maraton

run

results

Montacké vlny

2022-05-14 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky I 1500 m total: 17, men : 12, women: 5, Mladší žáci: 7, Starší žáci: 5, Mladší žákyně: 5, Starší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky II 700 m Nejmladší žáci/žákyně total: 13, men : 5, women: 8, kluci: 5, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky II 700 m Školáci žáci/žákyně total: 11, men : 5, women: 6, kluci: 5, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky II 700 m Přípravka žáci/žákyně total: 19, men : 10, women: 9, kluci: 10, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky III. Nejmladší děti total: 17, men : 7, women: 10, kluci: 7, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 77, men : 57, women: 20, Muži: 57, Ženy: 20 [html] [pdf] [csv]
Kondiční vlny a Junioři 4,5 km total: 18, men : 9, women: 9, Junioři: 4, Muži: 5, Juniorky: 3, Ženy: 6 [html] [pdf] [csv]

result list Montacké vlnky I 1500 m

start ~ 09:14:52

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Mladší žáci [239] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 05:02.0
2 1 / Starší žáci [112] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:11.0 00:09.0
3 2 / Mladší žáci [153] Miroslav Blažek 2009 CZE sokol Jaroměř 05:12.0 00:10.0
4 2 / Starší žáci [146] David Jirman 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 05:31.0 00:29.0
5 3 / Starší žáci [107] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 05:33.0 00:31.0
6 4 / Starší žáci [106] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 05:35.0 00:33.0
7 1 / Mladší žákyně [109] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 05:48.0 00:46.0
8 3 / Mladší žáci [238] Matyáš Matějů 2009 CZE Náchod 05:53.0 00:51.0
9 2 / Mladší žákyně [104] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 05:56.0 00:54.0
9 4 / Mladší žáci [111] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 05:56.0 00:54.0
11 5 / Starší žáci [108] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:56.1 00:54.1
12 5 / Mladší žáci [105] Matyáš Kraml 2010 CZE Hvězda Pardubice z.s. 06:00.0 00:58.0
13 3 / Mladší žákyně [223] Viktorie Prešinská 2010 CZE Náchod 06:03.3 01:01.3
14 6 / Mladší žáci [225] Filip Kuťák 2010 CZE TJ Maratonstav Úpice 06:06.0 01:04.0
15 7 / Mladší žáci [110] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 06:08.9 01:06.9
16 4 / Mladší žákyně [103] Daniela Dvořáková 2009 CZE Atletika Jaroměř 06:22.4 01:20.4
17 5 / Mladší žákyně [102] Radka Balcarová 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 06:53.1 01:51.1

result list Montacké vlnky II 700 m Nejmladší žáci/žákyně

start ~ 09:31:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [157] Karolína Vondroušová 2011 CZE CYKLO PROFI 02:00.1
2 2 / holky [116] Aneta Nováková 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:05.0 00:04.9
3 1 / kluci [155] Vojtěch Kubík 2011 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:08.8 00:08.7
4 2 / kluci [101] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 02:12.4 00:12.3
5 3 / kluci [148] Jakub Jirman 2011 CZE SK Nové Město nad Metují 02:13.5 00:13.4
6 4 / kluci [156] Michael Patzelt 2012 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 02:16.5 00:16.4
7 3 / holky [226] Viktorie Melišíková 2011 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 02:17.5 00:17.4
8 4 / holky [154] Denisa Králová 2012 CZE Olfincar Ski team Trutnov 02:22.8 00:22.7
9 5 / holky [117] Hana Nyklíčková 2012 CZE Hronov 02:37.9 00:37.8
10 6 / holky [149] Michaela Kráčmarová 2012 CZE BKL Machov 02:50.2 00:50.1
11 7 / holky [115] Julie Míšková 2012 CZE TJ Sokol Hradec Králové 03:15.4 01:15.3
12 8 / holky [119] Julie Polická 2011 CZE Velké Pořičí 03:25.9 01:25.8
DNS / kluci [147] Robin Gladics 2012 CZE Česká Skalice

result list Montacké vlnky II 700 m Školáci žáci/žákyně

start ~ 09:45:03

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [128] Zuzana Nováková 2013 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:27.9
2 1 / kluci [227] Šimon Vintr 2014 CZE SK Plhov Náchod 02:29.0 00:01.1
3 2 / kluci [127] Matyáš Novák 2014 CZE SKI Police 02:32.1 00:04.2
4 2 / holky [122] Aneta Bednaříková 2013 CZE Lyžařský oddíl SK Jánské Lázně 02:34.6 00:06.7
5 3 / kluci [124] Antonín Kubias 2014 CZE Tyčka a kulička 02:35.3 00:07.4
6 3 / holky [150] Zuzana Skalická 2014 CZE Hradec Králové 02:37.2 00:09.3
7 4 / holky [224] Rozálie Prešinská 2013 CZE Hvězda Pardubice 02:37.7 00:09.8
8 5 / holky [126] Leontýna Lukášková 2014 CZE Sokol Jaroměř 02:55.1 00:27.2
9 4 / kluci [134] Bedřich Kolaja 2013 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:12.5 00:44.6
10 5 / kluci [233] Tomáš Kašpárek 2013 CZE Sám za sebe 03:15.1 00:47.2
DNS / holky [113] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice

result list Montacké vlnky II 700 m Přípravka žáci/žákyně

start ~ 10:00:19

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [159] David Král 2016 CZE Olfincar Ski team Trutnov 02:40.0
2 2 / kluci [160] Lukáš Venclák 2015 CZE Náchod 02:41.5 00:01.5
3 3 / kluci [161] Adam Vondrouš 2015 CZE CYKLO PROFI 02:43.8 00:03.8
4 4 / kluci [132] Šimon Zajačik 2015 CZE Tj Sokol Dolní Ředice 02:44.5 00:04.5
5 5 / kluci [234] Šimon Bárta 2015 CZE Náchod 02:46.9 00:06.9
5 5 / kluci [235] Filip Kašpárek 2015 CZE Hvězda Pardubice 02:46.9 00:06.9
7 1 / holky [130] Ingrid Pšeničková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 02:48.1 00:08.1
8 7 / kluci [133] Jaromír Kolaja 2015 CZE Slavia Liberec Orienteering 03:02.6 00:22.6
9 2 / holky [158] Helena Horáková 2015 CZE Vestec 03:05.6 00:25.6
10 3 / holky [129] Adéla Hurdálková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 03:14.9 00:34.9
11 4 / holky [236] Maja Melišíková 2015 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 03:16.5 00:36.5
12 8 / kluci [237] Michal Čada 2015 CZE SKI Police nad Metují 03:18.1 00:38.1
13 5 / holky [228] Zora Vintrová 2016 CZE SK Plhov Náchod 03:21.0 00:41.0
14 6 / holky [152] Adéla Skalická 2016 CZE Hradec Králové 03:23.5 00:43.5
15 7 / holky [151] Eliška Antošová 2016 CZE BKN 03:23.9 00:43.9
16 8 / holky [164] Katrina Kuntova 2015 CZE praha 03:24.6 00:44.6
17 9 / holky [231] Magdalena Kuntova 2016 CZE praha 03:27.5 00:47.5
18 9 / kluci [131] Daniel Souček 2016 CZE Tj Sokol Staré Město 03:47.6 01:07.6
DNS / kluci [123] Radim Holubář 2013 CZE SMARTRUN.cz

result list Montacké vlnky III. Nejmladší děti

start ~ 10:15:17

rank rank/cat. # name year state team lap#1
kluci [144] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
holky [138] Nela Nováková 2018 CZE TJ Sokol Jaroměř
holky [143] Anežka Zajacikova 2017 CZE Tj Sokol Dolní Ředice
kluci [241] Pavel Bořek 2017 CZE SK Nové Město nad Metují
kluci [145] Adam Hečko 2017 CZE Dolní Ředice
holky [139] Agáta Pivničková 2018 CZE SKI Police
kluci [240] Jiří Bořek 2017 CZE SK Nové Město nad Metují
holky [135] Kristýna Hurdálková 2018 CZE Žďárky
holky [140] Marie Ptašková 2018 CZE Green4plan S.r.o.
holky [137] Evelína Lukášková 2018 CZE Jaroměř
holky [163] Ella Janovská 2018 CZE Kramolna
kluci [162] Dominik Divíšek 2019 CZE Ins Bike Team
holky [142] Rozálie Sudková 2020 CZE Náchod
holky [229] Alžběta Havlíčková 2018 CZE Náchod
kluci [136] Cyril Kolaja 2017 CZE Slavia Liberec Orienteering
holky [232] Hana Kuntova 2020 CZE Praha
kluci [141] Jáchym Sudek 2018 CZE Náchod

result list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [1] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 32:07.6
2 2 / Muži [7] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký Klub Náchod 32:40.6 00:33.0
3 3 / Muži [5] Ondřej Volák 2000 CZE Běžecký klub Náchod 32:56.6 00:49.0
4 4 / Muži [8] Jindřich Král 1973 CZE AK Iscarex Česká Třebová 34:45.5 02:37.9
5 5 / Muži [52] Ondřej Penc 1977 CZE Meziměstí 3 35:22.0 03:14.4
6 6 / Muži [40] Pepek Petrů 1986 CZE BK Náchod / Hasiči Náchod 36:44.6 04:37.0
7 7 / Muži [14] Luděk Berka 1972 CZE ATLETIKA RTYNĚ 37:24.4 05:16.8
8 8 / Muži [72] Ondřej Kubík 1981 CZE TJ Maratonstav Úpice 37:36.5 05:28.9
9 9 / Muži [63] Jan Friede 1977 CZE WIKOV HRONOV 38:05.0 05:57.4
10 10 / Muži [33] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 38:19.6 06:12.0
11 11 / Muži [47] Mojmír Svoboda 1966 CZE AB sped Pardubice 38:24.2 06:16.6
12 12 / Muži [17] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 38:26.3 06:18.7
13 13 / Muži [35] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 38:26.5 06:18.9
14 14 / Muži [50] František Buřil 1966 CZE Vidochov 38:50.7 06:43.1
15 1 / Ženy [2] Táňa Metelková 1972 CZE Běžecký Klub Náchod 38:59.1 06:51.5
16 15 / Muži [49] David Vaněk 1974 CZE Bezděkov nad Metují 39:35.0 07:27.4
17 16 / Muži [36] Martin Osoba 1965 CZE TJ Lokomotiva Meziměstí 39:51.0 07:43.4
18 17 / Muži [22] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 40:02.6 07:55.0
19 18 / Muži [62] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 40:22.7 08:15.1
20 19 / Muži [60] David Divíšek 1977 CZE Ins Bike Team 40:46.8 08:39.2
21 2 / Ženy [9] Markéta Zeiskova 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 41:43.5 09:35.9
22 20 / Muži [30] Aleš Kaválek 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 41:47.0 09:39.4
23 21 / Muži [23] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 41:50.0 09:42.4
24 22 / Muži [11] Jan Balek 1983 CZE GLADIATORRACETEAM 42:13.0 10:05.4
25 3 / Ženy [34] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 42:27.0 10:19.4
26 23 / Muži [28] Tomáš Kábrt 1994 CZE Kostelečáci 42:31.5 10:23.9
27 24 / Muži [16] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 43:00.1 10:52.5
28 4 / Ženy [71] Denisa Kozáková 1979 CZE BK Náchod 43:28.2 11:20.6
29 25 / Muži [77] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 44:38.4 12:30.8
30 5 / Ženy [21] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 45:15.9 13:08.3
31 26 / Muži [75] Tomas Kunt 1984 CZE praha 46:05.9 13:58.3
32 6 / Ženy [57] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 46:09.1 14:01.5
33 27 / Muži [56] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 46:16.9 14:09.3
34 28 / Muži [70] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 46:27.3 14:19.7
35 29 / Muži [61] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 46:34.6 14:27.0
36 7 / Ženy [79] Jitka Čadová 1977 CZE SKI Police nad Metují 46:58.3 14:50.7
37 8 / Ženy [12] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 47:01.2 14:53.6
38 30 / Muži [59] Vladimir Zeleny 1976 CZE BASS tym 47:10.7 15:03.1
39 31 / Muži [42] Tomáš Polický 1984 CZE Velké Pořičí 47:12.7 15:05.1
40 32 / Muži [68] Filip Jókala 1999 CZE Police Nad Metují 47:16.8 15:09.2
41 9 / Ženy [67] Eva Jirásková 1964 CZE Maratonstav Úpice 47:19.5 15:11.9
42 33 / Muži [82] Martin Minařík 1980 CZE Česká Skalice 47:47.5 15:39.9
43 10 / Ženy [19] Lenka Flašarová 1972 CZE Svaz Českých Bohémů 48:32.9 16:25.3
44 34 / Muži [6] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 49:08.8 17:01.2
45 11 / Ženy [78] Daniela Tylšová 1978 CZE Triatlon Team Trutnov 49:08.9 17:01.3
46 35 / Muži [39] Pedro David Pereira Brito Rossio 1984 PRT Nachod 49:35.5 17:27.9
47 36 / Muži [74] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 50:05.5 17:57.9
48 12 / Ženy [38] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 50:11.3 18:03.7
49 37 / Muži [29] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 50:59.8 18:52.2
50 38 / Muži [24] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 51:14.1 19:06.5
51 39 / Muži [81] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město Nad Metují 51:27.0 19:19.4
52 40 / Muži [69] Aleš Klimeš 1978 CZE Police nad Metují 51:27.9 19:20.3
53 41 / Muži [65] Pavel Hoffman 1967 CZE Hoffíci 51:40.3 19:32.7
54 13 / Ženy [32] Kateřina Kramlová 1975 CZE Náchod 51:40.6 19:33.0
55 42 / Muži [76] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 51:52.0 19:44.4
56 43 / Muži [31] Jan Klimeš 1984 CZE Velké Poříčí 51:55.7 19:48.1
57 14 / Ženy [27] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 51:58.4 19:50.8
58 44 / Muži [66] Michal Janovský 1988 CZE Náchod 52:21.5 20:13.9
59 15 / Ženy [46] Lucie Součková 1981 CZE Tj Sokol Staré Město 52:36.0 20:28.4
60 16 / Ženy [45] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 53:37.8 21:30.2
61 45 / Muži [20] Václav Goldbach 1950 CZE SK Týniště nad Orlicí 54:20.1 22:12.5
62 17 / Ženy [25] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 54:41.6 22:34.0
63 18 / Ženy [58] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně v Podkrkonoší 55:24.6 23:17.0
64 46 / Muži [64] Jiří Havlíček 1982 CZE Náchod 55:27.4 23:19.8
65 47 / Muži [51] Ladislav Gladics 1974 CZE ČZU v Praze - FAKULTA LESNICKÁ A DŘEVAŘSKÁ 55:34.9 23:27.3
66 19 / Ženy [80] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 55:58.4 23:50.8
67 48 / Muži [53] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 56:21.7 24:14.1
68 49 / Muži [54] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 57:45.3 25:37.7
69 50 / Muži [37] Aleš Pachman 1987 CZE Řečany Nad Labem 58:28.3 26:20.7
70 51 / Muži [3] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 01:01:45.4 29:37.8
71 52 / Muži [26] Roman Janovský 1983 CZE Kramolna 01:02:53.4 30:45.8
72 53 / Muži [41] Zdeněk Petržílek 1955 CZE KRB Chrudim 01:04:39.0 32:31.4
73 54 / Muži [4] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:06:02.6 33:55.0
74 20 / Ženy [18] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:09:09.1 37:01.5
75 55 / Muži [48] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:16:07.7 44:00.1
DNF / Muži [55] Petr Vodák 1982 CZE Trutnov
DNS / Muži [43] Michal Renský 1979 CZE Běžecký klub Náchod

result list Kondiční vlny a Junioři 4,5 km

start ~ 11:00:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Junioři [242] Tomáš Kuťák 2004 CZE TJ Maratonstav Úpice 18:17.0
2 1 / Juniorky [222] Petra Havlová 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 19:41.0 01:24.0
3 2 / Junioři [221] Patrik Hanzl 2005 CZE Sportovní klub hasičů královéhradeckého kraje 19:45.3 01:28.3
4 1 / Muži [216] Jan Balcar 1990 CZE Ps Náchod-kamenec 20:42.5 02:25.5
5 3 / Junioři [211] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 20:45.1 02:28.1
6 2 / Juniorky [219] Štěpánka Kubíčková 2004 CZE Náchod 21:48.9 03:31.9
7 2 / Muži [214] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 22:01.3 03:44.3
8 3 / Juniorky [201] Klára Janovská 2004 CZE Běžecký klub Náchod 22:05.8 03:48.8
9 1 / Ženy [209] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 24:47.5 06:30.5
10 3 / Muži [208] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 24:57.0 06:40.0
11 4 / Junioři [217] Ladislav Raim 2006 CZE Nový Hradec 25:47.9 07:30.9
12 4 / Muži [218] Jakub Baxa 1987 CZE NIKITA 26:55.0 08:38.0
13 5 / Muži [212] Ondřej Pešek 2001 CZE Náchod 27:26.9 09:09.9
14 2 / Ženy [205] Zuzana Hečko 1986 CZE TJ Sokol Dolní Ředice 29:09.2 10:52.2
15 3 / Ženy [215] Pavla Zítková 1970 CZE Náchod 29:22.1 11:05.1
16 4 / Ženy [210] Romena Medvid 2002 UKR Běžecký 33:19.8 15:02.8
17 5 / Ženy [207] Eva Jouklová 1978 CZE Lično 33:30.7 15:13.7
17 5 / Ženy [204] Hana Dokulilová 1975 CZE Lično 33:30.7 15:13.7