2024-05-26 Suchdol
školička bez časomíry
|
celkem: 9 , women: 5, holky: 5, men : 4, kluci: 4 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
starší děti pro přihlášky
|
celkem: 17 , men : 11, starší žáci: 1, women: 6, starší přípravka, dívky: 3, mladší přípravka: 7, mladší žáci: 5, mladší žákyně: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
hlavní závod
|
celkem: 14 , men : 7, M55: 2, women: 7, Z45: 5, Z35: 1, M35: 2, M15: 1, M45: 1, Z20: 1, M20: 1 |
|
[html]
|
[pdf]
|
[xls]
|
start ~ 11:00:00
, 2018 a mladší
,
přihlášeno: 9 participants
(
4 of men,
5 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
holky | *1* | Coufalová Aneta | CZE | 2018 | Jesenice | 0 | Jesenice |
kluci | | Harazín Matýsek | CZE | 2018 | Holubice | 0 | Holubice |
kluci | | Hösl Petr | CZE | 2021 | Meteor Praha | 0 | Praha 8 |
holky | | Chuťková Sofie | CZE | 2020 | Praha 6 | 0 | Praha 6 |
holky | | Jandová Kamila | CZE | 2018 | SK Hradčany | 0 | Praha |
holky | | Jandová Nela | CZE | 2021 | MŠ Palouček | 0 | Praha |
kluci | | Kučera Matěj | CZE | 2021 | Horoměřice | 0 | Horoměřice |
holky | *1* | Milnerová Lucie | CZE | 2019 | SK Jeseniova | 0 | Praha |
kluci | *1* | Šinágl Vítek | CZE | 2019 | Statenice | 0 | Statenice |
start ~ 11:00:01
, 2009 - 2017
,
přihlášeno: 17 participants
(
11 of men,
6 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
starší žáci | 113 | Beneš František | CZE | 2010 | Joskatel TRI Team | 0 | Mratín |
starší přípravka, dívky | 147 | Březinová Alice | CZE | 2015 | Hostivicie | 0 | Hostivice |
mladší přípravka | 165 | Březinová Eva | CZE | 2016 | Hostivice | 0 | Hostivice |
starší přípravka, dívky | 129 | Coufalová Adéla | CZE | 2014 | Jesenice | 0 | Jesenice |
mladší žáci | 181 | Harazín Pavel | CZE | 2011 | Holubice | 0 | Holubice |
mladší žáci | | Havelka David | CZE | 2011 | SK Jeseniova | 0 | Drinov |
mladší žáci | 118 | Hösl Oliver | CZE | 2013 | Meteor Praha | 0 | Praha 8 |
mladší přípravka | 195 | Chuťková Adriana | CZE | 2016 | Praha | 0 | Praha |
mladší přípravka | 182 | Jírů Štěpán | CZE | 2017 | Chrášťany | 0 | Chrášťany |
mladší přípravka | 183 | Klužák Tobias | CZE | 2017 | Roztoky U Prahy | 0 | Roztoky U Prahy |
mladší přípravka | | Kučera Antonín | CZE | 2016 | Horoměřice | 0 | Horoměřice |
mladší přípravka | 186 | Liška Jakub | CZE | 2016 | FlyingFoxes | 0 | Praha |
mladší žáci | | Liška Vašek | CZE | 2013 | FlyingFoxes | 0 | Praha |
mladší přípravka | 104 | Milner Jakub | CZE | 2016 | SK Jeseniova | 0 | Praha |
mladší žáci | 111 | Milner Martin | CZE | 2013 | SK Jeseniova | 0 | Praha |
starší přípravka, dívky | 148 | Šináglová Sofie | CZE | 2015 | PSK Olymp Praha | 0 | Statenice |
mladší žákyně | 140 | Švehlíková Agáta | CZE | 2011 | Sk Jeseniova | 0 | Praha 6 |
start ~ 13:00:00
, 2008 a starší
,
přihlášeno: 14 participants
(
7 of men,
7 of women)
hidden columns: category
cisloVydano
#
siac
start
name
UCI #
uci_points
state
year
team (city)
bodySerialu
e-mail
Passport
zaplaceno
obdrzeno
poznamkaSystem
poznamkaAdmin
poznamkaCislo
your note to the registration
voucher #
cas_prihlaseni
datumSplatnosti
datum_platby
id_sub_pr
id_sub_obj
cstav
stav
gender
id_zavodnik
start package (race)
id_prihlaska
city, town
first name
surname
zpusobPlatby
team (sponsor)
price
t-shirt size
socks
zIdOperace
vs
tag
id
|
M55 | 2 | Beneš Vladimír | CZE | 1969 | Joskatel TRI Team | 100 | Mratín |
Z45 | 30 | Březinová Klára | CZE | 1979 | Hostivice | 260 | Hostivice |
M55 | 54 | Entwistle Steve | CZE | 1963 | Statenice | 0 | Statenice |
Z35 | | Jandová Daniela | CZE | 1987 | ÚTVS FTVS | 0 | Praha |
M35 | 201 | Klužák Ľubomír | SVK | 1986 | Roztoky U Prahy | 110 | Roztoky U Prahy |
M35 | 45 | Kolaja Jan | CZE | 1981 | Slavia Liberec Orienteering | 50 | Liberec |
Z45 | | Kunstátová Marie | CZE | 1976 | Šneci v běhu | 0 | Zdiby |
M15 | 111 | Milner Martin | CZE | 2013 | SK Jeseniova | 0 | Praha |
M45 | 3 | Novák Boleslav | CZE | 1970 | MyDva | 0 | Praha 6 - Suchdol |
Z45 | 17 | Novák Arazimová Markéta | CZE | 1976 | MyDva | 0 | Praha 6 - Suchdol |
Z45 | 9 | Patzáková Jana | CZE | 1970 | IMBARRANA | 90 | Praha 6 |
Z45 | 75 | Poborská Helena | CZE | 1978 | Kerteam | 370 | Praha 3 |
Z20 | | Satrapová Nikola | CZE | 1998 | Letiště Praha | 0 | Praha |
M20 | 27 | Talaváňa Jan | CZE | 1995 | Praha 11 | 120 | Praha 11 |