maraton

run

results

Montacké vlny

2019-09-14 Náchod 

archiv

announcement

registration

start list

results

Montacké vlnky I 700 m total: 30, men : 17, women: 13, Minižáci: 9, Přípravka kluci: 8, Minižákyně: 6, Přípravka holky: 7 [html] [pdf] [csv]
Montacké vlnky II 1500 m total: 15, men : 10, women: 5, Mladší žáci: 5, Starší žáci: 5, Mladší žákyně: 3, Starší žákyně: 2 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod Montacké vlny 9 km total: 109, men : 81, women: 28, MA: 18, MB: 16, MC: 28, MD: 11, ME: 8, ZA: 9, ZB: 19 [html] [pdf] [csv]
Kondiční vlny a Junioři 4,5 km total: 29, men : 11, women: 18, Junioři: 2, Muži: 9, Juniorky: 6, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]

result list Montacké vlnky I 700 m

start ~ 12:43:29

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Přípravka holky [111] Adéla Renská 2009 CZE Hvězda Pardubice 02:14.7
2 1 / Přípravka kluci [132] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 02:16.1 00:01.3
3 2 / Přípravka kluci [102] Tobiáš Cejnar 2008 CZE FC Orel Rtyně 02:17.3 00:02.5
4 2 / Přípravka holky [101] Simona Bubeníčková 2008 CZE BKL Machov 02:19.4 00:04.6
5 1 / Minižáci [106] Luboš Hemelík 2010 CZE Jaroměř 02:19.6 00:04.8
6 3 / Přípravka kluci [105] Vítek Hemelík 2009 CZE Jaroměř 02:22.8 00:08.0
7 3 / Přípravka holky [113] Anežka Ševčíková 2008 CZE TJ Start Náchod 02:23.0 00:08.2
8 2 / Minižáci [108] Jakub Hroch 2010 CZE SK Nové Město nad Metují 02:23.6 00:08.9
9 3 / Minižáci [150] Roman Štancl 2010 CZE Rašovice 02:27.0 00:12.2
10 4 / Přípravka kluci [112] Matěj Renský 2009 CZE SK Hvězda Pardubice 02:28.1 00:13.3
11 5 / Přípravka kluci [114] David Vaněk 2009 CZE BKL Machov 02:29.9 00:15.1
12 4 / Přípravka holky [144] Lucie Hrochová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 02:30.3 00:15.6
13 5 / Přípravka holky [148] Denisa Wiesnerová 2009 CZE BKL Machov 02:32.4 00:17.6
14 6 / Přípravka kluci [110] Ladislav Raim 2009 CZE Nový Hradec 02:33.4 00:18.6
15 4 / Minižáci [103] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:33.5 00:18.8
16 6 / Přípravka holky [104] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 02:35.5 00:20.7
17 1 / Minižákyně [145] Viktorie Melišíková 2011 CZE Hvězda Pavlišov 02:36.0 00:21.3
18 5 / Minižáci [136] Vojtěch Zikmund 2012 CZE 02:41.1 00:26.3
19 6 / Minižáci [147] vojtěch schrotter 2012 CZE Náchod 02:43.1 00:28.3
20 7 / Přípravka kluci [109] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 02:45.0 00:30.2
21 2 / Minižákyně [129] Pavlínka Divišková 2011 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 02:50.8 00:36.1
22 7 / Minižáci [153] Štěpán Štancl 2012 CZE Rašovice 02:51.6 00:36.8
23 7 / Přípravka holky [135] Radka Balcarová 2009 CZE ZŠ Náchod - Plhov 02:51.9 00:37.1
24 3 / Minižákyně [131] Adéla Macurová 2012 CZE Hronov 02:52.4 00:37.7
25 4 / Minižákyně [156] Kamila toucová 2010 CZE Podbřezí - Skalka 02:57.7 00:42.9
26 8 / Přípravka kluci [107] Michal Horák 2008 CZE TJ Sokol Studnice 03:02.0 00:47.2
27 8 / Minižáci [143] Tomáš Tlapák 2010 CZE Edumed 03:03.5 00:48.8
28 9 / Minižáci [159] Jan Macháček 2013 CZE Velké Poříčí 03:14.9 01:00.2
29 5 / Minižákyně [120] Laura Horníková 2014 CZE TJ Kraso Náchod 03:20.1 01:05.3
30 6 / Minižákyně [140] Lea Školníková 2014 CZE Edumed 04:14.5 01:59.8

result list Montacké vlnky II 1500 m

start ~ 12:57:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Starší žáci [127] Vojtěch Potoček 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:52.8
2 1 / Mladší žáci [128] Ondřej Souček 2006 CZE TJ Maratonstav Úpice 05:02.3 00:09.5
3 2 / Starší žáci [125] Marek Dítě 2004 CZE TJ Sokol Jaroměř 05:04.7 00:11.9
4 3 / Starší žáci [119] Vojtěch Vojtěch 2004 CZE SK Nové Město nad Metují 05:07.2 00:14.4
5 2 / Mladší žáci [152] Kryštof Brejtr 2006 CZE Náchod 05:23.6 00:30.8
6 1 / Starší žákyně [126] Vendula Kubečková 2004 CZE BKL Machov 05:48.4 00:55.6
7 2 / Starší žákyně [117] Barbora Flousková 2005 CZE LK Broumov 06:04.5 01:11.7
8 3 / Mladší žáci [142] Vítek Školník 2007 CZE Edumed 06:28.5 01:35.7
9 1 / Mladší žákyně [130] Nela Konrátová 2009 CZE BKL Machov 06:32.0 01:39.1
10 2 / Mladší žákyně [118] Gabriela Flousková 2007 CZE LK Broumov 06:32.4 01:39.6
11 4 / Mladší žáci [124] Václav Ardelt 2007 CZE PRIMÁTOR 06:41.4 01:48.5
12 5 / Mladší žáci [158] Jan Bubeníček 2007 CZE HC Náchod 06:41.7 01:48.9
13 3 / Mladší žákyně [141] Zoe Školníková 2006 CZE Hobra 09:56.3 05:03.5
14 4 / Starší žáci [137] Dominik Šulc 2005 CZE Náchod 13:54.2 09:01.4
15 5 / Starší žáci [138] Patrik Šulc 2005 CZE Náchod 14:45.3 09:52.5

result list hlavní závod Montacké vlny 9 km

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [1] Kamil Krunka 1986 CZE SK Nové Město nad Metují 32:15.5
2 2 / MA [5] David Plný 1993 CZE ENERVIT Team 32:58.9 00:43.4
3 1 / MC [6] Jindřich Král 1973 CZE Iscarex Č.T. 33:42.3 01:26.8
4 3 / MA [45] Vítězslav Šolc 1991 CZE - 33:53.0 01:37.4
5 4 / MA [7] Milan Vlček 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 34:47.8 02:32.3
6 5 / MA [2] Pavel Jelen 1991 CZE Hvězda Pardubice z.s. 34:54.0 02:38.5
7 6 / MA [8] Vladislav Dufka 1991 CZE Červený Kostelec 36:19.8 04:04.3
8 2 / MC [72] Miroslav Holub 1966 CZE SK Nové Město nad Metují 36:52.8 04:37.3
9 3 / MC [59] František Buřil 1966 CZE Vidochov 37:33.0 05:17.4
10 7 / MA [41] Jakub Rücker 1988 CZE Bonbon Machov 37:42.0 05:26.4
11 1 / MD [97] Vladimír Vacarda 1959 CZE ELEVEN RUN TEAM 38:13.0 05:57.5
12 1 / MB [25] Tomáš Heller 1981 CZE Hradec Králové 38:25.5 06:10.0
13 8 / MA [67] Martin Habr 1996 CZE TJ Sokol Olešnice 38:33.3 06:17.7
14 4 / MC [21] Dušan Gajdoš 1973 CZE Červený Kostelec 38:47.0 06:31.5
15 2 / MB [63] Jan Čížek 1984 CZE Hradec Králové 39:02.0 06:46.5
16 1 / ZA [3] Markéta Zeiskova 1998 CZE Kasper Swix Team 39:05.1 06:49.6
17 5 / MC [31] Michal krtička 1973 CZE Wikov 39:09.4 06:53.9
18 6 / MC [9] Jan Melišík 1974 CZE Redpoint team 39:28.6 07:13.1
19 2 / ZA [90] Eva Richtrová 1993 CZE Nové Město nad Metují 40:25.5 08:10.0
20 7 / MC [155] Jaroslav mazač 1968 CZE Wikov 40:28.3 08:12.7
21 1 / ZB [4] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 40:34.3 08:18.7
22 9 / MA [162] Jakub Hanousek 1991 CZE Police nad metují 40:46.6 08:31.0
23 3 / MB [20] Tomáš Florian 1979 CZE Integraf running team 41:00.0 08:44.5
24 8 / MC [75] Drahomir koudelka 1971 CZE meixner consulting 41:01.7 08:46.2
25 9 / MC [121] jan vejběra 1966 CZE Cyklopokr Hradec Králové 41:20.4 09:04.9
26 10 / MA [86] Jakub Petr 1987 CZE TJ Sokol Hradec Králové 41:27.5 09:11.9
27 4 / MB [164] Jan Friede 1977 CZE Wikov 41:33.5 09:18.0
28 2 / MD [99] Josef Vanta 1962 CZE TriClub Dobruška 41:44.4 09:28.9
28 5 / MB [85] Jan Pajer 1980 CZE #GLADIATORRACETEAM 41:44.4 09:28.9
30 10 / MC [160] Vladimír Souček 1973 CZE TJ Sokol Červený Kostelec 41:47.8 09:32.3
31 6 / MB [139] Vladimír Kolisko 1980 CZE Červený Kostelec 42:00.1 09:44.5
32 7 / MB [40] Michal Renský 1979 CZE Run4run 42:02.5 09:46.9
33 8 / MB [27] Michal Horák 1975 CZE TJ Sokol Studnice 42:10.6 09:55.1
34 3 / MD [84] PAVEL MILATA 1961 CZE LOKO TRUTNOV 42:11.7 09:56.1
35 1 / ME [146] Oldřich Šmída 1948 CZE Červený Kostelec 42:35.6 10:20.1
36 2 / ZB [28] Jitka Kábrtová 1971 CZE Sokol Studnice 42:36.3 10:20.7
37 11 / MC [68] Petr Habr 1965 CZE Žernov pro radost 42:41.5 10:26.0
38 3 / ZB [12] Romana Brumlichová 1976 CZE Medvědí doupě 42:54.7 10:39.2
39 4 / MD [76] Jan Kozák 1962 CZE Praha 8 42:56.2 10:40.7
40 11 / MA [73] Jakub Jandáček 1997 CZE Wikov 43:17.7 11:02.2
41 12 / MC [134] Martin Sláma 1968 CZE Východočeská televize V1 43:29.6 11:14.1
42 9 / MB [78] Štěpán Kubeček 1976 CZE PRKENICE 43:46.9 11:31.3
43 10 / MB [43] Josef Smola 1980 CZE Náchod 43:47.5 11:32.0
44 3 / ZA [51] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 43:49.6 11:34.0
45 5 / MD [157] Jiří Klimeš 1961 CZE AC Náchod 44:19.9 12:04.4
46 13 / MC [74] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella team Náchod 44:22.7 12:07.1
47 11 / MB [149] Radek Wiesner 1980 CZE Baduna Team 44:24.8 12:09.2
48 6 / MD [38] Stanislav Rek 1964 CZE AMMANN 44:33.3 12:17.7
49 4 / ZB [42] Denisa Rýdlová 1982 CZE RunSport Team 44:42.4 12:26.8
50 5 / ZB [71] Pavla Hochmanová 1977 CZE SK Babice 44:43.1 12:27.6
51 7 / MD [46] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 44:46.0 12:30.5
52 8 / MD [30] Milan Krempa 1963 CZE AC GoMango Hogner 45:00.3 12:44.7
53 9 / MD [34] Josef Nečas 1958 CZE Klub Upice 45:06.5 12:50.9
54 12 / MA [80] Lukáš Linhart 1989 CZE SK Nové Město nad Metují 45:10.5 12:54.9
55 14 / MC [79] Jan Kulda 1973 CZE Integraf running team 45:27.0 13:11.4
56 10 / MD [18] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 45:28.2 13:12.6
57 13 / MA [133] Aleš Tichý 1994 CZE Opava 46:03.2 13:47.6
58 6 / ZB [11] Romana Baškovská 1974 CZE Holky z Vršovky 46:15.9 14:00.4
59 15 / MC [100] Martin Vašíček 1971 CZE TJ Maratonstav Úpice 46:36.0 14:20.4
60 14 / MA [89] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 47:00.8 14:45.2
61 16 / MC [26] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město nad Metuji 47:24.8 15:09.2
62 17 / MC [88] Ondřej Prokop 1969 CZE Náchod 47:33.7 15:18.1
63 4 / ZA [47] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 47:53.4 15:37.8
64 7 / ZB [39] Lenka Renska 1980 CZE Hvězda Pardubice 48:16.2 16:00.6
65 12 / MB [70] adam hoferka 1983 CZE TJ Sokol Opočno 48:23.4 16:07.8
66 18 / MC [161] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 48:35.1 16:19.5
67 8 / ZB [77] Klára Krejčí 1979 CZE Běleč nad Orlicí 48:36.3 16:20.8
68 13 / MB [10] Jaroslav Balcar 1975 CZE Vysokov 49:05.0 16:49.4
69 5 / ZA [14] Eliška Cejnarová 1999 CZE TuKaBel 49:20.0 17:04.4
70 9 / ZB [19] Iveta Filipcová 1974 CZE Nové Město nad Metují 49:34.6 17:19.0
71 2 / ME [65] Ladislav Domáň st. 1949 CZE Náchod 49:37.3 17:21.8
72 14 / MB [123] Vladimir Zeleny 1976 CZE SDH Běloves 49:41.7 17:26.1
73 10 / ZB [44] Lenka Svozilova 1970 CZE Relaxační a pohybové centrun EDEN 50:02.4 17:46.8
74 11 / ZB [13] Simona Bubeníčková 1978 CZE BUBUTEAM 50:10.9 17:55.4
75 15 / MA [163] Jiří Seidl 1995 CZE Náchod 50:15.4 17:59.8
76 11 / MD [82] Luboš Matějíček 1962 CZE Hovrch 50:25.5 18:09.9
77 3 / ME [154] Miroslav jirásek 1947 CZE SDH Pavlišov 50:38.6 18:23.1
78 19 / MC [50] Josef Vaněk 1965 CZE TJ Sokol Karate Náchod 50:50.0 18:34.4
79 12 / ZB [53] Jana Zelenková 1981 CZE TJ Sokol Žernov 50:54.7 18:39.2
80 20 / MC [81] Michal Machút 1967 CZE Běleč nad Orlicí 51:04.1 18:48.6
81 21 / MC [56] Martin Ardelt 1971 CZE PRIMÁTOR 51:07.6 18:52.0
82 15 / MB [54] Michal Zoubek 1976 CZE ERIKA COPY SHOP 51:19.3 19:03.8
83 22 / MC [92] Jiří Sláma 1974 CZE Vella team Náchod 51:29.1 19:13.5
84 16 / MA [33] Petr May 1985 CZE TuKaBel 51:30.8 19:15.3
85 13 / ZB [64] Pavlina Divíšková 1974 CZE SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ 51:32.9 19:17.4
86 14 / ZB [29] Ivana Kleinová 1981 CZE SDH Velké Poříčí 51:33.3 19:17.7
87 23 / MC [36] jan Poláček 1968 CZE Náchod 51:51.9 19:36.4
88 24 / MC [122] Václav Vencl 1973 CZE SPACE 52:09.0 19:53.4
89 17 / MA [83] Miroslav Michl 1991 CZE Náchod 52:25.6 20:10.1
90 6 / ZA [98] Anna Vanclová 2002 CZE Náchod 52:37.0 20:21.4
91 16 / MB [24] Pavel Hanzl 1978 CZE Prkenice 52:40.7 20:25.1
92 18 / MA [23] Jan Habr 1987 CZE DZS Náchod 53:04.7 20:49.2
93 25 / MC [16] Jindřich Drobek 1971 CZE Jameson team 53:15.6 21:00.1
94 26 / MC [35] Martin Pešek 1967 CZE Náchod 53:31.4 21:15.8
95 15 / ZB [95] Eva Šefcová 1964 CZE SKI Police nad Metují 54:08.8 21:53.2
96 27 / MC [87] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 54:20.7 22:05.2
97 16 / ZB [48] Marie Švorcová 1981 CZE Jasenná 55:25.7 23:10.1
98 17 / ZB [69] Hana Hellerová 1961 CZE Hradec Králové 56:30.0 24:14.5
99 28 / MC [93] Jirka Stehlík 1966 CZE Rádoby 57:20.0 25:04.4
100 4 / ME [151] Josef Metelka 1944 CZE SKI Police nad Metují 58:25.6 26:10.1
101 7 / ZA [94] Kateřina Stehlíková 1995 CZE Náchod 58:26.6 26:11.0
102 18 / ZB [49] Hana Vacková 1956 CZE TJ Sokol Starkoč 58:45.4 26:29.9
103 19 / ZB [55] Erika Zoubková 1976 CZE Erika copy shop 59:59.9 27:44.4
103 8 / ZA [32] Blanka Macháčková 1986 CZE Erika copy shop 59:59.9 27:44.4
105 9 / ZA [17] Adéla Dušková 1991 CZE Červený Kostelec 01:00:52.4 28:36.9
106 5 / ME [66] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:01:14.4 28:58.9
107 6 / ME [96] Jan Tučný 1947 CZE MK Pardubice 01:02:15.9 30:00.3
108 7 / ME [57] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:03:25.9 31:10.4
109 8 / ME [15] Václav Culka 1935 CZE Nové Město nad Metují 01:14:21.5 42:06.0

result list Kondiční vlny a Junioři 4,5 km

start ~ 13:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Junioři [218] Antonín Staněk 2002 CZE Nové Město nad Metují, Spy 18:06.0
2 1 / Muži [202] Jan Balcar 1990 CZE PS Náchod-Kamenec 19:11.5 01:05.4
3 2 / Junioři [227] Benjamin Sichrovský 2000 CZE Náchod 20:18.0 02:11.9
4 2 / Muži [226] Petr Bubeníček 1980 CZE BUBUTEAM 20:44.0 02:37.9
5 1 / Juniorky [219] Kamila Šimková 2000 CZE Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCE 21:15.4 03:09.3
6 3 / Muži [58] Jan kolaja 1981 CZE Slavia Liberec Orienteering 21:44.3 03:38.2
7 4 / Muži [213] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 21:47.9 03:41.8
8 2 / Juniorky [216] Natálie Plná 2004 CZE ČKS SKI JILEMNICE 21:55.0 03:49.0
9 5 / Muži [201] Daniel Adámek 1999 CZE OCR PARDUBACI 23:22.4 05:16.3
10 1 / Ženy [220] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 23:26.8 05:20.7
11 2 / Ženy [210] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 23:48.2 05:42.2
11 6 / Muži [209] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 23:48.2 05:42.2
13 7 / Muži [212] Petr Touc 1973 CZE Podbřezí - SK Skalka 24:13.4 06:07.3
14 8 / Muži [200] Michal Čermák 1980 CZE Náchod 24:53.1 06:47.0
15 3 / Juniorky [225] Adéla Breitrová 2002 CZE SK Nové Město nad Metují 24:53.8 06:47.7
16 3 / Ženy [211] Jolana Tojnarová 1982 CZE Náchod 26:18.0 08:11.9
17 4 / Ženy [204] Lada Hanušová 1981 CZE Náchod 26:27.3 08:21.2
18 5 / Ženy [222] Kristýna Koděrová 1989 CZE Praha 26:37.7 08:31.6
19 9 / Muži [203] Jaroslav Bitnar 1971 CZE Run4run 26:48.3 08:42.2
20 4 / Juniorky [221] Denisa Vojtasová 2000 CZE Dynamo 28:09.9 10:03.8
21 6 / Ženy [208] Kateřina Manová 1992 CZE Velké Poříčí 28:13.0 10:06.9
22 7 / Ženy [229] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 28:14.3 10:08.2
23 8 / Ženy [228] Tereza Bartošová 1993 CZE Nové Město nad Metují 29:16.1 11:10.0
24 9 / Ženy [215] Renata Hynková 1985 CZE #sajouvakci 29:28.9 11:22.8
24 9 / Ženy [224] Veronika Šulcová 1971 CZE Náchod 29:28.9 11:22.8
26 11 / Ženy [207] Lucie Lejsková 1991 CZE SDH Bohuslavice 29:57.5 11:51.4
27 5 / Juniorky [214] Štěpánka Benešová 2003 CZE Náchod 30:05.9 11:59.8
28 12 / Ženy [217] Jana Reková 1981 CZE SDH Bohuslavice 31:06.6 13:00.5
DNF / Juniorky [223] Zuzana Sedláčková 2003 CZE SK Nové Město nad Metují