Weber Jičín City Run

2019-05-25 Jičín

archiv

announcement

registration

start list

results

DM6 total: 15, men : 15, women: 0, Muži: 15, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ6 total: 9, men : 0, women: 9, Muži: 0, Ženy: 9 [html] [pdf]
DM8 total: 3, men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ8 total: 5, men : 1, women: 4, Muži: 1, Ženy: 4 [html] [pdf]
DM10 total: 4, men : 4, women: 0, Muži: 4, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ10 total: 7, men : 0, women: 7, Muži: 0, Ženy: 7 [html] [pdf]
DM12 total: 3, men : 3, women: 0, Muži: 3, Ženy: 0 [html] [pdf]
DZ12 total: 4, men : 0, women: 4, Muži: 0, Ženy: 4 [html] [pdf]
21.1km total: 30, men : 20, women: 10, M30: 3, M50: 9, M60: 7, M70: 1, PRESTIGE: 0, Z30: 6, Z50: 4, PRESTIGE-W: 0 [html] [pdf]
10km total: 63, men : 39, women: 24, M30: 18, M50: 12, M60: 6, M70: 3, PRESTIGE: 0, Z30: 13, Z50: 11, PRESTIGE-W: 0 [html] [pdf]
5km total: 44, men : 18, women: 26, Kluci: 1, Junioři: 6, M23: 1, M: 10, Holky: 1, Juniorky: 0, Z23: 2, Z: 23 [html] [pdf]
10km páry total: 9, men : 5, women: 4, páry: 4 [html] [pdf]
štafeta 21.1km total: 16, men : 8, women: 8, uni: 4 [html] [pdf]

start list DM6

start ~ 16:00:42 , 2013 and younger , registered: 15 participants ( 15 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [25] Bohuňovský Hynek CZE 2013 CYKLOKLUB Jičín
Muži [36] Jiránek mikuláš CZE 2013 jičín
Muži [37] linhart matouš CZE 2017 Praha
Muži [43] Vaněk Matěj CZE 2014 Obklady Vaněk
Muži [44] Dolenský Matyáš CZE 2013 Jičín
Muži [48] hansen luke CZE 2014 jičín
Muži [49] purš kryštof CZE 2014 jičín
Muži [87] Andrle Jakub CZE 2015 Liberec
Muži [90] záruba sebastian CZE 2014 runservice jičín
Muži [92] Kadleček Viktor CZE 2016 Vlastiboř
Muži [100] Bambula Matouš CZE 2014 AC TJ Jičín
Muži [201] Bambula Dominik CZE 2016 jičin
Muži [203] cada michal CZE 2015 redpoint
Muži [208] Bílek Adam CZE 2016 Czech Tallboys
Muži [210] sitný Kristián CZE 2014 Pětihosty

start list DZ6

start ~ 16:00:42 , 2013 and younger , registered: 9 participants ( 0 of men, 9 of women)

category # name state year team
Ženy [26] Jenčková Elen CZE 2014 AC TJ Jičín
Ženy [27] Menclová Šárka CZE 2013 TJ Sokol Hradec Králové
Ženy [46] Kosáčková anežka CZE 2015 Zálesní Lhota
Ženy [86] letková Beata CZE 2015 AC TJ Jičín
Ženy [89] vungwirtová zuzana CZE 2013 fabio team
Ženy [91] kadlečková dita CZE 2013 vlastiboř
Ženy [97] pechová Ella CZE 2016 Ostružno
Ženy [98] gogová eliška CZE 2013 pardubice
Ženy [207] rozsypalová eliška CZE 2016 Czech Tallboys

start list DM8

start ~ 16:06:47 , 2011 - 2012 , registered: 3 participants ( 3 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [28] Hrbek Sebastian CZE 2012 Běžecké tréninky on-line
Muži [42] tomeš roman CZE 2011 Cycology North Bike Club
Muži [211] sitný sebastiaN CZE 2011 Pětihosty

start list DZ8

start ~ 16:06:47 , 2011 - 2012 , registered: 5 participants ( 1 of men, 4 of women)

category # name state year team
Ženy [29] Jenčková Nikola CZE 2011 AC TJ Jičín
Muži [30] kordík Šimon CZE 2011 CYKLO KLUB JIČÍN
Ženy [38] Brožková Kateřina CZE 2011 Jičín
Ženy [45] Kosáčková Alice CZE 2012 Zálesní Lhota
Ženy [99] golova anežka CZE 2012 pardubice

start list DM10

start ~ 16:11:28 , 2009 - 2010 , registered: 4 participants ( 4 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [31] Bohuňovský Jachym CZE 2009 CYKLO KLUB JIČÍN
Muži [35] Jiránek Vítek CZE 2010
Muži [96] Kvitský Matyáš CZE 2010 CYKLOKLUB Jičín
Muži [202] stranský tomáš CZE 2009 Jičín

start list DZ10

start ~ 16:11:28 , 2009 - 2010 , registered: 7 participants ( 0 of men, 7 of women)

category # name state year team
Ženy [32] doležalová thea CZE 2009 Rudník u Vrchlabí
Ženy [47] Trmatová Stella CZE 2010 Czech Tallboys
Ženy [93] volanská lili CZE 2009 holovousy
Ženy [94] Ševčíková zuzana CZE 2009 teplice
Ženy [95] Bláhová viola CZE 2009 fabio team
Ženy [204] Vaňkova vanesa CZE 2009 cykloklub jičin
Ženy [204] Vaňkova vanesa CZE 2009 cykloklub jičin

start list DM12

start ~ 16:17:15 , 2007 - 2008 , registered: 3 participants ( 3 of men, 0 of women)

category # name state year team
Muži [33] Hrbek Kryštof CZE 2007 Athletic Football Academy
Muži [34] Vondra Matěj CZE 2007 Rudník
Muži [50] Krejčí matěj CZE 2008 mk nová paka

start list DZ12

start ~ 16:17:15 , 2007 - 2008 , registered: 4 participants ( 0 of men, 4 of women)

category # name state year team
Ženy [39] brožková elena CZE 2007 jičín
Ženy [88] Jenčková tereza CZE 2008 Fabio Team
Ženy [206] Nosková Marcela CZE 2008 LSK Lomnice
Ženy [209] SITNÁ AMELIE CZE 2008 Pětihosty

start list 21.1km

start ~ 17:01:19 , all years of born , registered: 30 participants ( 20 of men, 10 of women)

category # name state year team
Z30 [ ] Frydrychová Karolína CZE 2009 TJ ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
M50 [1] Cesak Dalibor CZE 1977 CYKLO KLUB JIČÍN
M50 [2] Cogan Rudolf CZE 1971 Společně ODS-STAN-VČ
Z50 [3] Jampílková Lucie CZE 1973 L+L team
M50 [4] Andrle Aleš CZE 1973 WEBER TEAM
M60 [5] Černý Aleš CZE 1964 JFK Jaroměř
M60 [6] Daniš Tomáš CZE 1969 Železnice
Z30 [7] drbohlavová nela CZE 1991 TJ Sokol Valdice
M30 [8] Gnědin Arťom CZE 1993 BP4
M30 [9] Goga Tomáš CZE 1984 WEBER TEAM
Z30 [10] Jakob Raphaela CZE 1990 Praha
Z50 [11] Kilianová Dagmar CZE 1976 Čistá u Horek
Z30 [12] Kolářová Karolina CZE 1992 BP4
M50 [13] Koudelka Drahomir CZE 1971 meixner consulting
Z50 [14] Krejcarová Eva CZE 1974 Sirény
Z30 [15] Kunclová Šárka CZE 1983 Triexpert racing team
M50 [16] Linhart Martin CZE 1977 Praha 7
M70 [17] Novotný Jaroslav CZE 1955 TEP Trutnov
M50 [18] Podzimek Jiří CZE 1975 Jičín
Z50 [19] Pospíšilová Radka CZE 1969 Sirény
M60 [20] Rampas Václav CZE 1967 Jičín
M50 [21] Suchý Miroslav CZE 1974 Forrest Gump
M50 [22] Sýkora Jan CZE 1974 WEBER TEAM
Z30 [23] Vítková Mirka CZE 1981 WEBER TEAM
M60 [24] Žrout Karel CZE 1966 Běžecká škola Prahy 4
M60 [41] krabec jan CZE 1969 Sdružení pro Jičín
M60 [41] krabec jan CZE 1969 Sdružení pro Jičín
M60 [150] Hlaváč jan CZE 1965 jičín
M50 [170] Zajíc ondřej CZE 1970
M30 [181] franc Pavel CZE 1991 jičín

start list 10km

start ~ 17:01:19 , all years of born , registered: 63 participants ( 39 of men, 24 of women)

category # name state year team
M30 [85] Dvořák Tomáš CZE 1985 VZS Jablonec
Z30 [101] Babáková Andrea CZE 1994 Jičín
M50 [102] Bolina Vojtěch CZE 1978 WEBER TEAM
Z30 [103] Crhová Hana CZE 1985 WEBER TEAM
M50 [104] Červa Jan CZE 1976 Boseň
M60 [105] doležal martin CZE 1964 Rudník u Vrchlabí
M30 [106] Dušek Jaroslav CZE 1982 Jičín
M50 [107] Gebhart Michal CZE 1977 North Czech Runners
M30 [108] Grygera Tomáš CZE 1984 SHINDA RUNNING
M30 [109] Hejl Tomáš CZE 1983 Jičín
M60 [110] Hrbek Tomáš CZE 1968 Athletic Football Academy
M70 [111] hutník miloš CZE 1958 WEBER TEAM
M50 [112] Imlauf Jindřich CZE 1973 FABIO TEAM
M50 [113] JENČEK FRANTIŚEK CZE 1972 FABIO TEAM
M50 [114] Jungwirt David CZE 1971 FABIO TEAM
M50 [115] Kittler Lukáš CZE 1978 WEBER TEAM
M30 [116] Kohout Michael CZE 1984 Praha 3
Z50 [117] Košťálová Olga CZE 1977 Hořice
Z50 [118] Křepelová Anna CZE 1955 Praha 8
M30 [119] Kuk Petr CZE 1981 WEBER TEAM
M30 [120] Kůtek Jiří CZE 1990 TJ SKP Valdice
Z30 [121] Kyselová Veronika CZE 1986 Jumping Jičín
Z30 [122] Langhansová Linda CZE 1985 Jičín
M30 [123] letko Zbyněk CZE 1988 HZS PS Jičín
Z50 [124] Macková Lenka CZE 1970 WEBER TEAM
M70 [125] Mach Jan CZE 1948 Stav
Z50 [126] Možná Zuzana CZE 1975 WEBER TEAM
M60 [127] Možný Zdeněk CZE 1968 WEBER TEAM
M30 [128] Najman Petr CZE 1990 Hrubá Skála
M60 [129] Pitthard Zdeněk CZE 1961 STPA CZ
M30 [130] Pokoš Martin CZE 1985 WEBER TEAM
Z30 [131] Strouhalová Iveta CZE 1995 AUTOCENTRUM Jičín
M50 [132] Synek Jiří CZE 1974 Uranové doly Hamr 1972
Z30 [133] Šamalová Helena CZE 1982 BŽB
M30 [134] Šír Jindřich CZE 1985 GARLAND
Z30 [135] Šírová Romana CZE 1986 Jičín
Z50 [136] Škorpilová Jana CZE 1974 SJC Jíčín
M50 [137] Štěpán Radek CZE 1974 WEBER TEAM
Z50 [138] Štěpánová Lenka CZE 1977 WEBER TEAM
M30 [139] Taneček Daniel CZE 1993 Jičín
Z30 [140] Tulková Kristýna CZE 1989 Hořice
M70 [141] Vácha Petr CZE 1954 VAPE Jablonec nad Nisou
M30 [142] Vejvoda Michal CZE 1982 T.J. Sokol Jičín
M30 [143] Veselý Lukáš CZE 1988 CITY RUN STARS
Z50 [144] vondráčková Martina CZE 1976 FABIO TEAM
M50 [145] Zábranský Vilém CZE 1979 WEBER TEAM
Z50 [155] Pašková Gabriela CZE 1979 Continental Sport Club
Z30 [158] rážová eva CZE 1991 praha
M30 [160] Rozsypal Petr CZE 1983 Jičín
Z30 [161] navrátilová Vendula CZE 1993 GHOST team
M30 [164] Doležal vít CZE 1998 TJ ac jičín
Z50 [166] Kozáková Denisa CZE 1979 Hvězda Pardubice
Z50 [167] Krabcová Ivana CZE 1972 Sdružení pro Jičín
Z50 [167] Krabcová Ivana CZE 1972 Sdružení pro Jičín
M30 [168] flegl Vlastimil CZE 1986 vrchlabí
M30 [169] Čivrný Jiří CZE 1980 Semily
Z30 [171] vejražková rozárka CZE 2001 sc jičín
Z30 [172] matěšková barbora CZE 2001 sc jičín
Z30 [173] Cyrany Eva CZE 2000 Jičín
M50 [174] kazda jiří CZE 1978 sdh jičín
M60 [177] Hlaváček Petr CZE 1967 Podskalan Podhradí
M50 [180] odvárko michal CZE 1974 rh kartouzy valdice
M60 [184] Sehnal Tomáš CZE 1967 Poděbrady

start list 5km

start ~ 17:01:19 , all years of born , registered: 44 participants ( 18 of men, 26 of women)

category # name state year team
M [51] Beránek Milan CZE 1979 Czech Tallboys
M [52] Bernat Lukas CZE 1992 Samsina
Z [53] bláhová helena CZE 1981 FABIO TEAM
Z [54] Bryscejnová Kateřina CZE 1978 CITY RUN STARS
Z [55] Buhuňovská Pavlína CZE 1981 CYKLO KLUB JIČÍN
Z [56] Coganová Zdeňka CZE 1986 Nová Paka
M23 [57] Čeřovský Jaroslav CZE 1998 Jičín
Z [58] Drahoňovská Hana CZE 1985 Jičín
Z [59] Dušková Miluše CZE 1982 Velká Losenice
Z [60] felcmanová Lucie CZE 1975 CYKLO KLUB JIČÍN
Z [61] Filipová Barbora CZE 1990 CITY RUN STARS
Z [62] Hanušová Šárka CZE 1995 CITY RUN STARS
Z [63] Javůrková Michaela CZE 1979 FABIO TEAM
Junioři [64] Jelínek Václav CZE 2002 FABIO TEAM
Junioři [65] Jelínek Jan CZE 2004 FABIO TEAM
Junioři [66] Jenček Alexandr CZE 2002 FABIO TEAM
Z [67] jenčková Jana CZE 1975 FABIO TEAM
Z [68] Jungwirtová Eva CZE 1980 FABIO TEAM
Z23 [69] Koudelková Bára CZE 1998 Bílsko u Hořic
Z [70] Kutnarová Lucie CZE 1985 CITY RUN STARS
M [71] Kužel Jiří CZE 1979 Czech Tallboys
M [72] Mošna Jiří CZE 1988 FABIO TEAM
Kluci [73] Nosek František CZE 2005 LSK Lomnice nad Popelkou
Z [74] Pankrácová Jindřiška CZE 1983 CITY RUN STARS
Z [75] Pokorná Zdeňka CZE 1977 Nová Paka
Z [76] Pospíšilová Andrea CZE 1993 CITY RUN STARS
Z [77] Riegl Jitka CZE 1984 Praha 1
M [78] Skrbek Jan CZE 1985 Czech Tallboys
Junioři [79] Stránský Filip CZE 2004 Hvězda Pardubice z.s.
M [80] Ševčík Pavel CZE 1982 Teplice
Z [81] Veselá Lucie CZE 1983 CITY RUN STARS
M [82] Vondra VáclAV CZE 1968 Rudník
Z [83] Vondrová Denisa CZE 1979 Rudník
Z [84] Vykusová Renata CZE 1982 WEBER TEAM
Z [153] Vysučková Eva CZE 1975 HBO Europe
M [154] polák petr CZE 1975 jičin
Z [159] kadlečková petra CZE 1985 Vlastiboř
M [162] ševčík jan CZE 1978 4bidden
Junioři [163] socha štěpán CZE 2003 Kyje
Junioři [165] Krabec Jakub CZE 2002 AC Jičín
Z [175] šimáková michaela CZE 1968 johoo
Z23 [176] šimáková jitka CZE 1997 johoo
M [178] Žák Miroslav CZE 1994 TJ Sokol Jičín
Holky [179] Maťátková Kateřina CZE 2005 LSK Lomnice nad Popelkou

start list 10km páry

start ~ 17:01:19 , all years of born , registered: 9 participants ( 5 of men, 4 of women)

category # team members
páry Czech Tallboys
m
[146]
Aleš Bílek
1979
w
[147]
Petra Bílková
1987
páry Praha 7
m
[148]
Michael Čihák
1991
w
[149]
Denisa Čiháková
1989
páry Jičín
m
[205]
lukáš Jedlička
1985
w
[152]
martina kůtková
1992
páry jinolice
m
[183]
Pavel kozák
1972
páry cyklo klub jičín
m
[157]
Daniel Vaněk
1974
w
[156]
Kateřina vaňková
1976

start list štafeta 21.1km

start ~ 17:01:19 , all years of born , registered: 16 participants ( 8 of men, 8 of women)

category # team members
uni Runservice Jičín
m
[1001]
Jakub Cabicar
1995
w
[2001]
Aleška Kovaříková
1980
w
[3001]
Daniela Kovaříková
2006
m
[4001]
JIří Záruba
1983
uni TSS Modelárna Třebechovice pod Orebem
m
[1002]
Milan Dušek
1976
m
[2002]
Bořivoj Mráz
1974
w
[3002]
Petra Mrázová
1973
m
[4002]
Jiří Pešek
1980
uni BigOBand TEAM
w
[1003]
Kristýna Hádková
1987
w
[2003]
Zlatka Chlupáčová
1990
w
[3003]
Petra Loulová
1981
m
[4003]
Marek Ottl
1979
uni Botica team
m
[1004]
Jakub Sedlák
2002
m
[2004]
Radek Sedlák
1974
w
[3004]
Kristýna Sedláková
1994
w
[4004]
Martina Sedláková
1976