maraton

run

startlist

Velichovská sedmička

2021-06-26 Velichovky

archiv

announcement

registration

start list

results

Starší žáci - 1200m total: 4, men : 2, women: 2, kluci: 2, holky: 2 [html] [pdf] [csv]
Mladší žáci - 900m total: 11, men : 6, women: 5, kluci: 6, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Nejml. zaci - 800m total: 9, men : 4, women: 5, kluci: 4, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Školáci - 700m total: 17, men : 10, women: 7, kluci: 10, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
Přípravka kluci holky total: 7, men : 4, women: 3, kluci: 4, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší kluci total: 15, men : 14, women: 1, kluci: 14, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
Nejmenší holky total: 12, men : 0, women: 12, Muži: 0, Ženy: 12 [html] [pdf] [csv]
Velichovská 7 total: 89, men : 57, women: 32, Muži: 57, Ženy: 32 [html] [pdf] [csv]

start list Starší žáci - 1200m

start ~ 09:35:00 , 2006 - 2007 , registered: 4 participants ( 2 of men, 2 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
holky201Ernestová SofieCZE2007Sk Dolar HajniceHajnice
holky201Ernestová SofieCZE2007Sk Dolar HajniceHajnice
kluci202Raim LadislavCZE2007Nový HradecHradec Králové
kluci228Souček OndřejCZE2006Tj Maratonstav ÚpiceTj Maratonstav Úpice

start list Mladší žáci - 900m

start ~ 09:45:00 , 2008 - 2009 , registered: 11 participants ( 6 of men, 5 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
holky301Elichová NoemiCZE2009Apache Loko TrutnovNáchod
kluci302Hemelík Vítek CZE2009JaroměřJaroměř
holky303Kráčmarová AnnaCZE2009Bkl MachovVelké Poříčí
holky335Novotná LenkaCZE2008Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
kluci304Petráček MilanCZE2009Velký TřebešovVelký Třebešov
holky305Petráčková AnnaCZE2008Sk Nové Město Nad MetujíVelký Třebešov
holky306Renská AdélaCZE2009Běžecký Klub NáchodNáchod
kluci307Renský MatějCZE2009Běžecký Klub NáchodNáchod
kluci328Souček ŠimonCZE2008Tj Maratonstav ÚpiceBatňovice
kluci308Souček ViktorCZE2009Tj Sokol Staré MěstoNáchod

start list Nejml. zaci - 800m

start ~ 10:00:00 , 2010 - 2011 , registered: 9 participants ( 4 of men, 5 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluci203Černík MarekCZE2010DobruškaDobruška
kluci204Diviš PavelCZE2011Střela ŽebrákJince
holky205Dostálová VendulaCZE2010Tj Sokol JaroměřČernožice
kluci206Hemelík LubošCZE2010JaroměřJaroměř
kluci207Hůlka VítCZE2010Ski Police Nad MetujíSki Police Nad Metují
holky208Hůlková AdélaCZE2010Ski Police Nad MetujíSki Police Nad Metují
holky209Lachmanová KláraCZE2011X-activityHradec Králové
holky210Nováková AnetaCZE2011HabřinaHabřina
holky211Suchá TerezaCZE2010Atletika JaroměřJaromeř

start list Školáci - 700m

start ~ 10:15:00 , 2012 - 2013 , registered: 17 participants ( 10 of men, 7 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluci329Bém AdamCZE2013VelichovkyVelichovky
holky309Brychová ViktorieCZE2012DobřanyDobřany
kluci310Diviš JanCZE2013Střela ŽebrákJince
kluci311Elich OndřejCZE2012Apache Loko TrutnovNáchod
kluciHejna TobiášCZE2013Tj Maratonstav ÚpiceHavlovice
holky312Kráčmarová MichaelaCZE2012Bkl MachovVelké Poříčí
holky313Králová DenisaCZE2012Olfin Car Ski TeamTrutnov
kluci314Launer JosefCZE2013LukováLuková
holkyMacurová AdélaCZE2012Hvězda PardubiceHronov
holkyMacurova AliceCZE2012Hvězda PardubiceHronov
holky315Nováková ZuzanaCZE2013HabřinaHabřina
kluci316Patzelt MichaelCZE2012Hvězda Pardubice Z.s.Náchod
kluci317Petíra KryštofCZE2012JaroměřJaroměř
kluci318Rieger TadeášCZE2012JaroměřJaroměř
kluci336Šefc MatyášCZE2012Police Nad MetujiPolice Nad Metuji

start list Přípravka kluci holky

start ~ 10:30:00 , 2014 - 2015 , registered: 7 participants ( 4 of men, 3 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluci212Brych RichardCZE2014DobřanyDobřany
holky213Hůlková EliškaCZE2014Ski Police Nad MetujíSki Police Nad Metují
holky214Kocurková SofieCZE2015Škoda Auto KvasinyJaroměř
kluci215Kolaja JaromírCZE2015Slavia Librec OrienteeringLiberec
holky216Marková AnnaCZE2014Pivovar MiletínRohoznice
kluci229Novák MatyášCZE2014Ski Police Nad MetujíPolice Nad Metují
kluci217Petrovicky MichalCZE2014Atletika JaroměřRychnovek

start list Nejmenší kluci

start ~ 10:45:00 , 2016 and younger , registered: 15 participants ( 14 of men, 1 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
kluciHejna LukášCZE2016HavloviceHavlovice
kluci319Hynek VáclavCZE2017Dolní ČernilovDolní Černilov
kluci320Kolaja CyrilCZE2017Slavia Librec OrienteeringLiberec
kluci321Král DavidCZE2016TrutnovTrutnov
kluci322Launer FrantišekCZE2016LukováLuková
kluci330Michálek AdamCZE2017Sk Babylon JaroměřJaroměř
kluci323Müller ŠimonCZE2017HabřinaHabřina
kluci331Nejman BenjaminCZE2016NejmaniNáchod
kluci332Nejman ChristianCZE2019NejmaniNáchod
holky334Nejmanová AnabelleCZE2016NejmaniNáchod
kluci324Petrovický MatějCZE2016Atletika JaroměřRychnovek
kluci325Rieger MatyášCZE2018JaroměřJaroměř
kluci337Svoboda MartinCZE2016PardubicePardubice
kluci326Valenta PatrikCZE2018Nové Město Nad MetujíNové Město Nad Metují
kluci327Valenta SamuelCZE2018Nové Město Nad MetujíNové Město Nad Metují

start list Nejmenší holky

start ~ 10:45:00 , 2016 and younger , registered: 12 participants ( 0 of men, 12 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Ženy218Doležalová Eliška CZE2018Velké Poříčí Velké Poříčí
Ženy219Koblížková TerezaCZE2016PardubicePardubice
Ženy220Kocurková JohanaCZE2018Škoda Auto KvasinyJaroměř
Ženy221Lachmanová LindaCZE2016X-activityHradec Králové
Ženy222Nováková NelaCZE2018HabřinaHabřina
Ženy223Petrová MiaCZE2016Velké PoříčíVelké Poříčí
Ženy230Pivničková AgátaCZE2018Ski Police Nad MetujíPolice Nad Metují
Ženy224Potocká Lilly AnnCZE2016BražecNáchod
Ženy225Staňková VeronikaCZE2018Nový HradecHradec Králové
Ženy225Staňková VeronikaCZE2018Nový HradecHradec Králové
Ženy226Suchá AnastazieCZE2019KrabčiceVelichovky
Ženy227Valentová ErinCZE2016Nové Město Nad MetujíNové Město Nad Metují

start list Velichovská 7

start ~ 11:30:00 , 2005 and older , registered: 89 participants ( 57 of men, 32 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   city, town
Ženy82Baškovská KateřinaCZE1994Holky Z VršovkyVršovka
Ženy75Baškovská RomanaCZE1974Holky Z VršovkyNové Město Nad Metují
Ženy11Brumlichová RomanaCZE1976Bk NáchodHronov
Muži12Bruna PetrCZE1985YmcaPraha
Ženy13Brychová EvaCZE1984DobřanyDobřany
Ženy14Burdychová NaďaCZE1955Sokol BurdychNáchod
Muži15Buřil FrantišekCZE1966VidochovVidochov
Muži16Černík MartinCZE1980SemechniceSemechnice
Ženy17Černíková KateřinaCZE1989Cyklo TonySemechnice
Muži18Dohnanský TomášCZE1994Decathlon Hradec KrálovéVelichovky
Muži19Doležal LubošCZE1954Cyklo TonyDobruška
Muži20Dostál VáclavCZE1942ČernožiceČernožice
Ženy21Dostálová HanaCZE1970ČernožiceČernožice
Muži22Elich JiříCZE1964Apache Loko TrutnovNáchod
Ženy23Ernestová ViktoriaCZE1998Sk Dolar HajniceHajnice
Ženy333Fassati KristýnaCZE1988Rozbehame Česko (Rozbehame Jaroměř)Jaroměř
Muži24Habr MartinCZE1996Tj Sokol OlešniceČervený Kostelec
Muži25Habr PetrCZE1965Žernov Pro RadostČervený Kostelec
Ženy26Hanzlová MarkétaCZE1973Svaz českých BohémůKramolna
MužiHejna PetrCZE1978Zpa Smart EnergyHavlovice
Muži27Holický MilanCZE1965PardubicePardubice
Muži28Hubaček PatrikCZE1989PardubicePardubice
Ženy29Hubačeková HanaCZE1992PardubicePardubice
Muži30Javůrek VladimírCZE1983SDH ČesticeKostelec nad Orlicí
Muži5Jelen PavelCZE1991Běžecký Klub NáchodVysokov
Ženy31Jonášová ZdeňkaCZE1964Hradecký Spinning KlubHradec Králové
Ženy32Kalinová DitaCZE1972Kočky+Hradec Králové
Muži33Kašpárek MartinCZE1967Tj VelichovkyVelichovky
Ženy34Kirschova EvaCZE1978LOKO Trutnov Triatlon TeamTrutnov
Muži35Klapper MartinCZE1981Žabí TýmČervený Kostelec
Ženy36Klimešová ZuzanaCZE1968GoMangoHradec Králové
Muži37Koblížek DavidCZE1987PardubicePardubice
Muži38Kocurek PavelCZE1989Škoda Auto KvasinyJaroměř
Ženy39Kolaja Ehlerová JanaCZE1980Slavia Librec OrienteeringLiberec
Ženy40Konečná LucieCZE1985Hc Holkey NáchodHronov
Muži41Kopecký JiříCZE1974GoMango Hradec KrálovéHradec Králové
Muži42Kostelecký VladimírCZE1970Vella Team NáchodHronov
Muži43Koutník LumírCZE1967Sk Vrchlabí - Smola KonstrukceVrchlabí
Muži84Kozák PetrCZE1966HronovHronov
Ženy44Kozáková DenisaCZE1979Hvězda PardubiceHradec Králové
Muži7Král JindřichCZE1973Ak Iscarex Česká TřebováTrutnov
Ženy45Kramářová PavlínaCZE1988JaroměřJaroměř
Muži46Krempa MilanCZE1963Pivovar PrimátorHradec Králové
Muži10Kulda JiříCZE2002Tj Maratonstav ÚpiceHronov-zbečník
Muži47Launer MartinCZE1980LukováLuková
Ženy48Launerova EliskaCZE1989LukováLuková
Muži49Leplt JiříCZE1961Pivovar MiletínMiletín
Muži50Linhart LukášCZE1989Sk Nové Město Nad MetujíNáchod
Muži51Lněnička JanCZE1994Dvůr Králové Nad LabemDvůr Králové Nad Labem
Muži52Louženský JanCZE1953MoravanyMoravany
Muži53Malina KurtCZE1972Sk Dolar HajniceHajnice
Muži76Matuška MartinCZE1980OhnišovOhnišov
Muži54Matuška VáclavCZE1969Velká JeseniceVelká Jesenice
Ženy55Matušková JanaCZE1969Velká JeseniceVelká Jesenice
Muži56Mertlík KubaCZE1982Občerstvení Na ŠpalkáchJosefov nad Metují
Muži57Metelka JosefCZE1944Ski Police Nad MetujíVelká Jesenice 125
Ženy9Metelková TáňaCZE1972Ok99 Hradec KrálovéHradec Králové
Muži58Michálek MartinCZE1986Sk Babylon JaroměřJaroměř
Ženy59Michálková KateřinaCZE1988SK Babylon JaroměřJaroměř
Muži60Navrátil FilipCZE1982Občerstvení Na ŠpalkáchLiberec
Ženy61Nováková RadkaCZE1971Kočky Hradec Králové
MužiNovotný LuděkCZE1974Carla.kupkolo.czDvůr Králové Nad Labem
Muži62Pajer JanCZE1980Velký TřebešovVelký Třebešov
Ženy63Petr Ernestová ZuzkaCZE1972Sk Dolar HajniceHajnice
Muži64Petrů PepekCZE1986Hasiči NáchodNáchod
Muži2Plný DavidCZE1993Běžecký Klub NáchodMachov
Muži66Prokop RichardCZE1987JaroměřJaroměř
Ženy83Přibylová KláraCZE1988NejmaniNáchod
Muži67Renský MichalCZE1979Běžecký Klub NáchodNáchod
MužiSimon MartinCZE1980Tj Sokol JaroměřJaroměř
Muži68Smola JosefCZE1980Běžecký Klub NáchodNáchod
Muži3Staněk AntonínCZE2002Sk Nové Město Nad MetujíNové Město Nad Metují, Spy
Muži69Suchý JaroslavCZE1981KrabčiceKrabčice
Muži77Svoboda MartinCZE1987Zaloňovská DesítkaVestec
Ženy78Svobodová DitaCZE1986Zaloňovská DesítkaPardubice
Muži70Šibrava JosefCZE1989TrutnovTrutnov
Ženy71Špringrová IvonaCZE1992Maratonstav ÚpiceRtyně V Podkrkonoší
Muži72Štádler Tomáš CZE1975Jaroměř Jaroměř
Muži79Vaněk JosefCZE1965Tj Sokol Karate NáchodProvodov - Šonov
Muži80Vejběra JanCZE1966Ghost TeamHradec Kralove
Ženy81Vejběrová EvaCZE1976Ghost TeamHradec Králové
Ženy73Vítková VeronikaCZE1989NahořanyNahořany
Muži8Vlček MilanCZE1989Sk Nové Město Nad MetujíČervená Hora
Muži6Volák OndřejCZE2000Běžecký Klub NáchodPolice Nad Metují
Muži65Zoubek MichalCZE1976Erika Copy ShopPraha 3
Ženy74Zoubková ErikaCZE1976Erika Copy ShopPraha 3