2023-06-14 Svoboda nad Úpou
všichni pro přihlášky
|
celkem: 28 , men : 20, N muž E 65+: 1, L muži C 45-54 masters II: 7, women: 8, A žákyně mladší: 4, K muži B 35-44 masters I: 3, J muži A 19-34: 4, B žáci mladší: 3, I ženy: 3, F kadeti: 1, C žákyně: 1, D žáci: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 17:00:00
, 2013 a starší
,
přihlášeno: 28 participants
(
20 of men,
8 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
N muž E 65+ | 4 | | Brunclík Ivo | CZE | 1958 | Tj Slovan Špindlerův Mlýn | Špindlerův Mlýn |
L muži C 45-54 masters II | | | Bursík Aleš | CZE | 1973 | Bikehome | Nahořany |
A žákyně mladší | 38 | | Bursíková Anna | CZE | 2012 | Expres Cz-tufo Team KolÍn | Nahořany |
K muži B 35-44 masters I | 28 | | Čáp Lukáš | CZE | 1984 | Hsk Cycling Team | Police Nad Met. |
L muži C 45-54 masters II | 15 | | Čermák Jan | CZE | 1978 | S-SPORT Hronov | Trutnov |
J muži A 19-34 | 20 | | Frencl Martin | CZE | 1990 | Mondraker Racing Team | Police Nad Metují |
J muži A 19-34 | 27 | | Hanzl Jaroslav | CZE | 2004 | Carla.kupkolo.cz | Bílá Třemešná |
B žáci mladší | 45 | | Horáček Filip | CZE | 2013 | Loko Trutnov | Trutnov |
B žáci mladší | 46 | | Horáček Jan | CZE | 2011 | Loko Trutnov | Studenec |
I ženy | 47 | | Horáčková Zuzana | CZE | 1982 | Loko Trutnov | Trutnov |
F kadeti | 8 | | Kábrt Kryštof | CZE | 2007 | Jaroslav Kulhavý Cycling Team | Červený Kostelec |
L muži C 45-54 masters II | 9 | | Kábrt Radim | CZE | 1971 | Loko Trutnov | Červený Kostelec |
B žáci mladší | | | Kohoutek Adam | CZE | 2011 | Pitrs Bikes Team | Adršpach |
A žákyně mladší | 6 | | Kornfeldová Amálie | CZE | 2011 | LOKO Trutnov | Trutnov 1 |
C žákyně | 2 | | Kráčmarová Anna | CZE | 2009 | Loko Trutnov | Velké Poříčí |
A žákyně mladší | 3 | | Kráčmarová Michaela | CZE | 2012 | Loko Trutnov | Velké Poříčí |
L muži C 45-54 masters II | 21 | | Marek Radek | CZE | 1978 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové |
I ženy | | | Matoušková Zuzana | CZE | 1979 | Trutnov | Trutnov |
L muži C 45-54 masters II | 12 | | Petr Jiří | CZE | 1974 | Ins Bike Team | Hronov |
L muži C 45-54 masters II | 5 | | Przemieniecki Alfred | POL | 1972 | Elmar Team | Lubawka |
L muži C 45-54 masters II | 32 | | Strnad Marek | CZE | 1972 | Hronov | Hronov |
D žáci | 11 | | Suchánek Adrian | CZE | 2010 | S-sport Hronov | Červená Hora |
K muži B 35-44 masters I | 22 | | Šípek Jan | CZE | 1983 | Trutnov | Trutnov |
J muži A 19-34 | 19 | | Štolfa Štěpán | CZE | 1998 | Hsk Cycling Team | Žďár Nad Metují |
I ženy | 18 | | Tylšová Daniela | CZE | 1978 | Loko Trutnov Triatlon | Trutnov |
K muži B 35-44 masters I | 25 | | Vacek David | CZE | 1983 | Červený Kostelec | Červený Kostelec |
J muži A 19-34 | 29 | | Voňka David | CZE | 2000 | Carla.kupkolo.cz | Dvůr Králové Nad Labem |
A žákyně mladší | | | Zajíčková Lenka | CZE | 2012 | Loko Trutnov | Trutnov |