05.04.2023 Mladá Boleslav, Jemníky
start ~ 09:59:30
, bez omezení věku
,
přihlášeno:
34 účastníků
(
34 mužů,
žen)
skryté sloupce: kategorie
cisloVydano
#
siac
start
jméno
kód UCI
uci_points
stát
ročník
tým (obec)
bodySerialu
e-mail
číslo osobního dokladu
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
poznámka k přihlášce
číslo slevového kupónu
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
pohlaví
id_zavodnik
startovní balíček (závod)
id_prihlaska
město, obec
jméno
příjmení
zpusobPlatby
tým (sponzor)
cena
velikost trička
ponožky
zIdOperace
vs
tag
id
|
Muži | 34 | 10:16:30 | ADAMUS Antonín | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 80 | 10:39:30 | BACÍLEK Jaroslav | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 92 | 10:45:30 | BOUŠKA Jiří | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 60 | 10:29:30 | BRABEC Petr | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 85 | 10:42:00 | ČIŽINSKÝ David | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 88 | 10:43:30 | DROBNIAK Šimon | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 77 | 10:38:00 | DUBSKÝ Jakub | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 96 | 10:47:30 | HÁJEK Štěpán | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 84 | 10:41:30 | HAUPT Jakub | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 76 | 10:37:30 | HONC Tomáš | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 91 | 10:45:00 | HŮLKA Štěpán | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 81 | 10:40:00 | KOLDA Filip | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 26 | 10:12:30 | KOSEK Adam | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 18 | 10:08:30 | KOUBEK Jan | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 22 | 10:10:30 | LANDYŠ Vojtěch | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 38 | 10:18:30 | LOMAHA David | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 14 | 10:06:30 | MANSFELD Milan | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 41 | 10:20:00 | MARTÍNEK Tomáš | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 30 | 10:14:30 | MYŠIČKA Pavel | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 78 | 10:38:30 | NOSEK Jakub | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 64 | 10:31:30 | NOVOTNÝ Vít | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 45 | 10:22:00 | RUML Vojtěch | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 56 | 10:27:30 | RÝDL Lukáš | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 72 | 10:35:30 | ŘÍHA Tobiáš | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 6 | 10:02:30 | SOBALÍK Samuel | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 48 | 10:23:30 | SOUMAR Samuel | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 2 | 10:00:30 | STŘEDA František | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 52 | 10:25:30 | SYRŮČEK Vojtěch | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 68 | 10:33:30 | ŠNAJDR Ondřej | CZE | 2011 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 95 | 10:47:00 | ŠTĚPÁNEK Vlastimil | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 94 | 10:46:30 | TŮMA Kryštof | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 10 | 10:04:30 | VÁCHA Vojtěch | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 86 | 10:42:30 | VOLF Zdeněk | CZE | 2010 | Sportovní třídy MB | |
Muži | 93 | 10:46:00 | ŽAMBERA Patrik | CZE | 2009 | Sportovní třídy MB | |