maraton

run

startlist

Velichovská sedmička (změna termínu)

2021-06-26 Velichovky

archiv

announcement

registration

start list

results

Starší žáci - 1200m total: 1, men : 0, women: 1, kluci: 0, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci - 900m total: 2, men : 1, women: 1, kluci: 1, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Nejml. zaci - 700m total: 5, men : 2, women: 3, kluci: 2, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
vraceni total: 6, men : 4, women: 2, Muži: 4, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
prevod total: 5, men : 3, women: 2, Muži: 3, Ženy: 2 [html] [pdf] [csv]
Školáci total: 2, men : 1, women: 1, kluci: 1, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Přípravka kluci holky total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší kluci a holky total: 10, men : 5, women: 5, kluci: 5, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Velichovská 7 total: 22, men : 12, women: 10, Muži: 12, Ženy: 10 [html] [pdf] [csv]

start list Starší žáci - 1200m

start ~ 09:35:00 , 2006 - 2007 , registered: 1 participants ( 0 of men, 1 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
holkySofie ErnestováCZE2007SK Dolar HajniceHajnice

start list Mladší žáci - 900m

start ~ 09:45:00 , 2008 - 2009 , registered: 2 participants ( 1 of men, 1 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
holkyLenka BeránkováCZE2008kočky + Hradec Králové
kluciVítek HemelíkCZE2009JaroměřJaroměř

start list Nejml. zaci - 700m

start ~ 10:00:00 , 2010 - 2011 , registered: 5 participants ( 2 of men, 3 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluciPavel DivišCZE2011Střela ŽebrákJince
kluciLuboš HemelíkCZE2010JaroměřJaroměř
holkyKlára LachmanováCZE2011X-activityHradec Králové
holkyAneta NovákováCZE2011Habřina
holkyTereza SucháCZE2010Atletika JaroměřJaromeř

start list vraceni

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 6 participants ( 4 of men, 2 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
ŽenyEliška CejnarováCZE1999Náchod
ŽenyVendula ČiamporováCZE1991Dvůr Králové nad Labem
MužiJan DivišCZE2013Jince
MužiJiří KlikošCZE1985Dvůr Králové nad Labem
MužiMartin MichálekCZE1986Jaroměř
MužiJosef SmolaCZE1980Náchod

start list prevod

start ~ 10:00:00 , all years of born , registered: 5 participants ( 3 of men, 2 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
ŽenyKristýna FassatiCZE1988Jaroměř
MužiPatrik HubačekCZE1989Pardubice
MužiDaniel JežekCZE2001Náchod
MužiJan kolajaCZE1981liberec
ŽenyKateřina Manová CZE1992Velké Poříčí

start list Školáci

start ~ 10:15:00 , 2012 - 2013 , registered: 2 participants ( 1 of men, 1 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
holkyZuzana NovákováCZE2013Habřina
kluciTadeáš RiegerCZE2012Jaroměř

start list Přípravka kluci holky

start ~ 10:30:00 , 2014 - 2015

start list Nejmenší kluci a holky

start ~ 10:45:00 , 2016 and younger , registered: 10 participants ( 5 of men, 5 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
holkyEliška DoležalováCZE2018Velké Poříčí Velké Poříčí
holkyTereza KoblížkováCZE2016PardubicePardubice
holkyLinda LachmanováCZE2016Hradec Králové
kluciŠimon MüllerCZE2017Habřina
holkyNela NovákováCZE2018Habřina
kluciMatyáš RiegerCZE2018JaroměřJaroměř
kluciMatyáš RiegerCZE2018Jaroměř
kluciPatrik ValentaCZE2018Nové Město nad MetujíNové Město nad Metují
kluciSamuel ValentaCZE2018Nové Město nad MetujíNové Město nad Metují
holkyErin ValentováCZE2016Nové Město nad MetujíNové Město nad Metují

start list Velichovská 7

start ~ 11:30:00 , 2005 and older , registered: 22 participants ( 12 of men, 10 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
ŽenyEva Beránková CZE1971Hradec Králové
ŽenyMarie BirkováCZE1993Náchod
MužiTomáš DohnanskýCZE1994Velichovky
ŽenyViktoria ErnestováCZE1998SK Dolar HajniceHajnice
ŽenyHana HubačekováCZE1992Pardubice
MužiVladimír JavůrekCZE1983Kostelec nad Orlicí
ŽenyDita KalinováCZE1972Hradec Králové
MužiMartin KašpárekCZE1967Velichovky
ŽenyZuzana KlimešováCZE1968Hradec Králové
MužiDavid KoblížekCZE1987PardubicePardubice
MužiJiří KopeckýCZE1974Hradec Králové
MužiMilan KrempaCZE1963Hradec Králové
MužiKurt MalinaCZE1972SK Dolar HajniceHajnice
MužiKuba MertlíkCZE1982Josefov nad Metují
ŽenyKateřina MichálkováCZE1988Jaroměř
ŽenyRadka NovákováCZE1971Hradec Králové
ŽenyZuzana Petr ErnestováCZE1972SK Dolar HajniceHajnice
ŽenyVěra Píšová CZE1976kočky + Hradec Králové
MužiVojtěch SamešCZE1983Janské Lázně
MužiAntonín StaněkCZE2002Nové Město nad Metují, Spy
MužiJaroslav SuchýCZE1981Atletika JaroměřKrabčice
MužiTomáš Štádler CZE1975Jaroměř