maraton

run

results

Cena Metuje

2021-10-02 Nové Město nad Metují 

archiv

announcement

registration

start list

results

starší žáci 1700m total: 1, men : 1, women: 0, kluci: 1, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
starší žákyně 900m total: 5, men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
mladší žáci 900m total: 10, men : 10, women: 0, kluci: 10, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
ml. žákyně 600m total: 10, men : 0, women: 10, kluci: 0, holky: 10 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši I. 600m total: 6, men : 6, women: 0, kluci: 6, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky I. 600m total: 6, men : 0, women: 6, kluci: 0, holky: 6 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši II. 600m total: 9, men : 9, women: 0, kluci: 9, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
extra závod veteránů total: 4, men : 3, women: 1, MA: 0, MB: 0, MC: 0, MD: 0, ME: 3, ZA: 0, ZB: 0, ZC: 1 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky II. 600m total: 4, men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
přípravka hoši III. 300m total: 7, men : 7, women: 0, kluci: 7, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
přípravka dívky III. 300m total: 8, men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
děti s rodiči (bez časomíry) total: 22, men : 12, women: 10, Předškoláci: 12, Předškolačky: 10 [html] [pdf] [csv]
hlavní závod 10km total: 99, men : 70, women: 29, MA: 15, MB: 13, MC: 20, MD: 11, ME: 11, ZA: 10, ZB: 6, ZC: 13 [html] [pdf] [csv]
dorost total: 0, men : 0, women: 0, přípravka hoši III.: 0, přípravka hoši II.: 0, přípravka hoši I.: 0, mladší žáci: 0, starší žáci: 0, přípravka dívky III.: 0, přípravka dívky II.: 0, přípravka dívky I.: 0, ml. žákyně: 0, starší žákyně: 0 [html] [pdf] [csv]

result list starší žáci 1700m

start ~ 09:10:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [115] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 05:21.7

result list starší žákyně 900m

start ~ 09:10:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [182] Petra Havlová 2006 CZE Úpice 03:11.0
2 2 / holky [184] Barbora Dohnalová 2007 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:15.9 00:04.9
3 3 / holky [126] Adéla Hrábková 2007 CZE Rychnov Nad Kněžnou 03:35.7 00:24.7
4 4 / holky [120] Kristýna Zelená 2007 CZE Nové Město Nad Metují 03:41.1 00:30.1
5 5 / holky [146] Beáta Krejčí 2007 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:58.6 00:47.6

result list mladší žáci 900m

start ~ 09:10:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [105] Martin Faltus 2009 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:08.2
2 2 / kluci [116] Šimon Souček 2008 CZE Tj Maratonstav Úpice 03:14.6 00:06.3
3 3 / kluci [108] David Jirman 2008 CZE Lk Nové Město Nad Metují, Z.s. 03:20.5 00:12.2
4 4 / kluci [119] Vojtěch Vancl 2008 CZE Náchod 03:26.9 00:18.6
5 5 / kluci [149] Tomáš Rydlo 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:45.1 00:36.8
6 6 / kluci [110] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 03:47.4 00:39.1
7 7 / kluci [113] Ladislav Raim 2009 CZE Hvězda Pardubice 03:47.6 00:39.3
8 8 / kluci [143] Kristián Barva 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:48.5 00:40.2
9 9 / kluci [134] Milan Petráček 2009 CZE Velký Třebešov 03:50.8 00:42.5
10 10 / kluci [112] Lukáš Nagy 2008 CZE Tj Sokol Jaroměř 03:50.9 00:42.6

result list ml. žákyně 600m

start ~ 09:23:11

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [135] Anna Petráčková 2008 CZE Velký Třebešov 03:35.9
2 2 / holky [127] Kateřina Burketová 2008 CZE Rychnov Nad Kněžnou 03:40.2 00:04.3
3 3 / holky [144] Ema Jiraskova 2009 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:41.4 00:05.5
4 4 / holky [168] Denisa Wiesnerová 2009 CZE Velké Poříčí 03:47.8 00:11.9
5 5 / holky [101] Lucie Hrochová 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:48.5 00:12.6
6 6 / holky [139] Lucie Prokopová 2009 CZE Z Hecu 03:49.0 00:13.0
7 7 / holky [106] Karolína Horkelová 2008 CZE Sk Nové Město Nad Metují 03:55.7 00:19.8
8 8 / holky [186] Klára Vysoká 2008 CZE Nové Město Nad Metují 03:57.9 00:22.0
9 9 / holky [129] Noemi Elichová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 04:00.5 00:24.6
10 10 / holky [175] Barbora Plíštilová 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:37.5 01:01.6

result list přípravka hoši I. 600m

start ~ 09:35:38

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [147] Štěpán Krejčí 2010 CZE Sk Nové Město Nad Metují 02:33.5
2 2 / kluci [109] Jakub Jirman 2011 CZE Lk Nové Město Nad Metují, Z.s. 02:34.6 00:01.1
3 3 / kluci [102] Matěj Balcar 2011 CZE Vrchoviny 02:37.4 00:03.9
4 4 / kluci [114] Dominik Souček 2011 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 02:40.1 00:06.6
5 5 / kluci [137] Štěpán Vlk 2010 CZE Vernéřovice 02:58.0 00:24.5
DNS / kluci [145] Šimon Jirásek 2011 CZE Sk Nové Město Nad Metují

result list přípravka dívky I. 600m

start ~ 09:47:54

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [187] Tereza Světlíková 2010 CZE černčice 02:25.8
2 2 / holky [150] Michaela Rydlová 2010 CZE Sk Nové Město Nad Metují 02:44.6 00:18.7
3 3 / holky [133] Eliška Petrová 2010 CZE Praha 02:46.8 00:21.0
4 4 / holky [189] Tereza Valešová 2011 CZE Velká Jesenice 02:50.0 00:24.1
5 5 / holky [136] Amálie Špatenková 2011 CZE Nové Město Nad Metují 02:55.5 00:29.7
5 5 / holky [142] Barbora Kubincová 2011 CZE Sk Nové Město Nad Metují 02:55.5 00:29.7

result list přípravka hoši II. 600m

start ~ 09:59:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [128] Ondřej Elich 2012 CZE Apache Loko Trutnov 02:39.9
2 2 / kluci [117] Tomáš Štěpán 2013 CZE Nové Město Nad Metují 02:40.9 00:01.0
3 3 / kluci [124] Jakub Novák 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 02:47.6 00:07.7
4 4 / kluci [132] Šimon Petr 2012 CZE Praha 02:54.3 00:14.4
5 5 / kluci [173] Jan záhrobský 2013 CZE Nové Město nad Metují 03:01.7 00:21.7
6 6 / kluci [121] Václav Hlávko 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 03:02.8 00:22.8
7 7 / kluci [122] Lukáš Chráska 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 03:05.0 00:25.1
8 8 / kluci [123] Matyáš Chráska 2013 CZE SK Nové Město nad Metují 03:10.9 00:31.0
9 9 / kluci [191] Matouš Petrželka 2013 CZE Rtyně 03:17.9 00:37.9

result list extra závod veteránů

start ~ 09:59:06

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / ME [66] Stanislav Doležal 1938 CZE Bk Pardubice 01:09:53.4
2 1 / ZC [2] Hana Vacková 1956 CZE Och Čk 01:11:39.6 01:46.2
3 2 / ME [13] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:13:43.0 03:49.6
4 3 / ME [9] Václav Culka 1935 CZE Nové Město Nad Metují 01:21:43.2 11:49.8

result list přípravka dívky II. 600m

start ~ 10:09:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [130] Alice Macurova 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:37.4
2 2 / holky [131] Adéla Macurová 2012 CZE Hvězda Pardubice 02:43.1 00:05.7
3 3 / holky [172] Viktorie Brychová 2012 CZE Dobřany 03:01.5 00:24.1
4 4 / holky [169] Josefína Štěpánová 2013 CZE Jestřebí 03:40.8 01:03.3

result list přípravka hoši III. 300m

start ~ 10:17:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / kluci [185] Šimon Vintr 2014 CZE Sk Plhov Náchod 01:26.1
2 2 / kluci [138] Petr Rohacek 2014 CZE Nmnm 01:30.8 00:04.7
3 3 / kluci [100] Vojta Adamský 2014 CZE Nové Město Nad Metují 01:31.8 00:05.7
4 4 / kluci [170] Josef šesták 2014 CZE Rohenice 01:34.8 00:08.6
5 5 / kluci [174] Jiří Záhrobský 2015 CZE Nové Město nad Metují 01:40.7 00:14.6
6 6 / kluci [118] Marek Štěpán 2015 CZE Nové Město Nad Metují 01:42.9 00:16.7
7 7 / kluci [178] Vašík Smékal 2015 CZE Miretice 01:44.1 00:18.0

result list přípravka dívky III. 300m

start ~ 10:17:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / holky [107] Eliška Húlková 2014 CZE Ski Police 01:21.5
2 2 / holky [190] Anna Linková 2014 CZE Červený Kostelec 01:28.4 00:06.8
3 3 / holky [141] Anna Marková 2014 CZE Rohoznice 01:28.8 00:07.3
4 4 / holky [103] Nela Balcar 2014 CZE Vrchoviny 01:30.1 00:08.5
5 5 / holky [171] Liliana Zákravská 2015 CZE Nové Město Nad Metují (okres Náchod) 01:33.0 00:11.4
6 6 / holky [125] Julie Nováková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 01:36.3 00:14.8
7 7 / holky [148] Šárka Papežová 2014 CZE Vrchoviny 01:53.0 00:31.5
8 8 / holky [140] Mia Petrová 2015 CZE Praha 02:42.5 01:20.9

result list děti s rodiči (bez časomíry)

start ~ 10:28:00

result list hlavní závod 10km

start ~ 10:45:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / MA [58] Dominik Sádlo 1995 CZE Sk Nové Město Nad Metují 31:22.7
2 2 / MA [1] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 31:52.7 00:29.9
3 3 / MA [62] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 32:22.0 00:59.3
4 1 / MB [80] Ondřej Penc 1977 CZE Meziměstí 3 34:33.6 03:10.8
5 1 / MC [99] Jindřich Král 1973 CZE Ak Iscarex Česká Třebová 35:07.7 03:45.0
6 1 / ZA [48] Adéla Stránská 1991 CZE Inov-8 Team 36:29.3 05:06.6
7 4 / MA [41] Ondřej Metelka 2001 CZE Běžecký Klub Náchod 37:07.4 05:44.6
8 2 / MC [16] Rudolf Cogan 1971 CZE Piráti+stan 37:12.1 05:49.4
9 3 / MC [24] Radek Hejl 1972 CZE Pomalu A Jistě 37:13.6 05:50.9
10 4 / MC [12] Luděk Berka 1972 CZE Tj Sokol Hradec Králové 37:17.4 05:54.7
10 5 / MA [82] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Decathlon Hradec Králové 37:17.4 05:54.7
12 6 / MA [95] Ondřej Hejna 2002 CZE Červený Kostelec 37:18.6 05:55.9
13 2 / MB [98] Pavel Moravec 1980 CZE Bohdašín 37:48.2 06:25.4
14 5 / MC [70] Petr Ulich 1968 CZE Přibyslav (u Náchoda) 37:59.5 06:36.7
15 1 / MD [5] František Buřil 1966 CZE Vidochov 38:12.1 06:49.3
16 1 / ZC [3] Táňa Metelková 1972 CZE Běžecký Klub Náchod 38:34.1 07:11.4
17 2 / MD [29] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/run4fun 38:44.2 07:21.4
18 7 / MA [73] Matěj Novák 2000 CZE Česká Skalice 38:58.4 07:35.6
19 6 / MC [86] Michal Krtička 1973 CZE Run4run 39:17.5 07:54.7
20 3 / MD [42] Pavel Milata 1961 CZE Loko Trutnov 39:40.3 08:17.5
21 8 / MA [59] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 39:57.6 08:34.9
22 3 / MB [21] Jan Friede 1977 CZE Ins Bike Team 40:20.3 08:57.5
23 4 / MD [28] Tomáš Hudcovic 1965 CZE Sk Nové Město Nad Metují 40:25.3 09:02.6
24 9 / MA [33] Aleš Kaválek 1998 CZE Náchod 40:42.5 09:19.8
25 7 / MC [81] Lumír Koutník 1967 CZE Sk Vrchlabí - Smola Konstrukce 40:47.6 09:24.9
26 4 / MB [89] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 40:59.7 09:36.9
27 10 / MA [92] Jan Michl 1987 CZE Opočno 41:26.7 10:04.0
28 5 / MB [18] David Divíšek 1977 CZE Ins Bike Team 41:58.7 10:35.9
29 6 / MB [71] Jiří Vlk 1982 CZE Vernéřovice 42:07.9 10:45.1
30 7 / MB [63] Daniel Zeman 1983 CZE Býšť 42:18.1 10:55.4
31 1 / ZB [8] Denisa Kozáková 1979 CZE Hvězda Pardubice 42:25.9 11:03.2
32 8 / MB [25] Jan Hofman 1982 CZE Sloveč 42:37.7 11:14.9
33 8 / MC [40] Jaroslav Mazač 1968 CZE Kancelář Starostky Police Nad Metují 42:44.1 11:21.4
34 5 / MD [60] Petr Habr 1965 CZE Tj Sokol Olešnice 42:54.8 11:32.1
35 9 / MB [56] Pavel Zákravský 1985 CZE Nové Město Nad Metují (okres Náchod) 43:04.9 11:42.2
36 10 / MB [14] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 43:22.2 11:59.4
37 2 / ZA [11] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky Z Vršovky 43:30.2 12:07.5
38 9 / MC [46] Vladimír Souček 1973 CZE Tj Sokol Červený Kostelec 44:06.3 12:43.6
39 10 / MC [35] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 44:17.2 12:54.4
40 11 / MC [38] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 44:21.8 12:59.1
41 2 / ZC [31] Jitka Kábrtová 1971 CZE Maratonstav 44:28.3 13:05.5
42 6 / MD [195] Jan Vejběra 1966 CZE Ghost Team 44:31.4 13:08.7
43 12 / MC [55] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 44:55.1 13:32.3
44 11 / MB [45] Josef Smola 1980 CZE Běžecký Klub Náchod 45:08.9 13:46.2
45 3 / ZA [17] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 45:13.1 13:50.3
46 1 / ME [91] Miroslav Krupička 1953 CZE Kancelář Starostky Police Nad Metují 45:34.7 14:12.0
47 13 / MC [77] Jan Kulda 1973 CZE Integraf Running Team 45:48.1 14:25.4
48 4 / ZA [79] Veronika Vítková 1989 CZE Nahořany 45:54.4 14:31.7
49 11 / MA [74] Filip Mertlík 1993 CZE Sk Nové Město Nad Metují 46:42.4 15:19.7
50 12 / MB [54] Vlastimil Voborník 1982 CZE Hradec Králové 46:51.9 15:29.1
51 14 / MC [87] Martin Baláš 1973 CZE Matonky 46:57.3 15:34.5
52 7 / MD [49] Vítězslav Šolc 1957 CZE Bkl Machov 46:59.5 15:36.7
53 8 / MD [67] Jiří Elich 1964 CZE Apache Loko Trutnov 47:12.7 15:50.0
54 2 / ZB [7] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 47:18.3 15:55.6
55 3 / ZC [10] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 47:28.2 16:05.5
56 9 / MD [76] Jiří Leplt 1961 CZE Miletín 47:56.6 16:33.9
57 4 / ZC [90] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchlabí 1 48:06.2 16:43.5
58 2 / ME [85] František Pechek 1953 CZE Trutnov 48:33.8 17:11.0
59 3 / ME [30] Jiří Javůrek 1948 CZE Tj Maratonstav Úpice 48:44.8 17:22.1
60 5 / ZC [23] Markéta Hanzlová 1973 CZE Svaz českých Bohémů 48:46.3 17:23.5
61 12 / MA [75] Lukáš Linhart 1989 CZE Sk Nové Město Nad Metují 49:05.3 17:42.6
62 10 / MD [188] Josef Nečas 1958 CZE Maratonstav 49:08.5 17:45.8
63 5 / ZA [50] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav Úpice 49:13.6 17:50.9
64 13 / MA [97] Lukáš Jára 1990 CZE Náchod 49:41.5 18:18.8
65 15 / MC [26] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 49:56.4 18:33.6
66 6 / ZA [93] Naakesha Michl 1990 CZE OpoČno 50:14.1 18:51.3
67 3 / ZB [69] Kateřina Petrová 1982 CZE Praha 50:24.1 19:01.3
68 11 / MD [53] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 50:56.2 19:33.5
69 16 / MC [32] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 51:24.0 20:01.3
70 4 / ZB [61] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 51:50.1 20:27.3
71 6 / ZC [39] Jana Matušková 1969 CZE Velká Jesenice 51:59.5 20:36.7
72 7 / ZC [6] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 52:05.2 20:42.4
73 4 / ME [22] Václav Goldbach 1950 CZE Sk Týniště Nad Orlicí 52:33.4 21:10.6
74 14 / MA [64] Jan Šenkýř 1992 CZE Srtg Pardubice 52:55.7 21:33.0
75 17 / MC [47] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 53:12.3 21:49.5
76 18 / MC [94] Martin Blažek 1971 CZE Bintana - Speciální Stavební Práce 53:54.6 22:31.9
77 7 / ZA [83] Tereza Antošová 1991 CZE Náchod 54:40.4 23:17.6
78 8 / ZA [96] Michala Hyrčová 1992 CZE Nové Město Nad Metují 55:03.2 23:40.5
79 8 / ZC [84] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 55:19.7 23:57.0
80 5 / ZB [34] Eva Kirschova 1978 CZE Loko Trutnov Triatlon Team 55:49.6 24:26.9
80 19 / MC [43] Jan Poláček 1968 CZE Náchod 55:49.6 24:26.9
80 15 / MA [57] Josef Šibrava 1989 CZE Trutnov 55:49.6 24:26.9
83 13 / MB [68] Emanuel Petr 1978 CZE Hradec Králové 56:19.4 24:56.6
84 9 / ZA [15] Lucie Celbová 1992 CZE Kola-rtyně 56:32.8 25:10.0
85 10 / ZA [44] Eva Pultrova 1990 CZE Nove Mesto Nad Metuji 56:43.0 25:20.3
86 5 / ME [4] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 57:42.4 26:19.7
87 6 / ZB [88] Zdeňka Coganová 1986 CZE Nová Paka 58:10.0 26:47.3
88 9 / ZC [65] Hana Šternerová 1963 CZE Hradec Králové 01:01:34.4 30:11.7
89 10 / ZC [20] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 01:01:49.3 30:26.5
90 6 / ME [196] Miroslav Kundrt 1949 CZE Tv Olomouc Liga 100 01:02:47.9 31:25.2
91 7 / ME [19] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 01:03:24.2 32:01.5
92 8 / ME [192] čestmír Vít 1945 CZE Hradec Králové 01:04:20.4 32:57.7
93 20 / MC [52] Michal Tvrdík 1970 CZE A-nis 01:06:51.3 35:28.6
94 11 / ZC [72] Petra Strnadová 1976 CZE Velké Poříčí 01:08:45.0 37:22.2
94 11 / ZC [78] Monika Fialová 1975 CZE Velké Poříčí 01:08:45.0 37:22.2
96 9 / ME [66] Stanislav Doležal 1938 CZE Bk Pardubice 01:09:53.4 38:30.6
97 13 / ZC [2] Hana Vacková 1956 CZE Och Čk 01:11:39.6 40:16.8
98 10 / ME [13] Jindřich Bielčík 1940 CZE Lichkov 01:13:43.0 42:20.3
99 11 / ME [9] Václav Culka 1935 CZE Nové Město Nad Metují 01:21:43.2 50:20.5

result list dorost

start ~ 18:45:00