výsledky

Kupkolo MTB Trilogy 3 Vraní hory

08.07.2017 Teplice nad Metují 

archiv

výsledky

Extreme Race celkem: 181 , muži : 172, ženy: 9, M-29: 17, M-V1: 51, M-V2: 33, M-V3: 6, Z: 7, M-E: 52, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf] [csv]
Enduro Race celkem: 69 , muži : 67, ženy: 2, M-E: 54, V-E: 13, Z-E: 2 [html] [pdf] [csv]
Half Race celkem: 39 , muži : 30, ženy: 9, M: 21, Z: 5, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Junior celkem: 7 , muži : 6, ženy: 1, Junior: 6, Juniorky: 1 [html] [pdf] [csv]
Enduro Half Race celkem: 13 , muži : 9, ženy: 4, Muži: 9, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Team Relay Extreme Race celkem: 0 , muži : 0, ženy: 0, M-E: 0, V-E: 0, Z-E: 0 [html] [pdf] [csv]
KIDS Odrazedla celkem: 10 , muži : 7, ženy: 3, kluci: 7, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
KIDS 0-5 kola celkem: 7 , muži : 5, ženy: 2, kluci: 5, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
KIDS 6-7 celkem: 10 , muži : 6, ženy: 4, kluci: 6, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
KIDS 8-10 celkem: 6 , muži : 3, ženy: 3, kluci: 3, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
KIDS 11-12 celkem: 3 , muži : 3, ženy: 0, kluci: 3, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
KIDS 13-14 celkem: 1 , muži : 1, ženy: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf] [csv]

výsledková listina Extreme Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M-V1 [ 4 ] Michal Bubílek 1984 CZE KELLYS BIKERANCH TEAM 04:21:53.1
2 2 / M-V1 [ 1 ] Michal Kaněra 1986 CZE GHOST team 04:26:08.6 04:15.5
3 1 / M-29 [ 606 ] Jiří Fikejz 1990 CZE Author-Enduroteam.cz 04:28:36.1 06:42.9
4 2 / M-29 [ 2 ] Jakub Šilar 1989 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 04:31:26.5 09:33.3
5 3 / M-29 [ 97 ] Vít Řehák 1994 CZE CYKLOHELIOS 04:31:40.5 09:47.3
6 1 / M-V2 [ 3 ] Petr Sulzbacher 1975 CZE GIANT Pitrs bikes 04:32:57.6 11:04.5
7 2 / M-V2 [ 5 ] milan fajt 1977 CZE Eurofoam team 04:35:37.6 13:44.4
8 3 / M-V2 [ 51 ] Miroslav Janota 1977 CZE Valachbajk-CykloMira 04:35:58.0 14:04.9
9 4 / M-29 [ 63 ] Petr Kubelka 1995 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:37:51.4 15:58.2
10 3 / M-V1 [ 9 ] Josef Havel 1982 CZE www.statikacb.cz 04:41:42.4 19:49.2
11 4 / M-V1 [ 6 ] Lukáš Drejsl 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 04:44:38.7 22:45.6
12 5 / M-V1 [ 616 ] Jan Martin 1980 CZE KAH sport Vrchlabí 04:47:46.2 25:53.1
13 6 / M-V1 [ 611 ] Pete Pospíšil 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 04:50:39.3 28:46.1
14 5 / M-29 [ 93 ] Tomáš Pich 1995 CZE Vella team 04:55:30.9 33:37.7
15 6 / M-29 [ 96 ] Michal Řada 1989 CZE Redfrog Conkline Bikeinvest 04:55:34.1 33:41.0
16 4 / M-V2 [ 7 ] Pavel MICHAL 1973 CZE Tepelná čerpadla IVT 04:55:40.3 33:47.2
17 7 / M-V1 [ 102 ] Martin Simon 1985 GER MTB Club München 04:58:47.5 36:54.4
18 8 / M-V1 [ 602 ] Štěpán Trmata 1978 CZE Czech Tallboys 04:59:03.8 37:10.7
19 1 / M-E [ 369 ] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 05:01:31.0 39:37.9
20 9 / M-V1 [ 98 ] Lukáš Říhánek 1979 CZE 2V BIKERS 05:01:35.5 39:42.4
21 5 / M-V2 [ 24 ] Martin Drnec 1976 CZE COS Brno 05:04:23.9 42:30.8
22 6 / M-V2 [ 99 ] József Sass 1977 HUN Meditech sc 05:04:59.3 43:06.1
23 10 / M-V1 [ 30 ] Zsolt Farkas 1985 HUN Bringabanda SC 05:06:48.7 44:55.5
24 11 / M-V1 [ 10 ] Pavel Hnyk 1982 CZE Kyšice 05:07:34.2 45:41.0
25 7 / M-V2 [ 131 ] Josef Zavadil 1973 CZE Team Bike Perštejn 05:07:38.5 45:45.4
26 8 / M-V2 [ 83 ] Miloš Nouzák 1977 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 05:08:35.3 46:42.2
27 12 / M-V1 [ 71 ] Kamil Marczak 1981 POL AIRSHOT.KAMKOSPORT.PL 05:09:28.7 47:35.5
28 13 / M-V1 [ 94 ] Michal Prokop 1978 CZE RAJEC Allivictus 05:09:52.4 47:59.2
29 1 / M-V3 [ 21 ] Tomas Čada 1964 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:11:55.0 50:01.8
30 2 / M-V3 [ 8 ] Karel Bernard 1967 CZE INS ATELIER NÁCHOD 05:13:07.0 51:13.8
31 14 / M-V1 [ 72 ] Jan Mateju 1982 CZE TJ Baník Meziboří 05:13:10.6 51:17.5
32 9 / M-V2 [ 66 ] Josef Lelek 1971 CZE INS ateliér Nachod 05:18:07.2 56:14.1
33 15 / M-V1 [ 19 ] Marcus Brennenstuhl 1982 GER Lokomotive Stuttgart 05:18:47.4 56:54.2
34 10 / M-V2 [ 118 ] Martin Šupich 1977 CZE GIANT Pítrs bikes 05:20:25.4 58:32.3
35 7 / M-29 [ 76 ] Petr Michal 1989 CZE Tepelná čerpadla IVT 05:24:28.1 01:02:35.0
36 16 / M-V1 [ 128 ] Denis Vorobjev 1984 RUS becycle.ru 05:26:08.8 01:04:15.6
37 17 / M-V1 [ 38 ] Peter Gierlich 1979 GER MTB Club München 05:27:37.3 01:05:44.2
38 11 / M-V2 [ 101 ] Ondřej Semerád 1974 CZE Velo magazín / SK Prima Polička 05:30:29.7 01:08:36.6
39 8 / M-29 [ 113 ] Janek Szczepański 1988 POL KSPO brakeparts.pl 05:33:29.6 01:11:36.5
40 18 / M-V1 [ 26 ] Armin Duschner 1982 GER Sepps Radlstol 05:33:47.5 01:11:54.4
41 19 / M-V1 [ 129 ] Michal Vrbský 1978 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 05:34:04.8 01:12:11.7
42 20 / M-V1 [ 69 ] Tomáš Málek 1980 CZE BIKEBROTHERS.CZ 05:35:44.7 01:13:51.6
43 21 / M-V1 [ 22 ] Ivan Čermák 1985 CZE Slatiňany 05:36:33.8 01:14:40.7
44 1 / Z [ 601 ] Lucie Hamanová 1987 CZE KELLYS BIKE RANCH TEAM 05:37:39.2 01:15:46.1
45 22 / M-V1 [ 78 ] richard paul morel 1979 DNK Varde Cykelklub 05:37:40.6 01:15:47.4
46 9 / M-29 [ 85 ] Zdeněk Oupic 1993 CZE Team Bike Perštejn 05:37:41.4 01:15:48.3
47 2 / Z [ 80 ] Zdeňka Němcová 1982 CZE UNIQA Jihlava 05:37:46.2 01:15:53.0
48 23 / M-V1 [ 37 ] Martin Fus 1987 CZE KAAPA CNC Bike Team 05:38:48.4 01:16:55.3
49 24 / M-V1 [ 20 ] Wojciech Bukowiecki 1984 POL KSPO brakeparts.pl 05:39:09.0 01:17:15.9
50 25 / M-V1 [ 33 ] Mikhail Foos 1980 KAZ Jenbike Racing Team 05:41:17.8 01:19:24.6
51 26 / M-V1 [ 133 ] Christian Spindler 1984 DNK Lokomotive Stuttgart 05:41:19.0 01:19:25.8
52 10 / M-29 [ 31 ] Lukáš Flégl 1993 CZE Symbio+ BMC 05:41:37.4 01:19:44.3
53 3 / M-V3 [ 107 ] Libor Stasta 1966 CZE Kuřim 05:42:59.2 01:21:06.0
54 27 / M-V1 [ 23 ] Miloš Doubek 1981 CZE Čistý Sport 05:43:01.0 01:21:07.9
55 12 / M-V2 [ 18 ] jakub blaha 1976 CZE Mannheim 05:45:25.9 01:23:32.8
56 28 / M-V1 [ 59 ] matej kobera 1980 SVK Kráľovský Maratón 05:46:04.6 01:24:11.4
57 11 / M-29 [ 15 ] Roman Baytsur 1989 RUS redBike 05:47:53.0 01:25:59.8
58 3 / Z [ 34 ] Lenka Fridrichova 1994 CZE GHOST team 05:48:07.7 01:26:14.5
59 29 / M-V1 [ 82 ] Patrik Nešpor 1986 CZE IN-LIFE cycling team 05:48:10.3 01:26:17.1
60 13 / M-V2 [ 25 ] Jan Duda 1977 CZE Bakov nad Jizerou 05:48:38.2 01:26:45.1
61 14 / M-V2 [ 77 ] Charles Moore 1974 USA Orange Krush Cycling Club 05:51:11.4 01:29:18.3
62 30 / M-V1 [ 95 ] Jiří Ruttner 1979 CZE Roztoky 06:00:13.9 01:38:20.7
63 15 / M-V2 [ 61 ] Vlastimil Kráčmar 1974 CZE Kupkolo MTB Trilogy 06:00:33.2 01:38:40.1
64 4 / Z [ 617 ] Pavla Nováková 1981 CZE Brno 06:01:14.2 01:39:21.0
65 12 / M-29 [ 74 ] Rob Meeuwessen 1989 NLD Rings-Goirle 06:02:06.6 01:40:13.5
66 5 / Z [ 112 ] Ania Świrkowicz 1979 POL team.ase.com.pl 06:03:37.3 01:41:44.2
67 31 / M-V1 [ 108 ] ONDREJ STOCES 1987 CZE Bikenotoric 06:05:06.7 01:43:13.5
68 32 / M-V1 [ 123 ] Vladimír Vágner 1981 CZE BIKEBROTHERS.CZ 06:05:23.2 01:43:30.1
69 16 / M-V2 [ 87 ] Michal Palounek 1977 CZE BSB Bakajda 06:06:32.0 01:44:38.9
70 33 / M-V1 [ 52 ] Robert Jarzynka 1980 POL team.ase.com.pl 06:08:34.9 01:46:41.8
71 17 / M-V2 [ 56 ] Grzegorz Kasiński 1976 POL CYKLON PROAL TEAM 06:08:47.5 01:46:54.3
72 2 / M-E [ 334 ] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 06:10:36.9 01:48:43.7
73 18 / M-V2 [ 54 ] Martin Březík 1971 CZE Brno 06:11:24.8 01:49:31.7
74 19 / M-V2 [ 88 ] Kamil Pánek 1976 CZE www.dres.cz 06:12:08.6 01:50:15.5
75 34 / M-V1 [ 75 ] Marek Mička 1979 CZE www.dres.cz 06:16:35.7 01:54:42.6
76 20 / M-V2 [ 119 ] Heiki Talvik 1976 EST saunapunkt.ee 06:17:34.3 01:55:41.1
77 21 / M-V2 [ 79 ] Vít Mráz 1974 CZE INS ATELIER NÁCHOD 06:19:57.2 01:58:04.1
78 22 / M-V2 [ 121 ] Tomáš Uchytil 1976 CZE Měřín 06:22:03.7 02:00:10.6
79 35 / M-V1 [ 115 ] Michal Škoch 1981 CZE RUMOVÝ EXPRESS 06:23:33.4 02:01:40.3
79 35 / M-V1 [ 44 ] Jan Hejna 1984 CZE Futurecycling Racing Team 06:23:33.4 02:01:40.3
81 13 / M-29 [ 608 ] Jan Fulka 1988 CZE GIANT Pitrs bikes 06:25:19.0 02:03:25.9
82 37 / M-V1 [ 64 ] peter kuiš 1978 SVK Kráľovský Maratón 06:25:58.9 02:04:05.7
83 23 / M-V2 [ 122 ] Jiří Vacek 1977 CZE beespee.cz 06:29:05.2 02:07:12.0
84 24 / M-V2 [ 120 ] Tõnis Tiedemann 1975 EST SAUNAPUNKT.EE 06:39:45.9 02:17:52.8
85 38 / M-V1 [ 130 ] Ondřej Zámečník 1979 CZE Šumík team 06:40:22.3 02:18:29.1
86 3 / M-E [ 344 ] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 06:51:03.6 02:29:10.5
87 39 / M-V1 [ 29 ] Peter Faktor 1978 SVK SpektrumSZ 06:51:24.0 02:29:30.9
88 40 / M-V1 [ 50 ] Tomáš Hybler 1985 CZE Hohes C Multiwit 06:52:11.4 02:30:18.3
89 41 / M-V1 [ 14 ] Jiří Bartoň 1986 CZE ČeMBA 06:53:31.4 02:31:38.2
90 42 / M-V1 [ 46 ] Ladislav Horváth 1984 SVK ISAKO SPORT-KOSICE 06:53:48.1 02:31:54.9
91 25 / M-V2 [ 126 ] Vladimír Vodochodský 1972 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:00:35.8 02:38:42.7
91 43 / M-V1 [ 114 ] Jiří Šindelář 1980 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 07:00:35.8 02:38:42.7
93 14 / M-29 [ 70 ] Jakub Man 1994 CZE TJ Spartak Třebíč 07:09:23.6 02:47:30.5
94 26 / M-V2 [ 28 ] Jan Fajgl 1975 CZE Jablonec nad Nisou 07:09:27.8 02:47:34.7
95 27 / M-V2 [ 132 ] Jiří Žák 1969 CZE The EnTourist 07:10:10.4 02:48:17.3
96 44 / M-V1 [ 62 ] Pavel Krump 1981 CZE Dobřichovice 07:10:48.5 02:48:55.4
96 44 / M-V1 [ 90 ] Miroslav Pechr 1983 CZE Brdonoš 07:10:48.5 02:48:55.4
98 46 / M-V1 [ 614 ] Oto Meran 1982 CZE Brno 07:12:42.0 02:50:48.9
99 4 / M-E [ 343 ] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 07:24:47.3 03:02:54.2
100 15 / M-29 [ 65 ] Matěj Kuře 1993 CZE Trutnov trails 07:26:23.9 03:04:30.8
101 47 / M-V1 [ 13 ] Jarek Barcz 1985 POL Pomerania 07:28:03.2 03:06:10.1
101 6 / Z [ 16 ] Joanna Bejm 1980 POL Gdynia 07:28:03.2 03:06:10.1
103 5 / M-E [ 331 ] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 07:29:37.1 03:07:44.0
104 6 / M-E [ 374 ] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 07:29:55.4 03:08:02.2
105 7 / M-E [ 345 ] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 07:32:43.9 03:10:50.7
106 4 / M-V3 [ 27 ] Luboš Dvořák 1965 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:35:11.8 03:13:18.6
107 8 / M-E [ 373 ] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 07:37:36.2 03:15:43.1
108 28 / M-V2 [ 125 ] Jan Vlach 1975 CZE Výlet Wide bike Lbc 07:37:45.2 03:15:52.0
109 16 / M-29 [ 17 ] Lukáš Beran 1988 CZE GHOST team 07:38:25.4 03:16:32.3
110 17 / M-29 [ 116 ] Ondřej Škorpil 1999 CZE AUTHOR TEAM STUPNO 07:38:26.3 03:16:33.2
111 29 / M-V2 [ 42 ] Richard Gryga 1975 CZE Praha 10 07:41:18.9 03:19:25.8
112 9 / M-E [ 305 ] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 07:44:26.6 03:22:33.5
113 5 / M-V3 [ 91 ] Jiří Pekárek 1961 CZE KOLORADOTEAM 07:47:33.0 03:25:39.9
114 48 / M-V1 [ 104 ] Josef Smetana 1978 CZE Holany A Team 08:00:16.8 03:38:23.7
115 10 / M-E [ 371 ] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 08:05:29.3 03:43:36.1
116 11 / M-E [ 303 ] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 08:05:31.4 03:43:38.3
117 12 / M-E [ 301 ] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 08:05:31.5 03:43:38.4
118 13 / M-E [ 378 ] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 08:05:32.1 03:43:39.0
119 14 / M-E [ 362 ] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 08:05:32.7 03:43:39.6
120 15 / M-E [ 359 ] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 08:11:25.4 03:49:32.3
121 6 / M-V3 [ 89 ] Aleš Pavlišta 1958 CZE Výlet Wide bike Lbc 08:13:47.7 03:51:54.6
122 7 / Z [ 48 ] Eliška Hrušková 1987 CZE PRODOLI Racing Team 08:17:33.2 03:55:40.1
123 49 / M-V1 [ 613 ] Jiří Havlíček 1982 CZE MTB Trilogy 08:17:38.9 03:55:45.8
124 30 / M-V2 [ 43 ] Vladimír Hábr 1969 CZE Plzeň - Červený Hrádek 08:18:35.0 03:56:41.9
125 1 / V-E [ 340 ] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 08:19:54.0 03:58:00.8
126 31 / M-V2 [ 105 ] josef soběslav 1968 CZE KOLORADOTEAM 08:22:25.3 04:00:32.2
127 16 / M-E [ 309 ] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 08:25:10.5 04:03:17.3
128 17 / M-E [ 316 ] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 08:25:14.0 04:03:20.9
129 18 / M-E [ 375 ] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 08:30:03.6 04:08:10.4
130 50 / M-V1 [ 110 ] Štěpán Svačina 1980 CZE Rumový Express 08:35:10.9 04:13:17.8
131 19 / M-E [ 364 ] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 08:35:51.9 04:13:58.7
132 20 / M-E [ 367 ] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 08:44:03.7 04:22:10.6
133 2 / V-E [ 360 ] Torsten Sczarnowski 1966 GER Meißen 08:45:53.6 04:24:00.5
134 1 / Z-E [ 363 ] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 08:45:58.7 04:24:05.6
135 21 / M-E [ 310 ] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 08:46:41.0 04:24:47.9
136 22 / M-E [ 348 ] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 08:46:42.8 04:24:49.6
137 23 / M-E [ 350 ] Ondřej Musil 1986 CZE Praha 8 08:46:44.7 04:24:51.6
138 51 / M-V1 [ 45 ] Josef Horák 1981 CZE Algheroteam 08:55:59.9 04:34:06.8
139 3 / V-E [ 306 ] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 08:57:07.0 04:35:13.9
140 24 / M-E [ 307 ] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 08:58:29.2 04:36:36.0
141 4 / V-E [ 351 ] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 08:58:33.2 04:36:40.1
142 5 / V-E [ 357 ] Radek Rozmahel 1974 CZE Ludgeřovice 08:58:35.0 04:36:41.8
143 25 / M-E [ 361 ] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 08:58:37.5 04:36:44.4
144 26 / M-E [ 302 ] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 09:00:02.1 04:38:09.0
145 27 / M-E [ 304 ] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:06:00.0 04:44:06.8
146 28 / M-E [ 327 ] Michal Flídr 1979 CZE Brno 09:08:44.2 04:46:51.0
147 32 / M-V2 [ 100 ] Luca Sebastianelli 1969 ITA Bubovice 09:09:31.9 04:47:38.8
148 29 / M-E [ 341 ] Peťas Kovář 1982 CZE Kraslice 09:31:57.9 05:10:04.8
149 6 / V-E [ 346 ] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 09:41:16.3 05:19:23.2
150 30 / M-E [ 332 ] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 09:41:18.9 05:19:25.8
151 31 / M-E [ 352 ] Jakub Mužík 1993 CZE Hořovice 09:41:22.3 05:19:29.2
152 32 / M-E [ 376 ] Wojciech Walczak 1980 POL Wroclaw 09:45:31.5 05:23:38.4
153 2 / Z-E [ 335 ] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 09:47:00.1 05:25:06.9
154 33 / M-E [ 325 ] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 09:50:39.1 05:28:46.0
155 7 / V-E [ 318 ] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 09:50:56.2 05:29:03.1
156 34 / M-E [ 319 ] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 09:52:32.9 05:30:39.8
157 8 / V-E [ 372 ] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 09:56:12.6 05:34:19.4
158 9 / V-E [ 368 ] Petr Špora 1964 CZE Košťany 09:56:15.3 05:34:22.1
159 35 / M-E [ 333 ] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 09:56:20.1 05:34:27.0
160 36 / M-E [ 349 ] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 09:56:26.3 05:34:33.2
161 37 / M-E [ 312 ] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 09:57:37.9 05:35:44.8
162 38 / M-E [ 355 ] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 09:57:41.1 05:35:48.0
163 39 / M-E [ 339 ] Tomáš Klapka 1978 CZE Slaný 10:00:56.9 05:39:03.8
164 40 / M-E [ 328 ] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 10:01:37.0 05:39:43.9
165 41 / M-E [ 379 ] Ondřej Zvoníček 1984 CZE Praha 10 10:01:40.4 05:39:47.3
166 10 / V-E [ 801 ] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 10:01:53.4 05:40:00.2
167 42 / M-E [ 323 ] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 10:02:03.4 05:40:10.2
168 43 / M-E [ 308 ] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 10:07:36.6 05:45:43.4
169 44 / M-E [ 314 ] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 10:13:15.4 05:51:22.3
170 45 / M-E [ 358 ] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 10:14:17.6 05:52:24.5
171 46 / M-E [ 365 ] Václav Strnad 1989 CZE Praha 8 10:17:08.1 05:55:15.0
172 47 / M-E [ 377 ] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 10:19:49.0 05:57:55.9
173 48 / M-E [ 337 ] Ondřej Karbus 1987 CZE Slaný 10:22:21.7 06:00:28.6
174 49 / M-E [ 356 ] Lukáš Plzák 1990 CZE Bubovice 10:26:54.8 06:05:01.6
175 50 / M-E [ 353 ] Marek Němec 1990 CZE Mělník 10:27:02.3 06:05:09.1
176 51 / M-E [ 366 ] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 10:28:56.5 06:07:03.3
177 11 / V-E [ 342 ] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 10:29:35.4 06:07:42.3
178 12 / V-E [ 311 ] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 10:34:14.0 06:12:20.9
179 13 / V-E [ 329 ] Wojciech Glab 1971 POL Warszawa 10:42:50.8 06:20:57.7
180 52 / M-E [ 326 ] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 10:48:22.7 06:26:29.5
{181} 33 / M-V2 [ 615 ] JIŘÍ MENŠÍK 1974 CZE Jasný Sokol

výsledková listina Enduro Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-0) 1 / M-E [ 8634109 ] Vojtěch Bláha 1999 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 37:29.0 01:50.0 06:05.0 01:35.0 02:55.0 02:47.0 04:18.0 02:04.0 05:25.0 05:18.0 05:12.0
2 (-0) 2 / M-E [ 8641719 ] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 38:15.0 01:53.0 06:15.0 01:30.0 03:02.0 02:47.0 04:17.0 02:07.0 05:44.0 05:39.0 05:01.0
3 (-0) 3 / M-E [ 8634097 ] Vlastimil Kuneš 1985 CZE Velosport Domažlice 39:13.0 01:56.0 06:24.0 01:36.0 03:06.0 02:43.0 04:13.0 02:10.0 06:02.0 05:49.0 05:14.0
4 (-0) 4 / M-E [ 8634230 ] Tomáš KUTIN 1984 CZE AUTHOR-enduroteam.cz 39:28.0 01:52.0 06:30.0 01:37.0 03:05.0 02:53.0 04:31.0 02:10.0 05:45.0 05:58.0 05:07.0
5 (-0) 5 / M-E [ 8641748 ] Petr Frenk 1984 CZE PROTOCYCLES 39:57.0 01:53.0 06:29.0 01:33.0 03:13.0 02:54.0 04:16.0 02:09.0 05:58.0 06:14.0 05:18.0
6 (-0) 6 / M-E [ 8645399 ] Jakub Pavlas 1987 CZE Canyon Amateur Enduro Team 40:53.0 01:56.0 06:48.0 01:35.0 03:11.0 02:51.0 04:41.0 02:13.0 06:11.0 06:04.0 05:23.0
7 (-0) 1 / V-E [ 8629041 ] Petr Reisner 1975 CZE GIANT Cycling team 41:19.0 01:52.0 06:41.0 01:42.0 03:18.0 02:56.0 04:54.0 02:12.0 06:06.0 06:21.0 05:17.0
8 (-0) 7 / M-E [ 8634295 ] Václav Milka 1990 CZE Koloshop.cz 41:49.0 01:59.0 06:46.0 01:40.0 03:21.0 03:03.0 04:43.0 02:14.0 06:05.0 06:22.0 05:36.0
9 (-0) 8 / M-E [ 8628622 ] Jakub Sedlář 1984 CZE NOVATOP -LAPIERRE 41:57.0 01:54.0 06:34.0 01:43.0 03:41.0 03:15.0 04:58.0 02:14.0 05:58.0 06:09.0 05:31.0
10 (-0) 9 / M-E [ 8645596 ] Jan Sedláček 1986 CZE Cykloturistický klub Opava 42:01.0 01:51.0 06:41.0 01:36.0 03:19.0 03:07.0 05:07.0 02:25.0 05:57.0 06:36.0 05:22.0
11 (-0) 10 / M-E [ 8645592 ] Zbynek Kugler 1981 CZE Haven team 42:05.0 01:56.0 06:44.0 01:42.0 03:30.0 03:01.0 04:39.0 02:16.0 06:06.0 06:37.0 05:34.0
12 (-0) 11 / M-E [ 8628887 ] Tomáš Ficker 1989 CZE Bikomatic.cz 43:29.0 01:54.0 06:48.0 01:47.0 03:23.0 03:14.0 05:18.0 02:26.0 06:18.0 06:47.0 05:34.0
13 (-0) 12 / M-E [ 8641788 ] Ondřej Zvoníček 1984 CZE CZE 43:43.0 01:56.0 07:02.0 01:48.0 03:26.0 03:04.0 05:10.0 02:28.0 06:27.0 06:43.0 05:39.0
14 (-0) 13 / M-E [ 8630433 ] Jakub Strach 1990 CZE Ski a Bike Centrum Radotín 44:14.0 01:57.0 06:59.0 01:45.0 03:27.0 03:15.0 04:47.0 02:23.0 06:34.0 07:06.0 06:01.0
15 (-0) 14 / M-E [ 8634299 ] Michal Flídr 1979 CZE CZE 44:22.0 02:02.0 06:49.0 01:49.0 03:28.0 03:22.0 05:19.0 02:31.0 06:38.0 06:46.0 05:38.0
16 (-0) 15 / M-E [ 8630462 ] Sven Heitmann 1981 GER Jenbike 44:46.0 01:57.0 07:04.0 01:45.0 03:44.0 03:31.0 05:17.0 02:26.0 06:14.0 06:56.0 05:52.0
17 (-0) 16 / M-E [ 8645394 ] Jan Bekr 1991 CZE BIKESTRIKE.COM 44:58.0 01:55.0 07:07.0 01:48.0 03:53.0 03:19.0 05:01.0 02:41.0 06:25.0 06:55.0 05:54.0
18 (-0) 17 / M-E [ 8641714 ] Petr Pavlas 1990 CZE Canyon Amateur Enduro Team 45:12.0 01:57.0 07:03.0 01:44.0 03:25.0 03:10.0 05:24.0 02:14.0 07:35.0 06:48.0 05:52.0
19 (-0) 18 / M-E [ 8630437 ] Wojciech Walczak 1980 POL CZE 45:27.0 01:57.0 07:05.0 01:49.0 03:52.0 03:27.0 05:19.0 02:37.0 06:31.0 07:09.0 05:41.0
20 (-0) 19 / M-E [ 8628680 ] Stanislav Filip 1980 CZE SPL servis.cz 45:40.0 02:02.0 07:08.0 01:46.0 03:29.0 03:25.0 05:30.0 02:39.0 06:49.0 07:04.0 05:48.0
21 (-0) 20 / M-E [ 8634131 ] Luboš Vobořil 1983 CZE Koloshop Team 46:05.0 02:00.0 07:35.0 01:51.0 03:44.0 03:17.0 05:00.0 02:31.0 06:49.0 07:29.0 05:49.0
22 (-0) 2 / V-E [ 8630407 ] Martin März 1973 GER FAHRWERK DRESDEN 46:07.0 01:59.0 06:52.0 01:50.0 03:46.0 03:44.0 05:41.0 02:31.0 06:23.0 07:38.0 05:43.0
23 (-0) 21 / M-E [ 8641795 ] Richard Schwarz 1985 GER FAHRWERK DRESDEN 46:08.0 02:03.0 07:25.0 01:56.0 03:55.0 03:32.0 05:13.0 02:30.0 06:37.0 07:19.0 05:38.0
24 (-0) 3 / V-E [ 8634275 ] Flemming Damborg 1970 DNK Team BCS Cycles Denmark 46:24.0 01:59.0 07:06.0 01:53.0 03:54.0 03:25.0 05:16.0 02:34.0 06:45.0 07:39.0 05:53.0
25 (-0) 22 / M-E [ 8645581 ] Jan Kučera 1985 CZE Shut up Legs 46:25.0 02:05.0 06:56.0 02:02.0 03:56.0 03:37.0 05:27.0 02:38.0 06:37.0 07:16.0 05:51.0
26 (-0) 4 / V-E [ 8629039 ] Jaroslav Veselý 1970 CZE KoloshopTeam 46:32.0 02:06.0 07:51.0 01:53.0 03:38.0 03:23.0 05:28.0 02:35.0 06:21.0 07:23.0 05:54.0
27 (-0) 23 / M-E [ 8630458 ] Lars Hamann 1986 GER Team Dosenbier 47:26.0 02:09.0 07:45.0 01:52.0 04:01.0 03:31.0 05:03.0 02:32.0 07:01.0 07:10.0 06:22.0
28 (-0) 24 / M-E [ 8628897 ] Jasper Vogel 1983 GER BikesportBerlin 47:31.0 02:07.0 07:32.0 01:54.0 04:00.0 03:28.0 05:32.0 02:44.0 06:41.0 07:35.0 05:58.0
29 (-0) 5 / V-E [ 8645587 ] Jindřich Deutsch 1977 CZE shaním sponzora 47:32.0 02:08.0 07:44.0 01:55.0 03:41.0 03:28.0 05:58.0 02:36.0 06:47.0 07:17.0 05:58.0
30 (-0) 25 / M-E [ 8630421 ] Ondřej Musil 1986 CZE CZE 47:53.0 01:58.0 07:22.0 01:48.0 03:55.0 03:39.0 05:54.0 02:48.0 06:48.0 07:53.0 05:48.0
31 (-0) 26 / M-E [ 8628832 ] Marco Salvatore 1981 ITA Gallo Nero 48:01.0 02:09.0 07:53.0 01:49.0 03:48.0 03:25.0 05:06.0 02:37.0 07:08.0 07:59.0 06:07.0
32 (-0) 27 / M-E [ 8645308 ] Pavel Veselý 1980 CZE KOLOSHOP TEAM 48:12.0 02:04.0 07:51.0 01:58.0 03:59.0 03:40.0 05:16.0 02:35.0 07:04.0 07:38.0 06:07.0
33 (-0) 28 / M-E [ 8629033 ] Peťas Kovář 1982 CZE CZE 48:29.0 02:04.0 07:39.0 01:58.0 03:56.0 03:32.0 06:06.0 02:33.0 06:52.0 07:49.0 06:00.0
34 (-0) 29 / M-E [ 8634039 ] Jiří Dundáček 1991 CZE Hard Bikers Kuřim 48:34.0 02:19.0 07:48.0 01:47.0 03:45.0 03:45.0 05:39.0 02:34.0 06:55.0 07:24.0 06:38.0
35 (-0) 30 / M-E [ 8628895 ] Vojtěch Mikuláš 1996 CZE Dlouhá Třebová 48:41.0 02:01.0 07:05.0 01:52.0 04:01.0 03:36.0 05:19.0 02:53.0 08:10.0 07:40.0 06:04.0
36 (-0) 31 / M-E [ 8645373 ] Jakub Mužík 1993 CZE CZE 49:06.0 02:06.0 07:30.0 01:58.0 03:46.0 03:32.0 05:32.0 02:42.0 07:10.0 08:41.0 06:09.0
37 (-0) 32 / M-E [ 8645386 ] Jan Wala 1995 CZE Diamonddesign.cz 49:11.0 02:05.0 07:57.0 01:52.0 03:59.0 03:45.0 05:42.0 02:39.0 06:38.0 08:23.0 06:11.0
38 (-0) 6 / V-E [ 8634240 ] Radek Rozmahel 1974 CZE CZE 49:22.0 02:03.0 07:50.0 02:00.0 04:15.0 03:41.0 06:01.0 02:40.0 06:53.0 07:59.0 06:00.0
39 (-0) 33 / M-E [ 8634174 ] Tomáš Klapka 1978 CZE CZE 49:37.0 02:10.0 07:44.0 01:54.0 04:16.0 03:56.0 05:52.0 02:38.0 07:05.0 07:48.0 06:14.0
40 (-0) 34 / M-E [ 8634229 ] Tomáš Kuře 1991 CZE BIKO Adventures 49:49.0 02:07.0 07:46.0 02:09.0 04:16.0 03:33.0 06:00.0 02:45.0 07:05.0 07:43.0 06:25.0
41 (-0) 35 / M-E [ 8641781 ] Tomáš Hradecký 1983 CZE Gigantic Racing Team 49:57.0 02:15.0 08:27.0 02:00.0 03:47.0 03:44.0 05:38.0 02:43.0 07:08.0 07:49.0 06:26.0
42 (-0) 36 / M-E [ 8634046 ] Marek Šroll 1978 CZE VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 50:25.0 02:03.0 07:49.0 01:56.0 04:21.0 03:43.0 05:58.0 02:58.0 07:13.0 08:08.0 06:16.0
43 (-0) 37 / M-E [ 8629013 ] Norbert Szentmiklósi 1981 HUN LDTR 50:59.0 02:09.0 07:57.0 02:01.0 04:00.0 03:50.0 06:00.0 02:42.0 07:23.0 08:11.0 06:46.0
44 (-0) 38 / M-E [ 8641737 ] Lukáš Plzák 1990 CZE CZE 52:53.0 02:03.0 08:09.0 01:59.0 04:44.0 04:34.0 06:41.0 02:43.0 06:56.0 08:26.0 06:38.0
45 (-0) 39 / M-E [ 8634045 ] Mateusz Adamkiewicz 1988 POL Medicycling Team 53:24.0 02:18.0 08:01.0 02:03.0 04:02.0 04:24.0 06:13.0 03:30.0 07:26.0 08:51.0 06:36.0
46 (-0) 40 / M-E [ 8634203 ] Václav Strnad 1989 CZE CZE 53:25.0 02:05.0 08:34.0 02:12.0 04:05.0 04:08.0 06:08.0 02:39.0 07:21.0 08:58.0 07:15.0
47 (-0) 7 / V-E [ 8634202 ] Václav Mušálek 1966 CZE BIKOMATIC 53:27.0 02:13.0 08:19.0 02:08.0 04:09.0 04:04.0 06:44.0 03:06.0 07:56.0 08:20.0 06:28.0
48 (-0) 41 / M-E [ 8634267 ] Michał Daszkiewicz 1982 POL Knurświny 53:50.0 02:16.0 08:30.0 02:15.0 04:27.0 04:11.0 06:44.0 03:02.0 07:37.0 08:19.0 06:29.0
49 (-0) 8 / V-E [ 8641732 ] Dan Klimeš 1977 CZE BBH Brno 54:17.0 02:07.0 07:51.0 02:20.0 04:39.0 04:38.0 06:58.0 03:14.0 07:30.0 09:00.0 06:00.0
50 (-0) 42 / M-E [ 8630470 ] Radek Broz 1983 CZE ETBikez 54:48.0 02:23.0 08:56.0 02:02.0 04:20.0 04:02.0 06:09.0 02:55.0 08:07.0 08:38.0 07:16.0
51 (-0) 43 / M-E [ 8641796 ] Wojciech Buragas 1980 POL Pussy Enduro Riders 55:10.0 02:09.0 08:43.0 02:01.0 04:36.0 04:08.0 06:46.0 02:52.0 07:33.0 09:31.0 06:51.0
52 (-0) 44 / M-E [ 8641772 ] Tomáš Zima 1994 CZE Ziromont Cycling team 55:35.0 02:00.0 08:13.0 02:04.0 04:49.0 04:20.0 06:56.0 03:27.0 08:20.0 09:17.0 06:09.0
53 (-0) 45 / M-E [ 8641802 ] Petr Hruška 1986 CZE BMC SKIBIKECENTRUM.CZ 55:36.0 02:06.0 07:51.0 01:56.0 04:08.0 03:23.0 06:01.0 02:30.0 14:38.0 07:24.0 05:39.0
54 (-0) 9 / V-E [ 8634225 ] Petr Špora 1964 CZE CZE 56:02.0 02:11.0 08:22.0 02:11.0 04:52.0 04:24.0 06:45.0 03:19.0 08:05.0 09:20.0 06:33.0
55 (-0) 46 / M-E [ 8641822 ] Jan Saramak 1982 CZE Drásal Team Holešov 56:29.0 02:17.0 08:21.0 02:17.0 04:35.0 04:25.0 06:54.0 03:11.0 08:03.0 09:56.0 06:30.0
56 (-0) 1 / Z-E [ 8628919 ] Daniela Chlíbková 1967 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 56:51.0 02:19.0 08:33.0 02:17.0 04:33.0 04:41.0 07:01.0 03:12.0 08:29.0 08:38.0 07:08.0
57 (-0) 47 / M-E [ 8634243 ] Lukasz Wisniowski 1979 POL CCR Sport 56:56.0 02:12.0 08:32.0 02:01.0 04:41.0 04:42.0 07:47.0 03:04.0 08:16.0 08:45.0 06:56.0
58 (-0) 48 / M-E [ 8645361 ] Grzegorz Czerwiński 1980 POL raggabomba team 56:59.0 02:13.0 08:07.0 02:14.0 04:34.0 04:17.0 06:32.0 03:29.0 09:21.0 09:23.0 06:49.0
59 (-0) 49 / M-E [ 8628959 ] Jan Dvořák 1994 CZE Brno 59:11.0 02:00.0 08:27.0 01:53.0 04:23.0 04:32.0 07:30.0 02:41.0 07:41.0 12:45.0 07:19.0
60 (-0) 2 / Z-E [ 8641769 ] Sylvia Schmidt 1981 GER 26 aint dead 01:01:22.0 02:13.0 09:08.0 02:28.0 05:19.0 04:20.0 08:13.0 03:19.0 09:14.0 09:59.0 07:09.0
61 (-0) 10 / V-E [ 8641803 ] Michal Kuba 1972 CZE Trail-Guide.cz 01:03:01.0 02:26.0 10:17.0 02:18.0 05:24.0 04:59.0 06:53.0 03:27.0 08:51.0 10:47.0 07:39.0
62 (-0) 11 / V-E [ 8645337 ] Torsten Sczarnowski 1966 GER CZE 01:03:54.0 02:32.0 09:44.0 02:34.0 05:30.0 04:51.0 08:26.0 03:55.0 09:00.0 09:52.0 07:30.0
63 (-0) 50 / M-E [ 8634207 ] Jiří Svoboda 1980 CZE MTBCrossCountry.com 01:04:37.0 02:17.0 09:04.0 02:31.0 05:31.0 05:09.0 08:01.0 03:37.0 08:59.0 11:59.0 07:29.0
64 (-0) 51 / M-E [ 8628629 ] Ondřej Karbus 1987 CZE CZE 01:10:05.0 02:34.0 10:25.0 02:33.0 05:43.0 05:21.0 08:31.0 03:40.0 09:47.0 10:53.0 10:38.0
65 (-0) 12 / V-E [ 8629044 ] Ladislav Brand 1977 CZE Bubovice 01:13:16.0 02:17.0 09:45.0 02:12.0 05:24.0 04:10.0 06:19.0 03:08.0 11:54.0 10:46.0 17:21.0
66 (-0) 13 / V-E [ 8634018 ] Wojciech Glab 1971 POL CZE 01:20:29.0 02:26.0 11:20.0 02:58.0 06:59.0 06:14.0 09:45.0 04:15.0 11:07.0 15:34.0 09:51.0
67 (-0) 52 / M-E [ 8645349 ] Marek Němec 1990 CZE CZE 01:22:56.0 02:32.0 10:53.0 02:27.0 04:40.0 09:53.0 10:49.0 04:14.0 11:52.0 15:28.0 10:08.0
68 (-4) 53 / M-E [ 8634292 ] Martin Stenstrup Mikkelsen 1979 DNK Team BCS Cycles Denmark 24:02.0 02:06.0 07:22.0 01:46.0 03:32.0 03:26.0 05:50.0
69 (-6) 54 / M-E [ 8629017 ] Michael Hagenbusch 1985 GER Raceteam Radleck Mering 18:19.0 02:02.0 07:51.0 01:57.0 06:29.0

výsledková listina Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / M [ 408 ] Daniel Polman 1979 CZE lidé and HORY 03:34:09.1
2 2 / M [ 407 ] Jiří Barták 1974 CZE Eurofoam team 03:42:27.0 08:17.9
3 3 / M [ 409 ] Lukáš Pospíšil 1998 CZE redpoint eleven team 04:01:16.1 27:06.9
4 4 / M [ 410 ] Jakub Boček 1987 CZE NOVATOP LAPIERRE 04:11:47.6 37:38.4
5 5 / M [ 423 ] Libor Srubek 1979 CZE Profibaustoffe CZ 04:21:18.3 47:09.1
6 6 / M [ 422 ] Milan Pasker 1992 CZE Žďár nad Metují 04:21:20.1 47:10.9
7 7 / M [ 68 ] Tomáš Lučan 1974 CZE ISF Sumava 04:39:35.8 01:05:26.7
8 8 / M [ 47 ] Jaroslav Hrabík 1976 CZE Rapid Plzeň 04:40:08.5 01:05:59.3
9 1 / Z [ 416 ] Vendula Kelbichová 1986 CZE hasiči Jirkov 04:45:53.3 01:11:44.1
10 2 / Z [ 605 ] Karolina Bergerová 1992 CZE Carla.kupkolo.cz 04:46:13.6 01:12:04.5
11 9 / M [ 420 ] Ondřej Mikuláš 1990 CZE Dlouhá Třebová 04:47:46.2 01:13:37.0
12 10 / M [ 417 ] Jiří Kromer 1972 CZE Brno 04:49:46.9 01:15:37.7
13 11 / M [ 421 ] Robert Mückl 1974 GER Team Sepp´s Radlstol 04:58:04.9 01:23:55.8
14 3 / Z [ 425 ] Doris Thoma 1977 GER Team Sepps Radlstol 04:58:05.4 01:23:56.2
15 12 / M [ 73 ] Chris Maund 1967 USA Encinitas 05:01:51.7 01:27:42.5
16 13 / M [ 426 ] Vladimír Waltera 1981 CZE Team Bike Perštejn 05:04:20.0 01:30:10.9
17 14 / M [ 412 ] Jan Francu 1983 CZE Brno 05:06:44.7 01:32:35.6
18 4 / Z [ 427 ] Veronika Zavadil 1983 CZE Team Bike Perštejn 05:08:14.9 01:34:05.8
19 1 / Muži [ 509 ] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 05:16:09.0 01:41:59.9
20 15 / M [ 418 ] Petr Krumlovský 1974 CZE MTB HELLFISH AMINOSTAR 05:28:53.8 01:54:44.7
21 16 / M [ 419 ] Jakub Linhart 1977 CZE Stárkov 05:45:12.2 02:11:03.0
22 2 / Muži [ 503 ] Boris Gottstein 1971 GER 26 aint dead 05:56:05.4 02:21:56.2
23 17 / M [ 84 ] Tomáš Ornst 1967 CZE Výlet Wide bike Lbc 06:06:04.4 02:31:55.2
24 3 / Muži [ 511 ] Tomáš Láska 1985 CZE Praha 5 06:10:45.5 02:36:36.3
25 18 / M [ 411 ] Michal Fichtner 1983 CZE Continental BDY 06:38:39.5 03:04:30.3
26 19 / M [ 415 ] Vlastimil Hendrych 1972 CZE Team Bike Perštejn 06:41:50.3 03:07:41.1
27 1 / Ženy [ 501 ] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 06:47:33.5 03:13:24.3
28 5 / Z [ 424 ] martina škochová 1988 CZE Rumové pralinky 06:51:36.8 03:17:27.6
29 2 / Ženy [ 315 ] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 06:59:15.8 03:25:06.6
30 4 / Muži [ 320 ] Niko De Meeter 1982 BEL Erembodegem 07:26:44.0 03:52:34.9
30 4 / Muži [ 321 ] Ivo De Meeter 1958 BEL Asse 07:26:44.0 03:52:34.9
32 3 / Ženy [ 510 ] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 07:30:37.1 03:56:27.9
33 20 / M [ 414 ] Milan Háva 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:43:17.7 04:09:08.6
34 6 / Muži [ 506 ] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 07:44:26.6 04:10:17.4
35 7 / Muži [ 502 ] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:46:00.7 04:11:51.5
36 21 / M [ 413 ] Jürgen Hamann 1953 GER Team BCS Cycles Denmark 07:49:11.6 04:15:02.4
37 8 / Muži [ 504 ] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 07:54:54.9 04:20:45.8
38 9 / Muži [ 507 ] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 08:01:13.8 04:27:04.7
39 4 / Ženy [ 508 ] Eliška Reisnerová 1983 CZE Praha 09:37:17.3 06:03:08.1

výsledková listina Junior

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / Junior [ 403 ] josef mojžíš 1999 CZE Apache Loko Trutnov 03:34:41.5
2 2 / Junior [ 428 ] TOMÁŠ COUFAL 2001 CZE Apache Loko Trutnov 03:45:11.3 10:29.8
3 3 / Junior [ 405 ] Petr Souček 1999 CZE BIKEMARAST team 03:49:40.2 14:58.7
4 4 / Junior [ 406 ] Jan Thér 1999 CZE GIANT Pitrs bikes 03:49:58.2 15:16.7
5 5 / Junior [ 404 ] Jan Skrbek 2002 CZE BIKEBROTHERS.CZ 04:09:15.7 34:34.2
6 6 / Junior [ 402 ] Martin Lelek 2001 CZE Apache Loko Trutnov 04:17:32.8 42:51.2
7 1 / Juniorky [ 401 ] Natálie Hanušová 2000 CZE GIANT Pitrs bikes 06:17:02.1 02:42:20.6

výsledková listina Enduro Half Race

start ~ 09:00:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 (-3) 1 / Muži [ 8634154 ] Filip Stehno 1999 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 02:00.0 06:37.0 01:45.0 03:34.0 06:39.0 06:53.0 05:41.0
1 (-3) 1 / Muži [ 8641800 ] Tomáš Láska 1985 CZE CZE 02:04.0 07:25.0 01:54.0 04:12.0 07:01.0 07:28.0 05:54.0
1 (-3) 1 / Muži [ 8641799 ] Boris Gottstein 1971 GER 26" aint dead 02:05.0 07:32.0 01:53.0 03:57.0 06:53.0 07:41.0 06:22.0
1 (-3) 1 / Muži [ 8634124 ] Niko De Meeter 1982 BEL CZE 02:12.0 07:59.0 02:03.0 03:55.0 07:20.0 08:11.0 06:10.0
1 (-3) 1 / Muži [ 8645580 ] Robert Fuks 1968 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:15.0 07:34.0 02:04.0 04:20.0 07:17.0 08:38.0 06:15.0
1 (-3) 1 / Ženy [ 8636961 ] Alena Bauerová 1988 CZE MullerBauer 02:17.0 08:33.0 02:10.0 04:35.0 07:45.0 08:45.0 06:44.0
1 (-3) 1 / Ženy [ 8641754 ] Dana Vosickova 1982 CZE KOLOSHOP TEAM 02:07.0 08:38.0 02:23.0 04:54.0 08:28.0 09:35.0 06:46.0
1 (-3) 6 / Muži [ 8630496 ] Jan Hacha 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:20.0 09:21.0 02:18.0 04:51.0 07:45.0 09:57.0 06:53.0
1 (-3) 6 / Muži [ 8628923 ] Ivo De Meeter 1958 BEL CZE 02:30.0 08:36.0 02:22.0 05:32.0 08:44.0 09:30.0 07:07.0
1 (-3) 6 / Muži [ 8641806 ] Jan Petráš 1973 CZE Cyklistický spolek PEKÁČ 02:22.0 09:09.0 02:13.0 05:17.0 08:14.0 09:25.0 07:57.0
1 (-3) 3 / Ženy [ 8641709 ] Eliška Reisnerová 1983 CZE CZE 02:17.0 10:34.0 02:17.0 05:32.0 09:14.0 11:05.0 07:59.0
1 (-3) 3 / Ženy [ 8641703 ] Dorota Buz 1984 POL Babskie Krecenie 02:35.0 11:09.0 02:38.0 06:44.0 09:45.0 13:07.0 08:16.0
13 (-4) 9 / Muži [ 8634056 ] Ondřej Paleček 1981 CZE Praha 10 41:38.0 02:41.0 09:29.0 03:04.0 06:10.0 11:52.0 08:22.0

výsledková listina Team Relay Extreme Race

start ~ 09:05:00

výsledková listina KIDS Odrazedla

start ~ 17:38:32

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / holky [ 711 ] Sára Polmanová 2013 CZE lidé and HORY Duratec 00:18.4
2 2 / holky [ 702 ] Zora Doubková 2013 CZE Čistý Sport 00:20.9 00:02.5
3 1 / kluci [ 708 ] Albert Matějů 2015 CZE TJ Baník Meziboří 00:25.1 00:06.6
4 2 / kluci [ 706 ] Bedřich Kolaja 2013 CZE Kupkolo MTB Trilogy 00:25.6 00:07.1
5 3 / kluci [ 701 ] Michal Čada 2015 CZE redpoint eleven team 00:29.8 00:11.3
6 4 / kluci [ 707 ] Jaromír Kolaja 2015 CZE MTB Trilogy 00:35.4 00:17.0
7 5 / kluci [ 709 ] Liam Stenstrup Mikkelsen 2014 DNK Team BCS Cycles Denmark 00:38.0 00:19.6
8 6 / kluci [ 704 ] Matěj Kobera 2015 CZE Kráľovský Maratón 00:40.9 00:22.4
9 3 / holky [ 739 ] Eliška Žiláková 2015 CZE Pitrs bikes 00:42.7 00:24.3
10 7 / kluci [ 710 ] Ondřej Plný 2015 CZE Teplice nad Metují 00:53.3 00:34.9

výsledková listina KIDS 0-5 kola

start ~ 17:45:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [ 714 ] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax 02:06.4
2 2 / kluci [ 713 ] Marek Kugler 2013 CZE Praha 4 02:30.7 00:24.2
3 3 / kluci [ 741 ] Mikeš Krump 2013 CZE Dobřichovice 02:32.9 00:26.4
4 1 / holky [ 712 ] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Kupkolo MTB Trilogy 02:46.0 00:39.5
5 2 / holky [ 705 ] Terezka Koberová 2013 SVK Královský maraton 03:06.8 01:00.3
6 4 / kluci [ 721 ] Matyáš Nouzák 2012 CZE BIG SHOCK TEAM o.s. 03:28.3 01:21.8
7 5 / kluci [ 737 ] Julius Vogel 2013 CZE Berlín 41:10.1 39:03.7

výsledková listina KIDS 6-7

start ~ 17:53:45

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3okruh#4okruh#5okruh#6okruh#7okruh#8okruh#9okruh#10
1 1 / kluci [ 722 ] Jakub Říhánek 2011 CZE Zruč-Senec 02:19.2
2 2 / kluci [ 719 ] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs bikes 02:27.0 00:07.7
3 3 / kluci [ 716 ] Jáchym Doubek 2011 CZE Čistý Sport 02:36.5 00:17.2
4 4 / kluci [ 717 ] Alex Hruška 2011 CZE Týn nad Vltavou 02:47.8 00:28.5
5 1 / holky [ 723 ] Tereza Říhánková 2011 CZE Zruč-Senec 02:52.3 00:33.1
6 5 / kluci [ 715 ] Mats De Meeter 2010 BEL Erembodegem 02:55.5 00:36.2
7 6 / kluci [ 720 ] Adam Kugler 2011 CZE Praha 4 04:34.2 02:14.9
8 2 / holky [ 738 ] Amira Vogel 2011 CZE Berlín 04:53.0 02:33.7
9 3 / holky [ 718 ] Alžběta Hrušková 2011 CZE Týn nad Vltavou 05:32.3 03:13.0
10 4 / holky [ 740 ] Laura Vaníčková 2011 CZE Praha 05:51.0 03:31.7

výsledková listina KIDS 8-10

start ~ 18:03:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2
1 1 / kluci [ 734 ] Patrik Frencl 2008 CZE GIANT Pitrs bikes 04:05.2 02:00.0
2 2 / kluci [ 733 ] Dominik Frencl 2007 CZE Giant Pitrs bikes 04:07.8 00:02.6 02:07.0
3 1 / holky [ 725 ] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 05:02.9 00:57.7 02:37.0
4 3 / kluci [ 728 ] Samuel Vik 2007 CZE S-Sport Hronov 05:23.9 01:18.7 02:42.7
5 2 / holky [ 726 ] Danica Polmanová 2007 CZE lidé a HORY 05:33.5 01:28.3 02:51.0
6 3 / holky [ 724 ] Fien De Meeter 2008 BEL Keppestraat 08:25.1 04:19.9 04:09.8

výsledková listina KIDS 11-12

start ~ 18:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [ 731 ] Jan Pešina 2006 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:16.8 02:29.1 04:45.8
2 2 / kluci [ 732 ] Petr Šimůnek 2006 CZE Ski klub Jablonec 09:11.8 01:54.9 03:01.2 06:12.5
3 3 / kluci [ 730 ] Dominik Novák 2005 CZE Team Bike Perštejn 09:16.5 01:59.6 03:26.2 06:27.1

výsledková listina KIDS 13-14

start ~ 18:13:00

poř. poř./kat. # jméno ročník stát tým/klub/obec cíl odstup okruh#1okruh#2okruh#3
1 1 / kluci [ 735 ] Jakub Pešina 2004 CZE REDPOiNT-ELEVEN TEAM 07:12.3 02:28.4 04:50.9