59.6
27 14 / M3 [ 76 ] Marek Šustr 1989 CZE Liberec 53:09.6 11:13.2
28 2 / M5 [ 11 ] Lubomír Barta 1963 CZE mlýn Perner Svijany 53:22.1 11:25.6
29 2 / Z3 [ 67 ] Lenka Schlechterová 1984 CZE SKP Ústí nad Labem 53:59.2 12:02.8
30 9 / M4 [ 65 ] Tomáš Regner 1975 CZE Biatlon Liberec 54:31.1 12:34.6
31 15 / M3 [ 81 ] Jiří Vochomůrka 1982 CZE Pařezová chaloupka-Mattoni FreeRun Liberec 54:31.4 12:34.9
32 3 / M5 [ 74 ] Ladislav Šíp 1964 CZE SCMT Liberec 54:31.9 12:35.4
33 4 / M1 [ 31 ] Daniel Janalík 2002 CZE McHappy Team 54:41.0 12:44.5
34 3 / Z3 [ 183 ] Marie Kučerová 1983 CZE Sport Future Team 54:43.0 12:46.5
35 16 / M3 [ 4 ] Jiří Vajgert 1993 CZE Liberec 54:45.9 12:49.4
36 17 / M3 [ 48 ] Tomáš Kotek 1985 CZE Liberec 54:48.7 12:52.3
37 18 / M3 [ 2 ] Míra Janeček 1998 CZE TATRAN Jablonec 55:36.9 13:40.4
38 10 / M4 [ 38 ] Viktor Kaplan 1974 CZE Jablonec nad Nisou 55:40.9 13:44.4
39 11 / M4 [ 64 ] Štěpán Pulda 1976 CZE Liberec 56:14.8 14:18.3
39 1 / Z4 [ 17 ] Helena Daďourková 1978 CZE Runbo 56:14.8 14:18.3
41 19 / M3 [ 84 ] Patrik Bečvář 1987 CZE Praha 56:20.6 14:24.1
42 20 / M3 [ 52 ] Jaroslav Lachman 1993 CZE Ty víš kdo ! 56:23.5 14:27.0
43 12 / M4 [ 80 ] Vladimír Veselý 1971 CZE Hasiči Neratovice 56:28.5 14:32.0
44 4 / M5 [ 100 ] Ota Dvorský 1967 CZE KC Konrád 56:34.3 14:37.8
45 13 / M4 [ 29 ] Zdeněk Ihring 1976 CZE free natural cycling 56:35.5 14:39.0
46 5 / M1 [ 14 ] Adam Boháč 2001 CZE Liberec 56:41.3 14:44.9
47 14 / M4 [ 22 ] Tomáš Hegr 1973 CZE Night Run Team 56:49.0 14:52.5
48 15 / M4 [ 85 ] daniel veselý 1974 CZE tj dukla liberec 56:57.9 15:01.5
49 6 / M1 [ 187 ] Jan hyxa 2007 CZE Dukla Liberec 57:03.5 15:07.0
50 21 / M3 [ 88 ] Istvan Szonda 1979 CZE Velke Hamry, Bohdalovice 57:15.8 15:19.3
51 7 / M1 [ 167 ] Tomáš Vacek 2001 CZE Liberec 57:25.2 15:28.8
52 2 / Z4 [ 5 ] Monika Kapletová 1976 CZE Rohozec Amulet 57:26.3 15:29.8
53 22 / M3 [ 19 ] Radim Foltman 1979 CZE Denso babes 57:53.2 15:56.7
54 16 / M4 [ 3 ] Leoš Janeček 1972 CZE lllm 58:16.8 16:20.3
55 17 / M4 [ 168 ] Tomáš Klemša 1971 CZE Liberec 58:32.7 16:36.3
56 18 / M4 [ 15 ] Zdeněk Brousil 1976 CZE Písek - Liberec 58:38.5 16:42.0
57 23 / M3 [ 39 ] Lukáš Kmínek 1980 CZE Košťálov Runners 58:41.8 16:45.3
58 19 / M4 [ 83 ] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 59:01.3 17:04.8
59 24 / M3 [ 92 ] Josef hegr 1981 CZE Liberec 59:09.9 17:13.5
60 25 / M3 [ 91 ] Josef maděra 1979 CZE Liberecké Gazely 59:12.3 17:15.8
61 26 / M3 [ 62 ] Jan Polák 1983 CZE Liberec 59:18.9 17:22.4
62 20 / M4 [ 9 ] Aleš Andrle 1973 CZE WEBER TÝM 59:21.8 17:25.3
63 21 / M4 [ 95 ] Jiří Vencl 1972 CZE KC PIVOVAR VRATISLAVICE 59:49.6 17:53.1
64 27 / M3 [ 35 ] Martin Justl 1994 CZE MAJATOJA 01:00:19.9 18:23.4
65 8 / M1 [ 75 ] Ondřej Šitavanc 2000 CZE Liberec 01:00:20.8 18:24.3
66 28 / M3 [ 172 ] Johny walker 1984 CZE SC Lazaret 01:00:26.0 18:29.5
67 22 / M4 [ 174 ] Aleš kotek 1973 CZE Liberec 01:00:32.3 18:35.9
68 29 / M3 [ 27 ] Petr Hostaš 1990 CZE OOB TJ Turnov 01:00:41.5 18:45.1
69 4 / Z3 [ 37 ] Petra Kadlečková 1985 CZE Justme 01:00:47.8 18:51.3
69 30 / M3 [ 60 ] Václav Petřík 1986 CZE SUDETENLAND 01:00:47.8 18:51.3
71 5 / Z3 [ 72 ] Klára Svobodová 1986 CZE Jablonec nad Nisou 01:00:49.4 18:52.9
72 6 / Z3 [ 59 ] Lenka Pešková 1986 CZE Liberec 01:01:49.0 19:52.6
73 23 / M4 [ 10 ] Richard Baran 1971 CZE Praha 01:01:56.2 19:59.7
74 31 / M3 [ 173 ] tomáš svoboda 1983 CZE Liberec 01:02:23.4 20:26.9
75 1 / Z1 [ 32 ] Lucka Janečková 2001 CZE BIJA Jablonec n.N. 01:02:46.3 20:49.8
76 32 / M3 [ 23 ] Pepa Helebrant 1979 CZE Liberec 01:02:56.1 20:59.7
77 1 / M6 [ 56 ] Andrej Mindžák 1954 CZE Ski Klub Jizerská 50 01:03:52.8 21:56.3
78 1 / Z5 [ 16 ] Jolana Čmelíková 1967 CZE Mattoni freerun:Liberec 01:03:55.5 21:59.0
79 3 / Z4 [ 21 ] Jana Gittlerová 1973 CZE Biatlon Liberec 01:04:02.4 22:06.0
80 2 / Z1 [ 178 ] Natálie Kurfiřtová 2002 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 01:04:42.3 22:45.8
81 4 / Z4 [ 170 ] Irena Brabencová 1970 CZE Liberec 01:05:58.3 24:01.8
82 9 / M1 [ 171 ] Vojtěch Janeček 2002 CZE Fbc Liberec 01:06:04.3 24:07.8
83 24 / M4 [ 42 ] Jaroslav Konečný 1978 CZE Liberec 01:06:20.0 24:23.5
84 25 / M4 [ 30 ] Radek Janalík 1969 CZE McHappy Team 01:06:44.4 24:47.9
84 25 / M4 [ 184 ] Martin Barvínek 1970 CZE ONO to jede 01:06:44.4 24:47.9
86 33 / M3 [ 26 ] Pavel Holec 1983 CZE Rynoltice 01:06:48.7 24:52.2
87 7 / Z3 [ 73 ] Petra Svobodová 1980 CZE Báječné ženy v běhu 01:06:49.6 24:53.2
88 5 / Z4 [ 179 ] Petra Kurfiřtová 1978 CZE ZP Cyklo PROOFY CORRATEC TEAM 01:07:39.4 25:42.9
89 34 / M3 [ 51 ] Vojtěch Lachman 1994 CZE Liberec 01:08:14.6 26:18.1
90 35 / M3 [ 54 ] Ondřej Matejič 1993 CZE Liberec 01:08:15.5 26:19.0
91 36 / M3 [ 177 ] Lubomír Dočkal 1979 CZE ZUŠ Jablonec 01:08:17.7 26:21.2
92 37 / M3 [ 86 ] lukáš ceé 1989 CZE Dlouhý most 01:08:20.4 26:23.9
93 2 / Z5 [ 79 ] Anita Veselá 1965 CZE SDH Chloumek 01:09:10.4 27:13.9
94 6 / Z4 [ 166 ] Gomille Katharina 1977 GER Olbersdorf 01:09:45.4 27:48.9
94 38 / M3 [ 165 ] Petter Konrad 1979 GER zittau 01:09:45.4 27:48.9
96 39 / M3 [ 175 ] Jan Fiala 1982 CZE Liberec 01:10:30.4 28:33.9
97 8 / Z3 [ 68 ] Tereza Spěšná 1995 CZE Liberec 01:11:51.6 29:55.1
97 27 / M4 [ 66 ] Michal Prášek Řehoř 1977 CZE Liberec 01:11:51.6 29:55.1
99 7 / Z4 [ 12 ] Jana Bělocká 1973 CZE Mattoni freerun:Liberec 01:12:20.0 30:23.5
100 40 / M3 [ 71 ] Michal Svoboda 1979 CZE Liberec, Karlov pod Ještědem 01:12:34.7 30:38.2
101 28 / M4 [ 36 ] Martin Kadlec 1977 CZE Vratislavice nad Nisou 01:12:55.0 30:58.5
102 29 / M4 [ 77 ] Jan Tománek 1978 CZE Šneci v běhu 01:12:59.0 31:02.5
103 41 / M3 [ 47 ] Ondřej Košek 1991 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13.9 31:17.4
103 41 / M3 [ 25 ] Ondřej Hofman 1987 CZE Jablonné v Podještědí 01:13:13.9 31:17.4
105 3 / Z1 [ 176 ] Tereza Marková 1999 CZE Liberec 01:13:25.2 31:28.7
106 9 / Z3 [ 45 ] Romana Korytářová 1982 CZE Višňová 01:13:25.2 31:28.8
107 10 / Z3 [ 69 ] Michala Strassová 1985 CZE Liberec 01:13:47.1 31:50.6
108 11 / Z3 [ 99 ] Petra Nikodýmová 1995 CZE Šneci v běhu 01:13:50.6 31:54.1
109 8 / Z4 [ 33 ] Lenka Janečková 1976 CZE Jablonec nad Nisou 01:15:21.8 33:25.3
110 3 / Z5 [ 18 ] Šárka Dědková 1962 CZE Mattoni FreeRun Liberec 01:15:37.5 33:41.0
111 12 / Z3 [ 186 ] Veronika šírová 1993 CZE Liberec 01:17:05.5 35:09.0
112 13 / Z3 [ 46 ] Dominika Korytářová 1993 CZE Frýdlant 01:17:07.7 35:11.2
113 9 / Z4 [ 34 ] Věra Jarolímková 1978 CZE Česká Lípa 01:18:55.6 36:59.1
114 14 / Z3 [ 61 ] Petra Pivoňková 1986 CZE Příbram 01:26:30.7 44:34.2
115 15 / Z3 [ 43 ] Petra Kopečková 1988 CZE Mladá Boleslav 01:26:31.0 44:34.6
116 16 / Z3 [ 89 ] Vendula chvojková 1984 CZE Liberec 01:29:32.2 47:35.8
117 30 / M4 [ 90 ] Bohumil havel 1973 CZE Liberec 01:29:36.6 47:40.1
118 4 / Z5 [ 63 ] Ilona Prchalová 1966 CZE Česká Lípa 02:39:00.0 01:57:03.5
118 4 / Z5 [ 8 ] Milena Adamcová 1965 CZE Mimoň 02:39:00.0 01:57:03.5
DNS / Z3 [ 28 ] Kateřina Hrnčířová 1991 CZE MC Český ráj
DNS / M3 [ 55 ] martin matějka 1984 CZE Běžecký klub Chýně
DNS / M4 [ 49 ] Drahomir Koudelka 1971 CZE meixner consulting