maraton

run

results

Velichovská sedmička

2022-06-19 Velichovky 

archiv

announcement

registration

start list

results

1200m - Starší žáci total: 4, men : 4, women: 0, kluci: 4, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
900m - Mladší žáci total: 9, men : 6, women: 3, kluci: 6, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
800m - Nejml. zaci total: 8, men : 4, women: 4, kluci: 4, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
700m - Školáci total: 13, men : 9, women: 4, kluci: 9, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
500m - Přípravka total: 10, men : 5, women: 5, kluci: 5, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší holky total: 16, men : 0, women: 16, kluci: 0, holky: 16 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší kluci total: 16, men : 15, women: 1, kluci: 15, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Velichovská 7 total: 104, men : 64, women: 40, Muži: 64, Ženy: 40 [html] [pdf] [csv]

result list 1200m - Starší žáci

start ~ 09:32:58

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [237] Šimon Souček 2008 CZE TJ Maratonstav Úpice 04:05.05
2 2 / kluci [202] Jan Mareth 2008 CZE Česká Skalice 04:17.62 00:12.57
3 3 / kluci [201] Filip Kubec 2008 CZE SK Nové Město nad Metují 04:27.0 00:21.95
4 4 / kluci [203] Lukáš Nagy 2008 CZE TJ Sokol Jaroměř 04:33.0 00:27.95

result list 900m - Mladší žáci

start ~ 09:42:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [249] Martin Faltus 2009 CZE SK Nové Město nad Metují 03:11.51
2 1 / holky [206] Noemi Elichová 2009 CZE Běžecký klub Náchod 03:35.88 00:24.37
3 2 / kluci [248] Viktor Souček 2009 CZE Tj Sokol Staré Město 03:36.03 00:24.52
4 3 / kluci [240] Matyáš Kraml 2010 CZE SOKOL Staré město 03:46.08 00:34.57
5 2 / holky [239] Adéla Hůlková 2010 CZE Ski Police Nad Metují 03:49.91 00:38.4
6 4 / kluci [238] Vít Hůlka 2010 CZE Ski Police Nad Metují 03:53.8 00:42.29
7 5 / kluci [211] Matěj Renský 2009 CZE Běžecký klub Náchod 03:55.35 00:43.84
8 3 / holky [210] Adéla Renská 2009 CZE Běžecký klub Náchod 04:00.96 00:49.45
9 6 / kluci [208] Václav Modry 2010 CZE Ráčci Račice nad Trotinou 04:12.33 01:00.82

result list 800m - Nejml. zaci

start ~ 09:55:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [242] Aneta Nováková 2011 CZE TJ Sokol Jaroměř 03:13.88
2 1 / kluci [218] Vojtěch Vávra 2012 CZE TJ SOKOL JAROMĚŘ 03:21.4 00:07.52
3 2 / kluci [212] Ondřej Elich 2012 CZE Běžecký klub Náchod 03:23.77 00:09.89
4 2 / holky [282] Viktorie Melišíková 2011 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 03:28.92 00:15.04
5 3 / holky [241] Anička Beranová 2011 CZE Sokol Dolní Brusnice 03:46.95 00:33.07
6 3 / kluci [250] Simon Svetlák 2012 CZE Jaroměř 03:56.27 00:42.39
7 4 / kluci [217] Filip Souček 2012 CZE Brzice 04:04.43 00:50.55
8 4 / holky [215] Magdalena Modra 2012 CZE Ráčci Račice nad Trotinou 04:36.65 01:22.77

result list 700m - Školáci

start ~ 10:08:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / holky [244] Zuzana Nováková 2013 CZE TJ Sokol Jaroměř 02:56.49
2 2 / holky [245] Emily Šafkova 2013 CZE Občerstvení Na Špalkách 02:57.82 00:01.33
3 1 / kluci [221] Radim Holubář 2013 CZE SMARTRUN.cz 02:59.76 00:03.27
4 2 / kluci [219] Adam Bém 2013 CZE Tj Sokol Jaroměř 03:00.81 00:04.32
5 3 / holky [243] Eliška Húlková 2014 CZE Ski Police Nad Metují 03:07.48 00:10.99
6 3 / kluci [287] Matyáš Novák 2014 CZE SKI Police 03:07.67 00:11.18
7 4 / kluci [222] Antonín Kubias 2014 CZE Tyčka a kulička 03:10.84 00:14.35
8 5 / kluci [251] Matyáš Krejčík 2014 CZE Krejcik boys 03:17.83 00:21.34
9 6 / kluci [276] Michal Petrovicky 2014 CZE Atletika Jaroměř 03:17.91 00:21.42
10 4 / holky [278] Anna Linková 2014 CZE Běžecký klub Náchod 03:23.99 00:27.5
11 7 / kluci [277] Nicolas Patzelt 2014 CZE Hvězda Pardubice Z.s. 03:31.24 00:34.75
12 8 / kluci [223] Jan Souček 2014 CZE Brzice 03:33.95 00:37.46
13 9 / kluci [220] Karel Carba 2014 CZE Cába team 03:38.03 00:41.54

result list 500m - Přípravka

start ~ 10:27:09

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / kluci [231] Lukáš Venclák 2015 CZE Náchod 02:27.0
2 1 / holky [229] Ingrid Pšeničková 2015 CZE SK Nové Město nad Metují 02:31.0 00:04.0
3 2 / holky [279] Helena Horáková 2015 CZE Vestec 02:35.66 00:08.66
4 2 / kluci [246] Jakub Kratochvíl 2015 CZE Jaroměř 02:38.38 00:11.38
5 3 / kluci [252] Marek Leška 2016 CZE Velicovky 02:38.65 00:11.65
6 4 / kluci [253] Benjamin Nejman 2016 CZE Běžecký klub Náchod 02:39.82 00:12.82
7 3 / holky [283] Maja Melišíková 2015 CZE BĚŽECKÝ KLUB NÁCHOD 02:46.2 00:19.2
8 4 / holky [254] Anabelle Nejmanová 2016 CZE Běžecký klub Náchod 02:47.66 00:20.66
9 5 / holky [226] Agátka Jahelková 2015 CZE ATL- Školka Jaroměř 03:15.01 00:48.01
10 5 / kluci [230] Dominik Ulč 2016 CZE Jaroměř 03:16.21 00:49.21

result list Nejmenší holky

start ~ 10:40:30

rank rank/cat. # name year state team
1 1 / holky [262] Nela Nováková 2018 CZE TJ Sokol Jaroměř
2 2 / holky [265] Dominika Stolínová 2017 CZE Velichovky
3 3 / holky [285] Štěpánka Kňourková 2018 CZE Bílé Poličany
4 4 / holky [284] Dorotka Kňourková 2018 CZE Bílé Poličany
5 5 / holky [261] Nikol Netušilová 2017 CZE Velichovky
6 6 / holky [288] Agáta Pivničková 2018 CZE SKI Police
7 7 / holky [258] Zoe Janovská 2018 CZE Náchod
8 8 / holky [257] Ella Janovská 2018 CZE Kramolna
9 9 / holky [264] Marie Ptašková 2018 CZE green4plan s.r.o.
10 10 / holky [256] Aneta Bartošová 2018 CZE Náchod
11 11 / holky [259] Valentýna Lešková 2018 CZE Velichovky
12 12 / holky [280] Šarlota HloŠkovÁ 2018 CZE Nové Město nad Metují
13 13 / holky [255] Marie Andrejsová 2019 CZE Hustířany
14 14 / holky [263] Anna Ptašková 2020 CZE green4plan s.r.o.
15 15 / holky [260] Monika Netušilova 2020 CZE Velichovky
16 16 / holky [236] Eliška Kratěnová 2020 CZE SDH Nahořany

result list Nejmenší kluci

start ~ 10:48:31

rank rank/cat. # name year state team
1 1 / kluci [232] Aleš Andrle 2017 CZE TJ Sokol Jaroměř
2 2 / kluci [247] Tomáš Kratochvíl 2018 CZE Jaroměř
3 3 / kluci [269] Sebastián Jahelka 2018 CZE Jaroměř
4 4 / kluci [272] Ondřej Runkas 2018 CZE Hustířany
5 5 / kluci [235] Matyáš Ulč 2017 CZE Jaroměř
6 6 / kluci [268] Adam Hečko 2017 CZE TJ Sokol Dolní Ředice
7 7 / kluci [281] Jiří Horák 2017 CZE Vestec
8 8 / kluci [270] Christian Nejman 2019 CZE Běžecký klub Náchod
9 9 / kluci [234] Vilém Lorenc 2018 CZE Velichovky
10 10 / kluci [286] Martin Ralva 2017 CZE Rychlíci
11 11 / kluci [271] Vítek Podlezl 2017 CZE Máslojedy
12 12 / kluci [267] Timothy Bukáček 2017 CZE Rtyně
13 13 / kluci [274] Adam Šubrt 2018 CZE Velichovky
14 14 / kluci [233] Patrik Havlík 2018 CZE Rtyně
15 15 / kluci [273] Jáchym Sudek 2018 CZE Náchod
16 1 / holky [266] Rozálie Sudková 2020 CZE Náchod

result list Velichovská 7

start ~ 11:30:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay
1 1 / Muži [2] Kamil Krunka 1986 CZE Běžecký Klub Náchod 25:49.6
2 2 / Muži [1] David Plný 1993 CZE Běžecký Klub Náchod 26:01.6 00:12.0
3 3 / Muži [3] Pavel Jelen 1991 CZE Běžecký Klub Náchod 27:33.77 01:44.17
4 4 / Muži [58] Pepek Petrů 1986 CZE BK Náchod / Hasiči Náchod 28:13.36 02:23.76
5 5 / Muži [84] David Míšek 1978 CZE TJ Sokol Hradec Králové 28:52.45 03:02.85
6 6 / Muži [33] Aleš Kaválek 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 29:02.81 03:13.21
7 7 / Muži [13] Tomáš Dohnanský 1994 CZE Run4fun 29:08.87 03:19.27
8 8 / Muži [110] Ondřej Souček 2006 CZE Tj Maratonstav Úpice 29:21.43 03:31.83
9 9 / Muži [82] Michal Krtička 1973 CZE Wikov 29:32.91 03:43.31
10 10 / Muži [11] František Buřil 1966 CZE Vidochov 29:51.61 04:02.01
11 11 / Muži [8] Luděk Berka 1972 CZE ATLETIKA RTYNĚ 30:05.21 04:15.61
12 12 / Muži [66] Mojmír Svoboda 1966 CZE AB sped Pardubice 30:20.26 04:30.66
13 13 / Muži [18] Martin Habr 1996 CZE Tj Sokol Olešnice 30:26.77 04:37.17
14 14 / Muži [26] Bořek Jančík 1964 CZE Salming/Run4fun 30:38.71 04:49.11
15 15 / Muži [76] Marcel Beran 1977 CZE Nové Lesy 31:09.72 05:20.12
16 16 / Muži [17] Tomáš Florian 1979 CZE Náchod 31:17.95 05:28.35
17 17 / Muži [97] Vojtěch Novák 2002 CZE Česká Skalice 31:24.45 05:34.85
18 18 / Muži [53] Vaclav Modry 1981 CZE HASIČI RAČICE NAD TROTINOU 31:26.92 05:37.32
19 1 / Ženy [94] Klára Přibylová 1988 CZE Běžecký klub Náchod 31:28.53 05:38.93
20 2 / Ženy [37] Kateřina Kubiasová 1978 CZE Tyčka a kulička 32:06.61 06:17.01
21 19 / Muži [103] Jan Friede 1977 CZE WIKOV HRONOV 32:42.6 06:53.0
22 20 / Muži [56] Michal Panenka 1986 CZE Zaloňovská desítka 33:01.69 07:12.09
23 21 / Muži [19] Petr Habr 1965 CZE ŽERNOV PRO RADOST 33:17.16 07:27.56
24 3 / Ženy [89] Kateřina Černíková 1989 CZE Cyklo Tony 33:24.65 07:35.05
25 22 / Muži [12] Petr Celba 1986 CZE Kola Rtyně 33:26.95 07:37.35
26 4 / Ženy [5] Kateřina Baškovská 1994 CZE Holky z Vršovky 33:48.29 07:58.69
27 23 / Muži [54] Adam Nagy 2006 CZE TJ Sokol Jaroměř 33:57.68 08:08.08
28 5 / Ženy [106] Markéta Zeisková 1998 CZE Běžecký Klub Náchod 34:26.77 08:37.17
29 6 / Ženy [73] Veronika Vítková 1989 CZE SDH Nahořany 34:40.74 08:51.14
30 24 / Muži [96] Jan Pleskač 1980 CZE Opatovice Nad Labem 34:57.58 09:07.98
31 25 / Muži [98] Václav Matuška 1969 CZE Velká Jesenice 35:02.14 09:12.54
32 26 / Muži [80] Vladimír Kostelecký 1970 CZE Vella Team Náchod 35:12.97 09:23.37
33 7 / Ženy [83] Radka Krtičková 1988 CZE Wikov 35:20.73 09:31.13
34 8 / Ženy [6] Romana Baškovská 1974 CZE Holky Z Vršovky 35:28.62 09:39.02
35 27 / Muži [74] Josef Vondra 1971 CZE Hvězda Pardubice z.s. 35:40.08 09:50.48
36 28 / Muži [100] Filip Jókala 1999 CZE Police Nad Metují 35:44.78 09:55.18
37 29 / Muži [91] Jan Čepelka 1975 CZE Hradec Králové 35:59.53 10:09.93
38 9 / Ženy [9] Eva Brychová 1984 CZE Dobřany 36:00.09 10:10.49
39 30 / Muži [75] Martin Baláš 1973 CZE run4run 36:00.35 10:10.75
40 10 / Ženy [68] Ivona Špringrová 1992 CZE Maratonstav 36:08.49 10:18.89
41 31 / Muži [57] Pedro David Pereira Brito Rossio 1984 PRT Team PBR 36:12.05 10:22.45
42 32 / Muži [88] Martin Černík 1980 CZE SK Semechnice 36:12.64 10:23.04
43 33 / Muži [85] František Pechek 1953 CZE Trutnov 36:20.29 10:30.69
44 34 / Muži [20] Patrik Havlík 1990 CZE Rtyně 36:31.55 10:41.95
45 11 / Ženy [43] Lucie Ludvíková 1990 CZE SDH Nahořany 36:57.14 11:07.54
46 12 / Ženy [28] Klára Janovská 2004 CZE BK Náchod 37:00.77 11:11.17
47 35 / Muži [49] Martin Matuška 1980 CZE Ohnišov 37:24.06 11:34.46
48 13 / Ženy [63] Lenka Renská 1980 CZE Náchod 37:32.96 11:43.36
48 36 / Muži [4] Jan Balek 1983 CZE GLADIATORRACETEAM 37:32.96 11:43.36
50 14 / Ženy [101] Jana Hušková 1974 CZE Run4fun 37:39.72 11:50.12
51 37 / Muži [32] Martin Kašpárek 1967 CZE Tj Velichovky 37:55.69 12:06.09
52 38 / Muži [86] Pavel Staněk 1970 CZE Nové Město N. Met. - Spy 37:58.14 12:08.54
53 39 / Muži [52] Kuba Mertlík 1982 CZE Občerstvení Na Špalkách 38:24.62 12:35.02
54 40 / Muži [104] Luboš Doležal 1954 CZE Cyklo Tony 38:28.41 12:38.81
55 41 / Muži [67] Vítězslav Šolc 1957 CZE BKL Machov 38:36.65 12:47.05
56 15 / Ženy [87] Ema Umlaufová 1997 CZE Náchod 38:53.77 13:04.17
57 42 / Muži [15] Jiří Elich 1964 CZE Levit Loko Trutnov 39:17.83 13:28.23
58 43 / Muži [93] Josef Vaněk 1965 CZE Tj Sokol Karate Náchod 39:20.5 13:30.9
59 44 / Muži [30] Michal Janovský 1988 CZE Náchod 39:28.94 13:39.34
60 16 / Ženy [31] Zdeňka Jonášová 1964 CZE Hradecký Spinning Klub 39:37.74 13:48.14
61 17 / Ženy [55] Barbora Palečková 1985 CZE Náchod 39:47.33 13:57.73
62 18 / Ženy [81] Kateřina Kramlová 1975 CZE Náchod 39:58.4 14:08.8
63 45 / Muži [35] Aleš Klimeš 1978 CZE Police nad Metují 40:43.89 14:54.29
64 46 / Muži [22] Mirek Holeček 1974 CZE Nové Město Nad Metuji 40:50.38 15:00.78
65 19 / Ženy [79] Eva Klampflová 1964 CZE Vrchaři Vrchlabí 41:02.86 15:13.26
66 20 / Ženy [77] Marta Beranová 1985 CZE Dvorská diabetologie 41:17.09 15:27.49
67 21 / Ženy [78] Martina Kalendová 1982 CZE Jaroměř 41:19.93 15:30.33
68 22 / Ženy [46] Alena Marethová 1972 CZE Česká Skalice 41:25.48 15:35.88
69 23 / Ženy [65] Petra Schwaningerová 1982 CZE RockMachine-Cyklomax 41:26.76 15:37.16
70 24 / Ženy [25] Renata Hynková 1985 CZE Rozběháme Náchod 41:40.93 15:51.33
71 47 / Muži [41] Jan Louženský 1953 CZE Moravany 42:09.31 16:19.71
72 48 / Muži [45] Karel Mareth 1971 CZE Česká Skalice 42:17.68 16:28.08
73 25 / Ženy [90] Eva Šefcová 1964 CZE Rtyně V Podkrkonoší 42:19.27 16:29.67
74 26 / Ženy [16] Kristýna Fassati 1988 CZE Rozbehame Jaroměř, TJ Sokol Jaroměř 42:32.51 16:42.91
75 49 / Muži [29] Roman Janovský 1983 CZE Kramolna 42:43.28 16:53.68
75 49 / Muži [71] Tomáš Štelbaský 1983 CZE Česká Skalice 42:43.28 16:53.68
77 51 / Muži [95] Martin Ptašek 1985 CZE green4plan s.r.o. 43:06.11 17:16.51
78 52 / Muži [102] Jaroslav Hušek 1972 CZE RUN4FUN 43:34.67 17:45.07
79 53 / Muži [34] Jan Klimeš 1984 CZE TJ Velké Poříčí 43:35.84 17:46.24
80 54 / Muži [109] Jiří Leplt 1961 CZE Pivovar Miletín 43:38.4 17:48.8
81 27 / Ženy [111] Lucie Součková 1981 CZE Náchod 43:48.1 17:58.5
82 55 / Muži [36] Karel Křepelka 1987 CZE Zdravotní Klaun 43:48.24 17:58.64
83 56 / Muži [108] Milan Klampfl 1991 CZE Vrchaři Vrchlabí 44:04.27 18:14.67
84 28 / Ženy [107] Jana Gloser 1990 CZE Police Nad Metují 44:05.67 18:16.07
85 57 / Muži [50] Miroslav Pullman 1950 CZE Trhová Kamenice 44:10.48 18:20.88
86 29 / Ženy [21] Zuzana Hečko 1986 CZE TJ Sokol Dolní Ředice 44:28.28 18:38.68
87 58 / Muži [62] Lubomír Prokop 1973 CZE Z HECU 44:38.11 18:48.51
88 59 / Muži [60] Jan Pišta 1988 CZE Hasiči Rožnov 44:49.64 19:00.04
89 30 / Ženy [64] Aneta Schreiber 1988 CZE Trutnov 44:57.76 19:08.16
90 31 / Ženy [99] Lucie Kramlová 1999 CZE Náchod 46:51.74 21:02.14
91 32 / Ženy [27] Andrea Janovská 1990 CZE Kramolna 48:21.14 22:31.54
92 33 / Ženy [7] Kristýna Benedeková 1989 CZE Jaroměř 48:54.85 23:05.25
93 34 / Ženy [105] Jana Bartošová 1990 CZE Náchod 49:02.3 23:12.7
94 60 / Muži [44] Josef Metelka 1944 CZE Ski Police Nad Metují 49:25.13 23:35.53
95 35 / Ženy [38] Zuzana Kůstová 1981 CZE Světí 49:54.07 24:04.47
96 61 / Muži [42] Václav Dostál 1942 CZE Černožice 51:33.1 25:43.5
97 36 / Ženy [70] Kateřina Štádlerová 1978 CZE Občerstvení Na špalkách 51:35.22 25:45.62
98 62 / Muži [47] Leoš Matoulek 1978 CZE Padavky 52:15.12 26:25.52
99 37 / Ženy [14] Hana Dostálová 1970 CZE Černožice 53:46.72 27:57.12
100 63 / Muži [69] Tomáš Štádler 1975 CZE Občerstvení Na špalkách 54:59.24 29:09.64
101 38 / Ženy [51] Jiřina Matyášová 1982 CZE Padavky 59:23.75 33:34.15
102 39 / Ženy [10] Naďa Burdychová 1955 CZE Sokol Burdych 59:42.6 33:53.0
103 40 / Ženy [72] Michaela Ulčová 1990 CZE Jaroměř 01:04:14.82 38:25.22
104 64 / Muži [48] Václav Bartoška 1948 CZE TJ Dvůr Králové nad Labem 01:08:47.81 42:58.21