run

results

Běh Teplickými skalami

2022-08-28 Teplice nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

LASPORTIVA CROSS total: 308 , men : 215, women: 93, junior: 15, MA: 64, MB: 66, MC: 43, MD: 15, ME: 8, MF: 4, juniorky: 7, ZA: 36, ZB: 28, ZC: 15, ZD: 7 Ano [html] [pdf] [csv]
BUFO BABY CROSS (pro přihlášky) total: 1 , men : 0, women: 1, PŘÍPRAVKA KLUCI: 0, Nejml. minižáci: 0, ML. MINIŽÁCI: 0, ST. MINIŽÁCI: 0, ML. ŽÁCI: 0, ST. ŽÁCI: 0, PŘÍPRAVKA HOLKY: 0, Nejml. minižákyně: 0, ML. MINIŽÁKYNĚ: 0, ST. MINIŽÁKYNĚ: 1, ML. ŽÁKYNĚ: 0, ST. ŽÁKYNĚ: 0 Ano [html] [pdf] [csv]
přípravka holky total: 18 , men : 0, women: 18, přípravka kluci: 0, Nejml. minižáci: 0, přípravka holky: 18, Nejml. minižákyně: 0 Ano [html] [pdf] [csv]
přípravka kluci total: 17 , men : 17, women: 0, kluci: 17, holky: 0 Ano [html] [pdf] [csv]
Nejmladší minižákyně total: 11 , men : 0, women: 11, kluci: 0, holky: 11 Ano [html] [pdf] [csv]
Nejmladší minižáci total: 15 , men : 15, women: 0, kluci: 15, holky: 0 Ano [html] [pdf] [csv]
Ml. minižákyně total: 14 , men : 0, women: 14, kluci: 0, holky: 14 Ano [html] [pdf] [csv]
Ml. minižáci total: 12 , men : 12, women: 0, kluci: 12, holky: 0 Ano [html] [pdf] [csv]
St. minižákyně total: 15 , men : 0, women: 15, kluci: 0, holky: 15 Ano [html] [pdf] [csv]
St. minižáci total: 19 , men : 19, women: 0, kluci: 19, holky: 0 Ano [html] [pdf] [csv]
Starší žáci total: 11 , men : 8, women: 3, kluci: 8, holky: 3 Ano [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci total: 15 , men : 15, women: 0, kluci: 15, holky: 0 Ano [html] [pdf] [csv]
Mladší žákyně total: 15 , men : 0, women: 15, kluci: 0, holky: 15 Ano [html] [pdf] [csv]

result list LASPORTIVA CROSS

start ~ 09:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / MA [ 2 ] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký klub Náchod 37:51.2
2 2 / MA [ 1 ] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 39:04.8 01:13.6
3 3 / MA [ 167 ] Šimon Navrátil 1997 CZE Kapří tréninková skupina 39:34.9 01:43.7
4 4 / MA [ 161 ] Ondřej Metelka 2001 CZE OK99 Hradec Králové 39:58.2 02:07.0
5 1 / MChorolezec [ 212 ] Drahomír Randa 1974 CZE HO TJ Sokol Stěžery 40:16.3 02:25.1
6 5 / MAhorolezec [ 287 ] Radoslav Groh 1989 CZE Hudy Sport 40:35.2 02:44.0
7 1 / MB [ 253 ] Marián Tréger 1985 SVK Summit Trade Distribution 40:35.9 02:44.7
8 6 / MA [ 325 ] Lukáš Kozlík 1989 CZE Tj Sokol Na Mělníce 40:41.5 02:50.3
9 2 / MC [ 190 ] Ondřej Penc 1977 CZE Meziměstí 3 41:32.8 03:41.6
10 2 / MB [ 3 ] Pepek Petrů 1986 CZE BK Náchod / Hasiči Náchod 41:55.8 04:04.6
11 7 / MA [ 226 ] Jakub Skalka 1991 CZE Texaco 42:04.3 04:13.1
12 8 / MA [ 101 ] Martin Kanta 1997 CZE Bompéro 42:08.0 04:16.8
13 9 / MA [ 172 ] Matěj Novák 2000 CZE Běžecký klub Náchod 42:13.3 04:22.1
14 10 / MAhorolezec [ 118 ] Filip Krejčí 1994 CZE EPO 42:14.5 04:23.3
15 3 / MB [ 160 ] Zdenek Melsa 1982 CZE Skilauf team 42:20.9 04:29.7
16 11 / MAhorolezec [ 180 ] Lukáš Ondrášek 1993 CZE Horal Rýmařov 42:43.8 04:52.6
17 4 / MB [ 282 ] Petr Zvěřina 1982 CZE OK Lokomotiva Pardubice 42:50.9 04:59.7
18 5 / MB [ 126 ] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 43:12.4 05:21.2
19 6 / MBhorolezec [ 18 ] Jan Beran 1983 CZE ski police nad metuji 43:33.7 05:42.5
20 12 / MA [ 4 ] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 43:40.1 05:48.9
21 3 / MC [ 311 ] Luděk Berka 1972 CZE Atletika Rtyně 43:52.2 06:01.0
22 1 / junior [ 192 ] Jakub Pešina 2004 CZE SKP Kornspitz 44:06.3 06:15.1
23 7 / MB [ 224 ] Martin Simon 1980 CZE Tj Sokol Jaroměř 44:11.1 06:19.9
24 2 / junior [ 227 ] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 44:17.7 06:26.5
25 13 / MA [ 70 ] Ondřej Hejna 2002 CZE TJ Maratonstav Úpice 44:23.5 06:32.3
26 1 / MD [ 32 ] František Buřil 1966 CZE Vidochov 44:33.0 06:41.8
27 8 / MB [ 290 ] Martin Janda 1980 CZE KOB Dobruška 44:43.7 06:52.5
28 4 / MC [ 202 ] Jan Pohl 1976 CZE SKI Police nad Metují 44:50.2 06:59.0
29 5 / MChorolezec [ 115 ] Jan Krabec 1973 CZE Rock Point Trailrunning Camp 44:59.6 07:08.4
30 1 / ZC [ 7 ] Táňa Metelková 1972 CZE Běžecký klub Náchod 45:07.3 07:16.1
31 14 / MAhorolezec [ 277 ] Adam Waněk 1995 CZE SK Veská 45:22.1 07:30.9
32 15 / MA [ 328 ] Jakub Vlk 1996 CZE Vernéřovice 45:23.3 07:32.1
33 16 / MAhorolezec [ 257 ] Tomáš Tryzna 1992 CZE Jívka 45:31.1 07:39.9
34 3 / junior [ 128 ] František Kuhn 2006 CZE TJ Maratonstav úpice 45:31.2 07:40.0
35 9 / MBhorolezec [ 170 ] Ondřej Netík 1984 CZE Baterca 45:32.2 07:41.0
36 10 / MBhorolezec [ 80 ] Roman Chlup 1985 CZE HMK Blansko 45:43.5 07:52.3
37 11 / MBhorolezec [ 131 ] Martin Kužel 1986 CZE HK Excentric 46:19.4 08:28.2
38 17 / MA [ 306 ] Aleš Frydrych 1988 CZE 46:24.4 08:33.2
39 18 / MAhorolezec [ 96 ] Vojtěch Joska 1999 CZE H.O.U.K. 46:43.0 08:51.8
40 12 / MB [ 31 ] Vojta Buri 1978 CZE HAVEN 46:43.8 08:52.6
41 1 / ZA [ 256 ] Martina Trojáková 1990 CZE Epp pomahej pohybem 46:54.5 09:03.3
42 4 / junior [ 39 ] Vojtěch Čížek 2005 CZE Nemám 46:59.1 09:07.9
43 6 / MC [ 54 ] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 47:02.7 09:11.5
44 13 / MBhorolezec [ 132 ] Michal Kužela 1982 CZE Proti Větru 47:11.6 09:20.4
45 19 / MA [ 56 ] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 47:12.8 09:21.6
46 14 / MB [ 309 ] Miroslav Hornych 1980 CZE Ski Police nad Metují 47:13.2 09:22.0
47 20 / MA [ 249 ] Matěj Tobiáš 1996 CZE Liberec 47:14.3 09:23.1
48 15 / MBhorolezec [ 119 ] Pavel Krejčí 1983 CZE Sunny Gang Plzeň 47:16.5 09:25.3
49 21 / MA [ 142 ] Jan Lněnička 1994 CZE Dvůr Králové nad Labem 47:21.5 09:30.3
50 22 / MA [ 207 ] Michal Pošepný 1998 CZE Dolní Radechová 47:26.1 09:34.9
51 7 / MC [ 205 ] Jiří Polej 1971 CZE Hronov 47:29.9 09:38.7
52 23 / MA [ 173 ] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 47:30.2 09:39.0
53 8 / MC [ 106 ] Ivo Kocanda 1970 CZE IKstav 47:39.7 09:48.5
54 2 / MDhorolezec [ 267 ] Pavel Veselý 1966 CZE HSK Horní Rokytnice 47:41.9 09:50.7
55 2 / ZA [ 5 ] Klára Nejmanová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 47:44.2 09:53.0
56 9 / MChorolezec [ 34 ] Jiří Cibulka 1975 CZE Jiří Česká Třebová 47:48.3 09:57.1
57 16 / MB [ 22 ] Martin Berka 1987 CZE Lawi Stars 47:56.8 10:05.6
58 17 / MB [ 65 ] Radek Hanuš 1978 CZE Skialpshop/Krkonoše 47:59.4 10:08.2
59 18 / MBhorolezec [ 171 ] Tomáš Nosek 1980 CZE HKO Police n.M. 48:08.0 10:16.8
60 10 / MC [ 52 ] Jan Friede 1977 CZE Wikov Hronov 48:12.3 10:21.1
61 5 / junior [ 193 ] Jan Pešina 2006 CZE TJ Dukla Liberec 48:19.3 10:28.1
62 24 / MAhorolezec [ 211 ] Kuba Rak 1993 CZE Trutnov 48:24.5 10:33.3
63 19 / MBhorolezec [ 124 ] Petr Křístek 1987 CZE Ho VŠb Tu Ostrava 48:25.1 10:33.9
64 3 / MD [ 181 ] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 48:28.0 10:36.8
65 2 / ZC [ 68 ] Marie Havlová 1976 CZE Skilaufteam 48:33.3 10:42.1
66 20 / MB [ 90 ] Jan Jirka 1983 CZE AC Náchod 48:34.6 10:43.4
67 25 / MAhorolezec [ 43 ] Jan Drnec 1988 CZE pražský povaleč 48:40.0 10:48.8
68 26 / MA [ 64 ] Tomáš Hanuš 1989 CZE Trutnov 48:41.8 10:50.6
69 27 / MAhorolezec [ 331 ] Vojtěch Zecha 2001 CZE 48:45.3 10:54.1
70 28 / MAhorolezec [ 268 ] Martin Veselý 1993 CZE To máte kousek to si dojděte 48:45.4 10:54.2
71 1 / ME [ 235 ] Jaromír Šimunek 1955 CZE SKP Kornspitz 48:47.7 10:56.5
71 29 / MA [ 200 ] Matouš Pištora 1994 CZE Kokoťátka 48:47.7 10:56.5
73 21 / MB [ 307 ] Roman Rudolf 1982 CZE Dkh Broumov 49:00.3 11:09.1
74 22 / MB [ 215 ] Michal Renský 1979 CZE Běžecký klub Náchod 49:02.5 11:11.3
75 30 / MA [ 12 ] Jan Balcar 1990 CZE Ps Náchod-kamenec 49:07.0 11:15.8
76 23 / MBhorolezec [ 162 ] Erik Mikula 1987 CZE Lomnice Nad Popelkou 49:10.1 11:18.9
77 31 / MAhorolezec [ 13 ] Jiří Barabáš 1988 CZE Koalmed 49:13.5 11:22.3
78 32 / MAhorolezec [ 243 ] Václav Štěpán 1990 CZE Bražecký mládeni 49:23.9 11:32.7
79 3 / ZAhorolezec [ 320 ] Karolína Grohová 1990 CZE Hudy Sport 49:32.6 11:41.4
80 24 / MBhorolezec [ 145 ] Jan Mach 1984 CZE HO Teplice nad Metují 49:38.6 11:47.4
81 4 / ZA [ 244 ] Zdeňka Štěpánová 1992 CZE Praha 3 49:46.4 11:55.2
82 11 / MChorolezec [ 245 ] Martin Šupich 1977 CZE Wikov Hronov 50:01.5 12:10.3
83 25 / MB [ 35 ] Jan Cihlo 1980 CZE Pernštejn tým Pardubice 50:04.7 12:13.5
84 26 / MBhorolezec [ 266 ] Pavel Vávra 1980 CZE AKA 50:06.4 12:15.2
85 12 / MChorolezec [ 219 ] Petr Rubeš 1972 CZE Horolezci Písek 50:10.1 12:18.9
86 6 / juniorhorolezec [ 217 ] Matyáš Rozínek 2004 CZE Rtyně V Podkrkonoší 50:12.7 12:21.5
87 4 / MD [ 38 ] Radek Čipera 1964 CZE Ski Radvanice 50:13.2 12:22.0
88 13 / MC [ 240 ] Petr Špernoga 1975 CZE Spice Run 50:15.1 12:23.9
89 14 / MC [ 159 ] Jan Melišík 1974 CZE Skilauf team 50:20.7 12:29.5
90 7 / juniorhorolezec [ 75 ] Martin Hrouda 2005 CZE Sportovní akademie Špindlerův Mlýn 50:23.8 12:32.6
91 27 / MBhorolezec [ 125 ] Vojtěch Kříž 1983 CZE Start Nachod 50:29.5 12:38.3
92 15 / MC [ 261 ] Petr Vaněček 1975 CZE Semonice 50:35.6 12:44.4
93 28 / MB [ 329 ] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 50:37.5 12:46.3
94 5 / MD [ 57 ] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 50:49.7 12:58.5
95 29 / MB [ 30 ] Tomáš Buka 1980 CZE Trutnov 50:54.9 13:03.7
96 30 / MBhorolezec [ 69 ] Miroslav Havrda 1984 CZE HO Jiskra Jablonec nad Nisou 50:58.8 13:07.6
97 31 / MB [ 259 ] Lukáš Turek 1986 CZE Ostrava 51:01.6 13:10.4
98 1 / ZB [ 6 ] Kateřina Kubiasová 1978 CZE tyčka a kulička 51:02.1 13:10.9
99 5 / ZA [ 20 ] Ani Beranová 1991 CZE SKI Police nad Metují 51:11.7 13:20.5
100 32 / MB [ 288 ] Jan Hofman 1982 CZE Smart Wood 51:16.8 13:25.6
101 2 / ZBhorolezec [ 97 ] Jana Juračková 1986 CZE Liberec 51:32.8 13:41.6
102 33 / MBhorolezec [ 230 ] Jakub Svoboda 1984 CZE Vrchlabí 3 51:33.8 13:42.6
103 33 / MA [ 155 ] Tomas Martinek 1991 CZE Silvagro s.r.o 51:34.2 13:43.0
104 3 / ZBhorolezec [ 153 ] Kristýna Marková 1984 CZE HO Požitkáři 51:39.6 13:48.4
105 34 / MB [ 324 ] Pawel Kubica 1985 POL GóryLasy 51:42.6 13:51.4
106 8 / junior [ 112 ] Honza Kostruh 2004 CZE Vsk Uni Brno 51:45.0 13:53.8
107 6 / ZA [ 49 ] Daniela Fišerová 1988 CZE Kladno 51:53.4 14:02.2
108 35 / MBhorolezec [ 195 ] Luboš Petráček 1980 CZE Pernštejnholomajzna 51:58.3 14:07.1
109 34 / MA [ 280 ] Matěj Zelený 1989 CZE Bražecký mládenci 52:00.3 14:09.1
110 9 / junior [ 334 ] Vojtěch Tomek 2004 CZE Ostrava-poruba 52:26.8 14:35.6
111 10 / junior [ 252 ] Jakub Touc 2007 CZE SK Skalka - Podbřezí 52:27.8 14:36.6
112 4 / ZBhorolezec [ 60 ] Denisa Hančová 1978 CZE HSK Horní Rokytnice 52:28.4 14:37.2
113 36 / MB [ 98 ] Robert Juzek 1987 CZE Praha 52:48.5 14:57.3
114 35 / MAhorolezec [ 229 ] Josef Straka 1990 CZE Kroměříž 52:49.4 14:58.2
115 36 / MAhorolezec [ 242 ] Marek Štefka 1992 CZE Vrbno Pod Pradědem 52:51.2 15:00.0
116 11 / juniorhorolezec [ 163 ] Jakub Mikyska 2004 CZE Crazy Spiders 52:53.5 15:02.3
117 7 / ZA [ 78 ] Barbora Hrušková 1997 CZE Chabry 53:02.4 15:11.2
118 37 / MB [ 141 ] David Litzka 1980 CZE kpt. Hook 53:11.2 15:20.0
119 3 / ZC [ 99 ] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav Úpice 53:12.0 15:20.8
120 16 / MC [ 274 ] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 53:13.6 15:22.4
121 4 / ZC [ 250 ] Tereza Tobišková 1977 CZE Litice Nad Orlicí 53:21.8 15:30.6
122 5 / ZB [ 8 ] Denisa Kozáková 1979 CZE Nový Hradec 53:24.2 15:33.0
123 8 / ZA [ 14 ] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 53:26.8 15:35.6
124 37 / MA [ 222 ] Honza Semerád 1994 CZE SK SKIVELO Olomouc 53:31.8 15:40.6
125 9 / ZA [ 209 ] Klára Procházková 1994 CZE Liberec 53:32.5 15:41.3
126 38 / MAhorolezec [ 114 ] Oldřich Koza 1988 CZE Sherpa climb 53:36.1 15:44.9
127 39 / MA [ 94 ] Filip Jókala 1999 CZE Police Nad Metují 53:38.7 15:47.5
128 10 / ZA [ 327 ] Karolína Ulčová 1998 CZE Skuhrov Nad Bělou 53:45.3 15:54.1
129 38 / MB [ 276 ] Jan Vrána 1987 CZE Krkonoše 53:53.3 16:02.1
130 40 / MA [ 17 ] Jiří Beneš 1988 CZE STETSON Rychnov nad Kněžnou 54:09.6 16:18.4
131 39 / MB [ 44 ] Pavel Ducháč 1979 CZE Rtyně V Podkrkonoší 54:17.0 16:25.8
132 17 / MC [ 251 ] Petr Touc 1973 CZE SK Skalka - Podbřezí 54:20.0 16:28.8
133 5 / ZC [ 37 ] Jitka Čadová 1977 CZE Redpoint-eleven Team 54:24.1 16:32.9
134 2 / ME [ 189 ] František Pechek 1953 CZE TJ Maratonstav Úpice 54:29.4 16:38.2
135 11 / ZA [ 19 ] Magdalena Beranová 1997 CZE Praha 54:31.1 16:39.9
136 6 / ZB [ 27 ] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 54:33.2 16:42.0
137 18 / MC [ 237 ] Ivo Šmíd 1977 CZE Crazy - fast and light 55:03.0 17:11.8
138 41 / MAhorolezec [ 255 ] Jiří Trnovský 1999 CZE HK Ostaš 55:03.3 17:12.1
139 12 / ZAhorolezec [ 36 ] Markéta Crhonková 2001 CZE Mostkovice 55:15.7 17:24.5
140 19 / MC [ 265 ] Roman Vašíček 1974 CZE TJ Maratonstav Úpice 55:20.1 17:28.9
141 7 / ZBhorolezec [ 149 ] Katerina Mandulova 1979 CZE Horal Ruzyne 55:21.4 17:30.2
142 3 / ME [ 236 ] JiŘÍ ŠlÉgr 1954 CZE LOKO TRUTNOV 55:24.4 17:33.2
143 1 / ZD [ 89 ] Eva Jirásková 1964 CZE Maratonstav Úpice 55:32.9 17:41.7
144 40 / MB [ 272 ] Petr Vodák 1982 CZE Rtyně V Podkrkonoší 55:35.6 17:44.4
145 41 / MBhorolezec [ 176 ] Lukáš Novák 1987 CZE HO Kailas 55:43.3 17:52.1
146 1 / juniorky [ 10 ] Klára Janovská 2004 CZE Běžecký klub Náchod 55:44.0 17:52.8
147 13 / ZAhorolezec [ 234 ] Martina Šepsová 1988 CZE Jívka 55:51.1 17:59.9
148 20 / MC [ 264 ] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 55:53.4 18:02.2
149 42 / MAhorolezec [ 21 ] Matěj Berka 1998 CZE HK Ostaš 55:57.5 18:06.3
150 14 / ZAhorolezec [ 283 ] Petra Zvolánková 1992 CZE HO Škrovád 56:02.4 18:11.2
151 42 / MB [ 169 ] Matěj Němec 1987 CZE Silvagro 56:05.3 18:14.1
152 43 / MB [ 33 ] Marek Bydžovský 1986 CZE Police Nad Metují - Velká Ledhuje 56:07.2 18:16.0
153 43 / MAhorolezec [ 66 ] Michal Havel 1990 CZE Praha 56:13.0 18:21.8
154 44 / MA [ 302 ] Fridolín Tlustý 1994 CZE 56:23.9 18:32.7
155 45 / MAhorolezec [ 109 ] David Kolečkář 1994 CZE Vlachén ZéZé-5 56:32.5 18:41.3
156 15 / ZA [ 241 ] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 56:34.5 18:43.3
157 6 / MD [ 46 ] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 56:46.2 18:55.0
158 21 / MChorolezec [ 168 ] Matej Nemec 1976 CZE HO Přírodní vědy 56:47.6 18:56.4
159 44 / MB [ 42 ] Vojtech Drbohlav 1979 CZE SK Janské Lázně 56:50.2 18:59.0
160 22 / MC [ 228 ] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 56:54.9 19:03.7
161 4 / ME [ 50 ] Vlastimil Flegl 1953 CZE Brtev 56:56.4 19:05.2
162 23 / MC [ 130 ] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 57:07.6 19:16.4
163 5 / ME [ 239 ] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 57:08.5 19:17.3
164 24 / MChorolezec [ 45 ] Martin Dvořák 1972 CZE HO TJ Sokol Stěžery 57:11.4 19:20.2
165 46 / MAhorolezec [ 220 ] Vojta Rubeš 2001 CZE Borečnice 57:12.1 19:20.9
166 25 / MC [ 87 ] Radek Ježek 1973 CZE Klub kubb Vršovka 57:17.8 19:26.6
167 7 / MD [ 40 ] Milan Dědek 1966 CZE 250 ČESKÝ RÁJ 57:19.1 19:27.9
168 47 / MA [ 25 ] Ladislav Boháč 1992 CZE Velké Pořičí 57:19.8 19:28.6
169 26 / MC [ 147 ] Pavel Malý 1975 CZE Vojenská policie 57:21.5 19:30.3
170 48 / MA [ 164 ] Vojtěch Milata 2001 CZE Trutnov 57:22.2 19:31.0
171 27 / MC [ 135 ] Bořivoj Lamich 1974 CZE Nový Bydžov 57:22.5 19:31.3
172 12 / juniorhorolezec [ 136 ] Štěpán Lamich 2012 CZE RUN FOR LIFE ZÁBĚDOV 57:22.9 19:31.7
173 13 / junior [ 194 ] Jiří Petr 2006 CZE Sportovní klub Nový Bor 57:23.4 19:32.2
174 49 / MAhorolezec [ 225 ] Jan Skácel 1990 CZE Memoriál podlahy Jakuba Semeráka 57:23.7 19:32.5
175 45 / MB [ 233 ] Pavel Šembera 1980 CZE Praha 57:26.5 19:35.3
176 28 / MC [ 281 ] Dominik Zerzán 1970 CZE Bull-Store Náchod 57:26.6 19:35.4
177 8 / MD [ 279 ] Luděk Zelený 1961 CZE Domažďár 57:28.4 19:37.2
178 2 / juniorkyhorolezec [ 143 ] Magdaléna Lotová 2005 CZE Sportovní klub Nový Bor 57:29.2 19:38.0
179 46 / MB [ 174 ] Jan Novak 1985 CZE Cyklo Erben 57:30.0 19:38.8
180 29 / MC [ 295 ] Tomasz Łąk 1972 POL NOA 57:35.8 19:44.6
181 30 / MC [ 183 ] Jan Pácha 1976 CZE Ústí Nad Labem 57:43.2 19:52.0
182 31 / MC [ 206 ] Petr Pondělíček 1975 CZE JBL Standa tým 57:51.1 19:59.9
183 6 / ZC [ 15 ] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 57:57.8 20:06.6
184 47 / MBhorolezec [ 175 ] Martin Novák 1982 CZE Horolezci Písek 57:59.0 20:07.8
185 48 / MB [ 301 ] Petr Vrána 1983 CZE Drylock 58:04.4 20:13.2
186 32 / MC [ 48 ] Jan Farský 1976 CZE Úpice 58:06.6 20:15.4
187 49 / MB [ 191 ] Pedro David Pereira Brito Rossio 1984 PRT Team PBR 58:11.8 20:20.6
188 3 / juniorky [ 71 ] Anna Holadova 2008 CZE Triatlon Loko Trutnov 58:13.2 20:22.0
188 9 / MD [ 103 ] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 58:13.2 20:22.0
190 50 / MBhorolezec [ 269 ] Pavel Vesely 1982 CZE Praha 58:16.1 20:24.9
191 8 / ZBhorolezec [ 100 ] Dita Kalabova 1985 CZE Crazy spiders 58:16.8 20:25.6
192 33 / MChorolezec [ 58 ] Miloš Hájek 1973 CZE Liberec 58:28.5 20:37.3
193 10 / MD [ 312 ] Jaroslav Nosek 1963 CZE LK Prachov 58:38.2 20:47.0
194 51 / MB [ 221 ] Jakub Rudolecký 1987 CZE Žamberk 58:43.1 20:51.9
195 52 / MB [ 336 ] Dominik Zalewski 1981 CZE Jelenia Gora 58:47.7 20:56.5
196 9 / ZB [ 185 ] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 58:51.7 21:00.5
197 16 / ZA [ 122 ] Daniela Kroulíková 1995 CZE Ústí Nad Orlicí 59:18.4 21:27.2
198 34 / MChorolezec [ 59 ] Roman Hanáček 1977 CZE HO HSK 59:29.0 21:37.8
199 35 / MC [ 24 ] Martin Blažek 1971 CZE ACS RÝCHORY 59:32.0 21:40.8
200 53 / MB [ 330 ] Ondřej Kudela 1980 CZE Baterca 59:36.7 21:45.5
201 17 / ZA [ 154 ] Lucie Marková 1988 CZE Dlouhoňovice 59:43.6 21:52.4
202 54 / MBhorolezec [ 148 ] Karel Mandik 1978 CZE Totaloutdoor 59:43.9 21:52.7
203 10 / ZBhorolezec [ 123 ] Soňa Křemenová 1980 CZE Dobřichovice 59:50.3 21:59.1
204 14 / juniorhorolezec [ 129 ] Radim Kuchařík 2004 CZE Praha 9, Horní Počernice 59:55.0 22:03.8
205 55 / MBhorolezec [ 102 ] Lukáš Kaplan 1984 CZE HO Lysá nad Labem 59:59.7 22:08.5
206 18 / ZA [ 47 ] Jana Ernekerová 1992 CZE Praha 01:00:01.1 22:09.9
207 19 / ZAhorolezec [ 284 ] Eliška Zýková 1995 CZE HO Adršpach 01:00:07.9 22:16.7
208 56 / MB [ 338 ] Lukáš Aliger 1986 CZE TJ Sokol Mnátnice 01:00:10.8 22:19.6
209 50 / MA [ 62 ] Jakub Hanousek 1991 CZE Police Nad Metují 01:00:12.4 22:21.2
210 51 / MA [ 85 ] Michal Janovský 1988 CZE Náchod 01:00:18.2 22:27.0
211 36 / MC [ 77 ] Pavel Hrubý 1977 CZE Horní Maršov 01:00:26.2 22:35.0
212 4 / juniorkyhorolezec [ 196 ] Kateřina Petrová 2004 CZE Sportovní klub Nový Bor 01:00:32.0 22:40.8
213 11 / ZB [ 67 ] Ivana Havlíčková 1981 CZE SKI Police nad Metují 01:00:33.0 22:41.8
214 11 / MD [ 319 ] Tonda Tonda 1962 CZE DAK Dobrošov 01:00:35.4 22:44.2
215 37 / MC [ 133 ] Vladimír Květoň 1968 CZE KVS Šumperk 01:00:37.7 22:46.5
216 52 / MAhorolezec [ 315 ] Martin Gotthard 1994 CZE 01:00:40.8 22:49.6
217 20 / ZA [ 332 ] Dagmar Štěrbová 1991 CZE Extra Brno 01:00:48.9 22:57.7
218 12 / ZB [ 333 ] Veronika Šedivková 1986 CZE 01:00:55.3 23:04.1
219 13 / ZB [ 82 ] KlÁra JakubŮ 1981 CZE Spice Run 01:00:58.7 23:07.5
220 57 / MBhorolezec [ 231 ] Lukáš Šedivý 1986 CZE Praha 8 01:01:02.0 23:10.8
221 53 / MA [ 208 ] Jiří Pozděna 1990 CZE Kramolna 01:01:02.8 23:11.6
222 2 / ZD [ 150 ] Blanka Mansfeldová 1966 CZE Horní Ředice 01:01:27.6 23:36.4
223 58 / MBhorolezec [ 186 ] Ondrej Pancl 1980 CZE Horce 01:01:30.7 23:39.5
224 14 / ZBhorolezec [ 187 ] Radana Panclová 1979 CZE HORCE 01:01:30.8 23:39.6
225 59 / MB [ 339 ] Ondřej Ježek 1985 CZE 01:01:32.3 23:41.1
226 60 / MBhorolezec [ 254 ] Michal Trněný 1984 CZE Ústí Nad Labem 01:01:36.0 23:44.8
227 21 / ZAhorolezec [ 218 ] Kateřina Rozínková 1996 CZE Žabkoni 01:01:40.9 23:49.7
228 7 / ZC [ 197 ] Geri Petrova 1976 BGR Bulharsko 01:01:44.1 23:52.9
229 38 / MC [ 335 ] Jiří Beran 1977 CZE Ski Police 01:01:49.5 23:58.3
230 22 / ZA [ 214 ] Táňa Rejlová 1991 CZE Adršpach 01:01:53.5 24:02.3
231 39 / MC [ 238 ] Radek Šnýdr 1970 CZE Hrádek nad Nisou 01:01:54.3 24:03.1
232 8 / ZC [ 151 ] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 01:01:59.1 24:07.9
233 61 / MBhorolezec [ 316 ] David Migel 1981 CZE 01:01:59.8 24:08.6
234 62 / MB [ 121 ] Vojtěch Kristen 1984 CZE ZTPK 01:02:04.8 24:13.6
235 15 / ZBhorolezec [ 110 ] Barbora Kolouchová 1980 CZE VŠAK 01:02:15.8 24:24.6
236 16 / ZB [ 74 ] Marie Hornychová 1980 CZE SKI Police nad Metují 01:02:16.8 24:25.6
237 40 / MC [ 139 ] Lubomír Lešenar 1976 CZE Bilbao Šumperk 01:02:34.6 24:43.4
238 54 / MAhorolezec [ 199 ] Dan Pikali 1989 CZE Pardubice 01:02:38.6 24:47.4
239 55 / MA [ 310 ] Martin Papež 1988 CZE Zlín 01:02:39.1 24:47.9
240 17 / ZB [ 134 ] Jana Lacina Jenková 1986 CZE TJ Krčma 01:02:46.8 24:55.6
241 5 / juniorky [ 296 ] Eliška Nováková 2006 CZE HK Lanškroun 01:02:48.8 24:57.6
242 18 / ZB [ 79 ] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 01:02:50.2 24:59.0
243 3 / ZD [ 95 ] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 01:02:57.4 25:06.2
244 6 / ME [ 146 ] Jan Mach 1956 CZE TJ Slavoj Teplice nad Metují 01:03:14.1 25:22.9
245 23 / ZA [ 55 ] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metuji 01:03:23.1 25:31.9
246 56 / MA [ 260 ] Petr Tvrdý 1990 CZE Havlíčkův Brod 01:03:34.8 25:43.6
247 12 / MD [ 262 ] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 01:03:50.2 25:59.0
248 63 / MBhorolezec [ 201 ] Michal Pohanka 1981 CZE Wikov 01:03:58.1 26:06.9
249 4 / ZD [ 232 ] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 01:04:04.8 26:13.6
250 24 / ZAhorolezec [ 107 ] Karolína Kolářová 1991 CZE Praha 01:04:06.6 26:15.4
251 19 / ZB [ 73 ] Ivica Horáková 1987 SVK Bratislava 01:04:22.3 26:31.1
252 57 / MA [ 303 ] Viktor Čavoš 1993 CZE 01:04:29.0 26:37.8
253 58 / MA [ 337 ] Kryštof Przechowski 1992 CZE Hradec Králové 01:04:33.3 26:42.1
254 41 / MC [ 188 ] Radek Patrný 1972 CZE Toto není turistika 01:04:58.2 27:07.0
255 20 / ZB [ 223 ] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 01:05:15.6 27:24.4
256 21 / ZBhorolezec [ 28 ] Bára Bryksí 1979 CZE BKL Machov 01:05:50.2 27:59.0
257 22 / ZB [ 263 ] Kateřina Vaňková 1979 CZE Opravna Obuvi Trutnov 01:05:56.0 28:04.8
258 7 / ME [ 86 ] Jiří Javůrek 1948 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:06:10.1 28:18.9
259 59 / MA [ 326 ] Petr Mikan 1997 CZE 01:06:28.1 28:36.9
260 60 / MA [ 113 ] Tomáš Kotyza 1992 CZE Žamberk 01:06:36.2 28:45.0
261 25 / ZA [ 91 ] Hana Jírů 1994 CZE Žamberk 01:06:36.4 28:45.2
262 26 / ZA [ 178 ] Dora Novotná 1997 CZE Fanklub Haňky Slepíkové 01:06:37.9 28:46.7
263 23 / ZB [ 314 ] Helena Dvořáková 1985 CZE Písek 01:06:43.3 28:52.1
263 9 / ZC [ 216 ] Lucie Riegerová 1977 CZE SKI Police nad Metují 01:06:43.3 28:52.1
265 61 / MA [ 61 ] Vít Hanousek 1989 CZE Poznámkový blok 01:06:43.8 28:52.6
266 24 / ZB [ 305 ] Karolína Kubcová 1983 CZE 01:06:56.5 29:05.3
267 64 / MB [ 84 ] Roman Janovský 1983 CZE Kramolna 01:06:57.4 29:06.2
268 25 / ZB [ 29 ] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 01:07:10.1 29:18.9
269 27 / ZAhorolezec [ 273 ] Jana Vodičková 1988 CZE Praha 4 - Pisnice 01:07:12.0 29:20.8
270 10 / ZChorolezec [ 117 ] Martina Krčová 1972 CZE KVS Šumperk 01:07:14.3 29:23.1
271 28 / ZA [ 203 ] Petra Pohnerová 1988 CZE Brno 01:07:39.5 29:48.3
272 26 / ZB [ 313 ] Žaneta Havalcová 1983 CZE MP Praha 01:07:53.2 30:02.0
273 11 / ZChorolezec [ 158 ] Jitka Mázlová 1970 CZE TJ Spartak Vrchlabí 01:07:56.5 30:05.3
273 29 / ZAhorolezec [ 120 ] Monika Krella 1992 CZE TJ Spartak Vrchlabí 01:07:56.5 30:05.3
275 30 / ZA [ 88 ] Lucie Jílková 1997 CZE Praha 01:09:09.3 31:18.1
276 65 / MB [ 16 ] Jakub Baxa 1987 CZE Staré Buky 172 01:09:11.2 31:20.0
277 12 / ZC [ 247 ] Gabriela Tabachová 1975 CZE Hradec Králové 01:09:40.5 31:49.3
278 13 / MDhorolezec [ 166 ] Petr Nádhera 1967 CZE Hradec Králové 01:09:48.0 31:56.8
279 14 / MD [ 111 ] Jan Korba 1964 CZE Praha 01:10:08.2 32:17.0
280 6 / juniorky [ 23 ] Leontýna Bezušková 2005 CZE SKI Police nad Metují 01:10:26.1 32:34.9
281 62 / MAhorolezec [ 317 ] Jakub Jurník 1991 CZE 01:10:35.9 32:44.7
282 63 / MAhorolezec [ 318 ] Jiří Zika 1993 CZE 01:10:36.3 32:45.1
283 15 / junior [ 210 ] Ladislav Raim 2006 CZE Nový Hradec 01:10:47.2 32:56.0
284 13 / ZC [ 157 ] Hana Matthissen 1972 CZE Mlada Boleslav 01:10:49.4 32:58.2
285 14 / ZC [ 308 ] Helena Štěpánská 1975 CZE Tchýně v běhu 01:11:07.8 33:16.6
286 1 / MF [ 11 ] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police 01:11:14.5 33:23.3
287 31 / ZA [ 258 ] Pavlina Třísková 1991 CZE Hradec Králové 01:11:56.2 34:05.0
288 66 / MB [ 291 ] Marcin Kornaś 1978 POL GóryLasy 01:12:41.5 34:50.3
289 42 / MC [ 204 ] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 01:13:16.4 35:25.2
290 32 / ZA [ 152 ] Svetlana Margetová 1990 CZE Slavia Pojišťovňa 01:13:51.7 36:00.5
291 64 / MA [ 156 ] Ondřej Mařík 1989 CZE Kompilátor 01:14:36.8 36:45.6
292 5 / ZD [ 275 ] Ivana Votočková 1957 CZE Trunov 01:16:34.9 38:43.7
293 33 / ZA [ 278 ] Inna Zayats 1993 CZE ZTC 01:17:10.5 39:19.3
294 27 / ZB [ 138 ] Petra Lédlová 1983 CZE Chvaleč 01:19:54.5 42:03.3
295 34 / ZA [ 182 ] Simona Pacltová 1990 CZE Radvanice 01:19:55.6 42:04.4
296 8 / ME [ 116 ] Zdeněk Krajč 1954 CZE Trutnov 01:20:05.9 42:14.7
297 28 / ZB [ 246 ] Lenka Švihlová 1984 CZE Pstruží 01:20:46.8 42:55.6
298 15 / MD [ 294 ] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 01:21:22.3 43:31.1
299 35 / ZA [ 271 ] Veronika Vlasáková 1990 CZE Hradec Králové 01:21:40.6 43:49.4
299 43 / MC [ 104 ] David Klimt 1973 CZE TOPESTO 01:21:40.6 43:49.4
301 6 / ZD [ 51 ] Eva Friebelová 1962 CZE TJ Maratonstav Úpice 01:21:58.8 44:07.6
302 7 / ZD [ 299 ] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:22:26.8 44:35.6
303 7 / juniorkyhorolezec [ 198 ] Vendula Petrová 2005 CZE Velká Bystřice 01:22:43.2 44:52.0
304 36 / ZA [ 53 ] Šárka Frýdlová 1990 CZE Hradec Králové 01:22:51.9 45:00.7
305 2 / MF [ 9 ] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:29:00.0 51:08.8
305 15 / ZC [ 41 ] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:29:00.0 51:08.8
307 3 / MF [ 323 ] čestmír Vít 1945 CZE Hradec Králové 01:33:33.7 55:42.5
308 4 / MF [ 321 ] Stanislav Groh 1946 CZE AC Vrchlabí 01:42:10.5 01:04:19.3

result list BUFO BABY CROSS (pro přihlášky)

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
{1} 1 / ST. MINIŽÁKYNĚ [ 413 ] Anna Hozová 2012 CZE

result list přípravka holky

start ~ 11:05:26

rank rank/cat. # name year state team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / přípravka holky [ 463 ] Nela Nováková 2018 CZE TJ Sokol Jaroměř
2 2 / přípravka holky [ 441 ] Karolína Čížková 2017 CZE
3 3 / přípravka holky [ 436 ] Šarlota Hernik 2017 CZE
4 4 / přípravka holky [ 473 ] Stella Mikulášová 2017 CZE Přibyslav
5 5 / přípravka holky [ 464 ] Šarlota Tryznová 2018 CZE Jívka
6 6 / přípravka holky [ 471 ] Johanka Herman 2017 CZE Liberec
7 7 / přípravka holky [ 446 ] Antonie Kudelová 2018 CZE
8 8 / přípravka holky [ 467 ] Agáta Pivničková 2018 CZE SKI Police nad Metují
8 8 / přípravka holky [ 472 ] Tamara Mikulášová 2017 CZE Pardubice
10 10 / přípravka holky [ 468 ] Marie Ptašková 2018 CZE green4plan s.r.o.
11 11 / přípravka holky [ 447 ] Jael Adámková 2017 CZE
12 12 / přípravka holky [ 431 ] Julie Amelie Laštovková 2018 CZE
13 13 / přípravka holky [ 460 ] Veronika Machová 2019 CZE Trutnov
14 14 / přípravka holky [ 456 ] Rozálie Sudková 2020 CZE Náchod
15 15 / přípravka holky [ 448 ] Barbora Kalábová 2019 CZE
16 16 / přípravka holkyhorolezec [ 457 ] Dorota Mazurová 2019 CZE HO Staré Město
17 17 / přípravka holky [ 442 ] Meda Komárková 2021 CZE Žďár Nad Metují
18 18 / přípravka holky [ 454 ] Anna Ptašková 2020 CZE green4plan s.r.o.

result list přípravka kluci

start ~ 11:11:39

rank rank/cat. # name year state team lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / kluci [ 476 ] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
2 2 / klucihorolezec [ 474 ] Jakub Krabec 2017 CZE TJ Baník Stříbro
3 3 / kluci [ 444 ] Nikolas Bečka 2017 CZE Pardubice
4 4 / kluci [ 475 ] Přemysl Král 2017 CZE Dobřichovice
5 5 / kluci [ 453 ] Adam Bydžovský 2017 CZE Police Nad Metují - Velká Ledhuje
6 6 / kluci [ 445 ] Matyas Michalek 2017 CZE SKI Police nad Metují
7 7 / kluci [ 439 ] Pavel Bořek 2017 CZE SK Nové Město nad Metují
8 8 / kluci [ 440 ] Jiří Bořek 2017 CZE SK Nové Město nad Metují
9 9 / kluci [ 459 ] Jáchym Beran 2019 CZE SKI Police nad Metují
10 10 / kluci [ 433 ] Šimon Sobotka 2018 CZE
11 11 / kluci [ 437 ] Christián Nejman 2019 CZE Běžecký klub Náchod
12 12 / kluci [ 461 ] Tobiáš Gloser 2018 CZE Police Nad Metují
13 13 / kluci [ 470 ] Martin Ralva 2017 CZE Rychlíci
14 14 / kluci [ 462 ] Antonín Pohner 2018 CZE Brno
15 15 / kluci [ 434 ] Teodor Kos 2021 CZE
16 16 / kluci [ 443 ] Antonín Komárek 2021 CZE Žďár Nad Metují
{17} 17 / kluci [ 466 ] Jáchym Sudek 2018 CZE Náchod

result list Nejmladší minižákyně

start ~ 11:19:21

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / holky [ 493 ] Ingrid Pšeničková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 01:08.8
2 2 / holky [ 478 ] Mia Petrová 2016 CZE Praha 01:13.9 00:05.1
3 3 / holky [ 484 ] Marie Hornychová 2016 CZE SKI Police nad Metují 01:14.9 00:06.1
4 4 / holky [ 488 ] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 01:17.1 00:08.3
5 5 / holky [ 481 ] Sára Hniková 2016 CZE Smiřice 01:18.5 00:09.7
6 6 / holkyhorolezec [ 497 ] Josefína Mazurová 2015 CZE HO Staré Město 01:19.4 00:10.6
7 7 / holky [ 490 ] Zlata Peskova 2015 CZE Ivancice 01:19.8 00:11.0
8 8 / holky [ 477 ] Georga Bielčíková 2016 CZE Letohrad 01:21.0 00:12.2
9 9 / holky [ 449 ] Tereza Kalábová 2016 CZE Crazy Spiders 01:27.1 00:18.3
10 10 / holky [ 483 ] Eliška Hájková 2016 CZE Hradec Králové 01:28.8 00:20.0
11 11 / holky [ 452 ] Anna Kuželová 2016 CZE OlfinCar Ski team Trutnov 01:29.4 00:20.6

result list Nejmladší minižáci

start ~ 11:23:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / kluci [ 494 ] Filip Kubica 2015 POL MKS Siechnice/SP1 01:06.4
2 2 / kluci [ 489 ] Lukáš Venclák 2015 CZE Běžecký klub Náchod 01:09.0 00:02.6
3 3 / kluci [ 498 ] Tobiáš Prokop 2015 CZE Police Nad Metuji 01:09.9 00:03.5
3 3 / kluci [ 486 ] Jáchym Zítko 2016 CZE SKI Police nad Metují 01:09.9 00:03.5
5 5 / kluci [ 435 ] Benjamin Nejman 2016 CZE Běžecký klub Náchod 01:11.8 00:05.4
6 6 / kluci [ 482 ] Adam Josef Beran 2016 CZE SKI Police nad Metují 01:14.3 00:07.9
7 7 / kluci [ 495 ] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 01:15.5 00:09.1
8 8 / kluci [ 487 ] Maxmilián Konečný 2015 CZE Tišnov 01:25.1 00:18.7
9 9 / kluci [ 438 ] Adam David Gaugl 2016 CZE 01:25.7 00:19.3
10 10 / kluci [ 480 ] Matyáš Klíma 2016 CZE Horní Halže 01:25.9 00:19.5
11 11 / kluci [ 479 ] Matěj Petrovický 2016 CZE Atletika Jaroměř 01:26.9 00:20.5
12 12 / kluci [ 451 ] Illya Gavrylenko 2015 CZE Svoboda Nad Úpou 01:27.5 00:21.1
13 13 / kluci [ 432 ] Vojtěch Smoleň 2016 CZE 01:31.8 00:25.4
14 14 / kluci [ 496 ] Štěpán Hrouda 2015 CZE Valteřice 01:34.0 00:27.6
15 15 / kluci [ 450 ] Kyrylo Gavrylenko 2016 CZE 01:36.3 00:29.9

result list Ml. minižákyně

start ~ 11:30:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [ 570 ] Zuzana Nováková 2013 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:13.8 01:01.4 (1) splits
2 2 / holky [ 581 ] Eliška Hůlková 2014 CZE SKI Police nad Metují 02:15.7 00:01.9 01:01.7 (2) splits
3 3 / holky [ 566 ] Žofie Kubica 2013 POL MKS Siechnice /SP1 02:20.0 00:06.2 01:07.8 (5) splits
4 4 / holky [ 400 ] Kateřina Čížková 2014 CZE Rychnov Nad Kněžnou 02:23.8 00:10.0 01:07.2 (4) splits
5 5 / holkyhorolezec [ 571 ] Veronika Buchalová 2013 CZE SDH Rokytnice v Orlických horách 02:24.1 00:10.3 01:02.3 (3) splits
6 6 / holky [ 565 ] Julie Janetcky 2013 CZE Wikov ski Skuhrov 02:29.8 00:16.0 01:08.4 (7) splits
7 7 / holky [ 569 ] Anna Bubeníčková 2013 CZE BKL Machov 02:34.2 00:20.4 01:08.2 (6) splits
8 8 / holky [ 408 ] Zuzana Smoleňová 2013 CZE 02:35.8 00:22.0 01:10.9 (9) splits
9 9 / holkyhorolezec [ 584 ] Magdaléna Krabcová 2014 CZE TJ Baník Stříbro 02:35.9 00:22.1 01:11.4 (10) splits
10 10 / holky [ 563 ] Nela Mikulášová 2013 CZE Pardubice 02:42.2 00:28.4 01:10.4 (8) splits
11 11 / holky [ 600 ] Kateřina Hnátková 2014 CZE 02:46.9 00:33.1 01:14.4 (11) splits
12 12 / holky [ 575 ] Marie Knittelová 2014 CZE SKI Police nad Metují 02:48.1 00:34.3 01:14.8 (12) splits
13 13 / holky [ 580 ] markéta beranová 2014 CZE SKI Police nad Metují 03:01.4 00:47.6 01:16.6 (13) splits
14 14 / holky [ 579 ] Kateřina Bydžovská 2014 CZE Police Nad Metují - Velká Ledhuje 03:57.3 01:43.5 01:54.8 (14) splits

result list Ml. minižáci

start ~ 11:36:46

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [ 572 ] Jindřich Kubík 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:11.3 01:03.2 (1) splits
2 2 / kluci [ 578 ] Matyáš Novák 2014 CZE SKI Police nad Metují 02:21.5 00:10.2 01:07.2 (5) splits
3 3 / kluci [ 562 ] Martin Farský 2013 CZE Úpice 02:21.7 00:10.4 01:05.1 (2) splits
4 4 / klucihorolezec [ 573 ] Jakub Marek 2013 CZE HO Požitkáři 02:22.6 00:11.3 01:05.2 (3) splits
5 5 / kluci [ 583 ] štěpán Beran 2014 CZE ski police nad metuji 02:25.5 00:14.2 01:12.8 (10) splits
6 6 / kluci [ 574 ] Jan Jirman 2014 CZE SKI Police nad Metují 02:26.0 00:14.7 01:08.7 (7) splits
7 7 / kluci [ 568 ] Daniel Nývlt 2013 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:28.3 00:17.0 01:11.1 (8) splits
8 8 / kluci [ 404 ] Antonín Kubias 2014 CZE Tyčka a kulička 02:31.3 00:20.0 01:11.8 (9) splits
9 9 / kluci [ 582 ] Šimon Klíma 2014 CZE Horní Halže 02:38.1 00:26.8 01:07.4 (6) splits
10 10 / kluci [ 567 ] Filip Vychodil 2013 CZE Praha 02:48.3 00:37.0 01:06.0 (4) splits
11 11 / kluci [ 577 ] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř 02:48.4 00:37.1 01:14.4 (11) splits
12 12 / kluci [ 406 ] Jan Pázler 2014 CZE 02:48.7 00:37.4 01:14.4 (12) splits

result list St. minižákyně

start ~ 11:43:59

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [ 546 ] Aneta Nováková 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:17.8 00:58.6 (1) 02:07.5 (1) splits
2 2 / holky [ 544 ] Sofie Mann 2011 CZE Wikov ski Skuhrov 03:29.3 00:11.5 01:03.5 (3) 02:16.3 (2) splits
3 3 / holky [ 557 ] Nikola Maivaldová 2012 CZE Sokol HK 03:36.7 00:18.9 01:03.2 (2) 02:20.4 (3) splits
4 4 / holky [ 560 ] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 03:39.9 00:22.1 01:07.5 (7) 02:23.4 (4) splits
5 5 / holky [ 555 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 03:42.0 00:24.2 01:06.0 (5) 02:23.7 (5) splits
6 6 / holky [ 552 ] Viktorie Brychová 2012 CZE Wikov ski Skuhrov 03:47.3 00:29.5 01:07.1 (6) 02:27.0 (6) splits
7 7 / holky [ 537 ] Barbora Lukášková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 03:53.5 00:35.7 01:08.7 (8) 02:31.0 (7) splits
8 8 / holky [ 596 ] Julie Raszková 2012 CZE Brno 03:56.8 00:39.0 01:08.7 (9) 02:38.5 (8) splits
9 9 / holky [ 594 ] Adriana Michálková 2012 CZE Police Nad Metují 03:57.4 00:39.6 01:11.5 (11) 02:39.5 (9) splits
10 10 / holky [ 597 ] Eva Řepková 2012 CZE 04:01.2 00:43.4 01:13.0 (12) 02:41.6 (10) splits
11 11 / holky [ 402 ] Johanka Gauglová 2012 CZE 04:15.0 00:57.2 01:09.2 (10) 02:41.8 (11) splits
12 12 / holky [ 548 ] Ema Lotová 2011 CZE Sportovní klub Nový Bor 04:21.0 01:03.2 01:16.8 (13) 02:55.0 (13) splits
13 13 / holky [ 593 ] Kristýna Brátová 2012 CZE 04:26.7 01:08.9 01:05.2 (4) 02:45.4 (12) splits
14 14 / holky [ 412 ] Helena Garbacz 2012 CZE 05:38.9 02:21.1 01:17.4 (14) 03:14.8 (14) splits
15 (-1) 15 / holky [ 595 ] Natálie Podařilová 2012 CZE 04:06.8 01:17.7 (15) 04:06.8 (15)

result list St. minižáci

start ~ 11:52:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [ 540 ] Adam Kubeček 2011 CZE BKL Machov 03:13.1 01:01.5 (2) 02:07.9 (1) splits
2 2 / kluci [ 554 ] Matyáš Duch 2012 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:14.9 00:01.8 01:02.5 (4) 02:11.1 (4) splits
3 3 / klucihorolezec [ 559 ] Jan Krabec 2012 CZE TJ Baník Stříbro 03:16.6 00:03.5 01:00.7 (1) 02:09.4 (2) splits
4 4 / kluci [ 590 ] Nikodem Harasym 2012 POL Mukn pod Stróża 03:18.2 00:05.1 01:01.8 (3) 02:10.8 (3) splits
5 5 / kluci [ 534 ] Jiří Křepela 2011 CZE Wikov ski Skuhrov 03:19.7 00:06.6 01:02.7 (5) 02:12.6 (5) splits
6 6 / kluci [ 541 ] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 03:22.7 00:09.6 01:05.2 (9) 02:14.7 (6) splits
7 7 / kluci [ 543 ] Ivan Hornych 2011 CZE SKI Police nad Metují 03:24.4 00:11.3 01:04.7 (7) 02:17.9 (7) splits
8 8 / kluci [ 561 ] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 03:27.0 00:13.9 01:06.9 (10) 02:18.7 (9) splits
9 9 / kluci [ 542 ] Vojtěch Havel 2011 CZE Skilauf team 03:36.5 00:23.4 01:05.1 (8) 02:18.5 (8) splits
10 10 / kluci [ 558 ] Matěj Tuček 2012 CZE SKI Adršpach 03:44.7 00:31.6 01:13.6 (17) 02:30.0 (10) splits
11 11 / kluci [ 553 ] Vojtěch Pilný 2012 CZE Wikov ski Skuhrov 03:52.5 00:39.4 01:09.0 (14) 02:30.8 (11) splits
12 12 / kluci [ 550 ] Mikuláš Klíma 2012 CZE Horní Halže 03:57.0 00:43.9 01:07.7 (11) 02:32.2 (12) splits
13 13 / kluci [ 549 ] Jindřich Pohl 2012 CZE SKI Police nad Metují 03:58.6 00:45.5 01:10.7 (15) 02:35.6 (13) splits
14 14 / kluci [ 407 ] Šimon Cihlo 2012 CZE Pardubice 04:05.3 00:52.2 01:08.1 (13) 02:36.2 (14) splits
15 15 / kluci [ 405 ] David Pázler 2011 CZE 04:05.9 00:52.8 01:11.3 (16) 02:41.8 (16) splits
16 16 / kluci [ 538 ] Ondřej Ťoupal 2011 CZE Praha 04:06.5 00:53.4 01:08.0 (12) 02:37.5 (15) splits
17 17 / klucihorolezec [ 556 ] Ondřej Komárek 2012 CZE RUN FOR LIFE ZÁBĚDOV 04:21.9 01:08.8 01:14.4 (18) 02:47.5 (17) splits
18 18 / kluci [ 539 ] Jakub Hrouda 2011 CZE Valteřice 04:30.5 01:17.4 01:14.6 (19) 02:53.5 (18) splits
DNF / kluci [ 551 ] Vojtěch Vávra 2012 CZE TJ SOKOL JAROMĚŘ 01:04.5 (6) 04:14.5 (19) splits

result list Starší žáci

start ~ 12:05:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / kluci [ 509 ] Tomáš Metelka 2008 CZE OK99 Hradec Králové 05:12.7 05:12.7 (1) splits
2 2 / kluci [ 508 ] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 05:53.5 00:40.8
3 3 / kluci [ 592 ] David Ježek 2007 CZE 05:54.3 00:41.6
4 4 / kluci [ 503 ] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 06:11.7 00:59.0
5 5 / kluci [ 506 ] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 06:31.7 01:19.0
6 1 / holky [ 586 ] Michalina Harasym 2008 POL Mukn pod Stróża 06:38.1 01:25.4
7 6 / kluci [ 502 ] Tadeáš Lédl 2007 CZE Chvaleč 06:38.2 01:25.5
8 7 / kluci [ 507 ] Kristián Konečný 2008 CZE Tišnov 06:42.8 01:30.1
9 8 / kluci [ 504 ] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 06:48.7 01:36.0
10 2 / holky [ 501 ] Adéla Pohlová 2007 CZE SKI Police nad Metují 07:20.7 02:08.0
11 3 / holky [ 505 ] Linda Drbohlavová 2008 CZE SK Janské Lázně 07:21.1 02:08.4

result list Mladší žáci

start ~ 12:06:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / klucihorolezec [ 518 ] Ondřej Růžička 2009 CZE TJ Sokol Senohraby 05:43.5
2 2 / kluci [ 511 ] Oldřich Hornych 2009 CZE SKI Police nad Metují 06:06.7 00:23.2
3 3 / kluci [ 526 ] Matěj Beran 2010 CZE SKI Police nad Metují 06:33.8 00:50.3
4 4 / kluci [ 410 ] Adam Hoza 2010 CZE Pardubice 06:44.2 01:00.7
5 5 / kluci [ 523 ] Lukáš Farský 2010 CZE Úpice 06:44.7 01:01.2
6 6 / kluci [ 516 ] František Šabata 2009 CZE Wikov ski Skuhrov 06:47.3 01:03.8
7 7 / kluci [ 527 ] Michal Nývlt 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:59.6 01:16.1
8 8 / kluci [ 587 ] Jan Kornaś 2010 POL Górylasy 07:04.1 01:20.6
9 9 / kluci [ 409 ] Mikuláš Cihlo 2010 CZE Pardubice 07:23.1 01:39.6
10 10 / kluci [ 512 ] Matěj Němec 2009 CZE Manové Přemysla Otakara 07:30.5 01:47.0
11 11 / kluci [ 522 ] Jiří Bureš 2010 CZE FBC Orel 07:35.6 01:52.1
12 12 / kluci [ 514 ] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 08:05.6 02:22.1
13 13 / kluci [ 525 ] Štěpán Lédl 2010 CZE Chvaleč 08:15.1 02:31.6
14 14 / kluci [ 591 ] Adam Valenčík 2009 CZE červený Kostelec 09:00.8 03:17.3
15 15 / kluci [ 598 ] Vojtěch Řepka 2009 CZE 09:31.5 03:48.0

result list Mladší žákyně

start ~ 12:06:30

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / holky [ 532 ] Denisa Hrnčířová 2010 CZE BKL Machov 06:12.7
2 2 / holky [ 529 ] Tereza Michlová 2010 CZE Wikov ski Skuhrov 06:14.7 00:02.0
3 3 / holkyhorolezec [ 524 ] Amálie Drobková 2010 CZE RUN FOR LIFE ZÁBĚDOV 06:16.6 00:03.9
4 4 / holky [ 599 ] Viktorie Prešinská 2010 CZE Náchod 06:17.2 00:04.5
5 5 / holky [ 401 ] Eliška Gultová 2009 CZE Bkl Machov 06:34.9 00:22.2
6 6 / holky [ 517 ] Nela Křičková 2009 CZE BKL Machov 06:47.5 00:34.8
7 7 / holky [ 519 ] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 06:48.2 00:35.5
8 8 / holky [ 528 ] Laura Drbohlavova 2010 CZE SK Janské Lázně 06:53.2 00:40.5
9 9 / holky [ 510 ] Matylda Pohlová 2009 CZE SKI Police nad Metují 06:55.2 00:42.5
10 10 / holky [ 513 ] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 07:04.8 00:52.1
11 11 / holky [ 530 ] Adéla Hůlková 2010 CZE SKI Police nad Metují 07:46.7 01:34.0
12 12 / holky [ 533 ] Lucie Knittelová 2010 CZE SKI Police nad Metují 07:55.2 01:42.5
13 13 / holky [ 520 ] Eliška Řezníčková 2009 CZE Ml. žákyně 08:32.5 02:19.8
14 14 / holky [ 411 ] Marie Garbacz 2010 CZE 09:26.3 03:13.6
15 15 / holky [ 521 ] Adelka Ludvighova 2010 CZE Čapkova 263 Teplice Nad Metují 10:35.7 04:23.0