maraton

mtb

results

SP Teplice nad Metují

2021-09-15 Teplice nad Metují 

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 2, men : 2, women: 0, kluci: 2, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 4, men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 21, men : 21, women: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 4, men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 14, men : 14, women: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 8, men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 13, men : 13, women: 0, kluci: 13, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 8, men : 0, women: 8, kluci: 0, holky: 8 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 27, men : 27, women: 0, Junioři: 2, Muži: 3, Masters I: 7, Masters II: 15 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 22, men : 15, women: 7, Kadeti: 6, Příchozí: 7, Veterans: 2, Kadetky: 3, Juniorky: 0, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 16, men : 16, women: 0, Žáci II: 16, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 3, men : 0, women: 3, Žáci II: 0, Žákyně II: 3 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 16:30:00

result list Kluci do 5 let

start ~ 16:37:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [514] Jan Marel 2016 CZE Mareláci 03:08.5 01:03.1 (1)
2 2 / kluci [512] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 04:45.1 01:36.6 01:36.5 (2)

result list Holky do 5 let

start ~ 16:37:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [502] Laura Krusz 2016 POL KKW Nexelo Walbrzych 03:50.9 01:02.5 (1)
2 2 / holky [501] Sofie Jörka 2016 CZE Jsme Fitness Food Menu 05:09.4 01:18.5 01:22.6 (2)
3 3 / holky [505] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM 05:57.0 02:06.1 01:37.3 (3)
4 4 / holky [506] Lucie Klečková 2017 CZE Trutnov 06:47.5 02:56.6 02:00.1 (4)

result list Kluci 6-7 let

start ~ 16:47:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [639] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 03:53.2 00:41.1 (1) 02:15.0 (1)
2 2 / kluci [613] Tadeaš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 04:19.0 00:25.8 00:52.2 (5) 02:38.7 (4)
3 3 / kluci [611] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs Bikes Team 04:19.4 00:26.2 00:50.1 (4) 02:35.5 (3)
4 4 / kluci [612] Michal Šípek 2014 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 04:37.3 00:44.1 00:48.3 (3) 02:33.7 (2)
5 5 / kluci [614] Matěj Vaněk 2014 CZE Cykloklub Jičín 04:38.6 00:45.4 00:46.6 (2) 02:43.2 (5)
6 6 / kluci [625] Václav Hovorka 2014 CZE Zábrodí 04:53.2 01:00.0 00:55.3 (7) 02:56.0 (7)
7 7 / kluci [616] Matyáš Cinke 2015 CZE Mx Enduro Úpice 04:53.3 01:00.1 00:54.4 (6) 02:54.2 (6)
8 8 / kluci [624] Vojtěch Raizer 2014 CZE Kupkolo 04:59.5 01:06.3 00:56.3 (9) 03:01.0 (8)
9 9 / kluci [619] Martin Beran 2014 CZE Pitrs Bikes Team 05:00.4 01:07.2 00:56.2 (8) 03:02.3 (9)
10 10 / kluci [618] Lukáš Šimek 2014 CZE S-sport Hronov 05:01.4 01:08.2 00:58.0 (10) 03:03.8 (10)
11 11 / kluci [622] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 05:05.5 01:12.3 01:00.5 (11) 03:07.4 (11)
12 12 / kluci [636] Antonín Klečka 2014 CZE Trutnov 05:07.5 01:14.3 01:03.8 (15) 03:10.9 (13)
13 13 / kluci [628] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod 05:08.3 01:15.1 01:01.3 (13) 03:08.4 (12)
14 14 / kluci [632] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 05:28.9 01:35.7 01:12.3 (20) 03:32.3 (16)
15 15 / kluci [620] Vít Pospíšil 2015 CZE Cykloklub Jičín 05:30.2 01:37.0 01:01.2 (12) 03:18.9 (14)
16 16 / kluci [629] Ondřej Plný 2015 CZE mtb Trilogy 05:43.6 01:50.4 01:03.0 (14) 03:19.5 (15)
17 17 / kluci [630] Jan Hotárek 2015 CZE Pitrs Bikes Team 05:47.9 01:54.7 01:11.7 (19) 03:41.0 (17)
18 18 / kluci [623] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 06:06.2 02:13.0 01:07.3 (16) 03:44.0 (18)
19 19 / kluci [631] Antonín Krmaš 2015 CZE Hronov 06:17.6 02:24.4 01:10.7 (18) 04:01.2 (20)
20 20 / kluci [641] Tobiáš Beneš 2015 CZE Stárkov 06:20.3 02:27.1 01:08.5 (17) 03:51.8 (19)
21 21 / kluci [627] Lucas Sulzbacher 2014 CZE Pitrs Bikes Team 07:43.7 03:50.5 01:29.2 (21) 04:48.6 (21)

result list Holky 6-7 let

start ~ 16:55:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [606] Gabriela Nosálová 2015 CZE Unikovo Mtb Team 04:26.7 00:50.7 (1) 02:37.2 (1)
2 2 / holky [601] Kristýna Hanušová 2014 CZE Ghost junior team 04:51.6 00:24.9 00:55.3 (2) 02:58.2 (2)
3 3 / holky [604] Klára Antušková 2015 CZE Qayron Factory Racing Team 04:55.2 00:28.5 00:58.4 (4) 03:03.5 (3)
4 4 / holky [603] Barborka Staňková 2015 CZE Termyt Byke Team 05:19.2 00:52.5 00:57.7 (3) 03:06.8 (4)

result list Kluci 8-9 let

start ~ 17:02:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / kluci [702] Kryštof Holubec 2012 CZE Nové Město Na Moravě 04:57.5 00:40.5 (1) 02:07.3 (1) 03:30.8 (1)
2 2 / kluci [701] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 04:58.9 00:01.4 00:42.5 (3) 02:07.9 (2) 03:31.9 (2)
3 3 / kluci [703] Petr Sychrovský 2012 CZE Aerotec Sport Team 04:59.0 00:01.5 00:41.1 (2) 02:08.7 (3) 03:32.6 (3)
4 4 / kluci [718] Jakub Kovář 2012 CZE Pitrs Bikes Team 05:08.0 00:10.5 00:45.0 (5) 02:16.0 (5) 03:49.0 (5)
5 5 / kluci [705] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 05:18.2 00:20.7 00:44.7 (4) 02:14.3 (4) 03:48.5 (4)
6 6 / kluci [720] Daniel Budina 2012 CZE Cykloklub Jičín 05:19.5 00:22.0 00:45.6 (6) 02:19.6 (6) 03:50.3 (6)
7 7 / kluci [716] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Val 05:27.0 00:29.5 00:47.1 (7) 02:22.5 (7) 03:54.1 (7)
8 8 / kluci [709] Jakub Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 05:30.4 00:32.9 00:49.1 (10) 02:27.2 (8) 04:00.8 (8)
9 9 / kluci [711] Filip Horáček 2013 CZE APACHE Loko Trutnov 05:54.5 00:57.0 00:48.7 (9) 02:29.4 (9) 04:15.7 (9)
10 10 / kluci [707] David Trvalec 2012 CZE Hořické Kolonožky 05:55.2 00:57.7 00:50.6 (12) 02:30.3 (10) 04:19.5 (11)
11 11 / kluci [708] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Byke Team 05:55.9 00:58.4 00:50.8 (13) 02:33.9 (12) 04:17.6 (10)
12 12 / kluci [715] Jakub Raizer 2012 CZE Kupkolo 06:01.4 01:03.9 00:49.2 (11) 02:30.9 (11) 04:22.7 (12)
13 13 / kluci [706] Matouš Kubeček 2013 CZE Červený Kostelec 06:14.5 01:17.0 00:48.5 (8) 02:42.8 (13) 04:27.8 (13)
14 14 / kluci [721] Matyáš Beneš 2012 CZE Stárkov 06:59.8 02:02.3 00:52.6 (14) 02:55.9 (14) 04:59.1 (14)

result list Holky 8-9 let

start ~ 17:03:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4
1 1 / holky [731] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 05:16.2 00:43.5 (1) 02:11.7 (1) 03:45.2 (1)
2 2 / holky [735] Amalie Wolfová 2012 CZE Sa Špindlerův Mlýn 05:18.0 00:01.8 00:43.9 (2) 02:12.9 (2) 03:45.6 (2)
3 3 / holky [733] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 05:25.3 00:09.1 00:45.0 (3) 02:19.5 (3) 03:51.6 (3)
4 4 / holky [732] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 05:27.5 00:11.3 00:46.4 (4) 02:20.2 (4) 03:52.9 (4)
5 5 / holky [734] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs Bikes Team 05:58.8 00:42.6 00:48.7 (5) 02:26.8 (5) 04:06.9 (5)
6 6 / holky [738] Lili Diblíková 2013 CZE Unikovo MTB 06:07.4 00:51.2 00:52.2 (6) 02:35.1 (6) 04:19.3 (6)
7 7 / holky [736] Ema Šrytrova 2013 CZE Pitrs Bikes Team 07:06.9 01:50.7 00:56.7 (7) 03:00.3 (7) 04:56.4 (7)
8 8 / holky [739] Tereza Kotrncová 2013 CZE Hlavňov 09:05.8 03:49.6 01:18.1 (8) 03:53.7 (8) 06:15.3 (8)

result list Žáci I

start ~ 17:17:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [813] Martin Rous 2009 CZE Unikovo Mtb Team 13:22.6 00:39.5 (1)
2 2 / kluci [801] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cykloklub Jičín 13:25.9 00:03.3 00:40.0 (2)
3 3 / kluci [803] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 13:26.5 00:03.9 00:40.7 (3)
4 4 / kluci [802] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes Team 13:32.4 00:09.8 00:42.3 (4)
5 5 / kluci [810] Sebastián Jon 2009 CZE Mtb Spartak Vrchlabí 14:13.2 00:50.6 00:43.6 (6)
6 6 / kluci [806] Adrian Suchánek 2010 CZE S-sport Hronov 14:38.7 01:16.1 00:43.4 (5)
7 7 / kluci [811] Matouš Moravec 2011 CZE Pitrs Bikes Team 16:01.1 02:38.5 00:48.4 (10)
8 8 / kluci [821] Jaroslav Beran 2009 CZE Police Nad Metují 16:28.8 03:06.2 00:49.0 (11)
9 9 / kluci [817] Dawid Krusz 2009 POL KKW Nexelo Walbrzych 16:30.0 03:07.4 00:44.7 (7)
10 10 / kluci [804] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 18:34.2 05:11.6 00:46.5 (8)
11 11 / kluci [815] Jakub Vrabec 2010 CZE Ski Police Nad Metují 18:39.0 05:16.4 00:48.3 (9)
12 12 / kluci [807] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 20:05.5 06:42.9 00:49.9 (12)
13 13 / kluci [809] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 23:54.5 10:31.9 00:51.0 (13)

result list Žákyně I

start ~ 17:18:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [831] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 15:38.9 00:40.9 (1)
2 2 / holky [832] Valentina Trvalcová 2009 CZE Hořické Kolonožky 16:29.6 00:50.7 00:45.9 (4)
3 3 / holky [842] Natali Anna Machytková 2009 CZE Bike team ŠP.M. 16:44.7 01:05.8 00:44.7 (3)
4 4 / holky [834] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 17:18.7 01:39.8 00:42.9 (2)
5 5 / holky [830] krystýna křížová 2009 CZE buff 17:35.2 01:56.3 00:49.6 (6)
6 6 / holky [836] Lenka Jansová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 23:37.6 07:58.7 00:53.7 (7)
7 7 / holky [841] Zuzana Ryšavá 2011 CZE Val 25:39.3 10:00.4 00:49.2 (5)
8 8 / holky [837] Simona Středová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 31:04.5 15:25.6 00:54.4 (8)

result list 3 velké okruhy

start ~ 17:38:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [301] Štěpán Štolfa 1998 CZE Hsk Cycling Team 58:03.9 19:07.3 (1) 38:32.2 (1)
2 2 / Muži [342] Petr Adámek 1993 CZE Apache LOKO Trutnov 58:47.4 00:43.5 19:36.6 (3) 38:59.3 (2)
3 1 / Masters I [318] Lukáš Drejsl 1986 CZE Mondraker Racing Team 59:58.1 01:54.2 19:29.0 (2) 39:19.4 (3)
4 2 / Masters I [302] Lukáš Čáp 1984 CZE Hsk Cycling Team 01:00:32.8 02:28.9 19:51.7 (4) 40:03.9 (4)
5 3 / Masters I [341] Tomáš Brendl 1986 CZE STS Chvojkovice Brod 01:00:51.6 02:47.7 19:59.5 (5) 40:13.9 (6)
6 1 / Masters II [303] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 01:01:39.3 03:35.4 20:04.4 (6) 40:06.6 (5)
7 2 / Masters II [304] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 01:02:03.6 03:59.7 20:27.5 (7) 41:11.4 (7)
8 3 / Masters II [343] Roman Šťastný 1979 CZE Rock Machine Cyklomax 01:03:30.8 05:26.9 20:41.5 (9) 41:57.6 (8)
9 4 / Masters II [315] Aleš Balcar 1977 CZE Tj Sokol Nové Město Nad Metují 01:04:53.7 06:49.8 21:31.7 (11) 42:54.3 (9)
10 4 / Masters I [316] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 01:04:57.3 06:53.4 21:19.1 (10) 43:08.6 (10)
11 5 / Masters II [339] Petr Kordík 1975 CZE Cykloklub Jičín 01:06:01.0 07:57.1 22:02.6 (12) 43:42.6 (11)
12 1 / Junioři [322] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 01:07:22.4 09:18.5 22:09.1 (15) 44:18.7 (12)
13 6 / Masters II [323] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs Bikes Team 01:08:04.0 10:00.1 22:02.9 (13) 44:41.0 (13)
14 5 / Masters I [340] Petr Vítek 1986 CZE Spinning HK 01:08:58.2 10:54.3 22:04.6 (14) 45:03.3 (14)
15 7 / Masters II [311] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs Bikes Team 01:09:21.8 11:17.9 23:17.5 (20) 46:09.7 (15)
16 8 / Masters II [312] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 01:10:32.2 12:28.3 23:12.4 (19) 46:31.8 (16)
17 9 / Masters II [307] Tomáš Winter 1977 CZE Bp Lumen 01:12:52.3 14:48.4 22:58.1 (18) 46:49.6 (17)
18 10 / Masters II [321] Luděk Pivnička 1973 CZE Pivnicka.cz 01:13:54.4 15:50.5 23:41.5 (21) 48:21.7 (18)
19 2 / Junioři [310] Marian Svoboda 2003 CZE Unikovo Mtb Team 01:17:17.7 19:13.8 22:31.6 (16) 48:32.8 (19)
20 11 / Masters II [338] Radek Šatný 1972 CZE Cyklo Tony 01:18:45.4 20:41.5 24:57.8 (22) 50:59.5 (20)
21 12 / Masters II [317] Libor Novak 1972 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 01:20:59.1 22:55.2 25:25.1 (23) 52:32.4 (21)
22 13 / Masters II [314] Jakub Cupal 1975 CZE Praha 4 01:25:19.4 27:15.5 27:25.9 (25) 54:57.8 (22)
23 (-1) 14 / Masters II [309] Martin Krátký 1977 CZE Bike Freaks Holice 01:02:02.9 30:25.6 (26) 01:02:02.9 (24)
DNF / Masters II [308] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 27:24.8 (24) 57:49.0 (23)
DNF / Masters I [333] Tomáš Berger 1987 CZE kupkolo.cz/HZS Pardubice 20:39.2 (8)
DNF / Masters I [319] Piotr Krusz 1985 POL KKW Nexelo Walbrzych 22:36.9 (17)
DNF / Muži [326] Rafał Słonina 1994 POL SLONIK BIKE

result list 2 velké okruhy

start ~ 17:41:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [219] Jakub Pivnička 2005 CZE Pivnicka.cz 41:26.8 20:57.3 (2)
2 2 / Kadeti [201] Filip Saidl 2006 CZE Pitrs Bikes Team 42:41.4 01:14.6 20:56.4 (1)
3 1 / Příchozí [220] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 43:04.3 01:37.5 21:00.9 (3)
4 3 / Kadeti [202] Richard Pospíšil 2006 CZE Cykloklub Jičín 44:40.2 03:13.4 21:57.9 (4)
5 2 / Příchozí [226] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 45:28.6 04:01.8 22:46.9 (6)
6 1 / Veterans [227] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint-eleven Team 45:32.2 04:05.4 22:37.3 (5)
7 1 / Kadetky [214] Karla Nováková 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 47:17.6 05:50.8 23:05.4 (8)
8 3 / Příchozí [205] Robert Cinke 1984 CZE Mx Enduro Úpice 49:04.2 07:37.4 24:22.2 (9)
9 4 / Kadeti [208] Jan Pešina 2006 CZE Redpoint-eleven Team 49:11.1 07:44.3 23:04.6 (7)
10 1 / Ženy [218] Lenka Fridrichová 1994 CZE Ghost Team 49:11.4 07:44.6 24:31.2 (10)
11 5 / Kadeti [204] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 49:32.5 08:05.7 24:51.6 (12)
12 4 / Příchozí [236] Tomáš Dostál 1990 CZE Vella Team 49:33.9 08:07.1 25:00.4 (13)
13 5 / Příchozí [238] Martin Knytl 1988 CZE Kola Ledeč 50:56.9 09:30.1 24:50.0 (11)
14 2 / Veterans [203] Jiří Koblasa 1965 CZE Carla.kupkolo.cz 53:03.4 11:36.6 26:00.1 (14)
15 6 / Příchozí [209] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 53:55.7 12:28.9 26:17.8 (16)
16 2 / Kadetky [207] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs Bikes Team 54:18.9 12:52.1 26:03.8 (15)
17 2 / Ženy [221] Kateřina Teuberová 1990 CZE HSK cycling team 56:23.7 14:56.9 28:23.8 (18)
18 3 / Ženy [211] Lenka Šretrová 1980 CZE Pitrs Bikes Team 58:28.3 17:01.5 28:39.2 (19)
19 3 / Kadetky [212] Lucie Šretrová 2006 CZE S-sport Hronov 59:33.2 18:06.4 28:18.2 (17)
20 7 / Příchozí [235] Filip Plný 1987 CZE MTB Trilogy 01:00:25.4 18:58.6 29:41.3 (20)
21 4 / Ženy [217] Zuzana Horáčková 1982 CZE APACHE Loko Trutnov 01:03:54.5 22:27.7 31:34.6 (21)
DNF / Kadeti [228] Ondřej Malík 2006 CZE Žďár Nad Metují 33:12.8 (22)

result list Žáci II

start ~ 17:44:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / Žáci II [126] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cykloklub Jičín 21:54.0
2 2 / Žáci II [118] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 22:31.6 00:37.6
3 3 / Žáci II [129] Marek Rieger 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 23:10.1 01:16.1
4 4 / Žáci II [113] Jan Bednařík 2007 CZE Hronov 23:29.8 01:35.8
5 5 / Žáci II [103] Samuel Vik 2007 CZE S-sport Hronov 23:41.2 01:47.2
6 6 / Žáci II [102] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 24:06.6 02:12.6
7 7 / Žáci II [110] Tadeáš Povr 2007 CZE Cykloklub Jičín 24:11.7 02:17.7
8 8 / Žáci II [121] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 24:18.8 02:24.8
9 9 / Žáci II [114] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo Mtb Team 25:23.5 03:29.5
10 10 / Žáci II [107] Michal Šretr 2008 CZE S-sport Hronov 25:37.4 03:43.4
11 11 / Žáci II [104] Patrik Janďourek 2008 CZE Cykloklub Jičín 26:02.8 04:08.8
12 12 / Žáci II [124] Daniel Maximus Hendrich 2008 CZE Bike Freaks Holice 27:43.8 05:49.8
13 13 / Žáci II [108] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-sport Hronov 28:48.9 06:54.9
14 14 / Žáci II [128] Vojtěch Moravec 2008 CZE bike ŠPM 29:04.3 07:10.3
15 15 / Žáci II [123] Václav Rydlo 2008 CZE Pitrs Bikes Team 30:57.1 09:03.1
16 16 / Žáci II [109] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs Bikes Team 37:46.0 15:52.0

result list Žákyně II

start ~ 17:45:24

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3lap#4lap#5
1 1 / Žákyně II [111] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice 26:49.7
2 2 / Žákyně II [116] Sofie Piechová 2007 CZE Apache Loko Trutnov 29:57.3 03:07.6
3 3 / Žákyně II [122] Tereza Hotárková 2008 CZE Pitrs Bikes Team 33:27.1 06:37.4