Excalibur Race Mladé buky sobota
2018-06-02 Mladé buky, Trutnov
dětský závod D1 | celkem: 19 , men : 11, D1: 19, women: 8 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dětský závod D2 | celkem: 16 , women: 7, Ženy: 7, men : 9, Muži: 9 | [html] | [pdf] | [xls] | |
dětský závod D3 | celkem: 14 , men : 9, Muži: 9, women: 5, Ženy: 5 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky jednotlivci | celkem: 103 , women: 33, Z40: 9, Z: 24, men : 70, M40: 24, M: 46 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky dvojice | celkem: 65 , men : 36, women: 29, mix: 22, muži: 6, ženy: 3 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky týmy | celkem: 20 , men : 17, muži: 2, women: 3, mix: 2 | [html] | [pdf] | [xls] | |
Sky týmy | celkem: 0 | [html] | [pdf] | [xls] |
soubor | typ souboru | velikost | poslední změna |
---|---|---|---|
startovka Excalibur Race Mladé buky sobota | N/A | 2018-07-26 21:59:08 |
start list dětský závod D1
start ~ 09:08:45 , 2011 - 2013 , přihlášeno: 19 participants ( 11 of men, 8 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
D1 | 173 | Suchánek Kryštof | CZE | 2011 | Mladé Buky | Mladé Buky |
D1 | 179 | dekker christiaan | CZE | 2011 | Markoušovice | Markoušovice |
D1 | 301 | Čábelka Jáchym | CZE | 2011 | Kolín | Kolín |
D1 | 302 | Čábelka Jonáš | CZE | 2013 | Kolín | Kolín |
D1 | 303 | glosová adéla | CZE | 2011 | rudník | rudník |
D1 | 304 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
D1 | 304 | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
D1 | 305 | Kramule Tadeáš | CZE | 2012 | Milovice | Milovice |
D1 | 306 | Kvíz Patrik | CZE | 2012 | Pečky | Pečky |
D1 | 307 | Melichar Tomáš | CZE | 2011 | Cyklokramo Suchdol nad Odrou | Suchdol nad Odrou |
D1 | 308 | Roušal Jakub | CZE | 2012 | SK Janské Lázně | Horní Lánov |
D1 | 309 | Souček Dominik | CZE | 2011 | TJ Sokol ÄŒervený Kostelec | Červený Kostelec |
D1 | 310 | Starý Filip | CZE | 2011 | Prachovice | Prachovice |
D1 | 328 | gramelova Natalie | CZE | 2013 | Nehvizdy | Nehvizdy |
D1 | 329 | kalinová Nikola | CZE | 2011 | úlice | úlice |
D1 | 331 | Pomezná Žofie | CZE | 2013 | Jaroměř | Jaroměř |
D1 | 337 | mervartová Eliška | CZE | 2013 | Bědovice | Bědovice |
D1 | 338 | šrámek Jan | CZE | 2012 | Vrchlabí | Vrchlabí |
D1 | 339 | Šedová Emílie | CZE | 2011 | Odhodlaný prcek :-) | Vrchlabí |
start list dětský závod D2
start ~ 09:20:06 , 2009 - 2010 , přihlášeno: 16 participants ( 9 of men, 7 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 174 | Suchánek Kristián | CZE | 2009 | Mladé Buky | Mladé Buky |
Muži | 178 | Janeš Šimon | CZE | 2010 | BMX Pardubice | Pardubice |
Ženy | 300 | dekker Natalia | CZE | 2009 | Markoušovice | Markoušovice |
Ženy | 311 | Bobáková Nela | CZE | 2009 | Nový Bor | Nový Bor |
Muži | 312 | Císař Jakub | CZE | 2009 | Hořice | Hořice |
Ženy | 313 | Dvořáková Daniela | CZE | 2009 | TJ Sokol Jaroměř | Jaromer 1 |
Muži | 314 | Honců Jiří | CZE | 2010 | Roztoky u Jilemnice | Roztoky u Jilemnice |
Muži | 315 | Kasper Jr. Jakub | CZE | 2010 | Kasperovci | Trutnov |
Ženy | 316 | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Cykloklub Jičín | Velké Poříčí |
Muži | 317 | Kramule Matyáš | CZE | 2009 | Milovice | Milovice |
Ženy | 318 | Prokopová Tereza | CZE | 2010 | Svvat | Jaroměř |
Muži | 326 | Vala Tomáš | CZE | 2009 | Praha 4 | Praha 4 |
Ženy | 330 | Glosová Nela | CZE | 2009 | Kocbeře | Kocbeře |
Muži | 334 | dvořáček šimon | CZE | 2010 | Dřevčice | Dřevčice |
Muži | 335 | Ryšavý Martin | CZE | 2010 | Pro Music Prolog bike | Trutnov |
Ženy | 336 | tobolková Tatiana | CZE | 2010 | Horní Branná | Horní Branná |
start list dětský závod D3
start ~ 09:31:47 , 2006 - 2008 , přihlášeno: 14 participants ( 9 of men, 5 of women)
category | # | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|
Muži | 175 | Čížek Martin | CZE | 2008 | Mladé Buky | Mladé Buky |
Muži | 176 | Rejzek Filip | CZE | 2005 | Česká Skalice | Česká Skalice |
Ženy | 177 | Košťálová Karina | CZE | 2006 | Jaroměř | Jaroměř |
Ženy | 180 | novotná Adéla | CZE | 2006 | Jaroměř | Jaroměř |
Muži | 319 | Bulis Samuel Joshua | CZE | 2006 | Hrochův Týnec | Hrochův Týnec |
Muži | 320 | Dřevecký Matěj | CZE | 2008 | Pardubice | Pardubice |
Muži | 321 | glos filip | CZE | 2008 | rudník | rudník |
Muži | 322 | Kučera Matěj | CZE | 2006 | AVENGERS Kunčina Ves | Ochoz u Tišnova |
Muži | 323 | Oupic David | CZE | 2008 | Trutnov | Trutnov |
Ženy | 324 | Sondová Rita | CZE | 2005 | SVVAT | Hradec Králové |
Muži | 325 | Tylš Nikolas | CZE | 2008 | Trutnov | Trutnov |
Ženy | 327 | mrazova Lada | CZE | 2008 | Mlade Buky | Mlade Buky |
Ženy | 332 | Tázlerová Anna | CZE | 2007 | Atletika Jaroměř | Jaroměř |
Muži | 333 | Ackermann Václav | CZE | 2006 | Hornobranská elita | Horní Branná |
start list Sky jednotlivci
start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 103 participants ( 70 of men, 33 of women)
category | # | start | name | state | year | team (city) | city, town |
---|---|---|---|---|---|---|---|
M | Kameníček Michal | CZE | 1986 | SWEEP OCRA CZ ELITE TEAM | Cerhenice | ||
M40 | 1 | 11:00:30 | Kellner David | CZE | 1975 | Gladiator Race United | Úlice |
M40 | 2 | 11:01:00 | šrámek michal | CZE | 1977 | Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 3 | 11:01:30 | Koníř Robert | CZE | 1974 | Border guards | Chvaleč |
M | 4 | 11:02:00 | Beer Jan | CZE | 1986 | Pardubice | Pardubice |
Z40 | 8 | 11:04:00 | Lepšová Iva | CZE | 1974 | Nové Město nad Metují | Nové Město nad Metují |
Z40 | 9 | 11:04:30 | Pernstecherová Andrea | CZE | 1975 | SRTG Teplice | Teplice |
Z | 10 | 11:05:00 | kubíčková monika | CZE | 1994 | albrechtice | albrechtice |
M | 11 | 11:05:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | Extreme Obstacle Runners | Liberec |
M | 11 | 11:05:30 | Linka Milan | CZE | 1993 | OCRA CZ 2 | Liberec |
Z | 12 | 11:06:00 | Jindrová Radka | CZE | 1985 | Mladé Buky | Mladé Buky |
Z40 | 13 | 11:06:30 | Korytova Kateřina | CZE | 1978 | Okres Náchod | Okres Náchod |
Z | 14 | 11:07:00 | Exnerova Lucie | CZE | 1989 | Česká Skalice | Česká Skalice |
Z40 | 15 | 11:07:30 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
Z40 | 15 | 11:07:30 | Andělová Monika | CZE | 1970 | Kolín 2 | Kolín 2 |
M | 16 | 11:08:00 | Sanko Robin | CZE | 1990 | Shybuj.cz | Smidary |
M | 17 | 11:08:30 | Snopko David | CZE | 1982 | SHYBUJ.CZ | Ohnišťany |
M | 18 | 11:09:00 | Gramel Peter | CZE | 1984 | SRTG Čelákovice | starý vestec |
M40 | 19 | 11:09:30 | Beneš Petr | CZE | 1977 | Kvíčala Team | Batňovice |
M | 20 | 11:10:00 | Valášek Jan | CZE | 1985 | Hronov | Hronov |
M | 21 | 11:10:30 | Hainiš Pavel | CZE | 1982 | Trutnov | Trutnov |
M | 22 | 11:11:00 | Rajnoha Matěj | CZE | 1996 | Predators Gym | bechlín |
M | 23 | 11:11:30 | Kedršt Daniel | CZE | 1981 | SRTG Kolín | Starý Kolín |
M40 | 24 | 11:12:00 | Macola Pavel | CZE | 1978 | SRTG - Pardubice | Opatovice nad Labem |
M | 25 | 11:12:30 | Hanyk Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ 2 | Kostelec nad Orlicí |
Z40 | 26 | 11:13:00 | Šubrová Marie | CZE | 1974 | Fit4fun | Miletín |
Z | 27 | 11:13:30 | Šťastná Andrea | CZE | 1988 | Smiřice | Smiřice |
M40 | 28 | 11:14:00 | Babala Jan | CZE | 1972 | Sokolov | Sokolov |
Z | 29 | 11:14:30 | Vaňková Saša | CZE | 1985 | KOB Děčín | Jánská |
M40 | 30 | 11:15:00 | Štěpán Petr | CZE | 1973 | KOB Děčín | Jánská |
M | 31 | 11:15:30 | Zikeš Milan | CZE | 1990 | Kasperovci | Trutnov |
Z | 32 | 11:16:00 | Matějková Bára | CZE | 1994 | Kasperovci | jj |
M | 33 | 11:16:30 | Hanáček Michal | CZE | 1988 | Pilulka athletic team | Praha 2 |
M40 | 34 | 11:17:00 | Stuchlík Bohumil | CZE | 1966 | Štětkovice | Štětkovice |
M | 35 | 11:17:30 | Stupka Patrik | CZE | 1996 | AC Česká Lípa | Česká Lípa |
M | 36 | 11:18:00 | Jaroš Josef | CZE | 1982 | Sport Club Vrchlabà | Vrchlabí |
M | 37 | 11:18:30 | Králík Petr | CZE | 1985 | Praha | Praha |
M | 38 | 11:19:00 | Karel Štěpán | CZE | 1990 | OCRA CZ 2 | Šťáhlavy |
M | 39 | 11:19:30 | Štěpán Jan | CZE | 1996 | Muddyhob | Dolní Podluží |
M40 | 40 | 11:20:00 | Řezníček Jan | CZE | 1973 | Junák | Červený Kostelec |
M40 | 41 | 11:20:30 | Gygal Tomáš | CZE | 1975 | GTteam | Kutná Hora |
M | 42 | 11:21:00 | Hnida David | CZE | 1995 | Červené Pečky | Červené Pečky |
M40 | 43 | 11:21:30 | Borovský Miroslav | CZE | 1958 | Trutnov | Trutnov |
Z | 44 | 11:22:00 | Seimlová Kristýna | CZE | 1995 | Praha | Praha |
Z | 45 | 11:22:30 | Antosova Zaneta | CZE | 1985 | Toro gym | Hradec kralove |
Z | 46 | 11:23:00 | Jará Marcela | CZE | 1989 | Opatovice nad Labem | Opatovice nad Labem |
Z | 47 | 11:23:30 | Zábranská Ladislava | CZE | 1983 | Streetfit | Milovice |
M | 48 | 11:24:00 | glos petr | CZE | 1981 | 6105 | rudník |
Z | 49 | 11:24:30 | glosová kristýna | CZE | 1989 | vrchlabí | vrchlabí |
Z | 50 | 11:25:00 | Tichá Michala | CZE | 1993 | Praha | Praha |
Z | 51 | 11:25:30 | Vorlíčková Karolína | CZE | 1996 | Radhošť | Radhošť |
M | 52 | 11:26:00 | Pavlik Jakub | CZE | 1989 | Karlinska rezidence Hany Pavlik | Praha 8 |
M | 53 | 11:26:30 | Moupic Ondřej | CZE | 1988 | Rudník | Rudník |
M | 54 | 11:27:00 | Šimůnek Jaroslav | CZE | 1992 | Rudník | Rudník |
M40 | 55 | 11:27:30 | Dušek Patrik | CZE | 1972 | 3D Fitness RT | Hradec Králové |
M40 | 56 | 11:28:00 | Půža Jan | CZE | 1972 | SRTG Kolín | Kolín |
Z | 57 | 11:28:30 | Sedláčková Angelika Marie | CZE | 1998 | Orel Rtyně | Malé Svatoňovice |
Z | 58 | 11:29:00 | Štěpánová Kristýna | CZE | 1999 | Orel Rtyně | Jaroměř |
M | 59 | 11:29:30 | Větrovský Jakub | CZE | 1984 | OCRA CZ team | Poděbrady |
M | 60 | 11:30:00 | Fleischer Dominik | CZE | 1993 | Hronov | Hronov |
Z40 | 61 | 11:30:30 | Škopová Vlasta | CZE | 1977 | Hronov | Hronov |
Z | 62 | 11:31:00 | Sotonová Petra | CZE | 1994 | OCRA CZ 2 | Kolín |
M | 63 | 11:31:30 | Kunštár Pavel | CZE | 1988 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
M | 64 | 11:32:00 | Křikava Tomáš | CZE | 1985 | Spartan Gym Praha | Praha |
M | 65 | 11:32:30 | Novák Petr | CZE | 1994 | Spartan Gym Praha | Praha |
M | 66 | 11:33:00 | Jirásek Aleš | CZE | 1996 | Náchod | Náchod |
M | 67 | 11:33:30 | Lábus Radek | CZE | 1981 | Česká Skalice | Česká Skalice |
M | 68 | 11:34:00 | Bevelágua Ladislav | CZE | 1982 | OCRA-CZ Team | Tábor |
M40 | 69 | 11:34:30 | Souček Vladimír | CZE | 1973 | TJ Sokol ÄŒervený Kostelec | Červený Kostelec |
M40 | 70 | 11:35:00 | Kytýr Pavel | CZE | 1974 | Teplice | Teplice |
M | 72 | 11:36:00 | Krikl Tomáš | CZE | 1979 | Pohodáři | Vrchlabí |
Z40 | 73 | 11:36:30 | Fajstavrová Eva | CZE | 1971 | Pohodáři | Vrchlabí |
Z40 | 74 | 11:37:00 | Bouchnerová Alena | CZE | 1974 | Pohodáři | Ceská Lípa |
M40 | 75 | 11:37:30 | Lacina Josef | CZE | 1978 | OCR Runners Beroun | Žebrák |
M | 83 | 11:41:30 | Mánek Jaroslav | CZE | 1981 | Pohodáři | Vrchlabí |
Z | 84 | 11:42:00 | Štemberová Věra | CZE | 1983 | Pohodáři | Vrchlabí |
M | 85 | 11:42:30 | Štembera Petr | CZE | 1982 | Pohodáři | Vrchlabí |
M | 86 | 11:43:00 | Větrovský Jiří | CZE | 1979 | Pohodáři | Vrchlabí |
M40 | 137 | 12:08:30 | Murčo Petr | CZE | 1964 | Kasperovci | Trutnov |
M | 138 | 12:09:00 | Hudec Jakub | CZE | 1997 | Kasperovci | Žacléř |
M | 139 | 12:09:30 | Kult Jiří | CZE | 1985 | Kasperovci | |
M | 140 | 12:10:00 | Krejdl Jan | CZE | 1981 | Kasperovci | Trutnov |
M | 141 | 12:10:30 | Čížek Martin | CZE | 1979 | Kasperovci | Mladé Buky |
M40 | 142 | 12:11:00 | David Michal | CZE | 1977 | Kasperovci | Trutnov |
M | 143 | 12:11:30 | Tietz Petr | CZE | 1984 | Kasperovci | Úpice |
M | 144 | 12:12:00 | Králík Petr | CZE | 1990 | Kasperovci | Libňatov |
M40 | 145 | 12:12:30 | Šeda Radek | CZE | 1977 | OCRA CZ Team | Vrchlabí |
Z | 146 | 12:13:00 | Stejskalová Barbora | CZE | 1989 | OCRA CZ Team | Beroun |
M | 147 | 12:13:30 | Novák Lukáš | CZE | 1991 | OCRA CZ Team | Poděbrady |
M | 148 | 12:14:00 | Drinka Filip | CZE | 1991 | OCRA CZ Team | |
Z | 151 | 12:15:30 | Lepšová Iva | CZE | 1997 | Bražecká děvčata | Náchod |
M40 | 152 | 12:16:00 | Štangler Stanislav | CZE | 1958 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 152 | 12:16:00 | Štangler Stanislav | CZE | 1958 | TJ Spartak Vrchlabí | Vrchlabí |
M40 | 153 | 12:16:30 | Vondráček Miroslav | CZE | 1965 | vondrami | Olešnice |
Z | 154 | 12:17:00 | kalašová Zuzana | CZE | 1985 | Vinne sklepy Lechovice | Lechovice |
Z | 155 | 12:17:30 | Hozová Markéta | CZE | 1996 | Úpice | Úpice |
M | 156 | 12:18:00 | Hoza Jakub | CZE | 1997 | Upice | Upice |
Z | 157 | 12:18:30 | Mílová Hana | CZE | 1996 | Náchod | Náchod |
M40 | 158 | 12:19:00 | Švadlák Petr | CZE | 1972 | Trutnov 4 | Trutnov 4 |
Z | 159 | 12:19:30 | mračková Veronika | CZE | 1989 | Klášterec nad Ohří | Klášterec nad Ohří |
M40 | 162 | 12:21:00 | Pavel Robert | CZE | 1967 | Písková Lhota | Písková Lhota |
M | 165 | 12:22:30 | Hanák Ondřej | CZE | 1986 | Trutnov | Trutnov |
Z | 166 | 12:23:00 | Vancová Kristýna | CZE | 1994 | Svoboda nad Úpou | Svoboda nad Úpou |
start list Sky dvojice
start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 65 participants ( 36 of men, 29 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
mix | 6 | Horni branna |
[6]
Lada Holmanova
1988
[5]
Zdenek Frk
1988
|
mix | 77 | AVENGERS KunÄina Ves |
[77]
Entler Miloslav
1980
[78]
Hana Vojtová
1999
|
mix | 80 | Mladé Buky |
[80]
Miroslav zelenka
1978
[79]
Lucie zelenková
1975
|
mix | 81 | Hornobranská elita |
[81]
Václav Ackermann
1973
[82]
Andrea Neffe
1975
|
mix | 87 | Bechlín |
[87]
Vojtěch Rajnoha
1993
[88]
Barbora Došková
1992
|
mix | 89 | Kasperovci |
[89]
Petr Špetla
1968
[90]
Petra Tomanová
1973
|
mix | 91 | Modré Krvinky |
[91]
Lubomír Kříž
1984
[92]
Alexandra Zemanová
1981
|
mix | 93 | Asics FrontRunner CZE |
[93]
Ondřej Šimon
1992
[94]
Michaela Huňáková
1999
|
ženy | 95 | Zastávka u Brna |
[95]
Hana Petruchova
1975
[96]
Kateřina Petruchová
1996
|
mix | 98 | Tom and Jáňa |
[98]
Tomáš Kudera
1990
[97]
Gabriela Hladíková
1996
|
muži | 99 | České Budějovice |
[99]
Josef Žižka
1980
[100]
Josef Žižka
1980
|
muži | 101 | Kasperovci |
[101]
Petr Müller
1981
[102]
Petr Müller ml.
2002
|
muži | 103 | Kasperovci |
[103]
Daniel Geisler
1975
[104]
Jakub Kasper
1979
|
mix | 105 | Kasperovci |
[105]
Ruda Ždárský
1974
[106]
Marta Citová
1972
|
muži | 107 | Kasperovci |
[107]
Martin Hubáček
1991
[108]
Tomáš Huňat
1989
|
mix | 110 | Wolf Team |
[110]
Petra Vlčková
1991
[109]
Michal Vlček
1985
|
w | 111 | Brzice |
[111]
Lucie Pfaffová
1989
|
mix | 113 | AVENGERS KunÄina Ves |
[113]
Miloslav Kučera
1974
[114]
Eva Havelková
1989
|
mix | 115 | Predátor |
[115]
Tomáš Limberg
1993
[116]
Jana Ráčková
1994
|
ženy | 117 | ČESKÁ METUJE |
[117]
KRISTÝNA ŠTURMOVÁ
1982
[118]
JANA PETROVÁ
1984
|
mix | 120 | Nový Bor |
[120]
Josef Bobák
1973
[119]
Hana Honců
1977
|
muži | 122 | Nový Bor |
[122]
Martin Bobák
2002
[121]
Stanislav Šídlo
1969
|
mix | 124 | SK Gladiator Gym z.s. |
[124]
Stanislav Morávek
1990
[123]
Šárka Šulcová
1997
|
mix | 125 | Kasperovci |
[125]
Lena Munzarová
1972
[126]
Stanislav Mohwald
1996
|
mix | 127 | Beroun |
[127]
František Malínský
1983
[128]
Andrea Malínská
1973
|
mix | 129 | Péťovi dortÃci |
[129]
Anna Kučerová
1999
[130]
Michal Mádlík
2000
|
mix | 131 | Pohodáři |
[131]
Lucie Šrámková
1990
[132]
Tomáš Borov
1984
|
mix | 134 | Kasperovci |
[134]
Ondřej Marvan
1990
[133]
Martina Adamů
1987
|
mix | 135 | AVENGERS KunÄina Ves |
[135]
Petr Kučera
1975
[136]
Jana Juračková
1988
|
muži | 149 | Silný Klády Six Balls |
[149]
Jan Rathouský
1991
[150]
Pavel Molnár
1990
|
ženy | 161 | Oseček |
[161]
Lucie Pohanková
1997
[160]
Tereza Nováková
1992
|
mix | 163 | Zajdovi |
[163]
Kateřina Zajíčková
1982
[164]
Jan Zajíček
1978
|
start list Sky týmy
start ~ 11:00:00 , 2003 a starší , přihlášeno: 20 participants ( 17 of men, 3 of women)
kategorie | # | tým/klub/obec | členové |
---|---|---|---|
m | 11 | OCRA CZ 2 |
[11]
Milan Linka
1993
[38]
Štěpán Karel
1990
[62]
Petra Sotonová
1994
|
m | 25 | OCRA CZ 2 |
[25]
Lukáš Hanyk
1991
|
mix | 83 | Pohodáři |
[83]
Jaroslav Mánek
1981
[85]
Petr Štembera
1982
[84]
Věra Štemberová
1983
[86]
Jiří Větrovský
1979
|
muži | 140 | Kasperovci |
[140]
Jan Krejdl
1981
[138]
Jakub Hudec
1997
[139]
Jiří Kult
1985
[137]
Petr Murčo
1964
|
muži | 141 | Kasperovci |
[141]
Martin Čížek
1979
[142]
Michal David
1977
[144]
Petr Králík
1990
[143]
Petr Tietz
1984
|
mix | 145 | OCRA CZ Team |
[145]
Radek Šeda
1977
[148]
Filip Drinka
1991
[147]
Lukáš Novák
1991
[146]
Barbora Stejskalová
1989
|
start list Sky týmy
start ~ 11:00:00 , bez omezení věku