Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice
2017-05-13 Příšovice u Turnova
odrážedla 200m - děti do 6 let | celkem: 3 , men : 2, Muži: 2, women: 1, Ženy: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
kola 300m - děti do 6 let | celkem: 4 , men : 3, Muži: 3, women: 1, Ženy: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
inline 300m - děti do 6 let | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
inline 700m - děti 7-8let | celkem: 5 , women: 2, Ženy: 2, men : 3, Muži: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
inline 700m - děti 9-10 let | celkem: 9 , women: 2, Ženy: 2, men : 7, Muži: 7 | [html] | [pdf] | [xls] | |
inline 700m - 11-12 let | celkem: 4 , women: 3, Ženy: 3, men : 1, Muži: 1 | [html] | [pdf] | [xls] | |
inline 700m - 13-14 let | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] | |
inline 700m - od 15 let dospělí | celkem: 11 , men : 7, Muži: 7, women: 4, Ženy: 4 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice | N/A | 2017-08-15 06:41:16 | |
Letak | 157633B | 21.05.2020 15:03:21 | |
Propozice | 368028B | 21.05.2020 15:03:24 |
start list odrážedla 200m - děti do 6 let
start ~ 13:09:26 , 2011 a mladší , přihlášeno: 3 participants ( 2 of men, 1 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 12 | Podlipný Matyaš | CZE | 2011 | Svijany | Svijany |
Ženy | 11 | Špičková Vanesa | CZE | 2012 | Kolín | Kolín |
Muži | 38 | Laššo Knut | CZE | 2015 | Střížovice | Střížovice |
start list kola 300m - děti do 6 let
start ~ 13:13:21 , 2011 a mladší , přihlášeno: 4 participants ( 3 of men, 1 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 24 | Urbánek Lukáš | CZE | 2011 | Liberec | Liberec |
Ženy | 19 | Chmelíková Anna | CZE | 2012 | Turnov | Turnov |
Muži | 25 | Urbánek Tomáš | CZE | 2013 | Liberec | Liberec |
Muži | 26 | Drbohlav Marek | CZE | 2014 | Jablonec nad Nisou | Jablonec nad Nisou |
start list inline 300m - děti do 6 let
start ~ 13:20:00 , 2011 a mladší
start list inline 700m - děti 7-8let
start ~ 13:29:47 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 5 participants ( 3 of men, 2 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 5 | Vilhelm Ondřej | CZE | 2009 | Příšovice | Příšovice |
Ženy | 37 | Cidlinská Michaela | CZE | 2009 | Turnov | Turnov |
Ženy | 13 | Rösslerová Nella | CZE | 2009 | Příšovice | Příšovice |
Muži | 20 | Chmelík Antonín | CZE | 2010 | Turnova | Turnova |
Muži | 4 | Lochman Václav | CZE | 2010 | Bílí Tygři Liberec 2010 WHITE | Příšovice |
start list inline 700m - děti 9-10 let
start ~ 13:33:04 , 2007 - 2008 , přihlášeno: 9 participants ( 7 of men, 2 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 36 | Cidlinská Lucie | CZE | 2007 | Turnov | Turnov |
Muži | 17 | Podlipný Tadeáš | CZE | 2007 | Svijany | Svijany |
Muži | 10 | Rössler Jakub | CZE | 2007 | Příšovice | Příšovice |
Ženy | 14 | Pažoutová Tereza | CZE | 2007 | Turnov | Turnov |
Muži | 18 | Plecháček Ondřej | CZE | 2008 | Turnov | Turnov |
Muži | 23 | Drbohlav Štěpán | CZE | 2008 | Příšovice | Příšovice |
Muži | 39 | Fichtner Šimon | CZE | 2008 | Železný Brod | Železný Brod |
Muži | 29 | Kotrba Jan | CZE | 2008 | Příšovice | Příšovice |
Muži | 35 | Hlava David | CZE | 2008 | Příšovice | Příšovice |
start list inline 700m - 11-12 let
start ~ 13:37:53 , 2005 - 2006 , přihlášeno: 4 participants ( 1 of men, 3 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Ženy | 40 | Fichtnerová Adéla | CZE | 2005 | TJ Sokol Skuhrov | Železný Brod |
Ženy | 16 | Adamová Anna | CZE | 2005 | Turnov | Turnov |
Muži | 21 | Varga Attila | CZE | 2006 | SKI TEAM LIBEREC | Turnov |
Ženy | 2 | Uhlířová Lucie | CZE | 2006 | Svijany | Svijany |
start list inline 700m - 13-14 let
start ~ 13:40:00 , 2003 - 2004
start list inline 700m - od 15 let dospělí
start ~ 13:45:24 , 2002 a starší , přihlášeno: 11 participants ( 7 of men, 4 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 1 | Drbohlav František | CZE | 1951 | Příšovice | Příšovice |
Muži | 8 | Prokorát Břetislav | CZE | 1964 | Příšovice | Příšovice |
Ženy | 3 | Prokorátová Milena | CZE | 1967 | Příšovice | Příšovice |
Muži | 33 | Kotrba Jan | CZE | 1974 | Příšovice | Příšovice |
Ženy | 34 | Krcheňová Jana | CZE | 1976 | Příšovice 188 | Příšovice 188 |
Muži | 32 | Kotrba Zdeněk | CZE | 1979 | Příšovice 187 | Příšovice 187 |
Muži | 22 | Lochman Václav | CZE | 1980 | Příšovice | Příšovice |
Ženy | 31 | Rösslerová Lucie | CZE | 1981 | Příšovice | Příšovice |
Muži | 41 | Houba Václav | CZE | 1995 | Příšovice | Příšovice |
Muži | 42 | Houba Radek | CZE | 1999 | Turnov | Turnov |
Ženy | 6 | Prokorátová Barbora | CZE | 2001 | Příšovice | Příšovice |