maraton

mtb

results

SP Zděřina

2021-09-29 Police nad Metují 

announcement

registration

start list

results

Odrážedla (bez časomíry) total: 0, men : 0, women: 0, kluci: 0, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Kluci do 5 let total: 4, men : 4, women: 0, kluci: 4, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky do 5 let total: 5, men : 0, women: 5, kluci: 0, holky: 5 [html] [pdf] [csv]
Kluci 6-7 let total: 21, men : 21, women: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 6-7 let total: 4, men : 0, women: 4, kluci: 0, holky: 4 [html] [pdf] [csv]
Kluci 8-9 let total: 14, men : 14, women: 0, kluci: 14, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Holky 8-9 let total: 7, men : 0, women: 7, kluci: 0, holky: 7 [html] [pdf] [csv]
Žáci I total: 21, men : 21, women: 0, kluci: 21, holky: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně I total: 9, men : 0, women: 9, kluci: 0, holky: 9 [html] [pdf] [csv]
3 velké okruhy total: 25, men : 25, women: 0, Junioři: 4, Muži: 4, Masters I: 5, Masters II: 12 [html] [pdf] [csv]
2 velké okruhy total: 19, men : 13, women: 6, Kadeti: 5, Příchozí: 7, Veterans: 1, Kadetky: 2, Juniorky: 0, Ženy: 4 [html] [pdf] [csv]
Žáci II total: 15, men : 15, women: 0, Žáci II: 15, Žákyně II: 0 [html] [pdf] [csv]
Žákyně II total: 3, men : 0, women: 3, Žáci II: 0, Žákyně II: 3 [html] [pdf] [csv]

result list Odrážedla (bez časomíry)

start ~ 15:29:00

result list Kluci do 5 let

start ~ 15:35:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [514] Jan Marel 2016 CZE Mareláci 02:06.0
2 2 / kluci [517] Adam Valášek 2017 CZE All Blacks Hronov 02:42.3 00:36.3
3 3 / kluci [512] Adam Bursík 2016 CZE Bikehome 03:04.6 00:58.6
4 4 / kluci [511] Antonín May 2018 CZE Rtyně V Podkrkonoší 04:37.0 02:31.0

result list Holky do 5 let

start ~ 15:35:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [502] Laura Krusz 2016 POL KKW Nexelo Walbrzych 02:17.0
2 2 / holky [501] Sofie Jörka 2016 CZE Jsme Fitness Food Menu 02:31.7 00:14.7
3 3 / holky [503] Viktorie Třešňáková 2017 CZE Pitrs Bikes Team 02:46.2 00:29.2
4 4 / holky [505] Zuzana Marková 2017 CZE INS BIKE TEAM 03:09.0 00:52.0
5 5 / holky [506] Lucie Klečková 2017 CZE Trutnov 03:21.7 01:04.7

result list Kluci 6-7 let

start ~ 15:44:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / kluci [639] Matyáš Hák 2014 CZE SK Janské Lázně 03:23.7
2 2 / kluci [614] Matěj Vaněk 2014 CZE Cykloklub Jičín 03:31.1 00:07.4
3 3 / kluci [613] Tadeaš Ulvr 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 03:31.5 00:07.8
4 4 / kluci [612] Michal Šípek 2014 CZE Expres Cz - Tufo Team Kolin 03:42.3 00:18.6
5 5 / kluci [619] Martin Beran 2014 CZE Pitrs Bikes Team 04:22.1 00:58.4
6 6 / kluci [622] Tomáš Kuk 2014 CZE Carla.kupkolo.cz 04:25.9 01:02.2
7 7 / kluci [616] Matyáš Cinke 2015 CZE Mx Enduro Úpice 04:28.9 01:05.2
8 8 / kluci [624] Vojtěch Raizer 2014 CZE Kupkolo 04:32.3 01:08.6
9 9 / kluci [628] Matěj Doležal 2014 CZE Náchod 04:33.5 01:09.8
10 10 / kluci [620] Vít Pospíšil 2015 CZE Cykloklub Jičín 04:52.8 01:29.1
11 11 / kluci [618] Lukáš Šimek 2014 CZE S-sport Hronov 04:53.1 01:29.4
12 12 / kluci [629] Ondřej Plný 2015 CZE mtb Trilogy 05:02.3 01:38.6
13 13 / kluci [636] Antonín Klečka 2014 CZE Trutnov 05:07.6 01:43.9
14 14 / kluci [625] Václav Hovorka 2014 CZE Zábrodí 05:14.0 01:50.3
15 15 / kluci [632] Michal Čada 2015 CZE Redpoint-eleven Team 05:15.7 01:52.0
16 16 / kluci [630] Jan Hotárek 2015 CZE Pitrs Bikes Team 05:28.9 02:05.2
17 17 / kluci [623] Ondřej Synek 2014 CZE Mal-poric Adventure Team 05:33.3 02:09.6
18 18 / kluci [621] Jakub Lener 2014 CZE Náchod 05:36.5 02:12.8
19 19 / kluci [611] Matyáš Novák 2014 CZE Pitrs Bikes Team 05:39.5 02:15.8
20 20 / kluci [631] Antonín Krmaš 2015 CZE Hronov 05:42.3 02:18.6
20 20 / kluci [643] Václav Skala 2014 CZE Ski Police

result list Holky 6-7 let

start ~ 15:46:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / holky [606] Gabriela Nosálová 2015 CZE Unikovo Mtb Team 03:51.5
2 2 / holky [601] Kristýna Hanušová 2014 CZE Ghost junior team 04:36.1 00:44.6
3 3 / holky [603] Barborka Staňková 2015 CZE Termyt Byke Team 05:18.4 01:26.9
4 4 / holky [605] Maja Melišíková 2015 CZE Běžecký klub Náchod 07:41.7 03:50.2

result list Kluci 8-9 let

start ~ 15:56:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [702] Kryštof Holubec 2012 CZE Nové Město Na Moravě 05:54.7 02:57.1 (1)
2 2 / kluci [701] Hynek Bohuňovský 2013 CZE Cykloklub Jičín 05:56.6 00:01.9 02:58.3 (2)
3 3 / kluci [720] Daniel Budina 2012 CZE Cykloklub Jičín 06:21.4 00:26.7 03:05.2 (3)
4 4 / kluci [718] Jakub Kovář 2012 CZE Pitrs Bikes Team 06:30.0 00:35.3 03:19.0 (5)
5 5 / kluci [705] Matěj Prokop 2012 CZE S-sport Hronov 06:40.5 00:45.8 03:19.0 (6)
6 6 / kluci [722] František Žilák 2012 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 06:44.5 00:49.8 03:20.8 (7)
7 7 / kluci [716] Jonáš Ryšavý 2013 CZE Val 06:46.3 00:51.6 03:18.2 (4)
8 8 / kluci [711] Filip Horáček 2013 CZE APACHE Loko Trutnov 07:32.7 01:38.0 03:45.6 (8)
9 9 / kluci [715] Jakub Raizer 2012 CZE Kupkolo 07:33.8 01:39.1 03:47.4 (9)
10 10 / kluci [706] Matouš Kubeček 2013 CZE Červený Kostelec 07:34.6 01:39.9 03:51.5 (11)
11 11 / kluci [708] Ondřej Staněk 2013 CZE Termyt Byke Team 07:35.2 01:40.5 03:49.1 (10)
12 12 / kluci [713] Jakub Bouček 2012 CZE Pitrs Bikes Team 07:55.5 02:00.8 03:57.2 (12)
13 13 / kluci [719] Jan Malík 2012 CZE Žďár Nad Metují 08:58.7 03:04.0 04:37.7 (14)
14 14 / kluci [712] Martin Podlešák 2013 CZE Pitrs Bikes Team 09:05.9 03:11.2 04:35.3 (13)

result list Holky 8-9 let

start ~ 16:03:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [731] Anna Bursíková 2012 CZE Bikehome 06:09.4 03:00.3 (1)
2 2 / holky [735] Amalie Wolfová 2012 CZE Sa Špindlerův Mlýn 06:20.0 00:10.6 03:04.0 (2)
3 3 / holky [733] Rozárie Kazdová 2013 CZE Cykloklub Jičín 06:44.3 00:34.9 03:13.9 (3)
4 4 / holky [732] Michaela Kráčmarová 2012 CZE Apache Loko Trutnov 07:00.5 00:51.1 03:18.5 (4)
5 5 / holky [734] Ema Beranová 2012 CZE Pitrs Bikes Team 07:20.9 01:11.5 03:35.7 (5)
6 6 / holky [738] Lili Diblíková 2013 CZE Unikovo MTB 07:28.9 01:19.5 03:44.5 (6)
7 7 / holky [739] Tereza Kotrncová 2013 CZE Hlavňov 09:56.2 03:46.8 04:41.7 (7)

result list Žáci I

start ~ 16:13:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / kluci [813] Martin Rous 2009 CZE Unikovo Mtb Team 10:11.2 05:03.6 (2)
2 2 / kluci [801] Jáchym Bohuňovský 2009 CZE Cykloklub Jičín 10:12.9 00:01.7 05:03.1 (1)
3 3 / kluci [803] Vojtěch Sulzbacher 2010 CZE Pitrs Bikes Team 10:32.9 00:21.7 05:11.7 (3)
4 4 / kluci [802] Adam Kohoutek 2011 CZE Pitrs Bikes Team 10:41.9 00:30.7 05:17.5 (4)
5 5 / kluci [810] Sebastián Jon 2009 CZE Mtb Spartak Vrchlabí 10:47.6 00:36.4 05:31.2 (6)
6 6 / kluci [806] Adrian Suchánek 2010 CZE S-sport Hronov 11:13.2 01:02.0 05:28.8 (5)
7 7 / kluci [805] Jan Horáček 2011 CZE APACHE Loko Trutnov 11:29.2 01:18.0 05:41.3 (7)
8 8 / kluci [817] Dawid Krusz 2009 POL KKW Nexelo Walbrzych 11:53.2 01:42.0 05:50.2 (8)
9 9 / kluci [804] Matěj Hamáček 2011 CZE Apache Loko Trutnov 12:06.6 01:55.4 05:59.7 (9)
10 10 / kluci [825] Christian Tyle 2010 CZE Bike team ŠP.M. 12:07.8 01:56.6 06:07.2 (11)
11 11 / kluci [827] Matěj Holan 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 12:08.5 01:57.3 06:16.6 (16)
12 12 / kluci [822] Olda Hornych 2009 CZE Ski Police nad Metují 12:09.1 01:57.9 06:15.3 (15)
13 13 / kluci [821] Jaroslav Beran 2009 CZE Police Nad Metují 12:13.8 02:02.6 06:07.0 (10)
14 14 / kluci [811] Matouš Moravec 2011 CZE Pitrs Bikes Team 12:24.0 02:12.8 06:08.9 (12)
15 15 / kluci [828] Ondřej Vít 2010 CZE Pitrs Bikes Team 12:33.9 02:22.7 06:13.5 (13)
16 16 / kluci [807] Šimon Kulveit 2010 CZE Carla.Kupkolo.cz 12:54.9 02:43.7 06:14.9 (14)
17 17 / kluci [809] Milan Kuk 2011 CZE Carla.kupkolo.cz 13:32.3 03:21.1 06:53.7 (19)
18 18 / kluci [815] Jakub Vrabec 2010 CZE Ski Police Nad Metují 13:33.8 03:22.6 06:46.9 (18)
19 19 / kluci [812] Šimon Moravec 2010 CZE Pitrs Bikes Team 13:43.6 03:32.4 06:37.0 (17)
20 20 / kluci [808] Lukáš Bernard 2011 CZE S-sport Hronov 14:16.0 04:04.8 07:11.3 (20)
21 21 / kluci [845] Karel Skala 2011 CZE Ski Police 18:13.6 08:02.4 08:09.7 (21)

result list Žákyně I

start ~ 16:15:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / holky [831] Anna Kráčmarová 2009 CZE Apache Loko Trutnov 11:34.4 05:47.2 (1)
2 2 / holky [842] Natali Anna Machytková 2009 CZE Bike team ŠP.M. 11:35.2 00:00.8 05:49.5 (3)
3 3 / holky [843] Anežka Holanová 2009 CZE Carla.kupkolo.cz 11:35.8 00:01.4 05:48.3 (2)
4 4 / holky [830] krystýna křížová 2009 CZE buff 12:27.3 00:52.9 06:13.2 (4)
5 5 / holky [834] Amálie Kornfeldová 2011 CZE Apache Loko Trutnov 12:35.0 01:00.6 06:14.0 (5)
6 6 / holky [833] Viktorie Melišíková 2011 CZE Běžecký klub Náchod 13:18.3 01:43.9 06:44.0 (6)
7 7 / holky [836] Lenka Jansová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 14:15.2 02:40.8 06:59.9 (7)
8 8 / holky [837] Simona Středová 2010 CZE Pitrs Bikes Team 15:04.5 03:30.1 07:22.2 (8)
9 9 / holky [841] Zuzana Ryšavá 2011 CZE Val 16:00.5 04:26.1 07:41.0 (9)

result list 3 velké okruhy

start ~ 16:32:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Muži [301] Štěpán Štolfa 1998 CZE Hsk Cycling Team 39:54.8 13:11.6 (1) 26:34.9 (1)
2 1 / Masters II [303] Petr Sulzbacher 1975 CZE Pitrs Bikes Team 40:02.9 00:08.1 13:32.7 (6) 26:53.0 (4)
3 1 / Masters I [318] Lukáš Drejsl 1986 CZE Mondraker Racing Team 40:20.5 00:25.7 13:11.6 (2) 26:38.5 (2)
4 2 / Masters I [347] Jakub Šilar 1989 CZE BIKESTRIKE - TREK 40:56.5 01:01.7 13:20.6 (4) 26:51.3 (3)
5 1 / Junioři [322] Jakub Hák 2004 CZE Jaroslav Kulhavý Cycling Team 41:13.6 01:18.8 13:18.9 (3) 27:25.5 (6)
6 2 / Muži [305] Pavel Jirásek 1992 CZE Pitrs Bikes Team 41:20.3 01:25.5 13:22.3 (5) 27:03.2 (5)
7 2 / Junioři [348] Lukáš Kraus 2003 CZE Carla. Kupkolo. Cz 41:42.6 01:47.8 13:44.2 (9) 27:41.7 (9)
8 3 / Masters I [302] Lukáš Čáp 1984 CZE Hsk Cycling Team 42:13.4 02:18.6 13:42.8 (7) 27:39.2 (7)
9 3 / Muži [329] Roman Morávek 2002 CZE Velocoachcz 42:15.3 02:20.5 13:43.9 (8) 27:40.7 (8)
10 2 / Masters II [304] Petr Pinkava 1977 CZE Silvini R2 sport 42:15.8 02:21.0 13:55.3 (11) 28:08.5 (10)
11 3 / Junioři [310] Marian Svoboda 2003 CZE Unikovo Mtb Team 43:16.2 03:21.4 13:55.0 (10) 28:54.1 (12)
12 4 / Masters I [316] Jiří Martin 1990 CZE Náchod 43:19.6 03:24.8 14:29.7 (12) 28:44.8 (11)
13 3 / Masters II [339] Petr Kordík 1975 CZE Cykloklub Jičín 43:30.6 03:35.8 14:30.3 (13) 28:57.4 (13)
14 4 / Masters II [345] František Žilák 1981 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team 44:01.0 04:06.2 14:34.1 (14) 29:02.5 (14)
15 5 / Masters II [323] Tomáš Sulzbacher 1979 CZE Pitrs Bikes Team 44:14.2 04:19.4 14:45.1 (15) 29:28.4 (15)
16 5 / Masters I [319] Piotr Krusz 1985 POL KKW Nexelo Walbrzych 44:19.6 04:24.8 14:45.4 (16) 29:38.5 (16)
17 6 / Masters II [321] Luděk Pivnička 1973 CZE Pivnicka.cz 45:46.7 05:51.9 15:01.8 (17) 30:12.1 (17)
18 7 / Masters II [312] Jan Čermák 1978 CZE S - Sport Hronov 47:17.4 07:22.6 15:49.5 (18) 31:26.1 (18)
19 8 / Masters II [307] Tomáš Winter 1977 CZE Bp Lumen 49:14.4 09:19.6 15:55.1 (19) 32:14.3 (19)
20 4 / Junioři [325] Michal Mertlík 2004 CZE Apache Loko Trutnov 50:37.8 10:43.0 16:44.5 (20) 33:17.7 (20)
21 9 / Masters II [311] Martin Šupich 1977 CZE Pitrs Bikes Team 51:31.4 11:36.6 16:50.6 (21) 34:01.6 (21)
22 10 / Masters II [313] Véna Hornych 1978 CZE Kupkolo Mtbtrilogy.cz 54:09.5 14:14.7 17:21.8 (22) 35:31.6 (22)
23 11 / Masters II [309] Martin Krátký 1977 CZE Bike Freaks Holice 54:47.1 14:52.3 18:16.9 (24) 36:06.9 (23)
23 11 / Masters II [308] Aleš Šimek 1976 CZE Jilemnice 54:47.1 14:52.3 18:16.4 (23) 36:07.0 (24)
DNF / Muži [346] Dominik Souček 1999 CZE Vactoh 21:09.1 (25)

result list 2 velké okruhy

start ~ 16:35:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2
1 1 / Kadeti [219] Jakub Pivnička 2005 CZE Pivnicka.cz 27:18.6 13:29.6 (1)
2 1 / Příchozí [220] Martin Frencl 1990 CZE MONDRAKER Racing team 28:43.4 01:24.8 13:50.3 (2)
3 2 / Kadeti [202] Richard Pospíšil 2006 CZE Cykloklub Jičín 29:50.3 02:31.7 14:51.5 (3)
4 2 / Příchozí [226] Jan Vít 1989 CZE Suchovršice 30:03.0 02:44.4 14:58.9 (4)
5 1 / Veterans [227] Tomas Čada 1964 CZE Redpoint-eleven Team 30:03.2 02:44.6 15:07.5 (5)
6 3 / Kadeti [204] Tobiáš Kulveit 2006 CZE Carla.Kupkolo.cz 32:00.9 04:42.3 16:00.9 (6)
7 1 / Kadetky [214] Karla Nováková 2005 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 32:39.7 05:21.1 16:17.9 (8)
8 3 / Příchozí [205] Robert Cinke 1984 CZE Mx Enduro Úpice 33:07.7 05:49.1 16:18.5 (9)
9 4 / Příchozí [238] Martin Knytl 1988 CZE Kola Ledeč 33:27.4 06:08.8 16:46.1 (10)
10 1 / Ženy [218] Lenka Fridrichová 1994 CZE Ghost Team 33:41.3 06:22.7 16:11.0 (7)
11 4 / Kadeti [237] Jan Polák 2005 CZE Cykloklub Jičín 34:21.8 07:03.2 16:55.6 (12)
12 5 / Příchozí [209] Martin Kačer 1978 CZE Červený Kostelec 34:52.9 07:34.3 16:53.0 (11)
13 2 / Kadetky [207] Martina Sulzbacherová 2005 CZE Pitrs Bikes Team 35:23.5 08:04.9 16:55.6 (13)
14 2 / Ženy [221] Kateřina Teuberová 1990 CZE HSK cycling team 36:17.4 08:58.8 18:05.3 (15)
15 3 / Ženy [211] Lenka Šretrová 1980 CZE Pitrs Bikes Team 36:43.6 09:25.0 17:55.7 (14)
16 6 / Příchozí [240] Pavel Žibřid 1973 CZE INS BIKE Team 36:51.0 09:32.4 18:34.5 (17)
17 4 / Ženy [217] Zuzana Horáčková 1982 CZE APACHE Loko Trutnov 37:18.9 10:00.3 18:35.0 (18)
18 7 / Příchozí [235] Filip Plný 1987 CZE MTB Trilogy 37:58.0 10:39.4 18:33.3 (16)
DNF / Kadeti [228] Ondřej Malík 2006 CZE Žďár Nad Metují 19:13.3 (19)

result list Žáci II

start ~ 16:38:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žáci II [126] Matyáš Podzimek 2007 CZE Cykloklub Jičín 13:58.1
2 2 / Žáci II [118] Dominik Frencl 2007 CZE Jaroslav Kulhavy Cycling Team 14:34.8 00:36.7
3 3 / Žáci II [125] Dominik Kvitský 2007 CZE Cykloklub Jičín 14:37.1 00:39.0
4 4 / Žáci II [102] Adam Ulvr 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 15:26.6 01:28.5
5 5 / Žáci II [103] Samuel Vik 2007 CZE S-sport Hronov 15:38.8 01:40.7
6 6 / Žáci II [110] Tadeáš Povr 2007 CZE Cykloklub Jičín 15:46.2 01:48.1
7 7 / Žáci II [129] Marek Rieger 2007 CZE Carla.kupkolo.cz 16:01.3 02:03.2
8 8 / Žáci II [114] Marcel Svoboda 2007 CZE Unikovo Mtb Team 16:01.5 02:03.4
9 9 / Žáci II [121] Adam Papoušek 2008 CZE Bike Freaks Holice 16:06.4 02:08.3
10 10 / Žáci II [104] Patrik Janďourek 2008 CZE Cykloklub Jičín 16:42.2 02:44.1
11 11 / Žáci II [128] Vojtěch Moravec 2008 CZE bike ŠPM 17:25.0 03:26.9
12 12 / Žáci II [106] Matyáš Felcman 2008 CZE Cykloklub Jičín 18:09.2 04:11.1
13 13 / Žáci II [108] Lukáš Hanuš 2008 CZE S-sport Hronov 18:22.9 04:24.8
14 14 / Žáci II [123] Václav Rydlo 2008 CZE Pitrs Bikes Team 18:44.3 04:46.2
15 15 / Žáci II [109] Tomáš Vítek 2008 CZE Pitrs Bikes Team 18:46.5 04:48.4

result list Žákyně II

start ~ 16:39:00

rank rank/cat. # name year state team finish delay lap#1lap#2lap#3
1 1 / Žákyně II [111] Zuzka Krátká 2008 CZE Bike Freaks Holice 20:20.6
2 2 / Žákyně II [115] Valerie Novakova 2007 CZE Bike Team Spindleruv Mlyn 21:17.3 00:56.7
3 3 / Žákyně II [122] Tereza Hotárková 2008 CZE Pitrs Bikes Team 22:18.0 01:57.4