deti

inline

results

Fitness in-line závod o Pohár obce Příšovice

2017-05-13 Příšovice u Turnova 

archiv

results

odrážedla 200m - děti do 6 let total: 3, men : 2, women: 1, Muži: 2, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
kola 300m - děti do 6 let total: 4, men : 3, women: 1, Muži: 3, Ženy: 1 [html] [pdf] [csv]
inline 300m - děti do 6 let total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
inline 700m - děti 7-8let total: 5, men : 3, women: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
inline 700m - děti 9-10 let total: 9, men : 7, women: 2, Muži: 7, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
inline 700m - 11-12 let total: 4, men : 1, women: 3, Muži: 1, Ženy: 3 [html] [pdf] [csv]
inline 700m - 13-14 let total: 0, men : 0, women: 0, Muži: 0, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
inline 700m - od 15 let dospělí total: 11, men : 7, women: 4, Muži: 7, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]

result list odrážedla 200m - děti do 6 let

start ~ 13:09:26

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [12] Matyaš Podlipný 2011 CZE Svijany 00:37.3
2 1 / Ženy [11] Vanesa Špičková 2012 CZE Kolín 01:33.0 00:55.6
3 2 / Muži [38] Knut Laššo 2015 CZE Střížovice 01:33.6 00:56.2

result list kola 300m - děti do 6 let

start ~ 13:13:21

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [24] Lukáš Urbánek 2011 CZE Liberec 00:44.5
2 1 / Ženy [19] Anna Chmelíková 2012 CZE Turnov 00:54.1 00:09.5
3 2 / Muži [25] Tomáš Urbánek 2013 CZE Liberec 01:04.5 00:19.9
4 3 / Muži [26] Marek Drbohlav 2014 CZE Jablonec nad Nisou 01:37.0 00:52.5

result list inline 300m - děti do 6 let

start ~ 13:20:00

result list inline 700m - děti 7-8let

start ~ 13:29:47

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Ženy [37] Michaela Cidlinská 2009 CZE Turnov 01:56.6 23:49:40.4
2 1 / Muži [4] Václav Lochman 2010 CZE Příšovice 02:09.7 00:13.1
3 2 / Muži [20] Antonín Chmelík 2010 CZE Turnova 02:09.8 00:13.2
4 3 / Muži [5] Ondřej Vilhelm 2009 CZE Příšovice 02:38.0 00:41.4
4 2 / Ženy [13] Nella Rösslerová 2009 CZE Příšovice 02:38.0 00:41.4

result list inline 700m - děti 9-10 let

start ~ 13:33:04

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [18] Ondřej Plecháček 2008 CZE Turnov 01:43.6
2 1 / Ženy [14] Tereza Pažoutová 2007 CZE Turnov 01:44.2 00:00.6
3 2 / Ženy [36] Lucie Cidlinská 2007 CZE Turnov 01:44.4 00:00.8 23:46:17.8
4 2 / Muži [23] Štěpán Drbohlav 2008 CZE Příšovice 01:53.1 00:09.4
5 3 / Muži [29] Jan Kotrba 2008 CZE Příšovice 01:54.3 00:10.6
6 4 / Muži [10] Jakub Rössler 2007 CZE Příšovice 02:09.6 00:26.0
7 5 / Muži [17] Tadeáš Podlipný 2007 CZE Svijany 02:13.8 00:30.2
8 6 / Muži [39] Šimon Fichtner 2008 CZE Železný Brod 02:26.2 00:42.6 23:46:22.7
9 7 / Muži [35] David Hlava 2008 CZE Příšovice 03:09.0 01:25.4

result list inline 700m - 11-12 let

start ~ 13:37:53

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [21] Attila Varga 2006 CZE SKI TEAM LIBEREC 01:25.7
2 1 / Ženy [16] Anna Adamová 2005 CZE Turnov 01:32.4 00:06.7
3 2 / Ženy [40] Adéla Fichtnerová 2005 CZE Železný Brod 01:41.1 00:15.3 23:41:24.3
4 3 / Ženy [2] Lucie Uhlířová 2006 CZE Svijany 02:17.3 00:51.5

result list inline 700m - 13-14 let

start ~ 13:40:00

result list inline 700m - od 15 let dospělí

start ~ 13:45:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1
1 1 / Muži [32] Zdeněk Kotrba 1979 CZE Příšovice 187 01:13.6
2 2 / Muži [1] František Drbohlav 1951 CZE Příšovice 01:15.8 00:02.2
3 3 / Muži [41] Václav Houba 1995 CZE Příšovice 01:15.9 00:02.3 48003.51
4 4 / Muži [22] Václav Lochman 1980 CZE Příšovice 01:18.9 00:05.3
5 5 / Muži [42] Radek Houba 1999 CZE Turnov 01:22.0 00:08.4
6 6 / Muži [33] Jan Kotrba 1974 CZE Příšovice 01:30.0 00:16.4
7 1 / Ženy [34] Jana Krcheňová 1976 CZE Příšovice 188 01:30.6 00:17.0
8 7 / Muži [8] Břetislav Prokorát 1964 CZE Příšovice 01:45.9 00:32.2
9 2 / Ženy [31] Lucie Rösslerová 1981 CZE Příšovice 02:18.2 01:04.6
10 3 / Ženy [6] Barbora Prokorátová 2001 CZE Příšovice 02:44.9 01:31.3
10 3 / Ženy [3] Milena Prokorátová 1967 CZE Příšovice 02:44.9 01:31.3