maraton

ski

results

VŠ liga, Sprint dvojic (neděle)

2022-03-06 Jablonec na Nisou (Břízky) 

archiv

announcement

registration

start list

results

pro přihlášky total: 0, men : 0, women: 0, předžáci: 0, nejmladší žáci: 0, mladší žáci: 0, starší žáci a U15: 0, mladší dorostenci: 0, dospěláci: 0, předžákyně: 0, nejmladší žákyně: 0, mladší žákyně: 0, starší žákyně a U15: 0, mladší dosrostenky: 0, dospělačky: 0 [html] [pdf] [csv]
500m K předžáci total: 8, men : 7, women: 1, kluci: 7, holky: 1 [html] [pdf] [csv]
1.5km K nejmladší žáci total: 7, men : 3, women: 4, kluci: 3, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
starší žáci s U15 a MD total: 10, men : 4, women: 6, starší žáci: 4, starší žáci U15: 0, mladší dorost: 0, starší žákyně: 3, starší žákyně U15: 3 [html] [pdf] [csv]
3km K mladší žáci total: 5, men : 2, women: 3, kluci: 2, holky: 3 [html] [pdf] [csv]
mladší dorost total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
muži 3 x 2 x 1.5km total: 36, men : 36, women: 0, Muži: 36, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
1. úsek muži total: 18, men : 18, women: 0, Muži: 18, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
2. úsek muži total: 18, men : 18, women: 0, Muži: 18, Ženy: 0 [html] [pdf] [csv]
ženy 3 x 2 x 1.5km total: 26, men : 0, women: 26, Muži: 0, Ženy: 26 [html] [pdf] [csv]
1. úsek ženy total: 13, men : 0, women: 13, Muži: 0, Ženy: 13 [html] [pdf] [csv]
2. úsek ženy total: 13, men : 0, women: 13, Muži: 0, Ženy: 13 [html] [pdf] [csv]

result list pro přihlášky

start ~ 10:00:00

result list 500m K předžáci

start ~ 10:59:10

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / kluci [54] Oskar Kalina 2015 CZE SPORTICUS team 04:36.0
2 2 / kluci [57] Jindřich Skalka 2015 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 04:55.0 00:19.0
3 3 / kluci [51] František Baldrian 2016 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:15.0 00:39.0
4 4 / kluci [56] Václav Pekárek 2018 CZE Žižkovský Tygři 06:22.0 01:46.0
5 1 / holky [52] Andrea černá 2017 CZE Žižkovský Tygři 06:35.0 01:59.0
6 5 / kluci [58] Barny Pavlík 2018 CZE Vsk Humanita Praha 08:09.0 03:33.0
7 6 / kluci [70] Stepan Kalal 2018 CZE Zizkovsky tygri 09:47.0 05:11.0
8 7 / kluci [71] Lukáš Kálal 2020 CZE Zizkovsky Tygri 10:09.0 05:33.0

result list 1.5km K nejmladší žáci

start ~ 11:14:57

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / kluci [69] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 04:23.0
2 1 / holky [64] Lotta Vitová 2012 CZE Sokol Skuhrov 04:32.0 00:09.0
3 2 / kluci [65] Adam Maleček 2013 CZE Žižkovský tygři 04:55.0 00:32.0
4 2 / holky [66] Lucie Mrázová 2012 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:03.0 00:40.0
5 3 / holky [68] Bára Ouhrabková 2012 CZE SPORTICUS team 05:14.0 00:51.0
6 4 / holky [67] Nina Neyrinck 2013 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:51.0 01:28.0
7 3 / kluci [60] Jan Bem 2013 CZE VSK Humanita Praha 08:10.0 03:47.0

result list starší žáci s U15 a MD

start ~ 11:28:42

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / starší žáci [271] Martin Šír 2008 CZE ASC Rozsochy (ASCR) 06:14.0 02:56.0
2 2 / starší žáci [272] Štěpán Termer 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 07:23.0 01:09.0 03:17.0
3 1 / starší žákyně U15 [273] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 07:50.0 01:36.0 03:36.0
4 2 / starší žákyně U15 [260] Eva Baldrianová 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 07:53.0 01:39.0 03:40.0
5 1 / starší žákyně [267] Ema Mrázová 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:01.0 01:47.0 03:42.0
6 2 / starší žákyně [266] Pavlína Malečková 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:02.0 01:48.0 03:51.0
7 3 / starší žáci [275] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský Tygři 08:14.0 02:00.0 03:44.0
8 4 / starší žáci [276] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 08:58.0 02:44.0 04:10.0
9 3 / starší žákyně U15 [270] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 09:10.0 02:56.0 04:04.0
10 3 / starší žákyně [261] Laura Jirásková 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 11:02.0 04:48.0 05:05.0

result list 3km K mladší žáci

start ~ 11:28:42

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [256] Lisa Kalinová 2011 CZE SPORTICUS team 09:04.0 04:09.0
2 1 / kluci [251] Josef Baldrian 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:15.0 00:11.0 04:23.0
3 2 / holky [254] mia Jirásková 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:28.0 00:24.0 04:18.0
4 2 / kluci [258] Vít Ouhrabka 2010 CZE SPORTICUS team 09:33.0 00:29.0 04:29.0
5 3 / holky [255] Viola Jirásková 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:59.0 00:55.0 04:37.0

result list mladší dorost

start ~ 11:50:00

result list muži 3 x 2 x 1.5km

start ~ 12:25:20

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Muži Žižkovský tygři 15:16.0 2 12:41.0 Michal Francke 1986 02:20.007:27.0
202 15:16.0 Adam Kaňka 1988 04:51.010:02.0
2 2 / Muži ČKS SKI Jilemnice 15:21.0 17 12:36.0 Jan Čech 1993 02:13.007:16.0
217 15:21.0 František Kožnar 1996 04:42.009:59.0
3 3 / Muži TJ Slovan Praha Zdravotník 15:34.0 1 12:55.0 Radek Laciga 1982 02:16.007:30.0
201 15:34.0 Jakub Škoda 1988 04:49.010:08.0
4 4 / Muži SKI Sokol Stachy 16:30.0 4 13:31.0 Michal Švarc 2007 02:19.007:50.0
204 16:30.0 Petr Švarc 1966 05:04.010:45.0
5 5 / Muži Žižkovský Tygři 16:39.0 7 13:55.0 Oto Svider 1994 02:34.008:12.0
207 16:39.0 Pavel Vojta 1975 05:19.010:57.0
6 6 / Muži Žižkovský tygři 16:41.0 5 13:43.0 Tomáš Kálal 1985 02:28.008:04.0
205 16:41.0 Ondřej černý 1980 05:17.011:00.0
7 7 / Muži VSK MFF UK 16:44.0 3 13:47.0 Petr Marhoun 1981 02:30.008:00.0
203 16:44.0 Jan Vacek 2000 05:11.010:58.0
8 8 / Muži Žižkovský tygři 17:10.0 8 14:05.0 Miroslav Šindelář 1995 02:32.008:08.0
208 17:10.0 David Forman 1993 05:15.011:02.0
9 9 / Muži VSK Humanita Praha 17:52.0 6 14:39.0 Matouš Pavlík 1988 02:39.008:32.0
206 17:52.0 Milan Štemberk 1981 05:37.011:37.0
10 10 / Muži Veslo UK 18:12.0 14 14:50.0 Marek Purm 1996 02:37.008:30.0
214 18:12.0 Marek Cón 1999 05:33.011:40.0
11 11 / Muži VSK Humanita Praha 18:16.0 9 15:11.0 Miroslav Kalina 1982 02:49.008:52.0
209 18:16.0 Petr Pruner 1982 05:49.011:59.0
12 12 / Muži Žižkovský tygři 18:51.0 11 15:28.0 Martin Maleček 1975 02:53.009:04.0
211 18:51.0 Tomáš Buriánek 1989 05:52.012:19.0
13 13 / Muži ČZU Praha - Rolníci 19:30.0 12 15:50.0 Václav Žatecký 1997 02:42.009:06.0
212 19:30.0 Vít Štursa 1979 05:59.012:43.0
14 14 / Muži Žižkovský tygři 19:31.0 10 16:14.0 Karel Šindelář 1977 02:59.009:22.0
210 19:31.0 Jan Vokurka 1975 06:03.012:39.0
15 15 / Muži Žižkovský tygři 21:02.0 16 17:12.0 michal voráč 1988 02:48.009:55.0
216 21:02.0 Vladimír Kříž 1959 06:42.013:53.0
16 16 / Muži Vsk Humanita Praha 21:44.0 15 17:20.0 Jan Mitásek 1995 02:51.009:51.0
215 21:44.0 Lukáš Kuneš 1995 06:40.014:04.0
17 17 / Muži Žižkovský tygři 23:32.0 34 19:24.0 Martin Vojta 2008 03:18.011:08.0
234 23:32.0 Vít Šindelář 2009 07:15.015:22.0
18 18 / Muži ČZU Praha - Rolníci 24:10.0 13 20:58.0 Teodor Husarčík 1999 04:22.012:30.0
213 24:10.0 Vít Řehák 1994 07:19.015:38.0

result list 1. úsek muži

start ~ 12:25:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [17] Jan Čech 1993 CZE ČKS SKI Jilemnice 12:36.0 02:13.0 07:16.0
2 2 / Muži [2] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 12:41.0 00:05.0 02:20.0 07:27.0
3 3 / Muži [1] Radek Laciga 1982 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 12:55.0 00:19.0 02:16.0 07:30.0
4 4 / Muži [4] Michal Švarc 2007 CZE SKI Sokol Stachy 13:31.0 00:55.0 02:19.0 07:50.0
5 5 / Muži [5] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 13:43.0 01:07.0 02:28.0 08:04.0
6 6 / Muži [3] Petr Marhoun 1981 CZE VSK MFF UK 13:47.0 01:11.0 02:30.0 08:00.0
7 7 / Muži [7] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský Tygři 13:55.0 01:19.0 02:34.0 08:12.0
8 8 / Muži [8] Miroslav Šindelář 1995 CZE Žižkovský tygři 14:05.0 01:29.0 02:32.0 08:08.0
9 9 / Muži [6] Matouš Pavlík 1988 CZE VSK Humanita Praha 14:39.0 02:03.0 02:39.0 08:32.0
10 10 / Muži [14] Marek Purm 1996 CZE Veslo UK 14:50.0 02:14.0 02:37.0 08:30.0
11 11 / Muži [9] Miroslav Kalina 1982 CZE VSK Humanita Praha 15:11.0 02:35.0 02:49.0 08:52.0
12 12 / Muži [11] Martin Maleček 1975 CZE Žižkovský tygři 15:28.0 02:52.0 02:53.0 09:04.0
13 13 / Muži [12] Václav Žatecký 1997 CZE ČZU Praha - Rolníci 15:50.0 03:14.0 02:42.0 09:06.0
14 14 / Muži [10] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 16:14.0 03:38.0 02:59.0 09:22.0
15 15 / Muži [16] michal voráč 1988 CZE Žižkovský tygři 17:12.0 04:36.0 02:48.0 09:55.0
16 16 / Muži [15] Jan Mitásek 1995 CZE Vsk Humanita Praha 17:20.0 04:44.0 02:51.0 09:51.0
17 17 / Muži [34] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 19:24.0 06:48.0 03:18.0 11:08.0
18 18 / Muži [13] Teodor Husarčík 1999 CZE ČZU Praha - Rolníci 20:58.0 08:22.0 04:22.0 12:30.0

result list 2. úsek muži

start ~ 12:25:20

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [202] Adam Kaňka 1988 CZE Žižkovský tygři 15:16.0 04:51.0 10:02.0
2 2 / Muži [217] František Kožnar 1996 CZE Čks Ski Jilemnice 15:21.0 00:05.0 04:42.0 09:59.0
3 3 / Muži [201] Jakub Škoda 1988 CZE TJ Dukla Liberec 15:34.0 00:18.0 04:49.0 10:08.0
4 4 / Muži [204] Petr Švarc 1966 CZE Žižkovský tygři 16:30.0 01:14.0 05:04.0 10:45.0
5 5 / Muži [207] Pavel Vojta 1975 CZE Žižkovský tygři 16:39.0 01:23.0 05:19.0 10:57.0
6 6 / Muži [205] Ondřej černý 1980 CZE Žižkovský Tygři 16:41.0 01:25.0 05:17.0 11:00.0
7 7 / Muži [203] Jan Vacek 2000 CZE SPORTICUS team 16:44.0 01:28.0 05:11.0 10:58.0
8 8 / Muži [208] David Forman 1993 CZE Žižkovský Tygři 17:10.0 01:54.0 05:15.0 11:02.0
9 9 / Muži [206] Milan Štemberk 1981 CZE Vsk Humanita Praha 17:52.0 02:36.0 05:37.0 11:37.0
10 10 / Muži [214] Marek Cón 1999 CZE Veslo UK tým 18:12.0 02:56.0 05:33.0 11:40.0
11 11 / Muži [209] Petr Pruner 1982 CZE VSK Humanita Praha 18:16.0 03:00.0 05:49.0 11:59.0
12 12 / Muži [211] Tomáš Buriánek 1989 CZE Žižkovský tygři 18:51.0 03:35.0 05:52.0 12:19.0
13 13 / Muži [212] Vít Štursa 1979 CZE ČZU Praha 19:30.0 04:14.0 05:59.0 12:43.0
14 14 / Muži [210] Jan Vokurka 1975 CZE Žižkovský tygři 19:31.0 04:15.0 06:03.0 12:39.0
15 15 / Muži [216] Vladimír Kříž 1959 CZE Praha 21:02.0 05:46.0 06:42.0 13:53.0
16 16 / Muži [215] Lukáš Kuneš 1995 CZE VSK Humanita Praha 21:44.0 06:28.0 06:40.0 14:04.0
17 17 / Muži [234] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 23:32.0 08:16.0 07:15.0 15:22.0
18 18 / Muži [213] Vít Řehák 1994 CZE ČZU Praha - Rolníci 24:10.0 08:54.0 07:19.0 15:38.0

result list ženy 3 x 2 x 1.5km

start ~ 13:02:21

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6
1 1 / Ženy Tu Liberec 18:42.0 21 15:39.0 Jindřiška Hemplová 2000 03:03.009:17.0
221 18:42.0 Eliška Karešová 1987 06:01.012:23.0
2 2 / Ženy Žižkovský tygři 18:45.0 23 15:32.0 Tereza Hnátková 1992 02:54.009:09.0
223 18:45.0 Tereza Kalalova 1986 05:55.012:20.0
3 3 / Ženy Žižkovský tygři 18:59.0 22 15:51.0 Lenka Schlechterová 1984 02:56.009:18.0
222 18:59.0 Eva Marková 1983 05:58.012:26.0
4 4 / Ženy ČVUT 19:06.0 24 16:04.0 Agáta Svobodová 2002 03:01.009:24.0
224 19:06.0 Eliška Svobodová 1999 05:52.012:31.0
5 5 / Ženy Humanita 2 21:11.0 25 17:27.0 Markéta Kalinová 1982 03:09.010:09.0
225 21:11.0 Jitka Akrmanová 1976 06:35.013:59.0
6 6 / Ženy LK Slovan Karlovy Vary 21:30.0 29 18:05.0 Lucie Smolíková 1995 03:28.010:40.0
229 21:30.0 Bára Müllerová 1996 06:42.014:04.0
7 7 / Ženy Žižkovský tygři 22:22.0 32 18:20.0 Klára Vojtová 2007 03:05.010:36.0
232 22:22.0 Jitka Šindelářová 1976 06:52.014:33.0
8 8 / Ženy TJ Slovan Praha Zdravotník 22:44.0 26 18:51.0 Marie Lacigová 2000 03:25.011:05.0
226 22:44.0 Barbora Baldriánová 1978 07:11.014:55.0
9 9 / Ženy VSK Humanita Praha 22:59.0 27 18:46.0 Lucie Štemberková 1981 03:12.010:48.0
227 22:59.0 Radka Ouhrabková 1981 07:17.015:06.0
10 10 / Ženy VSK Humanita Praha 23:10.0 28 19:01.0 Simona Malkovská 1977 03:23.011:07.0
228 23:10.0 vanda štouračová 1988 07:14.015:11.0
11 11 / Ženy Čzu Praha - Rolníci 24:22.0 30 20:26.0 Kateřina Girethová 2001 04:02.012:07.0
230 24:22.0 Markéta Vávrová 1985 07:44.015:57.0
12 12 / Ženy ČZU Praha - Rolníci 25:57.0 31 21:37.0 Sandra Šimková 2000 03:53.012:36.0
231 25:57.0 Natále Mudrová 2001 07:56.017:00.0
13 13 / Ženy Žižkovský tygři 26:24.0 33 21:44.0 Tereza Šindelářová 2007 03:58.012:41.0
233 26:24.0 Radka Vojtová 1977 08:17.017:13.0

result list 1. úsek ženy

start ~ 13:02:21

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Ženy [23] Tereza Hnátková 1992 CZE Žižkovský tygři 15:32.0 02:54.0 09:09.0
2 2 / Ženy [21] Jindřiška Hemplová 2000 CZE Tu Liberec 15:39.0 00:07.0 03:03.0 09:17.0
3 3 / Ženy [22] Lenka Schlechterová 1984 CZE Žižkovský tygři 15:51.0 00:19.0 02:56.0 09:18.0
4 4 / Ženy [24] Agáta Svobodová 2002 CZE ČVUT 16:04.0 00:32.0 03:01.0 09:24.0
5 5 / Ženy [25] Markéta Kalinová 1982 CZE Humanita 2 17:27.0 01:55.0 03:09.0 10:09.0
6 6 / Ženy [29] Lucie Smolíková 1995 CZE LK Slovan Karlovy Vary 18:05.0 02:33.0 03:28.0 10:40.0
7 7 / Ženy [32] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 18:20.0 02:48.0 03:05.0 10:36.0
8 8 / Ženy [27] Lucie Štemberková 1981 CZE VSK Humanita Praha 18:46.0 03:14.0 03:12.0 10:48.0
9 9 / Ženy [26] Marie Lacigová 2000 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 18:51.0 03:19.0 03:25.0 11:05.0
10 10 / Ženy [28] Simona Malkovská 1977 CZE VSK Humanita Praha 19:01.0 03:29.0 03:23.0 11:07.0
11 11 / Ženy [30] Kateřina Girethová 2001 CZE Čzu Praha - Rolníci 20:26.0 04:54.0 04:02.0 12:07.0
12 12 / Ženy [31] Sandra Šimková 2000 CZE ČZU Praha - Rolníci 21:37.0 06:05.0 03:53.0 12:36.0
13 13 / Ženy [33] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 21:44.0 06:12.0 03:58.0 12:41.0

result list 2. úsek ženy

start ~ 13:02:21

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Ženy [221] Eliška Karešová 1987 CZE Tu Liberec 18:42.0 06:01.0 12:23.0
2 2 / Ženy [223] Tereza Kalalova 1986 CZE Žižkovský tygři 18:45.0 00:03.0 05:55.0 12:20.0
3 3 / Ženy [222] Eva Marková 1983 CZE FEL Praha 18:59.0 00:17.0 05:58.0 12:26.0
4 4 / Ženy [224] Eliška Svobodová 1999 CZE Žižkovský tygři 19:06.0 00:24.0 05:52.0 12:31.0
5 5 / Ženy [225] Jitka Akrmanová 1976 CZE VSK Humanita Praha 21:11.0 02:29.0 06:35.0 13:59.0
6 6 / Ženy [229] Bára Müllerová 1996 CZE USK Slávie Ústí nad Labem 21:30.0 02:48.0 06:42.0 14:04.0
7 7 / Ženy [232] Jitka Šindelářová 1976 CZE Žižkovský tygři 22:22.0 03:40.0 06:52.0 14:33.0
8 8 / Ženy [226] Barbora Baldriánová 1978 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 22:44.0 04:02.0 07:11.0 14:55.0
9 9 / Ženy [227] Radka Ouhrabková 1981 CZE Sporticus Team 22:59.0 04:17.0 07:17.0 15:06.0
10 10 / Ženy [228] vanda štouračová 1988 CZE VSK Humanita Praha 23:10.0 04:28.0 07:14.0 15:11.0
11 11 / Ženy [230] Markéta Vávrová 1985 CZE ČZU Praha - Rolníci 24:22.0 05:40.0 07:44.0 15:57.0
12 12 / Ženy [231] Natále Mudrová 2001 CZE Čzu Rolníci 2 25:57.0 07:15.0 07:56.0 17:00.0
13 13 / Ženy [233] Radka Vojtová 1977 CZE žižkovský tygři 26:24.0 07:42.0 08:17.0 17:13.0