Primátor Cup 2024 - seriál běhů
01.04.2024 - 31.12.2024 Česká republika
bodové hodnocení | celkem: 308, muži : 177, ženy: 131, Junioři: 23, Muži OPEN: 23, Muži A: 30, Muži B: 35, Muži C: 29, Muži D: 20, Muži E: 13, Muži F: 4, Juniorky: 16, Ženy OPEN: 29, Ženy A: 27, Ženy B: 26, Ženy C: 24, Ženy D: 9 | [html] | [pdf] | [xls] |
Pravidla soutěže
- Bodováno umístění na 1. - 12. místě v každém závodě a vypsané kategorii.
- Závodníkům se započítávají 5 nejvyšší bodové zisky z 9 vypsaných závodů.
- Za spárování svých výsledků je zodpovědný každý závodník sám a to tím, že se přihlašuje vždy pod stejným účtem.
- Pokud naleznete nesrovnalosti, kontaktujte nás prosím na info@sportchallenge.cz.
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Primátor Cup 2024 - seriál běhů | N/A | 24.06.2024 17:22:10 | |
Primátor Cup 2024 - seriál běhů po kategoriích | N/A | 24.06.2024 17:22:10 |
výsledková listina bodové hodnocení
start ~ 10:00:00
Junioři
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Junioři | 300 | Nagy Adam | Atletika Jaroměř | 80 | 90 | 130 | |||||||||||||||
1 | Junioři | 300 | Souček Ondřej | TJ Maratonstav Úpice | 150 | 150 | ||||||||||||||||
3 | Junioři | 260 | Souček Šimon | TJ Maratonstav Úpice | 110 | 150 | ||||||||||||||||
4 | Junioři | 240 | Hanzl Patrik | Hvězda Pardubice | 110 | 130 | ||||||||||||||||
5 | Junioři | 230 | Nagy Lukáš | Atletika Jaroměř | 10 | 80 | 30 | 110 | ||||||||||||||
5 | Junioři | 230 | Mareth Jan | SK Nové Město nad Metují | 30 | 70 | 130 | |||||||||||||||
7 | Junioři | 150 | Kunc Matouš | Velichovky | 150 | |||||||||||||||||
8 | Junioři | 130 | Outrata Štěpán | AC Pardubice | 130 | |||||||||||||||||
9 | Junioři | 110 | Cejnar Tobiáš | Červený Kostelec | 110 | |||||||||||||||||
10 | Junioři | 90 | Rausa Pavel | Lokomotiva Trutnov | 90 | |||||||||||||||||
10 | Junioři | 90 | Kulda Filip | TJ Sokol Olešnice | 90 | |||||||||||||||||
10 | Junioři | 90 | Svoboda Jakub | TJ Maratonstav Upice | 20 | 70 | ||||||||||||||||
13 | Junioři | 80 | Jireček Jakub | Náchod | 80 | |||||||||||||||||
14 | Junioři | 70 | Beran Matěj František | SKI Police nad Metují | 70 | |||||||||||||||||
15 | Junioři | 60 | Vacek Rostislav | Batnovice | 60 | |||||||||||||||||
15 | Junioři | 60 | Mareš Jaroslav | Ski Police | 60 | |||||||||||||||||
15 | Junioři | 60 | Zítka Vojtěch | 60 | ||||||||||||||||||
18 | Junioři | 50 | Kostovský Matěj | TJ Maratonstav Úpice | 50 | |||||||||||||||||
18 | Junioři | 50 | Křeček Vojtěch | ČervenÝ Kostelec | 50 | |||||||||||||||||
20 | Junioři | 40 | Mitterwald Petr | Ski Police nad Metují | 40 | |||||||||||||||||
20 | Junioři | 40 | Němeček Adam | TJ Sokol Červený Kostelec | 40 | |||||||||||||||||
22 | Junioři | 20 | Macoun Daniel | SPACE | 20 | |||||||||||||||||
23 | Junioři | 10 | Roštejnský David | Červený Kostelec | 10 |
Muži OPEN
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži OPEN | 410 | Krunka Kamil | Běžecký klub Náchod | 130 | 130 | 150 | |||||||||||||||
2 | Muži OPEN | 360 | Šolc Jan | BK Náchod | 90 | 150 | 80 | 40 | ||||||||||||||
3 | Muži OPEN | 350 | Šolc Vítězslav | Běžecký klub Náchod | 110 | 110 | 130 | |||||||||||||||
4 | Muži OPEN | 320 | Novák Matěj | Běžecký klub Náchod | 60 | 80 | 90 | 90 | ||||||||||||||
5 | Muži OPEN | 280 | Vagenknecht Frantisek | Nová Paka | 80 | 90 | 110 | |||||||||||||||
6 | Muži OPEN | 270 | Petrů Josef | Běžecký klub Náchod | 70 | 60 | 30 | 110 | ||||||||||||||
7 | Muži OPEN | 210 | Míšek David | TJ Sokol Hradec Králové | 30 | 50 | 70 | 60 | ||||||||||||||
8 | Muži OPEN | 170 | Kaválek Aleš | Běžecký Klub Náchod | 40 | 40 | 60 | 30 | ||||||||||||||
9 | Muži OPEN | 150 | Čivrný Jiří | SK Nové Město nad Metují | 150 | |||||||||||||||||
9 | Muži OPEN | 150 | Plný David | Běžecký Klub Náchod | 150 | |||||||||||||||||
11 | Muži OPEN | 130 | Zadák Karel | 2BWINNER TEAM | 130 | |||||||||||||||||
12 | Muži OPEN | 120 | Novák Vojtěch | Běžecký klub Náchod | 50 | 70 | ||||||||||||||||
13 | Muži OPEN | 80 | Mocek Tomáš | Fotři v běhu | 80 | |||||||||||||||||
14 | Muži OPEN | 70 | Penc Ondřej | Too Old Too Cold | 70 | |||||||||||||||||
15 | Muži OPEN | 60 | Krtička Michal | TJ Žďárky | 20 | 40 | ||||||||||||||||
16 | Muži OPEN | 50 | Beran Jan | SKI Police nad Metují | 20 | 30 | ||||||||||||||||
16 | Muži OPEN | 50 | Dufka Vladislav | Běžecký klub Náchod | 50 | |||||||||||||||||
16 | Muži OPEN | 50 | Pospíšil Vojtěch | TJ Sokol Stará Paka | 50 | |||||||||||||||||
19 | Muži OPEN | 40 | Buřil František | Vidochov | 20 | 20 | ||||||||||||||||
20 | Muži OPEN | 10 | Simon Martin | Tj Sokol Jaroměř | 10 | |||||||||||||||||
20 | Muži OPEN | 10 | Ježek Martin | SK Stará Paka | 10 | |||||||||||||||||
20 | Muži OPEN | 10 | Seifrt Jaroslav | MM Lanžov | 10 | |||||||||||||||||
20 | Muži OPEN | 10 | Mach Jan | HO Teplice nad Metují | 10 |
Muži A
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži A | 480 | Novák Matěj | Běžecký klub Náchod | 110 | 110 | 130 | 130 | ||||||||||||||
2 | Muži A | 470 | Šolc Jan | BK Náchod | 130 | 150 | 110 | 80 | ||||||||||||||
3 | Muži A | 430 | Šolc Vítězslav | Běžecký klub Náchod | 150 | 130 | 150 | |||||||||||||||
4 | Muži A | 330 | Kaválek Aleš | Běžecký Klub Náchod | 80 | 90 | 90 | 70 | ||||||||||||||
5 | Muži A | 200 | Novák Vojtěch | Běžecký klub Náchod | 90 | 110 | ||||||||||||||||
6 | Muži A | 150 | Plný David | Běžecký Klub Náchod | 150 | |||||||||||||||||
6 | Muži A | 150 | Humeňuk Ivo | Česká Skalice | 60 | 40 | 50 | |||||||||||||||
8 | Muži A | 120 | Šrámek Ondřej | Tým Robertů | 50 | 30 | 40 | |||||||||||||||
9 | Muži A | 90 | Pospíšil Vojtěch | TJ Sokol Stará Paka | 90 | |||||||||||||||||
10 | Muži A | 80 | Hejna Ivan | Rtyně V Podkrkonoší | 80 | |||||||||||||||||
10 | Muži A | 80 | Dufka Vladislav | Běžecký klub Náchod | 80 | |||||||||||||||||
12 | Muži A | 70 | Kulda Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 70 | |||||||||||||||||
12 | Muži A | 70 | Kyrcz Radim | run4run | 70 | |||||||||||||||||
12 | Muži A | 70 | Seifrt Jaroslav | MM Lanžov | 70 | |||||||||||||||||
15 | Muži A | 60 | Vašíček Tomáš | NN Night run Team | 60 | |||||||||||||||||
15 | Muži A | 60 | Vašíček Vojtěch | Výbojní Bobři | 60 | |||||||||||||||||
15 | Muži A | 60 | Doubrava Dominik | BKN | 60 | |||||||||||||||||
18 | Muži A | 50 | Hátaš David | Náchod | 50 | |||||||||||||||||
18 | Muži A | 50 | Kuťák Tomáš | TJ Maratonstav Úpice | 50 | |||||||||||||||||
20 | Muži A | 40 | Nývlt Lukáš | TJ SOKOL STARKOČ | 40 | |||||||||||||||||
20 | Muži A | 40 | Michl Miroslav | YOLO | 30 | 10 | ||||||||||||||||
20 | Muži A | 40 | Havlík Patrik | Zaloňov | 20 | 20 | ||||||||||||||||
20 | Muži A | 40 | Joska Vojtěch | H.O.U.K. | 40 | |||||||||||||||||
24 | Muži A | 30 | Lněnička Jan | Algamo | 30 | |||||||||||||||||
24 | Muži A | 30 | Kosík Filip | YOLO | 30 | |||||||||||||||||
26 | Muži A | 20 | Vintr Matyáš | Lokomotiva Trutnov | 20 | |||||||||||||||||
26 | Muži A | 20 | Steiner Filip | Ppfja | 20 | |||||||||||||||||
28 | Muži A | 10 | Marvan Ondřej | Úpice | 10 | |||||||||||||||||
28 | Muži A | 10 | Schrötter Šimon | Hronov | 10 | |||||||||||||||||
28 | Muži A | 10 | Habr Martin | Tj Sokol Olešnice | 10 |
Muži B
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži B | 520 | Petrů Josef | Běžecký klub Náchod | 130 | 130 | 130 | 130 | ||||||||||||||
2 | Muži B | 450 | Krunka Kamil | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||||
3 | Muži B | 260 | Kolisko Vladimír | Běžecký klub Náchod | 20 | 60 | 110 | 70 | ||||||||||||||
4 | Muži B | 220 | Beran Jan | SKI Police nad Metují | 110 | 110 | ||||||||||||||||
5 | Muži B | 170 | Simon Martin | Tj Sokol Jaroměř | 80 | 90 | ||||||||||||||||
6 | Muži B | 150 | Čivrný Jiří | SK Nové Město nad Metují | 150 | |||||||||||||||||
7 | Muži B | 120 | Ivacha Pavel | Pavel Ivacha Tattoo | 40 | 80 | ||||||||||||||||
7 | Muži B | 120 | Bydžovský Marek | Police Nad Metují | 30 | 90 | ||||||||||||||||
9 | Muži B | 110 | Ježek Martin | SK Stará Paka | 110 | |||||||||||||||||
10 | Muži B | 100 | Vlk Jiří | Vernéřovice | 30 | 70 | ||||||||||||||||
11 | Muži B | 90 | Ježek Jindřich | Sk Stará Paka | 90 | |||||||||||||||||
11 | Muži B | 90 | Mach Jan | HO Teplice nad Metují | 90 | |||||||||||||||||
13 | Muži B | 80 | Kubík Ondřej | TJ Maratonstav Úpice | 80 | |||||||||||||||||
13 | Muži B | 80 | Huml Martin | HumlFamily | 80 | |||||||||||||||||
15 | Muži B | 70 | Zając Leszek | Świebodzice | 70 | |||||||||||||||||
15 | Muži B | 70 | Matěna Josef | Lokomotiva Trutnov | 70 | |||||||||||||||||
17 | Muži B | 60 | Faltys Daniel | TJ SOKOL Kostelecká Lhota | 60 | |||||||||||||||||
17 | Muži B | 60 | Pleskač Jan | Hradec Králové | 60 | |||||||||||||||||
17 | Muži B | 60 | Česenek Ivo | Běžecký klub Náchod | 60 | |||||||||||||||||
20 | Muži B | 50 | Němec Matěj | Silvagro | 50 | |||||||||||||||||
20 | Muži B | 50 | Horák Ondřej | Rocktechnik triatlon | 50 | |||||||||||||||||
20 | Muži B | 50 | Sedláček Pavel | Penzion BOR | 50 | |||||||||||||||||
20 | Muži B | 50 | Pereira Brito Rossio Pedro David | Voda CZ Service | 50 | |||||||||||||||||
24 | Muži B | 40 | Smola Josef | Běžecký Klub Náchod | 40 | |||||||||||||||||
24 | Muži B | 40 | Nývlt Michal | Saunaři Běloves | 40 | |||||||||||||||||
24 | Muži B | 40 | Vítek Ondřej | Trutnov | 40 | |||||||||||||||||
27 | Muži B | 30 | Lelek Vratislav | Trutnov | 30 | |||||||||||||||||
27 | Muži B | 30 | Balek Jan | run4run | 30 | |||||||||||||||||
29 | Muži B | 20 | Vodák Petr | Rtyně V Podkrkonoší | 20 | |||||||||||||||||
29 | Muži B | 20 | Kubica Paweł | MKS Siechnice | 20 | |||||||||||||||||
29 | Muži B | 20 | Janovský Roman | Lepší život pro Emmičku z.s | 20 | |||||||||||||||||
32 | Muži B | 10 | Heller Tomáš | AK Modřany | 10 | |||||||||||||||||
32 | Muži B | 10 | Matuška Martin | Ohnišov | 10 | |||||||||||||||||
32 | Muži B | 10 | Konvalina Matěj | www.zumako.cz | 10 | |||||||||||||||||
32 | Muži B | 10 | Netušil Petr | SDH Velichovky | 10 |
Muži C
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži C | 480 | Míšek David | TJ Sokol Hradec Králové | 110 | 110 | 130 | 130 | ||||||||||||||
2 | Muži C | 430 | Vagenknecht Frantisek | Nová Paka | 130 | 150 | 150 | |||||||||||||||
3 | Muži C | 400 | Krtička Michal | TJ Žďárky | 90 | 90 | 110 | 110 | ||||||||||||||
4 | Muži C | 230 | Mocek Tomáš | Fotři v běhu | 80 | 150 | ||||||||||||||||
5 | Muži C | 210 | Renský Michal | Běžecký klub Náchod | 50 | 70 | 90 | |||||||||||||||
6 | Muži C | 170 | Sýkora Milan | Jaroměř | 30 | 80 | 60 | |||||||||||||||
7 | Muži C | 150 | Zadák Karel | 2BWINNER TEAM | 150 | |||||||||||||||||
7 | Muži C | 150 | Pohl Jan | SKI Police nad Metují | 70 | 80 | ||||||||||||||||
9 | Muži C | 130 | Ardelt Martin | PRIMÁTOR | 40 | 90 | ||||||||||||||||
9 | Muži C | 130 | Penc Ondřej | Too Old Too Cold | 130 | |||||||||||||||||
11 | Muži C | 120 | Florian Tomáš | Náchod | 40 | 80 | ||||||||||||||||
12 | Muži C | 80 | Ducháč Pavel | 20 | 60 | |||||||||||||||||
13 | Muži C | 70 | Nyklíček Luděk | Bratři v triku | 70 | |||||||||||||||||
13 | Muži C | 70 | Ridl Jan | běžecké tréninky on-line | 70 | |||||||||||||||||
15 | Muži C | 60 | Friede Jan | Terova Bezděkov nad Metují | 60 | |||||||||||||||||
15 | Muži C | 60 | Blažek Ladislav | Trutnov | 60 | |||||||||||||||||
15 | Muži C | 60 | Baláš Martin | Matonky | 10 | 50 | ||||||||||||||||
18 | Muži C | 50 | Bibrle Petr | Sportovní spolek U borovice Lhota p. Hořičkami | 10 | 40 | ||||||||||||||||
18 | Muži C | 50 | Beran Jiří | SKI Police nad Metují | 50 | |||||||||||||||||
18 | Muži C | 50 | Vašíček Roman | TJ Maratonstav Úpice | 50 | |||||||||||||||||
21 | Muži C | 40 | Kurtak Jan | Náchod | 40 | |||||||||||||||||
22 | Muži C | 30 | KornaŚ Marcin | GÓRYLASY | 30 | |||||||||||||||||
22 | Muži C | 30 | Vašíček Martin | TJ Maratonstav Úpice | 30 | |||||||||||||||||
22 | Muži C | 30 | Doucha Jiří | Hvězda Pardubice | 30 | |||||||||||||||||
25 | Muži C | 20 | Machačka Ondřej | SK Miletín | 20 | |||||||||||||||||
25 | Muži C | 20 | Hanuš Robert | Červený Kostelec | 20 | |||||||||||||||||
25 | Muži C | 20 | Petrásek Roman | Rozběháme Náchod | 20 | |||||||||||||||||
28 | Muži C | 10 | Vondra Josef | SK Týniště nad Orlicí, z.s. | 10 | |||||||||||||||||
28 | Muži C | 10 | Štádler Tomáš | Občerstvení Na špalkách | 10 |
Muži D
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži D | 600 | Buřil František | Vidochov | 150 | 150 | 150 | 150 | ||||||||||||||
2 | Muži D | 430 | Matuška Václav | Velká Jesenice | 80 | 110 | 110 | 130 | ||||||||||||||
3 | Muži D | 370 | Osoba Martin | TJ Lokomotiva Meziměstí | 110 | 130 | 130 | |||||||||||||||
4 | Muži D | 340 | Habr Petr | ŽERNOV PRO RADOST | 50 | 90 | 90 | 110 | ||||||||||||||
5 | Muži D | 220 | Ječmínek Miroslav | Rozběháme Náchod | 30 | 70 | 40 | 80 | ||||||||||||||
6 | Muži D | 210 | Kašpárek Martin | TJ Velichovky | 40 | 60 | 50 | 60 | ||||||||||||||
7 | Muži D | 140 | Krempa Milan | pivovar Primátor | 70 | 70 | ||||||||||||||||
7 | Muži D | 140 | Vaněk Josef | TJ Sokol Karate Náchod | 10 | 50 | 30 | 50 | ||||||||||||||
9 | Muži D | 130 | Hudcovic Tomáš | SK Nové Město nad Metují | 130 | |||||||||||||||||
10 | Muži D | 90 | Lorenc Frantisek | Olomouc | 90 | |||||||||||||||||
10 | Muži D | 90 | Čipera Radek | SKI Radvanice | 90 | |||||||||||||||||
12 | Muži D | 80 | Mazač Jaroslav | Wikov Hronov | 80 | |||||||||||||||||
12 | Muži D | 80 | Werner Oldřich | Meziměstí | 80 | |||||||||||||||||
14 | Muži D | 70 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 70 | |||||||||||||||||
14 | Muži D | 70 | Leplt Jiří | Pivovar Miletín | 40 | 30 | ||||||||||||||||
16 | Muži D | 60 | Pražák Radovan | #GLADIATORRACETEAM | 60 | |||||||||||||||||
16 | Muži D | 60 | Matějíček Luboš | HOVRCH | 60 | |||||||||||||||||
18 | Muži D | 40 | Malina Jiří | Praha | 40 | |||||||||||||||||
19 | Muži D | 30 | Krátký Josef | Hvězda Pardubice | 30 | |||||||||||||||||
20 | Muži D | 20 | Hejduk Libor | Velké Poříčí | 20 |
Muži E
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži E | 560 | Bláha Milan | AF Křovice | 150 | 150 | 130 | 130 | ||||||||||||||
2 | Muži E | 460 | Brožek Radmil | KRB Chrudim | 130 | 110 | 110 | 110 | ||||||||||||||
3 | Muži E | 420 | Šolc Vítězslav | BKL Machov | 110 | 130 | 90 | 90 | ||||||||||||||
4 | Muži E | 310 | Goldbach Václav | SK Týniště nad Orlicí | 80 | 90 | 70 | 70 | ||||||||||||||
5 | Muži E | 300 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN TEAM | 150 | 150 | ||||||||||||||||
6 | Muži E | 200 | Petržílek Zdeněk | KRB Chrudim | 60 | 80 | 60 | |||||||||||||||
7 | Muži E | 170 | Louženský Jan | Platěnice | 90 | 80 | ||||||||||||||||
8 | Muži E | 130 | Bednář Josef | Počaply | 70 | 60 | ||||||||||||||||
9 | Muži E | 90 | Krajč Zdeněk | Trutnov | 50 | 40 | ||||||||||||||||
10 | Muži E | 80 | Čepelka Jan | Hradec Králové | 80 | |||||||||||||||||
11 | Muži E | 50 | Bajer Milan | Kafe Bajer | 50 | |||||||||||||||||
11 | Muži E | 50 | Pleskač Bohumír | Hradec Králové | 50 | |||||||||||||||||
13 | Muži E | 30 | Trejbal Karel | SKP Ml. Boleslav | 30 |
Muži F
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muži F | 540 | Metelka Josef | SKI Police | 130 | 150 | 130 | 130 | ||||||||||||||
2 | Muži F | 450 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||||
3 | Muži F | 350 | Vít čestmír | Liga 100 Hradec Králové | 110 | 130 | 110 | |||||||||||||||
4 | Muži F | 200 | Dostál Václav | Černožice | 110 | 90 |
Juniorky
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juniorky | 370 | Kostyšynová Zora | Hvězda Pardubice | 90 | 150 | 130 | |||||||||||||||
2 | Juniorky | 150 | Švandrlíková Marie | Lokomotiva Trutnov | 150 | |||||||||||||||||
2 | Juniorky | 150 | Havlová Petra | TJ Maratonstav Úpice | 150 | |||||||||||||||||
4 | Juniorky | 130 | Knillová Anna | SKI Police nad Metují | 130 | |||||||||||||||||
5 | Juniorky | 110 | Burdychová Anežka | KADET | 110 | |||||||||||||||||
5 | Juniorky | 110 | Rýdlová Barbora | ROZBĚHÁME NÁCHOD | 30 | 80 | ||||||||||||||||
5 | Juniorky | 110 | Beranová Sára | Police Nad Metují | 110 | |||||||||||||||||
8 | Juniorky | 90 | Zlámalová Elen | SK Plhov Náchod | 90 | |||||||||||||||||
9 | Juniorky | 80 | Zítková Zuzana | SKI Police nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
10 | Juniorky | 70 | Pohlová Matylda | SKI Police nad Metují | 70 | |||||||||||||||||
10 | Juniorky | 70 | Jančíková Aneta | KADET | 70 | |||||||||||||||||
12 | Juniorky | 60 | Knittelová Lucie | Ski Police | 60 | |||||||||||||||||
13 | Juniorky | 50 | Kunová Ema | FC Ležák | 50 | |||||||||||||||||
14 | Juniorky | 40 | Součková Karolína | Křinice | 40 | |||||||||||||||||
15 | Juniorky | 20 | Hůlková Adéla | SKI Police nad Metují | 20 | |||||||||||||||||
16 | Juniorky | 10 | Flousková Gabriela | MARFLO TEAM | 10 |
Ženy OPEN
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy OPEN | 430 | Metelková Táňa | Běžecký klub Náchod | 130 | 150 | 150 | |||||||||||||||
2 | Ženy OPEN | 370 | Ludvíková Lucie | Běžecký klub Náchod | 110 | 150 | 110 | |||||||||||||||
3 | Ženy OPEN | 280 | Nejmanová Klára | Běžecký klub Náchod | 150 | 130 | ||||||||||||||||
4 | Ženy OPEN | 260 | Krtičková Radka | TJ Žďárky | 60 | 110 | 90 | |||||||||||||||
5 | Ženy OPEN | 220 | Vítková Veronika | SDH Nahořany | 30 | 110 | 80 | |||||||||||||||
6 | Ženy OPEN | 210 | Kozáková Denisa | Bk Náchod | 50 | 90 | 70 | |||||||||||||||
7 | Ženy OPEN | 200 | Černíková Kateřina | Cyklo Tony | 70 | 130 | ||||||||||||||||
8 | Ženy OPEN | 190 | Špringrová Ivona | Run4fun | 60 | 70 | 60 | |||||||||||||||
9 | Ženy OPEN | 170 | Neumannová Johana | Nové Město Nad Metují | 20 | 90 | 60 | |||||||||||||||
10 | Ženy OPEN | 160 | Matouskova Zuzana | OlfinCar Ski team | 80 | 80 | ||||||||||||||||
11 | Ženy OPEN | 130 | Zeisková Markéta | Běžecký klub Náchod | 130 | |||||||||||||||||
12 | Ženy OPEN | 90 | Baškovská Romana | Holky Z Vršovky | 10 | 50 | 30 | |||||||||||||||
12 | Ženy OPEN | 90 | Janovská Klára | BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD | 90 | |||||||||||||||||
14 | Ženy OPEN | 80 | Kynčlová Dagmar | SK Nové Město nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
15 | Ženy OPEN | 70 | Umlaufová Ema | Náchod | 70 | |||||||||||||||||
16 | Ženy OPEN | 50 | Beranová Anna | SKI Police | 50 | |||||||||||||||||
16 | Ženy OPEN | 50 | Tučková Markéta | www.granulecz.cz | 50 | |||||||||||||||||
18 | Ženy OPEN | 40 | Meierová Lucie | BKL Machov | 40 | |||||||||||||||||
18 | Ženy OPEN | 40 | Prysjažňuk Alina | Prorunevolution | 40 | |||||||||||||||||
18 | Ženy OPEN | 40 | Lorencová Martina | Hustířany | 40 | |||||||||||||||||
18 | Ženy OPEN | 40 | Květová Maria | Náchod | 40 | |||||||||||||||||
22 | Ženy OPEN | 30 | Beranová Hana | SKI Police nad Metují | 30 | |||||||||||||||||
22 | Ženy OPEN | 30 | Sákrová Markéta | Bajer Cafe | 30 | |||||||||||||||||
22 | Ženy OPEN | 30 | Fulková Pavlína | SKI Police nad Metují | 30 | |||||||||||||||||
25 | Ženy OPEN | 20 | Veselská Slávka | PIVOVAR PRIMÁTOR | 20 | |||||||||||||||||
25 | Ženy OPEN | 20 | Regnerová Markéta | KRMIVA KOZINEK | 20 | |||||||||||||||||
27 | Ženy OPEN | 10 | Havlíčková Ivana | SKI Police nad Metují | 10 | |||||||||||||||||
27 | Ženy OPEN | 10 | Exnarová Klára | Rasošky | 10 | |||||||||||||||||
27 | Ženy OPEN | 10 | Balková Lenka | run4run | 10 |
Ženy A
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy A | 450 | Ludvíková Lucie | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||||
2 | Ženy A | 430 | Špringrová Ivona | Run4fun | 80 | 110 | 110 | 130 | ||||||||||||||
3 | Ženy A | 330 | Neumannová Johana | Nové Město Nad Metují | 90 | 150 | 90 | |||||||||||||||
4 | Ženy A | 200 | Umlaufová Ema | Náchod | 70 | 130 | ||||||||||||||||
5 | Ženy A | 160 | Hlavatá Anežka | Nové Město Nad Metují | 80 | 80 | ||||||||||||||||
6 | Ženy A | 130 | Janovská Andrea | Lepší život pro Emmičku z.s | 70 | 60 | ||||||||||||||||
6 | Ženy A | 130 | Zeisková Markéta | Běžecký klub Náchod | 130 | |||||||||||||||||
6 | Ženy A | 130 | Janovská Klára | BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD | 130 | |||||||||||||||||
9 | Ženy A | 110 | Beranová Anna | SKI Police | 110 | |||||||||||||||||
9 | Ženy A | 110 | Prysjažňuk Alina | Prorunevolution | 110 | |||||||||||||||||
11 | Ženy A | 90 | Karbanová Barbora | MIZUNO TEAM | 90 | |||||||||||||||||
11 | Ženy A | 90 | Becková Lenka | Opatovice nad Labem,Pohřebačka | 20 | 70 | ||||||||||||||||
11 | Ženy A | 90 | Máslová Nelly | SK JIZBICE | 90 | |||||||||||||||||
14 | Ženy A | 80 | Květová Maria | Náchod | 80 | |||||||||||||||||
15 | Ženy A | 70 | Exnarová Klára | Rasošky | 70 | |||||||||||||||||
16 | Ženy A | 60 | Vašíčeková Adéla | Starkoč | 60 | |||||||||||||||||
16 | Ženy A | 60 | Vojtěchová Dominika | Červený Kostelec | 60 | |||||||||||||||||
18 | Ženy A | 50 | Hejnyšová Staňka | Miletín | 50 | |||||||||||||||||
18 | Ženy A | 50 | Kuzbová Michaela | Nová Ves | 50 | |||||||||||||||||
18 | Ženy A | 50 | Ulčová Michaela | TJ Sokol Jaroměř | 50 | |||||||||||||||||
21 | Ženy A | 40 | Semeráková Jessica | Trutnov | 40 | |||||||||||||||||
21 | Ženy A | 40 | Peprná Kristýna | Náchod | 40 | |||||||||||||||||
23 | Ženy A | 30 | Bartáková Karolína | Náchod | 30 | |||||||||||||||||
23 | Ženy A | 30 | Jónová Michaela | Mříčná | 30 | |||||||||||||||||
25 | Ženy A | 20 | Chalupová Valerie | Zlín | 20 | |||||||||||||||||
25 | Ženy A | 20 | Hrubá Martina | Náchod | 20 | |||||||||||||||||
27 | Ženy A | 10 | Pankova Eva | Praha | 10 |
Ženy B
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy B | 390 | Krtičková Radka | TJ Žďárky | 110 | 150 | 130 | |||||||||||||||
2 | Ženy B | 330 | Veselská Slávka | PIVOVAR PRIMÁTOR | 80 | 60 | 130 | 60 | ||||||||||||||
2 | Ženy B | 330 | Vítková Veronika | SDH Nahořany | 90 | 130 | 110 | |||||||||||||||
4 | Ženy B | 300 | Nejmanová Klára | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | ||||||||||||||||
5 | Ženy B | 280 | Černíková Kateřina | Cyklo Tony | 130 | 150 | ||||||||||||||||
6 | Ženy B | 200 | Havlíčková Ivana | SKI Police nad Metují | 50 | 70 | 80 | |||||||||||||||
7 | Ženy B | 150 | Regnerová Markéta | KRMIVA KOZINEK | 70 | 80 | ||||||||||||||||
7 | Ženy B | 150 | Přibylová Petra | Hoky z Vršovky | 40 | 70 | 40 | |||||||||||||||
9 | Ženy B | 110 | Fojtíková Simona | Červený Kostelec | 110 | |||||||||||||||||
9 | Ženy B | 110 | Tučková Markéta | www.granulecz.cz | 110 | |||||||||||||||||
11 | Ženy B | 90 | Lorencová Martina | Hustířany | 90 | |||||||||||||||||
11 | Ženy B | 90 | Plewa Katarzyna | GóryLasy | 90 | |||||||||||||||||
11 | Ženy B | 90 | Meierová Lucie | BKL Machov | 90 | |||||||||||||||||
14 | Ženy B | 80 | Beranová Hana | SKI Police nad Metují | 80 | |||||||||||||||||
15 | Ženy B | 70 | Balková Lenka | run4run | 70 | |||||||||||||||||
16 | Ženy B | 60 | Sokolova Tereza | Broumov | 60 | |||||||||||||||||
16 | Ženy B | 60 | Adamů Martina | Hitrádio Černá Hora | 60 | |||||||||||||||||
18 | Ženy B | 50 | Kultová Petra | Broumov 2028 | 50 | |||||||||||||||||
18 | Ženy B | 50 | Brychtová Anna | Sneci v behu | 50 | |||||||||||||||||
18 | Ženy B | 50 | Šilpertová Daniela | Machov | 50 | |||||||||||||||||
21 | Ženy B | 40 | Šimková Jitka | KRAKONOŠOVA DRUŽINA | 40 | |||||||||||||||||
22 | Ženy B | 30 | Nováková Eva | Náchod | 30 | |||||||||||||||||
22 | Ženy B | 30 | Holec Ivana | Tady a teď | 30 | |||||||||||||||||
22 | Ženy B | 30 | Kodišová Petra | Praha | 30 | |||||||||||||||||
25 | Ženy B | 20 | Valentová Lenka | Lepší život pro Emmičku z.s. | 20 | |||||||||||||||||
26 | Ženy B | 10 | Kuldová Petra | KOVO KULDA | 10 |
Ženy C
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy C | 450 | Metelková Táňa | Běžecký klub Náchod | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||||
2 | Ženy C | 390 | Kozáková Denisa | Bk Náchod | 110 | 150 | 130 | |||||||||||||||
3 | Ženy C | 340 | Matouskova Zuzana | OlfinCar Ski team | 80 | 130 | 130 | |||||||||||||||
4 | Ženy C | 310 | Baškovská Romana | Holky Z Vršovky | 90 | 110 | 110 | |||||||||||||||
5 | Ženy C | 240 | Skořepová Helena | Rozběháme Náchod | 80 | 80 | 80 | |||||||||||||||
6 | Ženy C | 190 | Kolisková Monika | Run4run | 10 | 90 | 90 | |||||||||||||||
7 | Ženy C | 150 | Krombholzová Dana | Rozběháme Náchod | 60 | 60 | 30 | |||||||||||||||
7 | Ženy C | 150 | Fulková Pavlína | SKI Police nad Metují | 40 | 110 | ||||||||||||||||
9 | Ženy C | 130 | Kynčlová Dagmar | SK Nové Město nad Metují | 130 | |||||||||||||||||
9 | Ženy C | 130 | Riegerová Lucie | SKI Police nad Metují | 70 | 60 | ||||||||||||||||
11 | Ženy C | 100 | Svobodová Janeta | TJ Maratonstav Upice | 30 | 70 | ||||||||||||||||
12 | Ženy C | 90 | Janáčková Kateřina | KRB Chrudim | 50 | 40 | ||||||||||||||||
12 | Ženy C | 90 | Sákrová Markéta | Bajer Cafe | 90 | |||||||||||||||||
14 | Ženy C | 70 | Kostyšynová Eva | Run4run | 70 | |||||||||||||||||
14 | Ženy C | 70 | Sykorová Sarka | ZŠ SNP | 70 | |||||||||||||||||
16 | Ženy C | 60 | Zadáková Kamila | 2BWINNER TEAM | 60 | |||||||||||||||||
17 | Ženy C | 50 | Marethová Alena | Česká Skalice | 50 | |||||||||||||||||
17 | Ženy C | 50 | Kubínová Pavla | běhám pro radost | 50 | |||||||||||||||||
17 | Ženy C | 50 | Bernaťáková Ivana | Česká Třebová | 50 | |||||||||||||||||
20 | Ženy C | 40 | Nováková Ruth | Červený Kostelec | 40 | |||||||||||||||||
21 | Ženy C | 30 | Dostálová Hana | Černožice | 30 | |||||||||||||||||
22 | Ženy C | 20 | Kaválková Petra | Nemám soupeře | 20 | |||||||||||||||||
22 | Ženy C | 20 | Kirschová Eva | Triatlon Team Trutnov | 20 | |||||||||||||||||
24 | Ženy C | 10 | Štádlerová Kateřina | Občerstvení Na špalkách | 10 |
Ženy D
poř. | poř./kat. | body | jméno | tým/klub/obec | BBU | MV | CHBS | V7 | okruh#5 | okruh#6 | okruh#7 | okruh#8 | okruh#9 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ženy D | 540 | Jonášová Zdeňka | Hradecký spinning klub | 130 | 150 | 130 | 130 | ||||||||||||||
2 | Ženy D | 460 | Matušková Jana | Velká Jesenice | 110 | 130 | 110 | 110 | ||||||||||||||
3 | Ženy D | 450 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 150 | 150 | 150 | |||||||||||||||
4 | Ženy D | 360 | Šefcová Eva | Rtyně v Podkrkonoší | 90 | 90 | 90 | 90 | ||||||||||||||
5 | Ženy D | 300 | Friebelová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 70 | 80 | 80 | 70 | ||||||||||||||
6 | Ženy D | 110 | Mansfeldová Blanka | Horní Ředice | 110 | |||||||||||||||||
7 | Ženy D | 80 | Novotná Kateřina | Dvůr Králové Nad Labem | 80 | |||||||||||||||||
7 | Ženy D | 80 | Hellerová Hana | Hradec Králové | 80 | |||||||||||||||||
9 | Ženy D | 60 | Burdychová Naďa | Sokol Burdych | 60 |