run

startovka

Únětice běží

2023-03-29 Únětice

archiv

propozice

přihlášení

start list

výsledky

hlavní závod 6 km celkem: 69 , men : 50, M35: 22, women: 19, Z45: 8, M55: 7, Z35: 5, M45: 11, M20: 9, dorostenci: 1, Z20: 3, Z55: 2, dorostenky: 1 [html] [pdf] [xls]
soubor typ souboru velikost poslední změna
startovka Únětice běží pdf N/A 2023-05-21 12:04:25

start list hlavní závod 6 km

start ~ 18:00:00 , bez omezení věku , přihlášeno: 69 participants ( 50 of men, 19 of women)

  category   #   name   state   year   team (city)   bodySerialu   city, town
M35Aquadulce Vodička JosefCZE1988Turbo Šnek0Horoměřice
Z4544Benova PavlinaCZE1970PaLeKa10Praha
M5529Blodek TomášCZE1967Letiště Praha0Praha
M55231Blodek TomášCZE1967Letiště Praha0Praha
Z35202Ficnerová KateřinaCZE1985Letiště Praha120Praha
Z3564Ficnerová KateřinaCZE1985Letiště Praha120Praha
Z4548Frková EliškaCZE1974Canicross statenice240Statenice
M454Ginzel PetrCZE1972Tj Dukla Praha0Praha
M20203Hanousek JakubCZE1991Police Nad Metují0Police Nad Metují
M3567Hejna JanCZE1984Kočko čau!250Horoměřice
M35205Hladký MiroslavCZE1988CK Morava, Praha-Suchodol0Praha Suchdol
dorostenci206Hrach TonyCZE2007Kočko čau!0Horoměřice
Z45207Chaloupková DanaCZE1971eD system Silvini team40Kamenice
Z20208Chaloupková HanaCZE2002eD system Silvini team130Kamenice
M3533Chyba JiříCZE1979nutrend specialized350Praha 7
M20209Jarník JáchymCZE1995Lokalblok130Praha
M35238Jelínek JiříCZE1981Štefko running team 70Praha 6
Z2063Jelínková ZuzanaCZE1989Štefko running team70Praha 6
M3528Jurák JanCZE1981Dekanka Team50Roztoky
M35239Jurák JanCZE1981Dekanka Team50Roztoky
M45230Jurkiewicz PatrikCZE1978OK Sparta Praha 170Praha
Z3568Kacířová TerezaCZE1985Kočko čau!140Horoměřice
M35211Kautský JiříCZE1982OK Sparta Praha0Praha
M45237Kočí TomášCZE1972Pivovar Únětice0
M35248Korchan MichalCZE1980Pivovar Únětice0Roztoky
M45212Kovařík JiříCZE1978Burza cenných papírů Praha0Litvínov
M35242Kozlík JiříCZE1982Pivovar Únětice0
M35213Krása MichalCZE1983Kočko čau!0Praha 6 - Vokovice
M35236Linhart JanCZE1984Praha310Praha
M45214Lněnička MarekCZE1977Praha Suchdol10Praha Suchdol
M35215Mach ŠtěpánCZE1980Letiště Praha40Praha 8
M20216Mach TomasCZE1992Ztělesněné Zlo150Praha
Z20217Majerová TerezaCZE1995Sportovní dítě50Praha
M4546Málek LuděkCZE1969Drůbeží Darebáci Veltrusy110Veltrusy
M4531Matyáš RomanCZE1970IMBARRANA0Praha 9
M45233Matyáš RomanCZE1970IMBARRANA0Praha 9
Z35241Narwa KaterinaCZE1985Hostivice320Hostivice
Z55267Neumannová LenkaCZE1968Letiště Praha70Kladno
M55243Nohejl TomášCZE1967SK DNF/Dynafit40Praha
M45219Novotný MichalCZE1977Dolní Počernice0Praha
Z45220Patzáková JanaCZE1970IMBARRANA260Praha 6
Z55221Petrová MartinaCZE1968Praha 80Praha 8
M3521Plotěný LubošCZE1982Sherpas0Statenice
M35247Plotěný LubošCZE1982Sherpas0Statenice
Z4520Poborská HelenaCZE1978Kerteam450Praha 3
Z45244Poborská HelenaCZE1978Kerteam450Praha 3
M20222Racek AlanCZE1998Praha 6 - Suchdol0Praha 6 - Suchdol
M45223Richter PavelCZE1972Klub splašených želviček0Praha
M3565Sedláček JanCZE1986SK Svěrák160Husinec-Řež
Z45225Sedláčková PetraCZE1970OK Roztoky30Únětice
M559Sedlák FrantišekCZE1963Pivnice Bílý Beránek110Hostivice
M55249Sedlák FrantišekCZE1963Pivnice Bílý Beránek110Hostivice
M3511Srb JindřichCZE1985Nerozlučná dvojka0Roztoky U Prahy
Z4516Stibalová PetraCZE1976Broumy350Broumy
M35226Strejček JiříCZE1983Strašnice0Praha
M3530Šlais VáclavCZE1982Letiště Praha0Praha 3 - Žižkov
M3512Štáfek VaclavCZE1980Hostivice0Hostivice
M35240Štáfek VaclavCZE1980Hostivice0Hostivice
M2025Talaváňa JanCZE1995Praha 1120Praha 11
M20232Talaváňa JanCZE1995Praha 1120Praha 11
M45245Tkadlec ŠtěpánCZE1974Pivovar Únětice0Roztoky
dorostenky246Tkadlecová KateřinaCZE2005Pivovar Únětice60
M20227Tureček KarelCZE1991Roztoky U Prahy50Roztoky U Prahy
M5517Turek JiříCZE1962Chaloupky0Chaloupky
Z35228Vinklerová KristýnaCZE1988Hostivice10Hostivice
M35229Vlasák MartinCZE1979Praha 40Praha 4
M2034Vlk PavelCZE1991Originál 1869 Příbram140Příbram
M5514Wiener OtakarCZE1956Důchodce z Lužin0Praha 5
M2032Žáček OndřejCZE1994Kladno0Kladno