ski

results

VÝZVA 2016 - Zahradník vs Spartan Race World Champ.

2016-02-20 Bedřichov, Jizerské hory [CZE] 

results

hlavní závod 17km total: 19 , men : 14, women: 5, Muži: 14, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
krátký závod total: 16 , men : 6, women: 10, Muži: 6, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]
výlet na Šámalku total: 1 , men : 1, women: 0, Muži: 1, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]

result list hlavní závod 17km

start ~ 11:24:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 81 ] Jan Kolaja 1981 CZE MTB Trilogy 01:00:10.0
2 2 / Muži [ 97 ] Jakub Macek 1986 CZE 01:02:43.0 02:33.0
3 3 / Muži [ 186 ] Tomáš Regner 1975 CZE 01:03:20.0 03:10.0
4 4 / Muži [ 93 ] Dalibor Bartoš 1975 CZE DB Schenker 01:07:06.0 06:56.0
5 5 / Muži [ 192 ] Jan Honzík 1973 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 01:09:46.0 09:36.0
6 6 / Muži [ 95 ] Stanislav Dvořan 1983 CZE 01:10:51.0 10:41.0
7 7 / Muži [ 152 ] Jiří Zelenka 1971 CZE SUADRA 01:15:14.0 15:04.0
8 1 / Ženy [ 86 ] Zuzana Kocumová 1979 CZE 01:16:21.0 16:11.0
9 8 / Muži [ 83 ] Marek Moflár 1990 CZE 01:16:22.0 16:12.0
10 9 / Muži [ 79 ] Martin Kopřiva 1983 CZE Zuzka 01:17:06.0 16:56.0
11 10 / Muži [ 98 ] Libor Jäger 1964 CZE TOPDANCE 01:19:21.0 19:11.0
12 11 / Muži [ 127 ] Stanislav Šťastný 1974 CZE Stanislav Happy Šťastný 01:19:22.0 19:12.0
13 12 / Muži [ 191 ] Tomáš Hájek 1970 CZE 01:29:03.0 28:53.0
14 2 / Ženy [ 149 ] Alexandra Roučková 1984 CZE 01:35:00.0 34:50.0
14 13 / Muži [ 185 ] Václav Loudát 1979 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 01:35:00.0 34:50.0
16 3 / Ženy [ 88 ] Eliška Chmelařová 1985 CZE 01:35:24.0 35:14.0
17 14 / Muži [ 91 ] Robert Tachovský 1967 CZE 01:38:46.0 38:36.0
18 4 / Ženy [ 89 ] Zuzana Tachovská 1970 CZE 01:38:47.0 38:37.0
19 5 / Ženy [ 146 ] Michaela Duchoňová 1983 CZE 02:42:41.0 01:42:31.0

result list krátký závod

start ~ 11:24:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Ženy [ 164 ] Denisa Báčová 2006 CZE 03:26.0
2 1 / Muži [ 189 ] Lukáš Honzík 2008 CZE 03:27.0 00:01.0
3 2 / Muži [ 92 ] Michal Báča 2008 CZE 03:56.0 00:30.0
4 2 / Ženy [ 198 ] Karolína Honzíková 2006 CZE 03:57.0 00:31.0
5 3 / Ženy [ 171 ] Denisa Péryová 1974 CZE BOOTCAMP TEAM LIBEREC 04:04.0 00:38.0
6 4 / Ženy [ 188 ] Veronika Šťastná 1990 CZE 06:54.0 03:28.0
7 3 / Muži [ 143 ] Lukáš Kolář 2010 CZE 11:29.0 08:03.0
8 5 / Ženy [ 190 ] Hana Kolářová 1970 CZE 11:30.0 08:04.0
9 6 / Ženy [ 134 ] Nhung Blinking 1990 THA 13:35.0 10:09.0
10 7 / Ženy [ 172 ] Nary Nareerut 1981 THA TUL 24:25.0 20:59.0
11 8 / Ženy [ 148 ] Rojina Shestha 1990 NPL TUL 27:11.0 23:45.0
12 4 / Muži [ 187 ] Jiří Kolář 1970 CZE 33:54.0 30:28.0
13 5 / Muži [ 200 ] Phaneendra Mantada 1990 IND TUL 34:26.0 31:00.0
14 6 / Muži [ 184 ] Aravind Prasad 1990 IND TUL 34:56.0 31:30.0
15 9 / Ženy [ 196 ] Mohanapriya Venkataraman 1990 IND TUL 37:22.0 33:56.0
16 10 / Ženy [ 199 ] Kelyani Senthil 1990 IND TUL 43:36.0 40:10.0

result list výlet na Šámalku

start ~ 11:24:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [ 183 ] Manikandan Sivan 1990 IND TUL 02:35:36.0