serie

mtb

results

Středeční pohár

2022-08-01 - 2022-12-31 Jestřebí hory 

archiv

announcement

registration

start list

results

bodové hodnocení hlavní kategorie total: 163 , men : 126, women: 37, Kluci do 5: 14, Kluci 6-7: 17, Kluci 8-9: 21, Žáci I: 20, Žáci II: 15, Kadeti: 7, Junioři: 1, Muži: 7, Masters I: 10, Masters II: 12, Veterans: 2, Holky do 5: 4, Holky 6-7: 6, Holky 8-9: 6, Žákyně I: 8, Žákyně II: 3, Kadetky: 2, Juniorky: 3, Ženy: 5 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení příchozí total: 6 , men : 6, women: 0, Příchozí: 6 [html] [pdf] [csv]
bodové hodnocení týmů total: 163 , men : 126, women: 37, mix: 163 [html] [pdf] [csv]

Pravidla soutěže

result list bodové hodnocení hlavní kategorie

start ~ 10:00:00

Kluci do 5

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Kluci do 5 210 Šípek Matouš Expres Cz - Tufo Team Kolin 70 70 70
2 Kluci do 5 182 Vaněk Lubor Cykloklub Jičín 62 58 62
3 Kluci do 5 160 Grzelak Wojciech Sport Team Kudowa Zdrój 58 52 50
4 Kluci do 5 158 Podlešák Ondřej Pítrs bikes team 50 50 58
5 Kluci do 5 156 Valášek Adam All Blacks Hronov 46 62 48
6 Kluci do 5 132 Jakube Vojtěch TOTR Cycling Team 44 42 46
7 Kluci do 5 130 Růžička Jiří Vysoká Srbská 42 44 44
8 Kluci do 5 110 Nývlt Michal TOTR CYCLING TEAM 55 55
9 Kluci do 5 107 Horák Jakub Úpice 55 52
10 Kluci do 5 94 May Antonín Rtyně 48 46
11 Kluci do 5 90 Běhal Erik Rickys bike 48 42
12 Kluci do 5 52 Černý Michal SERVIS ČERNÝ,s.r.o. 52
13 Kluci do 5 40 Kaplan Jonatán TJ Ski Rudník 40
14 Kluci do 5 39 Kopřiva Antonín Qayron SQADRA 39

Kluci 6-7

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Kluci 6-7 187 Cinke Matyáš .. 62 70 55
2 Kluci 6-7 180 Schejbal Jakub CARLA.KUPKOLO.CZ 70 40 70
3 Kluci 6-7 166 Kotrnec Jan Pítrs Bikes 50 58 58
4 Kluci 6-7 162 Marel Jan SILVINI R2 Sport team 55 55 52
4 Kluci 6-7 162 Diblík Miky Sk Žamberk Tessuti sport 58 42 62
6 Kluci 6-7 160 David David Litíč 48 62 50
7 Kluci 6-7 146 Plný Ondřej Kupkolo.cz MTB Trilogy 52 52 42
8 Kluci 6-7 140 Hotárek Jan Pítrs bikes team 46 46 48
9 Kluci 6-7 129 Grzelak Piotr Sport Team Kudowa Zdrój 42 48 39
10 Kluci 6-7 121 Kysela Rudolf LEVIT LOKO TRUTNOV 39 38 44
11 Kluci 6-7 119 Novotný Sebastian TOTR Cycling Team 37 36 46
12 Kluci 6-7 94 Čada Michal Redpoint-eleven Team 44 50
13 Kluci 6-7 84 Krmaš Antonín TOTR cycling team 44 40
14 Kluci 6-7 77 Bursík Adam Bikehome 38 39
15 Kluci 6-7 75 Krmaš Mikuláš TOTR cycling team 37 38
16 Kluci 6-7 40 Beneš Tobiáš Stárkov 40
17 Kluci 6-7 36 Kaplan Benjamín Spartak Vrchlabí 36

Kluci 8-9

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Kluci 8-9 210 Bohuňovský Hynek Cykloklub Jičín 70 70 70
2 Kluci 8-9 186 Kubeček Matouš S-Sport Hronov 62 62 62
3 Kluci 8-9 168 Hák Matyáš SK Janské Lázně 58 52 58
4 Kluci 8-9 165 Ryšavý Jonáš Cyklosport Sobotka Dobruška 52 58 55
5 Kluci 8-9 155 Šípek Michal Expres Cz - Tufo Team Kolin 50 55 50
6 Kluci 8-9 140 Vaněk Matěj Cykloklub Jičín 44 50 46
6 Kluci 8-9 140 Ulvr Tadeáš Carla.kupkolo.cz 46 46 48
8 Kluci 8-9 138 Horáček Filip LEVIT LOKO TRUTNOV 38 48 52
9 Kluci 8-9 126 Nosál Patrik Sk Žamberk Tessuti sport 42 40 44
10 Kluci 8-9 124 Kysela Jiří LEVIT LOKO TRUTNOV 40 42 42
11 Kluci 8-9 112 Šolc Patrik Police Nad Metují 36 38 38
12 Kluci 8-9 109 Hovorka Václav TOTR CYCLING TEAM 33 37 39
13 Kluci 8-9 108 Beran Martin Pítrs bikes team 37 34 37
14 Kluci 8-9 106 Podlešák Martin Pítrs bikes team 31 39 36
15 Kluci 8-9 103 Bednar Sam Nachod 34 36 33
16 Kluci 8-9 102 Synek Ondřej Mal-poric Adventure Team 32 35 35
17 Kluci 8-9 83 Kuk Tomáš Carla.kupkolo.cz 39 44
18 Kluci 8-9 75 Raizer Vojtěch CARLA.KUPKOLO.CZ 35 40
19 Kluci 8-9 64 Sulzbacher Lucas Pítrs bikes team 30 34
20 Kluci 8-9 55 Zejfart Jakub Cycology North Bike Club 55
21 Kluci 8-9 48 Kaplan Jeremiáš Spartak Vrchlabí 48

Žáci I

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Žáci I 210 Sulzbacher Vojtěch Pítrs bikes team 70 70 70
2 Žáci I 186 Kohoutek Adam Pítrs bikes team 62 62 62
3 Žáci I 174 Suchánek Adrian S-Sport Hronov 58 58 58
4 Žáci I 165 Horáček Jan LEVIT LOKO TRUTNOV 55 55 55
5 Žáci I 156 Hamáček Matěj Levit Loko Trutnov 52 52 52
6 Žáci I 148 Prokop Matěj S-sport Hronov 48 50 50
7 Žáci I 146 Charousek Jakub Cykloklub Jičín 50 48 48
8 Žáci I 136 Vít Ondřej Pítrs bikes team 44 46 46
9 Žáci I 128 Kysela Vojtěch LEVIT LOKO TRUTNOV 42 44 42
10 Žáci I 121 Vrabec Jakub Ski Police Nad Metují 40 42 39
11 Žáci I 118 Kovář Jakub Pítrs bikes team 38 40 40
12 Žáci I 109 Bernard Lukáš S-sport Hronov 35 39 35
13 Žáci I 106 Kuk Milan Carla.kupkolo.cz 33 39 34
14 Žáci I 92 Hornych Ivan Ski Police nad Metují 46 46
15 Žáci I 75 Bouček Jakub Pítrs bikes team 37 38
16 Žáci I 71 Raizer Jakub CARLA.KUPKOLO.CZ 34 37
17 Žáci I 39 Kulveit Šimon Carla.Kupkolo.cz 39
18 Žáci I 36 Pavelka David Cykloklub Jičín 36
18 Žáci I 36 Tuček Matěj Pítrs bikes team 36
20 Žáci I 33 Duspiva Filip Sk Žamberk Tessuti sport 33

Žáci II

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Žáci II 210 Rous Martin UNIKOVO MTB TEAM 70 70 70
2 Žáci II 175 Jon Sebastián Cykloklub Jičín 55 58 62
3 Žáci II 157 Janďourek Patrik Cykloklub Jičín 50 52 55
4 Žáci II 136 Felcman Matyáš Cykloklub Jičín 48 48 40
5 Žáci II 124 Bohuňovský Jáchym Cykloklub Jičín 62 62
5 Žáci II 124 Rydlo Václav Pítrs bikes team 38 44 42
7 Žáci II 121 Vítek Tomáš Pítrs bikes team 37 40 44
8 Žáci II 116 Papoušek Adam Bike Freaks Holice 58 58
9 Žáci II 107 Šretr Michal S-Sport Hronov 52 55
10 Žáci II 96 Krusz Dawid KKW Walbrzych 46 50
11 Žáci II 92 Hanuš Lukáš S-Sport Hronov 40 52
11 Žáci II 92 Beran Jaroslav Pítrs bikes team 42 50
11 Žáci II 92 Hornych Oldřich Ski Police nad Metují 44 48
14 Žáci II 88 Vlach Antonín CYKLOKLUB JIČÍN 42 46
15 Žáci II 85 Kyjonka Antonín Cykloklub Jičín 39 46

Kadeti

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Kadeti 210 Saidl Filip HEAD PRO TEAM OPAVA 70 70 70
2 Kadeti 182 Frencl Dominik Jaroslav Kulhavý cycling team 62 62 58
3 Kadeti 168 Ulvr Adam Carla.kupkolo.cz 58 55 55
4 Kadeti 162 Vik Samuel S-Sport Hronov 52 58 52
5 Kadeti 105 Kubíček Matěj HO Dvůr Králové n.L. 55 50
6 Kadeti 102 Povr TadeÁŠ Cyklo klub Jičín 52 50
7 Kadeti 62 Kvitský Dominik cykloklub jičín 62

Junioři

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Junioři 70 Skalický Jakub Carla.kupkolo.cz 70

Muži

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Muži 182 Jirásek Pája Pítrs bikes team 58 62 62
2 Muži 171 Frencl Martin MONDRAKER Racing team 55 58 58
3 Muži 140 Štolfa Štěpán HSK Cycling Team 70 70
4 Muži 132 Adámek Petr Levit LOKO Trutnov 62 70
5 Muži 107 Jansa Radek Pítrs bikes team 52 55
6 Muži 105 Martin Jiří Náchod 50 55
7 Muži 52 Jansa Tomáš Pítrs bikes team 52

Masters I

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Masters I 202 Drejsl Lukáš MONDRAKER Racing team 62 70 70
2 Masters I 179 Krusz Piotr KKW Walbrzych 55 62 62
3 Masters I 158 Sulzbacher Tomáš Pítrs bikes team 48 55 55
4 Masters I 154 Čermák Jan S-Sport Hronov 50 52 52
5 Masters I 144 Kuk Milan Carla.kupkolo.cz 44 50 50
6 Masters I 110 Hornych Miroslav Ski Police nad Metují 52 58
7 Masters I 70 Berger Tomas Kupkolo.cz 70
8 Masters I 58 Josef Bako Kupkolo.cz 58
8 Masters I 58 Hodr Antonín GHOST Pro Bike Trutnov 58
10 Masters I 46 Hornych Vena Kupkolo.cz MTB Trilogy 46

Masters II

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Masters II 190 Sulzbacher Petr Pítrs bikes team 62 58 70
2 Masters II 178 Kordík Petr Cykloklub Jičín 58 62 58
3 Masters II 156 Svoboda Jaroslav INS BIKE TEAM 52 52 52
4 Masters II 142 Felcman Radek Cykloklub Jičín 46 50 46
5 Masters II 132 Pinkava Petr Silvini R2 sport 70 62
6 Masters II 110 Toman Luboš CARLA.KUPKOLO.CZ 55 55
7 Masters II 96 Šupich Martin Pítrs bikes team 48 48
8 Masters II 70 Ptáček Ondřej sobotkasport.cz 70
9 Masters II 55 Balcar Aleš TJ Sokol Nové Město nad Metují 55
10 Masters II 50 Karajanis Petr Niko on bike racing team 50
10 Masters II 50 Šatný Radek Cyklo Tony 50
12 Masters II 44 Lehotský Jiří Prolog Bike 44

Veterans

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Veterans 210 Čada Tomas Redpoint-eleven Team 70 70 70
2 Veterans 62 Koblasa Jiří Carla.kupkolo.cz 62

Holky do 5

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Holky do 5 186 Marková Zuzana INS BIKE TEAM 58 70 58
2 Holky do 5 140 Třešňáková Viktorie TOTR Cycling Team 70 70
3 Holky do 5 117 Marková Karolína INS BIKE TEAM 55 62
4 Holky do 5 62 Renfusová Nela Bystré, Stárkov 62

Holky 6-7

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Holky 6-7 210 Nosálová Gabriela Sk Žamberk Tessuti sport 70 70 70
2 Holky 6-7 182 Antušková Klára QAYRON FACTORY RACING TEAM 62 58 62
3 Holky 6-7 175 Novotná Valerie TOTR Cycling Team 55 62 58
4 Holky 6-7 162 Melišíková Maja Běžecký klub Náchod 52 55 55
5 Holky 6-7 58 Staňková Barbora Termyt Byke Team 58
6 Holky 6-7 50 Krusz Laura KKW Walbrzych 50

Holky 8-9

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Holky 8-9 210 Kazdová Rozárie Cykloklub Jičín 70 70 70
2 Holky 8-9 186 Diblíková Lili Sk Žamberk Tessuti sport 62 62 62
3 Holky 8-9 174 Bednaříková Aneta SK Jánské Lázně 58 58 58
4 Holky 8-9 162 Nosálová Tereza Sk Žamberk Tessuti sport 55 52 55
5 Holky 8-9 159 Kotrncová Tereza Pítrs Bikes 52 55 52
6 Holky 8-9 50 Hanušová Kristýna GHOST Junior Team 50

Žákyně I

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Žákyně I 202 Bursíková Anna Bikehome 62 70 70
2 Žákyně I 194 Kornfeldová Amálie LEVIT LOKO TRUTNOV 70 62 62
3 Žákyně I 171 Kráčmarová Michaela Levit LOKO Trutnov 58 55 58
4 Žákyně I 152 Beranová Anna CARLA.KUPKOLO.CZ 50 50 52
5 Žákyně I 150 Beranová Ema Pítrs bikes team 48 52 50
6 Žákyně I 113 Petířová Klára Cykloklub Jičín 55 58
7 Žákyně I 107 Melišíková Viktorie Běžecký klub Náchod 52 55
8 Žákyně I 94 Středová Simona Pítrs bikes team 46 48

Žákyně II

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Žákyně II 210 Kráčmarová Anna Levit LOKO Trutnov 70 70 70
2 Žákyně II 186 Hotárková Tereza Pítrs bikes team 62 62 62
3 Žákyně II 116 Vrabcová Nela Ski Police Nad Metují 58 58

Kadetky

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Kadetky 140 Šretrová Lucie S-Sport Hronov 70 70
2 Kadetky 132 Kohlová Štěpánka S-Sport Hronov 62 70

Juniorky

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Juniorky 124 Hlízová Eliška LEVIT LOKO TRUTNOV 62 62
2 Juniorky 70 Nováková Karla Jaroslav Kulhavý Cycling Team 70
2 Juniorky 70 Sulzbacherová Martina Pítrs bikes team 70

Ženy

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Ženy 210 Fridrichová Lenka Eleven Head CST Cyklolive 70 70 70
2 Ženy 182 Šretrová Lenka Pítrs bikes team 58 62 62
3 Ženy 120 Horáčková Zuzana LEVIT LOKO TRUTNOV 62 58
4 Ženy 110 Beranová Marta kupkolo.cz 55 55
5 Ženy 52 Bohmova Radka www.kupkolo.cz 52

result list bodové hodnocení příchozí

start ~ 10:00:00

Příchozí

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 Příchozí 210 Vít Jan Suchovršice 70 70 70
2 Příchozí 186 Mráz Vít INS BIKE TEAM 62 62 62
3 Příchozí 174 Kolisko Vladimir BK Náchod 58 58 58
4 Příchozí 159 David Ondřej Litíč 52 52 55
5 Příchozí 152 Plný Filip Kupkolo.cz MTB Trilogy 50 50 52
6 Příchozí 110 Kačer Martin Červený Kostelec 55 55

result list bodové hodnocení týmů

start ~ 10:00:00

mix

rank rank/cat. body name team OdolovHronovTeplicexx
1 mix 966 Sulzbacher Vojtěch
Sulzbacher Petr
Kohoutek Adam
Hotárková Tereza
Šretrová Lenka
Jirásek Pája
Sulzbacher Tomáš
Beranová Ema
Hotárek Jan
Vít Ondřej
Rydlo Václav
Vítek Tomáš
Kovář Jakub
Beran Martin
Jansa Radek
Podlešák Martin
Šupich Martin
Středová Simona
Beran Jaroslav
Bouček Jakub
Sulzbacherová Martina
Sulzbacher Lucas
Jansa Tomáš
Tuček Matěj
pitrs bikes team 314 318 334 0 0
2 mix 959 Kazdová Rozárie
Bohuňovský Hynek
Kordík Petr
Jon Sebastián
Janďourek Patrik
Charousek Jakub
Felcman Radek
Vaněk Matěj
Felcman Matyáš
Bohuňovský Jáchym
Petířová Klára
Vlach Antonín
Kyjonka Antonín
Kvitský Dominik
Pavelka David
cykloklub jicin 315 322 322 0 0
3 mix 942 Kráčmarová Anna
Kornfeldová Amálie
Kráčmarová Michaela
Horáček Jan
Hamáček Matěj
Horáček Filip
Adámek Petr
Kysela Vojtěch
Hlízová Eliška
Kysela Jiří
Kysela Rudolf
Horáčková Zuzana
levit loko trutnov 326 294 322 0 0
4 mix 901 Kubeček Matouš
Suchánek Adrian
Vik Samuel
Čermák Jan
Prokop Matěj
Šretrová Lucie
Kohlová Štěpánka
Bernard Lukáš
Šretr Michal
Hanuš Lukáš
s-sport hronov 304 303 294 0 0
5 mix 848 Schejbal Jakub
Ulvr Adam
Beranová Anna
Kuk Milan
Ulvr Tadeáš
Toman Luboš
Kuk Milan
Kuk Tomáš
Raizer Vojtěch
Raizer Jakub
Skalický Jakub
Koblasa Jiří
Kulveit Šimon
carla.kupkolo.cz 310 256 282 0 0
6 mix 846 Nosálová Gabriela
Diblíková Lili
Nosálová Tereza
Diblík Miky
Nosál Patrik
Duspiva Filip
sk zamberk tessuti sport 287 266 293 0 0
7 mix 562 Novotná Valerie
Novotný Sebastian
Hovorka Václav
Krmaš Antonín
Krmaš Mikuláš
totr cycling team 125 216 221 0 0
8 mix 531 Vrabec Jakub
Vrabcová Nela
Hornych Miroslav
Hornych Oldřich
Hornych Ivan
ski police nad metuji 240 42 249 0 0
9 mix 342 Bednaříková Aneta
Hák Matyáš
sk janske lazne 116 110 116 0 0
10 mix 325 Krusz Piotr
Krusz Dawid
Krusz Laura
kkw walbrzych 151 112 62 0 0
10 mix 325 Kotrnec Jan
Kotrncová Tereza
pitrs bikes 102 113 110 0 0
12 mix 304 Čada Tomas
Čada Michal
redpoint-eleven team 114 120 70 0 0
13 mix 279 Bursíková Anna
Bursík Adam
bikehome 100 109 70 0 0
14 mix 269 Melišíková Maja
Melišíková Viktorie
bezecky klub nachod 104 55 110 0 0
15 mix 252 Frencl Dominik
Nováková Karla
jaroslav kulhavy cycling team 132 62 58 0 0
16 mix 238 Beranová Marta
Berger Tomas
Josef Bako
kupkolo.cz 183 0 55 0 0
17 mix 210 Fridrichová Lenka
eleven head cst cyklolive 70 70 70 0 0
17 mix 210 Saidl Filip
head pro team opava 70 70 70 0 0
17 mix 210 Rous Martin
unikovo mtb team 70 70 70 0 0
20 mix 208 Martin Jiří
Bednar Sam
nachod 84 36 88 0 0
21 mix 202 Drejsl Lukáš
mondraker racing team 62 70 70 0 0
22 mix 192 Plný Ondřej
Hornych Vena
kupkolo.cz mtb trilogy 98 52 42 0 0
23 mix 187 Cinke Matyáš
.. 62 70 55 0 0
24 mix 182 Antušková Klára
qayron factory racing team 62 58 62 0 0
25 mix 171 Frencl Martin
mondraker racing team 55 58 58 0 0
26 mix 165 Ryšavý Jonáš
cyklosport sobotka dobruska 52 58 55 0 0
27 mix 162 Marel Jan
silvini r2 sport team 55 55 52 0 0
28 mix 160 David David
litic 48 62 50 0 0
29 mix 156 Svoboda Jaroslav
ins bike team 52 52 52 0 0
30 mix 155 Šípek Michal
expres cz - tufo team kolin 50 55 50 0 0
31 mix 140 Štolfa Štěpán
hsk cycling team 70 70 0 0 0
32 mix 132 Pinkava Petr
silvini r2 sport 0 70 62 0 0
33 mix 129 Grzelak Piotr
sport team kudowa zdroj 42 48 39 0 0
34 mix 116 Papoušek Adam
bike freaks holice 58 0 58 0 0
35 mix 112 Šolc Patrik
police nad metuji 36 38 38 0 0
36 mix 105 Kubíček Matěj
ho dvur kralove n.l. 55 50 0 0 0
37 mix 102 Synek Ondřej
mal-poric adventure team 32 35 35 0 0
37 mix 102 Povr TadeÁŠ
cyklo klub jicin 0 52 50 0 0
39 mix 84 Kaplan Jeremiáš
Kaplan Benjamín
spartak vrchlabi 84 0 0 0 0
40 mix 70 Ptáček Ondřej
sobotkasport.cz 70 0 0 0 0
41 mix 58 Hodr Antonín
ghost pro bike trutnov 0 58 0 0 0
41 mix 58 Staňková Barbora
termyt byke team 58 0 0 0 0
43 mix 55 Balcar Aleš
tj sokol nove mesto nad metuji 55 0 0 0 0
43 mix 55 Zejfart Jakub
cycology north bike club 55 0 0 0 0
45 mix 52 Bohmova Radka
www.kupkolo.cz 52 0 0 0 0
46 mix 50 Karajanis Petr
niko on bike racing team 50 0 0 0 0
46 mix 50 Šatný Radek
cyklo tony 0 0 50 0 0
46 mix 50 Hanušová Kristýna
ghost junior team 50 0 0 0 0
49 mix 44 Lehotský Jiří
prolog bike 44 0 0 0 0
50 mix 40 Beneš Tobiáš
starkov 40 0 0 0 0