5.kolo Pražský pohár a VŠ liga v běhu na lyžích 2019 (neděle)

2019-03-10 Jablonec na Nisou (Břízky) 

archiv

announcement

registration

start list

results

500m K předžáci total: 13, men : 6, women: 7, kluci: 6, holky: 7 [html] [pdf]
2.4km K mladší žáci total: 10, men : 3, women: 7, kluci: 3, holky: 7 [html] [pdf]
1.2km K nejmladší žáci total: 10, men : 4, women: 6, kluci: 4, holky: 6 [html] [pdf]
starší žáci s U15 total: 7, men : 2, women: 5, starší žáci: 1, starší žáci U15: 1, starší žákyně: 3, starší žákyně U15: 2 [html] [pdf]
mladší dorost total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf]
muži 3 x 2 x 1.5km total: 26, men : 26, women: 0, Muži: 26, Ženy: 0 [html] [pdf]
1. úsek muži total: 13, men : 13, women: 0, Muži: 13, Ženy: 0 [html] [pdf]
2. úsek muži total: 13, men : 13, women: 0, Muži: 13, Ženy: 0 [html] [pdf]
ženy 3 x 2 x 1.5km total: 18, men : 2, women: 16, Muži: 2, Ženy: 16 [html] [pdf]
1. úsek ženy total: 9, men : 1, women: 8, Muži: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]
2. úsek ženy total: 9, men : 1, women: 8, Muži: 1, Ženy: 8 [html] [pdf]

result list 500m K předžáci

start ~ 11:01:41

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / holky [255] mia Jirásková 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 01:51.7 01:51.7 (1)
2 1 / kluciPraha [264] Eduard Šindelář 2012 CZE Žižkovský tygři 02:06.1 00:14.4 02:06.1 (2)
3 2 / kluci [263] Matýsek Obdržálek 2011 CZE SKP Ústí nad Labem 02:14.5 00:22.8 02:14.5 (3)
4 2 / holky [254] Viola Jirásková 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:16.1 00:24.4 02:16.1 (4)
5 3 / holkyPraha [260] Lucie Mrázová 2012 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:23.7 00:32.0 02:23.7 (5)
6 4 / holkyPraha [259] Antonie Lacigová 2011 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 02:31.3 00:39.6 02:31.3 (6)
7 5 / holky [266] Adélka Obdržálková 2013 CZE SKP Ústí nad Labem 02:56.3 01:04.6 02:56.3 (7)
8 3 / kluciPraha [265] Václav Veselý 2013 CZE TJ Sokol Senohraby 03:04.3 01:12.6 03:04.3 (8)
9 4 / kluci [252] Vilém Deml 2015 CZE Žižkovský tygři 05:20.2 03:28.5
DNS / kluciPraha [256] Oskar Kalina 2015 CZE VSK Humanita Praha
DNS / holkyPraha [257] Lisa Kalinová 2011 CZE VSK Humanita Praha
DNS / kluciPraha [258] Jonáš Kolín 2015 CZE VSK Humanita Praha
DNS / holkyPraha [261] Bára Ouhrabková 2012 CZE VSK Humanita Praha

result list 2.4km K mladší žáci

start ~ 11:14:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluciPraha [273] Vilém Štrait 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 08:37.5 03:58.5 (1)
2 2 / kluciPraha [276] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 09:29.9 00:52.4 04:29.8 (2)
3 1 / holkyPraha [268] Eva Ellederová 2008 CZE VSK Humanita Praha 10:04.0 01:26.5 04:54.0 (4)
4 2 / holkyPraha [277] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 10:04.5 01:27.0 04:46.7 (3)
5 3 / holkyPraha [270] Pavlína Malečková 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 10:38.6 02:01.1 05:13.2 (7)
6 4 / holkyPraha [278] Klára Zakouřilová 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 10:42.9 02:05.4 05:07.0 (6)
7 5 / holkyPraha [271] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 10:44.7 02:07.2 05:05.9 (5)
8 6 / holkyPraha [269] Michaela Gajdová 2007 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 11:45.3 03:07.8 05:41.3 (8)
9 7 / holky [267] Anna Demlová 2007 CZE Žižkovský tygři 13:36.0 04:58.5 06:11.3 (9)
DNS / kluciPraha [274] Oliver Šulc 2008 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník

result list 1.2km K nejmladší žáci

start ~ 11:14:01

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6lap#7lap#8
1 1 / kluciPraha [54] Jan Elleder 2010 CZE VSK Humanita Praha 04:58.0
2 2 / kluciPraha [61] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 05:01.9 00:03.9
3 1 / holkyPraha [59] Ema Mrázová 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:08.1 00:10.1
4 2 / holkyPraha [57] Simona Jana Kuiper 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 05:08.9 00:10.9
5 3 / holky [55] Laura Jirásková 2009 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 06:12.2 01:14.2
6 4 / holky [53] Zuzana Demlová 2010 CZE Žižkovský tygři 06:26.3 01:28.3
DNS / kluciPraha [62] Theodor Šulc 2010 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník
DNS / holky [52] Klárka Adámková 2010 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník
DNS / holkyPraha [56] Ella Kalinová 2009 CZE VSK Humanita Praha
DNS / kluciPraha [60] Vít Ouhrabka 2010 CZE VSK Humanita Praha

result list starší žáci s U15

start ~ 11:34:17

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / starší žáci U15 [72] Matyáš Zakouřil 2004 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 09:48.7 02:58.8 (1) 06:30.0 (2)
2 1 / starší žákyně U15 [63] nela bohatá 2004 CZE ČKL Harrachov 09:49.6 00:00.9 02:59.3 (2) 06:29.1 (1)
3 1 / starší žákyněPraha [67] Hana Malečková 2005 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 11:49.2 02:00.5 03:26.3 (3) 07:35.5 (3)
4 1 / starší žáciPraha [64] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita Praha 11:55.2 02:06.5 03:38.2 (4) 07:52.8 (4)
5 2 / starší žákyně U15 [71] Jolana Štraitová 2004 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 13:27.5 03:38.8 03:52.0 (5) 08:33.6 (5)
DNS / starší žákyněPraha [68] Julie Mrázová 2006 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník
DNS / starší žákyně [65] Adéla Fichtnerová 2005 CZE TJ Sokol Skuhrov

result list mladší dorost

start ~ 11:50:00

result list muži 3 x 2 x 1.5km

start ~ 12:17:05

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6

result list 1. úsek muži

start ~ 12:17:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [29] Tomáš Lisý 1979 CZE Silvini Madshus Team 14:35.2 02:41.8 (2) 08:31.5 (1)
2 2 / Muži [2] Martin Sajdl 1981 CZE Žižkovský tygři 14:47.0 00:11.8 02:35.2 (1) 08:41.8 (2)
3 3 / Muži [7] Radek Laciga 1982 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 15:02.7 00:27.5 03:04.9 (10) 08:57.9 (4)
4 4 / Muži [6] Petr Marhoun 1981 CZE VSK MFF UK 15:24.6 00:49.4 02:49.3 (5) 08:50.8 (3)
5 5 / Muži [11] Pavel Vojta 1975 CZE Žižkovský tygři 15:30.1 00:54.9 02:47.1 (4) 09:03.6 (5)
6 6 / Muži [1] Nikolas Domín 1988 CZE VSK Humanita Praha 15:36.9 01:01.7 02:54.9 (6) 09:13.5 (6)
7 7 / Muži [12] David Forman 1993 CZE Žižkovský tygři 16:14.5 01:39.3 03:01.6 (8) 09:29.9 (8)
8 8 / Muži [3] Tomáš Kálal 1985 CZE Žižkovský tygři 16:15.2 01:40.0 02:57.4 (7) 09:45.7 (9)
9 9 / Muži [9] Tomáš Pavlík 1987 CZE SK Rover Praha 16:16.2 01:41.0 02:42.0 (3) 09:23.8 (7)
10 10 / Muži [10] Jan Oberlander 1975 CZE TJ Sokol Senohraby 16:33.7 01:58.5 03:03.8 (9) 09:47.6 (10)
11 11 / Muži [8] Jakub Klemsa 1990 CZE VSK Humanita Praha 17:42.7 03:07.5 03:16.0 (11) 10:20.6 (11)
12 12 / Muži [4] Marek Deml 1974 CZE Žižkovský tygři 18:56.1 04:20.9 03:34.7 (12) 11:07.3 (12)
DNS / Muži [5] michal voráč 1988 CZE Žižkovský tygři

result list 2. úsek muži

start ~ 12:17:05

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [229] Tomáš Malík 1984 CZE SSC Železný Brod 17:29.6 05:29.4 (1) 11:31.0 (1)
2 2 / Muži [207] Jan Gajda 1970 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 17:58.7 00:29.1 05:46.4 (2) 11:46.6 (2)
3 3 / Muži [202] Michal Francke 1986 CZE Žižkovský tygři 18:12.8 00:43.2 05:51.1 (4) 11:52.6 (3)
4 4 / Muži [211] Zbyněk Pela 1973 CZE Žižkovský tygři 18:32.9 01:03.3 05:51.8 (5) 12:13.4 (4)
5 5 / Muži [206] Petr Polášek 1989 CZE VSK MFF UK Praha 18:40.7 01:11.1 05:49.6 (3) 12:14.0 (5)
6 6 / Muži [201] Petr Pruner 1982 CZE VSK Humanita Praha 18:59.1 01:29.5 06:04.5 (6) 12:28.6 (6)
7 7 / Muži [212] Miroslav Šindelář 1995 CZE Žižkovský tygři 19:38.4 02:08.8 06:07.6 (7) 12:53.1 (7)
8 8 / Muži [203] Ondřej Matoušek 1988 CZE Žižkovský tygři 19:52.8 02:23.2 06:30.5 (10) 13:21.2 (10)
9 9 / Muži [209] Martin Novotný 1971 CZE SK Rover Praha 19:57.4 02:27.8 06:16.4 (8) 13:16.3 (9)
10 10 / Muži [210] Jan Veselý 1970 CZE TJ Sokol Senohraby 20:04.5 02:34.9 06:26.7 (9) 13:13.1 (8)
11 11 / Muži [208] Jan Smolík 1992 CZE VSK Humanita Praha 21:24.2 03:54.6 06:42.0 (11) 14:02.2 (11)
12 12 / Muži [204] Karel Šindelář 1977 CZE Žižkovský tygři 22:49.8 05:20.2 07:07.0 (12) 14:59.4 (12)
DNS / Muži [205] Oto Svider 1994 CZE Žižkovský Tygři

result list ženy 3 x 2 x 1.5km

start ~ 13:02:08

rank rank/cat. team finish members lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5lap#6

result list 1. úsek ženy

start ~ 13:02:08

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Ženy [23] Tereza Hnátková 1992 CZE Žižkovský tygři 17:31.9 03:12.9 (1) 10:16.6 (1)
2 2 / Ženy [24] Jana Sajdlová 1983 CZE Žižkovský tygři 18:39.1 01:07.2 03:27.9 (3) 10:55.8 (2)
3 3 / Ženy [21] Petra Kracíková 1991 CZE VSK Humanita Praha 18:53.2 01:21.3 03:23.5 (2) 11:03.8 (3)
4 4 / Ženy [26] Barbora Baldriánová 1978 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 20:08.6 02:36.7 03:36.6 (4) 11:45.6 (4)
5 5 / Ženy [27] David Elleder 2006 CZE VSK Humanita Praha 21:50.6 04:18.7 03:46.6 (5) 12:44.8 (5)
6 6 / Ženy [25] Jitka Šindelářová 1976 CZE Žižkovský tygři 22:08.3 04:36.4 04:06.6 (7) 12:57.5 (6)
7 1 / Muži [30] Martin Vojta 2008 CZE Žižkovský tygři 22:50.1 05:18.2 04:03.4 (6) 13:17.1 (7)
8 7 / Ženy [28] Klára Vojtová 2007 CZE Žižkovský tygři 25:36.0 08:04.1 04:21.4 (8) 14:39.8 (8)
DNS / Ženy [22] Alena Bauerová 1988 CZE Žižkovský tygři

result list 2. úsek ženy

start ~ 13:02:08

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Ženy [223] Pavla Francke 1988 CZE Žižkovský tygři 21:22.4 06:44.0 (1) 14:00.8 (1)
2 2 / Ženy [224] Lenka Schlechterová 1984 CZE Žižkovský tygři 22:29.8 01:07.4 07:04.9 (2) 14:44.9 (2)
3 3 / Ženy [221] Marie Ksandrová 1992 CZE VSK Humanita Praha 22:51.8 01:29.4 07:18.3 (3) 15:07.5 (3)
4 4 / Ženy [226] Marie Lacigová 2000 CZE TJ Slovan Praha Zdravotník 24:37.3 03:14.9 07:48.1 (4) 16:06.7 (4)
5 5 / Ženy [227] Zdenka Ellederová 1985 CZE VSK Humanita Praha 26:42.3 05:19.9 08:28.0 (5) 17:32.7 (5)
6 6 / Ženy [225] Radka Vojtová 1977 CZE žižkovský tygři 27:11.4 05:49.0 08:36.7 (6) 17:48.3 (6)
7 1 / Muži [230] Vít Šindelář 2009 CZE Žižkovský tygři 27:59.1 06:36.7 08:47.7 (7) 18:23.7 (7)
8 7 / Ženy [228] Tereza Šindelářová 2007 CZE Žižkovský tygři 31:22.1 09:59.7 09:39.6 (8) 20:23.3 (8)
DNS / Ženy [222] Andrea Hořínková 1986 CZE Žižkovský tygři