Cena Metuje
02.10.2021 Nové Město nad Metují
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
Cena Metuje | N/A | 02.10.2021 12:05:12 | |
Cena Metuje po kategoriích | N/A | 02.10.2021 12:05:12 |
výsledková listina starší žáci 1700m
start ~ 09:10:04
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / kluci | [ 115 ] | Ondřej Souček | 2006 | CZE | Tj Maratonstav Úpice | 05:21.7 |
výsledková listina starší žákyně 900m
start ~ 09:10:04
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / holky | [ 182 ] | Petra Havlová | 2006 | CZE | Úpice | 03:11.0 | ||
2 | 2 / holky | [ 184 ] | Barbora Dohnalová | 2007 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 03:15.9 | 00:04.9 | |
3 | 3 / holky | [ 126 ] | Adéla Hrábková | 2007 | CZE | Rychnov Nad Kněžnou | 03:35.7 | 00:24.7 | |
4 | 4 / holky | [ 120 ] | Kristýna Zelená | 2007 | CZE | Nové Město Nad Metují | 03:41.1 | 00:30.1 | |
5 | 5 / holky | [ 146 ] | Beáta Krejčí | 2007 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 03:58.6 | 00:47.6 |
výsledková listina mladší žáci 900m
start ~ 09:10:04
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / kluci | [ 105 ] | Martin Faltus | 2009 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 03:08.2 | ||
2 | 2 / kluci | [ 116 ] | Šimon Souček | 2008 | CZE | Tj Maratonstav Úpice | 03:14.6 | 00:06.3 | |
3 | 3 / kluci | [ 108 ] | David Jirman | 2008 | CZE | Lk Nové Město Nad Metují, Z.s. | 03:20.5 | 00:12.2 | |
4 | 4 / kluci | [ 119 ] | Vojtěch Vancl | 2008 | CZE | Náchod | 03:26.9 | 00:18.6 | |
5 | 5 / kluci | [ 149 ] | Tomáš Rydlo | 2008 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 03:45.1 | 00:36.8 | |
6 | 6 / kluci | [ 110 ] | Filip Kubec | 2008 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 03:47.4 | 00:39.1 | |
7 | 7 / kluci | [ 113 ] | Ladislav Raim | 2009 | CZE | Hvězda Pardubice | 03:47.6 | 00:39.3 | |
8 | 8 / kluci | [ 143 ] | Kristián Barva | 2008 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 03:48.5 | 00:40.2 | |
9 | 9 / kluci | [ 134 ] | Milan Petráček | 2009 | CZE | Velký Třebešov | 03:50.8 | 00:42.5 | |
10 | 10 / kluci | [ 112 ] | Lukáš Nagy | 2008 | CZE | Tj Sokol Jaroměř | 03:50.9 | 00:42.6 |
výsledková listina ml. žákyně 600m
start ~ 09:23:11
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / holky | [ 135 ] | Anna Petráčková | 2008 | CZE | Velký Třebešov | 03:35.9 | ||
2 | 2 / holky | [ 127 ] | Kateřina Burketová | 2008 | CZE | Rychnov Nad Kněžnou | 03:40.2 | 00:04.3 | |
3 | 3 / holky | [ 144 ] | Ema Jiraskova | 2009 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 03:41.4 | 00:05.5 | |
4 | 4 / holky | [ 168 ] | Denisa Wiesnerová | 2009 | CZE | Velké Poříčí | 03:47.8 | 00:11.9 | |
5 | 5 / holky | [ 101 ] | Lucie Hrochová | 2008 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 03:48.5 | 00:12.6 | |
6 | 6 / holky | [ 139 ] | Lucie Prokopová | 2009 | CZE | Z Hecu | 03:49.0 | 00:13.0 | |
7 | 7 / holky | [ 106 ] | Karolína Horkelová | 2008 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 03:55.7 | 00:19.8 | |
8 | 8 / holky | [ 186 ] | Klára Vysoká | 2008 | CZE | Nové Město Nad Metují | 03:57.9 | 00:22.0 | |
9 | 9 / holky | [ 129 ] | Noemi Elichová | 2009 | CZE | Apache Loko Trutnov | 04:00.5 | 00:24.6 | |
10 | 10 / holky | [ 175 ] | Barbora Plíštilová | 2008 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 04:37.5 | 01:01.6 |
výsledková listina přípravka hoši I. 600m
start ~ 09:35:38
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / kluci | [ 147 ] | Štěpán Krejčí | 2010 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 02:33.5 | ||
2 | 2 / kluci | [ 109 ] | Jakub Jirman | 2011 | CZE | Lk Nové Město Nad Metují, Z.s. | 02:34.6 | 00:01.1 | |
3 | 3 / kluci | [ 102 ] | Matěj Balcar | 2011 | CZE | Vrchoviny | 02:37.4 | 00:03.9 | |
4 | 4 / kluci | [ 114 ] | Dominik Souček | 2011 | CZE | Tj Sokol Červený Kostelec | 02:40.1 | 00:06.6 | |
5 | 5 / kluci | [ 137 ] | Štěpán Vlk | 2010 | CZE | Vernéřovice | 02:58.0 | 00:24.5 | |
DNS | / kluci | [ 145 ] | Šimon Jirásek | 2011 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují |
výsledková listina přípravka dívky I. 600m
start ~ 09:47:54
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / holky | [ 187 ] | Tereza Světlíková | 2010 | CZE | černčice | 02:25.8 | ||
2 | 2 / holky | [ 150 ] | Michaela Rydlová | 2010 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 02:44.6 | 00:18.7 | |
3 | 3 / holky | [ 133 ] | Eliška Petrová | 2010 | CZE | Praha | 02:46.8 | 00:21.0 | |
4 | 4 / holky | [ 189 ] | Tereza Valešová | 2011 | CZE | Velká Jesenice | 02:50.0 | 00:24.1 | |
5 | 5 / holky | [ 136 ] | Amálie Špatenková | 2011 | CZE | Nové Město Nad Metují | 02:55.5 | 00:29.7 | |
5 | 5 / holky | [ 142 ] | Barbora Kubincová | 2011 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 02:55.5 | 00:29.7 |
výsledková listina přípravka hoši II. 600m
start ~ 09:59:06
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / kluci | [ 128 ] | Ondřej Elich | 2012 | CZE | Apache Loko Trutnov | 02:39.9 | ||
2 | 2 / kluci | [ 117 ] | Tomáš Štěpán | 2013 | CZE | Nové Město Nad Metují | 02:40.9 | 00:01.0 | |
3 | 3 / kluci | [ 124 ] | Jakub Novák | 2013 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 02:47.6 | 00:07.7 | |
4 | 4 / kluci | [ 132 ] | Šimon Petr | 2012 | CZE | Praha | 02:54.3 | 00:14.4 | |
5 | 5 / kluci | [ 173 ] | Jan záhrobský | 2013 | CZE | Nové Město nad Metují | 03:01.7 | 00:21.7 | |
6 | 6 / kluci | [ 121 ] | Václav Hlávko | 2013 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 03:02.8 | 00:22.8 | |
7 | 7 / kluci | [ 122 ] | Lukáš Chráska | 2013 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 03:05.0 | 00:25.1 | |
8 | 8 / kluci | [ 123 ] | Matyáš Chráska | 2013 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 03:10.9 | 00:31.0 | |
9 | 9 / kluci | [ 191 ] | Matouš Petrželka | 2013 | CZE | Rtyně | 03:17.9 | 00:37.9 |
výsledková listina extra závod veteránů
start ~ 09:59:06
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / ME | [ 66 ] | Stanislav Doležal | 1938 | CZE | Bk Pardubice | 01:09:53.4 | ||
2 | 1 / ZC | [ 2 ] | Hana Vacková | 1956 | CZE | Och Čk | 01:11:39.6 | 01:46.2 | |
3 | 2 / ME | [ 13 ] | Jindřich Bielčík | 1940 | CZE | Lichkov | 01:13:43.0 | 03:49.6 | |
4 | 3 / ME | [ 9 ] | Václav Culka | 1935 | CZE | Nové Město Nad Metují | 01:21:43.2 | 11:49.8 |
výsledková listina přípravka dívky II. 600m
start ~ 10:09:04
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / holky | [ 130 ] | Alice Macurova | 2012 | CZE | Hvězda Pardubice | 02:37.4 | ||
2 | 2 / holky | [ 131 ] | Adéla Macurová | 2012 | CZE | Hvězda Pardubice | 02:43.1 | 00:05.7 | |
3 | 3 / holky | [ 172 ] | Viktorie Brychová | 2012 | CZE | Dobřany | 03:01.5 | 00:24.1 | |
4 | 4 / holky | [ 169 ] | Josefína Štěpánová | 2013 | CZE | Jestřebí | 03:40.8 | 01:03.3 |
výsledková listina přípravka hoši III. 300m
start ~ 10:17:10
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / kluci | [ 185 ] | Šimon Vintr | 2014 | CZE | Sk Plhov Náchod | 01:26.1 | ||
2 | 2 / kluci | [ 138 ] | Petr Rohacek | 2014 | CZE | Nmnm | 01:30.8 | 00:04.7 | |
3 | 3 / kluci | [ 100 ] | Vojta Adamský | 2014 | CZE | Nové Město Nad Metují | 01:31.8 | 00:05.7 | |
4 | 4 / kluci | [ 170 ] | Josef šesták | 2014 | CZE | Rohenice | 01:34.8 | 00:08.6 | |
5 | 5 / kluci | [ 174 ] | Jiří Záhrobský | 2015 | CZE | Nové Město nad Metují | 01:40.7 | 00:14.6 | |
6 | 6 / kluci | [ 118 ] | Marek Štěpán | 2015 | CZE | Nové Město Nad Metují | 01:42.9 | 00:16.7 | |
7 | 7 / kluci | [ 178 ] | Vašík Smékal | 2015 | CZE | Miretice | 01:44.1 | 00:18.0 |
výsledková listina přípravka dívky III. 300m
start ~ 10:17:10
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / holky | [ 107 ] | Eliška Húlková | 2014 | CZE | Ski Police | 01:21.5 | ||
2 | 2 / holky | [ 190 ] | Anna Linková | 2014 | CZE | Červený Kostelec | 01:28.4 | 00:06.8 | |
3 | 3 / holky | [ 141 ] | Anna Marková | 2014 | CZE | Rohoznice | 01:28.8 | 00:07.3 | |
4 | 4 / holky | [ 103 ] | Nela Balcar | 2014 | CZE | Vrchoviny | 01:30.1 | 00:08.5 | |
5 | 5 / holky | [ 171 ] | Liliana Zákravská | 2015 | CZE | Nové Město Nad Metují (okres Náchod) | 01:33.0 | 00:11.4 | |
6 | 6 / holky | [ 125 ] | Julie Nováková | 2015 | CZE | SK Nové Město nad Metují | 01:36.3 | 00:14.8 | |
7 | 7 / holky | [ 148 ] | Šárka Papežová | 2014 | CZE | Vrchoviny | 01:53.0 | 00:31.5 | |
8 | 8 / holky | [ 140 ] | Mia Petrová | 2015 | CZE | Praha | 02:42.5 | 01:20.9 |
výsledková listina děti s rodiči (bez časomíry)
start ~ 10:28:00
výsledková listina hlavní závod 10km
start ~ 10:45:24
poř. | poř./kat. | # | jméno | ročník | stát | tým/klub/obec | cíl | odstup | okruh#1 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / MA | [ 58 ] | Dominik Sádlo | 1995 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 31:22.7 | ||
2 | 2 / MA | [ 1 ] | David Plný | 1993 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 31:52.7 | 00:29.9 | |
3 | 3 / MA | [ 62 ] | Pavel Jelen | 1991 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 32:22.0 | 00:59.3 | |
4 | 1 / MB | [ 80 ] | Ondřej Penc | 1977 | CZE | Meziměstí 3 | 34:33.6 | 03:10.8 | |
5 | 1 / MC | [ 99 ] | Jindřich Král | 1973 | CZE | Ak Iscarex Česká Třebová | 35:07.7 | 03:45.0 | |
6 | 1 / ZA | [ 48 ] | Adéla Stránská | 1991 | CZE | Inov-8 Team | 36:29.3 | 05:06.6 | |
7 | 4 / MA | [ 41 ] | Ondřej Metelka | 2001 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 37:07.4 | 05:44.6 | |
8 | 2 / MC | [ 16 ] | Rudolf Cogan | 1971 | CZE | Piráti+stan | 37:12.1 | 05:49.4 | |
9 | 3 / MC | [ 24 ] | Radek Hejl | 1972 | CZE | Pomalu A Jistě | 37:13.6 | 05:50.9 | |
10 | 4 / MC | [ 12 ] | Luděk Berka | 1972 | CZE | Tj Sokol Hradec Králové | 37:17.4 | 05:54.7 | |
10 | 5 / MA | [ 82 ] | Tomáš Dohnanský | 1994 | CZE | Decathlon Hradec Králové | 37:17.4 | 05:54.7 | |
12 | 6 / MA | [ 95 ] | Ondřej Hejna | 2002 | CZE | Červený Kostelec | 37:18.6 | 05:55.9 | |
13 | 2 / MB | [ 98 ] | Pavel Moravec | 1980 | CZE | Bohdašín | 37:48.2 | 06:25.4 | |
14 | 5 / MC | [ 70 ] | Petr Ulich | 1968 | CZE | Přibyslav (u Náchoda) | 37:59.5 | 06:36.7 | |
15 | 1 / MD | [ 5 ] | František Buřil | 1966 | CZE | Vidochov | 38:12.1 | 06:49.3 | |
16 | 1 / ZC | [ 3 ] | Táňa Metelková | 1972 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 38:34.1 | 07:11.4 | |
17 | 2 / MD | [ 29 ] | Bořek Jančík | 1964 | CZE | Salming/run4fun | 38:44.2 | 07:21.4 | |
18 | 7 / MA | [ 73 ] | Matěj Novák | 2000 | CZE | Česká Skalice | 38:58.4 | 07:35.6 | |
19 | 6 / MC | [ 86 ] | Michal Krtička | 1973 | CZE | Run4run | 39:17.5 | 07:54.7 | |
20 | 3 / MD | [ 42 ] | Pavel Milata | 1961 | CZE | Loko Trutnov | 39:40.3 | 08:17.5 | |
21 | 8 / MA | [ 59 ] | Martin Habr | 1996 | CZE | Tj Sokol Olešnice | 39:57.6 | 08:34.9 | |
22 | 3 / MB | [ 21 ] | Jan Friede | 1977 | CZE | Ins Bike Team | 40:20.3 | 08:57.5 | |
23 | 4 / MD | [ 28 ] | Tomáš Hudcovic | 1965 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 40:25.3 | 09:02.6 | |
24 | 9 / MA | [ 33 ] | Aleš Kaválek | 1998 | CZE | Náchod | 40:42.5 | 09:19.8 | |
25 | 7 / MC | [ 81 ] | Lumír Koutník | 1967 | CZE | Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce | 40:47.6 | 09:24.9 | |
26 | 4 / MB | [ 89 ] | Tomáš Florian | 1979 | CZE | Náchod | 40:59.7 | 09:36.9 | |
27 | 10 / MA | [ 92 ] | Jan Michl | 1987 | CZE | Opočno | 41:26.7 | 10:04.0 | |
28 | 5 / MB | [ 18 ] | David Divíšek | 1977 | CZE | Ins Bike Team | 41:58.7 | 10:35.9 | |
29 | 6 / MB | [ 71 ] | Jiří Vlk | 1982 | CZE | Vernéřovice | 42:07.9 | 10:45.1 | |
30 | 7 / MB | [ 63 ] | Daniel Zeman | 1983 | CZE | Býšť | 42:18.1 | 10:55.4 | |
31 | 1 / ZB | [ 8 ] | Denisa Kozáková | 1979 | CZE | Hvězda Pardubice | 42:25.9 | 11:03.2 | |
32 | 8 / MB | [ 25 ] | Jan Hofman | 1982 | CZE | Sloveč | 42:37.7 | 11:14.9 | |
33 | 8 / MC | [ 40 ] | Jaroslav Mazač | 1968 | CZE | Kancelář Starostky Police Nad Metují | 42:44.1 | 11:21.4 | |
34 | 5 / MD | [ 60 ] | Petr Habr | 1965 | CZE | Tj Sokol Olešnice | 42:54.8 | 11:32.1 | |
35 | 9 / MB | [ 56 ] | Pavel Zákravský | 1985 | CZE | Nové Město Nad Metují (okres Náchod) | 43:04.9 | 11:42.2 | |
36 | 10 / MB | [ 14 ] | Petr Celba | 1986 | CZE | Kola Rtyně | 43:22.2 | 11:59.4 | |
37 | 2 / ZA | [ 11 ] | Kateřina Baškovská | 1994 | CZE | Holky Z Vršovky | 43:30.2 | 12:07.5 | |
38 | 9 / MC | [ 46 ] | Vladimír Souček | 1973 | CZE | Tj Sokol Červený Kostelec | 44:06.3 | 12:43.6 | |
39 | 10 / MC | [ 35 ] | Vladimír Kostelecký | 1970 | CZE | Vella Team Náchod | 44:17.2 | 12:54.4 | |
40 | 11 / MC | [ 38 ] | Václav Matuška | 1969 | CZE | Velká Jesenice | 44:21.8 | 12:59.1 | |
41 | 2 / ZC | [ 31 ] | Jitka Kábrtová | 1971 | CZE | Maratonstav | 44:28.3 | 13:05.5 | |
42 | 6 / MD | [ 195 ] | Jan Vejběra | 1966 | CZE | Ghost Team | 44:31.4 | 13:08.7 | |
43 | 12 / MC | [ 55 ] | Josef Vondra | 1971 | CZE | Hvězda Pardubice Z.s. | 44:55.1 | 13:32.3 | |
44 | 11 / MB | [ 45 ] | Josef Smola | 1980 | CZE | Běžecký Klub Náchod | 45:08.9 | 13:46.2 | |
45 | 3 / ZA | [ 17 ] | Kateřina Černíková | 1989 | CZE | Cyklo Tony | 45:13.1 | 13:50.3 | |
46 | 1 / ME | [ 91 ] | Miroslav Krupička | 1953 | CZE | Kancelář Starostky Police Nad Metují | 45:34.7 | 14:12.0 | |
47 | 13 / MC | [ 77 ] | Jan Kulda | 1973 | CZE | Integraf Running Team | 45:48.1 | 14:25.4 | |
48 | 4 / ZA | [ 79 ] | Veronika Vítková | 1989 | CZE | Nahořany | 45:54.4 | 14:31.7 | |
49 | 11 / MA | [ 74 ] | Filip Mertlík | 1993 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 46:42.4 | 15:19.7 | |
50 | 12 / MB | [ 54 ] | Vlastimil Voborník | 1982 | CZE | Hradec Králové | 46:51.9 | 15:29.1 | |
51 | 14 / MC | [ 87 ] | Martin Baláš | 1973 | CZE | Matonky | 46:57.3 | 15:34.5 | |
52 | 7 / MD | [ 49 ] | Vítězslav Šolc | 1957 | CZE | Bkl Machov | 46:59.5 | 15:36.7 | |
53 | 8 / MD | [ 67 ] | Jiří Elich | 1964 | CZE | Apache Loko Trutnov | 47:12.7 | 15:50.0 | |
54 | 2 / ZB | [ 7 ] | Eva Brychová | 1984 | CZE | Dobřany | 47:18.3 | 15:55.6 | |
55 | 3 / ZC | [ 10 ] | Romana Baškovská | 1974 | CZE | Holky Z Vršovky | 47:28.2 | 16:05.5 | |
56 | 9 / MD | [ 76 ] | Jiří Leplt | 1961 | CZE | Miletín | 47:56.6 | 16:33.9 | |
57 | 4 / ZC | [ 90 ] | Eva Klampflová | 1964 | CZE | Vrchlabí 1 | 48:06.2 | 16:43.5 | |
58 | 2 / ME | [ 85 ] | František Pechek | 1953 | CZE | Trutnov | 48:33.8 | 17:11.0 | |
59 | 3 / ME | [ 30 ] | Jiří Javůrek | 1948 | CZE | Tj Maratonstav Úpice | 48:44.8 | 17:22.1 | |
60 | 5 / ZC | [ 23 ] | Markéta Hanzlová | 1973 | CZE | Svaz českých Bohémů | 48:46.3 | 17:23.5 | |
61 | 12 / MA | [ 75 ] | Lukáš Linhart | 1989 | CZE | Sk Nové Město Nad Metují | 49:05.3 | 17:42.6 | |
62 | 10 / MD | [ 188 ] | Josef Nečas | 1958 | CZE | Maratonstav | 49:08.5 | 17:45.8 | |
63 | 5 / ZA | [ 50 ] | Ivona Špringrová | 1992 | CZE | Maratonstav Úpice | 49:13.6 | 17:50.9 | |
64 | 13 / MA | [ 97 ] | Lukáš Jára | 1990 | CZE | Náchod | 49:41.5 | 18:18.8 | |
65 | 15 / MC | [ 26 ] | Mirek Holeček | 1974 | CZE | Nové Město Nad Metuji | 49:56.4 | 18:33.6 | |
66 | 6 / ZA | [ 93 ] | Naakesha Michl | 1990 | CZE | OpoČno | 50:14.1 | 18:51.3 | |
67 | 3 / ZB | [ 69 ] | Kateřina Petrová | 1982 | CZE | Praha | 50:24.1 | 19:01.3 | |
68 | 11 / MD | [ 53 ] | Josef Vaněk | 1965 | CZE | Tj Sokol Karate Náchod | 50:56.2 | 19:33.5 | |
69 | 16 / MC | [ 32 ] | Martin Kašpárek | 1967 | CZE | Tj Velichovky | 51:24.0 | 20:01.3 | |
70 | 4 / ZB | [ 61 ] | Renata Hynková | 1985 | CZE | Rozběháme Náchod | 51:50.1 | 20:27.3 | |
71 | 6 / ZC | [ 39 ] | Jana Matušková | 1969 | CZE | Velká Jesenice | 51:59.5 | 20:36.7 | |
72 | 7 / ZC | [ 6 ] | Zdeňka Jonášová | 1964 | CZE | Hradecký Spinning Klub | 52:05.2 | 20:42.4 | |
73 | 4 / ME | [ 22 ] | Václav Goldbach | 1950 | CZE | Sk Týniště Nad Orlicí | 52:33.4 | 21:10.6 | |
74 | 14 / MA | [ 64 ] | Jan Šenkýř | 1992 | CZE | Srtg Pardubice | 52:55.7 | 21:33.0 | |
75 | 17 / MC | [ 47 ] | Pavel Staněk | 1970 | CZE | Nové Město N. Met. - Spy | 53:12.3 | 21:49.5 | |
76 | 18 / MC | [ 94 ] | Martin Blažek | 1971 | CZE | Bintana - Speciální Stavební Práce | 53:54.6 | 22:31.9 | |
77 | 7 / ZA | [ 83 ] | Tereza Antošová | 1991 | CZE | Náchod | 54:40.4 | 23:17.6 | |
78 | 8 / ZA | [ 96 ] | Michala Hyrčová | 1992 | CZE | Nové Město Nad Metují | 55:03.2 | 23:40.5 | |
79 | 8 / ZC | [ 84 ] | Eva Šefcová | 1964 | CZE | Rtyně V Podkrkonoší | 55:19.7 | 23:57.0 | |
80 | 5 / ZB | [ 34 ] | Eva Kirschova | 1978 | CZE | Loko Trutnov Triatlon Team | 55:49.6 | 24:26.9 | |
80 | 19 / MC | [ 43 ] | Jan Poláček | 1968 | CZE | Náchod | 55:49.6 | 24:26.9 | |
80 | 15 / MA | [ 57 ] | Josef Šibrava | 1989 | CZE | Trutnov | 55:49.6 | 24:26.9 | |
83 | 13 / MB | [ 68 ] | Emanuel Petr | 1978 | CZE | Hradec Králové | 56:19.4 | 24:56.6 | |
84 | 9 / ZA | [ 15 ] | Lucie Celbová | 1992 | CZE | Kola-rtyně | 56:32.8 | 25:10.0 | |
85 | 10 / ZA | [ 44 ] | Eva Pultrova | 1990 | CZE | Nove Mesto Nad Metuji | 56:43.0 | 25:20.3 | |
86 | 5 / ME | [ 4 ] | Josef Metelka | 1944 | CZE | Ski Police Nad Metují | 57:42.4 | 26:19.7 | |
87 | 6 / ZB | [ 88 ] | Zdeňka Coganová | 1986 | CZE | Nová Paka | 58:10.0 | 26:47.3 | |
88 | 9 / ZC | [ 65 ] | Hana Šternerová | 1963 | CZE | Hradec Králové | 01:01:34.4 | 30:11.7 | |
89 | 10 / ZC | [ 20 ] | Hana Dostálová | 1970 | CZE | Černožice | 01:01:49.3 | 30:26.5 | |
90 | 6 / ME | [ 196 ] | Miroslav Kundrt | 1949 | CZE | Tv Olomouc Liga 100 | 01:02:47.9 | 31:25.2 | |
91 | 7 / ME | [ 19 ] | Václav Dostál | 1942 | CZE | Černožice | 01:03:24.2 | 32:01.5 | |
92 | 8 / ME | [ 192 ] | čestmír Vít | 1945 | CZE | Hradec Králové | 01:04:20.4 | 32:57.7 | |
93 | 20 / MC | [ 52 ] | Michal Tvrdík | 1970 | CZE | A-nis | 01:06:51.3 | 35:28.6 | |
94 | 11 / ZC | [ 72 ] | Petra Strnadová | 1976 | CZE | Velké Poříčí | 01:08:45.0 | 37:22.2 | |
94 | 11 / ZC | [ 78 ] | Monika Fialová | 1975 | CZE | Velké Poříčí | 01:08:45.0 | 37:22.2 | |
96 | 9 / ME | [ 66 ] | Stanislav Doležal | 1938 | CZE | Bk Pardubice | 01:09:53.4 | 38:30.6 | |
97 | 13 / ZC | [ 2 ] | Hana Vacková | 1956 | CZE | Och Čk | 01:11:39.6 | 40:16.8 | |
98 | 10 / ME | [ 13 ] | Jindřich Bielčík | 1940 | CZE | Lichkov | 01:13:43.0 | 42:20.3 | |
99 | 11 / ME | [ 9 ] | Václav Culka | 1935 | CZE | Nové Město Nad Metují | 01:21:43.2 | 50:20.5 |
výsledková listina dorost
start ~ 18:45:00